Oldřich Hajlich

Máte svého oblíbence od E do H? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6586
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Oldřich Hajlich

Příspěvek od Michaela2 »

Obrázek
Narozen: 19.4.1992
Rodina: bratr Roman Hajlich

Ukázka dabingu:

(2014 - Sherlock: Znamení tří - ČT, autor oberon)


(2010 - Má mě rád, nemá mě rád, autor James55)

Dabing:
FILMY
2022 Agatha Christie: Proč nepožádali Evanse? - Will Poulter (Bobby Jones)
2022 Bombardování - Alex Høgh Andersen (Frederik)
2022 Čára 2 - Luke Eisner (Stig Mohlin)
2022 Dcera - Sofian El Benaissati (Osman)
2022 Domácí tým - Joseph Vecsey (komentátor zápasu)
2022 Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství - Callum Turner (Theseus Scamander)
2022 Hluboce pod vlivem - César Domboy (Tom)
2022 Jak vycvičit draka: Lexikon draků - Christopher Mintz-Plasse (Rybinoha)
2022 Jak vycvičit draka: Legenda o Kostikradovi - Christopher Mintz-Plasse (Rybinoha)
2022 Jeden den muže mimo zákon [dabing ČT] - David Nelson (Gene)
2022 Kámoši - Luke Macfarlane (Aaron Shepard)
2022 Kimi - Derek DelGaudio (Bradley Hasling)
2022 Krejčí - Johnny Flynn (Francis)
2022 Láska vlny přenáší - Jakub Sasak (Michal)
2022 Madea se vrací - Isha Blaaker (Davi)
2022 Nahuel a kouzelná kniha - Sebastián Dupont (Ruende)
2022 Nepřítel pod hladinou [dabing ČT] - Peter Dane (Andrews)
2022 Noční doktor - Samuel Achache (Karim)
2022 Odpuštění - Caleb Landry Jones (Dally Margolis)
2022 Ostrov stínů - Christopher Jacot (Kevin)
2022 Otec nevěsty - Casey Thomas Brown (Kyler)
2022 Pěstní msta - Lawrence Kao (Tommy)
2022 Podzemí - Joakim Robillard (Maxime)
2022 Přátelé z dovolené - Kamal Angelo Bolden (Bennet)
2022 S*át na lásku - Dorian Bindels (Noah)
2022 Salt-N-Pepa - Cleveland Berto (Hurby)
2022 Sedmá kavalérie [dabing ČT] - Errol Flynn (George Armstrong Custer)
2022 Schůzka s nebezpečím - Jamie Spilchuk (Gavin)
2022 Rodičovský instinkt - Scott Anthony Leet (Ivan Volkov)
2022 Tady cesta končí - Jesse Luken (Ruck)
2022 The Gray Man - Regé-Jean Page (Carmichael)
2022 Toscana - Andrea Bosca (Pino)
2022 Triumf - Pierre Lottin (Jordan Fortineau)
2022 Včelka Mája: Královský klenot - Benson Jack Anthony (Vilík)
2022 Vzestup želv Ninja: Film - Ben Schwartz (Leonardo)
2022 Watcher - Karl Glusman (Francis)
2022 Zranitelná srdce - Nicholas Galitzine (Luke Morrow)
2022 Ztracená jednotka - Alain Delon (Phillipe Esclavier)

2021 12 nezdolných sirotků - Jake Austin Walker (Hardy Brown)
2021 Anonymní - Yannick Choirat (Destré)
2021 Azul - Robert Lipton (Antonio)
2021 Bitva u Midway [dabing Prima] - Nick Jonas (Bruno Gaido)
2021 Cesta k vykoupení - Van Hansis (Roger)
2021 Divoký Spirit - Gary Anthony Williams (Chevron)
2021 Dlouhý víkend - Finn Wittrock (Bart)
2021 Filmová hvězda [dabing Prima] - Ryan Sypek (seržant Mills Evans)
2021 Fízlové 3: Ve jménu zásad - Jacek Beler (Lewar)
2021 Hanebný návrh - Daniel Contois (Bobby)
2021 Jak vycvičit draky: Úsvit dračích závodníků - Christopher Mintz-Plasse (Rybinoha)
2021 Jeden za všechny - David Verdaguer (Alex)
2021 Jidáš a černý mesiáš - Mell Bowser (Tex)
2021 Katie Fforde: Mateřské starosti - Jascha Baum (Louis)
2021 Krajina snů - Finn Cole (Eugene Evans)
2021 Legie naděje - Bartosz Gelner (Tadeusz Zbarski)
2021 Liga spravedlnosti Zacka Snydera - Jesse Eisenberg (Lex Luthor)
2021 Lunapark hrůzy [dabing Prima] - Terayle Hill (Bob)
2021 Maličkost k narozeninám - Matthew Broussard (Lars)
2021 Manželství s mafií [dabing Prima] - Alec Baldwin (Frank de Marco)
2021 Matky a dcery - Luke Mitchell (Quinn)
2021 Můj Chéri [dabing Prima] - Rupert Friend (Chéri)
2021 Na dlažbě - Miles Teller (Will Davis)
2021 Nečekaná výhra - Matthew Broussard (Roger)
2021 Nemůžeš se bránit Vánocům - Andra Fuller (Edmund)
2021 Nerozluční - Adrien Robineau (stážista)
2021 Nevěra s.r.o. - Mikolaj Roznerski (Maciej)
2021 Noční útok - Levi Meaden (Sam)
2021 Okrsek 13 [dabing Prima] - David Belle (Leïto)
2021 Okrsek 13: Ultimátum [dabing Prima] - David Belle (Leïto)
2021 One Night in Miami - Leslie Odom Jr. (Sam Cooke)
2021 Paříž [dabing Skylink] - Romain Duris (Pierre)
2021 Po francouzsku - Lucas Hedges (Malcolm Price)
2021 Pořádné pecky Billa a Teda - Anthony Carrigan (Dennis Caleb McCoy)
2021 Poslední děti na Zemi: Všechno nejlepší k apokalypse - Charles Demers (Dirk Savage)
2021 Pro balík prachů - Anthony Ramos (Ramon Hall)
2021 Příprava k soužití na dobu neurčitou - Benett Vilmányi (Alex)
2021 Skleněné peklo [dabing Filmbox] - Ernie F. Orsatti (Mark)
2021 Stanfordský vězeňský experiment - Michael Angarano (Christopher Archer)
2021 Stopa do minulosti [dabing Prima] - Ryan Guzman (Lucas)
2021 Sup - Pawel Malaszynski (Robaczewski)
2021 Svědkem vraždy - Adam Beauchesne (Jason Morrison)
2021 Šílený Max [dabing Filmbox] - Steve Bisley (Goose)
2021 Šťastné a veselé - Dominique Lawson (Levi) + Timothy Simons (Ed)
2021 Tajemné křížovky: Hra se smrtí [dabing Prima] - Kelly Penner (Alexander)
2021 Tajemné křížovky: Návrh na vraždu [dabing Prima] - Jason Diaz (Clayton)
2021 Tom a Jerry - Lil Rel Howery (Ďábel)
2021 Top Gun: Maverick - Glen Powell (Jake "Hangman" Seresin)
2021 Továrna na sny [dabing Prima] - Dennis Mojen (Emil Hellberg)
2021 Tři generace - Sam Trammell (Matthew)
2021 Utržený ze řetězu [dabing Prima] - Jet Li (Danny)
2021 Velvet: Návrat - Vánoční speciál: Velké finále - Miguel Ángel Silvestre (Alberto)
2021 Vlk ze Snow Hollow - Jim Cummings (John Marshall)
2021 Všechny prachy světa [dabing Prima] - Charlie Plummer (John Paul Getty III)
2021 Všichni svatí mafie - Leslie Odom Jr. (Harold McBrayer)
2021 Vzpomínky Fredricka Fitzella - Emory Cohen (Sebastian)
2021 Zabiják poldů [dabing Prima] - Steven Harwood-Brown (Kovák)
2021 Zajatci horského tunelu [dabing Prima] - Mikkel Bratt Silset (Ivar)
2021 Zamilované Vánoce - Olivier Renaud (Ben)
2021 Zapomenutý ostrov [dabing Prima] - Matthew Little (sekuriťák na letišti)
2021 Základna - Caleb Landry Jones (rotný Ty Carter)
2021 Zlověstné tajemství - Castle Rock (Damon)
2021 Zůstaň nablízku [dabing Prima] - Shawn Roe (Derrick)
2021 Zvuk ticha - Bruce Altman (Harold Carlyle)
2020 Amundsen - Jonas Strand Gravli (Leif Dietrichson)
2020 Až na konce světa - Gaspard Ulliel (Robert Tassen)
2020 Batman pokračuje: Návrat Jokera - Henry Rollins (Bonk)
2020 Batman vs. Hush - Jerry O'Connell (Superman)
2020 Bestiář mladé chůvy - Tom Felton (The Grand Guignol)
2020 Bouře duší - Raimonds Celms (Edgars)
2020 Bože, ty seš hajzl - Max Hubacher (Steve)
2020 Dospěláci v místnosti - Thanos Tokakis (Yorgos)
2020 Eurovize - Josh Zaré (Bill)
2020 Insidious 2 - Michael Beach (detektiv Sendal)
2020 Intrikáni - Grant Robert Keelan (John)
2020 Ježíš Nazaretský [dabing ČT] - Steve Gardner (Filip)
2020 Královna Marie Rumunská - Anghel Damian (Karel II.)
2020 Král Petr I. - Ivan Markovic (Posilni)
2020 Lara - Tom Schilling (Viktor Jenkins)
2020 Liefhebberovi - Majd Mardo (Yunus)
2020 Linka č. 657 [dabing Prima] - Joshua Mikel (Grant)
2020 Ludwig van Beethoven - Anselm Bresgott (Ludwig van Beethoven - mladý)
2020 Můj konec. Tvůj začátek. - Julius Feldmeier (Aron)
2020 Náměsíčná - Kevin Zegers (Dr. Koslov)
2020 Odvrácená tvář Paříže: Záhada v Louvru - Cyril Descours (Frédéric Delage)
2020 Oni a Silvio 1 - Yann Gael (Michel Martinez)
2020 Pekelná kuchyně - Domhnall Gleeson (Gabriel O'Malley)
2020 Přeběhlík - Jannis Niewöhner (Walter Proska)
2020 Rajská zahrada - Rafik Aboubzker (Boaz)
2020 Rapeři z Comptonu - O'Shea Jackson Jr. (Ice Cube)
2020 Scoob! - Zac Efron (Fred Jones)
2020 Sebevražedný oddíl: Rozpoutané peklo - Greg Grunberg (Steel Maxum)
2020 Skoro přátelé - Jake Abel (Jack)
2020 Složka 64 [dabing ČT] - Elliott Crosset Hove (mladý Curt)
2020 Svatba vzhůru nohama - Preston Vanderslice (Alec)
2020 Sváteční rande - Andrew Bachelor (Neil)
2020 Test pravdy - Mark Grossman (Brant)
2020 The Best of Enemies - Babou Ceesay (Bill Riddick)
2020 Touha zabíjet - Tilky Jones (Kyle)
2020 Vánoční zásnuby - Grayson Gabriel (Ryan)
2020 Vice [dabing HBO] - Jesse Plemons (Kurt)
2020 Vlčí parta - Axel Stein (Hannappel)
2020 Vlčí volání [dabing Prima] - François Civil (Chanteraide)
2020 Vzteklej pes a Glorie [dabing TV Barrandov] - David Caruso (Mike)
2020 Zabiják - Liam Hemsworth (Moe Diamond)
2020 Zbouchnutá po záruce - Andy Doherty (Barry)
2020 Zmizení v Clifton Hill - Andy McQueen (Singh)
2020 Ztracená minulost - Devin Ellery (Happy Chandler)
2019 25. hodina [dabing ČT] - Barry Pepper (Frank Slaughtery)
2019 Agatha Christie: Zkoušky neviny - Anthony Boyle (Jack Argyll)
2019 Ali ví, po čem muži touží - Shane Paul McGhie (Jamal)
2019 Blaze - Martin Bats Bradford (Barry)
2019 Černý orel [dabing Filmbox] - Gene Davis (Steve)
2019 Daň za svědomí - Jai Courtney (detektiv Jim Melick)
2019 Doufám, že příště umřeš [dabing HBO] - Dávid Rácz (Beni)
2019 Důstojník a gentleman [dabing Filmbox] - John Laughlin (Troy)
2019 Extrémní rychlost [dabing Prima] - Scott Eastwood (Andrew Foster)
2019 Hněv bojovníka - Steve Yoo (Kurashige Daisuke / K-28)
2019 Honey 3: Tanec v krvi - Kenny Wormald (Erik Wildwood)
2019 Inga Lindström: Láska nebeská - Matthias Brüggenolte (Erik Svenson)
2019 Inga Lindström: Osudová záměna - Max Woelky (Steffen)
2019 Jak se Vám líbí - David Oyelowo (Orlando De Boys)
2019 Jesse Stone: Bludiště pochybností [dabing Prima] - Kohl Sudduth (Luther)
2019 Jesse Stone: Chladnokrevný detektiv [dabing Prima] - Kohl Sudduth (Luther)
2019 Jesse Stone: Nový začátek [dabing Prima] - Kohl Sudduth (Luther)
2019 Jesse Stone: Tenký led [dabing Prima] - Kohl Sudduth (Luther)
2019 Jesse Stone: Smrt v ráji [dabing Prima] - Kohl Sudduth (Luther)
2019 Jesse Stone: Ztracen v Paradise [dabing Prima] - Kohl Sudduth (Luther)
2019 Jumanji: Další level - Alex Wolff (Spencer)
2019 Kojot - Levente Orbán (Attila)
2019 Který je ten pravý? [dabing Prima] - Pico Alexander (Harry)
2019 Lavina - Thomas Ian Griffith (Neal Meekin)
2019 Lora - Péter Nagy (Geri)
2019 Lukas - Kevin Janssens (Geert)
2019 Moje druhá šance - Adam Tuominen (Shane Fuller)
2019 Na Chesilské pláži - Rasmus Hardiker (číšník 2)
2019 O.G. - Theothus Carter (Beecher)
2019 Plavba snů: Apulie - Marco Bretscher-Coschignano (Kevin Müller)
2019 Podfukáři [dabing Prima] - Dave Franco (Jack Wilder)
2019 Poslední semestr - Devon Terrell (Danny)
2019 Psí poslání 2 - Johnny Galecki (Henry)
2019 Rocketman - Charlie Rowe (Ray Williams)
2019 Rytíř Zrezlík 2 - Christoph Maria Herbst (Zrezlík)
2019 Shaft - Avan Jogia (Karim Hassan)
2019 Shazam! - D.J. Cotrona (starší Pedro Peňa)
2019 S láskou, Rosie [dabing Prima] - Sam Claflin (Alex Stewart)
2019 Strážci majáku - Connor Swindells (Donald McArthur)
2019 Syn černého lidu - Nick Robinson (Jan)
2019 Tlapková patrola: Vždy ve střehu - Scott McCord (Jake)
2019 Uglydolls - Stephen Zimpel (Michael)
2019 Vítejte v Zafari - Brian Froud (Quincy)
2019 Všechno nejhorší 2 - Charles Aitken (Gregory Butler)
2019 Vysněný život - Justin Baldoni (Barry Minkow)
2019 Zabijácká hora [dabing Prima] - Torrance Coombs (Chance)
2019 Zabít Gunthera [dabing Prima] - Amir Talai (Izzat)
2019 Zlom - Topher Grace (pastor Jason Noble)
2018 7 životů - Tomiwa Edun (vrátný Eddie)
2018 Aquaman - Randall Park (Dr. Shin)
2018 Beznadějný romantik - Brandon W. Jones (Matt)
2018 Borg/McEnroe - Shia LaBeouf (John McEnroe)
2018 Cecelia Ahern: Chvilka na život - Steve Windolf (Don)
2018 Esa z pralesa: Dobytí jižního pólu - Alexis Tomassian (Pong)
2018 Extrémní rychlost - Scott Eastwood (Andrew)
2018 Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny - Callum Turner (Theseus Scamander)
2018 Holky z lepší společnosti [dabing Prima] – Jesse Spencer (Neal)
2018 Chemo - Tomasz Schuchardt (Benek)
2018 CHIPS: Bláznivá hlídka - Dax Shepard (Jon Baker)
2018 Inga Lindström: Čas na lásku - Frederik Götz (Viktor)
2018 Inga Lindström: S Lilli si nezahrávej - Nicolás Artajo-Kwasniewski (Adrian)
2018 Jak funguje láska - Blair Penner (TJ)
2018 Jak vycvičit draka 3 - Christopher Mintz-Plasse (Rybinohy)
2018 Jezdec - Brady Jandreau (Brady)
2018 Katie Fforde: Slavnostní okamžik [dabing Prima] - Patrick Rapold (Randolph Frazier)
2018 Kouzlo Belle Isle - Debargo Sanyal (Mahmoud)
2018 Královská zima - Jack Donnelly (Adrian)
2018 Krásný únik - Marc Fajardo (Terry)
2018 Labyrint: Vražedná léčba - Will Poulter (Gally)
2018 Ladíme! [dabing Nova] - Skylar Astin (Jesse)
2018 Láska se zpožděním - Derek Krantz (Owen)
2018 Lovná zvěř - Hayden Christensen (Will)
2018 Matky na tahu o Vánocích - Lyle Brocato (Kent)
2018 Megan Leavey - Jonathan Howard (Walters)
2018 Mladý Karl Marx - Denis Lyons (James)
2018 Napříč vesmírem - Joe Anderson (Max)
2018 Nic než pravda - Gabriel Basso (Mike)
2018 Nová šance - Josh Wiggins (Wes)
2018 Pacific Rim: Povstání - Jin Zhang (Quan)
2018 Panelový svět - Jules Benchetrit (Charly)
2018 Paterno - Nicholas Sadler (Todd)
2018 Plán útěku 2 - Chen Tang (Ma)
2018 Poklad u jezera - Kenton Duty (Todd)
2018 Pork Pie - James Rolleston (Luke)
2018 Psí domov - Barry Watson (Gavin)
2018 Půlnoční láska - Austin Obiajunwa (Owen)
2018 Rosamunde Pilcher: Anděl strážný - Jeremy Mockridge (Channing)
2018 Rudý pes: Blue - Thomas Cocquerel (Stemple)
2018 Skryté zlo - Lucien Laviscount (John)
2018 Smrtelné stroje - Ronan Raftery (Bevis)
2018 Spisovatelé - Nat Wolff (Rusty)
2018 Strom na věšení - Ben Piazza (Rune)
2018 Superfly - Kaalan Walker (Juju)
2018 Šťastná linka - Ryan Kennedy (Jeff)
2018 Tomb Raider - Antonio Aakeel (Nitin)
2018 Triky s trpaslíky - Nash Grier (Trey)
2018 Trouba k pohledání - Gauthier Battoue (Manu)
2018 Včelka Mája: Medové hry - Benson Jack Anthony (Vilík)
2018 V domě - Blake Jenner (Tommy)
2018 Věčně mladá [dabing Prima] - Chris William Martin (Dale Davenport)
2018 Vražedná aféra - Luke Edwards (Trevor)
2018 V rytmu smrti - Sam Clark (policista Kirby)
2018 Všechny prachy světa - Guglielmo Favilla (Piccolino)
2018 Zlatá mládež v L.A. - Israel Broussard (Marc)
2018 Ztracen v džungli - Alex Russell (Kevin)
2017 Baby DriverAnsel Elgort (Baby)
2017 Jumanji: Vítejte v džungli - Alex Wolff (Spencer)
2017 Liga spravedlnosti - Jesse Eisenberg (Lex Luthor)
2017 Rande naslepo - Jacob Matschenz (Max)
2017 Smyčka se stahuje - Scott Eastwood (Mitch)
2017 Valerián a město tisíce planet - Elizabeth Debicki (Haban)
2016 Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti - Jesse Eisenberg (Lex Luthor)
2016 Matky na tahu - Lyle Brocato (Kent)
2016 Mike i Dave scháněj holku - Zac Efron (Dave Stangle)
2016 Sousedi 2 - Christopher Mintz-Plasse (Scoonie)
2016 Trollové - Russell Brand (Říčka)
2016 Podfukáři 2 - Dave Franco (Jack Wilder)
2015 Fantastická čtyřka - Toby Kebbell (Victor Domashev / Dr. Doom)
2015 Husí kůže - Dylan Minnette (Zach Cooper)
2015 Ladíme 2 - Skylar Astin (Jesse)
2015 Mrkáček Bill - Ryan Kwanten (Mrkáček Bill)
2015 Nezlomný - Domhnall Gleeson (Phil)
2014 Jak vycvičit draka 2 - Christopher Mintz-Plasse (Rybinohy)
2014 Sousedi - Christopher Mintz-Plasse (Scoonie)
2014 Yves Saint Laurent - Pierre Niney (Yves Saint Laurent)
2013 42 - Jesse Luken (Eddie Stanky)
2013 Apokalypsa v Hollywoodu - Kevin Hart (sám sebe)
2013 Charlieho malá tajemství - Johnny Simmons (Brad)
2013 Kick-Ass 2 - Clark Duke (Marty)
2013 Návrat na zapomenutý ostrov - Toby Wallace (Edmund)
2013 Neobyčejný Odd Thomas - Nico Tortorella (Simon Varner)
2013 Podfukáři - Dave Franco (Jack Wilder)
2013 Poslední polibek [Nova] - Eric Christian Olsen (Kenny)
2013 Rychle a zběsile 6 - Joe Taslim (Jah)
2013 Rváčův deník [MGM] - Leonardo Di Caprio (Jim Carroll)
2013 Scary Movie 5 - Ben Cornish (Dom Kolb)
2013 Sex nebo život! - Luke Pasqualino (Kev)
2013 Vraždící anděl - Jake Abel (Cameron Downes),
2013 Za borovicovým hájem - Dane DeHaan (Jason)
2013 Za zvuků hudby [ČT] - Daniel Truhitte (Rolfe)
2013 Záhada Hory mrtvých - Ryan Hawley (Andy Thatcher)
2012 Černovous [Prima] - Nico Nicotera (Moses Hobbs)
2012 Detektiv Vark Veum: Mrtvé už hlava nebolí - Ørjan Handal Dimmestøl (Christian Fasmer)
2012 Exterminátor: Třída 1999 [dabing Nova] - Bradley Gregg (Cody Culp)
2012 Hamburger Hill [Nova] - Anthony Barrile (Vincent 'Alphabet' Languilli)
2012 Ladíme! - Utkarsh Ambudkar (Donald)
2012 LOL - Adam G. Sevani, Jean-Luc Bilodeau (Wen, Jeremy)
2012 Spůner - Matthew Lillard (Herman Spooner)
2012 Šest stupňů odloučení [dabing MGM] - Will Smith (Paul)
2012 Zjevení - Tom Felton(Patrick)
2012 Zlaté pěsti [Nova] - Adrian Pasdar (Timmy Boyle)
2012 Žoldáci - Tyrin Turner (Butts)
2011 Čertova nevěsta - Václav Šanda (velký Štěpán)
2011 Cherrybomb - Robert Sheehan (Luke)
2011 Igby jde ke dnu [dabing MGM] - Kieran Culkin (Igby)
2011 Lemonade Mouth - Adam Hicks (Wen)
2011 Let's Dance 3D - Adam G. Sevani (Moose)
2011 Maturiťák - Nolan Sotillo (Lucas Arnaz)
2011 Mluv [Universal Channel] - Michael Angarano (Dave Petrakis)
2011 Modlitby za Bobbyho - Ryan Kelley (Bobby Griffith)
2011 Poprvé - Ricky Kelman (Mike)
2011 Psanci Ameriky [dabing MGM] - Gregory Smith (Jim Younger)
2010 America - Logan Huffman (Marshall)
2010 Kardiofitness - Daniele De Angelis (Guido)
2010 Legendy z Dogtownu [dabing Nova] - John Robinson (Stacy Peralta)
2010 Má mě rád, nemá mě rád - Callan McAuliffe (Bryce Loski)
2010 Nářez - Clark Duke (Marty)
2010 Saw 6 - Devon Bostick (Brent)
2010 Škola života - Matthew Beard (Graham)
2010 Tekken - Jon Foo (Jin Kazama)
2010 Zmizelý - Harry Treadaway (Matthew Ryan)
2009 Gran Torino - Bee Vang (Thao Vang Lor)
2009 Jennifer's Body - Bacha, kouše! - Kyle Gallner (Colin Gray)
2009 Je to i můj život - Evan Ellingson (Jesse Fitzgerald)
2009 Kukuřičné děti - Courtney Gains (Malachiáš)
2009 Milionář z chatrče - Madhur Mittal (Salím Málik)
2009 Prostě Peck - Keir Gilchrist (Michael Peck)
2008 Billy Elliot [dabing Prima] - Jamie Bell (Billy Elliot)
2008 Dům na špatné adrese - Jaishon Fisher (Marcus Turner)
2008 Město ztracených dětí - Léo Rubion (Jeannot)
2008 Ve jménu Angela [dabing Nova] - Ezra Perlman (Rawley Barrett)
2007 Léto roku 1942 [dabing Cinemax] - Oliver Conant (Benjie)
2007 Rok prvních polibků [dabing Cinemax] - Max Mauff (dospívající Tristan)
2006 Den kobylek [dabing Cinemax] - Jackie Earle Haley (Adore)
2006 Láska není v ceně [dabing Prima] - Seth Green (Chuckie Miller)
2006 V tom domě straší! - Sam Lerner (Buřt)
2005 Kruh 2 - David Dorfman (Aidan)
2005 Rukojmí - Jimmy Bennett (Tommy Smith)
2004 Polární expres - Peter Scolari (Samotář)
2003 Kruh - David Dorfman (Aidan)
2000 Cesta z města - Michal Vorel (Honzík)
200x Nezapomenutelné dětstvíAnton Yelchin (Tommy)

MINISÉRIE
2018 Vojna a mír [ČT] - Jack Lowden (Nikolaj)

SERIÁLY
2022 Absťák - 1.série - Will Poulter (Billy Cutler)
2022 American Horror Story - 9.série - Gus Kenworthy (Chet Clancy)
2022 Banda: Ďábelské historky - 1.série - Kevin Michael Richardson (Jack)
2022 Boba Fett: Zákon podsvětí - 1.série - Mark Hamill (Luke Skywalker)
2022 Boj o moc - 3.série - Nicholas Braun (Greg)
2022 Čas čarodějnic - 3.série - Edward Bluemel (Marcus Whitmore)
2022 Červený trpaslík - 13.série - Al Roberts (vévoda Ludo)
2022 Dave - 2.série - Benny Blanco (Benny Blanco)
2022 Detektiv Conan: Zero v jednom kole - 1.série (Rei)
2022 Euforie - 2.série - Jacob Elordi (Nate Jacobs)
2022 Fanático - 1.série - Dollar Selmouni (Pompa)
2022 Fauda - 2.série - Shadi Mar'i (Walid El Abed)
2022 Fotbalový talent - 4.série - Michael Evans Behling (Jordan Baker)
2022 Geniální přítelkyně - 3.série - Elvis Esposito (Marcello)
2022 Grantchester - 6.série - Ahmed Elhaj (Henry Jones)
2022 Láska klepe na dveře - 1.série - Kerem Bürsin (Serkan Bolat)
2022 Minx - 1.série - Raji Ahsan (Alex)
2022 Místo činu: Drážďany - Daniel Donskoy (Andreas)
2022 Místo činu: Frankfurt - Tamer Arslan (Erhan)
2022 M.O.D.O.K. - 1.série - Nathan Fillion (Wonderman)
2022 Na seznamu smrti - 1.série - Chris Pratt (James Reece)
2022 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing Prima] - 12.série - Caleb Castille (Devin Roundtree)
2022 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing Prima] - 13.série - Caleb Castille (Devin Roundtree)
2022 Někdo, někde - 1.série - Jeff Hiller (Joel)
2022 Otec Brown - 9.série - Richard Dillane (Charles)
2022 Pán prstenů: Prsteny moci - 1.série - Maxim Baldry (Isildur)
2022 Podivné věci - 4.série - Dacre Montgomery (Billy Hargrove)
2022 Případy sestry Bonifácie - 1.série - Jerry Iwu (Felix Livingstone)
2022 Sportovní talent: Návrat - 1.série - Michael Evans Behling (Jordan Baker)
2022 Stalo se v Montaně - 1.série - Ryan Phillippe (Cody Hoyt)
2022 Superman a Lois - 2.série - Tyler Hoechlin (Clark Kent / Superman)
2022 Tokyo Vice - 1.série - Ansel Elgort (Jake Adelstein)
2022 Umbrella Academy - 3.série - David Castañeda (Diego Hargreeves)
2022 Vymítač Boner - 1.série - Bartosz Walaszek (Marcin)
2022 Vymítač Boner - 2.série - Bartosz Walaszek (Marcin)
2022 Zdravotní škola - 2.série - Jakob Åkerlind (Aksel Rasmussen)
2022 Zdravotní škola - 3.série - Jakob Åkerlind (Aksel Rasmussen)
2022 Zdravotní škola - 4.série - Jakob Åkerlind (Aksel Rasmussen)

2021 Advokát - 1.série - Johannes Lassen (Markos)
2021 Advokát - 2.série - Johannes Lassen (Markos)
2021 Banda - 2.série - Jack Quaid (Hughie Campbell)
2021 Bojíte se tmy? - 1.série - Cardi Wong (Hideo)
2021 Boj o moc - 3.série - Nicholas Braun (Greg)
2021 Bosch - 6.série - Brian D. Mason (Winston)
2021 Čas - 1.série - Kevin Harvey (Paul)
2021 Čas čarodějnic - 2.série - Edward Bluemel (Marcus Whitmore)
2021 Doom Patrol - 3.série - Matt Bomer (Larry Trainor / Negative Man)
2021 Expanze - 1.série - Jay Hernandez (Dimitri Havelock)
2021 Expanze - 2.série - Jay Hernandez (Dimitri Havelock)
2021 Fauda - 1.série - Shadi Mar'i (Walid El Abed)
2021 Fotbalový talent - 4.série - Michael Evans Behling (Jordan Baker)
2021 Genera+ion - 1.série - Connor Chavez (Jack)
2021 Gomorra - 5.série - Marco D'Amore (Ciro Di Marzio)
2021 Hlídka - 1.série - Samuel Adewunmi (Carcer Dun)
2021 Já, společnice - 3.série - Ray Fearon (Paul)
2021 Jedenáctka - 2.série - Sebastian Attie (Lorenzo)
2021 Jupiter's Legacy - 1.série - Ian Quinlan (Hutch)
2021 Kluk Holka atd. - 1.série - Justin Anselmi (Pes)
2021 Kobra 11 - 26.série - Nicolas Wolf (Max Tauber)
2021 Láska klepe na dveře - 1.série - Kerem Bürsin (Serkan Bolat)
2021 Lest - 1.série - Harry Treadaway (Keith Pedder)
2021 Maya a tři bojovníci - 1.série - Diego Luna (Zatz)
2021 Místo činu: Berlín - Tim Kalkhof (Mark Steinke)
2021 Na krok od nebe - 1.série - Davide Umiliata (Carlo)
2021 Na krok od nebe - 2.série - Giulio Pampiglione (Fabio)
2021 Na krok od nebe - 3.série - Cristian Stelluti (Filippo)
2021 Na krok od nebe - 4.série - Fedez (Fedez)
2021 Nemocnice Dobrá karma - 1.série - James Krishna Floyd (Dr. Gabriel Varma)
2021 Nemocnice Dobrá karma - 2.série - James Krishna Floyd (Dr. Gabriel Varma)
2021 Nemocnice Dobrá karma - 3.série - James Krishna Floyd (Dr. Gabriel Varma)
2021 Nesmrtelná láska - 1.série - Alejandro Nones (Jonathan "Johnny" Corona)
2021 Odkaz - 3.série - Peyton 'Alex' Smith (Rafael Waithe)
2021 Outer Banks - 1.série - Austin North (Topper)
2021 Outer Banks - 2.série - Austin North (Topper)
2021 Pomsta s chutí třešní - 1.série - Jayson Blair (Jules Bradenberg)
2021 River - 1.série - Fady Elsayed (Aten)
2021 Rukojmí ve tmě - 1.série - Johannes Lassen (Philip Nørgaard)
2021 Rukojmí ve tmě - 2.série - Johannes Lassen (Philip Nørgaard)
2021 Rychle a zběsile: Závodníci v utajení - 4.série - Tyler Posey (Tony Toretto)
2021 Rychle a zběsile: Závodníci v utajení - 5.série - Tyler Posey (Tony Toretto)
2021 Rychle a zběsile: Závodníci v utajení - 6.série - Tyler Posey (Tony Toretto)
2021 Severní vody - 1.série - Kieran Urquhart (Jones)
2021 Sevření Singaporu - 1.série - Bart Edwards (Ehrendorf)
2021 Superman a Lois - 1.série - Tyler Hoechlin (Clark Kent / Superman)
2021 Světlo a stíny - 1.série - Kit Young (Jesper)
2021 Tyjo! To je paráda! - 1.série - Jayden Byrne (Jayden Byrne)
2021 Tým Seal - 4.série - Max Thieriot (Clay)
2021 Velká šestka: Baymax se vrací - 2.série - Brooks Wheelan (Fred)
2021 Velká šestka: Baymax se vrací - 3.série - Brooks Wheelan (Fred)
2021 Velvet: Návrat - vánoční speciál - Miguel Ángel Silvestre (Alberto Márquez Navarro)
2021 Vraždy v Brokenwoodu - 7.série - Matariki Whatarau (D.K.)
2021 Vraždy v Midsomeru - 22.série - Nick Hendrix (Jamie Winter)
2021 Zavolejte porodní sestřičky - 3.série - Killian Scott (Declan Doyle)
2021 Zavolejte porodní sestřičky - 4.série - Simon Darwen (Ted)
2021 Záhady Frankie Drakeové - 4.série - Ben Sanders (Steven Reid)
2021 Záchranáři z hor - 4.série - Alexander Becht (Thomas)
2021 Záchranáři z hor - 5.série - Leander Lichti (Jan)
2021 Záchranáři z hor - 11.série - Felix von Bredow (Benedikt)
2021 Zelenáč - 3.série - Titus Makin Jr. (Jackson West)
2021 Zelená vajíčka se šunkou - 2.série - Adam DeVine (Sam Já Jsem)
2021 Zloději drahokamů - 1.série - Kamel Labroudi (Mokthar Rachedi)

2018-2019 Odkaz - 1.série - Peyton 'Alex' Smith (Rafael)
2018 American Crime Story - Finn Wittrock (Jeffrey)
2018 Archer - 6.série - Coby Bell (Conway)
2018 Barry - Anthony Carrigan (NoHo)
2018 Boj o moc - Nicholas Braun (Greg)
2018 Britannia - Zaqi Ismail (Philo)
2018 Carter - Kristian Bruun (Dave)
2018 Čas čarodějnic - 1.série - Edward Bluemel (Marcus Whitmore)
2018 Doktoři - Jacob Gibson (Atiba Jackson)
2018 Dámský podnik - 4.série - Pedro Inoue (Fred)
2018 Domek z karet - 5.série - Jefferson White (Masterson)
2018 Elena z Avaloru - 2.série - Alex Hernandez (Manuel)
2018 Gotham - 3.série - Michael Lorz, Ari Barkan, Adam DeCarlo (Sid, Tweed, Squirrel)
2018 Hotel Transylvánie: Seriál - Gage Munroe (Hank)
2018 Humans - 3.série - Ivanno Jeremiah (Max)
2018 Jak vycvičit draky - 4.série - Christopher Mintz-Plasse (Rybinohy)
2018 Ke stolu, děti! - Martial Le Minoux (vypravěč)
2018 Kouzelná Beruška a Černý kocour - 2.série (Wayzz)
2018 Kriminalista - 12.série - David Schütter (Silvio)
2018 Letopisy rodu Shannara - 2.série - Austin Butler (Wil Ohmsford)
2018 Most - 4.série - Elliott Crosset Hove (Kevin)
2018 Na mušce - Charlie Hamblett (Sebastian)
2018 NCIS: New Orleans - 4.série - Christopher Meyer (Danny)
2018 Nesvá - 3.série - Kendrick Sampson (Nathan)
2018 Okupace - 2.série - Henrik Eilif Borge (Leon)
2018 Pád [dabing Prima] - 1.série - Eugene O'Hare (Aaron Monroe)
2018 Pád [dabing Prima] - 3.série - Colin Morgan (Tom Anderson)
2018 Policajtka Barbie - Brian Messina (Artur)
2018 Restaurace - 1.série - Charlie Gustafsson (Calle)
2018 Rocco Schiavone - Filippo De Carli (Max)
2018 Salamandr - 2.série - Simon Van Buyten (Stephen)
2018 Velké prázdniny - Julien Alluguette (Pierre)
2018 Vikingové - 3.série - Alexander Ludwig (Bjorn Lothbrok - dospělý)
2018 Vikingové - 4.série - Alexander Ludwig (Bjorn Lothbrok - dospělý)
2018 Vraždy v Midsomeru - 20.série - Nick Hendrix (Jamie Winter)
2018 Trust - Harris Dickinson (J. Paul Getty III)
2018 Tým SEAL - Max Thieriot (Clay)
2018 Velká šestka: Baymax se vrací - Brooks Wheelan (Fred)
2018 Velvet - Miguel Ángel Silvestre (Alberto Márquez)
2018 Záchranáři L. A. - Oliver Stark (Evan Buckley)
2018 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti [17.série] - Peter Scanavino (Dominick Carisi Jr.)
2018 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti [18.série] - Peter Scanavino (Dominick Carisi Jr.)
2018 Zataženo, občas trakaře - Mark Robert Edwards (Steve)
2018 Z onoho světa - 2.série - Jake Croker (Jay)
2018 Zvrat: Washingtonovi špioni - Jamie Bell (Abraham)
2018 Živí mrtví: Počátek konce - 4.série - Frank Dillane (Nick Clark)
2017 Britannia - Zaqi Ismail (Philo)
2017 Hotel Transylvánie: Seriál - Gage Munroe (Hank)
2017 Restaurace - 1.série - Charlie Gustafsson (Calle)
2013 Arrow - Michael Rowe (Deadshot) + Seth Gabel (Count Vertigo)
2013 Austin a Ally - Calum Worthy (Dez)
2013 Jak vycvičit draky - Christopher Mintz-Plasse (Rybinohy)
2013 Maxova dobrodružství - (Max)
2013 Mořské víly z ostrova Mako - Chai Romruen (Zac Blakely)
2013 Nespoutaný anděl - Jesús More (Vicente + více rolí)
2013 Panství Downton - 3.série - Ed Speleers (Jimmy Kent)
2013 Pes a jeho blog - Blake Michael (Tyler James)
2013 Upíří deníky [3.-4.série] - David Gallagher (Ray Sutton) + Daniel Newman (Daniel Warren) + Micah Parker (Adrian)
2013 Stoupenci zla - Shawn Ashmore (Mike Weston)
2013 Vlčí mládě [2.série] - Stephen Lunsford (Matt)
2013 Vychovávat Hope [3.série] - Lucas Neff (Jimmy Chance)
2013 Země rebelů - Rodrigo Guirao (Andrea)
2012 Cena za lidskost [2.série] - Sam Huntington (Josh)
2012 Glee - 3. série - Mark Salling (Noah "Puck" Puckerman)
2012 Internát - 7.série - Daniel Retuerta (Roque Sánchez Navas)
2012-13 Pomsta - Connor Paolo (Declan Porter)
2012 Procitnutí - Chris Marquette (Kenneth Jones)
2012 Tajemství kruhu - Zachary Abel (Luke)
2012 Zpátky do školy - Donald Glover (Troy Barnes)
2011 Čas tulipánů - Aykut Yilmaz (Kerem Taskiran)
2011-12 Dexter - 4.-6.série - Brando Eaton (Jonah Mitchell)
2011 Glee - 2. série - Mark Salling (Noah "Puck" Puckerman)
2011-12 Nešika - Brett Davern (Jake Rosati)
2011 Puberťáci - Daniel Flaherty
2011-13 Star Trek: Hluboký vesmír devět [AXN] - Cirroc Lofton (Jake Sisko)
2011 Panství Downton - 1.série - Perry Millward (poslíček)
2011 Za branou - Colton Haynes (Brett Crezski)
2010-11 Dexter - 1.-2.série - Devon Graye (mladý Dexter)
2010 Glee - 1. série - Mark Salling (Noah "Puck" Puckerman)
2010-12 Vychovávat Hope [1.-2.série] - Lucas Neff (Jimmy Chance)
2010 Zlatá sedmdesátá - Seth Green (Mitch Miller)
2009 Chlapi sobě - Andrew Eiden (Sam Savage)
2009-10 Jonas - Kevin Jonas (Kevin Lucas)
2009 Mimoni v Americe [Prima] - Adam Rose (Dooley)
2009 Zoufalé manželky - 5.série - Charles Carver, Max Carver (Porter a Preston Scavo)
2007 Kriminálka Miami - Zac Efron (Seth Dawson)

TRAILERY:
2019 UglyDolls - trailer B - Pitbull (Ugly Dog)
2018 Včelka Mája: Medové hry - trailer - Benson Jack Anthony (Vilík)

Dialogy:
FILMY
2012 Valmont [dabing FilmBox]
videofil
Příspěvky: 1987
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Oldřich Hajlich

Příspěvek od videofil »

DOKUMENTY:

2013 V oku bouře
brecht
Příspěvky: 940
Registrován: 14 srp 2014 17:16
Bydliště: Nymburk

Re: Oldřich Hajlich

Příspěvek od brecht »

2014 Violetta [2. série] - Samuel Nascimento (Broduey)
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 3007
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Oldřich Hajlich

Příspěvek od takezo »

Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Odpovědět

Zpět na „E-H - Profily dabérů a režisérů“