Můj soused zabiják / The Whole Nine Yards

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Můj soused zabiják / The Whole Nine Yards

Příspěvek od jackb »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

související: Můj soused zabiják 2

1. DABING [VHS]
V českém znění: Alexej Pyško - Bruce Willis (Jimmy "Tulipán" Tudeski), Rostislav Čtvrtlík - Matthew Perry (Nicholas "Oz" Oseransky), Pavel Rímský - Michael Clarke Duncan (Franklin "Frankie Bouchač" Figueroa), Martina Hudečková - Amanda Peet (Jill St. Claireová), Dagmar Čárová - Natasha Henstridge (Cynthia Tudeskiová), Miroslava Součková - Rosanna Arquette (Sophie Oseranská), Michal Pavlata - Kevin Pollak (Janni Pytor Gogolak), Jaroslava Obermaierová - Carmen Ferland (Sophiina matka), Tomáš Juřička - Sean Devine (seržant Buchanan), Jiří Hromada - Richard Jutras (Morrissey), Martin Sobotka - Harland Williams (Steve Hanson), Vlasta Žehrová - Joanna Noyes (vyšetřovatelka), Ivan Jiřík - John Sanford Moore (pracovník banky), Martin Kolár, Barbora Zaoralová, Julie Alexandridisová, Barbora Kvasničková, Bedřich Šetena (titulky) a další

Překlad: Petra Valentinová
Zvuk: Tomáš Bělohradský
Vedoucí výroby: Martin Odehnal
Produkce: Stanislav Wszolek
Dialogy a Režie: Jaromír Polišenský
Vyrobilo: AW Studio Praha v roce 2001

2. DABING [FilmBox]
V českém znění: Alexej Pyško - Bruce Willis (Jimmy "Tulipán" Tudeski), Marek Libert - Matthew Perry (Nicholas "Oz" Oseransky), Terezie Taberyová, Jolana Smyčková - Natasha Henstridge (Cynthia Tudeskiová), Hana Ševčíková, Martin Zahálka - Michael Clarke Duncan (Franklin "Frankie Bouchač" Figueroa), Martin Sobotka - Kevin Pollak (Janni Pytor Gogolak), Martin Velda, Viktor Dvořák, Petra Hobzová, Václav Rašilov, Irena Hrubá, Ludvík Král, Ivo Novák, Václav Rašilov, Linda Křišťálová a Dana Syslová

Překlad: Zuzana Pelíšková
Zvuk: Jiří Bartoš
Dialogy: Monika Macků
Produkce: Zuzana Baronová
Vedoucí výrobního štábu: Leoš Lanči
Režie: Martin Těšitel
Vyrobilo: Studio Médea Promotion Dabing , člen skupiny Médea Group pro SPI International 2019
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Můj soused zabiják / The Whole Nine Yards

Příspěvek od kubik-dulik »

Martin Kolár - Mark Camacho
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Můj soused zabiják / The Whole Nine Yards

Příspěvek od ocypuc »

Kvalitu prvního dabingu to nepřekoná. Herecké výkony Rostislava Čtvrtíka a Alexeje Pyška byly skvělé a dabing tomu filmu ještě pomohl. Sice u druhého dabingu je taky obsazen Alexej Pyško, ale je poznat ten věkový i hlasový rozdíl. Chápu, že se snažili o dabingové spojení, ale ostatní role byly obsazeny mladšími hlasy. Doplnění z druhého dabingu, který jsem letmo proletěl: Martin Zahálka - Michael Clarke Duncan (Franklin "Frankie Bouchač" Figueroa), Jolana Smyčková - Natasha Henstridge (Cynthia Tudeskiová), Martin Sobotka - Kevin Pollak (Janni Pytor Gogolak).
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Můj soused zabiják / The Whole Nine Yards

Příspěvek od Manche »

dabing FilmBox:

Terezie Taberyová - Amanda Peet (Jill St. Claireová)
Hana Ševčíková - Rosanna Arquette (Sophie Oseranská)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“