Návrat velkého blondýna / Le Retour du grand blond

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Laik
Příspěvky: 2020
Registrován: 30 kvě 2008 20:35

Re: Návrat velkého blondýna / Le Retour du grand blond

Příspěvek od Laik »

Doplnění: Daniela Bartáková (hlášení na letišti), Karel Chromík - Louis Navarre ("muž, kterého zabije") + Paul Bonifas (falešný Perrinův otec), Jan Sedliský (Leon, falešný kněz) + (muž s vysílačkou), Otto Lackovič – také Jacques Giraud (řidič, střelec)

Tady bych prosil pro jistotu před doplněním o potvrzení, díky: Dalimil Klapka - Jean Amos (střelec), Ladislav Krečmer - André Bollet (Lucien, napadený strážný) a domnívám se, že Blažena Holišová - (policajtova žena) je špatně a správně má být Ivanka Devátá - Jeannette Pico (manželka napadeného strážného).

A bez záruky v čase cca 41:42 pravděpodobně Jan Cmíral (ministerský sluha).

Jakého policistu by měl dabovat Ladislav Županič?
urby
Příspěvky: 676
Registrován: 09 črc 2012 19:26

Re: Návrat velkého blondýna / Le Retour du grand blond

Příspěvek od urby »

Potvrzuji Ladislav Krečmer a Ivanka Devátá na Laikem určené postavy. U Dalimila Klapky si nejsem jistý.
(ministerský sluha) bude Jan Cmíral nebo Vladimír Čech st., příliš krátké na jistotu.
Ladislav Županič (policista) je zřejmě míněn chlápek na začátku filmu, který přináší Cambraiovi dopis od velkého blondýna, ale podle mě ho dabuje někdo jiný.
salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Návrat velkého blondýna / Le Retour du grand blond

Příspěvek od salgado »

Nevím, jestli to je novinka, ale každopádně dnes uvedeno na nové kopii, tudíž již bez barrandovských původních titulků, dabéři uvedeni v dodatečných titulcích dle současné praxe až po skončení filmu.
Uživatelský avatar
Nanamarak
Příspěvky: 1974
Registrován: 04 říj 2019 18:20

Re: Návrat velkého blondýna / Le Retour du grand blond

Příspěvek od Nanamarak »

Ministerský sluha podle mě není Jan Cmíral. Přiklonil bych se k názoru, že je to Vladimír Čech st.. Docela by mě zajímalo, z jakého důvodu byl do úvodních titulků zapsán Emil Kadeřávek. Vždyť ten dirigent řekne snad jen slovo tempo.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“