Spáči / Sleepers

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Spáči / Sleepers

Příspěvek od bloom »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Radovan Vaculík - Kevin Bacon (Sean Nokes), Jiří Plachý - Robert De Niro (Otec Bobby), Václav Postránecký - Dustin Hoffman (Danny Snyder), Viktor Vrabec - Bruno Kirby (Shakesův otec), Petr Rychlý - Jason Patric (Lorenzo Carcatera - "Shakes"), Michal Dlouhý - Brad Pitt (Michael Sullivan), Jiří Krejčí - Brad Renfro (mladý Michael Sullivan), Vilém Udatný - Ron Eldard (John Reilly), Bohdan Tůma - Billy Crudup (Tommy Marcano), Radoslav Brzobohatý - Vittorio Gassman (Benny), Zdeněk Vencl - Terry Kinney (Ralph Ferguson), Karel Richter - Frank Medrano ("Tlusťoch" Mancho), Jan Hanžlík ml. - Jonathan Tucker (mladý Tommy Marcano), Jakub Hemala - Geoffrey Wigdor (mladý John Reilly), Jan Poledník - Joseph Perrino (mladý Shakes), Miroslava Součková - Minnie Driver (Carol Martinezová), Miloslav Mejzlík, Jakub Kohl, Luboš Bíža, Jan Hanžlík, Jaroslava Obermaierová, Sylva Turbová, Jakub Wehrenberg, Bedřich Šetena, Vladimír Kudla (titulky)

Překlad: Gina Dolejšová
Produkce: Marcel Bauer
Zvuk: Tomáš Bělohradský ml.
Dialogy a režie: Pavel Beneš
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska, Studio Budíkov 1997
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Spáči / Sleepers

Příspěvek od KOMZA »

Dle mého názoru hodně povedený dabing. Film jsem kdysi viděla jen kus v angličtině a dost jsem se obávala R. Vaculíka na Bacona, ale tahle role mu fakt sedla a byl výborný, dětští dabéři rovněž super. A k příspěvku nade mnou musím ještě dodat, že mně P. Rychlý vůbec nevadil, popravdě jsem ho nejdřív ani nepoznala, ale nijak mě jeho hlas nerušil, zapadl do toho všeho.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Spáči / Sleepers

Příspěvek od KOMZA »

Já ti nevím, mně ten jeho vypravěč seděl.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Spáči / Sleepers

Příspěvek od Ištván87 »

Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Filmy“