Robert Hájek

Máte svého oblíbence od E do H? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Robert Hájek

Příspěvekod ReDabér » 22 kvě 2012 17:13

Obrázek
Narozen: 2. července 1992, Praha
Rodina: matka: Jarmila Švehlová

Ukázka dabingu:

(2019 - Podivné věci - 3.série, autor takezo)


(2012 - Kdo přežije: Polynésie, autor tomas.kucera11)

Dabing
Filmy:
2021 Antigona - Rawad El-Zein (Polynice)
2021 Azul - Kevin Corcoran (Rory)
2021 Bitva u Midway [Prima] - Cameron Brodeur (Sully)
2021 Bravo Girls: Ukaž se! - Sven Ruygrok (Jeff)
2021 Dej si pozor! - Aleks Mikic (Ricky)
2021 Dokonalá záměna - Roman Lochmann (Danny)
2021 Filmová hvězda [Prima] - Andy Milonakis (Joe Kidd)
2021 Gagarin: První ve vesmíru [ČT] - Yaroslav Zhalnin (Jurij Alexejevič Gagari)
2021 Chemie lásky - Adhir Kalyan (Kem Sharma)
2021 Chlupáčci - Raymond S. Persi (Booby)
2021 Klér - Rafal Mohr (mladý Stanislav)
2021 Krvavě rudé nebe - Nader Ben-Abdallah (Mohammed)
2021 Loni v létě - Fatih Şahin (Deniz)
2021 Matky a dcery - Paul Wesley (Kevin)
2021 Moskva - jednosměrná - Martin Ostermeier (Fritz)
2021 Na dlažbě - Nicholas Braun (Charlie)
2021 Než skončí válka - Carlos Serrano-Clark (Salvador)
2021 Papíroví pavouci - Ian Nelson (Daniel)
2021 Peklo je pro hrdiny - Nick Adams (Homer Janeczek)
2021 Perfektní skóre [Paramount Network] - Leonardo Nam (Roy)
2021 Pěkně blbě - Bo Burnham (CJ)
2021 Pozdravy od vraha - Ruairi O'Connor (Simon Haysmith / Mac Randolph)
2021 Probuzení - Finn Jones (Brian)
2021 Přeběhlík [ČT] - Sebastian Urzendowsky (Wolfgang Kürschner)
2021 Příběh gangstera: Pat Tate - Alex Marx (Joe)
2021 Ranařky - Nico Hiraga (Seth)
2021 Relikvie - Chris Bunton (Jamie)
2021 Rudá voda [AMC] - Tumisho Masha (Rick)
2021 Rodinný ranč - Nathan Keyes (Terrence)
2021 Space Jam: Nový začátek - Khris Davis (Malik)
2021 Šachová partie - Jeffry Batista (Marcel Martinez)
2021 Válka zítřka - Terrence Smith (Sam)
2021 Všichni moji přátelé jsou mrtví - Michal Meyer (Gregorz)
2021 Vzpomínky na Itálii - Micheál Richardson (Jack)
2021 Willyho kouzelný svět - Jonathan Mercedes (Dan)
2021 Základna - Will Attenborough (Ed Faulkner)
2021 Závodník - Matteo Simoni (Tartare)
2021 Život podle lajků - Mikhaïl Ahooja (Tommy)
2021 Žraločí invaze [AMC] - Xavier Samuel (Josh)
2020 Americká elegie - Gabriel Basso (J. D. Vance)
2020 Americká jízda - Raymond Coalson (JJ)
2020 Báchorky (titulky)
2020 Bestiář mladé chůvy - Ty Consiglio (Curtis Critter)
2020 Bez bázně - Lil Waah (Zoink3r)
2020 Bílý bílý den - Arnmundur Ernst Björnsson (Hrafn)
2020 Bouře duší - Oto Brantevics (Arturs)
2020 Dávno ztracená dcera - Richard Brancatisano (Jonathan Corigan)
2020 Hlas našich předků - Cédrick Ambroise (Metshu Vollant)
2020 Honey Boy - Lucas Hedges (Otis - 22 let)
2020 Inspektor se vrací [Epic Drama] - Finn Cole (Eric)
2020 Ježíš Nazaretský [ČT] - John Duttine (sv. Jan Evangelista)
2020 Kilo Dva Bravo - Robert Mitchell (Faz),
2020 Labutí princezna: Královská svatba - Francis Huang (Li)
2020 LEGO Marvel Spider-Man: Otrávený Venomem - Robbie Daymond (Clark Kent)
2020 Let's Dance - Rayane Bensetti (Joseph)
2020 Let's Dance All In [Prima] Adam Sevani (Moose)
2020 Ludwig van Beethoven - Peter Lewys Preston (Karl van Beethoven)
2020 Mákni! - Tyler Hutchings (Robby)
2020 Malá lež - Han Chen (Hao Hao)
2020 Moje léto v Provence - Hugo Dessioux (Adrien)
2020 Mulan - Doua Moua (Po)
2020 Narušitel - Michael Ealy (Scott)
2020 Piraňa 3DD [Prima] - Jean-Luc Bilodeau (Josh)
2020 Pokrevní mstitel [FilmBox] - Adrian Grenier (JP)
2020 Přetvářka - Jack Kilmer (Terry)
2020 Rajská zahrada - Kim Rossi Stuart (Ježíš Nazaretský)
2020 Rapeři z Comptonu - Corey Hawkins (Dr. Dre)
2020 Replicate - Calum Worthy (Randy Foster)
2020 Slečna Fischerová a záhada Hrobky slz - Hugo Johnstone-Burt (Hugh Collins)
2020 Slunce je také hvězda - Jake Choi (Charles Bae)
2020 Souboj s rodinou - Jack Lowden (Zak Knight)
2020 Stíhači Red Tails - Elijah Kelley (Samuel George)
2020 Svatební pochod 4 - Něco nového, něco starého - Andrew W. Walker (Rob Atwell)
2020 Sváteční rande - Jake Manley (York)
2020 Táta na kvadrát - Caio Vegatti (Nando)
2020 Trollové: Světové turné - Karan Soni (Riff)
2020 Útok z hlubin [Prima] - Shane Taylor (Turner)
2020 Vánoční výsadek - Rohan Campbell (Travis)
2020 Vidím tě - Judah Lewis (Connor Harper)
2020 Vraždy u jezera: Ježíšova krev - Marlon Boess (Oliver Stöhr)
2020 Vraždy u jezera: Štvanice - Béla Gábor Lenz (Lukas Weidinger)
2020 Za branami pekla [FilmBox] - Tupac Shakur (Ezekiel Whitmore)
2020 Za čárou - Damson Idris (Thomas Harp)
2020 Zlá chůva - Kevin Grady (Kyle)
2019 After: Polibek - Samuel Larsen (Zed)
2019 Bílá vrána - Oleg Ivenko (Rudolf Nureyev)
2019 Bradův život [HBO] - Austin Abrams (Troy Sloan)
2019 Break - Kevin Mischel (Vincent)
2019 Brexit - Kyle Soller (Zack Massingham)
2019 Detektiv Thorne: Nesmělý muž - Tom Brooke (Palmer)
2019 Doufám, že příště umřeš - Dávid Rácz (Beni)
2019 Heavy Trip - Antti Heikkinen (Jynkky)
2019 Chlapec, který se stane králem - Angus Imrie (mladý Merlin)
2019 Jako bumerang [2. dabing ČT] - Louis Julien (Eddy Batkin)
2019 Kořist - George Somner (Marv)
2019 Král - Timothée Chalamet (Jindřich V.)
2019 Králové léta - Nick Robinson (Joe)
2019 Krvavá nevěsta - Adam Brody (Daniel le Domas)
2019 Krvavé účty - Noah Le Gros (Joey)
2019 Labutí princezna: Království hudby - Francis Huang (Li)
2019 Last Christmas - Calvin Demba, David Mumeni (Nathan, muž v hospodě)
2019 Máma - Corey Fogelmanis (Andy)
2019 Muži, ženy a děti [JOJ] - Ansel Elgort (Tim Mooney)
2019 Nová kniha džunglí [Prima] - Jason Scott Lee (Mauglí)
2019 Operace kolibřík - Julian Bailey (Elliot)
2019 Pravda - Jacques Perrin (Jérôme)
2019 Psí kusy - Big Sean (Lumpík)
2019 Puzzle - Bubba Weiler (Ziggy)
2019 Racek - Michael Zegen (Semjon Medvěděnko)
2019 Robin Hood [JOJ] - Scot Greenan (Clayton)
2019 Rodiče na tahu [DVD] - Ben Platt (Jason Johnson)
2019 Rudý pes: Blue [dabing Prima] - Calen Tassone (Taylor)
2019 Rush a vánoční ruch - Amarr M. Wooten (Jamal Williams)
2019 Sanctum [Prima] - Rhys Wakefield (Josh)
2019 Sběratel Ruben Brandt - Zalán Makranczi (Mike Kowalski)
2019 Sněžná past - Tye Alexander (Glen Harris)
2019 Spolujízda - Iko Uwais (Teijo)
2019 Tenkrát v Hollywoodu - Austin Butler (Tex Watson)
2019 Tolkien - Tom Glynn-Carney (Christopher Wiseman)
2019 Už tam jsme? [Prima] - Jay Mohr (Marty)
2019 Všem klukům, které jsem milovala - Israel Broussard (Josh)
2019 Zlo s lidskou tváří [DVD] - Justin McCombs (Jim Dumas)
2019 Život psíma očima - Andres Joseph (Tony)
2019 211: Volání o pomoc - Michael Rainey Jr. (Kenny)
2018 Alfa a Omega: Rodinná dovolená - Christopher Corey Smith (Marcel)
2018 Alfa a Omega: Vánoční dobrodružství - Christopher Corey Smith (Marcel)
2018 Alfa a Omega: Velké vlčí hry - Christopher Corey Smith (Marcel)
2018 Alfa a Omega: Legenda o zubaté jeskyni - Christopher Corey Smith (Marcel)
2018 Brouček - Thomas Solivérès (Vincent)
2018 Johnny English znovu zasahuje - Amit Shah (Samir)
2018 Lady Bird - Lucas Hedges (Danny O'Neill)
2018 Leo Da Vinci: Mise Mona Lisa - Bryce Papenbrook (Lorenzo)
2018 Mamka a taťka - Robert T. Cunningham (Damon Hall)
2018 Nepříčetná - Colin Woodell (Mark)
2018 O zakletém králi a odvažném Martinovi - Richard Autner (Martin)
2018 Peppermint: Anděl pomsty - Richard Cabral (Salazar)
2018 Poprvé na střední - Daniel Doheny (Liam)
2018 Přes kosti mrtvých - Jakub Gierszal (Dion)
2018 Rudý pes: Blue - Calen Tassone (Taylor)
2018 Stát vs. Fritz Bauer - Tilo Werner (Harel)
2018 Stejně tak jiný jako já - Ty Parker (mladší Bobby)
2018 Šok a úžas - Luke Tennie (Adam Green)
2018 Teheránská tabu - Morteza Tavakoli (Amir)
2018 V domě - Dorian Kingi (David)
2018 Villa Capri - Nick Peine (Jimmy)
2018 Vlci za dveřmi - Miles Fisher (Jay)
2018 Žlutí ptáci - Tye Sheridan (Murphy)
2018 01:54 - Antoine-Olivier Pilon (Tim)
2017 Anthropoid - Sam Keeley (Josef Bublík)
2017 Cesta s tátou - Razvan Enciu (Emil)
2017 Divoká banda [ČT] - Bo Hopkins (Clarence Lee)
2017 Duel v Mount Hermonu - Emory Cohen (Isaac)
2017 Ku'Damm 56 - August Wittgenstein (Wolfgang von Boost)
2017 Marguerite - Théo Cholbi (Diego)
2017 Modrá jako safír - Jannis Niewöhner (Gideon de Villiers)
2017 Nejlepší přítel - Marek Zeman (Honza)
2017 Newyorčané - Ben Rosenfield (River)
2017 Reality Show - Juan Pablo Di Pace (Dunkin)
2017 Rudá jako rubín - Jannis Niewöhner (Gideon)
2017 Souboj na špičkách - Barton Cowperthwaite (Damon)
2017 Svědek obžaloby [Prima] - Billy Howle (Leonard Vole)
2017 To byl zítra flám 2 [Prima] - Clark Duke (Jacob)
2017 Vesnická válka - Pasquale Patruno (Francisco)
2017 V písku - Příslib svobody - Joel Basman (Helmut)
2017 Zelená jako smaragd - Jannis Niewöhner (Gideon de Villiers)
2016 Adopce smrti - Jared Abrahamson (Dylan Maxwell)
2016 Artemisia - Yann Trégouët (Fulvio)
2016 Barbie: Tajná agentka - Ian Hanlin (Lazlo)
2016 Barbie: Ve hvězdách - Robbie Daymond (Leo)
2016 Elena a tajemství Avaloru - Carlos Alazraqui (Skylar)
2016 Město statečných - Lucas Till (Josh Harvest)
2016 Modrá nota - Benoît Le Pecq (Maurice Sand)
2016 Nerve: Hra o život - Ed Squires (Chuck)
2016 Neutečeš - Keir Gilchrist (Keir)
2016 Obchod s nevinností - Nick Roux (Adam)
2016 San Andreas - Jason Woods (Nick)
2016 Série Divergence: Aliance - Jonny Weston (Edgar)
2016 Sousedi 2 - Jerrod Carmichael (Garf)
2016 Syn zmaru [JOJ] - Brenton Thwaites (JR)
2016 Totem vlka - Shaofeng Feng (Chen Zhen)
2016 Želvy Ninja 2 - Noel Fisher (Michelangelo)
2015 Bouře meteorů [Prima] - Brett Dier (Jason)
2015 Cesta za spravedlností: V dobrém či zlém - Cameron Bright (Will Donohue)
2015 Co jsme komu udělali? [DVD] - Xiaoxing Cheng, Jassem Mougari, Nicolas Move (majitel čínské restaurace, Rachidův klient, lektor zumby)
2015 Dávám tomu rok [Prima] - Joseph Millson (Charlie)
2015 Já, Earl a holka na umření - Thomas Mann (Greg)
2015 Londýnský gangster [Prima] - Jamie Campbell Bower (kluk v bílém)
2015 Muži, ženy a děti [HBO] - Ansel Elgort (Tim Mooney)
2015 My Little Pony: Equestria Girls: Hry přátelství - Vincent Tong (Flash Sentry)
2015 Panenka z pekla - Joey Luthman, Scott Thomas Reynolds (Zachary, Danny)
2015 Pět nejlepších [HBO] - Michael Che, Anders Holm, Aaron Moten (Paul, Brad, fanoušek)
2015 Případ komisaře Maigreta [ČT] - Serge Rousseau (Émile Gaulthier)
2015 Přizdis*áči [Prima] - Theo James (James)
2015 Rezistence - Jonny Weston (Edgar)
2015 Syn zmaru [HBO] - Brenton Thwaites (JR)
2015 Šibenice - Ryan Shoos (Ryan Shoos)
2015 Výchozí bod - Michael Pitt (Ian)
2015 Zachráněné Vánoce - Justin Hoffmeister (Rob)
2014 Francouzský kankán - Franco Pastorino (Paulo)
2014 Grandhotel Budapešť - Lucas Hedges, Gabriel Rush (obsluha benzinové pumpy, Otto)
2013 My Little Pony: Equestria Girls: Rainbow Rocks - Lee Tockar, Vincent Tong (Snips, Flash Sentry)
2014 Team Hot Wheels: Kde se berou mazáci! - Nicolas Roye (Wyatt)
2014 Violetta: Koncert - Nicolás Garnier (Andrés)
2014 Zdravím, dámy! - Kyle Mooney (Rory)
2014 Zlodějka knih - Ben Schnetzer (Max Vandenburg)
2014 Želvy Ninja - Noel Fisher (Michelangello)
2014 Žraločí masakr v Jersey Shore - Daniel Booko (Balzac)
2013 Frankenweenie: Domácí mazlíček - James Hiroyuki Liao (Toshiaki)
2013 Justin: Jak se stát rytířem - Freddie Highmore (Justin)
2013 Kšeft na jeden den - Jack O'Connell (Adam)
2013 My Little Pony: Equestria Girls - Lee Tockar, Vincent Tong (Snips, Flash Sentry)
2013 Příběhy ze Zeměmoří - Jun'ichi Okada (Arren)
2012 Baaria [ČT] - Davide Viviani (Peppino Torrenuova - adolescent)
2012 Dívka vs. Monstrum - Brendan Meyer (Henry)
2012 Nahlas a naplno - Dexter Darden (Walter HIll)
2012 Temné stíny - Gabriel Freilich (hippie)
2011 Balls Out: Garyho výzva - Brando Eaton (Mike Jensen)
2009 Fort Apache - George O'Brien (kapitán Sam Collingwood)
2009 Jennifer's Body - Bacha, kouše! [DVD] - Josh Emerson (Jonas)
2006 Její případ - Thomas Curtis (Sammy Aimes)
2006 Sedm statečných [ČT] - John Alonso (vesničan)
2005 Bernský zázrak [dabing HBO] - Louis Klamroth (Matthias Lubanski)
2005 Zázrační pejsci [ČT] - Josh Hutcherson (Charlie Logan)
2004 Legenda o Jiřím a drakovi - Rollo Weeks (Wryn)
2004 Legenda o slavném návratu [ČT] - J. Michael Moncrief (Hardy Greaves)
2004 Polární expres - Tom Hanks (Chris)
2004 Zloději - Ka Fai Tong (malý Jim)
2002 Au Pair aneb Slečna na hlídání [Nova] - Jake Dinwiddie (Alex Caldwell)
2002 E.T. - Mimozemšťan [DVD] - Henry Thomas (Elliott)
2002 Maminčin zámek [ČT] - Victorien Delamare (Paul Pagnol)
2002 Myšák Stuart Little 2 - Jonathan Lipnicki (George Little)
2002 Tatínkova sláva [ČT] - Victorien Delamare (Paul Pagnol)
200x Rodinná farma [Hallmark] - Ty Wood (Bert Grier)
200x Rodinné tajemství - Logan Lerman (Luke Chandler)
20xx Pěkně blbě - Bo Burnham (CJ)
20xx Žáby k zulíbání 3 - Vincent Redetzki (Willi)
1999 Matrix - Rowan Witt (chlapec s lžící)

Minisérie:
2020 Normální lidi - Fionn O'Shea (Jamie)
2020 Španělská princezna [2. série] - Ruairi O'Connor (Jindřich VIII.)
2020 Zaprodaní bance [2. série] - Tedros Teclebrhan (David Kubiak)
2019 Doktor Thorne - Harry Richardson (Frank Gresham)
2019 Oběť - Nicholas Nunn (William Napier)
2018 Ku'damm 59 - August Wittgenstein (Wolfgang von Boost)
2018 Vojna a mír [ČT] - Aneurin Barnard (Boris)
2016 Kořeny - Regé-Jean Page (Chicken George)
2012 Čas tajemství, čas lásek - Robin Causse (Marcel Pagnol - 16 let)

Seriály:
2021 Bancroftová - Adam Long (Joe Bancroft)
2021 Byl by to hřích - Olly Alexander (Ritchie Tozer)
2021 Dvojí tvář - Ronak Patani (Pervaiz Quareshi)
2021 Ďáblovo hrdlo - Dimitar Nikolov (Slavcho)
2021 Medici - Zacharie Chasseriaud (Hugo)
2021 Mladá modrá krev - Inti Zamora Sobrado (Ayub)
2021 Muž z Vysokého zámku [2. a 4. série] - Sen Mitsuji, Lee Shorten (Toru Kido, Yoshida)
2021 Operace Buffalo - Mackenzie Fearnley (Dave)
2021 Outer Banks - Drew Starkey (Rafe Cameron)
2021 Podzemní železnice - Marcus Gladney Jr. (Ellis)
2021 Sevření Singapuru - Luke Treadaway (Matthew Webb)
2021 Sněží! [4. série] - Damson Idris (Franklin)
2021 Světlo a stíny - Andy Burse (Dubrov)
2021 Zaprášená tajemství: Pandořina skříňka - Cory Rempel (Ryan)
2021 Zaprášená tajemství: Posmrtná maska - Cory Rempel (Ryan)
2021 Zaprášená tajemství: Vražedné foto - Evan Roderick (Travis)
2021 Zavolejte porodní sestřičky - Nicholas Agnew, Daniel Attwell, Tommy McDonnell (Bill Corbin, Stan Baker, Billy Vickers)
2020-2021 Inspektor George Gently [5. série] - Nick Hendrix (Anthony Baugh)
2020-2021 Muž z Vysokého zámku [1. série] - Hank Harris, Yuki Matsuzaki (Randall, Nakamura)
2020-2021 Panika - Ray Nicholson (Ray Hall)
2020-2021 Sektor - Will Tudor (Theo Tuck)
2020 Alex Rider - Otto Farrant (Alex Rider)
2020 BIA [2. série] - Fernando Dente (Víctor Gutiérrez)
2020 Břemeno pravdy - Meegwun Fairbrother (Owen Beckbie)
2020 Cardinal [3.-4. série] - Alex Ozerov, Mike Taylor (Jack, mladý Scott)
2020 Černý baron - Hugo Becker (Cyril Balsan)
2020 Devs - Jin Ha (Jamie)
2020 Dobrý boj [4. série] - Jon Michael Hill, Dana Aliya Levinson (Jumaane Jenkins, Sadie Liptonová)
2020 Doktor z venkova [18.-22. série] - Nils Brunkhorst, Sebastian Deyle, Max Engelke, Julian Paeth (Philipp, Andreas Jeschke - 18. série, Schlüter, Peer Moser)
2020 Dopis pro krále - Jonah Lees (Jussipo)
2020 Do temnoty [2. série] - Evan Bittencourt (Peter)
2020 Flash - Franz Drameh, Andy Mientus (Jefferson Jackson, Hartley Rathaway)
2020 Inspektor George Gently [3. série] - Neil Morrissey (Tony)
2020 Jurský svět: Křídový kemp - Ryan Potter (Kenji)
2020 Jessica Jones [3. série] - Eka Darville (Malcolm Ducasse)
2020 Julie a Fantomové - Graeme McComb (Rob)
2020 Kondor [HBO] - Dalmar Abuzeid (Caleb Wolfe)
2020 Koruna [4. série] - Freddie Fox (Mark Thatcher)
2020 Kruhy + kříže - Luke Bailey (Yaro Baloyi-Hadley)
2020 Manifest [2. série] - Garrett Wareing (TJ Morrison)
2020 Místo činu - Max Krause (Wolfram Liere)
2020 Papírový dům - Miguel Herrán (Rio)
2020 Pokoj 104 [4. série] - Timothy Granaderos, Jake Green, Bernard David Jones, Logan Miller (Hunter, John, Justin, Logan)
2020 Policie Chicago - Steven R. McQueen (Jimmy Borelli)
2020 Proč? 13x proto [4. série] - Jan Luis Castellanos (Diego)
2020 Prolhaní [2. série] - Jamie Flatters (Luke Earlham)
2020 Sekerka - Jack Bence, Kadeem Ramsay (Talylor, Samson)
2020 Siréna [3. série] - Deniz Akdeniz (Robb)
2020 Spoutaná láska - Alexej Jarovenko (Alexej Kosach)
2020 Trinkets [2. série] - Odiseas Georgiadis (Noah Simos)
2020 Učitel [2. série] - Adrian Zaremba (Patryk Dobosz)
2020 Umbrella Academy - Robert Sheehan (Klaus Hargreeves)
2020 Utíkej - Shaun J. Brown (Ryan Everwood)
2020 Ve jménu vlasti [8. série] - Sam Chance (Drew Soto)
2020 Vražedné záhady slečny Fisherové [Prima, 3. série] - Hugo Johnstone-Burt (Hugh Collins)
2020 Winx Saga: Osud - Freddie Thorp (Riven)
2020 Zaprášená tajemství: Mrtvý na pláži - Grayson Maxwell Gurnsey (Kev)
2019-2020 BIA [1. série] - Fernando Dente (Víctor Gutiérrez)
2019-2020 Prezident v pořadí [2. série] - Jake Epstein, Gregory Smith (Chuck Russink, Will Griffin)
2019-2020 Sexuální výchova [2. série] - Chaneil Kular (Anwar)
2019-2020 Team Kaylie [3. série] - David Gridley (Colt Axelrod)
2019-2020 Vražedné záhady slečny Fisherové [Prima, 2. série] - Hugo Johnstone-Burt (Hugh Collins)
2019-2020 Zámek a klíč - Connor Jessup (Tyler Locke)
2019 Černé zrcadlo - Paul G. Raymond (Kabir)
2019 Deadly Class - Benjamin Wadsworth (Marcus Lopez)
2019 Doktoři [2. série] - Joshua Brady, Tate Ellington, Jordan Patrick, Joshua Rivera, Michael Weston (Aaron Holt, Jason Thoms, Justin Arkman, Mauricio, Gordon Page)
2019 Doom Patrol [1. série] - Kyle Clements (John Bowers)
2019 Euforie - Keean Johnson (Daniel)
2019 Fanynka - Gabriel Rossi (Miguel Castro-Romero)
2019 Grantchester [2., 4. série] - Sam Frenchum, Charlie Hamblett (Gary, Tim Amery)
2019 Já, společnice [Prima] - Kevin Claydon (Craig)
2019 Jessica Jones [1.-2. série] - Eka Darville (Malcolm Ducasse)
2019 Jméno růže - Damian Hardung (Adso z Melku)
2019 Komory - Jonny Rios (Ravi Jerome)
2019 Koroner Quincy - Ed Begley Jr., Jonathan Segal (David Phillips, George Talbot)
2019 Lásky přes internet - Nick Grava (Evan)
2019 Legalizace - Daniel Furlan (Vini)
2019 Lovec - Lorenzo Adorni (Mateo Messina)
2019 Medicejové [2. série] - Charlie Vickers (Guglielmo Pazzi)
2019 Nad ránem - Colin Ford (Josh Wheeler)
2019 Na tenkém ledě - Evan Roderick (Justin Davis)
2019 Neuvěřitelná - Tate Ellington (Stephen Graham)
2019 NOOBees - Andrés de la Mora (David Gómez)
2019 Orange is the New Black [Netflix, 1. série] - Patrick Cann, Benjamin Eakeley, Devin Harjes, Jermel Howard (policista, Greg O'Brien, Arlen, Donte)
2019 Podivné věci - Joe Keery (Steve Harrington)
2019 Prolhané krásy: Perfekcionistky - Evan Bittencourt (Andrew Villareal)
2019 Příběh služebnice [3. série] - Max Minghella (Nick)
2019 Rychle a zběsile: Závodníci v utajení - Jorge Diaz (Cisco Renaldo)
2019 Sexuální výchova [1. série] - Chaneil Kular (Anwar)
2019 Sněží! [3. série] - Damson Idris (Franklin)
2019 Soumrak templářů [HBO, 2. série] - Tom Forbes (princ Ludvík)
2019 Team Kaylie [1.-2. série] - David Gridley (Colt Axelrod)
2019 Temný krystal: Věk vzdoru - Taron Egerton (Rian)
2019 Titans - Ryan Potter (Gar Logan)
2019 Versailles [Prima, 1.-2. série] - George Webster (Vilém Oranžský)
2019 V pasti [2. série] - Arnmundur Ernst Björnsson (Stefán)
2019 Vraždy v Midsomeru [21. série] - Bryan Dick (Cyrus)
2019 Vražedné záhady slečny Fisherové [Prima, 1. série] - Hugo Johnstone-Burt (Hugh Collins)
2018-2019 Berlínská mise [HBO, 3. série] - Ismael Cruz Cordova (Rafael)
2018-2019 Elena z Avaloru [2. série] - Carlos Alazraqui (Skylar)
2018-2019 Hlasiťákovi [3. série] - Maila Flanagan, Evan Kishiyama (Byron, Richie)
2018-2019 Prezident v pořadí [1. série] - Jake Epstein (Chuck Russink)
2018 American Crime Story - Tye White (Jason Simpson)
2018 Carter [1. série] - Dan Beirne (Adam)
2018 Castle Rock [1. série] - Noel Fisher (Zalewski)
2018 Fotbalový talent [1. série] - Hunter Clowdus (JJ Parker)
2018 Geniální přítelkyně [1. série] - Gennaro De Stefano (Rino Cerullo)
2018 Najdi si mě v Paříži - Luca Varsalona (Clive)
2018 Otec Brown [6. série] - Jarrad Ellis Thomas (Alexander)
2018 Pokoj 104 [2. série] - James Earl (Ollie)
2018 Ponorka [1. série] - Leonard Scheicher (Frank Strasser)
2018 Ranč Heartland [7.-11. série] - Graham Wardle (Ty Borden)
2018 Sněží! [2. série] - Damson Idris (Franklin)
2018 Tady a teď - Daniel Zovatto (Ramon)
2018 Trust - Andrea Arcangeli (Angelo)
2018 Ve jménu vlasti [7. série] - Colton Ryan (J. J. Elkins)
2018 Vzhůru ke hvězdám - Carter Jenkins (Rainer)
2017-2018 Mladí Titáni do toho! - Khary Payton (Cyborg)
2017-2018 Soumrak templářů [HBO, 1. série] - Marcos Franz (Luis)
2017 Bylo, nebylo [6. série] - Deniz Akdeniz, Rustin Gresiuk (Aladin, mladý August)
2017 Inspektor Banks [3.-4. série] - Danny Rahim (Tariq)
2017 Jak prosté [AXN] - Derek Goh (Kyle)
2017 K smrti trapný [1. série] - Sebastian Stan (Clay)
2017 Myšlenky zločince [12. série] - Jacob Houston (Zach)
2017 Nadia: Tajemství modré vody - ? (Eiko Villan)
2017 Otec Brown [5. série] - Elliott Jordan (George)
2017 Pokoj 104 [1. série] - Jay Duplass (Daniel)
2017 Sněží! [1. série] - Damson Idris (Franklin)
2017 The Lodge - Luke Newton (Ben Evans)
2017 Wallander [ČT, 4. série] - Lemogang Tsipa (Mabasha)
2016-2017 Kriminalista [11. série] - Benito Neves (Ernesto)
2016 American Crime [2. série] - Connor Jessup (Taylor Blaine)
2016 Elena z Avaloru [1. série] - Carlos Alazraqui (Skylar)
2016 Hodina duchů [1. série] - Gabriel Basso, Tyler Johnston, Mitchell Kummen, Ryan McDonell (Teddy, Tyler, Mike, Zack)
2016 Hra o trůny [6. série] - Dean-Charles Chapman (Tommen Baratheon)
2016 Kriminalista [10. série] - Julius Feldmeier (Mario Höpfner)
2016 Mammon - Alexander Tunby Rosseland (Andreas Verås)
2016 Most [3. série] - Adam Pålsson (Emil)
2016 Pan Selfridge [4. série] - Mitchell Hunt (Joe Tooby)
2015-2016 Táborníci z Kikiwaka [1. série] - Myko Olivier (dr. Hunter Brody)
2015 Dobrodružství Sáry Jane - Finn Jones (Santiago)
2015 Hra o trůny [5. série] - Dean-Charles Chapman (Tommen Baratheon)
2015 LoliRock - Vincent Tong (Mephisto)
2015 Most [2. série] - Peter Christoffersen (Julian)
2015 Panství Downton [5. série] - Matt Barber (Atticus)
2015 Violetta [3. série] - Nicolás Garnier (Andrés)
2015 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti [15. série] - Robin de Jesus (Jose Silva)
2014-2015 Městečko záhad [2. série] - Jason Ritter (Dipper Pines)
2014 Castle na zabití - Bradford Anderson, Myko Olivier, Sam Towers (Dwight Carruthers, Pi, Riley Marshall)
2014 Misfits: Zmetci [5. série] - Nathan McMullen (Finn Samson)
2014 Most [1. série] - Emil Birk Hartmann (August)
2014 Perníkový táta [6. série] - Jesse Plemons (Todd)
2014 Ranč Heartland [1. série] - Graham Wardle (Ty Borden, další role)
2014 [2. série] Violetta - Nicolás Garnier (Andrés)
2014 90210: Nová generace - Zachary Abel, Gideon Emery, Yani Gellman, Ryan Rottman, Derek Theler (Zach, Kevin, Diego Flores, Shane, Shawn)
2013-2014 Síla intrik [3. série] - Marco Vivio (Tommaso Pironi, více rolí)
2013-2014 [1. série] Violetta - Nicolás Garnier (Andrés)
2013 American Horror Story [1. série] - Brando Eaton, Brennan Mejia (Kyle Greenwell, Gabriel Ramos)
2013 Misfits: Zmetci [4. série] - Nathan McMullen (Finn Samson)
2013 Na věky věků - Kostja Ullmann (Holger)
2013 Síla intrik [1.-2. série] - Marco Vivio (Tommaso Pironi, více rolí)
2013 Zdravím, dámy! - Kyle Mooney (Rory)
2012 Glee [3. série] - Samuel Larsen (Joe Heart)
2012 Městečko záhad [1. série, 1. - 10. díl] - Jason Ritter (Dipper Pines)
2012 Procitnutí - Dylan Minnette (Rex Britten)
2012 Vzpomínka na budoucnost - Blair Redford (Joel)
2010 Zlatá sedmdesátá - Nicholas Gonzalez (Thomas)
2009 Důkaz na dosah [Tv Barrandov] - Vinzenz Kiefer (Daniel Aderhold)
2008 Soudkyně Amy [6. série] - Louis Martin Braga (Donovan Norwood)
2007 Kalifornské léto - Jesse Head, Jon Rowland (Lucas, Bob)
2003 Daleká cesta za domovem - Elliot Henderson-Boyle (Kuklík)
2002 Conan - Jacob Chase (Dee-ahn)

Reality-Shows:
2021 Láska je slepá - Damian Powers
2021 Svatba na první pohled (Austrálie) - Nick Furphy
2021 Too Hot to Handle - Bryce Hirschberg
2017 Kdo přežije [25. série] - Peter Yurkowski
2015 Škola pro mariňáky - Matt Finta
2013 Kdo přežije [10. a 21. série] - Fabio, Jonathan Libby
2012 Kdo přežije [4. série, Prima] - Gabriel Cade

Spoty:
2014 Zápisky z natáčení - Nicolás Garnier

Hry:
20xx League of Legends - ? (Akshan)
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
 
Příspěvky: 5603
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha

Re: Robert Hájek

Příspěvekod ReDabér » 04 srp 2013 13:17

Neurčené role:
FILMY
Další neurčené role
FILMY
2021 Blesk [Prima]
2021 Horko jako v červnu
2021 Není úniku [AMC]
2021 Pouze zvěř
2021 Rodinný ranč 2
2021 Výplata [Paramount Network]
2020 Angláni na útěku [Prima]
2020 Den dobytí Bastily [Prima]
2020 Divoch
2020 Dr. T a jeho ženy [Prima]
2020 Insidious 2
2020 Láska prochází žaludkem
2020 LEGO Marvel Superhrdinové: Black Panther: Potíže ve Wakandě
2020 Nechte ho jít
2020 Nesmrtelný
2020 Odstřelovač
2020 Přežili jsme území nikoho
2020 Smrtící rychlost
2020 Špatný soused
2020 Temnota přichází
2020 Vánoční koleda
2020 Vánoční vloupání
2020 Vraždy u jezera: Mořská panna
2020 Zaprášená tajemství: Stará vražda
2020 Zaprášená tajemství: Vražda v podkroví
2020 Zaprášená tajemství: Vraždy pro milovníky detektivek
2020 Zprávy ze světa
2019 Alex a já
2019 Černobyl
2019 Gryfon [FilmBox]
2019 Jeden musí z kola ven [FilmBox]
2019 Kauza CIA [FilmBox]
2019 Kulka pro generála [ČT]
2019 Očím skryté
2019 Pan Dort
2019 Pět nejlepších [JOJ]
2019 Pod vysokým napětím
2019 Postal
2019 Prokletí [FilmBox]
2019 Předvánoční večer
2019 Rány
2019 Robin Hood: Král zbojníků [FilmBox]
2019 Temná tvář Brooklynu
2019 Tlapková patrola: Vždy ve střehu
2019 Vox Lux
2019 Vynálezce her
2019 Výplata [FilmBox]
2019 Záhada v květinářství: Držet jazyk za zuby [Prima]
2019 Záhada v květinářství: Květiny na věčnost [Prima]
2019 Záhada v květinářství: Utnuto v počátku [Prima]
2019 Zemřít šťastný
2019 24 hodin života [JOJ]
2018 Berlínská mise
2018 CHIPS: Bláznivá hlídka
2018 Nico, 1988
2018 Trouba k pohledání
2018 V pasti času
2017 Černý motýl
2017 Dárek [Prima]
2017 Den patriotů
2017 Hledání Felliniho
2017 Hra o všechno
2017 Jackie
2017 Karkulín ze střechy [ČT]
2017 Každému, co mu patří
2017 Legenda 17
2017 Nástroj zkázy
2017 Správní chlapi [Prima]
2017 Šťastná hvězda
2016 Krása na hřišti
2016 Mythica: Čaroděj
2016 Nádherný obzor
2016 Temný bojovník [Prima]
2016 Ulička hanby [Prima]
2015 Ant-Man
2015 Hitman: Agent 47
2015 10 000 dnů [Prima]
2014 Angelika
2014 Den nezávislosti: Invaze [Prima]
2014 Kapitál
2014 Let smrti
2014 Pevnost Saganne [ČT]
2014 Sousedi
2014 Zapomenutá kletba [Prima]
2014 Zkáza Las Vegas
2013 Prostě sexy [Prima]
2013 Rodinné zájmy [HBO]
2013 Z jiného úhlu [Prima]
2012 Ať vejde ten pravý
2012 Exterminátor: Třída 1999 [Nova]
2012 Rock ze střední [Prima]
2012 Smrt v dohledu [MGM]
2011 Footloose: Tanec zakázán
2011 Guy de Maupassant
2011 Let's Dance 3D [DVD]
2011 Noc hrůzy
2011 Ohnivá smršť
2010 Předčítač [HBO]
2009 Americká aféra
2009 Láska, podvod a loupež [MGM]
2006 Machuca
2006 Píseň za chudého chlapce [HBO]
2006 Vojna a mír [DVD]
2006 Zázraky [MGM]
2005 Alexander Veliký [DVD]
2005 Naděje a sláva
2005 Slavíci v kleci
2004 Corrina, Corrina [Nova]
2004 Emil a detektivové
2004 Jack Rozparovač [Prima]
2004 Na vlastní pěst
2004 Osm bláznivých večerů
2004 Pán much [Cinemax]
2004 Petr Pan
2004 Síla lásky
2004 Škola ro(c)ku
2004 Tajemná řeka
2004 Válka dobytkářů [ČT]
2004 Velká ryba
2004 Vesnice
2002 DARYL [2. dabing Novy]
2002 Dobyvatelé ztracené archy [Nova]
2002 Informátor
2002 Kluci v mém životě
2002 Legenda o Červeném draku
2002 Policajtka [VHS]
2002 Tvrdá hra
2001 Řidičák [Nova]
2000 Můj pes Skip
200x Lásce neutečeš
200x Lev v zimě
200x Životy svatých [Hallmark]
xxxx Černá růže
xxxx Děti z Duranga

MINI-SÉRIE
2020 Fotografie zemřelých
2020 Trigonometrie
2019 Černobyl
2019 Hlava 22
2019 Já jsem noc
2019 Nejsilnější hlas
2019 Španělská princezna [1. série]
2019 Válka světů
2019 Vánoční koleda
2018 Malé ženy

SERIÁLY
2021 Combat Hospital
2021 Manhattan
2020-2021 Pravda a spravedlnost
2020 Bosch [3. série]
2020 Coop & Cami se ptají světa [2. série]
2020 Endeavour [7. série]
2020 Geniální přítelkyně [2. série]
2020 Hodinka
2020 Chyťte ho! [3. série]
2020 Jsme, jací jsme
2020 Kobra 11 [25. série]
2020 Larry, kroť se [10. série]
2020 Myšlenky zločince [15. série]
2020 Orange Is the New Black [Netflix, 6. série]
2020 Policie Chicago [1.-2.,4., 7. série]
2020 Případ pro dva [32.-33. série]
2020 Star Wars: Klonové války [Disney Channel, 4. série]
2020 Tým Seal [3. série]
2020 Viktor a Valentino [2. série]
2020 Volejte Saulovi [5. série]
2020 Vychováni vlky
2020 Zelený servis [4. série]
2020 4 bloky
2020 30 stříbrných
2019-2020 NCIS: New Orleans [6. série]
2019-2020 Odkaz [2. série]
2019-2020 Viktor a Valentino [1. série]
2019 Drápy [3. série]
2019 Fantastická výchova
2019 Foodie Love
2019 Gomora [4. série]
2019 Kouzelná Beruška a Černý kocour [3. série]
2019 Městečko Pines [2. série]
2019 Nenasytná
2019 Roky a roky
2019 Sabrinina děsivá dobrodružství [1. série]
2019 Vera [5. a 7. série]
2019 Zpřítomnělí
2018 Já Frankie
2018 Myšlenky zločince [13. série]
2018 Poldark [2. série]
2018 Ronja, dcera loupežníka
2018 Vraždy v Midsomeru [Prima, 20. série]
2017-2018 Shimmer a Shine [3. série]
2017 Rozdělené nebe
2017 Viktorie [1. série]
2016 Riley ve velkém světě [3. série]
2015 Jasper
2015 Podcats
2015 Průměrňákovi [6. série]
2015 Riley ve velkém světě [2. série]
2014 Dexter [8. série]
2014 Riley ve velkém světě [1. série]
2013-2014 No Limit [AXN, 1. série]
2013 Alcatraz
2012-2013 Sladký život na moři [3. série]
2012 Profil zločinu [ČT, 3. série]
201x Námořní vyšetřovací služba L.A. [AXN, 10. série]
2002 Teletubbies [Nova]
2002-2003 Teletubbies [DVD]
200x 3-2-1 Tučňáci [Minimax]

DOKUMENTY
2015 Gepard: Boj o trůn [Prima]
2015 Legenda o zajíci a Slunci
2015 Lví královna
2014 Přírodní vesmír

HRY
2020 Detektiv Kurzor
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
 
Příspěvky: 5603
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha

Re: Robert Hájek

Příspěvekod ReDabér » 25 črc 2021 10:10

Další neurčené role:
FILMY
2021 Cyborg Cop [AMC]
2021 Ještě větší lhář
2021 Konce a začátky
2021 Legie naděje
2021 Maličkost k narozeninám [Prima]
2021 Nerozluční
2021 Příběh gangstera: Marbella
2021 Síť [Film+]
2021 Spojenec 2
2021 Studentka [AMC]
2021 Zapomenutý ostrov [Prima]
2020 Útok na Wall Street [AMC]
2019 Kin: Smrtící zbraň [HBO]
xxxx Dva misionáři [AMC]

MINI-SÉRIE
2021 Očitý svědek

SERIÁLY
2021 Balthazar
2021 Genera+ion
2021 Město na kopci [2. série]
2021 Muž z Vysokého zámku [3. série]
2021 Sex/Život
2021 Team SEAL [4. série]
2019 Harrow [2. série]
2019 Temné léto [1. série]
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
 
Příspěvky: 5603
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha


Zpět na E-H - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály