Roman Hajlich

Máte svého oblíbence od E do H? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Roman Hajlich

Příspěvekod Michaela2 » 13 led 2011 20:36

Obrázek
Narozen: ?
Rodina: bratr Oldřich Hajlich

Ukázka dabingu:

(2019 - Vymazaný kluk, autor takezo)

DABING

FILMY:
2021 Akční park [dabing Filmbox] - Eric Manaka (Rodney)
2021 Bitva u Midway [dabing Prima] - Kenny Leu (Zhu Xuesan)
2021 Carte Blanche - Tomasz Zietek (Madejski)
2021 Cesta k vykoupení - Ramon Nuñez (Jason)
2021 Divoký Spirit - Gino Montesinos (Handlebear)
2021 Dokonalá desítka - Alfie Deegan (Joe)
2021 Jak jsem se stal superhrdinou - Théo Christine (Ismael)
2021 Jak se dostat na Princeton - Nat Wolff (Jeremiah)
2021 Jeden a půl policajta: Nováček - Amitai Marmorstein (Oliver)
2021 Jezero 6 - Maxim Baldry (Dane)
2021 Kletba Měsíčního údolí [dabing Prima] - Augustus Prew (Robin)
2021 Kosmická odysea Maxe Clouda - Franz Drameh (Kovboj)
2021 Kostým pro Nikolase - Ricardo Tejedo (Giggles)
2021 Mariňák 3: V obležení - Romeo Miller (Sunshine)
2021 Mastičkář - Artur Barcis (Wasylko)
2021 Milovaný chlapec - Timothée Chalamet (Nic Sheff)
2021 Okrsek 13: Ultimátum [dabing Prima] - Steeve Ly (Manuel)
2021 Operace Goliáš - Antoine Olivier Pilon (Daniel Léger)
2021 Perfektní skóre [dabing Paramount Network] - Darius Miles (Desmond Rhodes)
2021 Pěkně blbě - Ed Herbstman (Sam)
2021 Pomoc z pekla - Mitchell Hoog (Ryan)
2021 Popstar: Vše pro slávu - Usher (Usher)
2021 Smrtící výměna - Rhys Matthew Bond (Jack)
2021 Stanfordský vězeňský experiment - Jack Kilmer (Jim Randall / 4325)
2021 Stánek s polibky 3 - Jacob Elordi (Noah Flynn)
2021 Superpříšerky: Bylo nebylo - Asia Mattu (Rocky)
2021 Thunder Force - Tyrel Jackson Williams (Jessie)
2021 Tom a Jerry - Jordan Bolger (Cameron)
2021 Ulice strachu – 2. část: 1978 - Drew Scheid (Gary)
2021 Uvězněná - Benjamin Hoetjes (Casey)
2021 Všem klukům: Navždy s láskou - Noah Centineo (Peter Kavinsky)
2021 Všichni moji přátelé jsou mrtví - Adam Bobik (kluk s pizzou)
2021 Vychýlení - Taen Phillips (Ben)
2021 Vyšinutý - Austin P. McKenzie (Fred)
2021 Wiplala [dabing Vapet] - Mamoun Elyounoussi (poslíček s pizzou)
2021 Základna - Alfie Stewart (Yunger)
2021 Žárlivá ženská - Corentin Fila (Félix)
2020 A Hidden Life - Michael Steinocher (Kersting)
2020 Až na konce světa - Vi Minh Paul (Dao)
2020 Bez bázně - Chris Bramante (vojín Samuel)
2020 Bloodshot - Siddharth Dhananjay (Eric)
2020 Divoch - Haanz Fa'avae-Jackson (mladý Moses)
2020 Doznání - Gabriel Millman (Wiley)
2020 Eurovize - Bobby Lockwood (Jeff)
2020 Éra Supermanů - Cameron Monaghan (Superboy)
2020 Hlas našich předků - Étienne Galloy (Francis)
2020 Hubieho Halloween - Karan Brar (Deli Mike Mundi)
2020 Hudba mého života - Aaron Phagura (Roops)
2020 Chlupatá odplata [dabing Prima] - Matt Prokop (Tyler Sanders)
2020 Ip Man 4 - Finále - Danny Chan (Bruce Lee)
2020 Jak správně randit - Dante Spencer (Ricardo)
2020 Ke hvězdám - Andrew Youngerman (Jerry)
2020 Linka č. 657 [dabing Prima] - Tyson Sullivan (Mickey)
2020 Loupež století [dabing Filmbox] - Tye Sheridan (Will Cutter)
2020 Magie vzhůru nohama - Max Torina (Andres)
2020 Noční návštěva - Matthew Grimaldi (Travis)
2020 ‘Ohana: Rodina je poklad - Alex Aiono (Ioane)
2020 Pan Church - Xavier Samuel (Owen)
2020 Pro lásku cokoliv - Dylan Schmid (Brandon)
2020 Propast mezi námi - Josh O'Connor (Jamie)
2020 Rychlá hra - Ian Fisher (Chiko)
2020 Řekni to nahlas! - Claudio Larena (Jacopo)
2020 Sejmout zabijáka [dabing ČT] - Michael Brian Ogden (Julius)
2020 Soumrak letní lásky - Johnny Jay Lee (Brady Knight)
2020 Stánek s polibky - Jacob Elordi (Noah Flynn)
2020 Stánek s polibky 2 - Jacob Elordi (Noah Flynn)
2020 Stupně smrti - Dietrich Teschner (Gibson)
2020 Superpříšerky: Superpříšerky pomáhají Santovi - Asia Mattu (Rocky)
2020 Tak už konečně chcípni, táto - Aleksandr Kuznetsov (Mavěj)
2020 Test pravdy - Spence Moore II (Neil)
2020 Útok z hlubin [dabing Prima] - Gabriel Chavarria (Jimenez)
2020 Vlčí parta - Valentin Oppermann (Jürgen)
2020 Všem klukům: P.S. Stále tě miluju - Noah Centineo (Peter Kavinsky)
2020 Wonder Woman 1984 - Jonathan Ajayi (Emerson)
2020 Zázračný wrestler - Kofi Kingston (Kofi Kingston)
2020 Zbouchnutá po záruce - Eoin Callaghan (Luke)
2020 Zombie 2 - Milo Manheim (Zed)
2019 Agatha Christie: Zkoušky neviny - Sammy Moore (Clive)
2019 Bez obojku - Josh Brener (Luke)
2019 Dolittle - Tom Holland (Jupík)
2019 Hněv bojovníka - Xing Yu (K-29)
2019 Old Boys - David Gordon-Dixon (Nelson 2)
2019 Panství Downton - James Cartwright (Tony Sellick)
2019 Přemožitel - Jack Sterner (Ethan Harrison)
2019 Rytmická sekce - David Duggan (David Patrick)
2019 Slaughterhouse Rulez - Jamie Blackley (Caspar De Brunose)
2019 Slůně v nesnázích - Art Parkinson (Tom Hall)
2019 Spider-Man: Daleko od domova - Jacob Batalon (Ned)
2019 Vymazaný kluk - Troye Sivan (Gary)
2019 Time Toys - Samuel Gilbert (Mel)
2019 Vítr ve vlasech - Jacopo Olmo Antinori (Yuri)
2019 Zombieland: Rána jistoty - Thomas Middleditch (Flagstaff)
2018 01:54 - Robert Naylor (Francis)
2018 Avengers: Infinity War - Jacob Batalon (Ned Leeds)
2018 Halloween - Drew Scheid (Oscar)
2018 Inga Lindström: Čas na lásku - David Christopher Roth (Tim)
2018 Já, Simon - Logan Miller (Martin)
2018 Jezdec - James Calhoon (James)
2018 Katie Fforde: Trable s mámou - Tobias John von Freyend (Simon)
2018 Kouzlo Belle Isle - Ash Christian (Carl Loop)
2018 Královna ročníku [dabing Prima] - Donté Bonner (Embele)
2018 Labyrint: Vražedná léčba - Ki Hong Lee (Minho)
2018 Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět - Cole Howard (Quinn)
2018 Mladí zabijáci - Danny Ramirez (Diamond)
2018 Pelé: Zrození legendy [dabing Prima] - Kevin de Paula (Pelé)
2018 Poklad u jezera - Aedin Mincks (Eddie)
2018 Poslední zúčtování - Martyn Ford (Vlad)
2018 Zombies - Milo Manheim (Zed)
2017 Dunkerk - Harry Richardson (Vojín)
2017 Chronicky metropolitní - Max Curnin (Max)
2017 Krůček ke štěstí - Mark Charran (Milo)
2017 Následníci 2 - Dylan Playfair (Gil)
2017 Síla slibu - Mickey River (mladý Reese)
2017 Spider-Man: Homecoming - Jacob Batalon (Ned Leeds)
2017 Šíleně normální - Jerome Holder (John Holding)
2017 To - Chosen Jacobs (Mike)
2016 Antboy: Pomsta rudé fúrie - Samuel Ting Graf (Wilhelm)
2016 Antboy: Síla přátelství - Samuel Ting Graf (Wilhelm)
2016 Blair Witch - Wes Robinson (Lane)
2016 Lví hlídka: Návrat mocného řevu - Atticus Shaffer (Ono)
2016 Scooby-Doo & WWE: Prokletí Speed Démona - Cody Rhodes (Stardust)
2016 Všichni na start - Paul Alhäuser (Da Vinci)
2015 Dračí srdce 3: Čarodějova kletba - Jassa Ahluwalia (Lorne)
2015 Labyrint: Zkoušky ohněm - Jacob Lofland (Aris)
2015 Lhát se nemá - Nicholas Coombe (Eric)
2015 Můj soused rocker - Nicholas Galitzine (Tom)
2014 Blondýna na předpis - Harrison Holzer (Ethan)
2013 Národ snílků - Jesse Reid (Charles)
2013 Spratci na zabití - Max Records (Slater Pedulla)
2012 Most do země Terabithia [dabing Barrandov] - Cameron Wakefield (Scott Hoager)
2012 Strom života - Hunter McCracken (malý Jack)
2011 Jeremy - Robby Benson (Jeremy Jones)
2011 Útok na věžák - Sammy Williams (Probs)
2011 Závěť - Uroš Milovanović (Tsane)
2010 Chlapec v pruhovaném pyžamu - Asa Butterfield (Bruno)
2010 Malí hrdinové [dabing Filmbox] - Lance Johnson (Fritz)
2010 Na sv. Valentýna - Bryce Robinson (Edison)
2010 Odsun - Oliver Cywie (Simon Zygler)
2010 Panna nebo Orel - Bryce Clyde Jenkins (Chip)
2010 Pinocchio 3000 - James Harbour (Zach)
2010 Proroctví [dabing HBO] - Chandler Canterbury (Caleb Koestler)
2010 Sin Nombre – Kristian Ferrer (Smiley(
2010 Zase ona! - Billy Unger (Ben)
2009 Astro Boy - Sterling Beaumon (Sludge)
2009 Hrůza v Connecticutu - Ty Wood (Billy Campbell)
2009 Mikulášovy patálie - Victor Carles (Kryšpín)
2009 Smrt čeká všude [dabing Barrandov] - Christopher Sayegh (Beckham)
2007 Mimzy - Chris O'Neil (Noah Wilder)
2007 Scary movie 3 [Nova] - Drew Mikuska (Cody)
2006 Lhář, lhář [dabing Nova] - Justin Cooper (Max Reede)
2006 Noc s nabroušenou břitvou - Marco Claudiu Pascu (Tom)

SERIÁLY:
2018 Aféry - 4.série - Adam Shapiro (Joel)
2018 Kouzelná Beruška a Černý kocour - 2.série (Max)
2018 Regal Academy - Michael Henning (Cyrus)
2018 Rozvod - 2.série - Charlie Kilgore (Tom)
2011-12 Moje chůva upírka [1.-2.série] - Cameron Kenedy (Rory)
2011-12 Star Trek: Hluboký vesmír devět - 2.-4. série [dabing AXN] - Aron Eisenberg (Nog)
2010-11 Strážce svědomí - Kacper Dworczyk (Malý Karol Barski), Jan Woś (Adaś Późny)
2010 Taková moderní rodinka [1.série] - Nolan Gould (Luke Dunphy)
2009 Internát [2.série] - Eduardo Espinilla (Miguel)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
 
Příspěvky: 6650
Registrován: 17 srp 2011 01:29
Bydliště: Praha

Zpět na E-H - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály