Hvězdná brána: Archa pravdy / Stargate: The Ark of Truth

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
lingros
Příspěvky: 155
Registrován: 26 led 2010 18:37
Bydliště: Praha

Re: Hvězdná brána: Archa pravdy / Stargate: The Ark of Truth

Příspěvek od lingros »

Myslím, že majora Markse mluvil Lumír Olšovský, ale nebyl jsem si jistý, tak jsem to tam radši nepsal.

Jinak nový dabing je super :-: , po stránce obsazení mu nelze nic vytknout, všichni dabéři do jednoho jsou dodrženi ze seriálu :-: :) , po stránce překladu je skvělé, že byla dodržena správná výslovnost a terminologie, ale pár vět mi přišlo trochu divně přeložených. Ale nic, co by se nedalo přežít ;) Těch 5 let čekání na nový dabing se vyplatilo :D , příště by si mohla Nova trochu pospíšit ;) :D
koubafire
Příspěvky: 113
Registrován: 02 čer 2010 22:55

Re: Hvězdná brána: Archa pravdy / Stargate: The Ark of Truth

Příspěvek od koubafire »

Nemá náhodou AMC nový dabing částečně shodný s druhým?
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Hvězdná brána: Archa pravdy / Stargate: The Ark of Truth

Příspěvek od Jack_6428 »

Tak to je docela sila. Nevim co si o tom myslet.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Hvězdná brána: Archa pravdy / Stargate: The Ark of Truth

Příspěvek od fabec122 »

Sila je hlavne to obsazeni. Sehnat vsechny dabery az na Jiriho Capku, ktereho nejspis nahradil Bohuslav Kalva? Jinak je to opravdu na smeknuti, i Martin Pisarik ted bude znit vyzraleji, nez pred lety... A jeste kdyz si vezmene, kde se to vyrabelo, tak se tomu ani nechce verit.
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Hvězdná brána: Archa pravdy / Stargate: The Ark of Truth

Příspěvek od therak »

Naprostý souhlas. Studio, s prominutím, pochybné kvality a najednou jsou zde obsazeni herci, kteří by v současné době v málo kterých studiích ke slyšení. Nejen David Prachař, kterého jsem vážně dlouho v dabingu neslyšel a je to veliká škoda, ale hlavně Debora Štolbová. Jsem ale přesvědčen, že obsazení má na svědomí režisér Holeček, který takto obsadil druhý dabing na Nově. Kdyby to dělal kdokoli jiný, tak by takové obsazení bylo vyloučeno. A i když se jistě dabovalo znovu kvůli autorským právům (popřípadě ceně), tak rozpočet musel být nadstandardní.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Hvězdná brána: Archa pravdy / Stargate: The Ark of Truth

Příspěvek od jackb »

Tomina mluví Ivan Jiřík, Landryho mluví Roman Hájek, Bohuslav Kalva mluví Doci a i na potřetí jednooký Převor, Šárka Vondrová Morgan Le Fay
Morrígan Bojská
Příspěvky: 5
Registrován: 23 led 2021 21:33

Re: Hvězdná brána: Archa pravdy / Stargate: The Ark of Truth

Příspěvek od Morrígan Bojská »

Markus píše:My god!!! :lol: Doktor House jako Doktor Jackson! :) Jana Šťastného jsem si tedy představoval na toho agenta IOA a ne na Mitchella. No holt co se dá dělat. Věděl jsem, že to tak dopadne. A ten překlad? Škoda mluvit. Zase někdo, kdo neviděl jediný díl seriálu... :roll: Ach jo... No už jsem zvědav...
A já tam slyšela staršího MacGyvera. :D :mrgreen:
WaGarde
Příspěvky: 4
Registrován: 22 čer 2022 02:38

Re: Hvězdná brána: Archa pravdy / Stargate: The Ark of Truth

Příspěvek od WaGarde »

Morrígan Bojská píše:
Markus píše:My god!!! :lol: Doktor House jako Doktor Jackson! :) Jana Šťastného jsem si tedy představoval na toho agenta IOA a ne na Mitchella. No holt co se dá dělat. Věděl jsem, že to tak dopadne. A ten překlad? Škoda mluvit. Zase někdo, kdo neviděl jediný díl seriálu... :roll: Ach jo... No už jsem zvědav...
A já tam slyšela staršího MacGyvera. :D :mrgreen:

Existuje i verze s původním obsazením :!: :!: :nesouhlas:
Odpovědět

Zpět na „Filmy“