Sára Nygrýnová

Máte svého oblíbence od L do O? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Sára Nygrýnová

Příspěvekod brecht » 28 srp 2016 16:51

Obrázek
Narozena: ?

DABING:
FILMY:
2021 Čtyři děti a skřítek - Teddie-Rose Malleson-Allen (Ros)
2021 Dej si pozor! - Olivia DeJonge (Ashley)
2021 Ella Bella a kamarádi - Cherokee Rose Castro (Lisa)
2021 Kate - Miku Patricia Martineau (Ani)
2021 Klér - Mia Goti (Sára)
2021 Kung Fu knedlík - Xiaoxi Tang (Dodo)
2021 Mortal Kombat - Matilda Kimber (Emily)
2021 Poslední děti na Zemi: Všechno nejlepší k apokalypse - Montse Hernandez (June Del Toro)
2021 První láska - Kelly Grace Richardson (Madison)
2021 Ranařky - Sydney Park (Siera)
2021 Svatební pochod 4 – Něco nového, něco starého [dabing Prima] - Alexandra Krevoy (Lexie)
2021 Takový normální kluk - Isabella Crovetti (Brin Kwellerová)
2021 Ulice strachu – 2. část: 1978 - Chiara Aurelia (Sheila)
2021 Yes Day - Jenna Ortega (Katie Torresová)
2021 Záhady z redakce: Odložený případ - Olivia Steele Falconer (Kendall Godfreyová)
2021 Záhady z redakce: Smrt na vinici - Olivia Steele Falconer (Kendall Godfreyová)
2020 Alice Miranda: Přátelé navždy - Alessandra Bizzanelli (Alethea)
2020 Croodsovi: Nový věk - Kelly Marie Tran (Luna)
2020 Charm City Kings - Chandler DuPont (Nicki)
2020 Chlupatá odplata [dabing Prima] - Skyler Samuels (Amber)
2020 Chůva na zabití: Krvavá královna - Jenna Ortega (Phoebe)
2020 Jsem božská [dabing Prima] - Aina Adler (recepční)
2020 Monos - Karen Quintero (Lady)
2020 Na jeden nádech [dabing Prima] - Fantine Harduin (Sarah)
2020 Super medvěd - ? (Yue-Yue)
2020 Tajemství: Odvaha snít - Sarah Hoffmeister (Missy)
2020 Všichni to vědí - Carla Campra (Irene)
2019 Léto s Marnie - Kasumi Arimura (Marnie)
2019 Mia a bílý lev - Daniah De Villiers (Mia)
2019 Moje druhá šance - Lilly Blacker (Erin Bishopová)
2019 Pašerák - Taissa Farmiga (Ginny)
2019 Slůně v nesnázích - Emily Flain (Jane Berryová)
2019 Smutek černé vdovy - Laura Afelskie (mladá Judy)
2019 Star Wars: Vzestup Skywalkera - Ashley Eckstein (Ahsoka Tano)
2019 Škola končí - Juliette Halloy (Gwendoline)
2019 Time Toys - Mackenzie Aladjem (Jenny)
2019 Ztracená naděje - Megan Best (Brittany)
2019 Život je večírek - Adria Arjona (Amanda)
2018 V pasti času - Rowan Blanchard (Veronica)
2017 Jasper Jones - Angourie Rice (Eliza)
2017 Una - Ruby Stokes (malá Una)
2016 Příchozí - Julia Scarlett Dan (Hannah - 12 let)
2016 Zázraky z nebe - Brighton Sharbino (Abbie Beamová)
2015 Malý dráček - Sarah Alles (Ananaska)
2015 SNOOPY A CHARLIE BROWN. Peanuts ve filmu - Hadley Belle Miller (Lucy)
2014 Lilly Schönauer: Ženy v pokušení - Felix Staudigel (Jonathan)

SERIÁLY:
2018 Penny z M.A.R.Su - 1.série - Olivia-Mai Barrett (Pentachord "Penny" Mendezová)
2018 Pokémon - 20.série - Kei Shindō (Lillie)
2018 Soy Luna - 3.série - Giovanna Reynaud (Emilia)
2018 U Raven doma - 1.série - Sky Katz (Tess)
2017 Pokémon - 20.série - Kei Shindō (Lillie)
2017 Projekt Mc² - Ysa Penarejo (Camryn Coyleová)
2017 Soy Luna - 2.série - Giovanna Reynaud (Emilia)
2017 Život uprostřed - 2.série - Kate Tomlinson (Hannah)
2016 Milesova vesmírná dobrodružství - Fiona Bishop (Loretta)
2016 Ve jménu vlasti - 4.série - Tal Raviv (Josie)
2016 Zkažená úča - Sara Rodier (Lily)
2015 Otázky slečny Mily - Genevieve Doang (Penelopa)
2015 Táborníci z Kikiwaka - Nina Lu (Tiffany)
brecht
 
Příspěvky: 937
Registrován: 14 srp 2014 16:16
Bydliště: Nymburk

Zpět na L-O - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály