Roman Hajlich

Máte svého oblíbence od E do H? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Roman Hajlich

Příspěvekod Michaela2 » 13 led 2011 20:36

Obrázek
Narozen: ?
Rodina: bratr Oldřich Hajlich

DABING

FILMY:
2019 Bez obojku - Josh Brener (Luke)
2019 Hněv bojovníka - Xing Yu (K-29)
2019 Slaughterhouse Rulez - Jamie Blackley (Caspar De Brunose)
2019 Slůně v nesnázích - Art Parkinson (Tom Hall)
2019 Vymazaný kluk - Troye Sivan (Gary)
2019 Time Toys - Samuel Gilbert (Mel)
2019 Vítr ve vlasech - Jacopo Olmo Antinori (Yuri)
2018 01:54 - Robert Naylor (Francis)
2018 Avengers: Infinity War - Jacob Batalon (Ned Leeds)
2018 Halloween - Drew Scheid (Oscar)
2018 Inga Lindström: Čas na lásku - David Christopher Roth (Tim)
2018 Já, Simon - Logan Miller (Martin)
2018 Jezdec - James Calhoon (James)
2018 Katie Fforde: Trable s mámou - Tobias John von Freyend (Simon)
2018 Kouzlo Belle Isle - Ash Christian (Carl Loop)
2018 Královna ročníku [dabing Prima] - Donté Bonner (Embele)
2018 Labyrint: Vražedná léčba - Ki Hong Lee (Minho)
2018 Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět - Cole Howard (Quinn)
2018 Mladí zabijáci - Danny Ramirez (Diamond)
2018 Pelé: Zrození legendy [dabing Prima] - Kevin de Paula (Pelé)
2018 Poklad u jezera - Aedin Mincks (Eddie)
2018 Poslední zúčtování - Martyn Ford (Vlad)
2018 Zombies - Milo Manheim (Zed)
2017 Dunkerk - Harry Richardson (Vojín)
2017 Chronicky metropolitní - Max Curnin (Max)
2017 Krůček ke štěstí - Mark Charran (Milo)
2017 Následníci 2 - Dylan Playfair (Gil)
2017 Síla slibu - Mickey River (mladý Reese)
2017 Spider-Man: Homecoming - Jacob Batalon (Ned Leeds)
2017 Šíleně normální - Jerome Holder (John Holding)
2017 To - Chosen Jacobs (Mike)
2016 Antboy: Pomsta rudé fúrie - Samuel Ting Graf (Wilhelm)
2016 Antboy: Síla přátelství - Samuel Ting Graf (Wilhelm)
2016 Blair Witch - Wes Robinson (Lane)
2016 Lví hlídka: Návrat mocného řevu - Atticus Shaffer (Ono)
2016 Scooby-Doo & WWE: Prokletí Speed Démona - Cody Rhodes (Stardust)
2016 Všichni na start - Paul Alhäuser (Da Vinci)
2015 Dračí srdce 3: Čarodějova kletba - Jassa Ahluwalia (Lorne)
2015 Labyrint: Zkoušky ohněm - Jacob Lofland (Aris)
2015 Lhát se nemá - Nicholas Coombe (Eric)
2015 Můj soused rocker - Nicholas Galitzine (Tom)
2014 Blondýna na předpis - Harrison Holzer (Ethan)
2013 Národ snílků - Jesse Reid (Charles)
2013 Spratci na zabití - Max Records (Slater Pedulla)
2012 Most do země Terabithia [dabing Barrandov] - Cameron Wakefield (Scott Hoager)
2012 Strom života - Hunter McCracken (malý Jack)
2011 Jeremy - Robby Benson (Jeremy Jones)
2011 Útok na věžák - Sammy Williams (Probs)
2011 Závěť - Uroš Milovanović (Tsane)
2010 Chlapec v pruhovaném pyžamu - Asa Butterfield (Bruno)
2010 Malí hrdinové [dabing Filmbox] - Lance Johnson (Fritz)
2010 Na sv. Valentýna - Bryce Robinson (Edison)
2010 Odsun - Oliver Cywie (Simon Zygler)
2010 Panna nebo Orel - Bryce Clyde Jenkins (Chip)
2010 Pinocchio 3000 - James Harbour (Zach)
2010 Proroctví [dabing HBO] - Chandler Canterbury (Caleb Koestler)
2010 Sin Nombre – Kristian Ferrer (Smiley(
2010 Zase ona! - Billy Unger (Ben)
2009 Astro Boy - Sterling Beaumon (Sludge)
2009 Hrůza v Connecticutu - Ty Wood (Billy Campbell)
2009 Mikulášovy patálie - Victor Carles (Kryšpín)
2009 Smrt čeká všude [dabing Barrandov] - Christopher Sayegh (Beckham)
2007 Mimzy - Chris O'Neil (Noah Wilder)
2007 Scary movie 3 [Nova] - Drew Mikuska (Cody)
2006 Lhář, lhář [dabing Nova] - Justin Cooper (Max Reede)
2006 Noc s nabroušenou břitvou - Marco Claudiu Pascu (Tom)

SERIÁLY:
2018 Aféry - 4.série - Adam Shapiro (Joel)
2018 Kouzelná Beruška a Černý kocour - 2.série (Max)
2018 Regal Academy - Michael Henning (Cyrus)
2018 Rozvod - 2.série - Charlie Kilgore (Tom)
2011-12 Moje chůva upírka [1.-2.série] - Cameron Kenedy (Rory)
2011-12 Star Trek: Hluboký vesmír devět - 2.-4. série [dabing AXN] - Aron Eisenberg (Nog)
2010-11 Strážce svědomí - Kacper Dworczyk (Malý Karol Barski), Jan Woś (Adaś Późny)
2010 Taková moderní rodinka [1.série] - Nolan Gould (Luke Dunphy)
2009 Internát [2.série] - Eduardo Espinilla (Miguel)
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
 
Příspěvky: 6945
Registrován: 17 srp 2011 01:29
Bydliště: Praha

Zpět na E-H - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály