Addamsova rodina / The Addams Family

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Addamsova rodina / The Addams Family

Příspěvek od Michaela2 »

Tak jsem se chtěla mrknout na Addamsovu rodinku, jelikož jsem film nikdy neviděla a séroš jsem měla ráda, ale během 5 minut jsem to musela vypnout. Páleníčková na malou holku, to jako vážně? I ten kluk by potřeboval jiný hlas, vidíte děcko a slyšíte adolescenta, tyhle kiksy děsně ruší, když už dělám redabing, tak aspoň pořádně!
Olda808
Příspěvky: 1039
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Addamsova rodina / The Addams Family

Příspěvek od Olda808 »

Jeden z mnoha důvodů, proč mám raději první dabing. V podání Wildové je navíc Wednesday opravdu démonická a depresivní a Morávkův Pugsley zase takový natvrdlý naiva. Taky Oliva, Vránová a Steinmasslová předvedli krásné výkony a poslední zmíněnou mám na postavě Morticie mnohem radši.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Addamsova rodina / The Addams Family

Příspěvek od ocypuc »

Na Primě teď dávají ten druhý dabing :( . Nedávali dřív na Nově ten první dabing, než udělali tento? Nejsem si jistý. Na ČT ten první byl odvysílaný určitě.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Addamsova rodina / The Addams Family

Příspěvek od HonzaXXII »

Jedničku jsem viděl v televizi prvně kdysi dávno po návratu z chalupy nedaleko Blanska. Můžu se plést (koneckonců to bylo ještě v době, kdy mezi Blanskem a Brnem nebylo ani stopy po koridoru a trolejovém vedení), ale na 95 procent to šlo na Nově. Takže jednička tam s největší pravděpodobností šla s tím původním dabingem.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Addamsova rodina / The Addams Family

Příspěvek od Ištván87 »

My jsme kdysi měli nahrané oba díly na VHS (čili někdy z devadesátých let). První díl byl s Petrem Olivou a Milenou Steinmasslovou a rozhodně to bylo nahrané z Novy.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Janek3b
Příspěvky: 139
Registrován: 31 kvě 2009 18:37

Re: Addamsova rodina / The Addams Family

Příspěvek od Janek3b »

Za éry ČNTS šel skutečně VHS dabing: https://youtu.be/INKCotN9OVU?t=149
Tsatsiki1
Příspěvky: 142
Registrován: 13 srp 2023 02:34

Re: Addamsova rodina / The Addams Family

Příspěvek od Tsatsiki1 »

palg píše: 25 úno 2010 20:12
Budy píše:Ale první dabing je taky dobrý. Petr Oliva a Milena Steinmasslová jsou dobří.
jj, a mě vůbec nevadí, ten přechod od Petra Olivu k Jirkovi Štěpničkovi...mimochodem, chtěl jsem se zeptat, byl nadabován i seriál z roku 1964? slovenský dabing k tomu vznikl, ale český, vůbec netuším.
Byl nadabovaný jeden díl v Brně
Odpovědět

Zpět na „Filmy“