Martin Hruška

Máte svého oblíbence od E do H? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Martin Hruška

Příspěvekod Pálkman » 18 úno 2017 12:23

Obrázek
Narozen: 1967

Ukázka dabingu:

(2015 - Bylo, nebylo, autor takezo)

DABING

FILMY:
2020 Crown Vic - Gregg Bello (Don Koski)
2020 Dospěláci v místnosti - Drosos Skotis (Arsenis)
2020 Christine - Wayne Reynolds II (Wayne)
2020 Chybí kulka - Jiayi Feng (Rudolf)
2020 Lucy in the Sky - Joe Williamson (Mayer Hines)
2020 Netěhotná - Breckin Meyer (Mark)
2020 Operace Gold - Kar Lok Chin (Kliďas)
2020 Rock’n Roll - Arnaud Henriet (Nono)
2020 Stopař: Ve jménu spravedlnosti - Kai Portman (Leotrim)
2019 Avengers: Endgame - James D'Arcy (sluha Jarvis)
2019 Černobílá spravedlnost - Jeremy Strong (Attorney Lang)
2019 Krvavá nevěsta - Kristian Bruun (Fitch Bradley)
2019 Kryštůfek Robin - Paul Chahidi (Cecil Hungerford)
2019 Léto ve Vietnamu - Julian Weigend (Lars Benz)
2019 Loď snů: Tanzánie - André Röhner (Kai Schmelting)
2019 Manžel na zkoušku [dabing Prima] - Adrian Uribe (Burrito)
2019 Modelky na prodej - Tom Holland (Gerry)
2019 Moje druhá šance - David Wilson (Tom Johannson)
2019 Rosa Luxemburgová - Hans Beerhenke (Ignaz Auer)
2019 Snové léto [dabing Prima] - Matt Young (Dr. Bailey)
2019 Spirit - volnost nadevše: Vánoce se Spiritem - Jonathan Craig Williams (Al Granger)
2019 Tlapková patrola: Vždy ve střehu - Ron Pardo (farmář Al)
2019 Vše pro lásku - Steve Bacic (Colin Kelly)
2019 Země oceli - Andrew Scott (Donald Devlin)
2019 Život je večírek - Damon Jones (Frank)
2018 01:54 - David Boutin (Pierre)
2018 Alita: Bojový anděl - Leonard Wu (Kinuba)
2018 Bohemian Rhapsody - Dickie Beau (Everett)
2018 Deadpool 2 - Rob Delaney, Mike Dopud (Peter, bachař)
2018 Finální ukrutnost - Tokio Kaneda (Yoshioka)
2018 Monstrum Hwayi - Jin-Woong Cho (Ki-tae)
2018 Nenávist, kterou jsi probudil - Dustin Lewis (Monroe)
2018 Noc v poušti - Glenn Fleshler (Hanley)
2018 Odnikud - Johannes Krisch (Haberbeck)
2018 Probudím se zase včera - Alan Tudyk (Roth)
2018 Sofiin případ - Chad Krowchuk (Andrew)
2018 Temné hlubiny - Kris Van Damme, Tom DeNucci (Kagan, Rankin)
2018 Závazek - Je-mun Yun (Cha)
2017 Ninjago: Masters of Spinjitzu - Day of the Departed - Paul Dobson (Sensei Wu)
2017 Na špatné straně hlavně - Claudiu Bleont (Chauvin)
2017 Reformace - Maximilian Brückner (Martin Luther)
2016 Město statečných - Tom Everett Scott (Jim)
2016 Mise Condor [dabing Cinema] - Marshal Hilton (mluvčí)
2016 Noc a zmatek - François Chaumette (Janin)
2016 Zavřít a zabít [dabing JOJ Cinema] - Joshua Michael French (strážník Timmy Jones)
2016 Zůstaň se mnou [dabing Prima] - Joshua Leonard (Denny Hall)
2013 Líbat nevěstu zakázáno - Ken Davitian (Vadik Nikitin)
2002 Chvění 3: Zpět k dokonalosti [dabing VHS] - Matthew Seth Wilson (mladý turista)
1997 Věk nevinnosti [dabin Nova] - Robert Sean Leonard (Ted Archer)

MINISÉRIE:
2019 Dracula - 1. série - Mark Gatiss (Frank Renfield)
2018 LEGO Jurský svět - Utajená expozice - Adrian Petriw (Danny Nedermeyer)
2016 Kořeny - Lane Garrison (Frederick Murray)
2016 Strašidélko Plísňák - Jimmy Akingbola (reverend Ruto)

SERIÁLY:
2020 Bosch - 2. série - Matthew Lillard (Luke 'Lucky' Rykov)
2020 Einsteinovy záhady - 3. série - Axel Stein (Thomas Müller)
2019-20 BIA - 1. série - Sergio Surraco (Antonio Gutiérrez)
2019 Bosch - 1. série - Mark Derwin, Hoon Lee (kapitán Harvey Pounds, Reggie Woo)
2019 Cool Kids - Charlie Day (Chet), Ravi Patel (Dr. Chad), Clyde Kusatsu (Norman), Rick Fox (Reggie), Marvin Gay (Jesse), Jere Burns (John), Gary Kraus (Roy)
2019 Černé pondělí - Paul Rust (Brandt)
2019 Fantastická výchova - 1. série - Jason Ritter (Pat)
2019 Inga Lindström: Osudová záměna - Fredrik Wagner (Sven)
2019 Jméno růže - 1. série - Piotr Adamczyk (Severin)
2019 Loď snů: Macau - Michael Roll (Klaus Hansen)
2019 Loď snů: Palau - Kristian Kiehling (Lars Felber)
2019 Loď snů: Tanzánie - André Röhner (Kai Schmelting)
2019 Neuvěřitelná - Jon Beavers (Curran)
2019 Paní ministryně - 1. série - Ato Essandoh (král Nungunde), Bernard White (pákistánský velvyslanec Ahmad Hesbani), Owiso Odera (velvyslanec Odilon Bokassa), Peter Cambor (John Castellano), Anthony Azizi (ministr pro ropu Barakar), Keith Eric Chappelle (Mike Hurst), Ramon Fernandez (plukovník Lionel Fuentes), McKinley Belcher III (strážník Wilson), Kevin Rahm (Michael "Mike B" Barnow), Kelly AuCoin (Greg Taylor), BD Wong (Brent Rosen)
2019 Paní ministryně - 2. série - Dennis Staroselsky (Ivan Kolashkov), Arash Mokhtar (Ishaq), Kevin Rahm (Michael "Mike B" Barnow), Alexander Chaplin (Chad Sorenson), Aaron Serotsky (Branden Hart), Andrew Polk (Walter Brooks), Jason Babinsky (Mitchell Dorman), Alex Cranmer (Dr. Hart)
2019 Paní ministryně - 3. série - Scott Sheldon (Louis), Ping Wu (vietnamský prezident Nguyen Van Lanh), Michael Potts (senátor Fred Reynolds), Stephen Barker Turner (Ben Adams), Kevin Rahm (Michael "Mike B" Barnow), Charl Brown (novinář Todd), Keith Pillow (vrchní důstojník Pinkus), Tony Crane (Nick Unterberger), Gregory Jones (agent FBI Owen Wendt), Brad Oscar (Victor Boseman), Patch Darragh (Scott), Gibson Frazier (senátor Chandler Morton), Ron Nakahara (velvyslanec Nguyen Dang), Bill Nabel (Dr. Zanner)
2019 Spirit - volnost nadevše: Malá velká dobrodružství - 2. série - Jonathan Craig Williams (Al Granger)
2019 Spirit - volnost nadevše: Jezdecká akademie - 1. série - Jonathan Craig Williams (Al Granger)
2019 Vítejte ve Švédsku - Björn Ulvaeus (sám sebe)
2019 Whiskey Cavalier - Andrej Polák (Anton), Alberto Basaluzzo (Luca Crudele), Martin Greis-Rosenthal (Nikolai Müeller)
2018 Americká manželka - 1. série - Jay Mohr (Alan)
2018 Craig od potoka - Zach Steel / David Combs (David)
2018 Láska až za hrob - Alberto Guerra (David Balmaceda Romero)
2018 Noční směna - 4. série - Andres Segura (Ray)
2018 Soy Luna - 3. série - Miguel Ángel Tarditti (přítel Alfreda)
2018 Vzhůru ke hvězdám - 1. série - Jason-Shane Scott (Brody)
2018 Vzhůru ke hvězdám - 2. série - Shawn Christian (Alan)
2018 Život beze slov - Rob Corddry (Billy)
2017 24 hodin: Nezastavitelný - Dan Bucatinsky (Andy Shalowitz)
2017-18 Soumrak templářů - Chris Dunkley-Clark (Seth)
2015 Bylo, nebylo - 1. série - Nicholas Lea (dřevorubec / Michael Tillman)
2015 Bylo, nebylo - 2. série - Aleks Paunovic (Berkley)
2003 Vášnivý polibek - Mario Iván Martínez (Francesco)
2001 Strážce moře - 2.-3. série - Edward Kerr (James Brody)
2000 Čarodějky - Bailey Chase (Alec)
1999 Případ pro Sam - 1. série - Joe Washington, Tom Everett, Antony Sauvé, Scott Klace, Barry Cullison, Tuck Milligan, Keith Coulouris, Chris Guzzi, Lego Louis, James Parks (televizní reportér, Peter R. Leshansky, muž v modré bundě, Dr. Priostly, šerif Marian Wexler, Rowan McGregor, Rich "Richie" Warren, Bodyguard, Kenny Zaiser, Luke Dickerson)
1999 Případ pro Sam - 2. série - Robert Axelrod, Larry Rippenkroeger, William Ostrander, James Otis, Winston J. Rocha, Michael Gilio, Kristopher Logan (pacient, Mo Tatum, prodavač Ben, Conner Drake, farmář, Mitch Farber, Dennis Mumford)
1998 Jump Street 21 - 5. série - Michael Bendetti (důstojník Anthony 'Mac' McCann)
1998 Pensacola: Zlatá křídla - 1. série - Kevin B. Kelly, Dan Horton (hlídač, televizní reportér, více rolí)
1998 Perry Mason - 22. Případ přelétavého Romea - Tupper Cullum (poručík Bill)
1998 Perry Mason - 23. Případ nevěsty se zlomeným srdcem - Jamie Horton (Dan Halford)
1998 Perry Mason - 24. Případ věčného mládí - Dan Kopper (Erik Corbell)
1998 Perry Mason - 26. Případ vražedného polibku - Jamie Horton (Mike Winter)
1997 Jump Street 21 - 4. série - Gary Jones, John Pyper-Ferguson (reportér - 17. díl, obchodník - 18. díl)
1997 Neuvěřitelné příběhy - 21 Ďábelské tupé - Tony Kienitz (Harry)
1997 Walker, Texas Ranger - 01x01: Loupež - Gary Carter (kontrolor na parkovišti)
1997 Walker, Texas Ranger - 02x01: Odměna - Mark Fickert (zákazník)
1997 Walker, Texas Ranger - 02x02: Tajfun - Willie Minor (Hardin)
1997 Walker, Texas Ranger - 02x04: Táta zločinu - Marc Taylor (hlídač ve vězení)
1997 Walker, Texas Ranger - 02x06: Rodinná záležitost - Brent Anderson (Ted Hurley)
1997 Walker, Texas Ranger - 02x18: Nebezpečné vidiny - Jack Watkins (Rodney Glance)
1995 Jump Street 21 - 3. série - Garwin Sanford, Mitchell Kosterman (Bob - 10. díl, Bailiff - 20. díl)
1995 Jump Street 21 - 2. série - William B. Davis, Jay Brazeau (pan Wickenton - 17. díl, Wohl - 22. díl)

DOKUMENTY:
2014 Jack Rozparovač: Skutečný příběh

REALITY SHOW:
2019 Hyperdrive - Michael Bisping (sám sebe)

Poslední aktualizace: 10. 5. 2020
Top dab.: O. Brousek, F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., P. Pelz., V. Post., P. Ol., B. Švarc, V. a M. Dlouhý, S. Fiš., L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šťas., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Pálkman
Moderátor
 
Příspěvky: 918
Registrován: 02 led 2010 23:05

Zpět na E-H - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály