I.T. / I.T. / Skrytý nepřítel

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9387
Registrován: 29 lis 2011 06:48

I.T. / I.T. / Skrytý nepřítel

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: Filmbox

V českém znění: Zdeněk Mahdal - Pierce Brosnan (Mike Regan), Pavel Dytrt - James Frecheville (Ed Porter), Klára Jandová - Anna Friel (Rose Reganová), Jan Szymik - Michael Nyqvist (Henrik) + Eric Kofi Abrefa (detektiv Kayden), Anežka Saicová - Stefanie Scott (Kaitlyn Reganová), Jiří Ployhar - Fionn Walton (Eric), Jitka Ováry - Clare-Hope Ashitey (Joan), Petr Burian - Jason Barry (Patrick) + Austin Swift (Lance), Luděk Čtvrtlík - Jay Benedict (detektiv Unrein), Šárka Vondrová - Melissa Veszi (Linda Martinezová), Bohdan Tůma - David McSavage (Andy + titulky), Karolína Křišťálová, Jindřich Žampa

Překlad: Kateřina Bartošová
Dialogy: Pavlína Vojtová
Zvuk: Michal Vaniš
Produkce: Michael Běhounek
Režie: Luděk Koutný
Pro SPI International vyrobila Barrandov Televizní studio - 2021
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3356
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: I.T. / I.T.

Příspěvek od jackb »

Viděl jsem kousek a vypnul jsem to - Zdeněk Mahdal mi stejně jako u Willise k Brosnanovi vůbec nesedí (oba podle mě vyznívají o dost jinak) a je mi jedno kolik má zářezů, polovinu získal v době kdy si s ním režiséři šetřili práci. To jako vážně si Vladislav Beneš nenašel čas na Pierce Brosnana? Jako jsem rád, že tyhle "přehlednuté" filmy akčních legend konečně dostávají dabing, ale když pak člověk vidí absenci dvorního dabéra, tak se modlí, aby to co nejdřív odvysílala třeba Prima (která jediná tyhle filmy je momentálně schopná odvysílat) s lepším dabingem.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“