Vrahouni / Killers

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Vrahouni / Killers

Příspěvek od mrzeero »

No tak nevim,nevim jak to dopadne,ale když jsem si všimnul jména pana Balcárka,tak snad dobře ;) .Každopádně jsem rád,že neuslyšim spojení Jandová-Heigl,protože to bych už vážně vícekrát nesnesl...
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Vrahouni / Killers

Příspěvek od Sagres »

D. Kočová - Mary Birdsong (Jackie Vallero), J. Moučková - Casey Wilson (Kristen).
Tak já bych zase pro změnu vícekrát nesnesl spojení Petrová-Heigl, to zlatá Klárka! :nesouhlas: :roll:
Pan režisér se dřív opravdu velmi snažil, ale dnes už to dělá poněkud "prozíravěji". Hlavní role sice kvalitně obsadí nejdostupnějšími dabéry z TOP3 DF, ale ty střední a vedlejší role se prostě zase rozhodí jedněm a těm samým (Petrová, Pešková, Horák, Skalická, Hajlich, Schuller ...), ať se na ně hodí nebo ne, i tak zde bude nakonec veleben. ;) Ale tak, když to ještě někoho baví poslouchat stále stejné hlasy dokola, proč ne.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Jakub25
Příspěvky: 568
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Re: Vrahouni / Killers

Příspěvek od Jakub25 »

Kompletné doplnenie:
V českém znění: Filip Švarc - Ashton Kutcher (Spencer Aimes), Kateřina Petrová - Katherine Heigl (Jen Kornfeldtová), Pavel Rímský - Tom Selleck (pan Kornfeldt), Zuzana Skalická - Catherine O'Hara (paní Kornfeldtová), Lucie Vondráčková - Katheryn Winnick (Vivian), Otto Rošetzký - Kevin Sussman (Mac Bailey), Jana Páleníčková - Lisa Ann Walter (Olivia), Jitka Moučková - Casey Wilson (Kristen), Libor Terš - Rob Riggle (Henry), Jaromír Meduna - Martin Mull (Holbrook), Kateřina Velebová - Alex Borstein (Lily Baileyová) + LeToya Luckett (Amanda), Martin Sobotka - Usher (Kevin), Zbyšek Horák - Michael Daniel Cassady (Milo + titulky), Bohdan Tůma - Larry Joe Campbell (Pete Denham), Drahomíra Kočová - Mary Birdsong (Jackie Vallero), Martin Zahálka - John Atwood (Don Nootbar), Jaroslav Horák, Michal Holán, Anna Nemčoková, Viktorie Taberyová
Odpovědět

Zpět na „Filmy“