Petr Oliva

Máte svého oblíbence od L do O? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Re: Petr Oliva

Příspěvekod Manche » 09 úno 2019 15:57

Proč mám pocit, že z těch starších dabérů jich ubývá víc a víc? Je to opravdu hrůza. :( Každopádně díky mu moc za všechny jeho skvělé role (je těžké vybrat jen jednu, ale za sebe jsem ho asi měl nejraději v roli Kuřáka v Aktech X), upřímnou soustrast všem pozůstalým a ať odpočívá v pokoji...
Manche

Příspěvekod Jelimán » 09 úno 2019 16:10

No, tak letos zatím zubatá řadí solidně. Smrt pana Olivy mě, ale překvapila hodně. Nebyl ještě tak starý a ještě nedávno daboval dokment o Richardovi, co běžel na artu. Jakožto fanoušek poctivého dabingu a Pierra Richarda si uvědomuju jak je jeho smrt obrovskou ztrátou a je mi z ní smutno. Spojení Richard-Oliva pro mě bude vždycky nepřekonatelné a ještě výš než například Funés-Filipovský.
Jelimán

Příspěvekod 1403ka » 09 úno 2019 16:18

Inak odpočívaj v pokoji, Pierre. :( :(
A asi sa budú u nás prepisovať rebríčky u jeho spojení herec-Oliva, napr. vyššie spomenutý Pierre Richard-Oliva alebo Jon Voight-Oliva.
1403ka

Příspěvekod sud » 09 úno 2019 19:07

Tak už se kluci z Podrazu tam nahoře setkali :cry: Pan Oliva byl vynikající a podle mého názoru nedoceněný herec, který alespoň díky svému krásnému hlasu s nenapodobitelným zabarvením uplatnil svůj talent v dabingu. I když byl všude skvělý a dával do svých rolí maximum (i v jinak nepříliš povedených dabinzích), navždycky pro mě bude hlavně Bodie. Tak merci maestro, R.I.P.
Nejoblíbenější dabéři: Alois Švehlík, Boris Rösner, Eduard Cupák, Jiří Zavřel, Ladislav Mrkvička, Vladislav Beneš
Nejoblíbenější dabérky: Eva Hudečková, Zlata Adamovská, Helena Friedrichová, Jorga Kotrbová, Marie Drahokoupilová, Ilona Svobodová
sud

Příspěvekod fofo16 » 09 úno 2019 22:26

R. I. P., maestro :(

1403ka: Telo pána Olivy ešte ani poriadne nevychladlo a ty už rozmýšľaš nad prepisovaním rebríčkov?? Nechcem znieť ako dôchodca, ale tí mladí majú v sebe stále menej a menej úcty...
fofo16

Příspěvekod u3totu » 10 úno 2019 00:48

Další? Ještě teď tomu nemůžu uvěřit. To je hrůza! :cry: Upřímnou soustrast rodině...
Rád bych ještě zmínil, že já neustále slyším Šmoulu Mlsouna, jak baští dorty. ;) Jestli se nepletu, Mlsoun byl díky panu Olivovi snad jediný, kdo měl u nás ve všech více než 200 dílech původních kreslených Šmoulů stále stejný hlas. :idea:
u3totu

Příspěvekod KOMZA » 01 bře 2019 12:42

HRY:
2014 League of Legends (Zilean)
2012 Disney Epic Mickey 2: Dvojitý zásah (gremlin Marmel)
2005 Úžasňákovi: Vzpoura Podkopávače - John Ratzenberger (Podkopávač)

Zaklínač je rok 2007 + ještě:

200x Zaklínač: Cena neutrality (Lambert)
200x Zaklínač: Vedlejší účinky (Navik, Klikařův vyslanec, Klikařův člověk)
KOMZA
Moderátor

Předchozí

Zpět na L-O - Profily dabérů a režisérů