Viva Maria!

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Re: Viva Maria!

Příspěvekod richardda » 07 úno 2019 23:26

Ale to bude asi omyl. Mozna jsem to spatne sformuloval. Ja psal o tom, ze tady - konkretne v pripade filmu VIVA MARIA - zjevne CT mela a ma k dispozici stary nebo-li puvodni dabing. Ten dabing je - jak tady jeho uzivatele dolozili - KOMPLETNI, NEZAVADNY (at uz si pod tim clovek v pripade CT predstavi cokoliv), TECHNICKY VHODNY a - to jen tak tipuju, kdyz byl vyroben pro nekdejsi CST - financne zcela jiste vyhodnejsi na pouziti nez dabing novy. Navzdory temto neprustrelnym dukazum vsak CT stejne pristoupila k vyrobe dalsiho dabingu. Dabingu neoduvodneneho, zbytecneho a zcela jiste vubec ne LEVNEHO (levny ale urcite nebyl ani ten puvodni). Tak mi ted prosim rekni kde v tom vidis logiku. To si snad vsichni koncesionari prali aby CT zvolila tento postup? Nebo co si o tom mam jako myslet? Nechapu proc na to nelze upozornit. Takoveto jednani ve mne vyvolava vyse zminena podezreni, ze CT jedna podle jakehosi ne zcela pochopitelneho duvodu a tento postup se mi vubec nezda legitimni. Jake v tom prosim vidis moje osobni prani? Tohle by snad melo byt zcela samozrejme. Opravdu nechapu co je logicke na tom kdyz CT "znici" pouzitelny dabing a misto neho vyrobi zbytecnost na kterou vyplytvala prostredky nas vsech. Kdo neco takoveho muze schvalovat? Konal by si i Ty takto, pokud by se jednalo o Tve vlastni prostredky? Vidis v tom nejakou logiku? Protoze ja opravdu ne. :-?
NOVA, jedině ona.
richardda

Re: Viva Maria!

Příspěvekod urby » 10 bře 2019 19:42

1.dabing
Upřesnění:
Maxmilián Hornyš - Claudio Brook (Rodolfo), Ladislav Suchánek - Carlos López Moctezuma (Rodriguez), Arnošt Navrátil - Francisco Reiguera (otec představený), Milan Holubář - Gregor von Rezzori (Diogéne), Jiří Tomek - José Ángel Espinoza (diktátor).

Doplnění:
Rudolf Krátký - George Hamilton (Flores), Karel Adam - Roberto Pedret (Pablo), Jaroslav Dufek.
urby

Předchozí

Zpět na Filmy