Jiří Köhler

Máte svého oblíbence od CH do K? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Jiří Köhler

Příspěvekod klmdfkj » 19 pro 2010 21:36

Obrázek
Narozen: 18.1.1998

Ukázka dabingu:

(2016 - Soy Luna, autor brecht)

DABING
FILMY:
2021 Cesta zpátky - Ben Irving (Bobby Freeze)
2021 Čtyři děti a skřítek - Sean Treacy (Cyril)
2021 Dej si pozor! - Dacre Montgomery (Jeremy)
2021 Chemie lásky - C.J. Hoff (Muz)
2021 Ještě není pozdě [dabing HBO] - Zachary Wan (Elliot)
2021 Ještě větší lhář - Curtis Lum (policista)
2021 Kouzelná Beruška a Černý kocour - Šanghaj: Legenda o dračí lady - Xun Liang (Jiao)
2021 Láska na druhém konci [dabing AMC] - Asheesh Kapur (Vikram Bhatia)
2021 Lék na zármutek - Charlie Gillespie (Nathan)
2021 Loni v létě - Ozan Kaya Oktu (Reşat)
2021 Matky a dcery - David Kloehr (Tony)
2021 Modrá hlubina [dabing AMC] - Paul Wesley (Craig)
2021 Na dlažbě - Brandon T. Jackson (Luke)
2021 Pěkně blbě - Spencer House (rasista)
2021 Popstar: Vše pro slávu - Jorma Taccone (Owen)
2021 První láska - Quinn Liebling (Tilly)
2021 Přátelé: Zase spolu - RM (RM)
2021 Správný čas žít - Angel Valle Jr. (Will)
2021 Stanfordský vězeňský experiment - Miles Heizer (Marshall Lovett)
2021 Superpříšerky: Bylo nebylo - Rukiya Bernard (Zane)
2021 Ulice strachu – 2. část: 1978 - McCabe Slye (Tommy Slater)
2021 Ulice strachu – 3. část: 1666 - McCabe Slye (Tommy Slater / šílený Thomas)
2021 Vlak do Pusanu 2: Peninsula - Re Lee (Jooni)
2021 Všichni mluví o Jamiem - Zane Alsaroori (Sayid Yasin)
2021 Všichni moji přátelé jsou mrtví - Adam Turczyk (Jordan)
2021 Zapomenutý ostrov [dabing Prima] - Craig Marriott (poslíček)
2021 Zaprášená tajemství: Vražedné foto - Edward Ruttle (Tony)
2020 Až na konce světa - Hiep Nguyen (Khiet)
2020 Éra Supermanů - Christopher Gorham (Flash)
2020 Chůva na zabití - Samuel Gilbert (Romeo)
2020 Judy - Gus Barry (Mickey Rooney)
2020 Gloria Bell - Michael Cera (Peter)
2020 Kilo Dva Bravo - Jon-Paul Bell (Luke Mauro)
2020 Krakatoa, na východ od Jávy - Joseph Hann (Kuan)
2020 Královna Marie Rumunská - William Michael Roberts (princ David)
2020 Láska bez bariér [dabing Prima] - Jean-Baptiste Alaize (Simon)
2020 Mafiánovi [dabing Prima] - Simon Krel (Martin)
2020 Rebeka - Ashleigh Reynolds (Robert)
2020 Sněhová kalamita - David Paetkau (Chuck Wheeler)
2020 Spřízněné duše - Liam Booth (Kenny)
2020 Starý Bob [dabing Filmbox] - Dylan Provencher (David Roberts)
2020 Superpříšerky: Superpříšerky pomáhají Santovi - Rukiya Bernard (Zane)
2020 Šprtky to chtěj taky - Eduardo Franco (Theo)
2020 Zaujetí - Nicolas Vaude (Grégoire Viviani)
2019 Annabelle 3 - Michael Cimino (Bob Palmeri)
2019 Bourák [dabing Filmbox] - Michael Augenstein (Billy Dawes)
2019 Který je ten pravý? [dabing Prima] - Nat Wolff (Teddy)
2019 Malé ženy - Timothée Chalamet (Theodore 'Laurie' Laurence)
2019 Máma - Gianni Paolo (Chaz)
2019 Můj milý, můj drahý [dabing Prima] - Logan Lerman (George Devereaux)
2019 Na Chesilské pláži - Billy Howle (Edward Mayhew)
2019 Nelegální obchod - Billy Ray Gallion (Zach Stevens)
2019 Pokémon: Detektiv Pikachu - Justice Smith (Tim)
2019 Pokémon: Mewtwo vrací úder – Vývoj - Ted Lewis (hlas - Corey)
2019 Robin Hood - Scot Greenan (Clayton)
2019 Shark Lake - Jeremy Jude (Jim)
2019 Sierra Burgess je marná - RJ Cyler (Dan)
2019 Slaughterhouse Rulez - Asa Butterfield (Willoughby Blake)
2019 Sněží, sněží... - Jacob Batalon (Keon)
2019 Turnaj zabijáků [dabing Filmbox] - Sebastien Foucan (Anton Bogart)
2019 Velký maturitní mejdan - Talan Torriero (Scott)
2019 Vita a Virginia [dabing HBO] - Nathan Stewart-Jarrett (Ralph Partridge)
2019 Vysněný život - Blake Berris (mladý Mikey)
2019 Zamčený pokoj - Matthew Beard (Oliver)
2019 Zlom - Jordan Kronis (Chad)
2019 Ztracená naděje - Matthew Stefanson (Rocco)
2018 451 stupňů Fahrenheita - Daniel Zolghadri (Clifford)
2018 Bumblebee - Jorge Lendeborg Jr. (Memo)
2018 Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny - Ezra Miller (Credence)
2018 Já, Simon - Nick Robinson (Simon)
2018 Jezdec - Tanner Langdeau (Tanner)
2018 Kazišuci - Colton Dunn (Jaydon)
2018 Labyrint: Vražedná léčba - Thomas Brodie-Sangster (Newt)
2018 Matky na tahu o Vánocích - Cade Mansfield Cooksey (Jaxon)
2018 Probudím se zase včera - John Karna (Rob)
2018 Ready Player One: Hra začíná - Win Morisaki (Daito - realita)
2018 Sidney Hall - Avery Whitted (Henry)
2018 Swinging Safari - James Calder (Cal)
2018 Temné síly - McCarrie McCausland (Mike)
2018 Trojská odyssea - Dan Renalds (Telemachus)
2018 Wiplala - Geza Weisz (Wiplala)
2017 Logan: Wolverine - Jason Genao (Rictor)
2017 Tini: Violettina proměna - Adrián Salzedo (Caio Timón)
2016 Fantastická zvířata a kde je najít - Ezra Miller (Credence)
2016 Výměna - Callan Potter (Gunner Malloy)
2015 Bahno z Mississippi - Jacob Lofland (Neckbone)
2015 Dětina - Thomas Bonsang (Hugo)
2015 Divočina - Keene McRae (Leif)
2015 Já, Earl a holka na umření - Masam Holden (Phil)
2015 Jo Nesbø: Doktor Proctor a prdící prášek - Even Guddingsmo Bjørn a Arve Guddingsmo Bjørn (Truls a Trym)
2015 Jurský svět - Nick Robinson (Zach Mitchell)
2015 Labyrint: Zkoušky ohněm - Thomas Brodie-Sangster (Newt)
2015 Lhát se nemá - Bradley Steven Perry (Jack Parker)
2015 Moje neviditelná sestra - Will Meyers (Carter)
2014 Magické stříbro [dabing Filmbox] - Johan Tinus Lindgren (Dreng)
2014 Magické stříbro - hledání kouzelného rohu - Johan Tinus Lindgren (Dreng)
2014 Odpad - Rickson Tevez (Raphael)
2013 47 Róninů - Daniel Barber (mladý Kai)
2013 Atlas mraků - Brody Nicholas Lee (Chavier Gomez / Jonas / Zacharyho starší synovec)
2013 Emilie Richards: Nový Zéland navždy - Arlen James (Robin)
2013 Na mol - Barrett Shuler (Greg)
2013 Nebraska - Noah Matteo (kluk s fotoaparátem)
2013 Sladký život - Film - Cole Sprouse (Cody Martin)
2013 Šeptající ostrov - Austin Archer (J.T. Swinton)
2013 Tři pátrači a tajemství strašidelného zámku - Chancellor Miller (Jupiter Jones)
2012 Cesta na tajuplný ostrov 2 (děti na ulici)
2012 Čas tajemství, čas lásek - Richard Oiry (Marcel Pagnol - 11letý)
2012 Knoflíková válka - Nathan Parent (Camus)
2012 Liverpoolský brankář [dabing Cinemax] - Ask von der Hagen (Jo Istad)
2012 Můj život v Neuilly - Jerémy Denisty (Charles)
2012 Norman a duchové - Kodi Smit-McPhee (Norman)
2012 Velký sen [dabing Cinemax] - Adrian Moore (Joost Bornstedt)
2011 Hodně štěstí, Charlie: Film o velké cestě - Bradley Steven Perry (Gabe Duncan)
2011 Napříč časem - Kwayedza Kureya (Jacob)
2011 Saxana a Lexikon kouzel - Dominik Rataj (Patrik Hruška)
2011 Thor - Ted Allpress (malý Loki)
2010 Dobrý ročník [dabing Prima] - Freddie Highmore (Max jako dítě)
2010 Heidi, děvčátko z hor - Ben Brazier (Peter)
2010 Hotel snů: Karibik - Luka Kumi (Leonel)
2010 Hotel snů: Malajsie - Lino Sliskovic (Tom Hofmann)
2010 Kouzelná chůva a Velký třesk - Asa Butterfield (Norman Green)
2010 Kouzelná chůva Nanny McPhee [dabing Prima] - Thomas Sangster (Simon Brown)
2010 Letopisy Narnie: Plavba jitřního poutníka - Will Poulter (Eustace Clarence Scrubb)
2009 Bratříček a sestřička - Hans-Laurin Beyerling (Bratříček)
2009 Kletba Halloweenu - Thor Schweigerath (Robbie)
2009 Mikulášovy patálie - Charles Vaillant (Augustýn)
2009 Po Tomášovi - Andrew Byrne (Kyle Graham)
2008 Město ztracených dětí - Alexis Pivot (Tadpole)

MINISÉRIE:
2021 Sekerka - Alex Wheatle - Elliot Edusah (Valin)
2021 Sekerka - Vzdělání - Ryan Masher (Joseph)
2020 Bludné kruhy - Philip Ettinger (mladý Dominick Birdsey / mladý Thomas Birdsey)
2020 Sekerka - Láska za zvuku hudby - Alexander James-Blake (Parker B)

SERIÁLY:
2021 Bancroftová - 2. série - Tom Wells (Adam Mullen)
2021 Genera+ion - 1. série - Uly Schlesinger (Nathan)
2021 Goldie a staříci - 1. série - Jack Kane (Shawn)
2021 Superman a Lois - 1. série - Jordan Elsass (Jonathan Kent)
2021 Tajemství Sulphur Springs - 1. série - Adam Henslee (Keith)
2021 Vraždy na Shetlandech - 2. série - Lorne MacFadyen (Angus Tulloch)
2021 Zavolejte porodní sestřičky - 1. série - Jake Davies (Tip)
2020 Černý baron - 1. série - Rémy Stiel (Jordan Rickwaert)
2020 Dopis pro krále - 1. série - Islam Bouakkaz (Arman)
2020 Flash - 2. série - Keiynan Lonsdale (Wally West)
2020 Medvědín - 1. série - Tyler Shamy (William Lyt)
2020/21 NOOBees - 2. série - Andy Munera (Niko)
2020 Sabrinina děsivá dobrodružství - 4. série (4. část) - Gavin Leatherwood (Nicolas Scratch)
2020 Špinavý byznys - 1. série - Lucas Hansen (Bimse)
2020 Špinavý byznys - 2. série - Lucas Hansen (Bimse)
2020 Učitel - 2. série - Bartosz Sak (Slawek Godlewski)
2019 Alexa & Katie - 1. série - Nathaniel J. Potvin (Ryan)
2019 Alexa & Katie - 2. série - Nathaniel J. Potvin (Ryan)
2019 Euforie - 1. série - Lukas Gage (Tyler)
2019 Hra o trůny - 8. série - Isaac Hempstead-Wright (Bran Stark)
2019 Kouzelná Beruška a Černý kocour - 3. série (Nino)
2019 LEGO City Dobrodružství - 1. série - Daniel Mk Cohen (Harl Hubbs)
2019 Městečko Pines - 2. série - Charlie Tahan (Ben Burke)
2019 NOOBees - 1. série - Andy Munera (Niko)
2019 October Faction - 1. série - Gabriel Darku (Geoff Allen)
2019 Sabrinina děsivá dobrodružství - 1. série (1. část) - Gavin Leatherwood (Nicolas Scratch)
2019 Sabrinina děsivá dobrodružství - 2. série (2. část) - Gavin Leatherwood (Nicolas Scratch)
2019 Sabrinina děsivá dobrodružství - 3. série (3. část) - Gavin Leatherwood (Nicolas Scratch)
2019/20 Zámek a klíč - 1. série - Petrice Jones (Scot)
2018 Hotel na pláži - 1. série - Neil Adam (Kevin)
2018/19 Hotel na pláži - 2. série - Neil Adam (Kevin)
2018 Jak vycvičit draky - 4. série - Jay Baruchel (Škyták)
2018 Kouzelná Beruška a Černý kocour - 2. série (Nino)
2018 Regal Academy - Billy Bob Thompson (Hawk)
2018 Soy Luna - 3. série - Michael Ronda (Simón Álvarez)
2018 Taková moderní rodinka - 9. série - Rico Rodriguez (Manny Delgado)
2018 Velké prázdniny - Milan Morozi (Fernand)
2017 Hra o trůny - 7. série - Isaac Hempstead-Wright (Bran Stark)
2016 Hra o trůny - 6. série - Isaac Hempstead-Wright (Bran Stark)
2016 Laboratorní krysy: Elitní jednotka - 1. série - Bradley Steven Perry (Kaz)
2015 Dobrodružství Sarah Jane - 2. série - Perry Millward (Jacob)
2015 Most - 2. série - Andreas Ahlm (Linus)
2015 Nakopni to - 4. série - Dylan Riley Snyder (Milton)
2015 Tlusťoch - 4. série - Fabian Meier (Bodo Merker)
2014/15 Liv a Maddie - 2. série - Joey Bragg (Joey)
2014 Nakopni to - 3. série - Dylan Riley Snyder (Milton)
2014 Od soumraku do úsvitu - Brandon Soo Hoo (Scott Fuller)
2014 Super doktoři - Bradley Steven Perry (Kaz)
2014 Violetta - 2. série - Gerardo Velázquez (DJ)
2013 Hra o trůny - 3. série - Thomas Sangster (Jojen Reed)
2013/14 Liv a Maddie - 1. série - Joey Bragg (Joey)
2012/13 Sladký život na moři - 3. série - Cole Sprouse (Cody Martin)
2011 Hodně štěstí, Charlie - 2. série - Bradley Steven Perry (Gabe Duncan)
2011 Hříchy a svědomí - Luigi Moretti (Malý Nito Valdi), Vincenzo Messina (Ninetto), Alessandro Cannavà (Romuletto + více rolí)
2010/11 Sladký život na moři - 2. série - Cole Sprouse (Cody Martin)
2010 Sladký život na moři - 1. série - Cole Sprouse (Cody Martin)
2010 Hodně štěstí, Charlie - 1. série - Bradley Steven Perry (Gabe Duncan)
2010 Taková moderní rodinka - Rico Rodriguez (Manny Delgado)
2009 Chlapi sobě - Jason Dolley (T.J. Savage)
2009 Deník zasloužilé matky - Mitch Holleman (Jake Hart)
2009 Sladký život Zacka a Codyho - Cole Sprouse (Cody Martin)

DOKUMENTY:
2020 Takové moderní sbohem - Rico Rodriguez (Manny Delgado)
Uživatelský avatar
klmdfkj
 
Příspěvky: 197
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Zpět na CH-K - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály