Ladislav Cigánek

Máte svého oblíbence od A do D? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Ladislav Cigánek

Příspěvekod filip » 08 srp 2008 01:13

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Narozen: 17.1.1963
Staniční hlas Rádia Impuls + AMC. Původně působil v dabingu v Brně, na začátku nového tisíciletí se přesouvá do Prahy. Na televizních obrazovkách se po příchodu do Prahy už neobjevuje a věnuje se jen hlasové práci. Mimo dabingu rovněž namlouvá reklamy nebo teleshopping. Namlouvá také komentář k pořadu Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých. Je to pohodář každým coulem.

Ukázka dabingu:

(2016 - Kobra 11, autor Tomáš Slach)


(2008 - Srážka s kometou, autor 151kbar151)


(1991 - Dallas 01x04, autor Papo)

DABING
FILMY:
2020 1917 - Colin Firth (generál Erinmoure)
2020 Americká nakládačka - Geoffrey Cantor (David Greenbaum)
2020 Armáda pěti mužů [dabing AMC] - James Daly (Augustus)
2020 Atomic Circus - Návrat Jamese Bataille - Jean-Pierre Marielle (Bosco)
2020 Bitva u Midway - Eric Davis (Miles Browning)
2020 Borsalino [dabing Prima] - Michel Bouquet (Rinaldi)
2020 Cold Brook - Kim Coates (George Hildebrandt)
2020 Černý Mercedes - Andrzej Mastalerz (Grodecki)
2020 Dirigentka - James Sobol Kelly (Barnes)
2020 Divize - Dalton Vigh (Venâncio Flores)
2020 Dospěláci v místnosti - Christos Stergioglou (Sakis)
2020 Enola Holmesová - David Bamber (sir Whimbrel)
2020 Eurovize - Joi Johannsson (Jorn)
2020 Fukušima - Tomorowo Taguchi (Kazuhiko Fukuhara)
2020 Hercule Poirot: Schůzka se smrtí [dabing Filmbox] - John Hannah (Dr. Gerard)
2020 Hercule Poirot: Smrt staré posluhovačky [dabing Filmbox] - Paul Rhys (Robin Upward)
2020 Hercule Poirot: Tragédie o třech jednáních [dabing Filmbox] - Martin Shaw (Charles Cartwright)
2020 Hercule Poirot: Třetí dívka [dabing Filmbox] - James Wilby (Andrew Ristarick)
2020 Hercule Poirot: Vražda v Orient-expresu [dabing Filmbox] - Denis Menochet (Pierre Michel)
2020 Hoši z Abu Ghraib - John Heard (Sam Farmer)
2020 Hranice pašeráků - Tom Sizemore (Pedro)
2020 Ideální palác - Eric Savin (Joseph Cadier)
2020 Ivanhoe [dabing ČT] - Valentine Dyall (Herold)
2020 Kyborg X - Danny Trejo (Kapitán)
2020 Labutí princezna: Královská svatba - George Tang (Císař)
2020 Ledová hrozba - Nicu Branzea (Dr. Lobokoff)
2020 Lepší zítřek - Krvavé bratrství (titulky)
2020 Linka č. 657 [dabing Prima] - Robert Aberdeen (doktor)
2020 Loupež - Michael McStay (Don)
2020 Mafiánovi [dabing Prima] - Jimmy Palumbo (Di Cicco)
2020 Monsters - Temný kontinent - Johnny Harris (Frater)
2020 Muž se zprávou - Verdi Solaiman (Lee)
2020 Narozeninové přání - Derek Green (Charles)
2020 Nechtěná sestra - Alain Goulem (detektiv Mills)
2020 Nemrkej - Robert Picardo (muž v černém)
2020 Není cesty ven - Phillip E. Walker (Moore)
2020 Nightlife: Na tahu - Andreas Schröders (Gebhardt)
2020 Obhájce nevinných - Ron Clinton Smith (Woodrow Ikner)
2020 Operace Gold - Andrew Lau (Marvin + titulky)
2020 Opuštění [dabing AMC] - Greg Johnson (Phil)
2020 Ostrov pokladů - Christopher Benjamin (Squire Trelawney)
2020 Paranormal Activity: Jiný rozměr [dabing Filmbox] - Michael Krawic (otec Todd)
2020 Pavučina lží - Martin McDougall (Trevor)
2020 Piráti peciválové: Příběhy ze zeleninové země - Cam Clarke (Robert)
2020 Pobřeží smrti - Mark Torres (Dr. Shaw)
2020 Pořád dokola - John Tench (Weeks)
2020 Potomek - Jim Annan (učitel)
2020 Přetvářka - David Krumholtz (Albert)
2020 Rambo: Poslední krev - Manuel Uriza (doktor Sergio)
2020 Rapeři z Comptonu - R. Marcos Taylor (Suge Knight)
2020 Replicate - Vito Viscuso (Joey Shepard)
2020 Richard Jewell - Brian Brightman (Zoeller)
2020 Rock’n Roll - Philippe Lefebvre (Philippe)
2020 Sex 100+1 [dabing AMC] - Neil Flynn (Zack)
2020 Skleněný dům - Ben Kingsley (Miklos Horthy)
2020 Skryté zlo - David Meyers (Nino)
2020 Slepá zuřivost [dabing AMC] - Rutger Hauer (Nick Parker)
2020 Smlouva na zabití - Russell Wong (Matthew Sharp)
2020 Smrtící hurikán - C. Thomas Howell (Charlie DuPuis)
2020 Smrtící rychlost - Jordi Mollà (Jules Bergman)
2020 Soudný den [dabing Filmbox] - David Wells (Dr. Richard 'Dick' Secor)
2020 Soukromá válka - Greg Wise (David Irens)
2020 Stehlík - Boyd Gaines (pan Barbour)
2020 Stopa do minulosti - Matthew Modine (Macdonald)
2020 Sufražetka - Finbar Lynch (Hugh Ellyn)
2020 Svatební pochod - Jack Wagner (Mick)
2020 Svatební pochod 2: Staronová láska - Jack Wagner (Mick)
2020 Svatební pochod 3: Přichází nevěsta - Jack Wagner (Mick)
2020 Tajuplná zahrada - Michael Vaughn (Archibald Craven)
2020 Temnota přichází - Matt Walsh (Gary Carter)
2020 Top Secret [dabing Filmbox] - Roy Scheider (prezident Robert Baker)
2020 Útěk za Grace - Nick Boraine (Danielson)
2020 Utop se, nebo plav - Jonathan Zaccaï (Thibaut)
2020 Virtuální revoluce - Jochen Hägele (Stilson)
2020 Volání divočiny - Bradley Whitford (soudce Miller)
2020 V pasti vášně - Robin T. Rose (Harold)
2020 Vraždy v ranní show: Smrtelné přešlapy - David Lewis (Lance)
2020 Vraždy v ranní show: Vražda na jídelním lístku - David Lewis (Lance)
2020 Zaprášená tajemství: Vraždy pro milovníky detektivek - Gerard Plunkett (profesor Myles Fowler)
2020 Zlo s lidskou tváří [dabing Prima] - Barry Mulholland (Dr. Richard Souviron)
2020 Ztracený poklad Jesseho Jamese - Jared Torbet (Cobb)
2020 Zuřivá salsa [dabing AMC] - Ian McShane (Ron Parfait)

2019 Addamsova rodina - Conrad Vernon (Dr. Flambe)
2019 Adios Django [dabing Vapet] - José Suárez (Cisco Delgado)
2019 Amistad [dabing Filmbox] - Stellan Skarsgård (Lewis Tappan)
2019 Anonymní zabijáci - Tim McInnerny (Calvin)
2019 Bernský vyslanec - László I. Kish (Lambert)
2019 Bestie [dabing Filmbox] - Ian Robison (Tom Blake)
2019 Bez obojku - Don Reed (Allen)
2019 Bílá vrána - Olivier Rabourdin (Alexinsky + titulky)
2019 Conni a její kamarádi - Til Schweiger (šéfův pán)
2019 Conni a její kamarádi - Tyranosaurovo tajemství - Michael Pop (dělník)
2019 Černobílá spravedlnost - Glenn Fitzgerald (Anderson)
2019 Černý orel [dabing Filmbox] - William Bassett (Dean Rickert)
2019 Dalida - Vincent Perez (Eddie Barclay)
2019 Dámy v černém - Nicholas Hammond (pan Ryder)
2019 DC Sniper - 23 dní strachu [dabing Nova] - Garwin Sanford (agent Tremain)
2019 Detektiv Thorne: Nesmělý muž [dabing Prima] - Aidan Gillen (Hendricks)
2019 Detektiv Thorne: Ospalá dívka [dabing Prima] - Aidan Gillen (Hendricks)
2019 Dobré ráno, Vietname! [dabing Nova] - Floyd Vivino (Kirk)
2019 Don Quijote [dabing Nova] - Tony Haygarth (holič)
2019 Dračí války [dabing Prima] - Chris Mulkey (Agent Frank Pinsky)
2019 Dům sedmi rozkoší - John Larch (MacDonald)
2019 Extrémní rychlost [dabing Prima] - Frédéric Anscombre (detektiv Depaul)
2019 Frankie a Hazel - Michael Kopsa (kouč Anhault)
2019 Galaxy Quest - Tim Allen (Jason Nesmith)
2019 Churchill - Danny Webb (Alan Brooke)
2019 Inga Lindström: Osudová záměna - Stephan Benson (Knut Kronberg)
2019 Jeden musí z kola ven [dabing Prima] - Toby Jones (Percy Alleline)
2019 Jesse Stone: Bludiště pochybností [dabing Prima] - John Beale (Dr. Perkins)
2019 Jesse Stone: Chladnokrevný detektiv [dabing Prima] - John Beale (Dr. Perkins)
2019 Jesse Stone: Nový začátek [dabing Prima] - John Beale (Dr. Perkins)
2019 Jesse Stone: Smrt v ráji [dabing Prima] - John Beale (Dr. Perkins)
2019 Jesse Stone: Tenký led [dabing Prima] - John Beale (Dr. Perkins)
2019 Jíst, pít a vdát se - John Prowse (Edward)
2019 Johnny Worricker: Bitevní pole - Matthew Stadlen (moderátor)
2019 Karambol [dabing Vapet] - Pedro Sanchez (revolucionář)
2019 Kon-Tiki [dabing Prima] - Peter Wight (Spinden)
2019 Krvavé účty - Dave Kenneth MacKinnon (Max)
2019 Lavina - John Ashton (Kemp)
2019 Le Mans '66 - Wallace Langham (Dr. Granger)
2019 Loď snů: Singapur - Michael Roll (Robert Born)
2019 Lupiči z Arizony - George Keymas (Montana Smith)
2019 Manžel na zkoušku [dabing Prima] - John Hannah (Colin)
2019 Mercy - Colin Firth (Donal Crowhurst)
2019 Mezi dimenzemi - Aki Aleong (Dao)
2019 Milosrdné lži 2 - José Garcia (Alain)
2019 Místo činu: Spálené naděje - Gerhard Rühmkorf (migrant)
2019 Místo činu: Umění války - Simon Schwarz (Heinzi)
2019 Místo činu: Virus - Markus Schleinzer (Dr. Klaus Rottensteiner)
2019 Mladí Titáni do toho!: Ve filmu - Will Arnett (Deathstroke) + Jimmy Kimmel (Batman)
2019 Mocnější než slova [dabing Prima] - David Duchovny (John Fareri)
2019 Muž roku [dabing AMC] - Robin Williams (Tom Dobbs)
2019 Návrat Falcona - Neal McDonough (Manny Ridley)
2019 Nutná oběť- Michasha Armstrong (Lazarus)
2019 O.G. - Kyle McKinney (Lenny)
2019 Oko v oblacích [dabing Prima] - Jeremy Northam (Brian Woodale)
2019 Operace Delta Force 2 [dabing Filmbox] - J. Kenneth Campbell (Flint Lukash)
2019 Playmobil ve filmu (Roman)
2019 Poslední loupež [dabing Filmbox] - Danny DeVito (Mickey Bergman)
2019 Poslední Mohykán [dabing Filmbox] - Steven Waddington (Duncan Heyward)
2019 Poslední semestr - Michael Kopsa (Dr. Barron)
2019 Profesionál [dabing Filmbox] - Tom Sizemore (Ray Nettles)
2019 Provaz a kolt - Pierre Collet (Šerif)
2019 První pes [dabing Filmbox] - Eric Roberts (prezident USA)
2019 Přání smrti - Jason Cavalier (McCord)
2019 Přežít Mexiko - Geoffrey Ross (Hector)
2019 Příslib - Tom Hollander (Garin)
2019 Psychopat ze San Francisca [dabing Filmbox] - Michael Keaton (Carter Hayes)
2019 Půlnoční láska [dabing Filmbox] - Rob Riggle (Jack)
2019 Puzzle - Lawrence Arancio (průvodčí + titulky)
2019 Rosamunde Pilcher: Mraky na obzoru [dabing Prima] - Norbert Hansing (Tom)
2019 Rozmarné jaro: Čas na upřímnost - Johannes Herrschmann (farář Sonnleitner)
2019 Rozmarné jaro: Čas na zázraky - Johannes Herrschmann (farář Sonnleitner)
2019 Rozmarné jaro: Na konci léta - Johannes Herrschmann (farář Sonnleitner)
2019 Rozmarné jaro: Rány osudu - Johannes Herrschmann (farář Sonnleitner)
2019 Rozmarné jaro: Zpovědní tajemství - Johannes Herrschmann (farář Sonnleitner)
2019 Rozmarné jaro: Žít svůj sen - Johannes Herrschmann (farář Sonnleitner)
2019 Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw - Jason Statham (Deckard Shaw)
2019 Rytíř Zrezlík 2 - Helmut Gauß (Kníráč)
2019 Sejměte Cartera [dabing Filmbox] - Mickey Rourke (Cyrus Paice)
2019 Sicario 2: Soldado [dabing Filmbox] - Josh Brolin (Matt Graver)
2019 Skutečné vraždy: Pachatel mezi námi - Bruce Dawson (John)
2019 Skutečné vraždy: Tři ložnice a jedno tělo - Bruce Dawson (John)
2019 Skutečné vraždy: Ztracená lebka - Bruce Dawson (John)
2019 Slůně v nesnázích - Barry Ward (vypravěč)
2019 Smolař [dabing Filmbox] - Gordon Michaels (Pinkerton)
2019 Syn černého lidu - Victor Dwayne Little (pastor McJulian)
2019 Šišouni v New Yorku [dabing Filmbox] - Michael McKean (Gorman Seedling)
2019 Špióni v převleku - Randy Trager (Terrance)
2019 Trestanec [dabing Filmbox] - Nikolaj Coster-Waldau (Money)
2019 Umění války [dabing Filmbox] – Michael Biehn (Robert Bly)
2019 Vánoční princ - Paul Courtenay Hyu (Gill)
2019 Vítejte v Marwenu - Steve Carell (Mark Hogancamp)
2019 Vražda prvního stupně [dabing TV Barrandov] - Stephen Tobolowsky (Henkin)
2019 Vraždy podle Solveig: Fjord smrti - Guðmundur Ólafsson (Halldor)
2019 Vražedná přání - Victor Sutton (strýc August)
2019 Vymazaný kluk - David Ditmore (Phillip)
2019 Výplata [dabing Filmbox] - Paul Giamatti (Shorty)
2019 X-Men: Dark Phoenix - Richard Dagenais (TV reportér)
2019 Zabít Gunthera [dabing Prima] - Peter Kelamis (Rahmat)
2019 Záhady Emmy Fieldingové: Ztracená osada - James Tupper (Jim Conor)
2019 Záhady Emmy Fieldingové: Staré křivdy - James Tupper (Jim Conor)
2019 Záhady Emmy Fieldingové: Trpčí než smrt - James Tupper (Jim Conor)
2019 Zámek hrůzy [dabing Filmbox] - Liam Neeson (Dr. David Marrow)
2019 Zamilované Vánoce - Jonathan Whittaker (Jack Carlingson)
2019 Zlo s lidskou tváří - James Harper (detektiv Chapman)
2019 Zraněná srdce - Ivan Shvedoff (plukovník Kutov)
2019 Zrcadlový princ - Nathaniel DeVeaux (Vincent Lexington)
2019 Ztracená naděje - Al Sapienza (Wes Christian)
2019 Život je večírek - Matt Walsh (Dan)

2018 451 stupňů Fahrenheita - Martin Donovan (Nyari)
2018 Blade Runner [dabing Nova] - Hy Pyke (Taffey Lewis)
2018 Bohemian Rhapsody - Tom Hollander (Beach)
2018 Borg/McEnroe - Thomas Hedengran (Hyland)
2018 Brouček - Jean-Michel Lahmi (Paul)
2018 Bullet [dabing Prima] - Max Perlich (Leroy)
2018 Deadpool 2 - Eddie Marsan (ředitel)
2018 Dilili v Paříži - Jérémy Lopez (Lautrec)
2018 Doly krále Šalamouna [dabing Filmbox] - Ian Roberts (Sir Henry Curtis)
2018 Extrémní rychlost [dabing Filmbox] - Frédéric Anscombre (detektiv Depaul)
2018 Finální ukrutnost - Tatsuo Nadaka (Shiroyama)
2018 Gotti - Leo Rossi (Bobby)
2018 Halloween - Toby Huss (Ray)
2018 Chlapi nepláčou - Ivo Gregurevic (Josip)
2018 Inga Lindström: Gréta se vdává - Max Volkert Martens (Erikův otec)
2018 Inga Lindström: Hry lásky v Samlundu - Max Herbrechter (Karl)
2018 Inga Lindström: Láska žije dál - Thomas Kügel (Petter)
2018 Inga Lindström: S Lilli si nezahrávej - Thorsten Nindel (Henner)
2018 Inga Lindström: Ten správný odstín lásky - Arved Birnbaum (Olaf)
2018 Inga Lindström: Zamilovaná asistentka - Stephan Baumecker (Sundelius)
2018 Jak splatit dluh - Tim Roth (Peter)
2018 Já, Simon - Christian Ojore Mayfield (Nickův otec)
2018 Jezdec - Tim Jandreau (Wayne)
2018 Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema - Reiner Schöne (Dickerkopf)
2018 John Stratton: V první linii - Rinat Khismatouline (Greco)
2018 Jsem božská - Rory Scovel (Ethan)
2018 Jurský svět: Zánik říše - Cory Peterson (předseda komise)
2018 Labyrint: Vražedná léčba - Aidan Gillen (Janson)
2018 Madigan - Warren Stevens (Ben)
2018 Mamma Mia! Here We Go Again - Stellan Skarsgård (Bill)
2018 Medvěd Brigsby - Matt Walsh (Greg Pope)
2018 MEG: Monstrum z hlubin - Jason Statham (Taylor)
2018 Mladý Karl Marx - Hans-Uwe Bauer (Ruge)
2018 Mozek v plamenech - Richard Armitage (Tom Cahalan)
2018 Mrakodrap - Pablo Schreiber (Ben)
2018 Nečekaná hrozba - Michael Paré (Conklin)
2018 Nejtemnější hodina - Oliver Broche (Reynaud)
2018 Nenávist, kterou jsi probudil - Al Mitchell (Reuben)
2018 Noční hra - Jason Bateman (Max)
2018 Objekt mé lásky [dabing Prima] - Daniel Cosgrove (Trotter Bull)
2018 Odnikud - Yannis Economides (Makris)
2018 Pan Stein je online - Philippe Chaine (produkční)
2018 Pařiči - Coleman Lannum (bankéř)
2018 Paterno (komentátor)
2018 Plán útěku 2 - Gordon Michaels (Grassi)
2018 Pobav mě - Tibor Feldman (Ed)
2018 Poklad u jezera - Michael Diallo McLendon (starosta)
2018 První člověk - Shea Whigham (Gus)
2018 Renegáti [dabing DVD] - Simon Newby (Sergej)
2018 Rudá volavka - Sebastian Hülk (Matorin)
2018 Rudý pes: Blue [dabing HBO] - Steve Le Marquand (malej John)
2018 Siberia - Rafael Petardi (Pavel)
2018 Sidney Hall - Nathan Lane (Harold)
2018 Superfly - Big Boi (Atkins)
2018 Swinging Safari - Jack Thompson (starosta)
2018 Temné síly - Wallace Langham (Dr. Viceroy)
2018 Teenosaurus Rex - Jan Josef Liefers (Hannes)
2018 Trouba k pohledání - Guillaume de Tonquédec (Starosta)
2018 Tři billboardy kousek za Ebbingem - Gregory Nassif St. John (doktor)
2018 Tulipánová horečka - Tom Hollander (Dr. Sorgh)
2018 Útok na Wall Street - Michael Paré (Frank)
2018 V domě - Andrew Fiscella (policajt)
2018 V rytmu smrti - Brody Hutzler (Quinn)
2018 Země zločinu: Dračí panna - Gerhard Greiner (Ankerl)
2018 Žena - Jan Mybrand (Arvid)

2017 Bitva o Sevastopol [dabing DVD] - Oleg Vasilkov (Makarov)
2017 Bitva o Sevastopol [dabing Prima] - Oleg Vasilkov (Makarov)
2017 Blade Runner 2049 - Tómas Lemarquis (zřízenec)
2017 Cesta s tátou - Lutz Blochberger (Heinrichs)
2017 Cesta zpátky k nule - Jim Dowd (Frankie)
2017 Crazy Joe [dabing Prima] - Jason Statham (Joey)
2017 Černý jestřáb sestřelen [dabing Prima] - Kim Coates (Wex)
2017 Den patriotů - Dustin Tucker (Steve Woolfenden)
2017 Gangster Caine - Hal Holbrook (Hec)
2017 Godzilla [dabing Nova] - Brian Markinson (Whelan)
2017 Harry Price: Krotitel duchů - Tom Ward (Edward Goodwin)
2017 Jak napálit banku - Jan Josef Liefers (Peter)
2017 Jo Nesbø: Doktor Proktor a vana času - Kristoffer Joner (Doktor Proktor)
2017 Jumanji: Vítejte v džungli - Tim Matheson (starý prodejce)
2017 Kapitán Bombarďák ve filmu - Ed Helms (kapitán Bombarďák / Krupp)
2017 Komisař Maigret zuří [dabing Prima] - Guy Decomble (Lognon)
2017 Královna z Katwe - Philip Luswata (Kyazze)
2017 Králův nesouhlas - Ketil Høegh (Koht)
2017 Krůček ke štěstí - C. Thomas Howell (Nathan)
2017 Křivdy z minulosti [dabing Prima] - Jason Bateman (Simon)
2017 Labyrint mysli - Richard Dillane (Robert)
2017 Legends of the Hidden Temple - Dee Bradley Baker (Olmec)
2017 LEGO® Ninjago® film - Zach Woods (Zane)
2017 Lék na život - Adrian Schiller (zástupce ředitele)
2017 Logan: Wolverine - Richard E. Grant (Dr. Rice)
2017 Loganovi parťáci - Darrell Waltrip (Darrell Waltrip)
2017 Lupiči - Steve Tientcheu (Adama)
2017 Maigret a noc na křižovatce - Aidan McArdle (soudce Coméliau, titulky)
2017 Mechanik zabiják: Vzkříšení [dabing Prima] - Jason Statham (Arthur Bishop)
2017 Modlitba lovce - Stewart Alexander (Právník)
2017 Modrá jako safír - Rolf Kanies (William de Villiers)
2017 Moje stáž v Kanadě - Paul Ahmarani (profesor Amin)
2017 Napoleon - Jacques Castelot (Cambaceres)
2017 Největší showman - Fredric Lehne (Pan Hallett)
2017 Neubližujte mé dceři - Ralph Herforth (Frank Bender)
2017 Ninjago: Masters of Spinjitzu - Day of the Departed - Brent Miller (Zane)
2017 Nova Zembla - Victor Reinier (Jacob van Heemskerck)
2017 Odvrácená strana měsíce - Ian T. Dickinson (Taylor)
2017 Pád do tmy 2 - Doug Ballard (Dr. Payne + titulky)
2017 Padesát odstínů temnoty - Michael Meneer (dražitel)
2017 Pařba všech pařeb: Poslední kocovina - Mark Harley (Thor)
2017 Patti Cake$ - Sahr Ngaujah (O.Z.)
2017 Peklo v Deliverance Creek - Barry Tubb (Jeb Crawford)
2017 Poslední tvář - Jared Harris (Dr. John Farber)
2017 Pouto - James Remar (Tom)
2017 Proč právě on? - Paul Stanley (sám sebe)
2017 Rico a Oskar, malí detektivové [dabing ČT] - Hendrik Arnst (policista)
2017 Rommel - Arthur Klemt (Knochen)
2017 Rychle a zběsile 8 - Jason Statham (Deckard Shaw)
2017 Slova nebo obrazy? [dabing AMC] - Navid Negahban (Rashid + Titulky)
2017 Sněhulák - Adrian Dunbar (Frederik Aasen)
2017 Spisovatelé [dabing Filmbox] - Greg Kinnear (Bill)
2017 Stárnoucí gigolo - John Turturro (Fioravante)
2017 Šťastná hvězda - Joel McCrary (Zachariáš)
2017 Temná věž - Dennis Haysbert, José Zúñiga (Steven, Dr. Hotchkiss)
2017 Trumbo - Roger Bart (Buddy Ross)
2017 Tvář vody - Michael Stuhlbarg (Dr. Robert Hoffstetler)
2017 Učitelé na zakázku [dabing Prima] - Fred Tousch (Albert - profesor chemie)
2017 Učitelé na zakázku 2 [dabing Prima] - Fred Tousch (Albert - profesor chemie)
2017 Válka dronů - Kelcey Watson (TJ)
2017 Válka o planetu opic - Chad Rook (Boyle)
2017 Velká oříšková loupež 2 - Peter Stormare (Gunther)
2017 Vetřelec: Covenant - Guy Pearce (Peter Weyland)
2017 Virtuální vězni [dabing Prima] - Jason Bateman (Rich)
2017 Vraždící opice - Vincent Ventresca (James)
2017 Vymítač ďábla [dabing Nova] - Barton Heyman (Dr. Klein)
2017 Záhada v květinářství: Držet jazyk za zuby - Wayne Hard (Elvis Jones)
2017 Za každou cenu - Gil Birmingham (Alberto Parker)
2017 Zasvěcení - Kevin Crowley (Burke)
2017 Zelená jako smaragd - Rolf Kanies (William de Villiers)
2017 Zjizvená tvář - Al Israel (Hector)
2017 Zvláštní příběh rodiny F - Danny Burstein (Eric Wilcox)
2017 Železný opičák - James Wong (Cheng Pak-Fong)

2016 13 [dabing Prima] - Jason Statham (Jasper)
2016 22 Jump Street [dabing Prima] - Nick Offerman (zástupce náčelníka Hardy)
2016 Ashby - Steve Coulter (Peter Black)
2016 Ashley - Tom Malloy (Vincent)
2016 A teď něco úplně jiného - Graham Chapman (více rolí)
2016 Atlantic Rim - Útok z moře - Larry Gamell Jr. (Smith)
2016 Atlasova vzpoura: 2. část - Robert Picardo (Dr. Robert Stadler)
2016 Bandité v Miláně [dabing ČT] - ? (majitel klubu)
2016 Batman V Superman: Úsvit spravedlnosti - Anderson Cooper (Anderson Cooper)
2016 Bez východiska [dabing AMC] - Gene Hackman (David Brice)
2016 Buchty a klobásy - Greg Tiernan, Vincent Tong, Seth Rogen, Conrad Vernon (Brambora, Džus, Seržant Pepper, Toaletní papír, Sauerkraut)
2016 Centrální inteligence - Tim Griffin (Stan Mitchell)
2016 Cesta do hlubin magorovy duše - Adi Shankar (John)
2016 Černá kniha [dabing Prima] - Waldemar Kobus (Günther Franken)
2016 Dáma ve zlatém [dabing Nova] - Ludger Pistor (Rudolph Wran)
2016 Dárek - Jason Bateman (Simon)
2016 Dcera čarodějky - Olaf Johannessen (mistr Maunus)
2016 Doba ledová: Velikonoční překvapení - Gabriel Iglesias (Medvěd)
2016 Dokonalý plán - Hannes Jaenicke (Harald Westphal)
2016 Do neznáma - Mark Strong (William D. Stanaforth)
2016 Heidi, děvčátko z hor - Maxim Mehmet (otec Kláry)
2016 Hlava rodiny - Hannes Jaenicke (Harald Westphal)
2016 Hledá se Dory - Bill Hader (pan Stan)
2016 Hodný, zlý a mrtvý [dabing Prima] - Michael Paré (šerif Olson)
2016 Hranice šílenství [dabing AMC] - Harry Landis (koroner)
2016 Hříšnice [dabing Prima] - Götz Otto (král Zikmund z Lucemburska)
2016 I muži mají své dny - Christoph Maria Herbst (Lars)
2016 Jak se točí film - Pierre Henry (Mike Morano)
2016 Joy - Michael DeMello (Gregory)
2016 Kalifornie [dabing AMC] - David Duchovny (Brian Kessler)
2016 Kingsglaive: Final Fantasy XVSean Bean (Regis Lucis Caelum)
2016 Kolonie - Bill Paxton (Mason)
2016 Krotitelé duchů - Al Roker (sám sebe)
2016 Kubo a kouzelný meč - Ralph Fiennes (Král)
2016 Les sebevrahů - Carni Djeric (otec Sáry a Jess)
2016 Let 42 - Blaine Gray (Michael)
2016 Linka č. 657 - Lance E. Nichols (kapitán Michaels)
2016 Maigret klade past - Aidan McArdle (soudce Coméliau)
2016 Maigret a případ mrtvého muže - Aidan McArdle (soudce Coméliau)
2016 Marvel Superhrdinové - Avengers: Sjednocení! – Mick Wingert (Iron Man)
2016 Maso a krev - Brion James (Karsthans)
2016 Mezi náhrobními kameny [dabing HBO] - Sebastian Roché (Jurij Landau)
2016 Moje tlustá řecká svatba 2 - Gerry Mendicino (strýc Taki)
2016 Morgan - Toby Jones (Dr. Simon Ziegler)
2016 Mstitel bezpráví 2 - Patrick Fabian (policista Malark)
2016 Návštěvníci 3: Revoluce - Nicolas Vaude (Robespierre)
2016 Nenápadné zlo - Victor Garber (Dan Conway)
2016 Nikdy to nevzdávej 2 - Gralen Bryant Banks (Frankie)
2016 Noc generálů - Patrick Allen (plukovník Manheim)
2016 Obchod s nevinností - Neill Barry (detektiv Richmond)
2016 Obr Dobr - Andy Thompson (muž v paláci)
2016 Odkaz hříšnice [dabing Prima] - Götz Otto (král Zikmund z Lucemburska)
2016 Od pěti k sedmi - Lambert Wilson (Valery)
2016 Odpojit - Jason Bateman (Rich Boyd)
2016 On je žena - Hugo Egon Balder (sám sebe)
2016 Orel Eddie - Tim McInnerny (Dustin Target)
2016 O Šípkové Růžence - Franz-Joseph Dieken (Pretorius)
2016 Pátá vlna - Liev Schreiber (plukovník Vosch)
2016 Pomsta hříšnice [dabing Prima] - Götz Otto (král Zikmund z Lucemburska)
2016 Popelka [dabing Nova] - Heinrich Schafmeister (Alfons)
2016 Prácička v Itálii - John Clive (ředitel garáží)
2016 Probuzená posedlost - Thomas Francis Murphy (agent Strellitz)
2016 Prokletá vesnice - David Bamber (Dr. Wagner)
2016 REVENANT Zmrtvýchvstání - Kristoffer Joner (Murphy)
2016 Rosewood Lane - Tom Tarantini (detektiv Mike Sabatino)
2016 Rush: Smrtící spiknutí - Alexandre Goyette (Colosse)
2016 Sama proti osudu - Hannes Jaenicke (Dr. Matthias Kreusler)
2016 Scary Movie 5 [dabing Nova] - Jerry O'Connell (Christian Grey)
2016 Shaolin - Jackie Chan (Wudao)
2016 Sherlock Holmes a případ hedvábné punčochy [dabing Prima] - Julian Wadham (Hugo Massingham)
2016 Síla slova - John Heard (Šerif Dozier)
2016 Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - Ioan Hefin (Kev)
2016 Smrtící bouře - Alan Heitz (Hank)
2016 Společnost hrdinů - Vinnie Jones (Brent Willoughby)
2016 Svědectví - Bill Irwin (Jack Danforth)
2016 Špioni od vedle - Matt Walsh (Dan Craverston)
2016 Tajemná legenda - Ulrich Gebauer (Gerd Löffer)
2016 To byla divoká noc - Michael Shannon (pan Green)
2016 Turbotarantule 2: Druhá láva - Joaquin Garay III (Malý kolumbijčan)
2016 Turnaj zabijáků [dabing Prima] - Robert Carlyle (otec MacAvoy)
2016 Útěk z vězení - Robert Duvall (Jay Wagner)
2016 Vánoční lov - Michael Hanus (Hawk)
2016 Velká čínská zeď - Willem Dafoe (Ballard)
2016 Velká filmová láska - Bruce Nozick (Bernard + titulky)
2016 Ve smrtelné pasti - Mark Young (rádio oznamovatel, titulky)
2016 Voják 4: Pohyblivý terč - Paul McGillion (detektiv Paul Redman)
2016 V pařátech smrti - Ned Dennehy (Luca)
2016 V zajetí ráje - James Denton (Carter McConnell)
2016 Warcraft: První střet - Callum Keith Rennie (Moroes)
2016 Zakázené království [dabing prima] - Jet Li (mlčenlivý mnich)
2016 Zlato - Simon Sabela (Big King (John Nkulu)) + Norman Coombes (Frank Lemmer)
2016 Zpívání v dešti [dabing Prima] - Douglas Fowley (Roscoe Dexter)
2016 Zrcadlení - Jeff Puckett (Terry)
2016 Životní šance - Piers Morgan (sám sebe)

2015 10 000 dnů [dabing Prima] - Peter Wingfield (Remy Farnwell)
2015 1911: Pád poslední říše - Simon Dutton (John Newell Jordan)
2015 96 hodin: Zúčtování - Sam Spruell (Oleg Malankov)
2015 Absolutní nula - Michael Ryan (Jeff)
2015 Absolutní podvod - Evert McQueen (inspektor Hendricks)
2015 Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda - Tony Hale (agent Suggs)
2015 Babička je lepší - Frank Collison (Mike)
2015 Batman proti Robinovi - Kevin Conroy (Dr. Thomas Wayne), Robin Atkin Downes (velmistr)
2015 Ber 52 - Roy Scheider (Harry Mitchell)
2015 Bhópál: Modlitba ze déšť - Martin Brambach (Ted)
2015 Blackout - Tobias Oertel (Volanski)
2015 Bitva o Gallipoli - Sam Worthington (Philip Schuler)
2015 Bornholmská ulice - Ulrich Matthes (Hartmut Kummer)
2015 Byl jednou jeden Belgičan - François-Xavier Demaison (Willy Vanderbrook)
2015 Cesta za pomstou - Ron Balicki (Polanski)
2015 Cirkus - Llyr Ifans (Hywel)
2015 Čokoládová válka - Bud Cort (Bratr Jacques)
2015 Dárek - Jason Bateman (Simon)
2015 Diagnóza žárlivost - Richard Riehle (pan Kingston)
2015 Halloween [dabing Prima] - Bill Moseley (Zach"Z-Man"Garrett)
2015 Hanojský Hilton - Aki Aleong (Major Ngo Doc) + Rick Fitts (Turner)
2015 Hitman: Agent 47 - Dan Bakkedahl (Sanders)
2015 Hon na lišku - Steve Carell (John du Pont)
2015 Hříčky přírody - Patton Oswalt (Stuart Miller)
2015 Chappie - Hugh Jackman (Vincent Moore)
2015 Chůva v akci [dabing Prima] - Magnús Scheving (Poldark)
2015 Interview - Rob Lowe (sám sebe)
2015 Jak roste naděje - Kerr Smith (Mitch Minniear)
2015 Jo Nesbø: Doktor Proctor a prdící prášek - Kristoffer Joner (Doktor Proktor)
2015 Jurský masakr - Richard Dillane (Jonathan Marchant)
2015 Kde vládne zbraň - Damien Di Paola (Michael)
2015 Kolotoč mého života - Felix Vörtler (Tom Poscher)
2015 Konec snění [dabing AMC] - Steve Carell (Sherman)
2015 Konečně doma - Steve Martin (kapitán Smek)
2015 Kouzlo měsíčního svitu - Colin Firth (Stanley)
2015 Krásná a zvrácená - Jude Ciccolella (detektiv Dalton)
2015 Krycí jméno U.N.C.L.E. - Luca Calvani (Alexander)
2015 Křišťálová lebka - J.R. Esposito (plukovník Bailey)
2015 Labyrint: Zkoušky ohněm - Aidan Gillen (Janson)
2015 Laggies - Sam Rockwell (Craig)
2015 Liga spravedlivých: Válka - Rocky Carroll (Silas Stone)
2015 Liga spravedlivých: V pasti času - Fred Tatasciore (Lex Luthor)
2015 Líza, liščí víla - Zoltán Schmied (Henrik)
2015 Loft [dabing HBO] - Robert Wisdom (detektiv Cohagan)
2015 Lovci bájných relikvií - Eric Breker (Waters)
2015 Lov lososů v Jemenu [dabing Nova] - Conleth Hill (Bernard Sugden)
2015 Mafie vraždí jenom v létě - Totò Borgese (Salvo Lima) + Attilio Fabiano (otec Flory)
2015 Mámy na pařbě - Alex Kendrick (Ray)
2015 Máslo [dabing Nova] - Rob Corddry (Ethan)
2015 Matroš - Bruce Beatty (pan Bailey)
2015 Méďa 2 - John Slattery (Shep Wild)
2015 Middletonská romance [dabing Nova] - Tony Doupe (rozzlobený muž)
2015 Místo dopadu: Berlín - Hannes Jaenicke (Ralf Moldau)
2015 Mortdecai: Grandiózní případ - Jeff Goldblum (Krampf)
2015 Mořský vlk - Julian Richings (Mugridge)
2015 Mrkáček Bill - Tin Pang (Jorge)
2015 Musíme odsud vypadnout - Jon Gries (šerif Shep)
2015 Můj soused rocker - Ewen MacIntosh (prodovač kytar)
2015 Muži, ženy a děti - Dennis Haysbert (Milenec)
2015 Mysli jako on 2 [dabing HBO] - Ray Proscia (Marcel)
2015 Nádherné bytosti [dabing Nova] - Randy Redd (reverend Stephens)
2015 Nahoře-dole - Arliss Howard (Victor)
2015 NON-STOP [dabing Nova] - Frank Deal (Charles Wheeler)
2015 O bílém hadovi - Ingo Naujoks (hlas koně Phoenixe)
2015 Obnažená tvář [dabing AMC] - Roger Moore (Dr. Judd Stevens)
2015 Padesát odstínů šedi - Jason Cermak (fotograf)
2015 Pád Země [dabing Prima] - Mark Rolston (Killian)
2015 Pár nenormálních aktivit 2 - Hayes MacArthur (Ned)
2015 Pět nejlepších - Jerry Seinfeld (Jerry Seinfeld)
2015 Pohřběni zaživa - Cameron Daddo (Matthew Gill)
2015 Poltergeist - Patrick Garrow (Stoller)
2015 Pravdivý příběh - Robert John Burke (Greg Ganley)
2015 Pravidla podsvětí - Noel Gugliemi (Salvator)
2015 Promiňte, že žiju - Felice Farina (Frangipane)
2015 Přání zabít 5 [dabing Prima] - Saul Rubinek (Brian Hoyle)
2015 Přízrak zmizelé - Corey Seawell (policista)
2015 Rychle a zběsile 7 - Jason Statham (Deckard Shaw)
2015 Sabotáž - Martin Donovan (Floyd Demel)
2015 Scooby Doo: Maska Modrého sokola [dabing Nova] - Fred Tatasciore (Jack Rabble)
2015 Scooby Doo: Vítězné góly - Rob Paulsen (Julio Luna)
2015 Sejmi prezidenta [dabing HBO] - Mehmet Kurtulus (Hazar)
2015 Sex v Paříži - Nicolas Briançon (Jeán) & Dominique Plaideau (hlas moderátora v rádiu)
2015 Spectre - Ian Bonar (asistent Q)
2015 Sofiino vítězství - Stephan Zinner (Sepp Gruber)
2015 S tímto prstenem - Christopher Nathan Bortz (James)
2015 Špión - Jason Statham (Rick Ford)
2015 Temný anděl [dabing Prima] - Jim Haynie (kapitán Malone)
2015 To byl zítra flám 2 - Christian Slater (moderátor)
2015 Touha smrti II [dabing Prima] - Ben Frank (Mankiewicz)
2015 Učitelé na zakázku [dabing HBO] - Fred Tousch (Albert - profesor chemie)
2015 Ulička hanby - Kevin Nealon (Chopper Steve) / Jerry Minor (policejní velitel Drier) / David Winston Barge (Chuck Rogers)
2015 Upírky - Todd Barry (Ivan) + Scott Thomson (Erik)
2015 Útok trojhlavého žraloka - James Poule (Brian)
2015 Válečné hry 2: Kód smrti - Robert Higden (učitel Baron)
2015 Věc: Počátek [dabing Prima] - Trond Espen Seim (Edvard Wolner)
2015 Velký draft - Patrick St. Esprit (Tom Michaels)
2015 Veronica Marsová - Enrico Colantoni (Keith Mars)
2015 Vpich - Brett Cullen (Nathaniel Price)
2015 Vražda mého otce [dabing MGM] - Don Hohenstein (přítel Dr. Hollisové) + J.R. Knotts (Ivan Decker)
2015 Vyšetřovací zpráva - Hector Elizondo (kapitán D'Angelo)
2015 Vzmuž se - Rory Kinnear (Sean)
2015 WikiLeaks [dabing Nova] - Alexander Siddig (Dr. Tarek Haliseh)
2015 Zabijácké včely [dabing Prima] - Yves Verhoeven (Thibaud)
2015 Zabiják [dabing Prima] - Ray Charleson (Harry 'Crash' Kupper)
2015 Zabij mě třikrát - Sullivan Stapleton (Nathan Webb)
2015 Zavražděná - Serge Hazanavicius (Richard)
2015 Zuřivá salsa - Steve Oram (Kevin)

2014 21 Jump Street [dabing Prima] - Nick Offerman (zástupce náčelníka Hardy)
2014 22 Jump Street - Marc Evan Jackson (Doktor Murphy)
2014 Amazing Spider-Man 2 - Cal McCrystal (ředitel Conway)
2014 Appleseed Alpha - David Matranga (Briareos)
2014 A zase ti Mupeti! - Stanley Tucci (hlídač Ivan)
2014 Baterie nejsou v ceně [dabing Nova] - John Pankow (Kovacs)
2014 Blondýna na předpis - Peter Jacobson (Dr. Roth) + Ray Liotta (Jack Roberts)
2014 Boj - Jason Statham (agent Crawford)
2014 Boží stvoření - Mac Maguire Joe Bill (Vypravěč)
2014 Budeš mou ženou? - Oliver Stokowski (Dr. Jonas Berger / Felipe)
2014 Co by kdyby - Jason Bateman (Judd Altman)
2014 Co si přeji k Vánocům - Brad Rowe (Robert)
2014 Dávné vzpomínky - Alexander Strobele (Dr. Manfred Sturminger)
2014 Den po zítřku [dabing Prima] - Nigel Bennett (plukovník Preston Waters)
2014 Děti mojí sestry - Na válečné stezce - Peter Mygind (strýc Erik)
2014 Děti mojí sestry - Sami doma - Peter Mygind (strýc Erik)
2014 Děvčátko se sirkami - Oliver Korittke (Četník)
2014 Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana - Stephen Colbert (Paul Peterson)
2014 Doupě - Chimwemwe Dave Miller (účetní)
2014 Ďáblova slza [dabing Nova] - Jonathan Higgins (Cage)
2014 Elitní zabijáci [dabing Nova] - Jason Statham (Danny)
2014 Equalizer - David Meunier (Slavi)
2014 Expendables: Postradatelní 3 - Jason Statham (Lee Christmas)
2014 Fandango - Luke Perry (Cal)
2014 Grandhotel Budapešť - Edward Norton (Henckels)
2014 Hatfieldovi a McCoyovi: Zlá krev - Tim Abell (Jim Vance)
2014 Hobit: Bitva pěti armád - Jed Brophy (Nori)
2014 Hra o dítě - Adam Reid (Jack Fielder)
2014 Jak ulovit doktora - Matt Watts (Frank)
2014 Jerry Cotton - Christian Ulmen (Phil Decker)
2014 Jesse Stone: Bludiště pochybnosti - John Beale (doktor Perkins)
2014 Kate a Leopold [dabing Universal Channel] - Liev Schreiber (Stuart Besser)
2014 Katie Fforde: Stále při tobě - David C. Bunners (Richard Parker)
2014 Každý dělá, co umí - Jan Josef Liefers (Guido Schamski)
2014 Každá smůla jednou končí - Tom Wlaschiha (Chris)
2014 Kobra [dabing Nova] - Fred Lucky (Fred)
2014 Koleje osudu - Colin Firth (Eric Lomax)
2014 Largo Winch 2 [dabing DVD] - Nirut Sirichanya (Generál Kyaw Min)
2014 Láska a citróny - Eric Ericson (Kalle)
2014 LEGO Marvel Superhrdinové: Maximální nasazení - Adrian Pasdar (Iron Man / Tony Stark)
2014 Let smrti - Mark Costello (Gardner)
2014 Lilly Schönauer: Láska z minulosti - Peter Kremer (Klaus Richter)
2014 Lilly Schönauer: Nejlelší den pro lásku - Paul Matic (Starosta)
2014 Lilly Schönauer: Utkaná láska - Harald Posch (Michael Fischer)
2014 Lilly Schönauer: Ženy v pokušení - Daniel Kahr (Hvězdný architekt Sebastian Schuster)
2014 Milionový nadhazovač - Darshan Jariwala (Vivek)
2014 Místo činu Kolín: Květina zla - Jürgen Schornagel (Kuschmann)
2014 Místo činu Kolín: Smolařka Marie - Milan Peschel (Hacke)
2014 Mistr [dabing ČT] - Christopher Evan Welch (John More)
2014 Mocnější než slova - David Duchovny (John Fareri)
2014 Moje ségra má prima bráchu - Ty Burrell (Rich)
2014 Muži v ringu - Kim Coates, Freddie Roach, G. Scott 1Paterson (otec Sean Brennan, Freddie Roach, hlasatel)
2014 Narušitelé - Tom Sizemore (Howard Markby)
2014 Na vítězné vlně - Jim Caviezel (Bob)
2014 Need for Speed [dabing DVD] - E. Roger Mitchell (Detektiv #1)
2014 Nejlepší muži - Eddie Marsan (Dr. Ludwig Guttmann)
2014 Nevyřízený účet - Jason Statham (Phil Broker)
2014 Nezvaný host - Samuel Gould (Dr. Rotblatt)
2014 Ona - Artt Butler (hlas mobilního OS)
2014 Operace E - Farruco Castromán (Dr. Rocha)
2014 Osudný případ - Hannes Jaenicke (advokát Georg Actis)
2014 Paddington - Tim Downie (Montgomery)
2014 Památkáři - Justus von Dohnányi (Viktor Stahl)
2014 Paradox času - Rob Jenkins (Jones)
2014 Parker [dabing Nova] - Jason Statham (Parker)
2014 Pinocchio (2012) - Teo Bellia (Arlecchino)
2014 Podezřelý z vraždy - Stephen Korves (vyšetřovatel)
2014 Pokrevní pouto - Griffin Dunne (McNally)
2014 Pomsta zelených draků - Ron Yuan (vedoucí skupiny Born to Kill)
2014 Přání zabít 5 [dabing MGM] - Miguel Sandoval (Hector Vasquez)
2014 Přesný zásah - Matt Craven (trenér Fisher)
2014 Příběhy o lásce: Cesta za štěstím [dabing TV Barrandov] - Till Kretzschmar (Max)
2014 Rosamunde Pilcher: Láska z nebes - Michael Roll (Ray Holmes)
2014 Scooby Doo: Maska Modrého sokola [dabing HBO] - Fred Tatasciore (Jack Rabble)
2014 Scooby-Doo a strašidelné svátky [dabing Nova] - Carlos Alazraqui (Havros Menkle)
2014 Scooby-Doo! Upíří hudba [dabing Nova] - Jim Cummings (Jesper Poubelle)
2014 Shaka Zulu: Boj o pevnost - James Fox (kapitán Farewell)
2014 Skoro doma - Steve Martin (kapitán Smek)
2014 Slavná pětka - Michael Fitz (Kvido)
2014 Smrtelné lži - Reg E. Cathey (Earl Monroe)
2014 Smrtící hadohlavci - Anthony Marble (Jim)
2014 Sniper 5 - Dominic Mafham (Bidwell)
2014 Star Wars: Nové Yodovy Kroniky - Útěk z chrámu Jediů - Andrew Francis (senátor Bail Organa)
2014 Stejná srdce - Joe Mantello (Mickey Marcus)
2014 Stíny temnoty - Alex Avant (Forty Bold)
2014 Supertornádo - Robert Neary (Tom)
2014 Šéfové na zabití 2 - Jason Bateman (Nick Hendricks)
2014 Šofér - Ed Helms (Karl)
2014 Špinavý prachy - John Ortiz (detektiv Torres)
2014 Teorie všeho - David Thewlis (Dennis Sciama)
2014 Teror ve vlaku [dabing Prima] - Stefanos Miltsakakis (Stavros)
2014 The Words [dabing Filmbox] - Dennis Quaid (Clay Hammond)
2014 Tichý zloděj - Josh Pence (Alex Nixon)
2014 Tom a Jerry: Santovi pomocníci - Rick Zieff (Tomovo zlé svědomí, Tomovo dobré svědomí)
2014 Transformers: Zánik - Patrick Bristow (vnuk Haďák)
2014 Trojúhelník smrti - D. Elliot Woods (Cal Davidson)
2014 Unesená - Ken Tremblett (pan Hader)
2014 Utkaná láska - Harald Posch (Michael Fischer)
2014 Utta Danella: Duhový sen - Christian K. Schaeffer (Andreas)
2014 Utta Danella: Když se stahují mračna - Joram Voelklein (Bernhard)
2014 Utta Danella: Láska na konci léta [dabing Prima] - Rainer Gruß (Martin Grassner)
2014 Utta Danella: Letní šálek čokolády - Timothy Peach (Andreas Maier)
2014 Utta Danella: Tajemství naší lásky - Jacques Breuer (Henry)
2014 Už se nebojím - Keith Flippen (pan Russell)
2014 Útěk z planety Země - George Lopez (Terman)
2014 V bolestech - Gary Redekop (Dr. Redekop)
2014 V cizí kůži [dabing Prima] - Jason Bateman (Dave Lockwood)
2014 Vražda v hotelu Royal Palace - Michel Leeb (François Verdier)
2014 Vražedné vztahy - Sean Patrick Flanery (Roy)
2014 Zátah: Vykoupení - Ray Sahetapy (Tama)
2014 Zvrhlý prorok: Příběh Warrena Jeffse - Tony Goldwyn (Warren Jeffs)
2014 Zprávař 2 - Legenda pokračuje - Liam Neeson, Wilbur Fitzgerald (Dějepisný kanál, Doktor Brangley, Vypravěč)
2014 Žoldnéř [dabing Prima] - Franco Ressel (Studs)

2013 2 zbraně - Bill Stinchcomb, Robert Larriviere, Kyle Russell Clements (agent, manažer, Teemo Papi'ho muž)
2013 Bankovní loupež - Terrence Hardiman (David) / Clive Graham (policejní inspektor)
2013 Bez zpáteční jízdenky - Alain Mottet (Nitesse)
2013 Cesta na vrchol - Shane Richie (Mike Barrett)
2013 Čtyřicítka na krku - Robert Smigel, Tom Everett (Barry, Peteův lékař)
2013 Díra [dabing Prima] - Peter Shinkoda (policista, titulky)
2013 Drsňačky - Michael McDonald (Julian)
2013 Duel - Yunzhong Li (senátor Feng)
2013 Elysium - William Fichtner (John)
2013 Expendables: Postradatelní [dabing Blu-Ray] - Jason Statham (Lee Christmas)
2013 Falešné sliby - Stewart Bick (Michael)
2013 Francouz [dabing FilmBox] - Marc Lavoine (Alex)
2013 Hobit: Šmakova dračí poušť - Jed Brophy (Nori)
2013 Hotel snů: Brazílie - Otto Retzer (Simon Schöller)
2013 Inga Lindström: Koně z Katarinabergu - Ingo Brosch (Lars Berg)
2013 Iron Man 3 - Guy Pearce (Aldrich Killian)
2013 Jack a obři - Simon Lowe (mnich)
2013 Johanka z Arcu - Frederick Worlock (hrabě z Bedfordu)
2013 Kapitán Phillips - Corey Johnson (Ken Quinn)
2013 Královna Alžběta: Zlatý věk [dabing ČT] - Rhys Ifans (Robert Reston)
2013 Král posledních dní - Vladimir Gostjuchin (Trutelink)
2013 Kruté zúčtování [dabing MGM] - David Carradine (Jim Roth)
2013 Krvavá dimenze [dabing Filmbox] - Joe Flanigan (plukovník Sam Synn)
2013 Láska a Mery - E.J. Nolan (Giovanni)
2013 Loď snů: Bali - Fritz Wepper (Bernd Lohmeyer)
2013 Loď snů: Tahiti - Manfred Zapatka (Důstojník Werner Olbricht + Titulky)
2013 Lovci hlav - Eivind Sander (Ove Kjikerud)
2013 Malí obři [dabing Nova] - Brian Haley (Mike Hammersmith)
2013 Manželka mého partnera - Constantine Attia (Viking)
2013 Máslo [dabing HBO] - Hugh Jackman (Boyd Bolton)
2013 Motorkář - David Goryl (David)
2013 Motýl na rameni - José Lifante (inspektor)
2013 Na stopě vrahovi - Sean Amsing (Store Manažer)
2013 Naboř a ujeď [dabing Filmbox] - Bradley Cooper (Alex Dmitri)
2013 Náhodný svědek - Ty Olsson (detektiv Ed Reigert)
2013 Naprostá sebedůvěra - Michael Paré (Chris Blake)
2013 Nebezpečná hra - Jean-Hugues Anglade (Martial Verdier)
2013 Někdo jako já - Bruno Cathomas (Erwin Geiser)
2013 Nemocnice Parkland [dabing DVD] - Jackie Earle Haley (Otec Oscar Huber)
2013 Nepřítomnost - Justin Gordon (detektiv Lonergan)
2013 Neváhej a zavolej… - Lawrence Mandley (Henry)
2013 Noc plná zázraků - Tomasz Karolak (Melichar)
2013 Odpočítávání [dabing Nova] - Michael Rose (plukovník Kerkmejian)
2013 Otevřené srdce [dabing Cinemax] - Hippolyte Girardot (Marc)
2013 Pacific Rim - Útok na Zemi - Robin Thomas (zástupce USA)
2013 Pes zabiják - Ricardo Palacios (šerif Morrison) + Barta Barri (stařec)
2013 Pomsta a spravedlnost - Adrian Hough (William Goodnight)
2013 Popkorn - Tony Roberts (profesor Davis)
2013 Potíže růstu - Peter Colvey (pan Trotter, titulky) / Noel Burton (ředitel)
2013 Potopte Bismarck! [dabing Nova] - Michael Goodliffe (kapitán Banister)
2013 Prohnilá země - Neal McDonough (Kiersey)
2013 Roxaniny ruce - Anton Yakovlev (Alexander Blok)
2013 Rychle a zběsile 6 - Jason Statham, Shea Whigham (Ian Shaw, Ben Stasiak)
2013 Skupinový sex - Tom Arnold, Kurt Fuller (Herman, Bloom)
2013 Smrtíci Slunce - David James Elliott (Don Wincroft)
2013 Souboj s podsvětím - Anthony Michael Frederick (detektiv Hernandez) / David DeFalco (Demon) / Marrese Crump (Markus, titulky)
2013 Soudný den vánoční - Andrew Airlie (Jude)
2013 Spratci na zabití - J.B. Smoove (Julio)
2013 Stopy zločinu - Zvonimir Ankovic (Peter Conolly)
2013 Super Cyklón [dabing DVD] - Darin Cooper (plukovník Lee Chadwick)
2013 Superman 4 - Jim Broadbent (Jean Pierre Dubois), Stanley Lebor (generál Romoff)
2013 Šaolinští mstitelé - Lung Wei Wang (Lu Ying-pu)
2013 Štvanec - Paul Walker (Michael Woods)
2013 Tady to musí být - David Byrne (David Byrne)
2013 Titanic II [dabing TV Barrandov] - Bruce Davison (James Maine)
2013 Tmavý kůň - Sean G. Griffin (Fiach)
2013 Trans - Mark Poltimore (Francis Lemaitre)
2013 Útěk z minulosti - David Millbern (Matt Walsh)
2013 Útok na Bílý dům - Matt Craven (agent Kellerman)
2013 Území mrazu [dabing DVD] - Curtis "50 Cent" Jackson (Pimp Clate Johnson)
2013 V kómatu [dabing Nova] - Tom Selleck, Richard Doyle (Sean Murphy, Jim)
2013 V temnotě - Michał Żurawski (Bortnik)
2013 Velká esa - Jim Antonio (strýček Harry)
2013 Velká fuška - Stephen Rea (pan Anawalt)
2013 Věk dinosaurů - Jose Rosete (Doug)
2013 Vlastenci - Jean-François Stévenin (Remy Prieur + titulky)
2013 Vraždící anděl - John Serge (Arthur Max)
2013 Vražedná posedlost - Bates Wilder (poručík Michael Olsen)
2013 Všichni prezidentovi muži [dabing MGM] - Martin Balsam (Howard Simons) + Ned Beatty (Dardis)
2013 Vyrobeno v Dagenhamu - Rupert Graves (Peter Hopkins)
2013 Zákon prasete - Sylvain Marcel (Paquette)
2013 Zásilka - Darren Shahlavi (Devon)
2013 Zlá sezóna [dabing MGM] - Kurt Russell (Malcolm Anderson)
2013 Žáby [dabing MGM] - Sam Elliott (Pickett Smith)
2013 Život s kapelou - Alex Rocco (Nathan DiAngelo) + Lee Ving (Ian Weymouth)

2012 11-11-11 - Lluís Soler (Javier Cavello)
2012 Amazing Spider-Man - C. Thomas Howell (Jackův otec)
2012 Americké válečné lodě - Sean Patrick Smith (1st Officer Bryant)
2012 Atlantic City [dabing FilmBox] - Wallace Shawn (Číšník)
2012 Baaria [dabing ČT] - Beppe Fiorello (prodejce dolarů)
2012 Balík dolarů [dabing MGM] - Henry Silva (Garcia Mendez)
2012 Bez návratu - Paul Ben-Victor (Howard)
2012 Běž o život - Udo Schenk (Hans Werner Niedrig)
2012 Bio-Dóm - William Atherton (Dr. Noah Faulkner)
2012 Bláznivá výhra - Eduard Fernández (Bestia)
2012 Bosonohý kluk - Siu-Fai Cheung (Yuan Tien-Yu)
2012 Cesta za pokladem - Marek Erhardt (Christian)
2012 Čas pomsty [dabing Prima] - Nick Chinlund (zástupce Tomay + titulky)
2012 Černá hodina - Dato Bakhtadze (Sergej)
2012 Černá ovce [dabing MGM] - Martin Donovan (pastor Skip)
2012 Detektiv Vark Veum: Mrtvé už hlava nebolí - Eindride Eidsvoll (Dr. Strøm)
2012 Detektiv Vark Veum: Nápis na zdi - Nikolaj Lie Kaas (Kniven)
2012 Detektiv Vark Veum: V noci jsou všichni vlci šedí - George Mendel (Konrad Fritz)
2012 Gangster [dabing MGM] - William Atherton (Thomas Dewey)
2012 Hobit: Neočekávaná cesta - Jed Brophy (Nori)
2012 Hotel Century [dabing FilmBox] - Joel Bissonnette (Danny)
2012 Hornblower - Rovná šance [dabing FilmBox] - Vincent Grass (kapitán Forget)
2012 Hrbáč na univerzitě - Gerrit Graham (Stanley Hoyle)
2012 Jiný muž, jiná šance [dabing MGM] - Jacques Villeret (zákazník)
2012 Jorinda a Joringel - Veit Stübner (Jorindin otec)
2012 Karmenin polibek - Bruce Payne (Michael)
2012 Kdo byla Geli Bendlová? - David Hart (seržant Parker Williams)
2012 Královna Lot - Ron Vignone, Peter Bogdanovich (Gio, Pedja Sapir)
2012 Krásné lži - Didier Brice (muž s časopisem)
2012 Krvelačná monstra - Lincoln Frager (kapitán Finnis)
2012 Láska a jiné delikatesy - Steffen Wink (Jakob Formanovic)
2012 Láska bláznivá 2 - Jurij Goša Kucenko (Andrei)
2012 Lehká jízda [dabing Nova] - Anthony Andrews (major Richard Meinertzhagen)
2012 Léto v Paříži - Georg Tryphon (Jules)
2012 Letos nepeču - Vincent Gale (Keith - kolega Stephena z práce)
2012 Lincoln - Jackie Earle Haley (Alexander Stephens)
2012 Madagaskar 3 - Cedric The Entertainer (Maurice)
2012 Man America - Teddy Coluca (policista)
2012 Maturita duchů - Carlos Areces (Otegui)
2012 Mechanik zabiják [dabing Nova] - Jason Statham (Arthur Bishop)
2012 Moderní dívky - Rick Overton (Marsalis)
2012 Murphyho zákon maximálních průšvihů - Bruno Ricci (Luciano Ortega)
2012 Muž s šedivými vlasy - Silas Weir Mitchell (Albert Fish ml.), Ben Hall (Albert Budd)
2012 Návrat Růžového Pantera [dabing MGM] - Christopher Plummer (Sir Charles Litton)
2012 Nehanebné lásky Francoise Sagan [dabing ČT] - Denis Podalydès (Guy Schoeller)
2012 Neviditelná láska - Michael Rotschopf (Torsten Lang)
2012 Ochranné zbarvení - Wojciech Alaborski (Kisziewski)
2012 Olsenova banda - Martin Buch (Egon Olsen)
2012 Panter - Courtney B. Vance (Bobby Seale)
2012 Pařmeni - Phillip Scott (Oddávající Robin Arthur)
2012 Pod novým vedením - Chris Diamantopoulos (Robert Monte)
2012 Popelka - Harald Krassnitzer (král Klemens)
2012 Povznesen nad pomstu - Michael Rennie (Brooks Durham)
2012 Prázdniny v San Diegu - Danielle von Zerneck (Michelle West)
2012 Princ a tanečnice [dabing Universal Channel] - Richard Wattis (Northbrook)
2012 Profesor v ringu - Greg Germann (ředitel Betcher)
2012 Průrva - John Toles-Bey (Joe Kane)
2012 Přerušené ticho - Tom Kemp (ředitel Brannigan)
2012 Příběh policajta - Law Hang Kang (pan Wong)
2012 Přišli do Cordury - Edward Platt (plukovník DeRose)
2012 Půlnoc v Paříži - Tom Hiddleston (F. Scott Fitzgerald)
2012 Rosamunde Pilcherová: Na křídlech lásky - Stephen Bent (John Hamilton)
2012 Safe - Jason Statham (Luke Wright)
2012 Saw 7 [dabing Prima] - Chad Donella (Matt Gibson)
2012 Smutný jezdec - Marcello Mazzarella (Marcello)
2012 Sněhurka a lovec - Ian McShane (Beith)
2012 Spiknutí: Echelon [dabing Prima] - Edward Burns (John Reed)
2012 Stopa blesku - Chet Stratton (pan Regal)
2012 Studentka ro(c)ku - Jason M. Wiedenfeld (pan Makarow)
2012 Stužka písku - Jack May (Seekert)
2012 Svědectví krve [dabing MGM] - Geza Kovacs (Luther Snow)
2012 Ta mistrovská sezóna - Martin Sheen (Tom Daley)
2012 Tajemný poklad Tróje - Heino Ferch (Heinrich Schliemann)
2012 Tajuplný ostrov - J.D. Evermore (seržant Pencroft)
2012 Temný rytíř povstal - Aidan Gillen (agent CIA)
2012 Teror v motelu - David James Elliott (Don)
2012 Tohle je ráj - Joe Lo Truglio (Wayne)
2012 Ukrutnost - Džun Kunimura (Ikemoto)
2012 Urychlovač zkázy - Luke Goss (David)
2012 Útěk z MS-1 - Jacky Ido (Hock)
2012 V dobré společnosti [dabing Prima] - Kevin Chapman (Lou)
2012 Victor - Antoine Duléry (Guillaume Saillard)
2012 V jednom dni [dabing FilmBox] - Finlay Robertson (Michael)
2012 V nejlepším zájmu dětí - Gary Graham (John Birney)
2012 Voják 2 [dabing HBO] - Sahajak Boonthanakit (Shoal)
2012 Výměnný obchod [dabing MGM] - Pat Skipper (Kirk Daniels)
2012 Zabijácká hora - Aaron Douglas (Ward Donovan)
2012 Zabiják z dálnice I-5 - John Corbett (Dave Kominek)
2012 Zastav a nepřežiješ [dabing Prima] - Jason Statham (Chev Chelios)
2012 Zlatokopové z Arkansasu - Horst Frank (Dan McCormick)
2012 Železná lady - Roger Allam (Gordon Reece)

2011 3000 mil na útěku [dabing MGM] - Kevin Pollak (federální šerif Damitry)
2011 American Yakuza 2 - John Laughlin (Dussecq)
2011 Anna Kareninová [dabing DVD] - Jurij Jakovlev (Stiva Oblonskij)
2011 Anonym - David Thewlis (William Cecil)
2011 Apokalypsa meteorů - Peter Husmann (agent Nielson)
2011 Básník války [dabing Nova] - Kim Coates (generál König)
2011 Batman: Rok jedna - Bryan Cranston (Jim Gordon)
2011 Bez domova - James Russo (Tommy)
2011 Bláznivá, zatracená láska - Steve Carell (Cal Weaver)
2011 Cartouche - Nicky Naude (Anglet)
2011 Cedar Rapids - Mike O'Malley (Mike Pyle)
2011 Cesta smrti - Calin Puia, Constantin Barbulescu (Christian, Gall)
2011 Čistá práce [dabing Nova] - Jason Statham (Terry Leather)
2011 Divoká věc - Ron Lea (Dink)
2011 Dnes já, zítra ty! [dabing DVD] - Wayde Preston (Jeff Milton)
2011 Dobrou chuť [dabing Filmbox] - Ander Vildósola Gala (Nils)
2011 Dobyvatelův meč - Carlo D'Angelo (Falisque)
2011 Druhý život - Elie Semoun (Steve Michaud)
2011 Dům - Gerry Morton (Lars)
2011 Ďábel se třemi zlatými vlasy - Stephan Boden (mlynář)
2011 Ex - Flavio Insinna (Don Lorenzo)
2011 Flákačky [dabing FilmBox] - Jamie Kennedy (Eddie)
2011 Formule! [dabing MGM] - Dan Duran, John Sanford Moore (komentátor č. 1, hlasatel závodních výsledků)
2011 Chyťte Cartera - Ian Hendry (Eric Paice)
2011 Imigranti - Cliff Curtis (Hamid Baraheri)
2011 Informátor - Nick Cheung (Don Lee)
2011 Ironclad - Brian Cox (baron Albany)
2011 Jejich oči sledovaly Boha - Gabriel Casseus (Sam Watson)
2011 Jonesovi [dabing EEAP] - David Duchovny (Steve Jones)
2011 Jumanji [dabing Blu-Ray] - David Alan Grier (Carl Bentley)
2011 Kdo kráčí po křivolakých cestách [dabing ČT] - Louis Hayward (Philip 'Scotty' Grayson)
2011 Kniha krve [dabing DVD] - Clive Russell (Wyburd)
2011 Král bojovníků - Ray Park (Rugal)
2011 Král zlodějů - Fritz Roth (farář Rafael)
2011 Králové ostrova Mykonos - Alex Dimitriades (Mihali)
2011 Krvavá loupež [dabing Barrandov] - Arnold Vosloo (detektiv Rick Devlin)
2011 Kříž - Robert Carradine (Dr. Zyal)
2011 Lidé pod schody [dabing DVD] - Ving Rhames (Leroy)
2011 Lidský štít [dabing Nova] - Avi Keidar (Sager)
2011 Louis Armstrong: Chicagský styl - Red Buttons (Red Cleveland)
2011 Mad Dog Coll - William Anthony La Valle (O'Malley)
2011 Milionářský expres - Fung Woo (starosta Yi)
2011 Modlitby za Bobbyho - Marshall McClean (reverend Owens)
2011 Modrá lucerna - Christian Tramitz (džin z lucerny)
2011 Mrazivý faktor [dabing MGM] - Daniel Hugh Kelly (Leo Vitelli)
2011 Nákaza - John Hawkes (Roger)
2011 Nálet tisícem letadel - Gavin MacLeod (seržant Kruger)
2011 Návrat osamělého jezdce [dabing Filmbox] - Vincent Spano (Stu Croker)
2011 Nevinné lži [dabing MGM] - Adrian Dunbar (Alan Cross)
2011 Nezvratný osud 5 - Courtney B. Vance (Agent Jim Block)
2011 Nové pěsti - Chan Sing (Okimura)
2011 Obří krajta vs. aligátor [dabing DVD] - Kaiwi Lyman-Mersereau (Tom)
2011 O myších a lidech [dabing MGM] - John Terry (Slim)
2011 Ochránci a zabijáci - Tony Leung Ka Fai (Chen Xiao-bai)
2011 Padlí andělé - Leon Lai (Wong Chi-Ming)
2011 Pan Popper a jeho tučňáci - James Tupper (Rick)
2011 Pán světa [dabing MGM] - Wally Campo (Turner)
2011 Paříž 36 - Kad Merad (Jacky)
2011 Paul - Jason Bateman (Agent Zoil)
2011 Pohřben zaživa - Stephen Tobolowsky (Alan Davenport - hlas)
2011 Princezna na hrášku - David C. Bunners (dvořan)
2011 Princ z Pensylvánie [dabing HBO] - Jeff Hayenga (Jack Sike)
2011 Proč já? [dabing MGM] - Gregory Millar (Leon)
2011 Pronásledovaná [dabing TV Barrandov] - David Orth (Warren Morrow)
2011 První liga [dabing MGM] - Chelcie Ross (Eddie Harris)
2011 Přepadení v poušti [dabing Prima] - Luke Goss (Eddie)
2011 Příběh z Monte Carla - Arthur O'Connell (Homer Hinkley)
2011 Red - Julian McMahon (Robert Stanton)
2011 Ruffian - Keith Flippen (Dinny Phipps)
2011 Skoro jako v ráji [dabing MGM] - David Steinberg (Harris Sloan)
2011 Spiknutí: Echelon [dabing DVD] - Todd Jensen (agent Fletcher)
2011 Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder [dabing Blu-Ray] - Bruce Boa (generál Rieekan)
2011 Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů - Michael Pennington (komandér Jerjerrod)
2011 Strach v nočním vlaku - Nigel Bruce (dr. John H. Watson)
2011 Strašáci - Randall Newsome (Blackie)
2011 Superhvězda Superman - Arnold Vosloo (Bar-El)
2011 Šéfové na zabití - Jason Bateman (Nick Hendricks)
2011 Tajemná minulost - Miquel Gelabert, Manuel Veiga, Bert Palmen (pan Alonso, Reed, Kripke)
2011 Temné vody - Gulshan Grover (Suresh Menon)
2011 Tintinova dobrodružství - Phillip Rhys (kopilot)
2011 Tropická horečka [dabing DVD] - Anthony Nocerino (Veeshay)
2011 Tunel [dabing FilmBox] - Sebastian Koch (Matthis Hiller)
2011 Tunelové krysy - Michael Paré (poručík Vic Hollowborn)
2011 Týden bez závazků - Jason Sudeikis (Fred)
2011 Varan vs. Kobra [dabing TV Barrandov] - Michael Paré (Mike A. Stoddard)
2011 Velmi relativní známosti - Colin Firth (Peter Ingleton)
2011 Vezmi mě domů - Richard Fay (Simon)
2011 Vraždy podle učebnice - David Traylor (Thomas Ressler)
2011 Vražedný termín - Richard Jutras (Claudio Venisse)
2011 Vzpoura strojů - John S. Rushton (Agent Bradley)
2011 V žáru noci: Dej mi svůj život [dabing MGM] - Hugh O'Connor (poručík Lonnie Jamison)
2011 V žáru noci: Podivná spravedlnost [dabing MGM] - Hugh O'Connor (poručík Lonnie Jamison)
2011 V žáru noci: Vázán povinností [dabing MGM] - Hugh O'Connor (poručík Lonnie Jamison)
2011 X-Men: První třída - Jason Flemyng (Azazel)
2011 Zachraňte Jessiku Lynchovou - Brent Sexton (Greg Lynch)
2011 Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí [dabing Prima] - Jason Statham (Chev Chelios)
2011 Závěť - Tom Berenger (Frank Emery)
2011 ZigZag - Michael Greyeyes (Dale)
2011 Znamení smrti - Robert Miano (pastor)
2011 Ztraceni v lásce - Mihalis Giannatos (Hector)

2010 Asteroid Kassandra [dabing Nova] - Kenneth Mitchell (Russ Habscomb)
2010 Bajky naruby: Tři prasátka a nemluvně - Tom Kenny (doktor Vlkowitz)
2010 Barbara Wood: Karibské tajemství - Helmut Zierl (Jack Burns)
2010 Bitva o planetu Terra - Dennis Quaid (Roven)
2010 Blbec k večeři - Patrick Fischler (Vincenzo)
2010 Bouřlivé srdce [dabing Nova] - Fred Ward (Jack Milton)
2010 Brendan a tajemství Kellsu - Brendan Gleeson (opat Cellach)
2010 Bůh před soudem - Stephen Dillane (Schmidt)
2010 Cadillac Man [dabing Nova] – Paul Guilfoyle (Jack Turgeon)
2010 Cesta do hlubin země Prométhea - James DuMont (Arden)
2010 Cesta za Vánocemi [dabing TV Barrandov] - Clark Gregg (Tom Pullman)
2010 Čisté víno - David Andriole (Christopher Stanley)
2010 Čtvrtý druh - Will Patton (šerif August)
2010 Dantovské peklo - (Filippo Argenti, Ciacco)
2010 Delfín, příběh snílka - José Sarmiento (Lucius)
2010 Dědictví z Las Vegas - Christopher Lambert (Frank Martin)
2010 Exekutor - Andrzej Chyra (Lucijan Bohme)
2010 Exmanželka za odměnu - Jason Sudeikis (Stewart)
2010 Hedvábné punčochy [dabing Nova] - Fred Astaire (Steve Canfield)
2010 Holičství 2 [dabing MGM] - Troy Garity (Isaac)
2010 I love you Phillip Morris - David Jensen (soudce)
2010 Icarus - Dan Payne, Stephen M.D. Chang (Dave, John - čínský šéf mafie)
2010 Já, Don Giovanni - Roberto Accornero (Josef II.)
2010 Jmenuji se Bruce - Ted Raimi (Malíř značek)
2010 Karneval duší - Sidney Berger (John Linden)
2010 Konečné přistání [dabing Filmbox] - Barry Livingston (Brian Fields)
2010 Královna krásy - Trey Wilson (Benjamin Drapper)
2010 Krvavé ulice - Brian Presley (det. Barney Balentine)
2010 Krycí jméno: Divoké husy - Lewis Collins (fregat.kapitán Robin Wesley)
2010 Křížová cesta Šaolinem - Yi-Fei Chang (Moudrý)
2010 Kurýr 3 [dabing HBO] - Jason Statham (Frank Martin)
2010 Ledová víla - Pavel Kadočnikov (Tsar Berendey+titulky)
2010 Létající dýky - Lee Ka Ting (Erotoman)
2010 Lítám v tom - Jason Bateman (Craig Gregory)
2010 Maigret klade past [dabing DVD] - Olivier Hussenot (Lagrume)
2010 Metropolis [dabing ČT] - (Pero)
2010 Městečko Peacock - Bill Pullman (Edmund French)
2010 Moje divoká italská svatba [dabing ČT] - Mark Camacho (Johnny Cristofano)
2010 Moje místo pod sluncem - Hippolyte Girardot (François)
2010 Moon - Kevin Spacey (GERTY)
2010 Na hraně temnoty - Gbenga Akinnagbe (detektiv Darcy Jones)
2010 Naušika z Větrného údolí - Iemasa Kayumi (Kurotuwa)
2010 Na území žen [dabing Nova] - Clark Gregg (Nelson Hardwicke)
2010 Na vlnách hrůzy - Guy Wilson (Jerry)
2010 Nebezpečná rychlost - David Rees Snell (Danny Gunn)
2010 Není kam se schovat - Gary Weeks (důstojník Randolph)
2010 Nine - Damiano Bisozzi (recepční)
2010 Noční rande - Bill Burr (detektiv Walsh)
2010 Ostrov smrti - Tony Burton (šerif Stoker)
2010 Palais Royale - Brian George (Gus)
2010 Paní z Monsoreau - Albert Goldberg (vévoda z Guise)
2010 Pátek třináctého 8: Jason na Manhattanu - Fred Henderson (Jim Carlson)
2010 Pistolník - Eric Lawson (Paul)
2010 Police Story 2 [dabing Nova] - Ken Lo (hasič)
2010 Police Story 3 [dabing Nova] - Mars (Panterův člověk)
2010 Posedlost - Heinz Bennent (Heinrich)
2010 Poslední kondor [dabing DVD] - Ching-Ying Lam (Plukovník)
2010 Princ z Persie: Písky času - Richard Coyle (Tus)
2010 Profesionální lhář [dabing DVD] - Jamie Harris (Royce + titulky)
2010 Projekt A - Hoi-Shan Kwan (kapitán Chi)
2010 Projekt A 2 - Hoi-Shan Kwan (kapitán Chi)
2010 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [dabing Nova] - Greg Germann (Larry Dennit Jr.)
2010 Robin Hood - Alan Doyle (Allan A'Dayle)
2010 Rychlejší - Mike Epps, Mauricio Lopez (Roy Grone, dozorce ve vězení)
2010 Řekl, řekla... - Leon Russom, Damien Leake (Harry, Ray)
2010 Salt - Hunt Block (americký prezident Howard Lewis)
2010 Serpico [dabing ČT] - Richard Foronjy (Rudy Corsaro)
2010 Setkání s nebezpečím - Andrew McIlroy (Ullman)
2010 Sex ve městě 2 - Evan Handler (Harry Goldenblatt)
2010 Sexy 40 - Thomas Middleditch (Maverick)
2010 Silný kalibr - Paul Calderon (Detektiv Jenkins)
2010 Sin Nombre – Gerardo Taracena (Horacio)
2010 Smrtící úchylka - Rongguang Yu (inspektor Mok)
2010 Správná volba [dabing HBO] - Nathan Lane (Art Crumb)
2010 Srdce draka [dabing DVD] - Anthony Chan (soukromý učitel)
2010 Srdce v zajetí - Ralph Michael (kapitán Thurston RAMC)
2010 Superman/Batman: Apokalypsa - Jim Ward (hlasatel rádia)
2010 Superman/Shazam!: Návrat černého Adama - Kevin Michael Richardson (Tawky Tawny)
2010 Šťastné hvězdy v akci - Ching Wong (inspektor Wong)
2010 Tam, kde je láska - Jordan Bridges (Lee Owens)
2010 Taxikář [dabing Blu-Ray] - Leonard Harris (senátor Charles Palantine)
2010 Televizní hrátky [dabing FilmBox] - David Duchovny (Mike Klein)
2010 Tikot hodin - Yancey Arias (Ed Beker)
2010 Valachiho svědectví [DVD] - Joseph Wiseman (Salvatore Maranzano)
2010 Varieté - Peter Gallagher (Vince)
2010 Velké dědictví [dabing FilmBox] - Christopher Lambert (Frank Martin)
2010 Vikingové - James Donald (Egbert)
2010 Vlak do pekel - Valentin Ganev (průvodčí Vasyl)
2010 Vlaštovky a Amazonky [dabing ČT] - Ronald Fraser (strýc Jim)
2010 Vrať se mi [dabing MGM] - David Duchovny (Bob Rueland)
2010 Vraždící bestie - Alfredo DeSoto (Mario)
2010 V srdci bouře: Churchill ve válce - Patrick Malahide (Major General Bernard Montgomery)
2010 Výhled odsud - Joel Murray (Sam Bridgewater)
2010 Wrestler - Todd Barry (Wayne)
2010 Záhadná žena - Steven Brand (Elliot McCallister)
2010 Záhadná žena: Nemluvně [dabing Nova] - Sean Whalen (Jake Cowlings)
2010 Záhadná žena: Rudá mafie [dabing Nova] - Arye Gross (Jonathan Stansfield)
2010 Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí [dabing DVD] - Jason Statham (Chev Chelios)
2010 Závrať naruby [dabing Prima] - Ron Carey (Brophy)
2010 Země ledních medvědů [dabing ČT] - Erlendur Eiríksson (Tómas)
2010 Zkázonosný mrak [dabing Nova] - Bradley Stryker (Van Elden)
2010 Zločin století - Jack Manning (Melvin Foss / Vincent)
2010 Z terasy - George Grizzard (Lex Porter)
2010 Zvrácená láska - Linden Ashby (Richard Wynn)

2009 Anna Franková - Jan Niklas (Fritz Pfeffer)
2009 Armáda temnot [dabing DVD] - Richard Grove (Lord Henry)
2009 Cizinec - Doug Allen, Tim Burd (londýnský taxikář, rychlé rande č. 2)
2009 Den, kdy se zastavila Země - Jon Hamm (Michael Granier)
2009 Dokonalý přítel - Jean-Pierre Lorit (Lucas Jäger)
2009 Dva gladiátoři - Richard Harrison (Lucius Crassus)
2009 Guru lásky - John Oliver (Dick Pants)
2009 Hanebný pancharti - Denis Menochet (Perrier LaPadite)
2009 Honba za lesním můžem - Jon Gries (Ed Chillcut)
2009 Hříchy minulosti - Philip Granger (DA Will Crawford)
2009 Já jsem ty a ty jsi já [dabing Novą] - Alex Nussbaum (pan Zbornak)
2009 Jane Doe: Deklarace nezávislosti - John Dybdahl (CSA agent Harper)
2009 Jane Doe: Zmizení - Tom Virtue (Trevor Martin)
2009 Korunní svědek - Martin Ontrop (Sven)
2009 Královský hon za sluncem - William Marlowe (Candia)
2009 Králíček Sameťáček aneb Jak hračky ožívají - Kevin Jubinville (otec John)
2009 Kruté oči hor 2 [dabing DVD] - Robert Houston (Bobby)
2009 Křeslo mořské panny [dabing HBO] - Alex Carter (Thomas)
2009 Křížová palba - Pascal Elbé (Jean-Ba)
2009 Lidská skvrna [dabing Nova] - Clark Gregg (Nelson Primus)
2009 Max - Ulrich Thomsen (kapitán Mayr)
2009 McBride: Návrat domů [dabing Nova] - Nicholas Turturro (Colin Pierce)
2009 McLintock! - Edward Faulkner (Ben Sage jr.)
2009 Monstra vs. Vetřelci - Rainn Wilson (Gallaxahar + klony)
2009 Mrtvý sníh - Stig Frode Henriksen (Roy)
2009 Na odstřel - Jason Bateman (Dominic Foy)
2009 Noční děsy - Joshua Grenrock (Willie)
2009 On je fakt boží! - Alan Davies (Bob Nicolson)
2009 Orlí pero - Martin Sheen (Pike)
2009 Pan Wolodyjowski - Marek Perepeczko (Adam Nowowiejski)
2009 Peklo z hlubin Země - Robert Moloney (Jacob)
2009 Phoenix [dabing Nova] - Jeremy Piven (Fred Shuster)
2009 Pokémon: Jirachi co plní přání (Meowth, Vypravěč, prodejce cukrovinek)
2009 Pokémon: Osud Pokémona Deoxise [i](Meowth, Vypravěč)[/i]
2009 Policajt ze sámošky - Adam Ferrara (seržant Howard)
2009 Proměna Placida Lakea [dabing Film+] - Garry McDonald (Doug Lake)
2009 Psanec Josey Wales [dabing ČT] - Matt Clark (Kelly)
2009 Rosamunde Pilcher: Mlha nad zámkem Kilrush - Rudi Knauss (Matt Wexford)
2009 Scooby-Doo a samurajův meč - Sab Shimono (pan Takagawa)
2009 Synecdoche, New York - Josh Pais (Dr. Eisenberg)
2009 Šílený rande [dabing Nova] - Andy Richter (Red Taylor)
2009 Tajemná schránka [dabing Nova] - Billy Chow (Chan)
2009 Taking Off - Odcházím… [dabing DVD] - Tony Harvey (Tony)
2009 Taxikáři - José Pérez (pan Bravo), J.W. Smith (černý ůnosce)
2009 Trable v ráji - Jason Bateman (Jason)
2009 Trůn pro mořskou pannu [dabing HBO] - Alex Carter (bratr 'Whit' Thomas)
2009 Tygrova brigáda [dabing ČT] - Richaud Valls (Pelletier)
2009 Univerzální voják: Zpět v akci [dabing Blu-Ray] - Justin Lazard (kapitán Blackburn)
2009 Utta Danella: Tajemství naší lásky - Markus Knüfken (Benedict Bordin)
2009 Vdaná snoubenka - Colin Firth (Richard Bratton)
2009 Ve jménu krále [dabing TV Barrandov] - Ray Liotta (Gallian)
2009 Velké šílenství v malém hotelu [dabing Prima] - (druhý kamarád Eddieho)
2009 Vesmírná exploze - David James Elliott (Alex Kittner)
2009 Vzpoura pretoriánů - Piero Lulli (císař Domicián)
2009 Za zimního slunovratu - Michael Maloney (Joe Harper)
2009 Zabijáci lesbických upírek - Paul McGann (Vikář)
2009 Zhubni! [dabing ČT] – Sam Freed (Dr. Mike Houston)
2009 Zkratky ke štěstí - Barry Miller (Mike Weiss)

2008 Adolf Eichmann - Troy Garity (Avner Less)
2008 Akta X: Chci uvěřit - David Duchovny (Fox Mulder)
2008 Americký gangster - Ted Levine (Lou Toback)
2008 Báječný nový svět [dabing Nova] - Peter Gallagher (Bernard Marx)
2008 Bláznivé Vánoce - Daniel Fathers (Arthur Finnegan)
2008 Buddy miří na západ - Joe Bugner (šerif Bronson)
2008 Cizinec [dabing Nova] - Grzegorz Emanuel (Jonathan)
2008 Čarodějky - Jonathan Sidgwick (Edward)
2008 Čekání na světlo [dabing ČT] - John Bedford Lloyd (reverend Stevens)
2008 Čistá práce - Daniel Mays (Dave Shilling)
2008 Člověk obojživelník - Vladlen Davydov (reportér Olsen)
2008 Don Quijote [dabing DVD] - Bruno Frejndlich (kníže)
2008 Ďáblova dílna - Karl Markovics (Salomon 'Sally' Sorowitsch)
2008 Ďáblové v oblacích - Derek Farr (Whitworth)
2008 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [dabing Nova] - David Dayan Fisher (Rhodes)
2008 Hancock - Jason Bateman (Ray Embrey)
2008 Herkules proti babylonským tyranům - Peter Lupus (Herkules)
2008 Hlasy ze záhrobí - Duilio Del Prete (Giorgio Mainardi)
2008 Intimní tajemství - John Hensley (Brad)
2008 Jak vykrást banku - Leo Fitzpatrick (chlap s pistolí)
2008 Já, robot [dabing Prima] - Alan Tudyk (Sonny)
2008 Království - Jeremy Piven (Damon Schmidt)
2008 Krysí muž - David Warbeck (Fred Williams)
2008 Křižovatka smrti [dabing Prima] - Chris Penn (Clive Cod)
2008 Lady Chatterley - Hippolyte Girardot (Clifford Chatterley)
2008 Let Fénixe [dabing Prima] - Giovanni Ribisi (Elliott)
2008 Lucie Aubracová - Andrzej Seweryn (poručík Schlondorff)
2008 Městečko hrůzy - Matt Frewer (Charlie Cox)
2008 Milujte svého souseda - Jack Gwaltney (Jack)
2008 Neohlížej se - Nick Sandow (Goldie)
2008 Nitro - Martin Matte (Advokát)
2008 Oslněni sluncem - Pascal Elbé (André-Pierre)
2008 Ostrov pokladů - Leonid Markov (kapitán Billy Bones)
2008 Poloprofesionál - Jay Phillips (Scootsie Double Day)
2008 Profil vraha - Peter Sullivan (ACC Paul Eden)
2008 Prostě spolu - Laurent Stocker (Philibert Marquet de la Tubelière)
2008 Prověrka osudem - Oleg Borisov (Victor Mikhailovich Solomin)
2008 Pruhovaná plavba [dabing DVD] - Jevgenij Leonov (Šulejkin)
2008 Převtělená - David Duchovny (Dr. Benjamin Marris)
2008 Riddick: Kronika temna - Linus Roache (Očistitel)
2008 Santa má bráchu - Jeffrey Dean Morgan (starší muž dostávající parkovací lístek)
2008 Sex 100+1 - Dash Mihok (Lester)
2008 Sex ve městě - Evan Handler (Harry Goldenblatt)
2008 Seznamte se s Davem - Scott Caan (Dooley)
2008 Sopka [dabing Prima] - Kevin Bourland (Bob Davis) + M. Darnell Suttles (náčelník Sindelar)
2008 Soudný den - David O'Hara (Michael Canaris)
2008 Soukromá válka pana Wilsona - Denis O'Hare (Harold Holt)
2008 Spálené vzpomínky - David Duchovny (Brian Burke)
2008 Stopa vede na západ - Michail Pogorželskij (Alexej Alexejevič Raskolcev)
2008 To je vražda, řekla... [dabing Nova] - Conrad Phillips (Harold Ackenthorpe)
2008 Tři mušketýři (George Villiers)
2008 Vánoční koleda u Černé zmije - Tony Robinson (Baldrick)
2008 Večeře s upírem - Igor Zalewski (Alex)
2008 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem - Paul Schneider (Dick Liddil)
2008 Zombie: Ostrov smrti - Gaetano Russo (Kirk)
2008 Ztracený prapor - Anthony Azizi (Vojín Henchman)
2008 Život s nepřítelem [dabing Hallmark] - Mark Humphrey (Phillip Lauder)

2007 Agent z Hong Kongu [dabing Nova] - Alfred Cheung (právník Cheung)
2007 Boj po vítězství [dabing DVD] - Michail Volkov (Sergej Krylov / Krammer)
2007 Cabiriiny noci - Leo Cattozzo (muž s pytlem)
2007 Cesta do "Saturnu"' - Michail Volkov (kapitán Sergej Krylov / Kramer)
2007 Čtvrtý rok války [dabing DVD] - Nikolaj Oljalin (plukovník Nikolaj Vladimirovič Pavlov)
2007 Déjà Vu - Michael Arnona (policista St. Martinville)
2007 Dick [dabing Film+] - Harry Shearer (G. Gordon Liddy)
2007 Disturbia - Matt Craven (Daniel Brecht)
2007 Eddie a Cruiseři [dabing MGM] - Michael Paré (Eddie Wilson)
2007 Gangster [dabing Cinemax] - Tim Roth (Dutch Schultz)
2007 Hannibal - Tristan Gemmill (Gaius Terentius Varro)
2007 Hannibal - Zrození - Kevin McKidd (Petras Kolnas)
2007 Infekce - Shirô Sano (Kiyoshi Akai)
2007 Konec "Saturnu" - Michail Volkov (kapitán Sergej Krylov / Kramer)
2007 Kriminální román - Pierfrancesco Favino (Čvaňhák)
2007 Lásce na stopě [dabing Nova] - Jeremy Piven (Dean Kansky)
2007 Letní opojení - Darren McGavin (Eddie Yaeger)
2007 Letuška 1. třídy [dabing Nova] - Scott Ford (úředník na letišti)
2007 Manželčina pomsta - Jean-Marc Bihour (Tristan)
2007 Máš padáka! - David Pasquesi (Kyle Lacopa)
2007 Národní bezpečnost - Nicholas Guilak (Saif Khan + Titulky)
2007 Nora Roberts: Lesní jezírko - Greg Lawson (Carl Russ - šéf policie)
2007 Nora Roberts: Městečko Angels Fall - (hlas v rádiu)
2007 Nora Roberts: Pod nebem Montany - John Corbett (Ben McKintock)
2007 Nora Roberts: Posedlost ohněm - Patrick J. MacEachern (Jack)
2007 Ohrožení Britannicu [dabing MGM] - Anthony Hopkins (John McCleod)
2007 Opilí slávou - Kevin Corrigan (Ricco)
2007 Osud člověka [dabing DVD] - Sergej Bondarčuk (Andrej Sokolov)
2007 Osudový dotek 2 - Andrew Airlie (Ron Callahan)
2007 Pád Berlína [dabing DVD] - Vladimír Dimitrijevič Saveljev (Adolf Hitler)
2007 Papež Jan Pavel II. - Harald Posch (Hans Frank)
2007 Past na žraloka - (chobotnice)
2007 Poslední sbohem - Luis Antonio Ramos (Luis Martinéz)
2007 Předtucha - Hiroshi Mikami (Hideki Satomi)
2007 Příběh opravdového člověka [dabing DVD] - Česlav Suškevič (Kukuškin)
2007 Santa Claus 3: Úniková klauzule - Kevin Pollak (Amor)
2007 Saw 4 - Angus Macfadyen (Jeff Denlon)
2007 Sedm krvavých orchidejí - Pier Paolo Capponi (komisař Vismara)
2007 Sejmi eso - Jason Bateman, Kevin Durand (Rupert "Rip"Reed, Jeeves Tremor)
2007 Slečna Marplová: Zapomenutá vražda - Julian Wadham (Kevin Halliday)
2007 Sněhový zázrak [dabing HBO] - David Sutcliffe (Jim)
2007 Snít můžeme vždycky - Laurent Spielvogel (psychiatr)
2007 Superpes (Zabí)
2007 Škola tance a šarmu - Ernie Hudson (Blake Rische)
2007 Špinavé ulice - Lenny Scaletta (Jimmy)
2007 Trestanci - Calvin Levels (Leroy)
2007 Vzestup [dabing DVD] - Boris Plotnikov (Sotnikov)
2007 Walker, Texas Ranger: Falešné obvinění - (Summers)
2007 Yellowstone v plamenech - Reg Hampton (Hlasatel + titulky)
2007 Zastav a nepřežiješ [dabing DVD] - Jason Statham (Chev Chelios)
2007 Zóna smrti - Donnie Yen (inspektor Ma Kwun)
2007 Ztracený ráj - Razaaq Adoti (Richie Rich)
2007 Žoldáci spravedlnosti [dabing Nova] - Roger Guenveur Smith (Anthony Chapel)

2006 6. Batalion - Benjamin Bratt (podplukovník Mucci)
2006 Bezva vejška - Ned Schmidtke (Dr. J. Alexander)
2006 Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu [dabing Nova] - O.J. Simpson (detektiv Nordberg)
2006 Blokáda I [dabing DVD] - Stanislav Stankevič (Adolf Hitler)
2006 Blokáda II [dabing DVD] - Stanislav Stankevič (Adolf Hitler)
2006 Bojovali za vlast [dabing DVD] - Georgij Burkov (Alexandr Kopytovskij)
2006 Byli obětováni - Murray Alper ('Slug' Mahan)
2006 Hadi v letadle - Flex Alexander (Three G's)
2006 Hledání přátel - Thorbjørn Harr (Roger)
2006 Hledejte Anthonyho - Samir Guesmi (Driss)
2006 Hra s nevěrou - Giancarlo Esposito (detektiv Frank Church)
2006 Jak najít přítele - Kyle MacLachlan (Trout)
2006 Kronika smrti - José Maria Yazpik (Iván Suárez)
2006 Kurýr 2 - Jason Statham (Frank Martin)
2006 Maska smrti [dabing Prima] - Anton Diffring (Udo Von Felseck)
2006 Match Point – Hra osudu - James Nesbitt (inspektor Banner)
2006 Mít a nemít - Aldo Nadi (?)
2006 Moře lásky: Léto na ostrově - Thomas Goritzki (Olaf)
2006 Moře lásky: Skok do štěstí - Neithardt Riedel (Per Niklas)
2006 Napola - Devid Striesow (Vogler)
2006 Nevěřte mužům - David Duchovny (Tom Pollack)
2006 Nezapomenutelné dětstvíDavid Duchovny (Tom Warshaw)
2006 Opálení [dabing MGM] - John Hillerman (Webb)
2006 Parfém: Příběh vraha - ? (voják)
2006 Poslední prázdniny - Giancarlo Esposito (Senátor Dillings)
2006 Prolomená stezka - Thomas Haden Church (Tom Hart)
2006 Příbuzní [dabing Cinemax] - Ted Danson (Larry Kozinski)
2006 Rána deštníkem [dabing Nova] – Gérard Jugnot (Frédo)
2006 Satan nikdy nespí - Martin Benson (Kuznietsky)
2006 Sedm statečných [dabing ČT] - Alex Montoya (vesničan)
2006 Stezky slávy - Wayne Morris, Harold Benedict (poručík Roger, kapitán Nichols)
2006 Syriana - Alexander Siddig (princ Nasir Al-Subaai)
2006 Těžce zamilován [dabing Nova] - Anthony Robbins (Tony Robbins)
2006 Velký risk - Stan Krol (Raymond + více rolí + titulky)
2006 Velký Turín - Giuseppe Fiorello (Valentino Mazzola)
2006 Únos v ráji [dabing Nova] - Kerry Corcoran (Jack Singleton)
2006 World Trade Center - Tom Wright (Reynolds)
2006 xXx [dabing Nova] - Marek Vašut (Český Generál)
2006 Youngblood [dabing MGM] - Peter Faussett (Huey Hewitt)
2006 Zběsilý útěk - Johnny Messner (Tommy 'Tombs' Perello)
2006 Zelené barety [dabing ČT] - George Takei (kpt. Nim)
2006 Zůstaň hladový [dabing MGM] - Richard Gilliland (Hal)

2005 Batman začíná - Linus Roache (Thomas Wayne)
2005 Cesta do Indie - James Fox (Fielding)
2005 Černý úsvit - Matt Salinger (Myshkin)
2005 Hlavní podezřelý: Poslední svědek - Oleg Menshikov (Milan Lukic)
2005 Million Dollar Baby - Mike Colter (Big Willie Little)
2005 Pád Třetí říše - Ulrich Noethen (Reichsführer-SS Heinrich Himmler)
2005 Po krk v extáziDexter Fletcher (Cody)
2005 Přepadení 13. okrsku - Peter Bryant, Dorian Harewood, Ray Kahnert (poručík Holloway, Gil, Kněz, titulky)
2005 Sami v poušti - Robert John Burke (Paul Parker)
2005 Šampión výstavy [dabing ČT] - Malcolm Stewart (Malcolm)
2005 Šmejdi - Jack Dee (Nigel)
2005 Total Recall [dabing Nova] - Ray Baker, Marshall Bell (Bob McClane, George / Kuato)
2005 Utržený ze řetězu - Vincent Regan (Raffles)
2005 Zpátky do školy - Zak Santiago (Anderson)

2004 A kapela hrála dál - Jeffrey Nordling (Gaetan Dugas)
2004 Bestie [dabing VHS] - Tom Wu (Generál Jantapan)
2004 Bratrstvo vraždy - Peter Gallagher (Bob Mathews)
2004 Cesta do Ameriky [dabing ČT] - Arsenio Hall (Semi, ošklivá dívka v baru, Reverend Brown)
2004 Dej si pozor, La Toure! - Yves Massard (markýz de Marmande)
2004 Hon za svobodou - Mark Harmon (prezident James Foster)
2004 Hornblower III - Povinnost - Ron Cook (James Doughty)
2004 Já, robot - Alan Tudyk (Sonny)
2004 Krvavá volba [dabing ČT] - Guy Pearce (Mark Biggs)
2004 Legenda o slavném návratu [dabing ČT] - Joel Gretsch (Bobby Jones)
2004 Lepší společnost [dabing HBO] - Eddie Izzard (Charlie Chaplin)
2004 Na konci všech válek - Kiefer Sutherland (por. Jim 'Yankee' Reardon)
2004 Návrat Re-Animátora - Jeffrey Combs (Dr. Herbert West)
2004 Po krk v extázi - Dexter Fletcher (Cody)¨
2004 Princ a já - Tony Munch (Keith Kopetsky)
2004 Ring volný - Holt McCallany (Doug Doherty)
2004 Stahující se mračna - Linus Roache (Ralph Wigram)
2004 Šedá zóna - Steve Buscemi (Abramowics)
2004 Ve službách krále [dabing ČT] - Jean-Louis Barrault (Ludvík XI.)
2004 Zloději - David Wu (aukcionář)
2004 Zvrácený - Albert Dupontel (Pierre)

2003 Apokalypsa - Frederic Forrest (Jay 'Šéf' Hicks)
2003 Arachnid - Chris Potter (Lev Valentine)
2003 Černá neděle - Fritz Weaver (agent FBI Corley)
2003 Černý rytíř - (Spiklenec)
2003 Detektivové z Hollywoodu - Dwight Yoakam (Leroy Wasley)
2003 Dina - Christopher Eccleston (Leo Zhukovsky)
2003 Dobrodružství Arsena Lupina - Renaud Mary (policejní prefekt Paul Desfontaines)
2003 Do noci - David Bowie (Colin Morris)
2003 Femme Fatale - Gregg Henry (Shiff)
2003 Gideonův precedens [dabing ČT] - David Sheiner (advokát Abe Krash)
2003 Hatari! - Gérard Blain (Chips Maurey)
2003 Hlídači času [dabing ČT] - David James Elliott (pan MacNamee)
2003 Hon na ponorku [dabing ČT] - Stellan Skarsgård (kapitán Tupolev)
2003 Inspektor Rebus: Válka gangů - Ewan Stewart (Jack Morton)
2003 Kašlu na lásku - David Hyde Pierce (Peter MacMannus)
2003 Kurýr - Jason Statham (Frank Martin)
2003 Láska nebeská - Colin Firth (Jamie)
2003 Ledový zásah - Ted McGinley (Dan Blanchard)
2003 Místo na výsluní - Keefe Brasselle (Earl Eastman)
2003 Myslete na Henryho [dabing ČT] - Bruce Altman (Bruce, Henryho partner)
2003 Námořní pěchota - Rick Rossovich (Leary)
2003 Návrat sedmi statečných [dabing Nova] - Rudy Acosta (Lopez)
2003 Není kde přistát [dabing VHS] - Jack Wagner (kapitán John Prescott)
2003 Nováček [dabing Nova] - Bruno Kirby (Viktor Ray)
2003 Sex instruktor - James Spader (Dr. Roger Klink)
2003 Sexy ptáci - Eric Boucher (profesor žurnalistiky)
2003 Sladký život - Walter Santesso (Paparazzo)
2003 Soukromé záležitosti - Thierry Lhermitte (François Manéri)
2003 Stalag 17 - Richard Erdman (seržant 'Hoffy' Hoffman)
2003 Starouši na plný plyn - Torkel Petersson (Ludvig)
2003 Stroj času - Josh Stamberg (řidič automobilu)
2003 Superpoldové [dabing DVD] - John Bedford Lloyd (starosta Timber)
2003 Tři mušketýři [dabing ČT] - Jacques François (Aramis)
2003 Válka v zálivu [dabing ČT] - Jonathan Whittaker (Steve Buyer)
2003 Vem si mě - Arnaud Giovaninetti (Xavier)
2003 Vyděděnec - (Whole)
2003 Závratná kariéra - Maurice Manson (podnikový právník)
2003 Zlatý Salamandr - Claude Titre (François 1er)

2002 Čarodějky [dabing ČT] - Cliff De Young (pan Bailey)
2002 Děti nosí Santa Claus - Carl Kjellgren (Erik)
2002 Dva jeli spolu [dabing ČT] - James Stewart (Guthrie McCabe)
2002 Gosford Park - Jeremy Northam (Ivor Novello)
2002 Hlava 22 [dabing VHS] - Anthony Perkins (Chaplain Capt. A.T. Tappman)
2002 Kojak: Osudná chyba - Kario Salem (detektiv Paco Montana)
2002 Kostka - Maurice Dean Wint (Quentin)
2002 Láska plná omylů - David Bowe, Norman Fessler, John Lantz, Gene Borkman (Richard, Ralph, steward, pošťák)
2002 Major Dundee [dabing ČT] - Richard Harris (kapitán Tyreen)
2002 Návrat do budoucnosti [dabing Nova] - James Tolkan (pan Strickland)
2002 Návrat do budoucnosti 2 [dabing Nova] - James Tolkan (pan Strickland)
2002 Návrat do budoucnosti 3 [dabing Nova] - James Tolkan (šerif Strickland)
2002 Nepovedený večírek - John Benjamin Hickey (Jerry Adams, titulky)
2002 Past [dabing ČT] - William Fichtner (policejní šéf Jack McGinnis)
2002 Phoenix [dabing ČT] - Giancarlo Esposito (Louie)
2002 Plán B [dabing VHS] - Nick Sandow (Tommy)
2002 Polibek upíra [dabing ČT] - Bob Lujan (Emilio)
2002 Policajt v Beverly Hills II [dabing ČT] - Jürgen Prochnow (Maxwell Dent)
2002 Policejní Akademie 7: Moskevská mise [dabing Nova] - David Graf (Eugene Tackleberry)
2002 Sedm a víc [dabing Prima] - Richard Lynch (Moon)
2002 S nasazením života [dabing ČT] - John Heard (profesor Riger)
2002 Srdce v Atlantidě - Alan Tudyk (Karetní ekvilibrista)
2002 Taková normální holka [dabing ČT] - Tim Matheson (Harlan Siler)
2002 Větší než život [dabing Nova] - Matthew McConaughey (Tip Tucker)
2002 Zoolander - David Duchovny (J.P. Prewitt)

2001 Ace Ventura: Zvířecí detektiv [dabing ČT] - Dan Marino (Dan Marino)
2001 Ace Ventura 2: Volání divočiny [dabing ČT] - Simon Callow (Vincent Cadby)
2001 Bimboland - Dany Boon (Greg)
2001 Drákula [dabing ČT] - Cary Elwes (Lord Arthur Holmwood)
2001 Drsňák Chopper - Dan Wyllie (Bluey)
2001 Dům hrůzy - Peter Gallagher (Donald W. Blackburn, M.D.)
2001 Dvojí hra [dabing ČT] - Kiefer Sutherland (Buster McHenry)
2001 Formule! [dabing MGM] - Dan Duran (komentátor č. 1)
2001 Jako na kolotoči - John Ritter (Zachary 'Zach' Hutton)
2001 Kojak: Ariana - Kario Salem (detektiv Paco Montana)
2001 Kojak: Květiny pro Mattyho - Kario Salem (detektiv Paco Montana)
2001 Mimo zákon - Brian McCardie (Sergei Akotia)
2001 Návštěvníci 2: V chodbách času [dabing ČT] - Eric Averlant (bratr Raoul) + Frédéric Baptiste (kuchař Freddy)
2001 Nebezpečná štvanice - Joseph Griffin (Bo Taylor)
2001 Ohnivá past - Dean Cain (Max Hooper)
2001 Peklo ve městě - John Bradley (Jack Thomas)
2001 Princezna a chuďas - Mathieu Carrière (král Hamil)
2001 Rosamunde Pilcher: Pobřeží snů - Benedict Freitag (Arnold Talbot)
2001 Saigon - Kay Tong Lim (Lime Green)
2001 Skvělí chlapi [dabing VHS] - Richard Thomas (Walter Gaskell)
2001 Srdce [dabing ČT] - Rhys Ifans (Alex Madden)
2001 Špatná karma - Patrick Byrnes (detektiv Arboles)
2001 Temná zákoutí - Mark Wahlberg (Leo Handler)
2001 Tunel - Kim Coates (zloděj Alan Geary)
2001 Tygří spáry 4 - Loren Avedon (Stryker)
2001 U. S. Seals 2 - Damian Chapa (Frank Ratliff)

2000 Adrenalin - Tom Berenger (Red Line)
2000 Biblické příběhy: Pavel z Tarsu - Thomas Lockyer (Ruben)
2000 Black Dog - Randy Travis (Earl)
2000 Kalhoty v pozoru - Stefan Jürgens (Florianův otec)
2000 Mise pomsty - Stephen Macht (generál Stillwell + titulky místa a času)
2000 Mumie - Stephen Dunham (Henderson)
2000 Python - Scott Williamson (Kenny Summers)
2000 Řezník, kněz a prostitutka - Lou Diamond Phillips (Policista Alfonso)
2000 Smrtící hrozba - Michael Biehn (Craig Thornton)
2000 U. S. Seals - Velizar Binev (Foster Byrd)
2000 V tělě vraha - Danny Blanco Hall (taxikář)
2000 Vrána 3: Návrat - Bruce McCarty (Madden)
2000 Vrať se mi- David Duchovny (Bob Rueland)
2000 Základna 2 - Emilio Rivera (desátník Alberto Ramirez)

1999 Akta X - Film - David Duchovny (Fox Mulder)
1999 Alibaba a piráti (loupežník Filo)
1999 Biblické příběhy: Ježíš - Thomas Lockyer (Jidáš)
1999 Big Ben: Smrt bílého koně - Robert Jarczyk (Raimund Wendl)
1999 Big Ben: Smrt v krajkách - Winfried Frey (Leonberger)
1999 Big Ben: Vražda vidlemi - Alexander Beck (Leo Ganser + prodavač)
1999 Černá maska - Anthony Wong Chau-Sang (King Kau)
1999 Falešná pravda - Michael Dudikoff (Andrew Garfield)
1999 Fontána pro Zuzanu 3 - Alessandro Coari (Michael)
1999 Inferno - Gregory Scott Cummins (Leon)
1999 Mel - Jack Scalia (Bailey Silverwood)
1999 Mušketýři zasahují - Michael Dudikoff (d'Artagnan)
1999 Nechci být sám - Cotter Smith (Mike Caldwell)
1999 Ruce od krve - David Duchovny (Eugene Sands)
1999 Synovec - Pierce Brosnan (Joe Brady)
1999 Záhada diamantu - Jerry Flynn (Alain Levon)

1998 Biblické příběhy: Jeremiáš - Patrick Dempsey (prorok Jeremiáš)
1998 Milovaný cizinec - Sam Hernandez (detektiv Romero) + Billy Forester (kuchař)
1998 Moby Dick - Dominic Purcell (Bulkington)
1998 Neviditelný útočník - Michael Dudikoff (Vince Conners)
1998 Star Trek: Vesmírná loď Voyager - Robert Duncan McNeill (Tom Paris)
1998 T-N-T - Randy Travis (šerif Jim)
1998 Úder svobody - Michael Dudikoff (Tom Dickson)
1998 Útok na ponorku II: Klamný cíl [dabing Prima] - Michael Dudikoff (kapitán Jake Fuller)

1997 Ach, ta láska - Jack Scalia (Saul Schwartz)
1997 Akční komando - Michael Dudikoff (dr. Rick Harding)
1997 Biblické příběhy: David - Emilio Doorgasingh, Said Amel (Jónadab, Achímaas, syn Sádokův)
1997 Kalifornie [dabing Nova] - David Duchovny (Brian Kessler)
1997 Poplach ve skautském táboře - Judge Reinhold (Jeffrey Chase)
1997 Sestřička a princ ze snů - Bhupinder Singh (Lustos)
1997 Titanic - Barry Pepper (radista Harold Bride)
1997 Útok na ponorku - Marty Yost (Collins)
1997 Vzala jsem si mrtvého muže - Tony Munch (Pal)
1997 Zvoník u Matky Boží - Jean Danet (Phoebus de Chateaupers)

1996 Biblické příběhy: Mojžíš - Enrico Lo Verso (Joshua)
1996 Biblické příběhy: Samson a Dalila - Luke Mullaney (Amram)
1996 Cyborg 3 - Zach Galligan (Evans)
1996 Dvojitý drak - Garrett Warren, Andy Dick, Joe L'Erario, Vincent Klyn, Rio Hackford (protivník č. 1, předpovědeč smogů, prodejce z Jack City č. 2, divoch, kluk z Power Corpsu)
1996 Chladnokrevně předložený účet - Arthur Brauss (Billiboy)
1996 Lovec stínů 3 - Sam Bottoms (Kody)
1996 Princezna Fantaghiro: Jeskyně Zlaté růže - Díl 7. a 8. - Riccardo Serventi Longhi (Fiodor)
1996 Smrtonosná past 3 [dabing VHS] - Michael Cristofer (Bill Jarvis)
1996 Tváří v tvář pravdě - Jean-Yves Berteloot (Jean-Jacques)
1996 Tygří spáry 3 - Jalal Merhi, Bolo Yeung (Tarek Richards, Chong)
1996 Vlak smrti - Vili Matula (Sigi)

1995 Backfire! - Josh Mosby (Jeremy Jackson)
1995 Biblické příběhy: Josef - Stefano Dionisi, Jamie Glover, Andrew Clover (faraon, Benjamin, Shechem)
1995 Billy Bathgate [dabing Nova] - Bruce Willis (Bo Weinberg)
1995 Cizinka - Eric Pierpoint (Šerif Gordon Cole)
1995 Černý den v Black Rock - John Ericson (Pete Wirth)
1995 Čtyři svatby a jeden pohřeb - John Hannah (Matthew)
1995 Kickboxerovo vykoupení - Geoff Meed (Paul Croft)
1995 Klauni - Liev Schreiber (Ricky Gregg)
1995 MacGyver: Cesta do zkázy [dabing ČT] - Richard Dean Anderson (Angus MacGyver)
1995 MacGyver: Ztracený poklad Atlantidy [dabing ČT] - Richard Dean Anderson (Angus MacGyver)
1995 Neporazitelný II: Profesionálka - John Mese (Dr. David Prender)
1995 Princezna Fantaghiro: Jeskyně Zlaté růže - Díl 1. a 2. - Riccardo Serventi Longhi (Fiodor)
1995 Senzační únos - Charlie Sheen (Jackson Davis Hammond)
1995 Severní pobřeží - Gregory Harrison (Chandler)
1995 Stefanie - Martin Umbach (Peter Engel)
1995 Stopař [dabing VHS] - James Read (Abner Murdock)
1995 Zůstaň hladový - Richard Gilliland (Hal)

1994 Amityville: Image zla - Ross Partridge (Keyes Terry)
1994 Bělinka - ďáblova dcera - Thomas Heinze (Martin)
1994 Biblické příběhy: Abrahám - John McEnery (první rádce)
1994 Bouřlivé výšiny [dabing VHS] - Jason Riddington (Hareton Earnshaw)
1994 Božská relikvie - Jackie Chan (Jackie)
1994 Fletch - Larry Flash Jenkins (Gummy)
1994 Okovy moci - Michael Dudikoff (Merrill Ross)
1994 Princezna Fantaghiro: Jeskyně Zlaté růže - Díl 3. a 4. - Riccardo Serventi Longhi (Fiodor)
1994 Ramayana: Legenda o princi Ramovi - Richard Cansino (Lakshman)
1994 Stalingrad - Mark Kuhn (Pflüger)
1994 Stezka zoufalých - Craig Sheffer (Jack Cooper)
1994 Voskové Muzeum II - Martin Kemp (Baron Von Frankenstein)

1993 Brewsterovy miliony - Archie Hahn (vynálezce)
1993 Bílá Čína - Russell Wong (Bobby Chow)
1993 Černí démoni - Keith Van Hoven (Kevin)
1993 Drakula - Trevor Eve (Jonathan Harker)
1993 Hrabě Monte Christo [dabing VHS] - Alessio Orano (Caderousse)
1993 Intenzivní péče - Koen Wauters (Petr)
1993 Mojžíš - Aharon Ipalé (Jozue)
1993 Na západní frontě klid [dabing VHS] - George Winter (Kemmerich)
1993 Nikdy neříkej nikdy - Rowan Atkinson (Nigel Small-Fawcett)
1993 Shootfighter 1: Smrtelný sport - William Zabka (Ruben)
1993 Ztřeštění Poldové - Karl Maka (Baldy)

1992 Barbarosa [dabing VHS] - Danny De La Paz (Eduardo)
1992 Dokud se nesejdeme - Maxwell Caulfield (Alain Marais)
1992 Dotek medúzy - Michael Byrne (Duff)
1992 CHUD - John Heard (George Cooper)
1992 Ivanhoe - Mark Damon (Ivanhoe)
1992 Ježíš Nazaretský - Tony Lo Bianco (Quintilius) + Michael York (Jan Křtitel)
1992 Kozoroh 1 [dabing VHS] - Robert Walden (Elliot Whitter)
1992 Lucky Luke - Terence Hill (Lucky Luke)
1992 Netvor - Robert Jaffe (Jon Fennel)
1992 Osudová mise - Frankie Chan (policista)
1992 Pekelník - Michael Cassidy, Kenneth Nelson (třetí oběť, Bill)
1992 Polibek kobry - Andy J. Forest (Phil Stone)
1992 Přejezd Kassandra [dabing VHS] - Martin Sheen (Robby Navarro)
1992 Salamandr [dabing VHS] - Franco Nero (Dante Matucci)
1992 Útěk do Atén [dabing VHS] - Elliott Gould (Charlie)
1992 Železní andělé - David Chiang (John Keung)
1992 Železní andělé 2 - Ting-Wai Chan (Peter King)
------
200x Karete Tiger 5: Nejlepší z nejlepších - Tom Everett (Don)
200x Nejlepší z nejlepších 4: Bez varování [dabing Film+] - Christopher Lemmon (Jack Jarvis)
------
199x Amos & Andrew - Giancarlo Esposito (Reverend Fenton Brunch)
199x Cyborg Cop 3 - Martin Le Maitre (Lennie)
199x Správný chlap v Africe [dabing VHS] - Themba Ndaba (Kojo)
------
xxxx Američtí draci - Byron Mann (Shadow)
xxxx Bratranci v akci - Antonio de la Torre (Bachi)
xxxx Carpool - Peter Scolari (Robert Duff)
xxxx Démon pomsty II: Krvavá odplata - Steve Kanaly (soudce Dixon, další mužské role)
xxxx Emperor - Takatarô Kataoka (Císař Hirohito)
xxxx Francesco - Mickey Rourke (Francesco)
xxxx Hranice odvahy - Hugh Dillon (King)
xxxx Kalvárie - Aidan Gillen (Doktor Frank Harte)
xxxx Kdo chytá Holdena Caulfielda - Sean Kanan (Alex Patterson)
xxxx Královna Viktorie - Rudolf Lenz (ruský velkokníže Alexander)
xxxx Král videoher - Nick Swardson (Jeff)
xxxx Láska přichází zvolna [dabing Hallmark] - Dale Midkiff (Clark Davis)
xxxx Mezi námi zvířaty - Nathaniel Stroman (kohout Root)
xxxx Nell [dabing MGM] - Nick Searcy (Todd Peterson)
xxxx Není úniku - Mike Tsar (Ben Russell)
xxxx Objekt krásy [dabing MGM] - Jack Shepherd (Slaughter)
xxxx Skřivánčí dvůr - Christo Šopov (Isman)
xxxx Smrtelný hřích [dabing Nova] - Weston McMillan (Paul Kaye)
xxxx Souboj srdcí - Benedict Taylor (lord Vane Brecon)
xxxx Srdcový král [dabing MGM] – Adolfo Celi (plukovník Alexander MacBibenbrook)
xxxx Stav milosti [dabing MGM] - Burgess Meredith (Finn)
xxxx Šestka - znamení zla - Eric Roberts (Dallas)
xxxx Tajná zbraň [dabing VHS] – Terence Hill (Skims)
xxxx To je ale bláznivý svět [dabing MGM] – Spencer Tracy (kapitán Culpepper)
xxxx Touha po zlatě – Pascal Greggory (Jean-Louis Auger)
xxxx Útěk ze zóny 14 [dabing ČT] - Douglas Arthurs (Rollins)
xxxx Velký esa - Jim Antonio (strýček Harry, více rolí)
xxxx Zeměmoří - Mark Hildreth (Jaspis)

SERIÁLY / MINISÉRIE:
2020 Alvin a Chipmunkové - 4.série - Michael Bagdasarian (vypravěč)
2020 Avenue 5 - 1.série - Sanjeev Kohli (Stan Clark)
2020 Bosch - 2.série - Steven Culp (Richard O'Shea)
2020 Bosch - 3.série - Steven Culp (Richard O'Shea)
2020 Bosch - 4.série - Steven Culp (Richard O'Shea)
2020 Břemeno pravdy - 1.série - Richard Clarkin (Nate Dawson)
2020 Bude líp - 4.série - Diedrich Bader (Rich)
2020 Černý baron - 1.série - Alain Bouzigues (Francois Boudard)
2020 Doktor z venkova - 18.série - Thomas Balou Martin (Jens)
2020 Doktor z venkova - 19.série - Thomas Balou Martin (Jens)
2020 Doktor z venkova - 20.série - Thomas Balou Martin (Jens)
2020 Doktor z venkova - 21.série - Thomas Balou Martin (Jens)
2020 Doktor z venkova - 22.série - Thomas Balou Martin (Jens)
2020 Hidden: Förstfödd - 1.série - Anders Mossling (Elias Borg)
2020 Chytrolíni - 1.série - Eddie Kaye Thomas (Sigmund)
2020 Kobra 11 - 24.série - Ingo Abel (Udo Fischer)
2020 Kobra 11 - 25.série - Martin Greis-Rosenthal (Lars-Ole Anderson)
2020 Koruna - 4.série - Kevin McNally (Bernard Ingham)
2020 Kung Fu Panda - Tlapky osudu - 1.série - Christopher Swindle (Li)
2020 Kvíz - 1.série - Mark Aaron Byrne (Stu Bloomberg)
2020 LEGO City Dobrodružství - 2.série - Mick Lauer (Wheelie)
2020 Lovci prokletých pokladů - 1.série - Mark Gagliardi (Chuck)
2020 Mao Mao: Hrdinové ryzího srdce - ? (Pinky)
2020 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing AXN] - 11.série - David James Elliott (Harmon Rabb)
2020 Neprůstřelní - 2.série - Lee Ross (Cockridge)
2020 Outsider - 1.série - Jason Bateman (Terry Maitland)
2020 Perry Mason - 1.série - Andrew Howard (detektiv Ennis)
2020 Poldark - 5.série - Peter Sullivan (Ralph Hanson)
2020 Policie Chicago - 2.série - Armand Schultz (Alderman Colin Becks)
2020 Policie Chicago - 5.série - Currie Graham (Todd Smith)
2020 Policie Chicago - 7.série - Yasen Peyankov (Vasil Yukov)
2020 Profil zločinu - 10.série - Philippe Bas (Rocher)
2020 Smrt nás spojí - 2.série - Keong Sim (pastor Wayne)
2020 Spiknutí proti Americe - Billy Carter (Walter Winchel)
2020 Spirit - volnost nadevše: Jezdecká akademie - 1.série - Rhys Darby (ředitel Perkins)
2020 Spirit - volnost nadevše: Jezdecká akademie - 2.série - Rhys Darby (ředitel Perkins)
2020 Spongebob v kalhotách - 12.série - David Hasselhoff (David Hasselhoff)
2020 Spoutaná láska - 1.série - Oleg Šušpanikov (Laurin Michajlovič Drač)
2020 S.W.A.T. - 3.série - Kenny Johnson (Dominique Luca)
2020 Taková moderní rodinka - 11.série - Ed Begley Jr. (Jerry + titulky)
2020 Učitel - 2.série - Miroslaw Haniszewski (Ryszard Kowalczyk)
2020 Volejte Saulovi - 5.série - Patrick Fabian (Howard Hamlin)
2020 Vraždy podle Agathy Christie - 2.série - Serge Riaboukine (Leopold)
2020 Vražedná konstelace - 1.série - Arvin Kananian (Bosse)
2020 Vražedná konstelace - 2.série - Arvin Kananian (Bosse)
2020 V zajetí kouzel - 4.série - Rizwan Manji (Tick Pickwick)
2020 Zasvěcený - 1.série - Selim Erdogan (Omer)
2020 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - 20.série - Brian O'Brien (Gus Haverford + více rolí)
2020 Země nikoho - 1.série - François Caron (Philippe Habert)

2019 Alvin a Chipmunkové - 3.série - Michael Bagdasarian (vypravěč)
2019 Alvin a Chipmunkové - 4.série - Michael Bagdasarian (vypravěč)
2019 Americká manželka - 3.série - Diedrich Bader (Greg)
2019 Bosch - 1.série - Steven Culp (Richard O'Shea)
2019 Bude líp - 3.série - Diedrich Bader (Rich)
2019 Deadly Class - 1.série - Henry Rollins (Jürgen Denke)
2019 Dobrý boj - 3.série - John Glover (Jared Andrews)
2019 Dobrý doktor - 1.série - Kirby Morrow (Ethan Murphy)
2019 Doktoři - 2.série - Christopher B. Duncan (Brett Slater)
2019 Drápy - 3.série - Jason Antoon (Brickman)
2019 El Chapo - 2.série - Adrian Jimenez (César Maynez)
2019 Goldbergovi - 5.série - Bryan Callen (pan Mellor)
2019 Chyťte ho! - 1.série - Bruce McIntosh (George)
2019 Chyťte ho! - 2.série - Bruce McIntosh (George)
2019 Jessica Jones - 2.série - James McCaffrey (Maximillian 'Max' Tatum)
2019 Jméno růže - Michael Emerson (Opat Abassano da Fossanova)
2019 Koroner Quincy - Wynn Irwin (David Levine)
2019 Koruna - 1.série - Clive Francis (Lord Salisbury)
2019 Koruna - 2.série - Clive Francis (Lord Salisbury)
2019 Koruna - 3.série - David Rintoul (David Adeane)
2019 Krásná Fatmagul - Murat Daltaban (Munir)
2019 Kung Fu Panda - Tlapky osudu - 1.série - Christopher Swindle (Li)
2019 LEGO City Dobrodružství - 1.série - Mick Lauer (Wheelie)
2019 LEGO Ninjago - 1.série - Brent Miller (Zane)
2019 Love, Death & Robots: Požírač duší - Michael Benyaer (Dr. Wehunt)
2019 Mao Mao: Hrdinové ryzího srdce - ? (Pinky)
2019 Marianne - Pierre Aussedat (pan Larsimon)
2019 Město na kopci - Lewis D. Wheeler (právník, titulky)
2019 Miffy a její dobrodružství (Děda)
2019 Milenky - Ivo Gogál (kriminalista)
2019 Mindhunter: Lovci myšlenek - 1.série - Sonny Valicenti (Rader)
2019 Mindhunter: Lovci myšlenek - 2.série - Sonny Valicenti (Rader)
2019 Nenasytná - 1.série - Dallas Roberts (Bob Armstrong)
2019 Neuvěřitelná - John Hartmann (Donald Hughes)
2019 Ninjago - 9.série - Brent Miller (Zane)
2019 Ninjago - 10.série - Brent Miller (Zane)
2019 Ninjago - 11.série - Brent Miller (Zane)
2019 Paní ministryně - 1.série - John Bedford Lloyd (Everard Burke)
2019 Paní ministryně - 2.série - Julian Acosta (Craig Sterling)
2019 Paní ministryně - 3.série - J.C. MacKenzie (guvernér Sam Evans)
2019 Podivné věci - 3.série - Cary Elwes (starosta Kline)
2019 Profil zločinu - 9.série - Philippe Bas (Rocher)
2019 Protiúder - 7.série - Aidan McArdle (Ryan)
2019 Příběh služebnice - 3.série - Christopher Meloni (Winslow)
2019 Případy detektiva Murdocha - 12.série - Dmitry Chepovetsky (Nikola Tesla)
2019 Rebecka Martinsson - Niklas Falk (Erik Nilsson)
2019 Riviéra - 1.série - Phil Davis (Jukes)
2019 Smrt nás spojí - 1.série - Keong Sim (pastor Wayne)
2019 Sněží! - 3.série - Christian Tappan (Rigo Vasco)
2019 Spirit - volnost nadevše: Jezdecká akademie - 1.série - Rhys Darby (ředitel Perkins)
2019 Spongebob v kalhotách - 11.série - (Larry)
2019 Spongebob v kalhotách - 12.série - (Potty, Harold SquarePants)
2019 Star Wars: Klonové války - 1.série - Matthew Wood (Wat Tambor)
2019 S.W.A.T. (2017) - 2.série - Kenny Johnson (Dominique Luca)
2019 Taková moderní rodinka - 10.série - Andrew Daly (ředitel Brown)
2019 Temný krystal: Věk vzdoru - Toby Jones (Knihovník)
2019 Temný případ - 3.série - Josh Whites (Joe)
2019 Teorie velkého třesku - 12.série - David Theune (Dr. Graybel)
2019 Tutanchamon - Jonathan Aris (Herbert Winlock)
2019 Učitel - 1.série - Robert Gonera (Bogdan Walewski)
2019 Ve jménu našeho Pána - Dermot Mulroney (reverend John Wesley Seasons)
2019 Víceprezident(ka) - 7.série - Andrew Daly (Keith Quinn)
2019 Vítejte ve Star Falls - Joseph Cochrane (stěhovák)
2019 Zločiny z vřesovišť - 6.série - Matthew Wait (Jerry Clunes)
2019 V zajetí kouzel - 3.série - Rizwan Manji (Tick Pickwick)
2019 V zajetí kouzel - 4.série - Rizwan Manji (Tick Pickwick)
2019 Whiskey Cavalier - Brian Caspe (Dr. Stephen Conrad)
2019 Znovu 20 - 1.série - Josh Pais (Todd Heller)
2019 Znovu 20 - 2.série - Josh Pais (Todd Heller)
2019 Znovu 20 - 3.série - Josh Pais (Todd Heller)
2019 Znovu 20 - 4.série - Grant Shaud (Bob)
2019 Znovu 20 - 5.série - Grant Shaud (Bob)
2019 Znovu 20 - 6.série - Grant Shaud (Bob)
2019 Živí mrtví: Počátek konce - 5.série - Matt Frewer (Logan)
2019 Život beze slov - 3.série - Jonathan Slavin (Powers)

2018 Akta X - 11.série - David Duchovny (Fox Mulder)
2018 Alvin a Chipmunkové - 3.série (vypravěč)
2018 American Crime Story: Lid versus O. J. Simpson - David H. Lawrence XVII (Režisér NY TV)
2018 Americká manželka - 1.série - Diedrich Bader (Greg)
2018 Americká manželka - 2.série - Diedrich Bader (Greg)
2018 Arrow - 5.série - David Nykl (Anatoly Knyazev)
2018 Batesův motel - 5.série - Raphael Sbarge (Lowery)
2018 Castle Rock - Brionne Davis (Coyne)
2018 Černé jezero - 1.série - Henrik Schyffert (Broman)
2018 Doktoři - 1.série - Paul Ben-Victor (Edmund Carver)
2018 Domek z karet - 5.série - Andy Murray (Webson)
2018 Drápy - 1.série - Jason Antoon (Brickman)
2018 Drápy - 2.série - Jason Antoon (Brickman)
2018 Hard Sun - Derek Riddell (Bell)
2018 Jak prosté [dabing AXN] - 6.série - Mike Doyle (Chris Holland)
2018 Kartel - Víctor Cifuentes (Emanuel)
2018 Kevin si počká - 2.série - Joe Starr (Enzo)
2018 Kevin si počká - 1.série - Joe Starr (Enzo)
2018 Kobra 11 - 21.série - Robert Schupp (Martin Dreier)
2018 Kobra 11 - 22.série - Prashant Prabhakar, Tonio Arango, Michael Specht (Anupam Khan, Aaron Dumont, Timo Gröber)
2018 Konečně doma - Dobrodružství Tipy a Oha - 1.série - Nolan North (Smek)
2018 Konečně doma - Dobrodružství Tipy a Oha - 2.série - Nolan North (Smek)
2018 Kriminalista - 12.série - Ercan Durmaz (Imam)
2018 K smíchu - 1.série - Conan O'Brien (sám sebe)
2018 K smrti trapný - 2.série - Andy Kindler (Morris)
2018 Láska až za hrob - Héctor Soberón (Ulises Santander Alarcón + Titulky)
2018 Modus smrti - 2.série - Sigge Eklund (Gustav)
2018 Mrtvý bod - 3.série - Dominic Fumusa (Gen. Peter Mahoney)
2018 Myšlenky zločince - 13.série - Richard Gilliland (Bob)
2018 Nebezpečné umění - Joe Cobden (Todd)
2018 Ninjago - 8.série - Brent Miller (Zane)
2018 Noční směna - 3.série - Mac Brandt (Mac)
2018 Noční směna - 4.série - Mac Brandt (Mac)
2018 Okupace - 2.série - Lars Reynert Olsen (Leonův otec)
2018 Otec Brown - 6.série - Clive Wood (Ironside)
2018 Poslední loď - 3.série - Nestor Serrano (Alex)
2018 Profil zločinu - 8.série - Philippe Bas (Rocher)
2018 Protiúder - 6.série - Scott Alexander Young (Michaljov)
2018 Případy detektiva Murdocha - 11.série - Sean Bell (McWorthy)
2018 Ray Donovan [dabing HBO] - 6.série - Kelemete Misipeka (Fetu)
2018 Salamandr - 2.série - Govert Deploige (Alain)
2018 Soy Luna - 3.série - José Bergallo (záhadný muž)
2018 Spongebob v kalhotách - 11.série - (Larry)
2018 Sláva králi Jelimánovi (Maurice)
2018 S.W.A.T. (2017) - 1.série - Kenny Johnson (Dominique Luca)
2018 S.W.A.T. (2017) - 2.série - Kenny Johnson (Dominique Luca)
2018 Tajný život pana Ávily - 4.série - Carlos Aragón (Iván)
2018 Teorie velkého třesku - 12.série - David Theune (Dr. Graybel)
2018 Těžké dny - Peter Outerbridge (Paul Reynolds)
2018 The Terror - Charles Edwards (Dr. McDonald)
2018 Traktůrek Ferda - Joachim Rafaelsen (Underberg)
2018 Ve jménu vlasti - 7.série - James Lloyd Reynolds (Lippard)
2018 Volejte Saulovi - 4.série - Patrick Fabian (Howard Hamlin)
2018 Vraždy ve Stratfordu - Andrew Buckley (Melvin Pipkin)
2018 Zataženo, občas trakaře - 2.série - Seán Cullen (Shelbourne)
2018 Živí mrtví - 8.série - Charles Halford, Lane Miller (Yago, Reilly)

2017 Aféra - 1.série - Stephen Kunken (Harry)
2017 Aféra - 2.série - Stephen Kunken (Harry)
2017 Aféra - 3.série - Stephen Kunken (Harry)
2017 Agenti S.H.I.E.L.D. - 3.série - Reed Diamond (Daniel Whitehall)
2017 Arrow - 5.série - David Nykl (Anatoly Knyazev)
2017 Bez poskvrny - Stig R. Amdam (Rasmus)
2017 Bronzová zahrada - Alan Sabbagh (Ruso)
2017 Dobrý boj - 1.série - John Cameron Mitchell (Felix Staples)
2017 Domek z karet - 3.série - William L. Thomas (Greg)
2017 Domek z karet - 4.série - Leonid Citer (Milkin)
2017 Exorcista - 1.série - Adam Bitterman (otec Sean)
2017 Guerrilla - Eddie Elks (Brian)
2017 Hap & Leonard - 2.série - Dohn Norwood (Reverend James Fitzgerald)
2017 Hra o trůny - 7.série - Aidan Gillen (Petyr Baelish)
2017 Inspektor Banks - 3.série - Nicholas Sidi (McLaughlin)
2017 Kobra 11 - 20.série - Florian Fitz (šéf SEK Marc Jacobi)
2017 Kobra 11 - 21.série - Denis Burgazliev (Wladimir Adamovic)
2017 Kriminalista - 11.série - Torsten Michaelis (Rüdiger Radcinzsky)
2017 Lovci zločinců - 5.série - Theis Weckesser (Agent Daniels)
2017 Máma - 4.série - John Benjamin Hickey (Dr. Sellers)
2017 Matlock [dabing TV Barrandov] - 1.série - Bob Delegall (Dr. Lewis Weeks)
2017 Matlock [dabing TV Barrandov] - 2.série - Don Murray (Albert Gordon)
2017 Ninjago - 7.série - Brent Miller (Zane)
2017 Otec Brown - 5.série - William Travis (Maurice)
2017 Oz - 1.série - Scott Cohen (agent Jeremy Goldstein)
2017 Oz - 2.série - LL Cool J (Jiggy Walker)
2017 Oz - 3.série (titulky)
2017 Oz - 4.série - Lance Reddick (Desmond Mobay / Det. Johnny Basil [4×01,02])
2017 Oz - 5.série - David Zayas (Enrique Morales)
2017 Oz - 6.série - David Zayas (Enrique Morales)
2017 Pakt - 1.série - Adam Woronowicz (Skalski)
2017 Pakt - 2.série - Adam Woronowicz (Skalski)
2017 Pokoj 104: Ralphie- Ross Partridge (Bradley)
2017 Pokoj 104: Věděl jsem, že nejsi mrtvý (vypravěč)
2017 Pozůstalí - 3.série - Christopher Eccleston (Matt Jamison)
2017 Právem odsouzeni - Kelly AuCoin (David Porter)
2017 Profil zločinu - 7.série - Philippe Bas (Rocher)
2017 Prokletá srdce - Nicolaj Kopernikus (Just)
2017 Prozíravost - 3.série - LeVar Burton (Paul Haley)
2017 Sedmilhářky - 1.série - Patrick St. Esprit (starosta Bartley)
2017 Silicon Valley - 4.série - Patrick O'Connor (Bighetti)
2017 Sláva králi Jelimánovi (Maurice)
2017 Spider-Man - Diedrich Bader (Kraven)
2017 Tajný život pana Ávily - 3.série - Carlos Aragón (Iván)
2017 Taková moderní rodinka - 8.série - Andrew Daly (ředitel Brown)
2017 Tenká černá linie - Gregory Brian Waldis (Reto Zobel)
2017 The Lodge - Dan Richardson (Gil James)
2017 Víceprezident(ka) - 6.série - Dan Bakkedahl (Roger Furlong)
2017 Vlčí mládě - 6.série - Linden Ashby (šerif Noah Stilinski + titulky)
2017 Volejte Saulovi - 3.série - Patrick Fabian (Howard Hamlin)
2017 Výkupné - 1.série - Tom Barnett (Vince Miller)
2017 Vysněná meta - Robert Bagnell (Jay Higgins)
2017 Zataženo, občas trakaře - 1.série - Seán Cullen (Shelbourne)
2017 ZOO - 1.série - Ken Olin (profesor Oz)
2017 Život uprostřed - 2.série - Gregg Binkley (Chester Torvilleton)

2016 37 dní od atentátu k válce [dabing Viasat] - Nicholas Farrell (Eyre Crowe)
2016 7T (Vesničan, Kníkal, Strom, Nálezce, Fazolík, Nudla)
2016 Agenti S.H.I.E.L.D. - 2.série - Reed Diamond (Daniel Whitehall)
2016 Akta X - 10.série - David Duchovny (Fox Mulder)
2016 Až tam nezbyl žádný - Noah Taylor (Thomas Rogers)
2016 Brickleberry - 1.série - Tom Kenny (Woody)
2016 Brickleberry - 2.série - Tom Kenny (Woody)
2016 Brickleberry - 3.série - Tom Kenny (Woody)
2016 Castle na zabití - 8.série - Jack Coleman, Tuc Watkins, Doug Savant (William Bracken, Roger Masters, Trevor Nigel + titulky)
2016 Closer: Nové případy - 3.série - Daniel Roebuck (Staples)
2016 Dobrá manželka [dabing Universal Channel] - 7.série - Alan Cumming (Eli Gold)
2016 Dobrá manželka [dabing Prima] - 7.série - Alan Cumming (Eli Gold)
2016 Doktor z hor: Nové příběhy - 5.série - Joachim Raaf (Robert Tucher)
2016 Fargo - 2.série - Jesse Plemons (Ed Blumquist)
2016 Girls - 5.série - Jon Glaser (Laird Schlesinger)
2016 Gotham - 2.série - Peter Scolari, Thom Sesma, Paul Reubens (Komisař Loeb, Barthel, Elijah Van Dahl)
2016 Griffinovi - 9.série (část) - James Woods (James Woods)
2016 Grimm - 5.série - Matthew Yang King (Jin Akagi)
2016 Harvey Zobák - 2.série - Scott Adsit (Irving Zobák)
2016 Hráč - Carlo Rota (Daoud Raqib)
2016 Hra o trůny - 6.série - Aidan Gillen (Petyr 'Malíček' Baelish)
2016 Jedna noc - 1.série - Joshua Bitton (Mladonado)
2016 Kazatel - 1.série - Ptolemy Slocum (Linus)
2016 Kobra 11 - 19.série - Mathias Herrmann (Thomas Sander)
2016 Kobra 11 - 20.série - Mathias Herrmann (Thomas Sander)
2016 Kriminalista - 11.série - Sebastian Weber (Theo Brinkmann)
2016 Kriminalista - 10.série - Dieter Landuris (Hektor Sarkidis)
2016 Kriminálka Istanbul - Erdogan Atalay (Hasan Omer), Peter Davor (Cihan Baysal)
2016 Moc osudu - Tarik Serbetçioglu (Burhan + více rolí)
2016 Ninjago - 6.série - Brent Miller (Zane)
2016 Otec Brown - 4.série - Rob Jarvis (Henry Lee)
2016 Panství Downton - 6.série - Richard Teverson (Dr. Ryder)
2016 Počtyřech - 2.série - Rio Hackford (režisér)
2016 Prázdninové deníky - Danny Steg (Amos)
2016 Profil zločinu - 6.série - Philippe Bas (Rocher)
2016 Případ - Bergur Þór Ingólfsson (Jónas)
2016 Sherlock [dabing Filmbox] - 1.série - Rupert Graves (inspektor Lestrade)
2016 Sherlock [dabing Filmbox] - 2.série - Rupert Graves (inspektor Lestrade)
2016 Sherlock [dabing Filmbox] - 3.série - Rupert Graves (inspektor Lestrade)
2016 Sladký život - 1.série - Zoltán Seress (Kálmán Csér)
2016 Smrt přichází do Pemberley - Stephen Casey (reverend Olliphant)
2016 Spongebob v kalhotách - 9.série - (Kapitán Koktejlák, Ploutvokluk, Gary)
2016 Tajnosti a lži - 2.série - Kenny Johnson (Danny)
2016 Tajný život pana Ávily - 2.série - Carlos Aragón (Iván)
2016 Taková moderní rodinka - 7.série - Keegan-Michael Key (Tom Delaney)
2016 The Lodge - Dan Richardson (Gil James + titulky)
2016 Transformers: Robots in Disguise - 2.série (Bisk)
2016 Ve jménu vlasti - 4.série - Nick Boraine (Alan Hensleigh)
2016 Vezmi si mě - Tim Meadows (Kevin 1)
2016 Vlčí mládě - 5.série - Linden Ashby (šerif Stilinski)
2016 Volejte Saulovi - 2.série - Patrick Fabian (Howard Hamlin)
2016 Vzkazy mrtvých - 1.série - Joël Ravon (Damien)
2016 Zvrhlé panství - Michael Ian Black (Peepers)

2015 1864 - Søren Sætter-Lassen (Christian de Meza)
2015 24 hodin: Dnes neumírej - Adam Sinclair (Gavin Leonard)
2015 2 $ocky - 4.série - David Hoffman (Gordon)
2015 7T (Vesničan, Kníkal, Strom, Nálezce, Fazolík, Nudla)
2015 American Crime - 1.série - Joe Nemmers (Rick Soderbergh + titulky)
2015 Batesův motel - 2.série - Michael Vartan (George Heldens)
2015 Bezohlední - 1.série - Michael Landes (Cole Benjamin, titulky)
2015 Bionická žena - Mark Sheppard (Anthony Anthros)
2015 Černá listina - 2.série - Joseph Siravo, David Costabile (Niko Demakis, Dr. Linus Creel)
2015 Da Vinciho démoni - 2.série - Ross O'Hennessy (velitel Quattone - vůdce Florenské Milice)
2015 Dobrá manželka [dabing Universal Channel] - 7.série - Alan Cumming (Eli Gold)
2015 Doktorka z Dixie - 4.série - John Eric Bentley (šerif Bill, titulky)
2015 Domek z Karet - 1.série - Al Sapienza (Marty Spinella)
2015 Domek z Karet - 2.série - Gil Birmingham (Daniel Laganin)
2015 Fargo - 1.série - Bob Odenkirk (Bill Oswalt)
2015 Franklin a Bash - 4.série - Reed Diamond (Damien Karp)
2015 Gotham - 1.série - Danny Mastrogiorgio (Frankie Carbone)
2015 Hannibal - 3.série - Eddie Izzard (Abel Gideon)
2015 Harvey Zobák - 1.série - Scott Adsit (Irving Zobák)
2015 Hra o trůny - 5.série - Aidan Gillen (Petyr Baelish)
2015 Hubert a Staller - 3.série - Matthias Herrmann (Ständler)
2015 Ironside: Na straně zákona - Brian d'Arcy James, Patrick St. Esprit (Bill Broughton, Nick Sturgess)
2015 Jak prosté [dabing AXN] - 4.série - Gary Milner, Jeremy Bobb (pan Cook, Agent Gary Burke)
2015 Jessie - 4.série - Kevin Chamberlin (Bertram)
2015 Killjoys: Vesmírní lovci - 1.série - Dmitry Chepovetsky (Coren Jeers), Frank Moore (Hills Oonan)
2015 Kobra 11 - 19.série - Mathias Herrmann (Thomas Sander)
2015 Kriminálka: Oddělení kybernetiky - 1.série - Peter MacNicol (Simon Sifter)
2015 Kriminalista - 3.série - Dietrich Adam (Krüger)
2015 Kyberagent [dabing Nova] - Michael Trucco (agent Griffin)
2015 Lego Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky - Sam Vincent (Obi-Wan Kenobi)
2015 Mentalista - 6.série - Robert Picardo (Jason Cooper)
2015 Městečko Haven - 5.série - John Dunsworth (Dave Teagues)
2015 Mladý Montalbano - 1.série - Nino D'Agata (Maresciallo Verruso)
2015 Myšlenky zločince - 10.série - Marc Vann, Esai Morales (Agent Adam Fuchs, Mateo Cruz)
2015 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing Prima] - 6.série - Cameron Daddo, Eddie Shin (Charles Anderson, Matthew Ogilvie)
2015 Nekoonečné - Darren Frost (ředitel Applecrab)
2015 Ninjago - 4.série - Brent Miller (Zane)
2015 Ninjago - 5.série - Brent Miller (Zane)
2015 Noddy v zemi hraček - ? (pan Polda)
2015 Ospalá díra - 2.série - Steven Weber (Thomas Jefferson)
2015 Otec Brown - 3.série - Guy Henry (Arthur Welkin)
2015 Otec Brown - 2.série - Adam Sopp (Archie Fernsley)
2015 Pozůstalí - 2.série - Christopher Eccleston (Matt Jamison)
2015 Prasátko Peppa [dabing Minimax] - 4.série - John Sparkes (Vypravěč)
2015 Pravidla zasnoubení - 6.série - Karl T. Wright (Dr. Lam), Jonathan Kehoe (Barman)
2015 Pravidla zasnoubení - 7.série - Jonathan Slavin (Brad)
2015 Profil zločinu [dabing AXN] - 5.série - Philippe Bas (Rocher)
2015 Průměrňákovi - 6.série - Bil Dwyer (Super Daddy Pancakes)
2015 Show Toma a Jerryho - Gary Cole (vypravěč)
2015 Síla lásky - 9.série - Timothy Peach (Andreas Erhardt)
2015 Silicon Valley - 2.série - Jeff Holman (George Silver)
2015 Spongebob v kalhotách - 9.série - (Kapitán Koktejlák, Ploutvokluk, Gary)
2015 Spravedlnost v krvi [dabing Prima] - 5.série - Danny McCarthy, Mitch Pileggi (Jerrie Demarest, Donald DeCarlo)
2015 Stoupenci zla - 2.série - Keith Carradine (Barry)
2015 Tajný život K.C. - 1.série - Chris Ellis (Christos)
2015 Tajný život pana Ávily - 1.série - Carlos Aragón (Iván)
2015 Terapie online - 4.série - Alan Cumming (Austen Clarke)
2015 Transformers: Robots in Disguise - 1.série - (Fracture)
2015 Tři mušketýři [dabing Prima] - 1.série - Sean Pertwee (Sarazin)
2015 Tři mušketýři [dabing Prima] - 2.série - Finbar Lynch (Baltasar)
2015 Víceprezident(ka) - 4.série - Dan Bakkedahl (Roger Furlong)
2015 Vlčí mládě - 5.série - Linden Ashby (šerif Stilinski)
2015 Volejte Saulovi - 1.série - Patrick Fabian (Howard Hamlin)
2015 V síti CIA - Tom Hollander (Adrian Philby)
2015 V těle boubelky - 6.série - Lex Medlin (Owen French)
2015 Živí mrtví - 5.série - Chad L. Coleman (Tyreese)
2015 Život je boj - 3.série - Jonathan Silverman (Dr. Happy Gladner)

2014 37 dní od atentátu k válce [dabing ČT] - Rainer Sellien (císař Vilém II.)
2014 Agentura Jasno - 5.série - Bruce Locke (Arthur Chiang) + Charles Martin Smith (Roy Kessler) + John Michael Higgins (Clive Prescott) + C. Thomas Howell (Camden Driggs) + Lenny von Dohlen (Andrew Jackson)
2014 Arrow - 2.série - David Nykl (Anatoly Knyazev)
2014 Bez hranic - 2.série - Fedja Stukan (Ivan)
2014 Castle na zabití - 6.série - Tom Amandes (Aaron Stokes)
2014 Černá listina - 1.série - Damian Young, Joseph Siravo (Milton Bobbit, Niko Demakis)
2014 Červené růže - 7.série - Holger Hauer (Gero Petersen)
2014 Da Vinciho démoni - 1.série - Ross O'Hennessy (velitel Quattone - vůdce Florenské Milice)
2014 Dexter - 8.série - Sean Patrick Flanery (Jacob Elway)
2014 Dobrá manželka [dabing Prima] - 1.série - Alan Cumming (Eli Gold)
2014 Dobrá manželka [dabing Prima] - 2.série - Alan Cumming (Eli Gold)
2014 Dobrá manželka [dabing Prima] - 3.série - Alan Cumming (Eli Gold)
2014 Dobrá manželka [dabing Prima] - 4.série - Alan Cumming (Eli Gold)
2014 Dobrá manželka [dabing Prima] - 5.série - Alan Cumming (Eli Gold)
2014 Dobrá manželka [dabing Universal Channel] - 5.série - Alan Cumming (Eli Gold)
2014 Dobrá manželka [dabing Universal Channel] - 6.série - Alan Cumming (Eli Gold)
2014 Doktorka z Dixie - 3.série - Peter Mackenzie (reverend Peter Mayfair)
2014 Girls - 3.série - Richard E. Grant (Jasper)
2014 Grand Hotel - 2.série - Lolo Herrero (pašerák "Medvěd"), Carlos Manuel Díaz (Eusebio), Abdelatif Hwidar (Bakhtiari, perský konzul)
2014 Hannibal - 2.série - Eddie Izzard (Abel Gideon)
2014 Hra o trůny - 4.série - Aidan Gillen, Stephen Dillane (Petyr Baelish, Stannis Baratheon)
2014 Hubert a Staller - 2.série - Ulrich Boris Pöppl (prodejce automobilů)
2014 Chicago Fire - 1.série - Christian Stolte (Mouch)
2014 Jak prosté [dabing Prima] - 2.série - James Andrew O'Connor, Bill Irwin (Ochranka, Richard Balsille)
2014 King a Maxwellová - Martin Donovan (Bob Scott), Daniel Roebuck (Hamilton G. Skales)
2014 Kingová - 2.série - Tom Barnett (Henry Fielding jr.)
2014 Konec přehlídky [dabing ČT] - Rufus Sewell (reverend Duchemin)
2014 Kriminalista - 1.série - Richy Müller (Manuel Stiegler)
2014 Kriminálka Las Vegas - 14.série - Jack Coleman, Benito Martinez (Jim Logan, Gabriel Ortiz)
2014 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví - 3.série - Amir Talai (Jeřáb)
2014 Láska a pomsta - Robert Madison (Rosati)
2014 Lego Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky - Andrew Francis (senátor Bail Organa)
2014 Lovci zločinců - 3.série - Max Martini, Robert John Burke (RIP, Patrick Simmons)
2014 Máma - 1.série - Jim Marshall (Jim)
2014 Manžel k pohledání - 2.série - Colin Ferguson (Chris)
2014 Margyt - Björn Gustafson (doktor Berglund)
2014 Mezi životem a smrti - Bill Irwin (Dr. Buck Tierney)
2014 Městečko Haven - 4.série - John Dunsworth (Dave Teagues)
2014 Místo pro Noddyho [dabing ČT] (pan Polda)
2014 Navarro - 16.série - Manuel Bonnet (pan Vercy)
2014 Nebezpečná identita - Matthew Del Negro (agent Grady Torrance)
2014 Nikita - 3.série - Evan Buliung (Davis Kellog)
2014 Ninjago - 3.série - Brent Miller (Zane)
2014 No Limit [dabing AXN] - 2.série - Philippe Hérisson (Bertrand Rey)
2014 No Limit [dabing Prima] - 2.série - Bruno López (komisař Valéra)
2014 Okouzlení - 9.série - Antonio Tallura (Nicola Freddi), Francesco Prando (komisař Angio), Rodolfo Baldini (Cesare Gomez)
2014 Ospalá díra - 1.série - George Ketsios (postava bez tváře - hlas)
2014 Otec Brown - 1.série - Julian Wadham (plukovník Adams)
2014 Politická hra - Dylan Baker (více prezident Fred Collier) + Igor Jijikine (Victor Porchoff)
2014 Pozůstalí - 1.série - Christopher Eccleston (Matt Jamison)
2014 Profesionální lháři - 3.série - Daniel Stern (Robert Tretorn)
2014 Pro strach naděláno - 3.série - Julian Rhind-Tutt (Tom Šéf + titulky)
2014 Ray Donovan [dabing HBO] - 1.série - Andrew Bloch (Warden)
2014 Ray Donovan [dabing HBO] - 2.série - Michael McGrady (Frank Barnes)
2014 Ray Donovan [dabing Nova] - 1.série - Frank Whaley (Van Miller)
2014 Ray Donovan [dabing Nova] - 2.série - Frank Whaley (Van Miller)
2014 Síla lásky - 8.série - Guido Broscheit, Tobias Maehler (Veit Bergmann, Markus Drescher)
2014 Síla lásky - 9.série - Timothy Peach (Andreas Erhardt)
2014 Silicon Valley - 1.série - Andrew Daly (doktor)
2014 Sofie první - 2.série - ? (král)
2014 Spongebob v kalhotách - 9.série - (Kapitán Koktejlák, Ploutvokluk, Gary)
2014 Spravedlnost v krvi [dabing Prima] - 4.série - Greg Germann (dr. Michael Raskins)
2014 Tajemství Pravdy - 1.série - Sydney Jackson (Wilford)
2014 Tajemství Pravdy - 2.série - James Gaylyn (velitel Trimack)
2014 Taková moderní rodinka - 6.série - Rory Scovel (Carl)
2014 Teorie velkého třesku - 7.série - Bill Nye (Bill Nye)
2014 Terapie online - 2.série - Alan Cumming (Austen Clarke)
2014 Terapie online - 3.série - Alan Cumming (Austen Clarke)
2014 Terapie online - 4.série - Alan Cumming (Austen Clarke)
2014 Transformers: Robots in Disguise - 1.série - (Fracture)
2014 Velkolepé století - 3.série - Yüksel Ünal (Seker Aga), Mehmet Özgür (Lütfi Pasha + více rolí)
2014 Víceprezident(ka) - 3.série - Dan Bakkedahl (Roger Furlong)
2014 Violetta - 2.série - Martín Pavlovsky (psycholog)
2014 Vlčí mládě - 3.série - Linden Ashby (šerif Stilinski + titulky)
2014 Vlčí mládě - 4.série - Linden Ashby (šerif Stilinski)
2014 Vojandy - 2.série - Clive Wood (Jack Gillespie)
2014 Vraždy v Midsomeru [dabing Universal Channel] - 16.série - Adrian Lukis (Julian Calder)
2014 V těle boubelky - 5.série - Lex Medlin (Owen French)
2014 Vzpomínky - 2.série - Michael Tisdale (Carl Benson)
2014 Wentworth - Paul McDermott (Mike Pennisi)
2014 Živí mrtví - 4.série - Chad L. Coleman (Tyreese)
2014 Život je boj - 2.série - Bob Glouberman (Doktor)

2013 24 hodin - 8.série - Reed Diamond (Jason Pillar)
2013 2 $ocky - 2.série - Andy Dick (J. Petto)
2013 Andělská tvář - Antonio Giuliani, Diego Bottiglieri (Franco Volpe, Andrea)
2013 Batman: Odvážný hrdina [dabing Nova] - James Arnold Taylor (Green Arrow)
2013 Capri - 1.série - Riccardo Zinna, Giuliano Amatucci, Mariano Rigillo, Tony Brennero, Andrea Lolli (Aldo Nascimbeni, Iannone, Giannino Castaldi, Peppe, Giuseppe)
2013 Dallas - 2.série - Mark Cuban (Mark Cuban)
2013 Dobrá manželka [dabing Universal Channel] - 4.série - Alan Cumming (Eli Gold)
2013 Doktorka podsvětí - Kevin J. O'Connor (Stavos Kazan)
2013 Doteky osudu - 1.série - Vince Grant, Johnny Kostrey (Charlie King, Magnus Shea)
2013 Dvojí identita - Brian Markinson (Dr. Ryan DiSilvio)
2013 Falling Skies - 1.série - Steven Weber, Bruce Hunter (Dr. Michael Harris, Jeff Russell)
2013 Hannibal - 1.série - Billy Parrott (Policista)
2013 Hra o trůny - 3.série - Aidan Gillen, Stephen Dillane (Petyr Baelish, Stannis Baratheon)
2013 Inspektor Banks - 2.série - Nicholas Sidi (McLaughlin)
2013 Jak jsem poznal vaši matku - 8.série - Joe Lo Truglio (Honeywell)
2013 Jak prosté [dabing Prima] - 1.série - Gbenga Akinnagbe, Terry Kinney (Jeremy Lopez, Martin Ennis)
2013 Král posledních dní - Vladimir Gostjuchin (Trutelink)
2013 Kráska a zvíře [dabing AXN] - 1.série - James Binkley (Agent McCleary)
2013 Mentalista - 4.série - Robert Picardo (Jason Cooper)
2013 Městečko Haven - 3.série - Glen Lefchak, Christopher Shore (Stan, Dr. Lucassi)
2013 Městečko záhad - 1.série (šerif Blubs)
2013 Muž zvaný kuráž - Paul Harding (plukovník Jürgen)
2013 Na lodi - 3.série - Algis Arlauskas (Alexander Montes)
2013 Nikita - 2.série - Christian Bako (Zakhar) + Simon Kassianides (Ramon) + Rob Stewart (Roan) + Caleb Cosman (Gerald)
2013 Ninjago - 2.série - Brent Miller (Zane)
2013 No Limit [dabing AXN] - 1.série - Eddy Benguedih (velitel Sartèneho stráže)
2013 Okrsek 22 - Ramsey Faragallah (Sameer Al-Harani)
2013 Okouzlení - 9.série - Antonio Tallura (Nicola Freddi), Francesco Prando (komisař Angio), Rodolfo Baldini (Cesare Gomez)
2013 Panství Downton - 3.série - Karl Haynes (Dent)
2013 Pomsta - 1.série - Roger Bart, Hiroyuki Sanada (Mason Treadwell, Satoshi Takeda)
2013 Poslední nepřítel - San Shella (Andrew Wilcox)
2013 Právo a pořádek - 20.série - Manny Perez, Chris Bowers, Nick Hoge (Ricardo Alvarez, Matt Sawyer, William Avery)
2013 Profil zločinu [dabing AXN] - 4.série - Philippe Bas (Rocher)
2013 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - 3.série - Mark Hildreth (Tom MacGregor, Jr.)
2013 Scooby Doo: Záhady s.r.o. [dabing Nova] - 2.série - Gary Cole (starosta Fred Jones st. - 02x22) / Patrick Warburton (šerif Bronson Stone)
2013 Síla lásky - 7.série - Timothy Peach (Andreas Erhardt)
2013 Síla lásky - 8.série - Guido Broscheit, Tobias Maehler (Veit Bergmann, Markus Drescher)
2013 Slečna Emma [dabing AXN] - Jonny Lee Miller (pan Knightley)
2013 Sofie první - 1.série - ? (král)
2013 Sofie první - 2.série - ? (král)
2013 Spongebob v kalhotách - 9.série - (Kapitán Koktejlák, Ploutvokluk, Gary)
2013 Tajemná Calenda - Marc Martínez (Fernando)
2013 Terapie online - 1.série - Alan Cumming (Austen Clarke)
2013 Terapie online - 2.série - Alan Cumming (Austen Clarke)
2013 Titanic: Krev a ocel - Gray O'Brien (Bruce Ismay)
2013 Úplně normální - Michael Hitchcock (Gary Snyder)
2013 Včelka Mája (vosa)
2013 Ve jménu vlasti - 1.série - Alok Tewari (Latif Bin Walid)
2013 Víceprezident(ka) - 2.série - Dan Bakkedahl (Roger Furlong)
2013 Vichry války - David Dukes (Leslie Slote)
2013 Viking Vic (Faks)
2013 Vlčí mládě - 2.série - Linden Ashby (šerif Stilinski)
2013 Vlčí mládě - 3.série - Linden Ashby (šerif Stilinski + titulky)
2013 V těle boubelky - 3.série - Victor Webster (Gary Rice)
2013 V těle boubelky - 4.série - Lex Medlin (Owen French)
2013 Vychovávat Hope - 3.série - Greg Germann (Dale)
2013 Vzpomínky - 2.série - Stephen Kunken (Dale)
2013 Zpátky do školy - 3.série - Michael K. Williams (profesor Marshall Kane)

2012 Akta X [dabing Prima] - 9.série - David Duchovny (Fox Mulder)
2012 Batman: Odvážný hrdina [dabing Nova] - James Arnold Taylor (Green Arrow)
2012 Dobrá manželka [dabing Universal Channel] - 3.série - Alan Cumming (Eli Gold)
2012 Firma [dabing AXN] - Benz Antoine (pan Heywood)
2012 Hra o trůny - 2.série - Aidan Gillen, Stephen Dillane (Petyr Baelish, Stannis Baratheon)
2012 Hvězdná brána: Hluboký vesmír - 2.série - Victor Garber (Ambasador Ovirda)
2012 Chobotnice [dabing AXN] - 4.série - Marcello Tusco (Loutkář / Antonio de Pisis)
2012 Jak prosté [dabing AXN] - 1.série - Kelly AuCoin, Terry Kinney (muž v černém, Martin Ennis)
2012 Kobra 11 - 15.série - Stefan Franz, Klaus Zmorek (Rolf Mertesacker, Dr. Max Wolf)
2012 Kriminálka Las Vegas - 11.série - Bill Irwin (Nate Haskell)
2012 Kriminálka Miami - 9.série - James Frain (Richard Ellison)
2012 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví - 2.série - Amir Talai (Jeřáb)
2012 Luck - Gary Stevens (Ronnie Jenkins)
2012 Malý princ [dabing Minimax] - Guillaume Gallienne (Had)
2012 Mike a Molly - 1.série - Robert Gant (Kyle + televize)
2012 Mikulášovy patálie - 2.série - Xavier Fagnon (Polívka)
2012 Nikita - 1.série - Sebastien Roberts (Daniel Monroe)
2012 Ninjago - 1.série - Brent Miller (Zane)
2012 Nové trable staré Christine - 1.série - Matt Letscher (Burton Schaefer)
2012 Nové trable staré Christine - 2.série - Ed Begley Jr. (otec Ed)
2012 Pokémon - 15.série (Alder)
2012 Pomsta - 1.série - Roger Bart, Hiroyuki Sanada (Mason Treadwell, Satoshi Takeda)
2012 Profil zločinu [dabing AXN] - 3.série - Philippe Bas (Rocher)
2012 Protiúder - 1.série - Cal Macaninch (Major Chris Pemberton)
2012 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - 2.série - Chris Nelson Norris (Ray Murphy)
2012 Řeka [dabing AXN] - Thomas Kretschmann (kapitán Kurt Brynildson)
2012 Síla lásky - 7.série - Timothy Peach (Andreas Erhardt)
2012 Skladiště 13 - 2.série - Mark Sheppard, George Tchortov, Ivan Sherry (Benedict Valda, Ivan H.G. Wells imitátor)
2012 Spongebob v kalhotách - 8.série - (Kelpy G)
2012 Superkočky - D.B. Woodside, Jonathan Adams (Derrick Altman, otec Lewise Flynna)
2012 Šerifové z Texasu - Nestor Serrano (Zolo)
2012 Tajná mise - Keith Wickham (Changed Daily)
2012 Titanic - Miles Richardson (John Jacob Astor)
2012 Tráva - 8.série - Seth Isler (Melnick)
2012 Tučňáci z Madagaskaru [dabing Nickelodeon] - 2.série - Kevin Michael Richardson (Maurice+titulky)
2012 V - Roark Critchlow (A.D. Paul Kendrick)
2012 Vera - 1.série - Emun Elliott (James Bennett)
2012 Vražda [dabing AXN] - 1.série - Michael Moritzen (Morten Weber)
2012 Vyděděnci - Liam Cunningham (Richard Tate)
2012 Záhadný ostrov - Nino D'Agata (Pasquale Forte)
2012 Zpátky do školy - 1.série - John Oliver (profesor Ian Duncan)
2012 Zpátky do školy - 2.série - John Oliver (profesor Ian Duncan)
2012 Zvláštní poldové - Terry Kinney (Harvey Brown)

2011 Batman vítězí - 5.série - Chris Hardwick (Oliver Queen / Green Arrow)
2011 Borgiové - 1.série - David Lowe (francouzský velvyslanec + dějové titulky)
2011 Dobrá manželka [dabing Hallmark] - 1.série - Alan Cumming (Eli Gold)
2011 Dobrá manželka [dabing Hallmark] - 2.série - Alan Cumming (Eli Gold)
2011 Dobrodružství Sherlocka Holmese [dabing AXN] - 1.série - Colin Campbell (sluha Bates)
2011 Dobrodružství Sherlocka Holmese [dabing AXN] - 2.série - Charles Cork (Cartwright)
2011 Hra o trůny - 1.série - Aidan Gillen (Petyr Baelish)
2011 Chicago: Zákon ulice - Guy Massey, Phillip Edward Van Lear (Phillip, Ellis Hicks)
2011 Internát - 6.série - Luis Mottola (Andrés Pazos)
2011 Kriminálka Miami - 8.série - Bryan Callen, Jack Conley, Robert Gant, Denis O'Hare, Christopher Redman (Kent Ackerman, Seth Ellers, Lloyd Arrington, Evan Talbot, Michael Travers)
2011 Městečko Haven - 2.série - Craig Eldridge, Dylan Neal, Theo Pitsiavas (Gordon Chambers, Dr. Hugh Underwood, Arlo McMartin)
2011 Město žen - 2.série - Michael McDonald (Wayne Gibbons)
2011 Mikulášovy patálie - 1.série - Xavier Fagnon (Polívka)
2011 Návrat Sherlocka Holmese - 1.série - Ian Marter (inspektor Fereday)
2011 Návrat Sherlocka Holmese - 2.série - Jonathan Coy (Fitzroy Simpson)
2011 Ninjago: Minisérie- Brent Miller (Zane)
2011 Pokémon - 14.série (Alder)
2011 Prasátko Peppa [dabing Minimax] - 2.série - John Sparkes (Vypravěč)
2011 Pravěk útočí [dabing ČT] - 4.série - Jonathan Byrne (Ethan Dobrowski)
2011 Profil zločinu [dabing ČT] - 1.série - Didier Ferrari (Doktor)
2011 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - 1.série - David Ury (Sandy Grotty)
2011 Skladiště 13 - 1.série - Mark Sheppard, Graham Abbey (Benedict Valda, Mattson)
2011 Spongebob v kalhotách - 7.série - (pan Jenkins)
2011 Šéfkuchař nadivoko - Frank Alvarez (Ramon)
2011 Šmoulové [dabing TV Barrandov] (Stavař + Sběrač + Al Fresco + více rolí)
2011 Taggart - 27.série - Michael Nardone (William Geddes)
2011 Tráva - 7.série - Roy Werner, Mel Fair, Seth Isler (Greg Hillegas, Scott, Melnick)
2011 V náruči ďábla - Roberto Huicochea, Salim Rubiales (Evaristo Ortega, Cisco)
2011 Vzpomínky - 1.série - Brian O'Neill (Frank Harbert)
2011 Z archívu Sherlocka Holmese [dabing AXN] - Stephen Mallatratt, Desmond McNamara (Percy Armitage, John Horner)
2011 Žalobce a obhájce - 1.série - Nick Chinlund (Hank Ramsted)

2010 Andílci - (profesor Arkhan + další postavy)
2010 Batman: Odvážný hrdina [dabing DVD] - Scott Menville (Metamorpho - 01x21)
2010 Castle na zabití - 2.série - David Bowe (Max Haverstock)
2010 Dokonalý podraz - 2.série - Charles Martin Smith (Glenn Leary)
2010 Gene Simmons: Rodinné klenoty - Gene Simmons (Gene Simmons)
2010 Heidi [dabing Filmbox] - Carlos Leal (Bernard Miller)
2010 Král dinosaurů - 2.série - (dr. Z, Seth)
2010 Kriminálka Las Vegas - 10.série - Bill Irwin, Garret Dillahunt, Paul McCrane (Nate Haskell, Tom O'Neill, Phil Carpenter)
2010 Mentalista - 2.série - Terry Kinney (Sam Bosco)
2010 Merlin [dabing DVD] - 2.série - Santiago Cabrera (Lancelot)
2010 Odložené případy - 7.série - Alan Blumenfeld (Wilson Katz '10)
2010 Pokémon - 12.série (Barry)
2010 Prasátko Peppa [dabing Minimax] - 3.série - John Sparkes (Vypravěč)
2010 Přítelkyně - Michele La Ginestra (Alberto Resti)
2010 Sběratelé kostí - 5.série - Michael Bryan French, Eli Goodman(Tom Fargood / Alexander Gallo, Dr. Alexander Wheaton)
2010 Spongebob v kalhotách - 6.série - (Pirát Očko)
2010 Šmoulové [dabing TV Barrandov] (Stavař + Sběrač + Al Fresco + více rolí)
2010 Taková moderní rodinka - 1.série - David Brenner (David Brenner)
2010 Tráva - 6.série - Matt Peters, Joe O'Connor, Beau Billingslea (Gayle, Paul, Wilfred)
2010 Útěk z vězení - 4.série - Ted King, Kim Coates (Downey, agent Sullins)
2010 Velká láska - 4.série - Matthew Humphreys (Ron Reed)
2010 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - 10.série - Luke Perry (Noah Sibert)

2009 24 hodin - 6.série - Nick Jameson, Raphael Sbarge (Jurij Suvarov, Ray Wallace)
2009 Anna Franková - Jan Niklas (Fritz Pfeffer)
2009 Batman: Odvážný hrdina [dabing DVD] - Jeremy Shada (mladý Robin) / Crawford Wilson (dospělý Robin)
2009 Božská mrcha - 2.série - Kenny Johnson (Ham Dewey)
2009 Džungle rtěnek - 1.série - David Norona (Salvador Rosa)
2009 Eli Stone - 2.série - Matt Letscher (Nathan Stone)
2009 Hvězdná brána: Atlantida - 5.série - Bill Nye (Bill Nye)
2009 Kriminálka Las Vegas - 9.série - Bill Irwin (Nate Haskell)
2009 Kriminálka Miami - 6.série - Kim Coates, Rockmond Dunbar, John Ortiz (Ron Saris, James Reilly, Gabriel Soto)
2009 Las Vegas: Kasíno - 3.série - Mitch Longley (Mitch Sassen)
2009 Las Vegas: Kasíno - 4.série - Mitch Longley (Mitch Sassen)
2009 Las Vegas: Kasíno - 5.série - Mitch Longley (Mitch Sassen)
2009 Policejní odznak - 7.série - Kenny Johnson (detektiv Curtis Lemansky)
2009 Posel ztracených duší - 3.série - José Zúñiga (Reed Simonds)
2009 Případ pro Sam - 3.série - Peter Frechette (George Fraley)
2009 Případ pro Sam - 4.série - Peter Frechette (George Fraley)
2009 Případy detektiva Murdocha - 1.série - Dmitry Chepovetsky (Nikola Tesla)
2009 Spongebob v kalhotách - 1.série - (Pirát Očko)
2009 Spongebob v kalhotách - 2.série - (Pirát Očko)
2009 Spongebob v kalhotách - 3.série - (Pirát Očko)
2009 Spongebob v kalhotách - 4.série - (Pirát Očko)
2009 Spongebob v kalhotách - 5.série - (Pirát Očko)
2009 Terminátor: Příběh Sáry Connorové - 2.série - Dean Winters (Charley Dixon)
2009 Tráva - 5.série - Jack Stehlin, Matt Peters (kapitán Roy Till, Gayle)
2009 Údolí Divokých růží - Larry Hoffman (vikář)
2009 Útěk z vězení - 3.série - Kim Coates (agent Sullins)
2009 Vražedná čísla - 3.série - Lou Diamond Phillips (Ian Edgerton)
2009 Vražedná čísla - 4.série - Val Kilmer (Mason Lancer)
2009 Ztraceni [dabing AXN] - 5.série - Patrick Fischler (Phil)

2008 24 hodin - 5.série - Carlo Rota, Stephen Spinella (Morris O'Brian, Miles Papazian)
2008 Animalia - (slon Erno, Zloduch, myšák Melford)
2008 Báječní lidé - Cameron Bancroft (Joe Seplar)
2008 Battlestar Galactica - 2.série - Callum Keith Rennie (Leoben Conoy)
2008 Battlestar Galactica - 3.série - Callum Keith Rennie (Leoben Conoy)
2008 Božská mrcha - 1.série - Kenny Johnson (Ham Dewey)
2008 Černá zmije [dabing DVD] - 1.série - Tony Robinson (Baldrick)
2008 Černá zmije [dabing DVD] - 2.série - Tony Robinson (Baldrick)
2008 Černá zmije [dabing DVD] - 3.série - Tony Robinson (Baldrick)
2008 Eli Stone - 1.série - Matt Letscher (Nathan Stone)
2008 Elodie Bradfordová - Frédéric Diefenthal (Julien lemaitre), Philippe Lefebvre (Sébastien Augier)
2008 Farscape - 1.série - Paul Goddard (Stark)
2008 Farscape - 2.série - Paul Goddard (Stark)
2008 Farscape - 3.série - Paul Goddard (Stark)
2008 Farscape - 4.série - Paul Goddard (Stark)
2008 Kriminálka Las Vegas - 7.série - Tim Guinee (Frank Berlin)
2008 Las Vegas: Kasíno - 1.série - Mitch Longley (Mitch Sassen)
2008 Las Vegas: Kasíno - 2.série - Mitch Longley (Mitch Sassen)
2008 Mrtví jako já - 2.série - Robert Clarke (Ed Barphin)
2008 Na zdraví [dabing Nova] - 4.série - Lawrence Lott (reportér Tom Edwards)
2008 Policejní odznak - 5.série - Kenny Johnson (detektiv Curtis Lemansky)
2008 Policejní odznak - 6.série - Kenny Johnson (detektiv Curtis Lemansky)
2008 Pravěk útočí - 2.série - Karl Theobald (Oliver Leek)
2008 Profil vraha - Peter Sullivan (ACC Paul Eden)
2008 Případ pro Sam - 3.série - Peter Frechette (George Fraley)
2008 Questův svět - ? (Graer)
2008 Soudkyně Amy [dabing Nova] - 6.série - Timothy Omundson (Sean Potter + titulky)
2008 Terminátor: Příběh Sáry Connorové - 1.série - Dean Winters (Charley Dixon)
2008 Tráva - 4.série - Jack Stehlin, Enrique Castillo, Richard Azurdia, Bob Odenkirk (kapitán Roy Till, Cesar, Davenport, Barry)
2008 Uklízeč - 1.série - Gil Bellows (Michael "Mickey" Efros)
2008 Útěk z vězení - 2.série - Kim Coates (agent Sullins)
2008 Ztraceni [dabing AXN] - 4.série - Grant Bowler (kapitán Gault)

2007 Akta X [dabing DVD] - 9.série - David Duchovny (Fox Mulder)
2007 Alias - 4.série - Mark Aiken (Fintan Keene)
2007 Alias - 5.série - Joel Bissonnette (Keach)
2007 Bali (Baliho tatínek)
2007 Čas zakládání (Jozue)
2007 Hvězdná brána - 8. série - Cliff Simon (Ba'al), Timothy Webber (Komandant Gareth), Tom O'Brien (Brian Vogler)
2007 Kriminálka Las Vegas - 5.série - José Zúñiga (detektiv Chris Cavaliere)
2007 Kriminálka Las Vegas - 6.série - José Zúñiga (detektiv Chris Cavaliere)
2007 Na zdraví [dabing Nova] - 1.série - Jack Knight (Jack)
2007 Na zdraví [dabing Nova] - 2.série - Paul Vaughn (Paul)
2007 Na zdraví [dabing Nova] - 3.série - Carmen Argenziano (Marvin)
2007 Na zdraví [dabing Nova] - 4.série - Alan Koss (Alan)
2007 Odložené případy - 3.série - Tom Virtue (Matthew '68)
2007 Odložené případy - 4.série - Jeremiah Birkett (Toomey Nelson)
2007 Policejní odznak - 4.série - Kenny Johnson (detektiv Curtis Lemansky)
2007 Policie New York - 7.série - James Hanlon, Sam Lloyd (Strážník Joey Bradshaw, Larry)
2007 Policie New York - 9.série - Lombardo Boyar, Dorian Missick (Tino, Gerald Winters)
2007 Policie New York - 12.série - Chad Allen (Kyle Tanner)
2007 Posel ztracených duší - 1.série - Dariush Kashani (Bobby Tooch)
2007 Tráva - 3.série - Randy Thompson, Lexington Steele, Jack Stehlin (Mitch Kamin, Lexington Steele, kapitán Roy Till)
2007 Záhada Bermudského trojúhelníku [dabing Nova] - Eric Stoltz (Howard Thomas)
2007 Zoufalé manželky - 2.série - Dougald Park (psychiatr)

2006 Akta X [dabing Prima] - 7.série - David Duchovny (Fox Mulder)
2006 Akta X [dabing Prima] - 8.série - David Duchovny (Fox Mulder)
2006 Chameleon [dabing Prima] - 1.série - Pato Hoffmann (Ronny Tiger), Michael Harney (Bob Garrison), Dennis Pfister (Hotelový host), Scott Burkholder (Detektiv David Geary)
2006 JAG - 10.série - David James Elliot (Harmon Rabb Jr.)
2006 Kriminálka Las Vegas - 3.série - Patrick Fabian (Rhone Kinsey-Confer)
2006 Kriminálka Miami - 2.série - Joe Flanigan (Mike Sheridan)
2006 Nedokonalé zločiny - 1.série - Filippo Nigro (poručík Fabio Martinelli)
2006 Odložené případy - 1.série - Robert LaSardo (Jesus Torres)
2006 Odložené případy - 2.série - Seamus Dever (Hank Dempsey)
2006 Papež Jan Pavel II. - Harald Posch (Hans Frank)
2006 Policejní odznak - 3.série - Kenny Johnson (detektiv Curtis Lemansky)
2006 Sběratelé kostí - 1.série - Greg Ellis (Kevin Hollings)
2006 Sedmnáct zastavení jara [dabing DVD] - Nikolaj Prokopovič (Heinrich Himmler)
2006 Sue Thomas: Agentka FBI - 3.série - Ted Atherton (Myles Leland III)
2006 Ten, kdo tě chrání - 2.série - David Burke (Rob)
2006 Tráva - 2.série - Martin Donovan (Peter Scottson)
2006 Záhada Bermudského trojúhelníku [dabing DVD] - Michael E. Rodgers (Bruce Geller)

2005 Fargas - Alain Fromager (Franck)
2005 JAG - 9.série - David James Elliot (Harmon Rabb Jr.)
2005 Kriminálka Miami - 1.série - Dominic Fumusa, D.W. Moffett (Vincent Graziano, James Welmont)
2005 Můj přítel Monk - 3.série - Enrico Colantoni, Ken Marino (Joe Christie, Lester Highsmith)
2005 S nasazením života [dabing DVD] - Emil Karewicz (Hermann Brunner)
2005 Vítr z Pyrenejí - Patrick Fierry (Luis)

2004 24 hodin - 2.série - Lombardo Boyar (Ramon Garcia)
2004 Čarodějky - 3.série - Julian McMahon (Cole Turner / Belthozar)
2004 Čarodějky - 4.série - Julian McMahon (Cole Turner / Belthozar)
2004 Čarodějky - 5.série - Julian McMahon (Cole Turner / Belthozar)
2004 Čarodějky - 6.série - Julian McMahon (Cole Turner / Belthozar)
2004 JAG - 8.série - David James Elliot (Harmon Rabb Jr.)
2004 Kriminálka Las Vegas - 1.série - Johnny Messner (Ted Sallanger)
2004 Navarro - 15.série - Jean-Paul Solal (doktor Mercier)
2004 Párování - Ben Miles (Patrick Maitland)
2004 Policejní odznak - 1.série - Kenny Johnson (detektiv Curtis Lemansky)
2004 Policejní odznak - 2.série - Kenny Johnson (detektiv Curtis Lemansky)
2004 Případ pro dva - 23.série - Rainer Hunold (Dr. Rainer Franck)
2004 Případ pro dva - 24.série - Rainer Hunold (Dr. Rainer Franck)
2004 Sex ve městě - 6.série - Evan Handler (Harry Goldenblatt)
2004 Sue Thomas: Agentka FBI - 1.série - Ted Atherton (Myles Leland III)
2004 Sue Thomas: Agentka FBI - 2.série - Ted Atherton (Myles Leland III)
2004 Sue Thomas: Agentka FBI - 3.série - Ted Atherton (Myles Leland III)

2003 Hvězdná brána - 5.série - Bill Marchant, Cliff Simon (Adrian Conrad, Ba'al)
2003 Hvězdná brána - 6.série - Cliff Simon, Joel Swetow, Peter Stebbings, Bill Dow (Ba'al, Valis, Malek, Dr. Bill Lee)
2003 Inspektor Rebus - 1.série - Ewan Stewart (inspektor Jack Morton)
2003 Krajní meze - 7.série - Roger Cross (Jon)
2003 Lovci pokladů - 3.série - Dylan Neal (Zack)
2003 Navarro - 5.série - Luc Lavandier (Alex)
2003 Navarro - 7.série - Christian Zanetti (Maxou)
2003 Navarro - 8.série - Didier Harlman (Rémy)
2003 Nemocnice Presidio - Oded Fehr (Dr. Nicholas Kokoris)
2003 Okouzlení - 3.série - Davide Bechini (Duccio Marota)
2003 Právo na lásku - Toño Mauri (Alonso del Ángel)
2003 Případ pro dva - 21.série - Rainer Hunold (Dr. Rainer Franck)
2003 Případ pro dva - 22.série - Rainer Hunold (Dr. Rainer Franck)
2003 Sex ve městě - 5.série - Evan Handler (Harry Goldenblatt)
2003 Vášnivý polibek - Ernesto Godoy (Julio Otero Robles)
2003 Ve jménu zákona - 6.série - Wolfgang Krewe (Axel Bonhoff)
2003 Ve jménu zákona - 7.série - Wolfgang Krewe (Axel Bonhoff)
2003 Ve jménu zákona - 8.série - Wolfgang Krewe (Axel Bonhoff)
2003 Vražedná místa - Charles Edwards (Arthur Conan Doyle)
2003 Ztracený svět - 3.série - Jerome Ehlers (Francois Locke)

2002 Buzz Rakeťák z Hvězdného velení (XR)
2002 Cesta vzhůru - Christopher Shyer (Bob)
2002 Čarodějky - 3.série - Julian McMahon / Michael Bailey Smith (Cole Turner / Belthozar)
2002 Červený Bedrník - David Birkin (Bertrand)
2002 Divoký měsíc - Gustavo Guillén (Agustin Ferrando)
2002 Milagros - Paco Varela (Poručík Godofredo "Fredo" del Aguila)
2002 Nad tebe není - Greg Wise (Marshall)
2002 Navarro - 13.série - Jean-Paul Solal (Simon Berger)
2002 Okouzlení - 3.série - Davide Bechini (Duccio Marota)
2002 Rodinné příběhy - Na venkově - Antoine Chappey (Eric)
2002 Taggart - 17.série - Frederick Warder (Blair MacDonald)
2002 Ten, kdo tě chrání - 1.série - Peter Birkenhead (Herb Conelly)
2002 Ve jménu zákona - 5.série - Rainer Laupichler (Jens Seelbach)
2002 Ve jménu zákona - 6.série - Wolfgang Krewe (Axel Bonhoff)

2001 Divoký měsíc - Gustavo Guillén (Agustin Ferrando)
2001 Druhá šance - 2.série - Patrick Dempsey (Aaron Brooks - 2x16)
2001 Iron Man - 1.série - Dorian Harewood (James R. 'Rhodey' Rhodes)
2001 Iron Man - 2.série - Dorian Harewood (James R. 'Rhodey' Rhodes)
2001 JAG - 6.série - David James Elliot (Harmon Rabb Jr.)
2001 Komisař Rex - 6.série - Heinz Weixelbraun (Christian Böck)
2001 Komisař Rex - 7.série - Heinz Weixelbraun (Christian Böck)
2001 Křížová výprava - David Allen Brooks (Max Eilerson)
2001 Perla - Fernando del Solar (Daniel Altamirano)
2001 Perry Mason - Pato Hoffmann (seržant Whitehorse)
2001 Šest v tom - 3.série - Richard Dillane (Miles Brodie)
2001 Star Trek: Vesmírná loď Voyager - 7.série - Robert Duncan McNeill (Tom Paris)
2001 Wolffův revír - 4.série - Jörg Schüttauf, Martin Semmelrogge (Hoppe, Gerd Novak)
2001 Ztracený svět - 1.série - Dino Marnika, Don Battee (Cyan, útočník)

2000 Akta X [dabing Nova] - 5.série - David Duchovny (Fox Mulder)
2000 Akta X - 6.série - David Duchovny (Fox Mulder)
2000 Akta X [dabing VHS] - 7.série - David Duchovny (Fox Mulder)
2000 Amazonka - Julian Richings (Malakai)
2000 JAG - 5.série - David James Elliot (Harmon Rabb Jr.)
2000 Komisař Rex - 6.série - Heinz Weixelbraun (Christian Böck)
2000 Milénium - 3.série - Garret Dillahunt, Jim Pirri (Richard Van Horn, režisér Rowdy Beeman)
2000 Perla - Fernando del Solar (Daniel Altamirano)
2000 Sex ve městě - 3.série - John Slattery (Bill Kelley)
2000 Star Trek: Vesmírná loď Voyager - 6.série - Robert Duncan McNeill (Tom Paris)
2000 Tajemství řeky Bohů - Jeff Fahey (Nick Harper)
2000 Zmije - 4.série - James McCaffrey (Joe Astor)

1999 Akta X [dabing Nova] - 5.série - David Duchovny (Fox Mulder)
1999 Akta X - 6.série - David Duchovny (Fox Mulder)
1999 JAG - 4.série - David James Elliot (Harmon Rabb Jr.)
1999 Komisař Rex - 4.série - Heinz Weixelbraun (Christian Böck)
1999 Komisař Rex - 5.série - Heinz Weixelbraun (Christian Böck)
1999 Pobřežní hlídka - 9.série - Parker Stevenson (Craig Pomeroy)
1999 Star Trek: Vesmírná loď Voyager - 5.série - Robert Duncan McNeill (Tom Paris)
1999 Star Trek: Vesmírná loď Voyager - 4.série - Robert Duncan McNeill (Tom Paris)
1999 Wolffův revír - 2.série - Klaus J. Behrendt (dr. Holger Lohnert)

1998 Akta X - 4.série - David Duchovny (Fox Mulder)
1998 Akta X [dabing VHS] - 5.série - David Duchovny (Fox Mulder)
1998 JAG - 3.série - David James Elliot (Harmon Rabb Jr.)
1998 Komisař Rex - 4.série - Heinz Weixelbraun (Christian Böck)
1998 Moby Dick - Dominic Purcell (Bulkington)
1998 Pobřežní hlídka - 8.série - Parker Stevenson (Craig Pomeroy)
1998 Sindibádova dobrodružství - 2.série - Dan Pawlick, Kevin Otto (Boulebum, princ Ahmad)
1998 Star Trek: Vesmírná loď Voyager - 1.série - Robert Duncan McNeill (Tom Paris)
1998 Star Trek: Vesmírná loď Voyager - 2.série - Robert Duncan McNeill (Tom Paris)
1998 Star Trek: Vesmírná loď Voyager - 3.série - Robert Duncan McNeill (Tom Paris)

1997 Akta X - 3.série - David Duchovny (Fox Mulder)
1997 Akta X - 4.série - David Duchovny (Fox Mulder)
1997 Dallas - 14.série - Jared Martin (Steven "Dusty" Farlow)
1997 JAG - 1.série - David James Elliot (Harmon Rabb Jr.)
1997 JAG - 2.série - David James Elliot (Harmon Rabb Jr.)
1997 Komisař Rex - 2.série - Christian Haid (Dr. Hellwig)
1997 Komisař Rex - 3.série - Heinz Weixelbraun (Christian Böck)
1997 Pobřežní hlídka - 6.série - Jaason Simmons (Logan Farlow)
1997 Sindibádova dobrodružství - 1.série - Rob Stewart (Vincenzo)

1996 Akta X - 2.série - David Duchovny (Fox Mulder)
1996 Akta X - 3.série - David Duchovny (Fox Mulder)
1996 Baywatch Nights - 1.série - Steven Culp (Garth Youngblood)
1996 Dallas - 9.série - Jared Martin (Steven "Dusty" Farlow)
1996 Pobřežní hlídka - 5.série - Jaason Simmons (Logan Farlow)
1996 Star Trek: Hluboký vesmír devět - 2.série - Alexander Siddig (doktor Julian Bashir)
1996 Star Trek: Hluboký vesmír devět - 3.série - Alexander Siddig (doktor Julian Bashir)

1995 Akta X - 1.série - David Duchovny (Fox Mulder)
1995 Dallas - 3.série - Jared Martin (Steven "Dusty" Farlow)
1995 Dallas - 4.série - Jared Martin (Steven "Dusty" Farlow)
1995 Jake a tlusťoch - 2.série - Gary Swanson (Dennis Reddon)
1995 Jake a tlusťoch - 3.série - Henry Bal (Lucas Kanola)
1995 Komisař Rex - 1.série - Gedeon Burkhard (Stefan Lanz)
1995 Star Trek: Hluboký vesmír devět - 2.série - Alexander Siddig (doktor Julian Bashir)
1995 Stefanie - 1.série - Martin Umbach (Peter Engel)
1995 Zmije - 1.série - James McCaffrey (Joe Astor)

1994 Knight Rider - 1.série - Don Galloway (Gilbert Cole)
1994 Kung Fu: Legenda pokračuje - 1.série - Geordie Johnson, Glenn Plummer (George Malkovich, Marie)
1994 Pobřežní hlídka - 1.série - Parker Stevenson (Craig Pomeroy)
1994 Scarlett - Ray McKinnon (Will Benteen)
1994 Tarzan - 1.série - Leonardo Garcia (Carlos Mendosa)
1994 Zmije - 1.série - James McCaffrey (Joe Astor)

1993 Jake a tlusťoch - 1.série - Leigh McCloskey (Glen Latimer)
1993 Knight Rider - 1.série - Don Galloway (Gilbert Cole)

1992 Dallas - 2.série - Mark Wheeler (Kit Mainwaring)
1992 Dokud se nesejdeme - Maxwell Caulfield (Alain Marais)

1991 Dallas - 1.série - Cooper Huckabee (Peyton Allen)
1991 Opičí král - (2.princ)
1991 Želvy Ninja - (Vernon)

1990 Opičí král - (hadí démon)
------
200x MI5 - ? (Asa)
200x Lego Star Wars: Příběhy droidů - ? (Chewie)
------
xxxx Až na konec světa - Jamie Sives (První Důstojník Summers)
xxxx Detektiv Nash Bridges - Jeff Perry (inspektor Harvey Leek)
xxxx Piráti - Paolo Seganti (Ippolito "Du Bois" Albrizzi)
xxxx Právo a pořádek [dabing Universal Channel] - 9.série - John Berg (Dr. Zev Weiss)
xxxx Soudkyně Amy - 3.série - Carlos Gómez, Ty Upshaw (pan Kreiner, LeRoy Williams)
xxxx Třetí možnost není - Alexandr Lykov (Walter Grubbe)
xxxx Vesmírní jezdci - Danny Quinn (Daniel Kincaid)
xxxx Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - 4.série - Courtney B. Vance (A.D.A. Ron Carver)
xxxx Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - 5.série - Courtney B. Vance (A.D.A. Ron Carver)
xxxx Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - 6.série - Courtney B. Vance (A.D.A. Ron Carver)
xxxx Zmije - 3.série - James McCaffrey (Joe Astor)
xxxx Zmije - 2.série - James McCaffrey (Joe Astor)

DOKUMENTY:
2020 Hollywoodské hvězdy - Quentin Tarantino (sám sebe)
2019 Killer Ratings - Wallace Souza (Sebe)
2018 Příběh Pixaru - John Musker (sám sebe)
2017 Divoký západ s Robertem Redfordem - Kiefer Sutherland (sám sebe)
2016 Violetta: Cesta na vrchol - Martín Saban (sám sebe)
2015 Bojová umění očima vědy - 1.série - Randy Couture (sám sebe)
2015 Bojová umění očima vědy - 2.série - Randy Couture (sám sebe)
2015 Bojová umění očima vědy - 3.série - Randy Couture (sám sebe)
2015 JFK: V zákulisí - Kevin Costner, Oliver Stone (sami sebe)
2015 Tajné spolky - Tom Hanks, Ian McKellen (ve scénách z filmu Šifra Mistra Leonarda)
2014 Případ Wagner - Samuel Finzi (Richard Wagner + více rolí)
2014 Svět úžasného Spider-mana - Thomas Haden Church (sám sebe)
2013 Freddie Mercury: Příběh - Brian May, Peter Freestone, Jim Beach (sami sebe a další)
2012 Mýty a fakta historie: Svědectví o zkáze Titaniku - Paul Hornsby (Frank Goree)
2012 Smrtící válečníci - Peter Capaldi (komenář)
2011 Queen: Days of Our Lives - John Deacon (sám sebe)

REALITY-SHOWS:
2018 Mistři zastavárny [dabing Nova] - 16.série - Rychlý Lenny
2017 Válka skladů - 6.série - Dave Hester
2017 Válka skladů - 7.série - Dave Hester
2017 Válka skladů - 8.série - Dave Hester
2017 Válka skladů - 9.série - Dave Hester
2016 Kdo přežije - 23.série - Rick Nelson
2015 Válka skladů - 1.série - Dave Hester
2015 Válka skladů - 2.série - Dave Hester
2015 Válka skladů - 3.série - Dave Hester
2015 Válka skladů - 4.série - Dave Hester
2015 Válka skladů - 5.série - Dave Hester
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 2.série - Phil Keoghan (moderátor)
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 3.série - Phil Keoghan (moderátor)
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 4.série - Phil Keoghan (moderátor)
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 5.série - Phil Keoghan (moderátor)
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 6.série - Phil Keoghan (moderátor)
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 7.série - Phil Keoghan (moderátor)
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 8.série - Phil Keoghan (moderátor)
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 9.série - Phil Keoghan (moderátor)
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 10.série - Phil Keoghan (moderátor)
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 11.série - Phil Keoghan (moderátor)
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 12.série - Phil Keoghan (moderátor)
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 13.série - Phil Keoghan (moderátor)
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 14.série - Phil Keoghan (moderátor)
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 16.série - Phil Keoghan (moderátor)
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 17.série - Phil Keoghan (moderátor)
2011 Amazing Race: O milion kolem světa - 1.série - Phil Keoghan (moderátor)
2011 Amazing Race: O milion kolem světa - 15.série - Phil Keoghan (moderátor)

TRAILERY:
2020 Eurovize - trailer A - Joi Johannsson (Jorn)
2020 Lassie se vrací - trailer A (komentář)
2020 Smrt nás spojí - trailer B (2.série) - Keong Sim (pastor Wayne)
2020 Spirit - volnost nadevše: Jezdecká akademie - trailer A (1.série) - Rhys Darby (Perkins)
2019 Špioni v převleku - trailer G (komentář)
2019 Špioni v převleku - trailer H (komentář)
2018 Alita: Bojový anděl - trailer A (komentář)
2018 Yeti: Ledové dobrodružství - trailer B - Danny DeVito (Strážce kamene)
2018 Špioni v převleku - trailer A (komentář)
2018 X-Men: Dark Phoenix - trailer A (komentář)
2017 Ferdinand - trailer A (komentář)
2017 Jak napálit banku - trailer A - Jan Josef Liefers (Peter)
2017 Lego Ninjago Film - trailer B - Zach Woods (Zane)
2017 Sherlock Koumes - trailer A - Michael Caine (lord Červenín)
2017 Zmenšování - trailer A - Rolf Lassgård (Dr. Asbjørnsen)
2016 Dáma v dodávce - trailer A (komentář)
2016 Hledá se Dory - trailer N - Bill Hader (pan Stan)
2016 Pátá vlna - trailer A - Liev Schreiber (plukovník Vosch)
2016 Týpci a zbraně - trailer (komentář)
2016 Zpívej! - trailer A - John C. Reilly (Eddie)
2016 Želvy Ninja 2 - trailer A - Gary Anthony Williams (Bebop)
2015 Diagnóza: Šampion - trailer A - Alec Baldwin (Dr. Julian Bailes)
2015 Hotel Transylvánie 2 - trailer A - Steve Buscemi (Wayne)
2015 Chappie - trailer A - Hugh Jackman (Vincent Moore)
2015 Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek - trailer A - David Howard (papoušek Úterý)
2015 Tajný život mazlíčků - trailer A (komentář)
2015 Vzmuž se - trailer A - Rory Kinnear (Sean)
2014 Appleseed Alpha - trailer A - David Matranga (Briareos)
2014 Konečně doma - trailer A - Steve Martin (kapitán Smek)
2014 Konečně doma - trailer B - Steve Martin (kapitán Smek)
2014 Muži v ringu - trailer A - Kim Coates (otec Sean Brennan)
2014 Na vítězné vlně - trailer A - Jim Caviezel (Bob)
2014 Noc v muzeu: Tajemství hrobky - trailer - Robin Williams (Teddy Roosevelt)
2014 Včelka Mája - trailer A - Shane Dundas (Barney)
2014 Želvy Ninja - trailer A - William Fichtner (Eric Sacks)
2013 Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana - trailer - Stephen Colbert (Paul Peterson)
2013 Nebraska - trailer A (komentář)

PC HRY:
2020 Mafia: Definitivní edice (Vincenzo - preview verze-cutscény)
2007 Fish Fillets II (Flounder)
2001 Original War (B. L. Karamazov)

REKLAMY:
2015 Mitsubishi: Akta X (Fox Mulder)


DIALOGY:
2001 Krokodýl 2
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
filip
Moderátor
 
Příspěvky: 6313
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Ladislav Cigánek

Příspěvekod filip » 16 čer 2020 08:40

NEURČENÉ ROLE
FILMY:
2020 Americká jízda
2020 Aspirant [dabing AMC]
2020 Bílý bílý den
2020 Blesk [dabing Filmbox]
2020 Boj o přežití [dabing AMC]
2020 Dárce [dabing Prima]
2020 Den dobytí Bastily [dabing Prima]
2020 Dezertér 72 [dabing AMC]
2020 Dobrák Deeds
2020 Dokážeš udržet tajemství?
2020 Fallen [dabing AMC]
2020 Hercule Poirot: Kočka mezi holuby [dabing Filmbox]
2020 Hercule Poirot: Viděla jsem vraždu [dabing Filmbox]
2020 Hlas z kamene
2020 Hnutí odporu
2020 Humorista [dabing HBO]
2020 Jako zvířata v kleci [dabing AMC]
2020 Když chlap potká zbraň
2020 Killbird [dabing AMC]
2020 Krakatoa, na východ od Jávy [dabing ČT]
2020 Mstitel [dabing AMC]
2020 Mušketýři zasahují [dabing Filmbox]
2020 Na život a na smrt
2020 Nebezpečná rychlost [dabing AMC]
2020 Nedotknutelní [dabing AMC]
2020 Operace Delta Force 4 [dabing Filmbox]
2020 Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny [dabing Filmbox]
2020 Pokrevní mstitel [dabing Filmbox]
2020 Princova cesta
2020 Přežili jsme území nikoho [dabing AMC]
2020 Rovník
2020 Skutečný génius [dabing AMC]
2020 Slova nebo obrazy [dabing Filmbox]
2020 Super medvěd
2020 Šprtky to chtěj taky
2020 Tajné hrátky [dabing AMC]
2020 Táta je doma [dabing Filmbox]
2020 Temné zločiny
2020 Teorie létání [dabing AMC]
2020 Vánoční vloupání [dabing AMC]
2020 Velmistr [dabing Filmbox]
2020 Víc než zákon [dabing AMC]
2020 Vítejte na jihu [dabing TV Seznam]
2020 Vražedná stěna [dabing Filmbox]
2020 Vítejte v Holly Springs [dabing Filmbox]
2020 Vzteklej pes a Glorie [dabing Filmbox]
2020 Willie Boy [dabing TV Barrandov]
2020 Zálesák [dabing Filmbox]
2020 Zaprášená tajemství: Mrtvý na pláži
2020 Zaprášená tajemství: Stará vražda
2020 Zaprášená tajemství: Vražda v podkroví
2020 Zaujetí [dabing TV Seznam]

2019 7 životů [dabing Prima]
2019 Ad Astra
2019 Bláznivá školka [dabing Filmbox]
2019 Bojiště Země: Sága roku 3000
2019 Cena za něžnost [dabing Filmbox]
2019 Cesta do Ameriky [dabing Filmbox]
2019 Černobyl
2019 Děkuji za vaše služby
2019 Dokonalé repliky [dabing Filmbox]
2019 Dokud nás svatba nerozdělí
2019 Doufám, že příště umřes [dabing HBO]
2019 Dračí srdce: Boj o trůn
2019 Dračí války [dabing Prima]
2019 Drahokam
2019 Hammerhead
2019 Heavy Trip
2019 Iluze lásky [dabing Filmbox]
2019 Jako bumerang
2019 Jak se zbavit celulitidy
2019 Johnny Worricker: Strana osm
2019 Johnny Worricker: Turks a Caicos
2019 Král dobyvatel [dabing Filmbox]
2019 Královská aféra [dabing Prima]
2019 Krvavá volba [dabing Filmbox]
2019 Kulka pro generála [dabing ČT]
2019 Labutí princezna: Království hudby
2019 Lajko - Cikán ve vesmíru
2019 Láska v malé Itálii
2019 Letní bouře [dabing TV Barrandov]
2019 Léto ve Vietnamu
2019 Loupež v Hatton Garden [dabing Prima]
2019 Maximální limit [dabing Filmbox]
2019 Milionový závod [dabing Filmbox]
2019 Místo činu: Hraniční čára
2019 Mladé pušky II [dabing Filmbox]
2019 Mnichov [dabing Filmbox]
2019 Modelky na prodej
2019 Motýlek [dabing Filmbox]
2019 Nenávist bratří Talbotů
2019 Nominace na Oscara
2019 Playmobil ve filmu
2019 Podfukáři [dabing Prima]
2019 Poklad pirátů [dabing Filmbox]
2019 Přes noc třicítkou [dabing Prima]
2019 Převýchova Cameron Postové
2019 Rituál [dabing Filmbox]
2019 Rosamunde Pilcher: Láska z nebes [dabing Prima]
2019 Rosamunde Pilcher: Stín minulosti [dabing Prima]
2019 Rozmarné jaro: Dvojí život
2019 Samé štěstí [dabing Nova]
2019 Sanctum [dabing Prima]
2019 Sbohem, Kalifornie
2019 Setina sekundy [dabing Vapet]
2019 Smrt si říká malárie
2019 Smutek černé vdovy
2019 Správná parta
2019 Srovnat si to
2019 Strážci hrobky
2019 Svědek [dabing Filmbox]
2019 Temné osnovy
2019 Uloupené srdce
2019 Už tam jsme? [dabing Prima]
2019 Útěk z Alcatrazu [dabing Filmbox]
2019 Vánoční princ: Královská svatba
2019 Vánoční princ: Královské dítě
2019 Velehad
2019 Víc než zločin
2019 Vítej v džungli [dabing Filmbox]
2019 Vládci chaosu
2019 Vox Lux
2019 Vraždy podle Solveig: Němá svědkyně
2019 Vše je pravdivé
2019 Vymítač ďábla III [dabing Filmbox]
2019 V zajetí sněhu
2019 Vzorec náhody [dabing Prima]
2019 Vzpomínky nezaženeš
2019 Yesterday
2019 Zemřít šťastný
2019 Zvíře [dabing Filmbox]

2018 A zase ti Mupeti!
2018 Bohatství chudých
2018 Čas beznaděje [dabing Prima]
2018 Favoritka
2018 Hon na prezidenta
2018 Inferno [dabing Filmbox]
2018 Inga Lindström: Kuchařka lásky
2018 Inga Lindström: Rodinná pouta
2018 Krvavé ulice [dabing Filmbox]
2018 Madigan
2018 Modigliani
2018 Monstrum Hwayi
2018 Na férovku, pane učiteli
2018 Nejhledanější muž [dabing Prima]
2018 Nico, 1988
2018 Pelé: Zrození legendy [dabing Prima]
2018 Podivné vyšetřování
2018 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona [dabing Filmbox]
2018 Příbuzenstvo z Ameriky
2018 Rituál [dabing Prima]
2018 Scooby-Doo a plážová bestie [dabing HBO]
2018 Spisovatelé [dabing Prima]
2018 Spojené království
2018 Storm a tajné přání
2018 Učitelem z nouze [dabing Prima]
2018 Uhranutá mysl
2018 Villa Capri
2018 V utajení
2018 Závazek
2018 Země zločinu: Mrtvá s jednou botou
2018 Zoufalý únos
2018 Žlutí ptáci

2017 Bobby Z [dabing Filmbox]
2017 Deepwater Horizon: Moře v plamenech [dabing Prima]
2017 Devátý život Louise Draxe
2017 Elle
2017 EXODUS: Bohové a králové [dabing Prima]
2017 Falešní poldové [dabing Prima]
2017 Havran nezbeda - Velký závod
2017 Hroch
2017 Jennifer, poslední drakobijec
2017 Kingsman: Zlatý kruh
2017 Kniha života [dabing Prima]
2017 Krev šampióna
2017 London Town
2017 Longwoodská legenda [dabing Prima]
2017 Loupež v Hatton Garden [dabing HBO]
2017 Maigret a drahoušek z Montmartru
2017 Osudová večeře
2017 Ploty
2017 Prokletí Midasovy skříňky [dabing Prima]
2017 Ragnarok [dabing Prima]
2017 Rivalové navždy - bitva o tenisky [dabing HBO]
2017 Rivalové navždy - bitva o tenisky [dabing Prima]
2017 Rozpolcený
2017 Rudá jako rubín
2017 Sbohem, Kryštůfku Robine
2017 Signál z neznáma
2017 Sluník a Ludvík a velký sýrový závod
2017 Souboj pohlaví
2017 Tenký led
2017 Trenker a Riefenstahlová
2017 Trestanec [dabing HBO]
2017 Trezor
2017 Truman
2017 Unaveni sluncem
2017 Velký dar
2017 Věčnost
2017 Vincent a konec světa
2017 Vodní efekt
2017 Vražda v Orient Expresu
2017 Waterboys
2017 Záhada v květinářství: Utnuto v počátku
2017 Život

2016 3 dny na zabití [dabing Nova]
2016 Adidas versus Puma [dabing HBO]
2016 Adopce hrůzy
2016 Aféra Thomase Crowna [dabing Prima]
2016 Až na severní pól
2016 Barbie: Ve hvězdách
2016 Behemot [dabing Prima]
2016 Big Eyes [dabing Nova]
2016 Bídníci 20. století [dabing AMC]
2016 Bojovník [dabing Nova]
2016 Cena svobody [dabing TV Barrandov]
2016 Cincinnati Kid
2016 Čítarna
2016 Dáma v dodávce
2016 Deadpool
2016 Demolice
2016 Divoká partie
2016 Divoká zahrada
2016 Divoké vlny 2
2016 Dobrodružství ze Země Nezemě
2016 Do posledního dechu
2016 Fotbalová vášeň
2016 Gangy Berlína
2016 Hladová srdce
2016 Horalové
2016 Houslový klíč
2016 Hra osudu
2016 Hra peněz
2016 Inferno
2016 Kdo věří na lásku
2016 Králova přízeň [dabing Prima]
2016 Královské Vánoce
2016 Krása na hřišti
2016 Krvavá dimenze [dabing Prima]
2016 Mařenka, přemožitelka čarodějnic
2016 Medvědí princ
2016 Mike i Dave sháněj holku
2016 Moje tlustá řecká svatba [dabing Prima]
2016 Můj otec je šílenec [dabing Prima]
2016 Můj život s Canadiens
2016 Mythica: Čaroděj
2016 Mythica: Železná koruna
2016 Naprosto dokonalé
2016 Nebezpečné svádění
2016 Nemocnice Parkland [dabing Nova]
2016 Netvoři z Beringova moře
2016 O panně Mahuleně
2016 O princezně Amélii
2016 Ouija: Zrození zla
2016 Příchozí
2016 Replikant [dabing Prima]
2016 Rivalové [dabing Nova]
2016 Rogue One: Star Wars Story
2016 Ruku na to
2016 Sicario: Nájemný vrah
2016 Skandální život Lady Worsley
2016 Sky Fighters: Akce v oblacích [dabing Prima]
2016 Skrytá čísla
2016 Syčák Hesher
2016 Toulavý anděl [dabing Filmbox]
2016 Triple 9
2016 Tři odstíny lásky
2016 Ukolébavka [dabing HBO]
2016 Ulička hanby [dabing Prima]
2016 Ve jménu Krista
2016 V srdci pouště
2016 Vražda za vraždu
2016 Výchovný poradce
2016 X-Men: Apokalypsa
2016 Zachraňte generála Yanga
2016 Zmije útočí [dabing Prima]
2016 Zuřivá salsa [dabing Prima]

2015 50 k 1
2015 Ach, ti dospělí! [dabing TV Barrandov]
2015 Armagedon v Los Angeles
2015 A-Team [dabing Prima]
2015 Bílá horečka
2015 Bouře meteorů [dabing Prima]
2015 Boží vzkaz [dabing Nova]
2015 Cesta zítřka
2015 Černé moře
2015 Daleko od hlučícího davu
2015 Diagnóza: Šampion
2015 Díky za ty dary [dabing DVD]
2015 Druhý báječný hotel Marigold
2015 Dům plný strachu
2015 Falešná stopa
2015 Halloween II [dabing Prima]
2015 Hon na žraloka
2015 Charlie: Všichni pejsci přijdou do nebe [dabing Filmbox]
2015 Chlap na dvě věci
2015 Já, Earl a holka na umření
2015 Král ze Soho
2015 Krevní pouta [dabing Filmbox]
2015 Kundo: Čas pomsty
2015 Leningrad [dabing Nova]
2015 Margin Call [dabing Nova]
2015 Matýsek a Santův pomocník
2015 Město 44
2015 Mr. Turner [dabing VOD]
2015 Našrot [dabing Prima]
2015 Návrat blbýho a blbějšího
2015 Need for Speed [dabing Nova]
2015 Nesmysl
2015 Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese [dabing Filmbox]
2015 Něco, co stvořil Bůh
2015 Nikdy není pozdě
2015 Odstíny lásky
2015 Odvážné srdce [dabing Prima]
2015 Odysseus: Cesta do temnoty [dabing Prima]
2015 Olentzero a zlý skřítek
2015 Osudový břeh
2015 Padesát odstínů šedi
2015 Pád země [dabing Universal Channel]
2015 Pan
2015 Pandemie [dabing Prima]
2015 Práskač
2015 Prefontaine [dabing Nova]
2015 Princ a já 2 [dabing Prima]
2015 Pryč a zpátky [dabing VOD]
2015 Scooby-Doo! Strašidelné hry [dabing Nova]
2015 Síla vítězit
2015 Sinister 2
2015 Sopka: Místo přistání
2015 Srdíčko a Mňamka
2015 Syn zmaru [dabing HBO]
2015 Šílený Max: Zběsilá cesta
2015 Školní sraz
2015 Taková normální Sonntagovic rodinka
2015 Ta zvláštní láska
2015 Testament mládí
2015 Uzavřený kruh
2015 Válečný kabinet
2015 Valentino [dabing Prima]
2015 Vrah mého manžela
2015 Vrah přes inzerát [dabing Novą]
2015 Zátah: Vykoupení [dabing Filmbox]
2015 Zmatky jedné matky
2015 Zulu [dabing HBO]
2015 Zvrhlý prorok: Příběh Warrena Jeffse [dabing HBO]

2014 Angelika
2014 Antboy
2014 Batman: Návrat Temného rytíře, část 2.
2014 Cecelia Ahern: Tajemná kniha lásky
2014 Cesta za pokladem
2014 Danny Rose z Broadwaye [dabing AMC]
2014 Divergence
2014 Drahá Alice
2014 Duha v srdci
2014 Havran nezbeda
2014 Hledání Země Nezemě [dabing Universal Channel]
2014 Hory znají pravdu
2014 Inga Lindström: Černá labuť
2014 Inga Lindström: Jiskra lásky
2014 Jak vycvičit draka 2
2014 Klukanda
2014 Leonie
2014 Mejdan jak se patří
2014 Mikulášovy patálie na prázdninách
2014 Můj život jako pes [dabing ČT]
2014 Muži, kteří nenávidí ženy [dabing Prima]
2014 Mysli jako on 2
2014 Náhodný voják
2014 Neobyčejný Ode Thomas [dabing Nova]
2014 Nobelova poslední vůle
2014 Obhajoba Santy
2014 Ohnivá zkáza [dabing Universal Channel]
2014 Omlazovací prostředek
2014 Pod zemí
2014 Pohádky noci
2014 Polibek draka [dabing Prima]
2014 Porotci
2014 Pošťák Pat
2014 Prameny života
2014 Pro dobrotu na žebrotu
2014 Příběh Vánoční noci
2014 Přímý zásah [dabing Prima]
2014 Přirozená láska
2014 Přízrak z lesa strachu
2014 Smrtící Halloween [dabing VOD]
2014 Sputnik / Nelezte přes zeď [dabing Vapet]
2014 Stanice číslo 76 [dabing VOD]
2014 Stanice číslo 76 [dabing Cinemax]
2014 Tammy
2014 Texaský masakr motorovou pilou [dabing Nova]
2014 Ukradený ráj [dabing Prima]
2014 Vánoce v Canaan
2014 Vévodkyně [dabing Nova]
2014 Vlkodlak: Zabijácký virus [dabing TV Barrandov]
2014 V nitru Llewyna Davise [dabing HBO]
2014 Wer
2014 X-Men: Budoucí minulost
2014 Zapomenutá kletba
2014 Zářící hvězda [dabing ČT]
2014 Želvy Ninja
2014 Žraločí masakr v Jersey Shore

2013 47 Róninů
2013 Agatha Christie: Život v obrazech
2013 Babe Ruth
2013 Blackthorn (2011)
2013 Boj o syna: Příběh Tiffany Rubinové
2013 Boxerský sen
2013 Byl jednou jeden zločin
2013 Červená světla [dabing Filmbox]
2013 Diplomová práce
2013 Enzo Ferrari
2013 Hamilton: Pokud jde o vaši dceru
2013 Hlas
2013 Hra na hraně
2013 Hrdina ulice
2013 Jednoruký šermíř
2013 Julius Caesar [dabing Filmbox]
2013 Kapitán Nemo a podmořské město [dabing Nova]
2013 Labyrint
2013 Láska u fjordu: V zajetí lásky
2013 Legenda o vášni [dabing Nova]
2013 Leo poslední
2013 Loď snů: Las Vegas
2013 Marie Krøyer
2013 Mladí mušketýři
2013 Můj bratr Simple
2013 Národní vánoční strom
2013 Nebojte se tmy [dabing Prima]
2013 Nenápadná slečna
2013 Nevěsta monstra
2013 Odnikud nikam [dabing Nova]
2013 Od povinností k lásce
2013 Pan Batignole [dabing Filmbox]
2013 Pes Baskervillský
2013 Piráti z velkého solného jezera
2013 Písečný muž
2013 Pod obratníkem Kozoroha
2013 Podzimní vítr
2013 Polibek draka [dabing Filmbox]
2013 Policie [dabing Nova]
2013 Prostě sexy [dabing Prima]
2013 Předvečer zkázy
2013 Rošťák He
2013 Rozdvojená mysl
2013 Smrtonosná past: Opět v akci
2013 Snajpr
2013 Špatný vliv [dabing MGM]
2013 Tajemná odhalení
2013 Únos vlaku 1 2 3 [dabing Nova]
2013 Úžasní Ambersonovi
2013 Večeře s April [dabing MGM]
2013 Velký Gatsby
2013 Ve službách legie
2013 Von Richthofen a Brown
2013 Vražedné přátelství
2013 Záležitost rodiny
2013 Zrození ďábla
2013 Žabákova dobrodružství

2012 2 dny v New Yorku
2012 Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn [dabing HBO]
2012 Akce nemluvně
2012 Athena: Bohyně války
2012 Až do září
2012 Bílý Elephant
2012 Bláznivá komedie [dabing Vapet]
2012 Bláznivá komedie 2 [dabing Vapet]
2012 Bláznivá komedie 3 [dabing Vapet]
2012 Bourneův odkaz
2012 Bravo Girls: Bojovat až do konce
2012 Celeste a Jesse navždy
2012 Detektiv Slyde
2012 Detektiv Vark Veum: Chladná srdce
2012 Dokonalý únik [dabing Prima]
2012 Dopisy z Iwo Jimy [dabing Nova]
2012 Dvojník [dabing MGM]
2012 Ďábelská lest [dabing MGM]
2012 Gangsteři z Atlantic City
2012 George a Fanchette
2012 Hamburger Hill
2012 Harley Davidson a Marlboro Man [dabing MGM]
2012 Holky na obzoru
2012 Hornblower II - Vzpoura
2012 Indián [dabing Filmbox]
2012 Inspektor Popleta [dabing TV Barrandov]
2012 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám
2012 Jdi za svou hvězdou
2012 Je třeba zabít Bona
2012 Jezero 4: Poslední kapitola
2012 Kouzlo domova
2012 Krásná Junie
2012 Krev pelikána
2012 Krvavé léto v New Yorku [dabing Prima]
2012 Křišťálová řeka
2012 Květy války
2012 Letka 633
2012 Máme rádi velryby
2012 Max Manus
2012 Mezi námi muži
2012 Muži v černém 3
2012 Můj otec, můj syn
2012 Nádherný listopad [dabing Filmbox]
2012 Na dně oceánu
2012 Nehoda
2012 Nepřítel pod ochranou
2012 Než řekneš ano
2012 Oliver Sherman
2012 Operace Blue Sky [dabing MGM]
2012 Padělatelé
2012 Pan účetní se nevzdává
2012 Porco Rosso
2012 Poslední přístav
2012 Pravda o mužích
2012 Profesionální manželka [dabing ČT]
2012 REC 2
2012 Rok draka [dabing MGM]
2012 Rumový deník
2012 Sahara
2012 Síla myšlenky
2012 Slečna nebezpečná
2012 Sousedská hlídka
2012 Spůner
2012 Stín vlka [dabing MGM]
2012 Supernova (2000)
2012 Switch
2012 Ukradené hodiny
2012 Umění smrti
2012 Útok [dabing MGM]
2012 Velký vezír [dabing Filmbox]
2012 Zadrž ten úsvit
2012 Zázračná záchrana bílých hřebců
2012 Zmatené vztahy
2012 Zredigováno
2012 Zvuk hluku

2011 4.3.2.1
2011 American Yakuza
2011 Architekt
2011 Asteroid Kassandra [dabing Filmbox]
2011 Au Pair 3 aneb Dobrodružství v ráji
2011 Barnie a jeho mrzutosti
2011 Big Man III. - Smějící se dívka
2011 Big Man VI. - 395 dolarů za unci
2011 Bláznivé Vánoce [dabing TV Barrandov]
2011 Boží vzkaz [dabing HBO]
2011 Casino Jack
2011 Cesta do neznáma
2011 Coco Chanel & Igor Stravinsky
2011 Čínský měsíc [dabing MGM]
2011 Divoká kráska
2011 Dluh
2011 Drive Angry
2011 Faktor 8 - Smrtící virus
2011 Footloose: Tanec zakázán
2011 Halloweenská noc
2011 Havraní kronika
2011 Hračka [dabing Filmbox]
2011 Hrdina
2011 Hvězdné tolary
2011 Cherrybomb
2011 Jméno růže [dabing Filmbox]
2011 Kde roste červené kapradí
2011 Kickboxer 5: Kickboxerovo vykoupení [dabing DVD]
2011 Konečně spolu [dabing Nova]
2011 Krevní pouta [dabing ČT]
2011 Krvavá odplata
2011 Lymelife
2011 Malý Velký bojovník [dabing HBO]
2011 Megažralok versus crocosaurus
2011 Mechanik zabiják
2011 Mein Kampf
2011 Milenec je zločinec!
2011 Milionář
2011 Mise [dabing Filmbox]
2011 Modré auto [dabing Filmbox]
2011 Moneyball
2011 Můj bratr Bruce Lee
2011 Muž z vlaku
2011 Noc hrůzy
2011 Novodobá strašidla
2011 Nový protokol
2011 Osudové léto 2
2011 Pan Bobr
2011 Pokoj s vyhlídkou [dabing Filmbox]
2011 Poslední šance
2011 Poslední templář [dabing Filmbox]
2011 Pozor, hodný pes!
2011 Po životě
2011 První liga 2 [dabing MGM]
2011 Přenašeči
2011 Psanci Ameriky [dabing MGM]
2011 Ricky a Barabáš
2011 Rodinná prokletí
2011 Romeo a Julie [dabing Minimax]
2011 Sejměte Cartera [dabing MGM]
2011 Seznam dnů
2011 Seznamte se, Monica Velour
2011 Simonův vesmír
2011 Sladké pokušení [dabing ČT]
2011 Spolubydlící
2011 Správci osudu
2011 Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
2011 Super 8
2011 Světová invaze
2011 Svět podle Mallory
2011 Škubání v palcích
2011 Šmoulové
2011 Šmoulové a kouzelná flétna
2011 Špinavá záležitost
2011 Tajemství jejich očí
2011 Taková nenormální rodinka [dabing Filmbox]
2011 Titanic II
2011 To, co dýchám [dabing Nova]
2011 Trust
2011 Unaveni sluncem 2: Odpor
2011 Únos
2011 V cizí kůži [dabing DVD]
2011 Velká vánoční jízda
2011 Vládce severu [dabing DVD]
2011 Voda pro slony
2011 Vysvobození [dabing ČT]
2011 Záchranné lano
2011 Ztracena v pustině
2011 Zuřivý mnich
2011 Život nikdy nekončí

2010 2012: Supernova
2010 Aféra Profumo [dabing Nova]
2010 Agentky v nesnázích
2010 Alfa a Omega
2010 Andílek
2010 Atentát na střední
2010 Azyl
2010 Baaria
2010 Báječný tučňák na létajících strojích
2010 Bajky naruby: Želva a zajíc
2010 Cable Guy
2010 Cela 211 - Vězeňské peklo
2010 Coco Chanel [dabing ČT]
2010 Čtyři chlapci jedné noci
2010 Da Vinciho poklad
2010 Death note: Následník
2010 District 9
2010 Don Camillo
2010 Dvojitý úder
2010 Fronta v týlu
2010 Halloween II [dabing DVD]
2010 Che Guevara: Partyzánská válka
2010 Che Guevara: Revoluce
2010 Invictus: Neporažený
2010 Jako kočky a psi 2: Pomsta prohnané Kitty
2010 Jaro 1941
2010 Jezero 3
2010 Jíst, meditovat, milovat
2010 Jonah Hex
2010 Kamioňák
2010 Kluci jsou zpět
2010 Kráska a zvíře
2010 Lady Chatterley [dabing ČT]
2010 Legenda o Janě
2010 Legenda o vášni [dabing Blu-Ray]
2010 Lovecká sezóna 3
2010 Machři [dabing DVD]
2010 Marie Stuartovna, královna Skotska [dabing DVD]
2010 Megapiraňa
2010 Město v plamenech
2010 Město zločinu
2010 Monstrum z bažin
2010 Oddělené stoly
2010 Oslí kůže
2010 Paní z Izieu
2010 Peklo z hlubin země [dabing Nova]
2010 Pěst pomsty
2010 Police Story [dabing Nova]
2010 Popi
2010 Poslední let
2010 Princezna Husopaska
2010 Proti proudu
2010 První liga [dabing Nova]
2010 První liga 2 [dabing Nova]
2010 Překročit práh
2010 Přežít svítání
2010 Příliš pozdě na loučení [dabing Nova]
2010 Případ Mahowny
2010 Red Force 4
2010 Smash Cut
2010 Splyň se mnou
2010 Super Mario Bros.
2010 Šanghajský polibek
2010 Tajemný předmět touhy
2010 Tati, ty jsi robot
2010 Taxi, taxi [dabing Filmbox]
2010 Tenkrát v Číně
2010 Tenkrát v Číně 2
2010 Tenkrát v Číně 3
2010 Trosečníci
2010 Tři muži a nemluvně [dabing Film+]
2010 Velitel
2010 Víla Zuběnka
2010 Zakázané ovoce
2010 Zatmívání
2010 Zmizelý
2010 Žaloba [dabing TV Barrandov]

2009 Anna
2009 Bezhlavý jezdec
2009 Čapajev
2009 Dobrodružství Poseidonu
2009 Ellie Parker
2009 Flynn Carsen: Kletba Jidášova kalichu [dabing Nova]
2009 Lord Longford
2009 Lov na boháče
2009 Já jsem tygr, ty jsi tygr, on je tygr
2009 Je nám osmnáct
2009 Kus
2009 McBride: Jako buldok [dabing Nova]
2009 Miliónové Vánoce
2009 Milý Frankie [dabing Filmbox]
2009 Moskva slzám nevěří
2009 Na dostřel
2009 Na západní frontě klid [dabing DVD]
2009 Nebeská brána
2009 Nepřemožitelný bukanýr [dabing Prima]
2009 Neuvěřitelná dobrodružství Italů v Rusku [dabing DVD]
2009 Noc s králem
2009 O čertovi a třech zlatých vlasech
2009 Osudový mejdan
2009 Pekelná jízda
2009 Princ se lví hřívou
2009 Případ od Viktoriiných vodopádů
2009 Purpurová barva
2009 Retroactive
2009 Screamers: Hlasy z podzemí
2009 Sejmi eso 2
2009 Svatba za bílé noci
2009 V elektrizující mlze
2009 Výměna
2009 Za branami pekla [dabing Prima]
2009 Zamilovaná smrt
2009 Zmije
2009 Zrádná mysl [dabing Nova]
2009 Ztracena ve tmě
2009 Ztraceni v lásce
2009 Život je boj
2009 Životní role [dabing ČT]

2008 Afghánistán
2008 Bitva na Neretvě
2008 Bomber
2008 Cesta kolem světa za 80 dní
2008 Čokoláda
2008 Diamantoví psi
2008 Divoká zvěř
2008 Dopisy z Iwo Jimy [dabing HBO]
2008 Expedice na Novou zemi
2008 Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna [dabing Nova]
2008 Fotbalové opojení
2008 Hodina pušek
2008 Hrozba v poušti
2008 Charlie Bartlett
2008 Indiana Jones a Království křišťálové lebky
2008 Inspektor Popleta [dabing DVD]
2008 Jumper
2008 Kitaro
2008 Koncert hrůzy
2008 Legenda o Lilith
2008 Max Havoc: Ohnivý kruh
2008 Neptunův trojzubec
2008 Ohněm a mečem
2008 Okovy moci [dabing Nova]
2008 Opojení mocí
2008 Ostrov pokladů
2008 Osudná známost
2008 Planeta bouří
2008 Pořádná rána
2008 Pozor, banditi!
2008 Rumový bulvár [dabing Nova]
2008 Skrytý nepřítel
2008 Srážka s kometou
2008 Šerif a mimozemšťan
2008 Tajemství městečka Springvillu [dabing Nova]
2008 Trampoty bankovního úředníčka
2008 Velký útok zombies
2008 Vrány útočí [dabing Nova]
2008 Vyhoď máti z vlaku
2008 V dostihovém sedle
2008 V zemi divů
2008 Zděšení [dabing ČT]
2008 Zkáza Ecobanu

2007 12 podmínek k dědictví
2007 Atentát v Ambassadoru
2007 Blízká setkání třetího druhu [dabing HBO]
2007 Černá Dahlia
2007 Černá kniha [dabing DVD]
2007 Dárek z lásky
2007 Děkujeme, že kouříte
2007 Den vítězství
2007 Dvojí život Veroniky
2007 Hannibal - Zrození
2007 Jdou vojáci, jdou
2007 Králové Ro(c)ku
2007 Kuffs
2007 Match Point – Hra osudu [dabing Nova]
2007 Miluji tě k sežrání
2007 Moje Sarah
2007 Pan tělocvikář
2007 Počasí na zítra
2007 Poslední tank
2007 Po stopách zabijáka
2007 Potomci lidí
2007 Presumpce viny [dabing DVD]
2007 Přineste mi hlavu Alfreda Garcii
2007 Psí život
2007 Reverend Kolt
2007 Skřivánek
2007 Soumrak nad Jižní Afrikou
2007 Událost ve čtverci 36-80
2007 Ukrývané děti
2007 Zbouchnutá

2006 44 minut: Přestřelka v severním Hollywoodu
2006 Druhá liga
2006 Elizabethtown
2006 Falešné sliby [dabing Nova]
2006 Francouzova milenka
2006 Hooligans
2006 Hořící sníh
2006 Klub splněných přání
2006 Komisař Maigret a sedm křížků
2006 Let číslo 93
2006 Maigret a čtyři milenci
2006 Maigret a Severní hvězda
2006 Maigret a společnice
2006 Maigret má starosti
2006 New York, New York
2006 Ninočka [dabing ČT]
2006 Průvodce ženatého muže [dabing ČT]
2006 Rytíři nebes
2006 Společenství druidů
2006 Tora! Tora! Tora! [dabing ČT]
2006 Trestní zákon
2006 Univerzální voják 2
2006 Univerzální voják 3
2006 Zbohatni nebo chcípni
2006 Životní příběh Natalie Woodové

2005 Barbara Wood: Duhový had [dabing ČT]
2005 Elvisovy začátky
2005 Hádej kdo?
2005 Hlavní podezřelý: Cesta vzhůru
2005 Hlavní podezřelý: Neviňátka
2005 Julius Caesar [dabing DVD]
2005 Spongebob v kalhotách: Film
2005 Ztracené vzpomínky
2005 Zůstaň hladový [dabing Cinemax]

2004 Budu pořád s Tebou
2004 Ohnivý oceán
2004 Schindlerův seznam
2004 Špión, na kterého nezapomněli [dabing Prima]
2004 Trio z Belleville
2004 Útěk [dabing ČT]
2004 Záskok [dabing DVD]
2004 Zločin v ráji

2003 Blízká setkání třetího druhu [dabing ČT]
2003 Motorkáři
2003 Satan
2003 Sloužit Sáře
2003 Útěk do Atén [dabing Prima]
2003 Válka světů
2003 Věc zvaná láska
2003 Vrah přichází v noci
2003 Xena: Princezna bojovnice

2002 Amélie z Montmartru
2002 Cesta Černého měsíce [dabing Nova]
2002 Čelisti III
2002 Do toho
2002 Drtivý dopad [dabing ČT]
2002 Feťačka [dabing ČT]
2002 Franklinovy kouzelné Vánoce
2002 Jasné nebezpečí [dabing Nova]
2002 Múza [dabing ČT]
2002 Nebeský oheň
2002 Rozstřel
2002 Slečna
2002 Železná maska [dabing ČT]
2002 Žhář

2001 Balík peněz
2001 Dítě medúzy
2001 Dívka snů [dabing VHS]
2001 Jdi za svým srdcem
2001 Krokodýl 2
2001 Krvavé léto v New Yorku [dabing VHS]
2001 Mladé pušky II [dabing ČT]
2001 Mstitel [dabing Nova]
2001 Profesionál [dabing VHS]
2001 Příběh Služebnice [dabing ČT]
2001 Zahraniční aféra
2001 Zloději a vyděrači

2000 Babe
2000 Falešný únos
2000 Krokodýl
2000 Pátá oběť
2000 Pátrací eso 2
2000 Zabít Zoe

1999 Alibaba - Nová dobrodružství
1999 Bok po boku [dabing Prima]
1999 Kayla
1999 Nezvaný host
1999 Soudruzi v akci [dabing Prima]

1998 Biblické příběhy: Šalamoun

1997 Akční komando [dabing VHS]

1996 Dynamit v zeleném
1996 Vražedné pouzdro na housle

1995 Hon na lišku
1995 Nová Kniha Džunglí
1995 Tobruk
1995 Zelená karta

1994 Philadelphia
1994 Piano
1994 Soudcova noc
1994 Stín vlka [dabing VHS]
1994 Škrtiči z Hillside
1994 Velké ticho [dabing VHS]
1994 Vraždy v ulici Morgue
1994 Žlutý Rolls-Royce

1993 Jestliže je úterý, musíme být v Belgii [dabing ČT]
1993 Katy a mimozemšťané
1993 Kocour v botách
1993 Nikdy neříkej nikdy [dabing VHS]

1992 Mstitel Trinity
1992 Nebezpečná hra
1992 Piko a Kolumbus
1992 Volání ráje

1991 Hrůzy jedné noci
1991 Kontrakt
1991 Smrtící bumerang
------
199x Buffalo Bill a Indiáni
199x Propast
------
xxxx Agent 117
xxxx Bídníci
xxxx Deník vraha
xxxx Ghoulies
xxxx Goblin
xxxx Herkules [dabing Filmbox]
xxxx Kapitán Conan
xxxx Křídla z Kitty Hawk
xxxx Deník Elizabeth Taylor [dabing Film+]
xxxx Druhá šance [dabing ČT]
xxxx Hrůzná minulost
xxxx Mafiánský synek
xxxx Muž se srdcem kovboje [dabing Filmbox]
xxxx Naše slečna Fred [dabing Prima]
xxxx Odysseus
xxxx Otec Naděje
xxxx Poslední let do pekel
xxxx Pozor, obří žena! [dabing DVD]
xxxx Reigo - Monstrum z hlubin
xxxx Seal Team 6: Dopadení Usámy bin Ládina
xxxx Sestra i matka [dabing Filmbox]
xxxx Srdíčka
xxxx Tak to chodí
xxxx Válka rozumu a cti
xxxx Valmont [dabing Filmbox]
xxxx Vampírky 2
xxxx Vítejte ve Wellville
xxxx Výstřely na Broadwayi [dabing Nova]
xxxx Zabijáci z Westbricku
xxxx Zabij mě znovu [dabing VHS]
xxxx Zajatci pouště
xxxx Zimní pohádka [dabing Hallmark]
xxxx Zlo mezi námi

SERIÁLY:
2020 Barbie Dreamhouse Adventures - 5.série
2020 Berry Bees - Ovocné včely - 1.série
2020 Bosch - 5.série
2020 Břemeno pravdy - 2.série
2020 DC Super Hero Girls - 1.série
2020 Des
2020 Dívky s posláním - 3.série
2020 Fosse/Verdonová
2020 Goldbergovi - 7.série
2020 Gormiti - 2.série
2020 Griffinovi - 17.série
2020 Griffinovi - 18.série
2020 Hromkočky hřmí - 1.série
2020 Chyťte ho - 3.série
2020 Kateřina Veliká
2020 Kde je Valda - 1.série
2020 Knihovníci [dabing AMC] - 1.série
2020 Knihovníci - 3.série
2020 K smíchu - 2.série
2020 Lego City Dobrodružství - 2.série
2020 LEGO Jurský svět - Legenda o Isla Nublar: Dvojí trable - 2.série
2020 Miliardy - 5.série
2020 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
2020 My jsme andělé [dabing AMC] - 1.série
2020 Neprůstřelní - 2.série
2020 Poslední děti na Zemi - 2.série
2020 Power Players - 1.série
2020 Scooby-Doo a hádej kdo? - 1.série
2020 Scooby-Doo a hádej kdo? - 2.série
2020 Shirley Temple Šou
2020 Spoutaná láska - 2.série
2020 Victor Hugo, nepřítel státu
2020 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - 20.série
2020 Zelenáč - 2.série

2019 54 hodin
2019 Britannia - 2.série
2019 Bronzová zahrada - 2.série
2019 Castle Rock - 2.série
2019 Doktor z hor: Nové příběhy - 12.série
2019 Doktor z venkova - 11.série
2019 Doktor z venkova - 12.série
2019 Doktor z venkova - 15.série
2019 Doktor z venkova - 17.série
2019 DC Super Hero Girls - 1.série
2019 Deuce: Špína Manhattanu - 3.série
2019 Endeavour - 6.série
2019 Fotbalový talent - 2.série
2019 Goldbergovi - 6.série
2019 Gomora - 4.série
2019 Griffinovi - 16.série
2019 Hassel
2019 Hlasiťákovi - 4.série
2019 Jessica Jones - 1.série
2019 Kennedyové po Camelotu
2019 Komisař Maltese: Hon na mafii
2019 Love, Death & Robots: Měňavci
2019 Love, Death & Robots: Tajná válka
2019 Martin Snílek - 3.série
2019 Mrtvý bod - 4.série
2019 Můj mazlíček a já: U veterináře
2019 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing Prima] - 10.série
2019 Nejsilnější hlas - 1.série
2019 Odhalení - 1.série
2019 Patrick Melrose [dabing Filmbox]
2019 Poldark - 4.série
2019 Policajtka Barbie
2019 Případ pro dva - 24.série
2019 Případ pro dva - 25.série
2019 Půjčovna masa - 1.série
2019 Roswell: Nové Mexiko - 1.série
2019 Sedmilhářky - 2.série
2019 Selma zachraňuje Vánoce
2019 Silicon Valley - 6.série
2019 Star Wars: Klonové války - 2.série
2019 Stíny - 3.série
2019 Super Wings - 2.série
2019 Titans - 1.série
2019 U Raven doma - 3.série
2019 Válka světů
2019 Vraždy pro slečnu Fisherovou
2019 Vůně zločinu - 2.série
2019 Vůně zločinu - 3.série
2019 Záhady Frankie Drakeové - 3.série
2019 Zpřítomnělí - 1.série

2018 12 opic - 4.série
2018 Čas na dobrodružství [dabing CN]
2018 Deuce: Špína Manhattanu - 2.série
2018 Dobrodružství Kocoura v botách - 3.série
2018 Dobrodružství Kocoura v botách - 4.série
2018 Dobrodružství Kocoura v botách - 5.série
2018 Dobrodružství Kocoura v botách - 6.série
2018 Exprezident Graves - 2.série
2018 Goldbergovi - 4.série
2018 Hap & Leonard - 3.série
2018 Kazatel - 2.série
2018 Medicejové - 1.série
2018 Mise Odysseus
2018 Mozaika
2018 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing Prima] - 9.série
2018 Na straně zákona - 3.série
2018 Policajtka Barbie
2018 Silicon Valley - 5.série
2018 Sněží! - 2.série
2018 Spongebob v kalhotách - 10.série
2018 Ultrafialoví - 1.série
2018 Vražedné záhady slečny Fisherové [dabing Viasat] - 2.série
2018 Vražedné záhady slečny Fisherové [dabing Viasat] - 3.série
2018 Tajemství Hunterových - 1.série
2018 Tajemství Hunterových - 2.série
2018 Taková moderní rodinka - 9.série
2018 Vůně zločinu - 1.série
2018 Země patří Luně - 1.série
2018 Život beze slov - 1.série
2018 Život beze slov - 2.série

2017 Bude líp - 1.série
2017 Čas na dobrodružství [dabing CN]
2017 Deuce: Špína Manhattanu - 1.série
2017 Dobrodružství Kocoura v botách - 1.série
2017 Dobrodružství Kocoura v botách - 2.série
2017 Endeavour - 3.série
2017 Exprezident Graves - 2.série
2017 Fargo - 3.série
2017 Goldbergovi - 3.série
2017 Griffinovi - 7.série
2017 Griffinovi - 9.série
2017 Griffinovi - 10.série
2017 Griffinovi - 11.série
2017 Griffinovi - 12.série
2017 Griffinovi - 13.série
2017 Hooten a Lady: Lovci pokladů
2017 Into the Badlands - 2.série
2017 Kyberagent [dabing AXN]
2017 Jak prosté [dabing AXN] - 5.série
2017 Miliardy - 2.série
2017 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing Prima] - 8.série
2017 Návrat komisaře Rexe - 7.série
2017 Pomsta
2017 Poslední polda - 4.série
2017 Poslední polda - 5.série
2017 Sherlock [dabing AXN] - 4.série
2017 Sněží! - 1.série
2017 Spongebob v kalhotách - 10.série
2017 Star Wars: Povstalci - 3.série
2017 Stíny - 2.série
2017 Strejda Děda
2017 Tým Škorpion - 3.série
2017 Vesnice - 2.série
2017 Vražedná práva [dabing AXN] - 3.série
2017 Vražedné záhady slečny Fisherové [dabing Viasat] - 1.série
2017 Vyměněné životy

2016 American Crime - 2.série
2016 Banshee - 4.série
2016 Binny a duchové - 2.série
2016 Dámský podnik - 1.série
2016 Dobrej policajt
2016 Goldbergovi - 1.série
2016 Goldbergovi - 2.série
2016 Komplicové
2016 Kriminálka Berlín
2016 Letopisy rodu Shannara - 1.série
2016 Mammon - 1.série
2016 Martin Snílek - 2.série
2016 Minority Report
2016 Mladý papež [dabing HBO]
2016 Mr. Robot - 2.série
2016 Mrtvý bod - 1.série
2016 Můj mazlíček a já - 1.série
2016 Námořní vyšetřovací služba - 13.série
2016 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing Prima] - 7.série
2016 Riley ve velkém městě - 3.série
2016 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - 6.série
2016 Silicon Valley - 3.série
2016 Star Wars: Povstalci - 3.série
2016 The Night Manager - 1.série
2016 Tým Škorpion - 3.série
2016 Víceprezident(ka) - 5.série
2016 Vojna a mír [dabing Filmbox]
2016 Vražedná práva [dabing AXN] - 3.série
2016 Vyměněné životy
2016 Wolf Hall [dabing Filmbox]
2016 Zkažená úča

2015 12 opic - 1.série
2015 Agentura Jasno - 6.série
2015 Cizinka [dabing Prima] - 1.série
2015 Doylův okrsek - 1.série
2015 Doylův okrsek - 2.série
2015 Doylův okrsek - 3.série
2015 Doylův okrsek - 4.série
2015 Doylův okrsek - 5.série
2015 Doylův okrsek - 6.série
2015 Franklin a Bash - 1.série
2015 Franklin a Bash - 2.série
2015 Girls - 4.série
2015 Hatfieldovi a McCoyovi [dabing Film+]
2015 Knick: Doktoři bez hranic - 2.série
2015 Kravaťáci - 4.série
2015 Kriminalista - 2.série
2015 Mentalista - 7.série
2015 Měsíční medvídek - 2.série
2015 Městečko záhad - 2.série
2015 Milenci v Praze
2015 Monstra vs. Vetřelci
2015 Omerta - 1.série
2015 Omerta - 2.série
2015 Omerta - 3.série
2015 PAC-MAN a strašidelná dobrodružství - 1.série
2015 Počtyřech - 1.série
2015 Profesionální lháři - 4.série
2015 Protiúder - 5.série
2015 Riley ve velkém městě - 2.série
2015 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - 6.série
2015 Stalker
2015 Stíny - 1.série
2015 Škeblík
2015 Táborníci z Kikiwaka - 1.série
2015 Tajnosti a lži - 1.série
2015 Temný případ - 2.série
2015 Ve službách FBI - 4.série
2015 Veverka Strašpytel
2015 Vražedná práva [dabing AXN] - 1.série
2015 Vražedná práva [dabing Nova] - 1.série
2015 Zločin - 2.série

2014 Bílá královna
2014 Binny a duchové - 1.série
2014 Conni
2014 Doktorka Plyšáková - 2.série
2014 Doteky osudu - 2.série
2014 Gangy z Birminghamu - 1.série
2014 Gomora - 1.série
2014 Harry a Toto
2014 Impérium - Mafie v Atlantic City - 5.série
2014 Králík a přátelé
2014 Kriminalista - 2.série
2014 Láska ke hvězdám
2014 Lego Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky
2014 Měsíční medvídek - 1.série
2014 Městečko záhad - 2.série
2014 Místo činu [dabing Prima]
2014 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing AXN] - 5.série
2014 Navarro - 17.série
2014 Navarro - 18.série
2014 Na vlámských polích
2014 Pipi, Pupu a Rosemary - 1.série
2014 Pipi, Pupu a Rosemary - 2.série
2014 Policajt - 2.série
2014 Sherlock Jak: Detektiv v zoo
2014 Spravedlnost v krvi [dabing Prima] - 3.série
2014 Škeblík
2014 Vraždy v Sandhamnu
2014 Vražedná práva [dabing AXN] - 1.série
2014 Zpátky do školy - 4.série

2013 60 zvířecích zabijáků - 1.série
2013 60 zvířecích zabijáků - 2.série
2013 Bratři Daltonovi
2013 Girls - 2.série
2013 Grimm - 2.série
2013 Kriminálka Miami - 9.série
2013 Místo činu [dabing Prima]
2013 Moje nesnesitelná puberťačka - 1.série
2013 Moje rodina - 10.série
2013 Moje rodina - 11.série
2013 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing AXN] - 4.série
2013 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka - 4.série
2013 Protiúder - 4.série
2013 Sami proti času
2013 Scooby-Doo znovu na stopě [dabing Nova]
2013 Skladiště 13 - 3.série
2013 Tučňáci z Madagaskaru [dabing Nickelodeon] - 3.série
2013 Včelka Mája - 1.série
2013 Vegas [dabing Filmbox]
2013 Vesmírní troubové
2013 Vraždy v Sandhamnu
2013 Všechna hudba mého srdce
2013 Země rebelů - 1.série
2013 Země rebelů - 2.série

2012 Girls - 1.série
2012 Hvězdná brána: Hluboký vesmír
2012 Králův korzár
2012 Legenda Korry - 1.série
2012 Mladí lvi
2012 Muzeum Eden
2012 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing AXN] - 3.série
2012 Nové trable staré Christine - 3.série
2012 Nové trable staré Christine - 4.série
2012 Nové trable staré Christine - 5.série
2012 Poslední polda - 1.série
2012 Poslední polda - 2.série
2012 Poslední polda - 3.série
2012 Případy v cizině
2012 Schimanski
2012 Víceprezident(ka) - 1.série
2012 V tělo boubelky - 2.série

2011 Borci z Blue Mountain State - 2.série
2011 Čmuchalové
2011 Charlieho andílci
2011 Legenda Korry - 1.série
2011 Na lodi - 1.série
2011 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing AXN] - 2.série
2011 Nemocnice Mercy Peak
2011 Sherlock [dabing ČT] - 1.série
2011 Shirley Temple Šou
2011 Star Trek: Hluboký vesmír devět [dabing AXN] - 2.série
2011 Událost
2011 Velká láska - 5.série
2011 Vraždy podle Agathy Christie - 1.série
2011 Z pamětí Sherlocka Holmese [dabing AXN]

2010 Bohové smrti
2010 Byl jednou jeden... vesmír
2010 Hodina s Agathou Christie
2010 Impresionisté [dabing Viasat]
2010 Kriminálka Paříž
2010 Případy detektiva Murdocha - 3.série
2010 Shirley Temple Šou
2010 Taggart [dabing AXN] - 22.série
2010 Ve službách FBI - 1.série
2010 Wallander [dabing ČT] - 2.série

2009 Bohové smrti
2009 Byla jednou jedna planeta
2009 Dokonalý podraz - 1.série
2009 Farhat, princ pouště
2009 Mentalista - 1.série
2009 Tara a její svět
2009 Velká láska - 3.série

2008 Černá zmije [dabing DVD] - 4.série
2008 Byla jednou jedna planeta
2008 Konfrontace
2008 Odložená žena
2008 Štvanci
2008 Taggart - 24.série
2008 Vraždy v Midsomeru - 10.série
2008 Vražedná čísla - 1.série

2007 Canterburské povídky: Povídka muže zákona
2007 Hrůzostrašný dějepis
2007 Martin Snílek - 1.série
2007 Slepá justice
2007 Vincentův svět - 2.série
2007 V.I.P. - 3.série
2007 Vraždy v Midsomeru - 10.série

2006 Cesta do neznáma - 5.série
2006 Podfukáři [dabing ČT] - 1.série
2006 Prokletí králové
2006 Žena zákona

2005 Taggart - 21.série

2004 Bídníci
2004 Dobrodružství s.r.o.
2004 Okouzlení - 4.série
2004 Wolffův revír - 8.série

2003 Ať žije S Club!
2003 Derrick - 18.série
2003 Derrick - 20.série
2003 Derrick - 21.série
2003 Okouzlení - 4.série
2003 Schimanski

2002 Ať jedí koláče
2002 Tequila a Bonetti v Římě
2002 Wolffův revír - 6.série
2002 Ztracený svět - 2.série

2001 Komisař Moulin
2001 Tajuplná žena

2000 Ochránce
2000 Sedm dní - 1.série
2000 Wolffův revír - 3.série

1999 Ochránce

1998 Diagnóza vražda - 2.série
1998 Kroniky mladého Indiana Jonese
1998 Ochránce
1998 Sandokanův návrat

1997 Byl jednou jeden vynálezce
1997 Stockinger

1995 Dallas - 5.série
1995 Dallas - 8.série

1994 Star Trek: Hluboký vesmír devět [dabing Nova] - 1.série

1992 Hazardér
------
200x Hap & Leonard - 1.série
200x Kirby Buckets - 2.série
200x Transformers: Robots in Disguise - 3.série
-----
199x Transformers (1984)
------
xxxx Doba přílivu
xxxx Lego Friends

DOKUMENTY:
2020 Dobyvatelé vesmíru
2020 Eric Clapton: život ve dvanácti taktech
2020 Jaguar: Jak se rodí superauto
2020 Pohotovost: Život v ohrožení
2020 Po proudu řek do moře
2020 Predátoři oceánů [dabing Prima]
2020 Rovník: Linie života
2020 Vražda jako svatební dar - 2.série
2020 Vzestup nacistů
2020 Za katrem: Kriminál bez příkras - 5.série
2020 Zvířata se zlou pověstí
2019 Balkánská města na vzestupu
2019 Knock Down the House
2019 Krásy černomořského pobřeží
2019 Krásy divoké Šumavy
2019 Lev ve vašem obýváku
2019 Mafiánské ženy
2019 Magnát Onassis
2019 Podvod na spotřebitele
2019 Tajný život sovích mláďat
2019 Vesmír: Místo pro život
2019 Zajatci Měsíce
2018 Když žraloci útočí
2018 KGB versus CIA: Souboj v Berlíně
2018 Zabijte Hitlera!
2017 Den, kdy zemřel Hitler
2017 Dokážeme zastavit Alzheimera?
2017 Legenda Bruce Lee
2017 Letecké katastrofy - 9.série
2017 Paříž v zrcadle času
2017 Rozbřesk 6. června 1944
2017 S kuchařem kolem světa po Paříži
2017 Šílený svět studené války
2017 Výlet na západ
2016 Cesta do hlubin mozku
2016 Exodus: Hledání pravdy
2016 Fidel Castro: Ztracené záznamy
2016 Řev smečky
2016 Sedm divů Brazílie
2016 Slavné bojové akce 2. světové války
2016 Vlak svobody
2016 Znovuobjevený Angkor
2015 Boj o metr
2015 Divocí koně v dunajské deltě
2015 Dobrodruh na rybách
2015 Dopad asteroidu
2015 Exil na Svaté Heleně
2015 Gigant: Hitlerův létající obr
2015 Lékařka sokolů z Abú Zabí
2015 Mýty a legendy
2015 Na křídlech kondora andského
2015 Napoleon: Ruské tažení
2015 Nejdrsnější tržnice světa
2015 Noddyho angličtina
2015 Paraguayský dům z Lufy
2015 Poslední orangutani na Sumatře
2015 Po stopách Sherlocka Holmese - Stephen Fry (sám sebe)
2015 Profily velikánů: Auguste Rodin
2015 Profily velikánů: Pieter Bruegel
2015 Řím: neviditelné město
2015 Scilly - ostrov narcisů
2015 Sopka: Místo přistání
2015 Souboj dinosaurů
2015 Stromodům v Kostarice
2015 Sůl Inků
2015 Tajemné kočky
2015 Tajemství Nibelungů
2015 Záhada 13 kostlivců
2015 Záhada pravěkého predátora
2015 Záchranné akce ve Skalnatých horách
2015 Zločiny z filmového plátna
2015 Ženy, které tvořily historii [dabing ČT]
2014 Adoptováni delfíny
2014 Conquistador, který se stal Mayem
2014 Další záhady světa [dabing Prima]
2014 Hejna: Kolektivní civilizace
2014 Kanadská policejní škola
2014 Katastrofální dovolené
2014 Kongo: Tajemství deštného pralesa
2014 Letecké katastrofy: Zázračná přežití
2014 Lidský mozek: Kde sídlí zlo?
2014 M.A.S.H.: Skutečný příběh
2014 Michael Jackson a Cirque du Soleil
2014 Nebezpečná těhotenství
2014 Poslední bitva Vikingů
2014 Poslední plavba lodi Columbus
2014 Průmyslová revoluce s Guyem Martinem
2014 Rychlé peníze - prodej drog
2014 Růže: Vůně a trny
2014 Řádení paviánů
2014 Říše dinosaurů
2014 Senna [dabing Prima]
2014 Skutečný Ztracený svět
2014 Starověké objevy
2014 Stealth: Neviditelný letoun
2014 Svět smyslů
2014 Šepot v hlubinách
2014 Terry Pratchett: Cesta za orangutany
2014 Věda o kočkách
2014 Věda o psech
2014 Vlčí síla
2014 Zabiják netopýrů
2014 Záhadné postavy dějin
2014 Záhadný dinosaurus
2014 Záhady přírody
2014 Zaříkávač medvědů
2013 Akta Z
2013 Barbarská tažení Evropou
2013 Bércoun: Africký duch lesa
2013 Biblické rány
2013 Egyptská říše
2013 Mongolská říše
2013 Nazca: Tajemné obrazce
2013 Otestujte svůj mozek
2013 Putování s dinosaury [dabing Prima]
2013 Saturn - pán prstenců
2013 Starověké objevy
2013 Stonehenge: Na stopě nového tajemství
2013 Svatá válka
2013 Svět za 50 let [dabing Prima]
2013 Tajemství skrytá v prachu
2013 Vězněm v cizině - 1.série
2013 Vězněm v cizině - 2.série
2013 Vězněm v cizině - 4.série
2013 Vězněm v cizině - 5.série
2013 Wehrmacht
2012 Akta Z
2012 Chladnokrevné zločiny
2012 Megatransporty
2011 Fatální střet [dabing ČT]
2011 Největší tankové bitvy - 1.série
2011 Senna [dabing DVD]
2010 Fatální střet [dabing DVD]
2010 Hubble 3D: Kosmický dalekohled
2010 Letecké katastrofy - 3.série
2010 Letecké katastrofy - 4.série
2010 Lihovary
2010 Lunochod
2010 Top Gun: Evropská mise
2009 Letecké katastrofy - 3.série
2007 Chlapec, který vidí i bez očí
2008 Letecké katastrofy - 2.série
2007 Legendy Divokého západu
2007 Letecké katastrofy - 1.série
2007 Letecké katastrofy - 2.série
2005 Den konce světa

REALITY-SHOWS:
2020 Norské domy snů - 1.série
2020 Norské domy snů - 2.série
2020 Norské domy snů - 3.série
2019 Mistři zastavárny [dabing Nova] - 17.série
2019 Mistři zastavárny [dabing Nova] - 18.série
2019 Mistři zastavárny [dabing Nova] - 19.série
2019 Válka skladů: Texas - 6.série
2017 Mistři zastavárny [dabing Nova] - 1.série
2017 Mistři zastavárny [dabing Nova] - 15.série
2017 Pekelná kuchyně - 11.série
2016 Mistři aukcí [dabing Nova] - 4.série
2016 Mistři aukcí [dabing Nova] - 5.série
2016 Vařte s Gordonem Ramsaym - 2.série
2015 GT Akademie 2014
2015 Válka skladů: Texas - 1.série
2015 Válka skladů: Texas - 2.série
2015 Válka skladů: Texas - 3.série
2015 Válka skladů: Texas - 4.série
2015 Válka skladů: Texas - 5.série
2014 Pevnost Boyard - 24.série
2013 Máte doma uklizeno? - 6.série
2013 Mistři aukcí [dabing Nova] - 1.série
2013 Mistři aukcí [dabing Nova] - 2.série
2013 Mistři aukcí [dabing Nova] - 3.série
2013 Pevnost Boyard - 17.série
2013 Pevnost Boyard - 18.série
2013 Pevnost Boyard - 21.série
2013 Pevnost Boyard - 22.série
2013 Pevnost Boyard - 23.série
2013 Podvádíš mě
2012 Dobyvatelé ztracené pravdy
2009 Faktor strachu - 1.série
2009 Faktor strachu - 2.série

TRAILERY:
2019 Smrt nás spojí - trailer A (1.série)
2016 Buchty a klobásy - trailer A
2015 Pixely - trailer A
2015 Válečný kabinet - trailer A

PC HRY:
2006 Lovecká sezóna



Rozhovor: https://www.libeznice.cz/sites/default/ ... -17-03.pdf

ŽIVOTOPIS:
Mgr. Ladislav Cigánek je český herec a dabér. Narozen 17.1.1963 ve Vyškově.
Vystudoval JAMU v Brně, obor divadelní a rozhlasové umění - herectví. Jeho profesory byli Doc. Rudolf Krátký, Doc. Marie Mrázková a Doc. Zdena Herfortová. Mezi ročníkové kolegy patří Dita Kaplanová, Markéta Nováková, Bára Hornychová, Jiří Sedláček, Radim Sasínek či Michal Sýkora. Absolventskou rolí byl poručík ve hře Lavreňeva a Krefta "Balada o poručíkovi a Marjutce".
Studium ukončil v roce 1987. Jeho první divadelní štací bylo angažmá v Divadle ve Zlíně, kde byl pouze jednu sezónu. Poté totiž následovala základní vojenská služba AUS Praha, což znamenalo rok spolupráce s vynikajícími kolegy Miroslavem Hanušem, Miroslavem Táborským, Liborem Teršem a Petrem Jančaříkem. Po skončení vojenské služby přijal nabídku do Divadla bratří Mrštíků (dnešní Městské divadlo Brno).
Pod režijním vedením Stanislava Moši a Pavla Doležala vytvořil bezpočet činoherních i muzikálových rolí. Z těch nejvýraznějších jmenujme roli Lysandra v muzikálové verzi "Sny noci svatojánské" či Homunkula v oratoriu "Bastard". Hudbu zkomponoval Zdeněk Merta a libreto Stanislav Moša. Už v roce 1989 se také začíná věnovat dabingu. Od malých rolí se vypracoval ve špičkového dabéra. Příkladem budiž David Duchovny v seriálu "Akta X", James Elliot v seriálu "JAG", trpaslík Nori ve filmové trilogii "Hobit", Guy Pearce ve filmu "Iron Man 3” a stovky dalších rolí ve filmech či seriál hraných i animovaných. Je také dvorním dabérem herce Jasona Stathama (série Rychle a zběsile, Expendables).
Od roku 1996 odchází na "volnou nohu" a věnuje se výhradně dabingu a mluvenému slovu. V současné době je rovněž hlasem rádia Impuls. Spolupracoval rovněž s ČT. Natočil např. seriály Četnické humoresky a Detektiv Martin Tomsa, několik pohádek nebo komentaře k dokumentárním projektům.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
filip
Moderátor
 
Příspěvky: 6313
Registrován: 29 lis 2011 06:48


Zpět na A-D - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály