Pepek námořník / Popeye

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Pepek námořník / Popeye

Příspěvekod Papo » 12 zář 2010 16:43

Obrázek
Info: IMDB I ČSFD I FDB

V českém znění: Jiří Kvasnička - Robin Williams (Pepek), Jitka Molavcová - Shelley Duvall (Olive Oylová), Dalimil Klapka - Ray Walston (Pepkův taťka), Karel Urbánek - Paul Dooley (Wimpy), Jan Schánilec - Paul L. Smith (Bluto), Jiří Klem, Karel Richter, Tomáš Trapl, Růžena Merunková, Jorga Kotrbová, Václav Knop, Antonín Navrátil, Lumír Holzer, Bronislav Kotiš a Petr Svoboda (titulky)

Překlad: Matěj Holub
Dialogy a texty písní: Jiří Kvasnička
Hudební režie: Tomáš Trapl
Zvuk: Martin Václavík
Produkce a režie: Petr Jan Svoboda

Připravila Agentura Erasmus. Vyrobila ČNTS Nova © 199x
Obrázek
Papo

Re: Pepek námořník / Popeye

Příspěvekod Manche » 12 zář 2010 21:49

Joe Black píše:Nevíte, kdo daboval animáky? Jitka Molavcová určitě ano, jestli si dobře pamatuji...

Někde doma mám starou VHS se 3 díly Pepka. Pepka daboval imho Michal Pavlata, Wimpyho Jaroslav Kaňkovský a Bluta Jiří Pomeje.
Manche

Příspěvekod Ištván87 » 12 zář 2010 22:02

Tak co já viděl Pepka, tak ho vlastně vždycky daboval pan Stanislav Fišer... A Bruta pan Rösner nebo Schánilec...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod DAN K. » 12 zář 2010 22:02

ne ne, to nebyla molavcová, ale spoustová, aspon v tv...Jinak tenhle dabing je peknej, i kdyz williamse mluvi novy daber, k tyhle roli sedne a zbytek obsazeni je skvelej.
DAN K.

Příspěvekod Janek3b » 13 zář 2010 06:29

Ve snídani s novou teď běží animovanej Pepek. Pepka dabuje Stanislav Fišer, dále imho Olivu Inka Šecová a Bruta Dalimil Klapka.
Janek3b

Příspěvekod Pomajz » 13 zář 2010 09:45

Opsha píše:Já tedy znám víc dabingů. VHSkový rychlodabing Michal Pavlata - Pepek, Inka Šecová - Olive, Jan Schánilec -Bluto, pro Novu v roce 1994 vyrobil Golemfilm ten nejznámější dabing, který je obsazený takto: Stanislav Fišer - Pepek, Jitka Molavcová - Olive, Mirko Musil - Wimpy a Bluta nepoznávám.

Alexej Pyško
Nazdar kedlubny !
Pravým důvodem, proč Tě někdo nenávidí a pomlouvá je ten, že Ty máš něco co on nikdy mít nebude!
Skoro Mirek Dušín (ekonomický negramot) pravil "jo byl si dobrej ale tvůj čas vypršel"
http://www.imgup.cz/image/LQUn
Pomajz

Příspěvekod DavidHodan » 13 zář 2010 14:12

Já znám :

Pepek - Stanislav Fišer
Olive - Inka Šecová
Bluto - Radan Rusev
Sháním staré kazety, jakýkoliv videosystém, nejlépe před r. 89, max. však do r. 98, seznam výhodou ;)
ČSFD: http://www.csfd.cz/uzivatel/77907-davidhodan/
YouTube: http://www.youtube.com/channel/UCzE_FAgb1uDaPw4ebKYxamg
DavidHodan

Příspěvekod Geser » 13 zář 2010 14:30

Budy píše:Nebylo v nějakých dílech spojení Fišer-Schánilec? Že by oba dva dabovalu spolu a ne zvlášť.

Jo, tak si to v nějakých dílech pamatuju já. S Pyškem jako vypravěčem na on screen texty.
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Geser

Příspěvekod Manche » 14 zář 2010 19:05

Opsha píše:Já tedy znám víc dabingů. VHSkový rychlodabing Michal Pavlata - Pepek, Inka Šecová - Olive, Jan Schánilec -Bluto, pro Novu v roce 1994 vyrobil Golemfilm ten nejznámější dabing, který je obsazený takto: Stanislav Fišer - Pepek, Jitka Molavcová - Olive, Mirko Musil - Wimpy a Bluta nepoznávám.

Máš na mysli VHS s těmihle příběhy - Pepek námořník a Sindibád, Pepek námořník a čtyřicet Alibabových loupežníků, Pepek námořník a Aladinova čarovná lampa? Jestli ano, tak tam Bluta nedaboval pan Schánilec, spíš mi to přišlo jako Jiří Pomeje.
Manche

Příspěvekod bloom » 14 zář 2010 20:33

Mám doma 2 VHS, kde Pepka dabuje Stanislav Bruder, zbytek klasicky: Inka Šecová - Oliva, Jan Schánilec - Bluto.

Pro zajímavost: Jitka Molavcová byla kupodivu slyšet i v jedné epizodě seriálu Foylova válka.
bloom
Globální moderátor

Další

Zpět na Filmy