Wrestler / The Wrestler

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Wrestler / The Wrestler

Příspěvekod jackb » 07 kvě 2010 07:45

jackb
Globální moderátor

Re: Wrestler / The Wrestler

Příspěvekod DavePave » 07 kvě 2010 08:13

Na tohle jsem se moc těšitel, dvojnásobně jako veliký wrestlingový fanda... a teď se těším ještě víc když vidím to super obsazení ;)
DavePave

Příspěvekod maly kozel » 07 kvě 2010 09:10

Doufál jsem spíše v Pragera. Na Schwarze jsem si nikdy nějak nezvykl takže volím radši titulky. Jinak krom Rourka je obsazení docela slušné.
Nejoblíbenější dabéři: 1. Pavel Soukup 2. Jiří Prager 3. Saša Rašilov 4. Zdeněk Maryška 5. Oldřich Vízner
maly kozel

Příspěvekod Budy » 07 kvě 2010 14:13

Neslyšel jsem žádného dabéra, který mluví Mickeyho Rourkea, ale Jiří Prager mi nepřipadá jako dobrá volba.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod oberon » 07 kvě 2010 14:30

Jiří Schwarz :D :-:. Ten se mi líbí už od doby, kdy nadaboval Swayzeho v Duchovi a pak třeba Russella Crowe v Gladiátorovi a na Mickeyho Rourka? Paráda.
oberon
Senior admin

Příspěvekod DAN K. » 07 kvě 2010 15:02

jj, vzhledem k jeho originalnimu hlubokymu drsnymu hlasu, kterej zrovna v tomhle filmu docela vyuziva, (vedle lukase hlavici) imho jedina dobra volba. s pragerem by to znelo jako parodie:)
DAN K.

Příspěvekod semir » 07 kvě 2010 16:11

Jiří Schwarz je výborná volba, už v Sin City na Nově to byla paráda...tam to předčilo DVD dabing :-:
semir

Příspěvekod maly kozel » 07 kvě 2010 16:21

DAN K. píše:jj, vzhledem k jeho originalnimu hlubokymu drsnymu hlasu, kterej zrovna v tomhle filmu docela vyuziva, (vedle lukase hlavici) imho jedina dobra volba. s pragerem by to znelo jako parodie:)

Neřekl bych, že by to znělo jako parodie. Prager ho nadaboval v dost filmech a vždycky to znělo dobře. I Hruška nebo Hlavica nejsou špatná volba ale Schwarz mi k Rourkeovi zkrátka nikdy nepřirostl, jeho hlas mi k němu nesedí. Navíc tohle je hodně procítěná role, kterou si myslím, že by Jiří Prager zvládl na výbornou.
Nejoblíbenější dabéři: 1. Pavel Soukup 2. Jiří Prager 3. Saša Rašilov 4. Zdeněk Maryška 5. Oldřich Vízner
maly kozel

Příspěvekod DavePave » 08 kvě 2010 11:13

Tady musím souhlasit s Danem. Právě na film koukám a Jiřího Pragera bych si jako starého, drsného wrestlera představit fakt nedokážu a Jiří Schwarz je v tomhle případě (pro mě) asi jediná volba ;)
DavePave

Příspěvekod Ištván87 » 16 kvě 2010 12:54

maly kozel píše:
DAN K. píše:jj, vzhledem k jeho originalnimu hlubokymu drsnymu hlasu, kterej zrovna v tomhle filmu docela vyuziva, (vedle lukase hlavici) imho jedina dobra volba. s pragerem by to znelo jako parodie:)

Neřekl bych, že by to znělo jako parodie. Prager ho nadaboval v dost filmech a vždycky to znělo dobře. I Hruška nebo Hlavica nejsou špatná volba ale Schwarz mi k Rourkeovi zkrátka nikdy nepřirostl, jeho hlas mi k němu nesedí. Navíc tohle je hodně procítěná role, kterou si myslím, že by Jiří Prager zvládl na výbornou.

Jiří Schwarz patří mezi nejlepší české dabéry, takže co se týče dabování procítěných rolí a tak, tak s tím nemá absolutně problém. Stačí se podívat na Ducha. A jinak souhlasím s DANem a spol. Jiří Schwarz je na Mickeyho díky jeho originálnímu hlasu opravdu skvělá volba...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Zpět na Filmy