Matěj Macháček

Máte svého oblíbence od L do O? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Matěj Macháček

Příspěvekod Pálkman » 27 led 2018 17:16

Obrázek
Narozen: ?

Ukázka dabingu:

(2016 - Krtek a Panda, autor Tomáš Slach)

DABING

FILMY:
2020 Artemis Fowl - Ferdia Shaw (Artemis Fowl)
2020 Eurovize - Zack Propert (Stephan)
2020 Lassie se vrací - Nico Marischka (Florián Maurer)
2020 Mimi šéf: Kde je mimi? - Pierce Gagnon (Tim)
2020 Téměř dokonalá tajemství - Luis Vorbach (malý Simon)
2020 Ve službě - Elijah M. Cooper (D)
2020 Zázračný wrestler - Seth Carr (Leo)
2019 Bohatství chudých 2 - Giulio Bartolomei (Kevi Tucci)
2019 Cesta do říše krále pírek - Pelle Falk Krusbæk (Johan)
2019 Conni a její kamarádi - Lui Eckhardt (Mark)
2019 Conni a její kamarádi - Tyranosaurovo tajemství - Lui Eckhardt (Mark)
2019 Dračí záchranáři: Hon za zlatou dračicí - Andre Robinson (Řízek)
2019 Kirikou a muži a ženy - Romann Berrux (Kirikou)
2019 Kryštůfek Robin - Orton O'Brien (malý Kryštůfek Robin)
2019 Odhalení - William David Billions (Trey)
2019 Profesor Layton a věčná pěvkyně - Maki Horikita (Luke)
2019 Rocketman - Kit Connor (starší Reggie)
2019 Rozmarné jaro: Dvojí život - Michael Sommerer (Finn)
2019 Shazam! - Jovan Armand (Pedro Peňa)
2019 Supr třída - Giorgio Sanches (Winston)
2019 Supr třída na fotbale - Kayen Thodé (Winston)
2019 Supr třída na škole v přírodě - Giorgio Sanches (Winston)
2019 Supr třída v divadle - Giorgio Sanches (Winston)
2019 Školní nářez - Kit Connor (Wootton)
2019 Trollové a kouzelný les - Oskar Fjeldstad-Bergheim (Trym)
2018 Aquaman - Jack Andrew (Mike)
2018 Arnoldovy patálie v džungli - Mason Vale Cotton (Arnold)
2018 Fotbalová parta - legenda žije! - Michael Sommerer (Leo)
2018 Grinch - Ramone Hamilton (Axl)
2018 Louskáček a čtyři říše - Tom Sweet (Fritz)
2018 Malý rytíř Trenk - Sam Beaumont (Zink)
2018 Najednou jsme rodina - Gustavo Quiroz (Juan)
2018 Paříž 15:17 - William Jennings (malý Spencer)
2018 Příběh koček - Yang Yandu (Sam)
2018 Rudý pes: Blue [dabing HBO] - Levi Miller (Mick)
2018 Swinging Safari - Kotan Jacob (Andrew)
2018 Wiplala - Sasha Mylanus (Johannes)
2017 Legends of the Hidden Temple - Colin Critchley (Noah)
2017 Náhlá smrt [dabing Film+] - Ross Malinger (Tyler)
2017 Padesát odstínů temnoty - Ryker Brown & Logan Brown (čtyřletý Christian)
2017 Pátrání po medvědovi - Ozzie Latta (Max)
2017 Santův pomocník a zázračná sněhová vločka - Nathan Simony (Mikuláš)
2017 Tajný spolek Polívkového města - Karl Jakob Vibur (Anton)
2016 Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - Milo Parker (Hugh Apiston)
2015 SNOOPY A CHARLIE BROWN. Peanuts ve filmu - A.J. Tecce (Špindíra)
2014 Tohle je válka! [dabing Prima] - John Paul Ruttan (Joe)

MINISÉRIE
2017 SS-GB: Hitler v Británii - Kit Connor (Bob)
2016 Až tam nezbyl žádný - Harley Gallacher (Cyril Ogilvie Hamilton)

SERIÁLY:
2020 Casagrandovi - 1. série - Grant Palmer (Lincoln Hlasiťák)
2020 Mimi šéf: Zpátky ve hře - 3. série - Pierce Gagnon (Tim)
2020 StarBeam - 1. série - Dean Petriw (Boost)
2019 Alexa & Katie - 1.-2. série - Finn Carr (Jack Cooper)
2019 Coop & Cami se ptají světa - Mitchell Wray (Mason)
2019 Dobrý doktor - 1. série - Dylan Kingwell (Steve Murphy / Evan Gallico)
2019 Dračí záchranáři - 1.-2. série - Andre Robinson (Řízek)
2019 Fanynka - Jorge Eduardo García (Rodrigo Ernesto Gómez)
2019 Goldbergovi - 5.-6. série - Sean Giambrone (Adam Goldberg)
2019-20 Hlasiťákovi - 4. série - Grant Palmer (Lincoln)
2019 Hříšná duše - 2. série - Elisha Henig (Julian Walker)
2019 Mimi šéf: Zpátky ve hře - 1.-2. série - Pierce Gagnon (Tim)
2019 Miru Miru - Flaminia Fegarotti (Ježek)
2019 Příbuzní navždy - Dallas Young (Stuart)
2019 Supr třída - Jack Meershoek (Sammy)
2019 Top Boy - Araloyin Oshunremi (Stefan)
2019-20 U Raven doma - 3. série - Issac Ryan Brown (Booker Baxter-Carter)
2019 Versailles [dabing Prima] - 1. série - Nathaniel Spender, Noah Labastie (mladý Ludvík XIV., Bontempsův syn)
2019 Země patří Luně - 2.-3. série - Raul Gomez (Jupiter)
2018 American Crime Story: Lid versus O. J. Simpson - Hudson West (Travis Clark)
2018 American Horror Story - Lyric Angel (Lachlan Drake)
2018 Americká manželka - 1.-2. série - Daniel DiMaggio (Oliver)
2018 Batesův motel - 5. série - Glen Gordon (Harry)
2018 Cesta k vítězství - Axel Lindqvist (Marcus)
2018 Goldbergovi - 4. série - Sean Giambrone (Adam Goldberg)
2018-19 Hlasiťákovi - 3. série - Grant Palmer (Lincoln)
2018 Lesnílci - Sidney Hodgesmith (Bobeš)
2018 Malý Sheldon - 1.-2. série - Wyatt McClure (Billy Sparks)
2018-19 Mech-X4 - Pearce Joza (Spyder Johnson)
2018 Tajemství Hunterových - 2. série - Wilson Radjou-Pujalte (Jake Hunter)
2018 Topsy a Tim - Tom Hibberd (Tony)
2018 U Raven doma - 2. série - Issac Ryan Brown (Booker Baxter-Carter)
2018 Velké prázdniny - Dorothée Pousséo (Gaston)
2018 Země patří Luně - 1. série - Raul Gomez (Jupiter)
2018 Zou - Paul Pantin (Zak)
2017 Goldbergovi - 3. série - Sean Giambrone (Adam Goldberg)
2017 Hlasiťákovi - 2. série - Grant Palmer (Lincoln)
2017 Hodina duchů - 3. série - Mitchell Kummen (Mike)
2017 Případy detektiva Murdocha - 9. série - Jaeden Noel (Urchin)
2017 Sofia Fluxová - Leonard Valestrand Eike (Albert)
2017-18 U Raven doma - 1. série - Issac Ryan Brown (Booker Baxter-Carter)
2016 Arrow - 4. série - Jaiven Natt (chlapec)
2016 Dům plný zvířátek - 3. série - Nicolaj Wolf (Gustav Ott)
2016 Goldbergovi - 1.-2. série - Sean Giambrone (Adam Goldberg)
2016 Hlasiťákovi - 1. série - Grant Palmer (Lincoln)
2016 Hodina duchů - 1. série - Bal Nagra, Mitch Duffield (Tim, Jack)
2016 Hodina duchů - 2. série - Frankie Jonas (Dave)
2016 Malej Quinquin - Julien Bodard (Kevin)
2016 Šťastné údolí - 1.-2. série - Rhys Connah (Ryan Cawood)
2015 Agenti S.H.I.E.L.D. - 1. série - Ajani Wrighster (Ace Peterson)
2015 Arrow - 3. série - Arien Boey (Malý Tommy)

OSTATNÍ:

FILMY:
2020 Rajská zahrada (malý Jan)

SERIÁLY:
2019 Škola řvaní (Funous)
2018 Vítejte v Podivínově (Gael)
2017 Od dětí pro děti (Jameson)
2017 Ronaldinho a jeho parta (Ronaldinho)
2016 Krtek a Panda (Panda)

TRAILERY:
2020 Lassie se vrací - trailer A - Nico Marischka (Florián Maurer)
2020 Mimi šéf: Zpátky ve hře - trailer C - 3. série - Pierce Gagnon (Tim)
2019 Dračí záchranáři - trailer A - 1. série - Andre Robinson (Řízek)
2019 Dračí záchranáři - trailer B - 2. série - Andre Robinson (Řízek)
2019 Dračí záchranáři: Hon za zlatou dračicí - trailer A - Andre Robinson (Řízek)
2019 Trollové a kouzelný les - trailer B - Oskar Fjeldstad-Bergheim (Trym)

Poslední aktualizace: 11. 5. 2020
Top dab.: O. Brousek, F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., P. Pelz., V. Post., P. Ol., B. Švarc, V. a M. Dlouhý, S. Fiš., L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šťas., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Pálkman
Moderátor
 
Příspěvky: 921
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Matěj Macháček

Příspěvekod Pálkman » 27 led 2018 18:17

NEURČENÉ ROLE:

FILMY:
2019 12 hrdinů [dabing Prima]
2019 Amityville: Počátek
2019 Černý orel [dabing Filmbox]
2019 Detektiv od vedle
2019 Důstojník a gentleman [dabing SPI International]
2019 Chladné přijetí
2019 Chlapec, který se stane králem
2019 Jako voda na čokoládu [dabing Filmbox]
2019 Klaus
2019 Na křídlech orlů
2019 Noční šichta
2019 Oko v oblacích [dabing Prima]
2019 Přes noc třicítkou [dabing Prima]
2019 Sonja
2019 Starožitníkův krám
2019 Tolkien
2019 Vraždy podle Solveig: Fjord smrti
2019 Vraždy podle Solveig: Němá svědkyně
2019 Všechno je to o penězích
2018 (Ne)obyčejný kluk [dabing HBO]
2018 Fantastický mazel [dabing ČT]
2018 Fidel
2018 Jezdec
2018 Kouzelný park
2018 Moje Žirafa
2018 Nádech pro lásku
2018 Náš Jake
2018 Objekt mé lásky [dabing Prima]
2018 Odnikud
2018 Prokletý klaun
2018 Solo: Star Wars Story
2018 Storm a tajné psaní
2018 Suburbicon: Temné předměstí
2018 Trouba k pohledání
2018 V domě
2017 Běž, chlapče, běž
2017 Bláznivá školka [dabing Prima]
2017 Dům na konci ulice [dabing Prima]
2017 EXODUS: Bohové a králové [dabing Prima]
2017 Falešní poldové [dabing Prima]
2017 Fotbalová parta - legenda žije!
2017 Havran nezbeda - Velký závod
2017 Kapitán Bombarďák ve filmu
2017 Karsten a Petra - slaví Vánoce
2017 Karsten a Petra - zimní radovánky
2017 Kniha života [dabing Prima]
2017 Legenda o Benu Hallovi
2017 Newyorská romance [dabing Prima]
2017 Pan Větvík
2017 Sluník a Ludvík a velký sýrový závod
2017 Střílejte na pianistu
2017 Zajíček bez oušek [dabing Prima]
2017 Život
2016 Cesta do hlubin magorovy duše
2016 Dítě číslo 44 [dabing Nova]
2016 Dva pitomci z Paříže
2016 Dobrodružství ze Země Nezemě
2016 Fotr na inzerát
2016 Královské Vánoce
2016 Skrytá čísla
2016 Ouija: Zrození zla
2016 Zkáza zámku Herm [dabing Prima]
2016 Zrození národa
2015 Bláznivá dovolená
2015 Boží vzkaz [dabing Nova]
2015 Everest
2015 Loosies
2015 Princ ze sousedství
2015 Slečna na hlídání
2015 Správná holka
2014 Machři [dabing Nova]
2014 Na život a na smrt [dabing Nova]
2014 Nevyřízený účet

MINISÉRIE:
2019 Agatha Christie: Zkouška neviny
2019 Arthurův zákon
2019 Já jsem noc

SERIÁLY:
2019 Griffinovi - 16. série
2019 Kočička Poppy [dabing ČT]
2019 Medicejové - 2. série
2019 Mindhunter: Lovci myšlenek - 2. série
2019 Roswell: Nové Mexiko
2019 Rozmarné jaro: Rány osudu
2019 Rozmarné jaro: Zpovědní tajemství
2019 Super Wings
2019 Vítejte ve Star Falls
2018 Ava Riko Teo
2018 Čím budu, až povyrostu?
2018 Dofus: Kerubovy poklady
2018 Dobrodružství Kocoura v botách - 3.-6. série
2018 Policajtka Barbie
2018 S.W.A.T. - 1. série
2017 Prolhaní - 1. série
2017 Pruháčci
2017 Rick a Morty - 2. série
2017 Teroristé hákové kříže - NSÚ
2017 Tryskošlápci - Vánoční speciál
2017 Wataha - 2. série
2016 Blunt Talk - Plané řeči - 2. série
2016-17 Hej, Hafí! - 1.-2. série
2016 Nina a neurony - 3. série

REALITY SHOW:
2018-19 MasterChef Junior
Top dab.: O. Brousek, F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., P. Pelz., V. Post., P. Ol., B. Švarc, V. a M. Dlouhý, S. Fiš., L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šťas., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Pálkman
Moderátor
 
Příspěvky: 921
Registrován: 02 led 2010 23:05


Zpět na L-O - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály