Robert Hájek

Máte svého oblíbence od E do H? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Robert Hájek

Příspěvekod ReDabér » 22 kvě 2012 17:13

Obrázek
Narozen: 2. července 1992, Praha
Rodina: matka: Jarmila Švehlová

Ukázka dabingu:

(2019 - Podivné věci - 3.série, autor takezo)


(2012 - Kdo přežije: Polynésie, autor tomas.kucera11)

Dabing
Filmy:
2021 Antigona - Rawad El-Zein (Polynice)
2021 Azul - Kevin Corcoran (Rory)
2021 Bitva u Midway [Prima] - Cameron Brodeur (Sully)
2021 Bravo Girls: Ukaž se! - Sven Ruygrok (Jeff)
2021 Creation Stories - Leo Flanagan (mladý Alan McGee)
2021 Dej si pozor! - Aleks Mikic (Ricky)
2021 Dokonalá záměna - Roman Lochmann (Danny)
2021 Filmová hvězda [Prima] - Andy Milonakis (Joe Kidd)
2021 Gagarin: První ve vesmíru [ČT] - Yaroslav Zhalnin (Jurij Alexejevič Gagari)
2021 Chemie lásky - Adhir Kalyan (Kem Sharma)
2021 Chlupáčci - Raymond S. Persi (Booby)
2021 Jack Strong - Piotr Nerlewski (Bogdan)
2021 Jako kůl v plotě - Michael Urie (Peter)
2021 Jak rozdělit rodiče (titulky)
2021 Kate - Miyavi (Jojima)
2021 Klér - Rafal Mohr (mladý Stanislav)
2021 Krajina snů - Stephen Dinh (Joe Garza)
2021 Krvavě rudé nebe - Nader Ben-Abdallah (Mohammed)
2021 Loni v létě - Fatih Şahin (Deniz)
2021 Malá rybka - David Lennon (Tim)
2021 Matky a dcery - Paul Wesley (Kevin)
2021 Město lží - Dominique Columbus (Tyrell)
2021 Milostná past - Fletcher Donovan (Eric)
2021 Moskva - jednosměrná - Martin Ostermeier (Fritz)
2021 Na dlažbě - Nicholas Braun (Charlie)
2021 Než skončí válka - Carlos Serrano-Clark (Salvador)
2021 Papíroví pavouci - Ian Nelson (Daniel)
2021 Peklo je pro hrdiny - Nick Adams (Homer Janeczek)
2021 Pěkně blbě - Bo Burnham (CJ)
2021 Perfektní skóre [Paramount Network] - Leonardo Nam (Roy)
2021 Pozdravy od vraha - Ruairi O'Connor (Simon Haysmith / Mac Randolph)
2021 Princezna z cukrárny 3: Hvězdná romance - Will Kemp (Hunter)
2021 Probuzení - Finn Jones (Brian)
2021 První láska - Tanner Orcutt (Liam)
2021 Přeběhlík [ČT] - Sebastian Urzendowsky (Wolfgang Kürschner)
2021 Příběh gangstera: Pat Tate - Alex Marx (Joe)
2021 Příběh Popelky - Fra Fee (Hench)
2021 Ranařky - Nico Hiraga (Seth)
2021 Relikvie - Chris Bunton (Jamie)
2021 Rudá voda [AMC] - Tumisho Masha (Rick)
2021 Rodinný ranč - Nathan Keyes (Terrence)
2021 Sbohem plodná léta - Florian Butsch (Beni)
2021 Shang-Chi a legenda o deseti prstenech - Ronny Chieng (Jon Jon)
2021 Space Jam: Nový začátek - Khris Davis (Malik)
2021 Stanfordský vězeňský experiment - James Wolk (Mike Penny)
2021 Šachová partie - Jeffry Batista (Marcel Martinez)
2021 Válka zítřka - Terrence Smith (Sam)
2021 Vlk ze Snow Hollow - Chase Palmer (Brock)
2021 Voyagers - Vesmírná mise - Wern Lee (Tayo)
2021 Všichni moji přátelé jsou mrtví - Michal Meyer (Gregorz)
2021 Výbuch - Charlie Plummer (Dylan)
2021 Vzkaz na zdi záchodků - Aaron Dominguez (Todd)
2021 Vzpomínky na Itálii - Micheál Richardson (Jack)
2021 Willyho kouzelný svět - Jonathan Mercedes (Dan)
2021 Základna - Will Attenborough (Ed Faulkner)
2021 Zaklínač: Vlčí sen - Matthew Yang King (Luka)
2021 Záskok - Charlie Barnett (Simon)
2021 Závodník - Matteo Simoni (Tartare)
2021 Život podle lajků - Mikhaïl Ahooja (Tommy)
2021 Žraločí invaze [AMC] - Xavier Samuel (Josh)
2020 Americká elegie - Gabriel Basso (J. D. Vance)
2020 Americká jízda - Raymond Coalson (JJ)
2020 Báchorky (titulky)
2020 Bestiář mladé chůvy - Ty Consiglio (Curtis Critter)
2020 Bez bázně - Lil Waah (Zoink3r)
2020 Bílý bílý den - Arnmundur Ernst Björnsson (Hrafn)
2020 Bouře duší - Oto Brantevics (Arturs)
2020 Dávno ztracená dcera - Richard Brancatisano (Jonathan Corigan)
2020 Free Guy - Joe Keery (Keys)
2020 Hlas našich předků - Cédrick Ambroise (Metshu Vollant)
2020 Honey Boy - Lucas Hedges (Otis - 22 let)
2020 Inspektor se vrací [Epic Drama] - Finn Cole (Eric)
2020 Ježíš Nazaretský [ČT] - John Duttine (sv. Jan Evangelista)
2020 Kilo Dva Bravo - Robert Mitchell (Faz),
2020 Labutí princezna: Královská svatba - Francis Huang (Li)
2020 LEGO Marvel Spider-Man: Otrávený Venomem - Robbie Daymond (Clark Kent)
2020 Let's Dance - Rayane Bensetti (Joseph)
2020 Let's Dance All In [Prima] Adam Sevani (Moose)
2020 Ludwig van Beethoven - Peter Lewys Preston (Karl van Beethoven)
2020 Mákni! - Tyler Hutchings (Robby)
2020 Malá lež - Han Chen (Hao Hao)
2020 Moje léto v Provence - Hugo Dessioux (Adrien)
2020 Mulan - Doua Moua (Po)
2020 Narušitel - Michael Ealy (Scott)
2020 Nechte ho jít - Will Hochman (Tucker)
2020 Piraňa 3DD [Prima] - Jean-Luc Bilodeau (Josh)
2020 Pokrevní mstitel [FilmBox] - Adrian Grenier (JP)
2020 Přetvářka - Jack Kilmer (Terry)
2020 Rajská zahrada - Kim Rossi Stuart (Ježíš Nazaretský)
2020 Rapeři z Comptonu - Corey Hawkins (Dr. Dre)
2020 Replicate - Calum Worthy (Randy Foster)
2020 Slečna Fischerová a záhada Hrobky slz - Hugo Johnstone-Burt (Hugh Collins)
2020 Slunce je také hvězda - Jake Choi (Charles Bae)
2020 Souboj s rodinou - Jack Lowden (Zak Knight)
2020 Stíhači Red Tails - Elijah Kelley (Samuel George)
2020 Svatební pochod 4 - Něco nového, něco starého [HBO] - Andrew W. Walker (Rob Atwell)
2020 Sváteční rande - Jake Manley (York)
2020 Táta na kvadrát - Caio Vegatti (Nando)
2020 Trollové: Světové turné - Karan Soni (Riff)
2020 Útok z hlubin [Prima] - Shane Taylor (Turner)
2020 Vánoční výsadek - Rohan Campbell (Travis)
2020 Vidím tě - Judah Lewis (Connor Harper)
2020 Vraždy u jezera: Ježíšova krev - Marlon Boess (Oliver Stöhr)
2020 Vraždy u jezera: Štvanice - Béla Gábor Lenz (Lukas Weidinger)
2020 Za branami pekla [FilmBox] - Tupac Shakur (Ezekiel Whitmore)
2020 Za čárou - Damson Idris (Thomas Harp)
2020 Zlá chůva - Kevin Grady (Kyle)
2019 After: Polibek - Samuel Larsen (Zed)
2019 Bílá vrána - Oleg Ivenko (Rudolf Nureyev)
2019 Bradův život [HBO] - Austin Abrams (Troy Sloan)
2019 Break - Kevin Mischel (Vincent)
2019 Brexit - Kyle Soller (Zack Massingham)
2019 Detektiv Thorne: Nesmělý muž - Tom Brooke (Palmer)
2019 Doufám, že příště umřeš - Dávid Rácz (Beni)
2019 Heavy Trip - Antti Heikkinen (Jynkky)
2019 Chlapec, který se stane králem - Angus Imrie (mladý Merlin)
2019 Jako bumerang [2. dabing ČT] - Louis Julien (Eddy Batkin)
2019 Kořist - George Somner (Marv)
2019 Král - Timothée Chalamet (Jindřich V.)
2019 Králové léta - Nick Robinson (Joe)
2019 Krvavá nevěsta - Adam Brody (Daniel le Domas)
2019 Krvavé účty - Noah Le Gros (Joey)
2019 Labutí princezna: Království hudby - Francis Huang (Li)
2019 Last Christmas - Calvin Demba, David Mumeni (Nathan, muž v hospodě)
2019 Máma - Corey Fogelmanis (Andy)
2019 Muži, ženy a děti [JOJ] - Ansel Elgort (Tim Mooney)
2019 Nová kniha džunglí [Prima] - Jason Scott Lee (Mauglí)
2019 Operace kolibřík - Julian Bailey (Elliot)
2019 Pravda - Jacques Perrin (Jérôme)
2019 Psí kusy - Big Sean (Lumpík)
2019 Puzzle - Bubba Weiler (Ziggy)
2019 Racek - Michael Zegen (Semjon Medvěděnko)
2019 Robin Hood [JOJ] - Scot Greenan (Clayton)
2019 Rodiče na tahu [DVD] - Ben Platt (Jason Johnson)
2019 Rudý pes: Blue [dabing Prima] - Calen Tassone (Taylor)
2019 Rush a vánoční ruch - Amarr M. Wooten (Jamal Williams)
2019 Sanctum [Prima] - Rhys Wakefield (Josh)
2019 Sběratel Ruben Brandt - Zalán Makranczi (Mike Kowalski)
2019 Sněžná past - Tye Alexander (Glen Harris)
2019 Spolujízda - Iko Uwais (Teijo)
2019 Tenkrát v Hollywoodu - Austin Butler (Tex Watson)
2019 Tolkien - Tom Glynn-Carney (Christopher Wiseman)
2019 Už tam jsme? [Prima] - Jay Mohr (Marty)
2019 Všem klukům, které jsem milovala - Israel Broussard (Josh)
2019 Zlo s lidskou tváří [DVD] - Justin McCombs (Jim Dumas)
2019 Život psíma očima - Andres Joseph (Tony)
2019 211: Volání o pomoc - Michael Rainey Jr. (Kenny)
2018 Alfa a Omega: Rodinná dovolená - Christopher Corey Smith (Marcel)
2018 Alfa a Omega: Vánoční dobrodružství - Christopher Corey Smith (Marcel)
2018 Alfa a Omega: Velké vlčí hry - Christopher Corey Smith (Marcel)
2018 Alfa a Omega: Legenda o zubaté jeskyni - Christopher Corey Smith (Marcel)
2018 Brouček - Thomas Solivérès (Vincent)
2018 Johnny English znovu zasahuje - Amit Shah (Samir)
2018 Lady Bird - Lucas Hedges (Danny O'Neill)
2018 Leo Da Vinci: Mise Mona Lisa - Bryce Papenbrook (Lorenzo)
2018 Mamka a taťka - Robert T. Cunningham (Damon Hall)
2018 Nepříčetná - Colin Woodell (Mark)
2018 O zakletém králi a odvažném Martinovi - Richard Autner (Martin)
2018 Peppermint: Anděl pomsty - Richard Cabral (Salazar)
2018 Poprvé na střední - Daniel Doheny (Liam)
2018 Přes kosti mrtvých - Jakub Gierszal (Dion)
2018 Rudý pes: Blue - Calen Tassone (Taylor)
2018 Stát vs. Fritz Bauer - Tilo Werner (Harel)
2018 Stejně tak jiný jako já - Ty Parker (mladší Bobby)
2018 Šok a úžas - Luke Tennie (Adam Green)
2018 Teheránská tabu - Morteza Tavakoli (Amir)
2018 V domě - Dorian Kingi (David)
2018 Villa Capri - Nick Peine (Jimmy)
2018 Vlci za dveřmi - Miles Fisher (Jay)
2018 Žlutí ptáci - Tye Sheridan (Murphy)
2018 01:54 - Antoine-Olivier Pilon (Tim)
2017 Anthropoid - Sam Keeley (Josef Bublík)
2017 Cesta s tátou - Razvan Enciu (Emil)
2017 Divoká banda [ČT] - Bo Hopkins (Clarence Lee)
2017 Duel v Mount Hermonu - Emory Cohen (Isaac)
2017 Ku'Damm 56 - August Wittgenstein (Wolfgang von Boost)
2017 Marguerite - Théo Cholbi (Diego)
2017 Modrá jako safír - Jannis Niewöhner (Gideon de Villiers)
2017 Nejlepší přítel - Marek Zeman (Honza)
2017 Newyorčané - Ben Rosenfield (River)
2017 Reality Show - Juan Pablo Di Pace (Dunkin)
2017 Rudá jako rubín - Jannis Niewöhner (Gideon)
2017 Souboj na špičkách - Barton Cowperthwaite (Damon)
2017 Svědek obžaloby [Prima] - Billy Howle (Leonard Vole)
2017 To byl zítra flám 2 [Prima] - Clark Duke (Jacob)
2017 Vesnická válka - Pasquale Patruno (Francisco)
2017 V písku - Příslib svobody - Joel Basman (Helmut)
2017 Zelená jako smaragd - Jannis Niewöhner (Gideon de Villiers)
2016 Adopce smrti - Jared Abrahamson (Dylan Maxwell)
2016 Artemisia - Yann Trégouët (Fulvio)
2016 Barbie: Tajná agentka - Ian Hanlin (Lazlo)
2016 Barbie: Ve hvězdách - Robbie Daymond (Leo)
2016 Elena a tajemství Avaloru - Carlos Alazraqui (Skylar)
2016 Město statečných - Lucas Till (Josh Harvest)
2016 Modrá nota - Benoît Le Pecq (Maurice Sand)
2016 Nerve: Hra o život - Ed Squires (Chuck)
2016 Neutečeš - Keir Gilchrist (Keir)
2016 Obchod s nevinností - Nick Roux (Adam)
2016 San Andreas - Jason Woods (Nick)
2016 Série Divergence: Aliance - Jonny Weston (Edgar)
2016 Sousedi 2 - Jerrod Carmichael (Garf)
2016 Syn zmaru [JOJ] - Brenton Thwaites (JR)
2016 Totem vlka - Shaofeng Feng (Chen Zhen)
2016 Želvy Ninja 2 - Noel Fisher (Michelangelo)
2015 Bouře meteorů [Prima] - Brett Dier (Jason)
2015 Cesta za spravedlností: V dobrém či zlém - Cameron Bright (Will Donohue)
2015 Co jsme komu udělali? [DVD] - Xiaoxing Cheng, Jassem Mougari, Nicolas Move (majitel čínské restaurace, Rachidův klient, lektor zumby)
2015 Dávám tomu rok [Prima] - Joseph Millson (Charlie)
2015 Já, Earl a holka na umření - Thomas Mann (Greg)
2015 Londýnský gangster [Prima] - Jamie Campbell Bower (kluk v bílém)
2015 Muži, ženy a děti [HBO] - Ansel Elgort (Tim Mooney)
2015 My Little Pony: Equestria Girls: Hry přátelství - Vincent Tong (Flash Sentry)
2015 Panenka z pekla - Joey Luthman, Scott Thomas Reynolds (Zachary, Danny)
2015 Pět nejlepších [HBO] - Michael Che, Anders Holm, Aaron Moten (Paul, Brad, fanoušek)
2015 Případ komisaře Maigreta [ČT] - Serge Rousseau (Émile Gaulthier)
2015 Přizdis*áči [Prima] - Theo James (James)
2015 Rezistence - Jonny Weston (Edgar)
2015 Syn zmaru [HBO] - Brenton Thwaites (JR)
2015 Šibenice - Ryan Shoos (Ryan Shoos)
2015 Výchozí bod - Michael Pitt (Ian)
2015 Zachráněné Vánoce - Justin Hoffmeister (Rob)
2014 Francouzský kankán - Franco Pastorino (Paulo)
2014 Grandhotel Budapešť - Lucas Hedges, Gabriel Rush (obsluha benzinové pumpy, Otto)
2013 My Little Pony: Equestria Girls: Rainbow Rocks - Lee Tockar, Vincent Tong (Snips, Flash Sentry)
2014 Team Hot Wheels: Kde se berou mazáci! - Nicolas Roye (Wyatt)
2014 Violetta: Koncert - Nicolás Garnier (Andrés)
2014 Zdravím, dámy! - Kyle Mooney (Rory)
2014 Zlodějka knih - Ben Schnetzer (Max Vandenburg)
2014 Želvy Ninja - Noel Fisher (Michelangello)
2014 Žraločí masakr v Jersey Shore - Daniel Booko (Balzac)
2013 Frankenweenie: Domácí mazlíček - James Hiroyuki Liao (Toshiaki)
2013 Justin: Jak se stát rytířem - Freddie Highmore (Justin)
2013 Kšeft na jeden den - Jack O'Connell (Adam)
2013 My Little Pony: Equestria Girls - Lee Tockar, Vincent Tong (Snips, Flash Sentry)
2013 Příběhy ze Zeměmoří - Jun'ichi Okada (Arren)
2012 Baaria [ČT] - Davide Viviani (Peppino Torrenuova - adolescent)
2012 Dívka vs. Monstrum - Brendan Meyer (Henry)
2012 Nahlas a naplno - Dexter Darden (Walter HIll)
2012 Temné stíny - Gabriel Freilich (hippie)
2011 Balls Out: Garyho výzva - Brando Eaton (Mike Jensen)
2009 Fort Apache - George O'Brien (kapitán Sam Collingwood)
2009 Jennifer's Body - Bacha, kouše! [DVD] - Josh Emerson (Jonas)
2006 Její případ - Thomas Curtis (Sammy Aimes)
2006 Sedm statečných [ČT] - John Alonso (vesničan)
2005 Bernský zázrak [dabing HBO] - Louis Klamroth (Matthias Lubanski)
2005 Zázrační pejsci [ČT] - Josh Hutcherson (Charlie Logan)
2004 Legenda o Jiřím a drakovi - Rollo Weeks (Wryn)
2004 Legenda o slavném návratu [ČT] - J. Michael Moncrief (Hardy Greaves)
2004 Polární expres - Tom Hanks (Chris)
2004 Zloději - Ka Fai Tong (malý Jim)
2002 Au Pair aneb Slečna na hlídání [Nova] - Jake Dinwiddie (Alex Caldwell)
2002 E.T. - Mimozemšťan [DVD] - Henry Thomas (Elliott)
2002 Maminčin zámek [ČT] - Victorien Delamare (Paul Pagnol)
2002 Myšák Stuart Little 2 - Jonathan Lipnicki (George Little)
2002 Tatínkova sláva [ČT] - Victorien Delamare (Paul Pagnol)
200x Rodinná farma [Hallmark] - Ty Wood (Bert Grier)
200x Rodinné tajemství - Logan Lerman (Luke Chandler)
20xx Pěkně blbě - Bo Burnham (CJ)
20xx Žáby k zulíbání 3 - Vincent Redetzki (Willi)
1999 Matrix - Rowan Witt (chlapec s lžící)

Minisérie:
2021 Ku'damm 63 - August Wittgenstein (Wolfgang von Boost)
2021 Scény z manželského života (titulky)
2020 Normální lidi - Fionn O'Shea (Jamie)
2020 Španělská princezna [2. série] - Ruairi O'Connor (Jindřich VIII.)
2020 Zaprodaní bance [2. série] - Tedros Teclebrhan (David Kubiak)
2019 Doktor Thorne - Harry Richardson (Frank Gresham)
2019 Oběť - Nicholas Nunn (William Napier)
2018 Ku'damm 59 - August Wittgenstein (Wolfgang von Boost)
2018 Vojna a mír [ČT] - Aneurin Barnard (Boris)
2016 Kořeny - Regé-Jean Page (Chicken George)
2012 Čas tajemství, čas lásek - Robin Causse (Marcel Pagnol - 16 let)

Seriály:
2021 Arcane - Miyavi (Finn)
2021 Bancroftová - Adam Long (Joe Bancroft)
2021 Bílý lotos - Lukas Gage (Dillon)
2021 Bojíte se tmy? - Parker Queenan (Connor)
2021 Byl by to hřích - Olly Alexander (Ritchie Tozer)
2021 Clickbait - Abraham Lim (Ben Park)
2021 Divoká republika - Béla Gabor Lenz (Bischoff)
2021 Dvojí tvář - Ronak Patani (Pervaiz Quareshi)
2021 Ďáblovo hrdlo - Dimitar Nikolov (Slavcho)
2021 Expanze - Zach Smadu (Fayez)
2021 He-Man a vládci vesmíru - Yuri Lowenthal (Tuvar)
2021 Králíčkula - Sean Astin (Chester)
2021 Medici - Zacharie Chasseriaud (Hugo)
2021 Mladá modrá krev - Inti Zamora Sobrado (Ayub)
2021 Muž z Vysokého zámku [2. a 4. série] - Sen Mitsuji, Lee Shorten (Toru Kido, Yoshida)
2021 Na krok od nebe - Gabriele Rossi (Giorgio)
2021 Norskov - Daniel Bevensee (Anders)
2021 Operace Buffalo - Mackenzie Fearnley (Dave)
2021 Outer Banks - Drew Starkey (Rafe Cameron)
2021 Podzemní železnice - Marcus Gladney Jr. (Ellis)
2021 Příběh služebnice [4. série] - Max Minghella (Nick)
2021 River - Turlough Convery (Frankie Stevenson)
2021 Sevření Singapuru - Luke Treadaway (Matthew Webb)
2021 Sexuální výchova [3. série] - Chaneil Kular, George Somner (Anwar, Joe)
2021 Sněží! [4. série] - Damson Idris (Franklin)
2021 Super drbna - Thomas Doherty (Max)
2021 Světlo a stíny - Andy Burse (Dubrov)
2021 Ty [3. série] - Dylan Arnold (Theo)
2021 Záchranáři z hor - Florian Brückner, Maximilian Dirr, Jan Hartmann, Ben Münchow (Paul, Chris, Jan, Tim)
2021 Zaprášená tajemství: Pandořina skříňka - Cory Rempel (Ryan)
2021 Zaprášená tajemství: Posmrtná maska - Cory Rempel (Ryan)
2021 Zaprášená tajemství: Vražedné foto - Evan Roderick (Travis)
2021 Zavolejte porodní sestřičky - Nicholas Agnew, Daniel Attwell, Tommy McDonnell (Bill Corbin, Stan Baker, Billy Vickers)
2020-2021 Inspektor George Gently [5. série] - Nick Hendrix (Anthony Baugh)
2020-2021 Muž z Vysokého zámku [1. série] - Hank Harris, Yuki Matsuzaki (Randall, Nakamura)
2020-2021 Panika - Ray Nicholson (Ray Hall)
2020-2021 Pravda a spravedlnost - Rick Donald (Scott Summers)
2020-2021 Rychle a zběsile: Závodníci v utajení [2.-5. série] - Jorge Diaz (Cisco Renaldo)
2020-2021 Sektor - Will Tudor (Theo Tuck)
2020 Alex Rider - Otto Farrant (Alex Rider)
2020 BIA [2. série] - Fernando Dente (Víctor Gutiérrez)
2020 Břemeno pravdy - Meegwun Fairbrother (Owen Beckbie)
2020 Cardinal [3.-4. série] - Alex Ozerov, Mike Taylor (Jack, mladý Scott)
2020 Černý baron - Hugo Becker (Cyril Balsan)
2020 Devs - Jin Ha (Jamie)
2020 Dobrý boj [4. série] - Jon Michael Hill, Dana Aliya Levinson (Jumaane Jenkins, Sadie Liptonová)
2020 Doktor z venkova [18.-22. série] - Nils Brunkhorst, Sebastian Deyle, Max Engelke, Julian Paeth (Philipp, Andreas Jeschke - 18. série, Schlüter, Peer Moser)
2020 Dopis pro krále - Jonah Lees (Jussipo)
2020 Do temnoty [2. série] - Evan Bittencourt (Peter)
2020 Flash - Franz Drameh, Andy Mientus (Jefferson Jackson, Hartley Rathaway)
2020 Geniální přítelkyně [2. série] - Gennaro De Stefano (Rino Cerullo)
2020 Hodinka - Zephryn Taitte (Reginald Thomas)
2020 Inspektor George Gently [3. série] - Neil Morrissey (Tony)
2020 Jurský svět: Křídový kemp - Ryan Potter (Kenji)
2020 Jessica Jones [3. série] - Eka Darville (Malcolm Ducasse)
2020 Julie a Fantomové - Graeme McComb (Rob)
2020 Kondor [HBO] - Dalmar Abuzeid (Caleb Wolfe)
2020 Koruna [4. série] - Freddie Fox (Mark Thatcher)
2020 Kruhy + kříže - Luke Bailey (Yaro Baloyi-Hadley)
2020 Manifest [2. série] - Garrett Wareing (TJ Morrison)
2020 Místo činu - Max Krause (Wolfram Liere)
2020 Papírový dům - Miguel Herrán (Rio)
2020 Pokoj 104 [4. série] - Timothy Granaderos, Jake Green, Bernard David Jones, Logan Miller (Hunter, John, Justin, Logan)
2020 Policie Chicago - Steven R. McQueen (Jimmy Borelli)
2020 Proč? 13x proto [4. série] - Jan Luis Castellanos (Diego)
2020 Prolhaní [2. série] - Jamie Flatters (Luke Earlham)
2020 Sekerka - Jack Bence, Kadeem Ramsay (Talylor, Samson)
2020 Siréna [3. série] - Deniz Akdeniz (Robb)
2020 Spoutaná láska - Alexej Jarovenko (Alexej Kosach)
2020 Trinkets [2. série] - Odiseas Georgiadis (Noah Simos)
2020 Učitel [2. série] - Adrian Zaremba (Patryk Dobosz)
2020 Umbrella Academy - Robert Sheehan (Klaus Hargreeves)
2020 Utíkej - Shaun J. Brown (Ryan Everwood)
2020 Ve jménu vlasti [8. série] - Sam Chance (Drew Soto)
2020 Ve stínu tajných služeb - Maksim Pavlenko (Dmitri Sergejev)
2020 Vražedné záhady slečny Fisherové [Prima, 3. série] - Hugo Johnstone-Burt (Hugh Collins)
2020 Winx Saga: Osud - Freddie Thorp (Riven)
2020 Zaprášená tajemství: Mrtvý na pláži - Grayson Maxwell Gurnsey (Kev)
2019-2020 BIA [1. série] - Fernando Dente (Víctor Gutiérrez)
2019-2020 Prezident v pořadí [2. série] - Jake Epstein, Gregory Smith (Chuck Russink, Will Griffin)
2019-2020 Sexuální výchova [2. série] - Chaneil Kular (Anwar)
2019-2020 Team Kaylie [3. série] - David Gridley (Colt Axelrod)
2019-2020 Vražedné záhady slečny Fisherové [Prima, 2. série] - Hugo Johnstone-Burt (Hugh Collins)
2019-2020 Zámek a klíč - Connor Jessup (Tyler Locke)
2019 Černé zrcadlo - Paul G. Raymond (Kabir)
2019 Deadly Class - Benjamin Wadsworth (Marcus Lopez)
2019 Doktoři [2. série] - Joshua Brady, Tate Ellington, Jordan Patrick, Joshua Rivera, Michael Weston (Aaron Holt, Jason Thoms, Justin Arkman, Mauricio, Gordon Page)
2019 Doom Patrol [1. série] - Kyle Clements (John Bowers)
2019 Euforie - Keean Johnson (Daniel)
2019 Fanynka - Gabriel Rossi (Miguel Castro-Romero)
2019 Grantchester [2., 4. série] - Sam Frenchum, Charlie Hamblett (Gary, Tim Amery)
2019 Já, společnice [Prima] - Kevin Claydon (Craig)
2019 Jessica Jones [1.-2. série] - Eka Darville (Malcolm Ducasse)
2019 Jméno růže - Damian Hardung (Adso z Melku)
2019 Komory - Jonny Rios (Ravi Jerome)
2019 Koroner Quincy - Ed Begley Jr., Jonathan Segal (David Phillips, George Talbot)
2019 Lásky přes internet - Nick Grava (Evan)
2019 Legalizace - Daniel Furlan (Vini)
2019 Lovec - Lorenzo Adorni (Mateo Messina)
2019 Medicejové [2. série] - Charlie Vickers (Guglielmo Pazzi)
2019 Nad ránem - Colin Ford (Josh Wheeler)
2019 Na tenkém ledě - Evan Roderick (Justin Davis)
2019 Neuvěřitelná - Tate Ellington (Stephen Graham)
2019 NOOBees - Andrés de la Mora (David Gómez)
2019 Orange is the New Black [Netflix, 1. série] - Patrick Cann, Benjamin Eakeley, Devin Harjes, Jermel Howard (policista, Greg O'Brien, Arlen, Donte)
2019 Podivné věci - Joe Keery (Steve Harrington)
2019 Prolhané krásy: Perfekcionistky - Evan Bittencourt (Andrew Villareal)
2019 Příběh služebnice [3. série] - Max Minghella (Nick)
2019 Rychle a zběsile: Závodníci v utajení [1. série] - Jorge Diaz (Cisco Renaldo)
2019 Sexuální výchova [1. série] - Chaneil Kular (Anwar)
2019 Sněží! [3. série] - Damson Idris (Franklin)
2019 Soumrak templářů [HBO, 2. série] - Tom Forbes (princ Ludvík)
2019 Team Kaylie [1.-2. série] - David Gridley (Colt Axelrod)
2019 Temný krystal: Věk vzdoru - Taron Egerton (Rian)
2019 Titans - Ryan Potter (Gar Logan)
2019 Versailles [Prima, 1.-2. série] - George Webster (Vilém Oranžský)
2019 V pasti [2. série] - Arnmundur Ernst Björnsson (Stefán)
2019 Vraždy v Midsomeru [21. série] - Bryan Dick (Cyrus)
2019 Vražedné záhady slečny Fisherové [Prima, 1. série] - Hugo Johnstone-Burt (Hugh Collins)
2018-2019 Berlínská mise [HBO, 3. série] - Ismael Cruz Cordova (Rafael)
2018-2019 Elena z Avaloru [2. série] - Carlos Alazraqui (Skylar)
2018-2019 Hlasiťákovi [3. série] - Maila Flanagan, Evan Kishiyama (Byron, Richie)
2018-2019 Prezident v pořadí [1. série] - Jake Epstein (Chuck Russink)
2018 American Crime Story - Tye White (Jason Simpson)
2018 Carter [1. série] - Dan Beirne (Adam)
2018 Castle Rock [1. série] - Noel Fisher (Zalewski)
2018 Fotbalový talent [1. série] - Hunter Clowdus (JJ Parker)
2018 Geniální přítelkyně [1. série] - Gennaro De Stefano (Rino Cerullo)
2018 Najdi si mě v Paříži - Luca Varsalona (Clive)
2018 Otec Brown [6. série] - Jarrad Ellis Thomas (Alexander)
2018 Pokoj 104 [2. série] - James Earl (Ollie)
2018 Ponorka [1. série] - Leonard Scheicher (Frank Strasser)
2018 Ranč Heartland [7.-11. série] - Graham Wardle (Ty Borden)
2018 Sněží! [2. série] - Damson Idris (Franklin)
2018 Tady a teď - Daniel Zovatto (Ramon)
2018 Trust - Andrea Arcangeli (Angelo)
2018 Ve jménu vlasti [7. série] - Colton Ryan (J. J. Elkins)
2018 Vzhůru ke hvězdám - Carter Jenkins (Rainer)
2017-2018 Mladí Titáni do toho! - Khary Payton (Cyborg)
2017-2018 Soumrak templářů [HBO, 1. série] - Marcos Franz (Luis)
2017 Bylo, nebylo [6. série] - Deniz Akdeniz, Rustin Gresiuk (Aladin, mladý August)
2017 Inspektor Banks [ČT, 3.-4. série + FilmBox] - Danny Rahim (Tariq Lang))
2017 Jak prosté [AXN] - Derek Goh (Kyle)
2017 K smrti trapný [1. série] - Sebastian Stan (Clay)
2017 Myšlenky zločince [12. série] - Jacob Houston (Zach)
2017 Nadia: Tajemství modré vody - ? (Eiko Villan)
2017 Otec Brown [5. série] - Elliott Jordan (George)
2017 Pokoj 104 [1. série] - Jay Duplass (Daniel)
2017 Sněží! [1. série] - Damson Idris (Franklin)
2017 The Lodge - Luke Newton (Ben Evans)
2017 Wallander [ČT, 4. série] - Lemogang Tsipa (Mabasha)
2016-2017 Kriminalista [11. série] - Benito Neves (Ernesto)
2016 American Crime [2. série] - Connor Jessup (Taylor Blaine)
2016 Elena z Avaloru [1. série] - Carlos Alazraqui (Skylar)
2016 Hodina duchů [1. série] - Gabriel Basso, Tyler Johnston, Mitchell Kummen, Ryan McDonell (Teddy, Tyler, Mike, Zack)
2016 Hra o trůny [6. série] - Dean-Charles Chapman (Tommen Baratheon)
2016 Kriminalista [10. série] - Julius Feldmeier (Mario Höpfner)
2016 Mammon - Alexander Tunby Rosseland (Andreas Verås)
2016 Most [3. série] - Adam Pålsson (Emil)
2016 Pan Selfridge [4. série] - Mitchell Hunt (Joe Tooby)
2015-2016 Táborníci z Kikiwaka [1. série] - Myko Olivier (dr. Hunter Brody)
2015 Dobrodružství Sáry Jane - Finn Jones (Santiago)
2015 Hra o trůny [5. série] - Dean-Charles Chapman (Tommen Baratheon)
2015 LoliRock - Vincent Tong (Mephisto)
2015 Most [2. série] - Peter Christoffersen (Julian)
2015 Panství Downton [5. série] - Matt Barber (Atticus)
2015 Violetta [3. série] - Nicolás Garnier (Andrés)
2015 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti [15. série] - Robin de Jesus (Jose Silva)
2014-2015 Městečko záhad [2. série] - Jason Ritter (Dipper Pines)
2014 Castle na zabití - Bradford Anderson, Myko Olivier, Sam Towers (Dwight Carruthers, Pi, Riley Marshall)
2014 Misfits: Zmetci [5. série] - Nathan McMullen (Finn Samson)
2014 Most [1. série] - Emil Birk Hartmann (August)
2014 Perníkový táta [6. série] - Jesse Plemons (Todd)
2014 Ranč Heartland [1. série] - Graham Wardle (Ty Borden, další role)
2014 [2. série] Violetta - Nicolás Garnier (Andrés)
2014 90210: Nová generace - Zachary Abel, Gideon Emery, Yani Gellman, Ryan Rottman, Derek Theler (Zach, Kevin, Diego Flores, Shane, Shawn)
2013-2014 Síla intrik [3. série] - Marco Vivio (Tommaso Pironi, více rolí)
2013-2014 [1. série] Violetta - Nicolás Garnier (Andrés)
2013 American Horror Story [1. série] - Brando Eaton, Brennan Mejia (Kyle Greenwell, Gabriel Ramos)
2013 Misfits: Zmetci [4. série] - Nathan McMullen (Finn Samson)
2013 Na věky věků - Kostja Ullmann (Holger)
2013 Síla intrik [1.-2. série] - Marco Vivio (Tommaso Pironi, více rolí)
2013 Zdravím, dámy! - Kyle Mooney (Rory)
2012 Glee [3. série] - Samuel Larsen (Joe Heart)
2012 Městečko záhad [1. série, 1. - 10. díl] - Jason Ritter (Dipper Pines)
2012 Procitnutí - Dylan Minnette (Rex Britten)
2012 Vzpomínka na budoucnost - Blair Redford (Joel)
2010 Zlatá sedmdesátá - Nicholas Gonzalez (Thomas)
2009 Důkaz na dosah [Tv Barrandov] - Vinzenz Kiefer (Daniel Aderhold)
2008 Soudkyně Amy [6. série] - Louis Martin Braga (Donovan Norwood)
2007 Kalifornské léto - Jesse Head, Jon Rowland (Lucas, Bob)
2003 Daleká cesta za domovem - Elliot Henderson-Boyle (Kuklík)
2002 Conan - Jacob Chase (Dee-ahn)

Reality-Shows:
2021 Krásky a šprti [7. série] - Kiran Rao
2021 Láska je slepá - Damian Powers
2021 Mistři šokujících proměn - Alex Henry
2021 Svatba na první pohled (Austrálie) - Nick Furphy
2021 The Circle - USA - Lil Yachty
2021 Too Hot to Handle - Bryce Hirschberg
2017 Kdo přežije [25. série] - Peter Yurkowski
2015 Škola pro mariňáky - Matt Finta
2013 Kdo přežije [10. a 21. série] - Fabio, Jonathan Libby
2012 Kdo přežije [4. série, Prima] - Gabriel Cade

Spoty:
2014 Zápisky z natáčení - Nicolás Garnier

Hry:
20xx League of Legends - ? (Akshan)
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
 
Příspěvky: 5673
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha

Re: Robert Hájek

Příspěvekod ReDabér » 04 srp 2013 13:17

Neurčené role:
FILMY
2021 Blesk [Prima]
2021 Cyborg Cop [AMC]
2021 Horko jako v červnu
2021 Ještě větší lhář
2021 Konce a začátky
2021 Legie naděje
2021 Maličkost k narozeninám [Prima]
2021 Není úniku [AMC]
2021 Nerozluční
2021 Pouze zvěř
2021 Příběh gangstera: Marbella
2021 Rodinný ranč 2
2021 Síť [Film+]
2021 Spojenec 2
2021 Studentka [AMC]
2021 Výplata [Paramount Network]
2021 Zapomenutý ostrov [Prima]
2020 Angláni na útěku [Prima]
2020 Den dobytí Bastily [Prima]
2020 Divoch
2020 Dr. T a jeho ženy [Prima]
2020 Insidious 2
2020 Láska prochází žaludkem
2020 LEGO Marvel Superhrdinové: Black Panther: Potíže ve Wakandě
2020 Nechte ho jít - Will Hochman (Tucker)
2020 Nesmrtelný
2020 Odstřelovač
2020 Přežili jsme území nikoho
2020 Smrtící rychlost
2020 Špatný soused
2020 Temnota přichází
2020 Útok na Wall Street [AMC]
2020 Vánoční koleda
2020 Vánoční vloupání
2020 Vraždy u jezera: Mořská panna
2020 Zaprášená tajemství: Stará vražda
2020 Zaprášená tajemství: Vražda v podkroví
2020 Zaprášená tajemství: Vraždy pro milovníky detektivek
2020 Zprávy ze světa
2019 Alex a já
2019 Černobyl
2019 Gryfon [FilmBox]
2019 Jeden musí z kola ven [FilmBox]
2019 Kauza CIA [FilmBox]
2019 Kin: Smrtící zbraň [HBO]
2019 Kulka pro generála [ČT]
2019 Očím skryté
2019 Pan Dort
2019 Pět nejlepších [JOJ]
2019 Pod vysokým napětím
2019 Postal
2019 Prokletí [FilmBox]
2019 Předvánoční večer
2019 Rány
2019 Robin Hood: Král zbojníků [FilmBox]
2019 Temná tvář Brooklynu
2019 Tlapková patrola: Vždy ve střehu
2019 Vox Lux
2019 Vynálezce her
2019 Výplata [FilmBox]
2019 Záhada v květinářství: Držet jazyk za zuby [Prima]
2019 Záhada v květinářství: Květiny na věčnost [Prima]
2019 Záhada v květinářství: Utnuto v počátku [Prima]
2019 Zemřít šťastný
2019 24 hodin života [JOJ]
2018 Berlínská mise
2018 CHIPS: Bláznivá hlídka
2018 Nico, 1988
2018 Trouba k pohledání
2018 V pasti času
2017 Černý motýl
2017 Dárek [Prima]
2017 Den patriotů
2017 Hledání Felliniho
2017 Hra o všechno
2017 Jackie
2017 Karkulín ze střechy [ČT]
2017 Každému, co mu patří
2017 Legenda 17
2017 Nástroj zkázy
2017 Správní chlapi [Prima]
2017 Šťastná hvězda
2016 Krása na hřišti
2016 Mythica: Čaroděj
2016 Nádherný obzor
2016 Temný bojovník [Prima]
2016 Ulička hanby [Prima]
2015 Ant-Man
2015 Hitman: Agent 47
2015 10 000 dnů [Prima]
2014 Angelika
2014 Den nezávislosti: Invaze [Prima]
2014 Kapitál
2014 Let smrti
2014 Pevnost Saganne [ČT]
2014 Sousedi
2014 Zapomenutá kletba [Prima]
2014 Zkáza Las Vegas
2013 Prostě sexy [Prima]
2013 Rodinné zájmy [HBO]
2013 Z jiného úhlu [Prima]
2012 Ať vejde ten pravý
2012 Exterminátor: Třída 1999 [Nova]
2012 Rock ze střední [Prima]
2012 Smrt v dohledu [MGM]
2011 Footloose: Tanec zakázán
2011 Guy de Maupassant
2011 Let's Dance 3D [DVD]
2011 Noc hrůzy
2011 Ohnivá smršť
2010 Předčítač [HBO]
2009 Americká aféra
2009 Láska, podvod a loupež [MGM]
2006 Machuca
2006 Píseň za chudého chlapce [HBO]
2006 Vojna a mír [DVD]
2006 Zázraky [MGM]
2005 Alexander Veliký [DVD]
2005 Naděje a sláva
2005 Slavíci v kleci
2004 Corrina, Corrina [Nova]
2004 Emil a detektivové
2004 Jack Rozparovač [Prima]
2004 Na vlastní pěst
2004 Osm bláznivých večerů
2004 Pán much [Cinemax]
2004 Petr Pan
2004 Síla lásky
2004 Škola ro(c)ku
2004 Tajemná řeka
2004 Válka dobytkářů [ČT]
2004 Velká ryba
2004 Vesnice
2002 DARYL [2. dabing Novy]
2002 Dobyvatelé ztracené archy [Nova]
2002 Informátor
2002 Kluci v mém životě
2002 Legenda o Červeném draku
2002 Policajtka [VHS]
2002 Tvrdá hra
2001 Řidičák [Nova]
2000 Můj pes Skip
200x Lásce neutečeš
200x Lev v zimě
200x Životy svatých [Hallmark]
xxxx Černá růže
xxxx Děti z Duranga
xxxx Dva misionáři [AMC]

MINI-SÉRIE
2021 Očitý svědek
2020 Fotografie zemřelých
2020 Trigonometrie
2019 Černobyl
2019 Hlava 22
2019 Já jsem noc
2019 Nejsilnější hlas
2019 Španělská princezna [1. série]
2019 Válka světů
2019 Vánoční koleda
2018 Malé ženy

SERIÁLY
2021 Balthazar
2021 Combat Hospital
2021 Genera+ion
2021 Manhattan
2021 Město na kopci [2. série]
2021 Muž z Vysokého zámku [3. série]
2021 Sex/Život
2021 Team SEAL [4. série]
2020-2021 Pravda a spravedlnost
2020 Bosch [3. série]
2020 Coop & Cami se ptají světa [2. série]
2020 Endeavour [7. série]
2019 Harrow [2. série]
2020 Hodinka [2. série]
2020 Chyťte ho! [3. série]
2020 Jsme, jací jsme
2020 Kobra 11 [25. série]
2020 Larry, kroť se [10. série]
2020 Myšlenky zločince [15. série]
2020 Orange Is the New Black [Netflix, 6. série]
2020 Policie Chicago [1.-2.,4., 7. série]
2020 Případ pro dva [32.-33. série]
2020 Star Wars: Klonové války [Disney Channel, 4. série]
2019 Temné léto [1. série]
2020 Tým Seal [3. série]
2020 Viktor a Valentino [2. série]
2020 Volejte Saulovi [5. série]
2020 Vychováni vlky
2020 Zelený servis [4. série]
2020 4 bloky
2020 30 stříbrných
2019-2020 NCIS: New Orleans [6. série]
2019-2020 Odkaz [2. série]
2019-2020 Viktor a Valentino [1. série]
2019 Drápy [3. série]
2019 Fantastická výchova
2019 Foodie Love
2019 Gomora [4. série]
2019 Kouzelná Beruška a Černý kocour [3. série]
2019 Městečko Pines [2. série]
2019 Nenasytná
2019 Roky a roky
2019 Sabrinina děsivá dobrodružství [1. série]
2019 Vera [5. a 7. série]
2019 Zpřítomnělí
2018 Já Frankie
2018 Myšlenky zločince [13. série]
2018 Poldark [2. série]
2018 Ronja, dcera loupežníka
2018 Vraždy v Midsomeru [Prima, 20. série]
2017-2018 Shimmer a Shine [3. série]
2017 Rozdělené nebe
2017 Viktorie [1. série]
2016 Riley ve velkém světě [3. série]
2015 Jasper
2015 Podcats
2015 Průměrňákovi [6. série]
2015 Riley ve velkém světě [2. série]
2014 Dexter [8. série]
2014 Riley ve velkém světě [1. série]
2013-2014 No Limit [AXN, 1. série]
2013 Alcatraz
2012-2013 Sladký život na moři [3. série]
2012 Profil zločinu [ČT, 3. série]
201x Námořní vyšetřovací služba L.A. [AXN, 10. série]
2002 Teletubbies [Nova]
2002-2003 Teletubbies [DVD]
200x 3-2-1 Tučňáci [Minimax]

DOKUMENTY
2015 Gepard: Boj o trůn [Prima]
2015 Legenda o zajíci a Slunci
2015 Lví královna
2014 Přírodní vesmír

HRY
2020 Detektiv Kurzor
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
 
Příspěvky: 5673
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha

Re: Robert Hájek

Příspěvekod ReDabér » 27 říj 2021 10:01

Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
 
Příspěvky: 5673
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha


Zpět na E-H - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály