Matěj Havelka

Máte svého oblíbence od E do H? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Matěj Havelka

Příspěvekod mihav » 04 zář 2016 12:34

Obrázek
Narozen: 27.5.2005, Nymburk

Ukázka dabingu:

(2019 - Malý Sheldon, autor takezo)


(2016 - Krtek a Panda, autor Tomáš Slach)

DABING

FILMY:
2020 Cizinec - Vitali Bobrov (syn)
2020 Děda, postrach rodiny - Juliocesar Chavez (Billy)
2020 Divoch - Lotima Pome'e (malý Moses)
2020 Drobeček a boj o zlatý důl - Viggo Neijs (Drobeček)
2020 Hubieho Halloween - Noah Schnapp (Tommy)
2020 Chata - Jaeden Martell (Aiden Hall)
2020 Chůva na zabití - Zachary Alexander Rice (Luis)
2020 Můj andílek - Finn Little (Thomas)
2020 Nečekaná hrozba [dabing Filmbox] - Cole Coker (Pidge)
2020 Nestřílejte! - Kes Bakker (David - 12letý)
2020 Nico - bájný jednorožec / Nico the Unicorn - Kevin Zegers (Billy Hastings)
2020 Příběh stoleté ryby - Johnny Yong Bosch (Qiu)
2020 Příšerky útočí - Jaeden Noel (Phillip)
2020 Rajská zahrada / I Giardini dell'Eden - Asher Coher (malý Ježíš)
2020 Super třída v oblacích - Imme Gerritsen (Tobiáš)
2020 Tlapková patrola: Tryskáč na záchranu - David Lopez (Tracker)
2020 Utop se, nebo plav - Mathieu Torloting (Romain)
2020 Vlčí parta - Aaron Kissiov (Vlad)
2020 Vlna zločinu - Asier Rikarte (Asier)
2020 Vyproštění / Extraction - Rudhraksh Jaiswal (Ovi Mahajan)
2020 Zaprášená tajemství: Mrtvý na pláži - Connor Stanhope (Logan Shannon)
2020 Zaprášená tajemství: Stará vražda - Connor Stanhope (Logan Shannon)
2020 Zaprášená tajemství: Vražda v podkroví - Connor Stanhope (Logan Shannon)
2020 Zaprášená tajemství: Vraždy pro milovníky detektivek - Connor Stanhope (Logan Shannon)
2020 Zázračný wrestler - Dallas Young (Mason)
2020 Ztracený poklad Jesseho Jamese - Riley Sullivan (Doniphan James)
2019 Amityville: Počátek - Zane Austin (Marc DeFeo)
2019 Bolest a sláva / Dolor y gloria - Asier Flores (mladý Salvador Mallo)
2019 Conni a její kamarádi - Oskar Keymer (Paul)
2019 Conni a její kamarádi - Tyranosaurovo tajemství - Oskar Keymer (Paul)
2019 Dávné křivdy - Christian Sloan (Darren Jennings)
2019 Gentleman s pistolí - Teagan Johnson (Tyler)
2019 Kim Possible - Sean Giambrone (Ron Stoppable)
2019 Krvavá nevěsta / Ready or Not - Etienne Kellici (Mladý Daniel)
2019 Kursk - Artemiy Spiridonov (Miška Averin)
2019 La Llorona: Prokletá žena - Roman Christou (Chris)
2019 Le Mans '66 / Ford v Ferrari - Noah Jupe (Peter Miles)
2019 Letní bouře / A Storm in Summer - Aaron Meeks (Herman D. Washington)
2019 Loď snů: Japonsko - Daan Lennard Liebrenz (Paul Fährmann)
2019 Loď snů: Havaj - Nico Ramon Kleemann (Moritz)
2019 Lovci duchů na ledové stopě - Milo Parker (Tom Thompson)
2019 Malá vlčí Kniha špatnosti - Stuart McKenzie (Dave)
2019 Malí krotitelé duchů - Azzdine Benaji (Mahdi)
2019 Mia a bílý lev - Ryan Mac Lennan (Mick)
2019 Milovník po přechodu - Raphael Alejandro (Hugo)
2019 Moje druhá šance - Hapi Murphy (Joshua Phelps)
2019 Mrazivý lov / Daughter of the Wolf - Anton Gillis-Adelman(Charlie)
2019 My - Evan Alex (Jason Wilson / Pluto)
2019 Nabarvené ptáče / The Painted Bird - Petr Kotlár (Joska)
2019 Nedotknutelní - Jahi Di'Allo Winston (Anthony)
2019 Oběť / The Victim - Zahar Burlakov (Ben Dean)
2019 Otázky a odpovědi / Quiz Show - Joseph Blaire (Lester Stempel)
2019 Rudý pes: Blue [dabing Prima] - Levi Miller (Mick)
2019 Skleněný pokoj / The Glass Room - Tomáš Riley (Oskar - 13 let)
2019 Slůně v nesnázích - Ian O'Reilly (Pete)
2019 Správná parta / Time Toys -Griffin Cleveland (Matt Bauer)
2019 Starožitníkův krám / The Old Curiosity Shop (2007) - George MacKay (Kit)
2019 Supr třída - Felix Osinga (Tobias)
2019 Supr třída na škole v přírodě - Felix Osinga (Tobias)
2019 Supr třída v divadle - Felix Osinga (Tobias)
2019 Supr třída na fotbale - Jelle Stout (Tobias)
2019 Syn temnoty / Brightburn - Jackson A. Dunn (Brandon Breyer)
2019 Time Toys - Griffin Cleveland (Matt Bauer)
2019 To Kapitola 2 / It: Chapter Two - Jack Dylan Grazer (mladý Eddie Kaspbrak)
2019 Tolkien - Guillermo Bedward (mladý Hilary Tolkien)
2019 Velikánský medvěd - Markus Rygaard (Jonathan)
2019 Velké přání / Día de Muertos - Oscar Daniel Reyez (malý Jorge)
2019 Vynálezce her / El Inventor de juegos - David Mazouz (Ivan Drago)
2019 Vzdálený štěkot psů / The Distant Barking of Dogs (Oleg)
2018 15:17 Paříž - Paul-Mikél Williams (malý Anthony)
2018 Apoštol Pavel - Daryl Vassallo (Tarquin)
2018 Čarodějovy hodiny - Owen Vaccaro (Lewis)
2018 Dívka v pavoučí síti - Christopher Convery (August Balder)
2018 Fakjů pane učiteli 3 - Anton Petzold (Justin)
2018 Fantastický mazel - Jiao Xu (Záprdek)
2018 Grinch - Tristan O'Hare (Trumbert)
2018 Halloween - Jibrail Nantambu (Julian)
2018 Hrad Strašidlák / Burg Schreckenstein - Maurizio Magno (Stefan)
2018 Hrdá Mary - Jahi Di'Allo Winston (Danny)
2018 Johnny English znovu zasahuje / Johnny English Strikes Again - Noah Spiers (Baggaley)
2018 Katie Fforde: Harrietin sen [dabing Prima] - Markus Quentin (Matthew Devonshire)
2018 Kolo zázraků / Wonder Wheel - Jack Gore (Richie)
2018 Květiny v podkroví / Flowers in the Attic - Maxwell Kovach (Cory Dollanganger)
2018 Kubík hrdina - Cameron Farrelly (Vilík)
2018 Leo Da Vinci: Mise Mona Lisa - Landen Beattie (Niccolo)
2018 Léto snů - Max Page (Noah)
2018 Lola na hrášku / Lola auf der Erbse - Arturo Perea-Bigwood (Rebin)
2018 Malá čarodějnice - Marek Harbort (Konrád)
2018 Malý Houdini (Harry)
2018 Malý rytíř Trenk / Ritter Trenk - Can Schneider (Trenk)
2018 Mamka a taťka - Zackary Arthur (Josh Ryan)
2018 Moje potrhlá máma - Spencer List (Bobby)
2018 Neuvěřitelný příběh O obrovské hrušce - Alfred Bjerre Larsen (Sebastian)
2018 Osudový verdikt / The Humanity Bureau - Jakob Davies (Lucas Weller)
2018 Pelé: Zrození legendy [dabing Prima] - Leonardo Lima Carvalho (malý Pelé)
2018 Phantom Boy - Gaspard Gagnol (Leo)
2018 Poklad u jezera - Noah Lomax (Albie)
2018 Prokletý klaun - Christian Distefano (Jack)
2018 Příšerky z vesmíru - Chloe Lee Constantin (Luis)
2018 Ready Player One: Hra začíná - Philip Zhao (Shoto - realita)
2018 Rico a Oskar, ukradený kámen - Anton Petzold (Rico Doretti)
2018 Rico a Oskar, zlomené srdce - Anton Petzold (Rico Doretti)
2018 Rosamunde Pilcher: Jako z daleké hvězdy - Leo Bilicky (Max)
2018 Rozmarné jaro: Divoké srdce Afriky - Marinus Hohmann (Gary)
2018 Sám doma 3 - Alex D. Linz (Alex)
2018 Šéf / Šéfkuchař na grilu / Chef - Emjay Anthony (Percy)
2018 Tajemství Hunterových / Hunter Street - Daan Creyghton (Sal)
2018 The Florida Project - Christopher Rivera (Scooty)
2018 Všechny prachy světa / All the Money in the World - Charlie Shotwell (John Paul Getty III - 7 let)
2018 Zoufalý únos - Andy Walken (Charlie)
2017 Běž, chlapče, běž / Lauf Junge lauf - Kamil Tkacz / Andrzej Tkacz (Srulik / Jurek)
2017 Boj - Adam Chessa (Julius)
2017 Deník malého poseroutky: Výlet za všechny peníze - Jason Drucker (Greg Heffley)
2017 Dunkerk / Dunkirk - Harry Collett (Kluk)
2017 Insidious - Ty Simpkins (Dalton Lambert)
2017 Irská stopa / Turning Green - Killian Morgan (Pete)
2017 Kráska a zvíře - Nathan Mack (Chip)
2017 Ledové království: Vánoce s Olafem - Benjamin Deters (chlapeček)
2017 Legends of the Hidden Temple - Jet Jurgensmeyer (Dudley)
2017 Letíme / A Stork's Journey - Drake Bell (Richard)
2017 Maximum Ride - Experimentální děti / Maximum Ride - Gavin Lewis (Gazzy)
2017 Milovník po přechodu / How to Be a Latin Lover - Raphael Alejandro (Hugo)
2017 Mimi šéf - (Trojčata)
2017 Můj život Cuketky / Ma vie de courgette - Raul Ribera (Ahmed)
2017 Na doraz / Kidnap - Sage Correa (Frankie)
2017 Největší showman / The Greatest Showman - Ellis Rubin (Malý Barnum)
2017 Nejbáječnější Karkulín na světě / Karkulín ze střechy - William Svedberg (Ben)
2017 Příšerákovi / Happy Family - Ethan Rouse (Max)
2017 Příšerky pod hladinou / Deep - Justin Felbinger (Deep)
2017 Restaurace / Vår tid är nu - David Ramirez Knezevic (Lenne)
2017 Rico a Oskar, malí detektivové - Anton Petzold (Rico Doretti)
2017 Santovi kamarádi / Santa Buddies - Zachary Gordon (Hafík)
2017 Sbohem, Kryštůfku Robine / Goodbye Christopher Robin - Will Tilston (mladší Kryštůfek Robin)
2017 Sněhulák / The Snowman - Leonard Samuelsson Heinemann (kluk)
2017 SS-GB: Hitler v Británii / SS-GB - Louis Ashbourne Serkis (Douggie)
2017 Šerifská hvězda / Tin Star - Rupert Turnbull (Petey)
2017 Špinavý trik / American Hustle - Danny Corbo (Danny Rosenfeld)
2017 Tajný spolek Polívkového města / Supilinna Salaselts - Hugo Soosaar (Olav)
2017 To / It - Jack Dylan Grazer (Eddie Kaspbrak)
2017 Vánoční přání / Holiday Joy - Ethan Pugiotto (Miles)
2017 Volání netvora: Příběh života / A Monster Calls - Lewis MacDougall (Conor)
2017 Vzkaz v láhvi / Flaskepost fra P - Jasper Møller Friis (Samuel)
2017 Z Paříže do Paříže / Un sac de billes - Dorian Le Clech (Joseph)
2016 Až najdu domov - Dan Byrd (Cory)
2016 Fotr na inzerát - Gaspard Meier-Chaurand (Marius Vallois)
2016 Hledá se Dory - Nicholas Bird (Tryskáč)
2016 Houslový klíč / Finn - Justin Emanuels (Erik)
2016 Hybná síla - Kingsley Pearson (Matthew Fuller)
2016 Mělčiny / The Shallows - Pablo Calva (Miquel)
2016 Nejkrásnější den - Mpho Ranwedzi (Tebogo)
2019 Nenápadné zlo / Consumed - Nick Bonn (Garrett Kessler)
2016 Noční dobrodružství: Chůvy v akci - Jet Jurgensmeyer (Bobby Anderson)
2016 Pride – (malý klučina)
2016 Psí poslání - Bryce Gheisar (Malý Ethan)
2016 Vánoce v ohrožení - Max Charles (Kevin Hastings)
2016 Vykoupení ducha - Scott Terra (Jack)
2016 Zkáza zámku Herm - Léo Legrand (Jacquou jako dítě)
2016 Zločin za bílého dne - Jackson Garner (Tommy Fletcher)


SERIÁLY:
2021 Nesmrtelná láska / Amar a muerte - Alessio Valentini (Javier Beltrán)
2020 Einsteinovy záhady / Einstein - Paul Bohse (Leon Lange) [3. série]
2020 Kondor / Condor - Sam McCarthy (Sam Barber Jr.) [1.-2. série]
2020 Na hromádce s ex / Splitting Up Together - Van Crosby (Mason Wagner) [1.-2. série]
2020 Nebezpečná síla / Danger Force - Terrence Little Gardenhigh (Miles) [1. série]
2020 Ozark / Ozark - Skylar Gaertner (Jonah Byrde) [1.-2. série]
2020 Papírový dům / Money Heist / La casa de papel - Fran Morcillo (Pablo) [1. série]
2020 Smráďa a Bláťa / The Stinky & Dirty Show - Issac Ryan Brown (Smráďa) [1. série]
2020 Spiknutí proti Americe / The Plot Againts America - Caleb Malis (Sandy Levin)
2020 Stargirl / Stargirl (2020) - Trae Romano (Mike Dugan) [1. série]
2020 Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars - David Kaufman (Jaybo Hood) [1. a 5. série]
2020 Tři koťátka / Kid-E-Cats - (Chase)
2020 Umbrella Academy / Umbrella Academy - Blake Talabis (malý Diego) [1. - 2. série]
2019 Bakugan: Battle Planet - (Shun Kazami)
2019 Coop & Cami se ptají světa / Coop and Cami Ask the World - Dakota Lotus (Cooper Wrather)
2019 Dalmatinská 101 / 101 Dalmatian Street - Bert Davis (Diesel)
2019 Fanynka / La Fan - Emmanuel Pérez (Tomás Hernandéz)
2019 Goldbergovi / The Goldbergs - Sean Marquette (Johnny Atkins)
2019 Koruna / The Crown- Julian Baring (starší princ Charles) [2.série]
2019 Malý Sheldon - Iain Armitage (Sheldon Cooper) - [2.série]
2019 Mámou přes noc / Instant Mom - Damarr Calhoun (Aaron) [3. série]
2019 Mech-X4 - Kamran Lucas (Harris Harris Jr.)
2019 Neobvyklá rodinka / The Fox-Badger Family - (Nesyta)
2019 Rá Rá, hlasitý lvíček / Raa Raa the Noisy Lion - Oliver Dillon (Huffty)
2019 Podivné věci / Stranger Things - Noah Schnapp (Will Byers) [3. série]
2019 Sydney to the Max - Jackson Dollinger (mladý Max)
2019 Škola řvaní / School of Roars - (Hehnálek)
2019 Teorie velkého třesku - Iain Armitage (Sheldon Cooper) [12. série]
2019 Vítejte ve Star Falls / Star Falls - Tomaso Sanelli (Net Rex)
2018 Aféry [4.série] - Jadon Sand (Trevor Solloway)
2018 American Horror Story [5.série] - Anton Starkman (Max Ellison)
2018 Cesta k vítězství - Aram Shokor (Nico)
2018 Durrellovi / The Durrells [3.série] - Milo Parker (Gerald Durrell)
2018 Fotbalový talent / All American - Jalyn Hall (Dillon)
2018 Génius [2.série] - Timothy Lyons (Pablo Picasso - 9 let)
2018 Hackerville - Voicu Dumitras (Cipi)
2018 Kempování / Camping - Duncan Joiner (Orvis)
2018 Lesnílci - Tom Aspinall (Pip)
2018 Malý Sheldon - Iain Armitage (Sheldon Cooper) - [2.série]
2018 Malý Sheldon - Iain Armitage (Sheldon Cooper) - [1.série]
2018 Mámou přes noc / Instant Mom - Damarr Calhoun (Aaron) [1 a 2. série]
2018 Mladý papež [dabing Filmbox] - Frank Gingerich (mladý Lenny)
2018 Malý Sheldon - Ian Armitage (Sheldon Cooper)
2018 Pohádky z výše stromové chýše - Valois d'Estribaud (Antoine)
2018 Restaurace [1.série] - David Ramirez Knezevic (Lenne)
2018 Summer Camp Island - Ramone Hamilton (Max)
2018 Tajemství Hunterových - Daan Creyghton (Sal)
2018 Taková moderní rodinka [9.série] - Jeremy Maguire (Joe Pritchett)
2018 Topsy a Tim - Joshua Lester (Tim)
2018 Velké prázdniny - Julien Crampon (Ernest)
2018 Vítejte v Podivínově / Bienvenue à Bric-à-Broc - (Mino)
2018 Zak a Kvák / Zack and Quack - Thomas Albritton (Zak)
2018 Zou - Kannon Gowen (Zou)
2018 Zvláštní skvadra - Filip Geljo (Otto)
2018 Život uprostřed [3.série] - Nicolas Bechtel (Lewie Diaz)
2017 Aféra / The Affair [1.-3. série] - Jadon Sand (Trevor Solloway)
2017 Bude líp / Better Things [1. série] - Hannah Alligood (Frankie)
2017 Durrellovi / The Durrells - Milo Parker (Gerald Durrell)
2017 Extant - Pierce Gagnon (Ethan Woods)
2017 Hej, Hafí! / Hey Duggee - Duke Davis (Smíšek)
2017 Pohádky naruby / Revolting Rhymes - Dylan Issberner (kluk)
2017 Pruháčci / Numtums - (Bohouš)
2017 Případy detektiva Murdocha [9. série] - Percy Hynes White (Simon Brooks)
2017 Případy detektiva Murdocha [9. série] díly 6-18 - John Paul Ruttan (malý Murdoch)
2017 Příšerka Bunsen / Bunsen je zvíře / Bunsen is a beast - (Student, Kluk, Drac)
2017 Restaurace [1.série] - David Ramirez Knezevic (Lenne)
2017 Ronaldinho a jeho parta / Il mondo di Ronaldinho Gaucho - (Diego)
2017 Vesnice / The Village [1. série] - Bill Jones (mladý Bert)
2017 Za zdí zahrady / Over the Garden Wall - Collin Dean (Greg)
2016 Anna a droidi / Annedroids [3. - 4. série] - Joey Nijem (Garth) + Drew Davis (Magnus + více rolí)
2016 Arrow [4. série] - Jack Moore (William)
2016 Dům plný zvířátek [3. série] - Moritz Knapp (Pawel Kulka)
2016 Krtek a Panda / Panda and Little Mole - (Krtek)
2016 Lví hlídka: Návrat mocného řevu - Joshua Rush (Bunga)
2016 Lví hlídka / The Lion Guard - Joshua Rush (Bunga)
2016 Milesova vesmírná dobrodružství - Cullen McCarthy (Miles)
2016 Pan Selfridge [4. série] - Dominic Winn (Oliver Selfridge)
2016 Případy detektiva Murdocha [8. série ] - (Simon Brooks)
2016 Tajný život K.C. [2. série] – James DiGiacomo (Petey Goldfeder)
2016 Život uprostřed – Nicolas Bechtel (Lewie Diaz)
2015 Anna a droidi / Annedroids [3. série] - Joey Nijem (Garth)
2015 Pes a jeho blog [3. série] - (Freddy)

TRAILERY:
2018 Neuvěřitelný příběh O obrovské hrušce - trailer - Alfred Bjerre Larsen (Sebastian)
mihav
 
Příspěvky: 2
Registrován: 31 srp 2016 09:21

Re: Matěj Havelka

Příspěvekod mihav » 04 zář 2016 14:17

Neurčené role:

Filmy
2020 Doznání / Confess
2020 Éra Supermanů / Reign of the Supermen
2020 Fanatik / The Fanatic
2020 Jak správně randit / Dating Games People Play
2020 Jméno / Le prénom
2020 Lev pouště / Lion of the Desert
2020 Mezi námi medvědy - Film / We Bare Bears: The Movie
2020 Můžeme být hrdinové / We Can Be Heroes
2020 Nesmrtelný / L'immortale
2020 Netěhotná / Unpregnant
2020 Obhájce nevinných / Just Mercy
2020 Pokrevní mstitel / Arsenal
2020 Richard Jewell / Richard Jewell
2020 Soudný den / Judgment Day
2020 Tenet / Tenet
2020 Záchranáři z Malibu: Nová vlna
2020 Zálesák / Forest Warrior
2020 Zlaté rybky / Die Goldfische
2019 Agatha Christie: Zkouška neviny / Ordeal by Innocence
2019 Alex a já / Alex & Me
2019 Bastardi / Father Figures
2019 Čára / Tall Girl
2019 Černý orel / Black Eagle
2019 Detektiv Thorne: Ospalá dívka / Thorne: Sleepyhead
2019 Doktor Spánek od Stephena Kinga / Doctor Sleep
2019 Dolittle
2019 Domino / Domino
2019 Dračí srdce: Boj o trůn
2019 Důstojník a gentleman / An Officer and a Gentleman
2019 Godzilla II Král monster / Godzilla: King of the Monsters
2019 Hněv bojovníka / The Wrath of Vajra
2019 Chladné přijetí / Icebox
2019 Instant Family
2019 Karavan smrti / The Toy Box
2019 Léto s Beautym / Black Beauty
2019 Léto s Marnie / Omoide no Marnie
2019 Lidový soud / Citizen Verdict
2019 Milionový závod / Rat Race
2019 Milosrdné lži 2 / Nous finirons ensemble
2019 Miru Miru
2019 Místo činu: Spálené naděje / Tatort - Angezählt
2019 Místo činu: Umění války / Tatort: Die Kunst des Krieges
2019 Mrazivá pomsta / Cold Pursuit
2019 Můj kamarád Marlon / Min venn Marlon
2019 Muž, který zabil Dona Quijota
2019 Nebezpečná laskavost / A Simple Favor
2019 Nedotknutelní / The Upside
2019 Nejsilnější hlas / The Loudest Voice
2019 Nenávist bratří Talbotů / The Meanest Men in the West
2019 (Ne)obyčejný kluk / Wonder
2019 Nestanu se tvojí ženou / I Could Never Be Your Woman
2019 Oko v oblacích / Eye in the Sky
2019 Poldovi v patách / The Hard Way
2019 Přes noc třicítkou / 13 Going On 30
2019 Smrt si říká malárie / Mary and Martha
2019 Suddenly (2013)
2019 Škola končí / L'Ecole est finie
2019 Tall Girl
2019 Temná tvář Brooklynu / Motherless Brooklyn
2019 Tlapková patrola / Paw Patrol: Mighty Pups
2019 Tlapková patrola: Vždy ve střehu
2019 Tutanchamon / Tutankhamun
2019 Úžasní Ambersonovi / The Magnificent Ambersons
2019 Válka světů / The War of the Worlds (2019)
2019 Vánoční princ: Královská svatba
2019 Vánoční princ: Královské dítě
2019 Velký maturitní mejdan / Senior Skip Day
2019 Vše je pravdivé / All Is True
2019 Vymítač ďábla III / The Exorcist III
2019 Země oceli / Steel Country
2019 Zrodila se Astrid / Unga Astrid
2018 1945
2018 451 stupňů Fahrenheita / Fahrenheit 451
2018 47 metrů / 47 Meters Down
2018 Apoštol Pavel / Paul, Apostle of Christ
2018 Arnoldovy patálie v džungli / Hey Arnold: The Jungle Movie
2018 Asterix a tajemství kouzelného lektvaru
2018 Balón / Ballon
2018 Black Panther
2018 Borg/McEnroe
2018 Britannia
2018 Bullet
2018 Deadpool 2
2018 Dobré mravy / Good Behavior
2018 Equalizer 2 / The Equalizer 2
2018 Favoritka / The Favourite
2018 Flubberův potomek / Son of Flubber
2018 Franny / Rozmarný milionář / The Benefactor
2018 Hledá se princezna / Vykradena pryncesa: Ruslan i Ljudmila
2018 Hudba ticha / La musica del silenzio
2018 Johnny English znovu zasahuje / Johnny English Strikes Again
2018 Krabat: Čarodějův učeň / Krabat
2018 Láska a tanec / Love N' Dancing
2018 Lightfields
2018 Má večeře s Hervém / My Dinner with Hervé
2018 Madam služebná / Madame
2018 Maggie má plán / Maggie's Plan
2018 Manchurianský kandidát / The Manchurian Candidate
2018 Mimořádné zprávy / Breaking News
2018 Na férovku, pane učiteli / Fist Fight
2018 Nádech pro lásku / Breathe
2018 Náš Jake / A Kid Like Jake
2018 Není úniku / Nowhere to Run
2018 Nepolapitelní / Tracers
2018 Nic mě nezastaví / Never Let Go
2018 Objekt mé lásky / The Object of My Affection
2018 Peppermint: Anděl pomsty / Peppermint
2018 Pevnost Petticoat / The Guns of Fort Petticoat
2018 Piráti ze Somálska / The Pirates of Somalia
2018 Pobav mě / Humor Me
2018 První člověk / First Man
2018 Přelud / Mirage
2018 Rozmarné jaro: Druhá šance / Frühlingsgeflüster
2018 Rozmarné jaro: Nečekaná láska / Frühling zu zweit
2018 Rozmarné jaro: Osudové tajemství / Endlich Frühling
2018 Rudý pes: Blue / Red Dog: True Blue
2018 Skvrny od trávy / Grass Stains
2018 Slender Man
2018 Solo: Star Wars Story
2018 Stát vs. Fritz Bauer / Staat gegen Fritz Bauer
2018 Suburbicon: Temné předměstí / Suburbicon
2018 Táta je doma 2 / Daddy's Home 2
2018 Teenosaurus Rex / Das Pubertier - Der Film
2018 Trouba k pohledání / Bonne Pomme
2018 Včelka Mája: Medové hry / Maya the Bee: The Honey Games
2018 Vdovy / Widows
2018 V domě / Within
2018 V utajení / Unlocked
2018 Zachraňte Lincolna / Saving Lincoln
2018 Zachraňte myšáka 2 / El ratón Pérez 2
2018 Z onoho světa / Beyond
2017 Abulele
2017 Barry Seal: Nebeský gauner / American Made
2017 Bez úniku / Swelter
2017 Bílá sláva / White Famous
2017 Boj o těžkou vodu / Kampen om tungtvannet
2017 Cesta s tátou / Die Reise mit Vater
2017 Coluche
2017 Ctihodná žena / The Honourable Woman
2017 Čaroděj ze země lží / The Wizard of Lies
2017 Děda je lotr / Dirty Grandpa
2017 Disturbia / Disturbia
2017 Dívčí spolek / Clique
2017 Enid
2017 Fannyina cesta
2017 Fotbal nade vše / La gran familia española
2017 Fotbalová parta - legenda žije!
2017 Godzilla (2014)
2017 Hammett
2017 Hořkých sedmnáct / The Edge of Seventeen
2017 Chladnokrevný / Deadfall
2017 I dva jsou rodina / Demain tout commence
2017 Kapitán Bombarďák ve filmu
2017 Kohout na víně / Kokowääh
2017 Kohout na víně 2 / Kokowääh 2
2017 Král Artuš: Legenda o meči
2017 Královna z Katwe / Queen of Katwe
2017 Králův nesouhlas / Kongens Nei
2017 Lego DC Superhrdinové Flash / Lego DC Superheroes: The Flash
2017 LEGO® Ninjago® film / The Lego Ninjago Movie
2017 Liga spravedlnosti / Justice League
2017 Loganovi parťáci / Logan Lucky
2017 Loupež v Hatton Garden / The Hatton Garden Job
2017 Matky na tahu / Bad Moms
2017 Mistři zastavárny / Pawn Stars
2017 Mlha / The Mist
2017 Mlha v srpnu
2017 Můj vůdce: Skutečně skutečná skutečnost o Adolfu Hitlerovi
2017 Newyorská romance
2017 Odvrácená strana ráje
2017 Osudová večeře / The Dinner
2017 Paddington 2
2017 Papež František: Modlete se za mě
2017 Pelé: Zrození legendy
2017 Podfu(c)k / Snatch
2017 Power Rangers: Strážci vesmíru
2017 Prázdniny za všechny prachy / Nothing Like the Holidays
2017 Resident Evil: Poslední kapitola
2017 Rodinné vinařství / Premiers crus
2017 Rosalie Blum
2017 Rudá jako rubín / Rubinrot
2017 Santův pmocník a zázračná sněhová vločka
2017 Seržant Bilko / Sgt. Bilko
2017 Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu
2017 Sněží! / Snowfall
2017 Soumrak templářů / Knightfall
2017 Spravedlnost pro mou dceru / Au nom de ma fille
2017 Správní chlapi / The Nice Guys
2017 Svatba na divoko / The Wilde Wedding
2017 Svátek matek
2017 Střílejte na pianistu / Tirez sur le pianiste
2017 Šampióni 1 / The Mighty Ducks
2017 Švagr
2017 Tanbach / Tannbach
2017 Teroristé hákového kříže - NSÚ / Mitten in Deutschland: NSU
2017 Tichý experiment / The Quiet Ones
2017 Trable o Vánocích / Love the Coopers
2017 Transformers: Poslední rytíř / Transformers: The Last Knight
2017 Trenker a Riefenstahlová
2017 Tvář vody / The Shape of Water
2017 Unaveni sluncem / Utomlennye solntsem
2017 Uprchlík na malinové loďce / Vadelmavenepakolainen
2017 Útěk z vězení: Vzkříšení / Prison Break: Sequel
2017 Valerián a město tisíce planet
2017 Velký dar / Gifted
2017 Věčnost
2017 Vesnická válka / La guerra dei cafoni
2017 Viking / Викинг
2017 Víno nás spojuje / Ce qui nous lie
2017 V obležení / Wei cheng
2017 V písku - Příslib svobody / Under sandet
2017 Vražda v Orient Expresu / Murder on the Orient Express
2017 Všemocný / Limitless (2015)
2017 Život / Life
2016 Berlínská mise
2016 Boj o Hedvábnou stezku / Tian jiang xiong shi
2016 Cesta za svobodou
2016 Čítárna / The Reading Room
2016 Do neznáma
2016 Fantastická zvířata a kde je najít
2016 Grimsby
2016 Kingsglaive: Final Fantasy XV
2016 Kubo a kouzelný meč
2016 Modrý maskot
2016 Můj život s Canadiens / Pour toujours, les Canadiens!
2016 Ostrov naděje
2016 Pan Dokonalý
2016 Povinnost a čest
2016 Sedm statečných
2016 Sladký život
2016 Střepy lásky
2016 Švadlena / The Dressmaker
2016 Táta je doma
2016 Teče tudy řeka
2016 Tři svatby navíc / Tres bodas de más
2016 Životní šance
2015 Jako ve snu
2015 Šťastné Ex-Vánoce


Seriály:
2020 I Am Not Okay With This [1. série]
2020 Hlasiťákovi / The Loud House [3.-5. série]
2020 Kolonie Dignidad / Dignity [1. série]
2020 Na schovávanou / Pryatki
2020 Purpurové řeky / Les rivières pourpres [2. série]
2020 Tlapková patrola / PAW Patrol [7. série]
2020 Top Chef Junior / Top Chef Jr [1.-2. série]
2020 Utíkej / Run [1. série]
2020 Westworld [3. série]
2020 Země nikoho / No Man's Land [1. série]
2020 Živí mrtví / The Walking Dead [10. série]
2019 Alvin a Chipmunkové / Alvinnn!!! And the Chipmunks [3. série]
2019 Hlasiťákovi / The Loud House [4. série]
2019 Hra o trůny / Game of Thrones
2019 Chyťte ho! / Get Shorty [1.-2. série]
2019 LEGO City Adventures
2019 LEGO Ninjago / Ninjago (2019) [1. série]
2019 Marianne / Marianne [1. série]
2019 Místo činu / Tatort
2019 NCIS: New Orleans / NCIS: New Orleans [5. série]
2019 Ninjago / Ninjago: Masters of Spinjitzu [9.-10. série]
2019 Podivné věci / Stranger Things [2. série]
2019 Sadie Sparksová / Sadie Sparks
2019 Selma zachraňuje Vánoce / Selmas saga
2019 Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars [1. série]
2019 Titans
2019 Tlapková patrola / PAW Patrol [5. série]
2019 Top Boy
2019 Zelenáč / The Rookie [1. série]
2018 American Crime Story / American Crime Story
2018 Barry
2018 Geniální Přítelkyně / My Brilliant Friend
2018 K smíchu / Kidding [1. série]
2018 MasterChef Junior
2018 Morová rána / La peste [1. série]
2018 Myši na vědu slyší / Mouse Science
2018 NCIS: New Orleans / NCIS: New Orleans [4. série]
2019 Ninjago / Ninjago: Masters of Spinjitzu [8. série]
2018 Policajtka Barbie / Candice Renoir
2018 Ronja, dcera loupežníka / Ronia the Robber`s Daughter
2018 Špinaví poldové / Shades of Blue
2018 Trust
2018 Vikingové / Vikings [3. série]
2018 Vraždy na přelomu století / Belle Époque
2018 Živí mrtví / The Walking Dead [8. série]
2017 13. okrsek / A.P.B.
2017 Bude líp / Better Things [2. série]
2017 Deuce: Špína Manhattanu / The Deuce [1. série]
2017 Dora průzkumnice / Dora the Explorer
2017 Exorcista / The Exorcist
2017 Hodina duchů / R.L. Stine's The Haunting Hour [3. série]
2017 Hráči / Ballers [3. série]
2017 K smrti trapný / I'm Dying Up Here [1. série]
2017 Můj mazlíček a já [2. série]
2017 Myšlenky zločince / Criminal Minds [12. série]
2017 Námořní vyšetřovací služba LA / NCIS: Los Angeles [8. série]
2017 Návrat komisaře Rexe / Il commissario Rex [5.-6. série]
2017 Nezvěstná / Absentia [1. série]
2017 Od dětí pro děti / All for Kids
2017 Operace JAUU!
2017 Prozíravost / Perception [3. série]
2016 Můj mazlíček a já [1. série]
2016 Taggart [3. série] Pohřební obřady
mihav
 
Příspěvky: 2
Registrován: 31 srp 2016 09:21


Zpět na E-H - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály