Jan Szymik

Máte svého oblíbence od P do T? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 4870
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Jan Szymik

Příspěvek od Joe Black »

Obrázek
Narozen: 6.11.1957, Karviná
Povolání: herec, dabér

Ukázka dabingu:

(2015 - Violetta, autor brecht)


(2010 - Dexter, autor takezo)

Dabing:
FILMY:
2022 Batman - Peter McDonald (William Kenzie)
2022 Broad Peak - Tomasz Sapryk (Andrzej Zawada)
2022 Čas na sebe - Carlo Rota (Alberto)
2022 Dakota [dabing ČT]- Selmer Jackson (Dr. Judson)
2022 Haftaňan a tři mušteriéři - Robbie K. Jones (Treville)
2022 Harry a Meghan: Královská romance - David Quinlan (barman)
2022 Harry a Meghan: Královské povinnosti - Timothy Temple (Philip)
2022 Hlas lásky - Alain Zouvi (Lablanchette)
2022 Hollyblood - Jordi Sánchez (Fernando)
2022 Jackie a dáma z obrazu - Jochen Otten (Arnold)
2022 Jay a mlčenlivý Bob: Přeprc - Fred Armisen (Merkin)
2022 Kapitán Kidd - John Qualen (Bart)
2022 Kde je Anna Franková? - Stuart Miligan (Herman Van Damm)
2022 Kingsman: První mise - Andrew Bridgmont (královský krejčí 2)
2022 Kopilot - Antoine Balabane (Amin)
2022 Kniha džunglí [dabing Filmbox] - John Qualen (Holič)
2022 Lady L [dabing ČT] - Arthur Howard (komorník)
2022 Láska na objednávku - Albert Malafronte (Eddie)
2022 Láska odvedle - Lindsay Ayliffe (Sam)
2022 Láska nebo právo - Gregory Harrison (Hank)
2022 Láska pod olivovníkem - Gardiner Millar (Frank Cabella)
2022 Legendy zločinu [dabing Filmbox] - Chazz Palminteri (Angelo Bruno)
2022 Lou - Ronald Reagan (Ronald Reagan - záběr TV)
2022 Lumpíci [dabing ČT] - Joe Alaskey (Lou)
2022 Maixabel - Josu Ormaetxe (Jaugeri)
2022 Má úžasná Wanda - Cezary Pazura (Pawel)
2022 Můj dům, můj hrad - Matti Onnismaa (Artsi)
2022 Náměsíčníci - Raphael van Bargen (Berušák)
2022 Nebudeš sama - Nikola Markovic (Ženichův otec)
2022 Operace Mincemeat - James Fleet (Charles Fraser-Smith)
2022 Panství Downton: Nová éra - Olivier Claverie (Gannay)
2022 Pinocchio - Angus Wright (Pan Rizzi)
2022 Poslušné panenky (titulky)
2022 Přijde září - Charles Fawcett (Warren)
2022 Ray Donovan: Film - David Patrick Kelly (Matty)
2022 Romance po irsku - Barry McGovern (Cleary)
2022 Rozmarný duch - Simon Kunz (Henry Mackintosh + titulky)
2022 Samotáři v Paříži - Patrick d'Assumçao (Pelletier)
2022 Spolu nespolu - Ithamar Enriquez (Andy)
2022 Terčem zabijáků - Roberto Callejas (Victor Wella)
2022 Téměř dokonalý muž - Didier Flamand (Henri)
2022 Tichá svoboda - Stephan Schad (Dr. Rosenberg)
2022 Toscana - Pino Ammendola (Lucca)
2022 Tove - Dick Idman (Erik)
2022 Triumf (titulky)
2022 Tváří v tvář - Francisco Sanz (Rusty Rogers)
2022 Umma - Tom Yi (Kang)
2022 Ušák Chicky a Zlokřeček - Michael Sorich (Bubák)
2022 Útok na lásku - Dan Quinn (doručovatel)
2022 V utajení [dabing Nova] - Robert Alexander Russell (Roizman)
2022 Zavolejte porodní sestřičky - Jubilejní nadělení - Allan Corduner (Arnold)
2022 Zavolejte porodní sestřičky - Vánoční speciál VIII - Andy Beckwith (Nolly)
2022 Zavolejte porodní sestřičky - Vánoční speciál IX - Jim Sweeney (Donald)
2022 Zlouni - Walt Dohrn (vědec)
2022 Ztracen v boji [dabing Prima] - Yehuda Efroni (reverend Polanski)
2022 Ztracené město - Oscar Nuñez (Oscar)

2021 Anatomie zla - Krzysztof Stroinski (Lulek)
2021 Ano, beru - Fernando Rodrigues (Miguel)
2021 Budapešťský podraz - Géza D. Hegedüs (Benedek)
2021 Carlos: Vraždy v ulici Tullier - Fadi Abi Samra (Michel Moukharbel)
2021 Carlos: Konkurenční boj - Fadi Abi Samra (Michel Moukharbel)
2021 Carlos: Poslední akce - Fadi Abi Samra (Michel Moukharbel)
2021 Cosmoball - Yevgeny Mironov (Belo)
2021 Creation Stories - Alistair McGowan (Jimmy)
2021 Černý mlýn - Ireneusz Koziol (Marian)
2021 Ella Bella a kamarádi - Richard Kind (pan Jackson)
2021 Extrakt [dabing Filmbox] - J.K. Simmons (Brian)
2021 Fízlové 3: Ve jménu zásad - Cezary Pazura (Morawiec)
2021 Hlasiťákovi ve filmu - Tru Valentino (majitel obchodu)
2021 Honba za vánočním pokladem - Timothy Mooney (Sam)
2021 Horko jako v červnu - Philo Hauser (Vlcek)
2021 Inga Lindström: Osudový obraz - Patrick Joswig (Melker)
2021 Inga Lindström: Tóny lásky - Filip Peeters (Hugo)
2021 I.T. - Michael Nyqvist (Henrik)
2021 Jaká je cena života - Jeff Biehl (Wolf)
2021 Jak jsem se zamilovala do gangstera - Klaudiusz Kaufmann (Karl)
2021 Jak se oženit a zůstat singl [dabing Skylink] - Patrick Bordier (Hercule Costa)
2021 Jidáš a černý mesiáš - Robert Longstreet (Leslie Carlyle)
2021 Katie Fforde: Dům u moře - Hartmut Volle (Mike)
2021 Krásný kluk - Carlton Wilborn (Vince)
2021 Kurýr - Mariusz Bonaszewski (Leopold Okulicki)
2021 Láska na druhém konci [dabing AMC] - Anupam Kher (Rajeev Sethi)
2021 Ledová archa [dabing Prima] - Vlad Ivanov (Franco)
2021 Liga spravedlnosti Zacka Snydera - Anthony Wise (Howard)
2021 Loupež století - Sebastián Mogordoy (Serrano)
2021 Lunapark hrůzy [dabing Prima] - Chris Warner (Jed Love)
2021 Machr na 30 dní - Nicolas Marié (komisař)
2021 Městečko South Park: Očkovací speciál - Trey Parker (Garrison)
2021 Na konci tunelu - Sergio Ferreiro (Cristiani)
2021 Na pokraji šílenství [dabing Prima] - Reed Birney (Chalmers)
2021 Nancy Drew a tajemné schodiště - Jay DeVon Johnson (Marchbanks)
2021 Neporazitelný: Návrat krále [dabing Filmbox] - Paul Chahidi (Kiril)
2021 Nitro - Tomasz Sapryk (Stanislaw)
2021 Noc po svatbě - Ruby Mosckovich (Israel)
2021 Očista navždy - Zahn McClarnon (Chiago)
2021 Osudové léto v Mazurách [dabing Prima] - Witold Debicki (Dimitri)
2021 Osudové léto v Řecku [dabing Prima] - Jürgen Tarrach (Netzer)
2021 Parazit - Park Myeong-hoon (Geun Se)
2021 Policajt v Beverly Hills [dabing Paramount Network] - Jack Heller (Maitre D')
2021 Pořádné pecky Billa a Teda - Hal Landon Jr. (Logan)
2021 Poslední čas na lásku [dabing Prima] - Tim Ahern (Barry)
2021 Poslední souboj - Željko Ivanek (Le Coq)
2021 Pravá nevěsta - Dietrich Hollinderbäumer (Schäfer)
2021 Procitnutí - Nick Murphy (učitel)
2021 Příběh gangstera: Generál - Peter Benedict (Geoff)
2021 Připraveni na všechno - Krzysztof Kiersznowski (Janek)
2021 Rodinný ranč - John Newberg (Jennings)
2021 Rosamunde Pilcher: Falešný život, pravá láska - Kevin Dodds (detektiv)
2021 Rosamunde Pilcher: Magický autobus - Russell Floyd (Joshua)
2021 Rosamunde Pilcher: Má sestřenice, láska a já - Max Gertsch (Russell)
2021 Santa Hunters - Donavon Stinson (Santa)
2021 SAS: Zrození Černé labutě - Richard McCabe (Callum)
2021 Shang-Chi a legenda o deseti prstenech - Tony Leung (Xu Wenwu)
2021 Silák Honza - Dirc Simpson (hostinský)
2021 Skleněné peklo [dabing Filmbox] - Norman Burton (Giddings)
2021 Stánek s polibky 3 - Morné Visser (pan Flynn)
2021 Super 8 [dabing Filmbox] - Joel McKinnon Miller (Kaznyk)
2021 Svatba mé šéfové - Brent Crawford (Trevor)
2021 Talent na zločin: Tajemství vážek - Hanns Zischler (Hirt)
2021 Tlapková patrola ve filmu - Ron Pardo (starosta Humdinger)
2021 Tři královské děti - Rüdiger Vogler (Hofdiener Corbinian)
2021 Ulice Liperti v obležení - Akilas Karazisis (taxikář)
2021 Uteč - Richard Herd (Roman Armitage)
2021 Velvet: Návrat - Vánoční speciál: Velké finále - Carlos Manuel Díaz (Oscar Ortega)
2021 Vulkán v Los Angeles - Chip Bolcik (Lou)
2021 Vůně - Sacha Bourdo (Ranio)
2021 Zaprášená tajemství: Pandořina skříňka - Rob Heschl (právník)
2021 Zaprášená tajemství: Posmrtná maska - Michael P. Northey (Zetto)
2021 Zaprášená tajemství: Vražda v d moll - Michael Ryan (Siles)
2021 Zaprášená tajemství: Vražedné foto - Tom Tasse (Larry)
2021 Zákon přitažlivosti [dabing Prima] - Vincent Marzello (Lyman)
2021 Žádné prudké pohyby - Hugh Maguire (Mel Forbert)
2020 A Hidden Life - Ulrich Matthes (Lorenz Schwaninger)
2020 Americká elegie - David Jensen (pan Selby)
2020 Černý Mercedes - Jerzy Schejbal (doktor Cervinka)
2020 Experiment Belko - Michael Rooker (Bud Melks)
2020 Ideální palác - Alain Blazquez (Jean-Luis Revol)
2020 Inspektor se vrací [dabing Viasat] - Gary Davis (Meggarty)
2020 Lara - André Jung (Czerny)
2020 Náhradnice [dabing Prima] - James Fleet (William)
2020 Nájemní zabijáci [dabing Prima] - Serban Celea (Wilson Herrod)
2020 Nejvyšší pocta - Peter Fonda (Jimmy Burr)
2020 Ohromující Howard Hughes - Barry Atwater (Brewster)
2020 Operace Gold - Yasuaki Kurata (Morimoto)
2020 Óda na radost - Willie C. Carpenter (Lavelle)
2020 Posel naděje - Mike Parker (otec Barr)
2020 Princezna z cukrárny - Robin Soans (kouzelný pán)
2020 Princezna z cukrárny: Zase vyměněná - Robin Soans (kouzelný pán)
2020 Pro lásku cokoliv - Alex Kliner (Ernie)
2020 Rebeka - David Cann (lord Crowan)
2020 Sejmout zabijáka [dabing ČT] - Vinnie Jones (Keith Ritson)
2020 Soukromá válka - Raad Rawi (Gaddafi)
2020 Stánek s polibky - Morné Visser (pan Flynn)
2020 Stánek s polibky 2 - Morné Visser (pan Flynn)
2020 Tajemné křížovky: Hra se smrtí - John Kapelos (O'Connor)
2020 Tajemství matky představené - Carl Alacchi (Antonio)
2020 Útok z hlubin [dabing Prima] - Igor Jijikine (Tretiak)
2020 Vánoční výsadek - Reese Alexander (Theo)
2020 Vlčí parta - Hans-Jochen Wagner (Wermann)
2020 Vlna zločinu - Luis Tosar (Cosme)
2020 Wonder Woman 1984 - David Al-Fahmi (Khalaji)
2020 xXx: Nová dimenze [dabing Prima] - Peter Strauss (prezident James Sanford)
2020 Zlaté rybky - Bernard Thurnheer (Flütsch)
2020 Zlo s lidskou tváří [dabing Prima] - Dylan Baker (David Yocom)
2020 Ztracený poklad Jesseho Jamese - Tommy Kramer (děda Eddie)
2019 Ad Astra - John Ortiz (generál Rivas)
2019 Addamsova rodina - Conrad Vernon (ředitel)
2019 Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) - François Chau (pan Keo)
2019 Deadwood - Brent Sexton (Harry Manning)
2019 Joker - Josh Pais (Hoyt Vaughn)
2019 Místo činu: Hraniční čára - Günter Franzmeier (Kreindl)
2019 Místo činu: Umění války - Günter Franzmeier (Kreindl)
2019 Místo činu: Virus - Günter Franzmeier (Kreindl)
2019 Muži v černém: Globální hrozba - Tim Blaney (Frank)
2019 Muž, který zabil Dona Quijota [dabing HBO] - Sergi López (farmář)
2019 Neposlušnost - Nicholas Woodeson (rabi Goldfarb)
2019 Pád anděla - Tim Blake Nelson (víceprezident Kirby)
2019 Podfukářky - Casper Christensen (Mathias)
2019 Pokémon: Detektiv Pikachu - Ken Watanabe (Yoshida)
2019 Princezna z Montpensier - Michel Vuillermoz (vévoda z Montpensier)
2019 Přes hranici - Damián Alcázar (Saucedo)
2019 Rodina Morometiů: Nová doba - Toma Cuzin (Ouabei)
2019 Rosa Luxemburgová - Jan Biczycki (August Bebel)
2019 Skleněný pokoj - Tim Otis (Důstojník)
2019 Sladko-slaná láska [dabing Prima] - Andrew McIlroy (John)
2019 Sonja - Malcolm Adams (Arthur Wirtz)
2019 Star Wars: Vzestup Skywalkera - Richard E. Grant (generál Pryde)
2019 Stíny mezi námi - Ed Sutton (pan Lawrence)
2019 Strážci majáku - Ken Drury (Duncan)
2019 Tlapková patrola - Mike Cross (Humdinger)
2019 Tlapková patrola: Vždy ve střehu - Ron Pardo (starosta Humdinger)
2019 Útok z hlubin - Gary Oldman (Charles Donnegan)
2019 Valhalla: Říše bohů - Bjørn Fjæstad (otec)
2019 Varianova válka [dabing Nova] - Joel Miller (Marc Chagall)
2019 Wendy - Rolf Berg (farář)
2018 Adidas versus Puma [ČT] - David C. Bunners (Josef Waitzer)
2018 Alfa a Omega: Rodinná dovolená - Mike Jacobs (Brent)
2018 Alfa a Omega: Velké vlčí hry - Mike Jacobs (Brent)
2018 Apoštol Pavel - Graham Charles (římský voják)
2018 Bumblebee - Tim Martin Gleason (Charliin táta)
2018 Drogová válka - Louis Koo (Timmy)
2018 Flubberův potomek - Leon Ames (Daggett)
2018 Halloween - Christopher Allen Nelson (Francis)
2018 Jak vycvičit draka 3 (Trapper)
2018 Katie Fforde: Slavnostní okamžik [Prima] - Carl Burrows (Richard Hanes)
2018 Kočka - Mike O'Malley (Sam)
2018 Láska, děti a kouzlo Afriky - Andreas Borcherding (Grothe)
2018 Láska, děti a velké srdce: Nové cesty - Andreas Borcherding (Grothe)
2018 Láska, děti a velké srdce: Slib - Hans Heller (Ansbach)
2018 Láska a tanec - Gregory Harrison (Carl)
2018 Malý rytíř Trenk - Alex D'Attoma (Veit)
2018 Mamma Mia! Here We Go Again - Omid Djalili (celník)
2018 Mrakodrap - Chin Han (Zhao)
2018 Muž na výpomoc - Ted Markland (Luke)
2018 Nejtemnější hodina - David Schofield (Clement Atlee)
2018 Nepříčetná - Zach Cherry (Dennis)
2018 Operace Entebbe - Peter Sullivan (Amos)
2018 Pachuť zrady - Vincent Gale (Hodge)
2018 Phantom Boy - Philippe Peythieu (starosta)
2018 Plán útěku 2 - Tyler Jon Olson (Moe)
2018 Ready Player One: Hra začíná - Tom Turner (zaměstanenc IOI)
2018 Scooby-Doo a Batman: Spolu a odvážně - Tom Kenny (Tučňák)
2018 Sherlock Koumes - Gary Bradbury (záchodový trpaslík Barry)
2018 Siberia - Boris Gulyarin (Pyotr)
2018 Sidney Hall - Tim Blake Nelson (Johan)
2018 Slender Man - Michael Reilly Burke (Táta)
2018 Stát vs. Fritz Bauer - Dani Levy (Cohn)
2018 Strom na věšení - King Donovan (Wonder)
2018 Superfly - Brian F. Durkin (Franklin)
2018 Tomb Raider - Duncan Airlie James (Terry)
2017 Čarodějnice - Pepón Nieto (Calvo)
2017 Hora mezi námi - Dermot Mulroney (Mark)
2017 Jmenoval se František - Fabio Bussotti (Silvestr)
2017 Liga spravedlnosti - Anthony Wise (Howard)
2017 Maigreat a drahoušek z Montmartru - Adrian Rawlins (Oscar Bonvoisin)
2017 Místo u moře - Matthew Broderick (Jeffrey)
2017 Největší showman - Jamie Jackson (Šéf)
2017 Nixon - Zoey Zimmerman (zprávař 5)
2017 Paddington 2 - Ben Miller (plukovník Lancaster)
2017 Rande naslepo - Uwe Preuss (oční lékař)
2017 Rommel - Thomas Limpinsel (Horst)
2017 Sbohem, Kryštůfku Robine - Richard McCabe (Rupert)
2017 Sestřička - H.M. Wynant (Steelgrave)
2017 Silnější - Clancy Brown (Big Jeff)
2017 Sněhulák - Peter Dalle (Jonas)
2017 Starship Troopers: Záchrana Marsu - Kyle Jones (Daniel)
2017 Transformers: Poslední rytíř - Tom Kenny (Wheels)
2017 Tvář vody - David Hewlett (Fleming)
2017 Válka o planetu opic - Steve Zahn (Ape)
2017 Vraždící opice - David Kranig (Jim)
2017 xXx: Návrat Xandera Cage - Al Sapienza (ředitel CIA)
2017 Zabiják & bodyguard - Michael Gor (Livitin)
2016 Deepwater Horizon: Moře v plamenech - James DuMont (O'Bryan)
2016 Fantastická zvířata a kde je najít - Tim Bentinck (svědek)
2016 Nástupce - Ray Wise (Everett Dirksen)
2016 Obr Dobr - Ólafur Darri Ólafsson (Maidmasher)
2016 Vinnetou - Rainer Bock (James Bancroft)
2015 Cesta za spravedlností: V dobrém či zlém - José Vargas (hráč karet)
2015 Divoká dvojka - Vincent Laresca (Felipe)
2015 Fantastická čtyřka - Tim Blake Nelson (Dr. Allen)
2015 Křišťálová lebka - Matt Rippy (Terry)
2015 Nebezpečná síť [Prima] - Richard Ziman (soudce)
2015 Nebezpečné vzpomínky - Neil Napier (Tate Walker)
2015 Padesát odstínů šedi - Chris Shields (profesor)
2015 Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny - Patrick Weathers (Jerry Cleveland)
2015 Pinocchio - Robert Beyer (Maestro)
2014 Bella vita [Prima] - Stefan Merki (Realitní makléř)
2014 Hurá do pravěku! - Stephen Baldwin (Surly)
2014 Když andělé zpívají - Lyle Lovett (Griffin)
2014 Láska na vlásku - Ivan Béla Vojtek (Krčmář)
2014 Texaský masakr motorovou pilou [Nova] - James MacDonald (Marvin + titulky)
2014 Zúčtování - Jörg Schüttauf (Bernd Hoffmannová)
2013 Arne Dahl: Misterioso - Mats Blomgren (Dan Mörner)
2013 Čtyřicítka na krku - Tim Bagley (Dr. Pellagrino)
2013 Do Říma s láskou - Antonio Albanese (Luca Salta)
2013 Hobit: Šmakova dračí poušť - Nick Blake (Percy)
2013 Niko 2 (Blixen)
2013 Tichá dohoda - John Randolph Jones (Charles)
2013 To, o čem se nemluví [Cinemax] - Antonino Bruschetta (Rodolfo)
2013 Zabíjení je má práce, lásko - Franco Nero (Enrico)
2012 Černý blesk - Valerij Zolotuchin (Perepelkin)
2012 Hněv Titánů - Asier Macazaga (Theron)
2012 Lehká jízda [Nova] - Anthony Hawkins (generál Edmund Allenby)
2012 Mefisto - Sándor Lukács (Bonetti)
2012 Nadějný rok - Tim Blake Nelson (Fuchs)
2012 Oživlá mumie - Navid Negahban (Ammon)
2011 Americký Ninja 5 [Nova] - Marc Fiorini (Flathead)
2011 Američtí psanci [Universal Channel] - Joe Stevens (Loni Packwood)
2011 Amorův úlet [Prima] - Rob Corddry (Kyle)
2011 Čistá práce [Nova] - Alistair Petrie (Philip Lisle)
2011 Far Cry - Michael Robinson (zák. George, více rolí)
2011 Kvílení – Treat Williams (Mark Schorer)
2011 Lemonade Mouth (titulky)
2011 Na hraně temnoty - Denis O'Hare (Moore)
2011 Narodil se Kristus Pán! - John Sessions (pan Lore)
2011 Nevídáno neslýcháno - Pierre Stéphen (prokurátor)
2011 Nesvatý - Bert Luppes (Goert)
2011 Ochránci a zabijáci - Jacky Cheung (Yang Quyun + titulky)
2011 První liga 3: Zpátky do druhé ligy [Universal Channel] - Takaaki Ishibashi (Taka Tanaka)
2011 Rango - Ryan Hurst (Jedidáš)
2011 Taxi, maringotka a korida - Raymond Bussières (Léon)
2011 Thor: Příběhy z Asgardu - Michael Dobson (Geimarr, více rolí)
2010 Transformers (titulky)
2011 Zrození Planety opic - Mark Henriques (řidič)
2010 Absolventka - Andrew Daly (Lloyd Hastings)
2010 Být či nebýt - José Ferrer (Prof. Siletski)
2010 Hitman - Joe Sheridan (kapitán Gudnayev)
2010 Mé šťastné hvězdy - Wing-Cho Yip (pacient v blázinci)
2010 Mr. Majestyk [TV] - Taylor Lacher (Gene Lundy)
2010 Nine - Giuseppe Cederna (Fausto)
2010 Kantonský kmotr - Wu Ma (strýček Hai + titulky)
2010 Slečna zamilovaná - Keith David (Corbitt)
2010 Tahat ďábla za ocas - Claude Piéplu (pan Patin)
2009 Batman - Gothamský rytíř - David McCallum (Alfred Pennyworth)
2009 Bellamy (titulky)
2009 Bez roucha - John Ritter (Garry Lejeune)
2009 Brána do pekel - Steve Fite (Beelzebub + titulky)
2009 Byl to tichý muž (titulky)
2009 Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se [DVD] - Joe Vance (new yorkský agent)
2009 Když má muž problémy - Michael McKean (Eddy Revere)
2009 Kung-fu nářez - Kwok Shing Lau (Cheung)
2009 Polární bouře - Jay Brazeau (Dr. Elman)
2009 Převozník - Armando Silvestre (Sawyer)
2009 Screamers: Hlasy z podzemia - Peter Weller (Joe Hendricksson)
2009 Transformers: Pomsta poražených - John Benjamin Hickey (Galloway)
2009 Vyletět z hnízda - Gary Wilmes (Paul)
2009 Výlet do Saint Tropez (titulky)
2009 Všude dobře, proč být doma - Chris Messina (Tom Garnett)
2008 Baby Máma - Denis O'Hare (Dr. Manheim)
2008 Čtyři minuty - Stefan Kurt (ředitel Meyerbeer)
2008 Labyrint lží - Simon McBurney (Garland)
2008 Stephanie Daley - Jim Gaffigan (Joe Daley)
2008 Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street - Philip Philmar (Fogg)
2008 V sobotu večer, v neděli ráno - Robert Cawdron (Robboe)
2008 Zběsilý útěk [Nova] (titulky)
2008 Znamení čtyř [ČT] - Badi Uzzaman (Kartar)
2007 Ghost Rider (titulky)
2007 Kontrakt - Corey Johnson (Davis)
2007 Lednový muž [MGM] - Harvey Keitel (Frank Starkey)
2007 Match Point – Hra osudu (titulky)
2007 Saw 4 - Billy Otis (Cecil)
2007 Smrtící zbraň - Arthur J. Nascarella (Bruno)
2007 Stopař - Neal McDonough (Lt. Esteridge + titulky)
2007 Závan smrti - Martin Donovan (dálniční policista)
2006 Casino Royale (titulky)
2006 Jedna vila pro dva (titulky)
2006 Mistři hazardu - David Koechner (Cooter Davenport)
2006 Mrtví a pohřbení [DVD] - Michael Currie, Joseph G. Medalis (Herman, doktor)
2006 Syriana - Tim Blake Nelson (Danny Dalton)
2006 Tragedie Niny - Shmil Ben Ari (Amnon)
2006 Útěk v řetězech [ČT] - Lawrence Dobkin (novinář Charlie)
2006 Vyvrženci pekla - Michael Berryman, Steve Railsback (Clevon, Ken Dwyer)
2006 xXx [Nova] - Richy Müller (Milan Sova)
2005 Angličan [TV] (titulky)
2005 Škola superhrdinů [DVD] - Dave Foley (pan Boy)
2005 V moci ďábla - Henry Czerny (Dr. Briggs)
2005 Ztráta paměti - Stephen Lang (pan Travitt)
2004 Bournův mýtus - Marton Csokas (Jarda)
2004 Gothika - Charles S. Dutton (Dr. Douglas Grey)
2004 Návrat do Cold Mountain (titulky)
2003 Identita - John C. McGinley(George York)
2003 Mrchožrouti [Nova] - Robert Lombard, Maurice Auzel (Chanterelle, Borzik)
2003 Na pokraji smrti - Richard Bremmer (Sonny Eckvall)
2003 Zločinné myšlenky - Kim Coates (Lars Etsen)
2002 Hercule Poirot: Nástrahy zubařského křesla [Prima] (titulky)
2002 Hercule Poirot: Němý svědek [Prima] (titulky)
2002 Hercule Poirot: Případ v ulici Hickory [Prima] (titulky)
2002 Hercule Poirot: Smrt v oblacích [Prima] - John Bleasdale (Mitchell + titulky)
2002 Hercule Poirot: Vražda na golfovém hřišti [Prima] (titulky)
2002 Hercule Poirot: Vraždy podle abecedy [Prima] (titulky)
2002 Hercule Poirot: Záhada na zámku Styles [Prima] (titulky)
2002 Incident - Dylan Baker (Finch)
2002 Sbal prachy a vypadni 2 - George Antoni (Nefarius)
2001 Gremlins [CET21] - Judge Reinhold (Gerald Hopkins + titulky)
2001 Společník - John Turturro (Crocker Johnson)
2000 Hornblower - Důstojnické zkoušky - Rupert Holliday-Evans (Steward)
200x Puckoon - John Lynch (O'Brien)
200x Víkend na Zuydcoote (titulky)
1998 Cesta draka [TV] - Unicorn Chan (Jimmy)
1998 Lakomec - Guy Grosso (Brindavoine)
1996 Bertha z dobytčáku [ČT] - Victor Argo (bratr McIver)
1997 Miluji tě, Alice B. Toklasová! - David Arkin (Herbie)
1997 Rozpoutané peklo - Tzi Ma (Stan)
1995 Dokud budou ženy - Hervé Claude (televizní hlasatel)
1995 Pat Garrett a Billy Kid [ČT] - Richard Jaeckel (šerif Kip McKinney)
1994 Když si na mě vzpomeneš - Kevin Spacey (Wade)
1994 Náhlá zkouška [ČT] - Kevyn Major Howard (Hawkins)
199x Street Fighter: Poslední boj [TV] - Miguel A. Nunez Jr. (Dee Jay)
xxxx Dokonalý [ČT] - Kenneth Welsh (Joe McKenzie)
xxxx Ďábelsky váš - Peter Mosbacher (Kim)
xxxx Krásné šílenství - John Fiedler (Daniel K. Papp)
xxxx Na Větrné hůrce - Julian Glover (Hindley Earnshaw)
xxxx Někdo to rád blond - John Heard (Warren Vandergeld)
xxxx Rivalové - Dennis Dugan (Doug Thompson)
xxxx Volný pád [ČT] - Michael Paul Chan (pan Lee)

SERIÁL:
2022 A jak to bylo dál... - 1.série - Willie Garson (Stanford Blatch)
2022 Místo činu: Drážďany - Alexander Hörbe (Eumel)
2022 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing Prima] - 12.série - Gerald McRaney (Killbride)
2022 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing Prima] - 13.série - Gerald McRaney (Killbride)
2022 Pán prstenů: Prsteny moci - 1.série - Geoff Morrell (Waldreg)
2022 Planeta Singl: Osm příběhů - 1.série - Pawel Tucholski (Možejko) + Dominik Bak (taxikář)
2022 Pobřežní stráž - 1.série - Pit-Arne Pietz (Konrad Ferch)
2022 Případy sestry Bonifácie - 1.série] - Sam Parks (Several)
2022 Ridley Jonesová: Strážkyně muzea - 4.série - Bob Bergen (Peabody)
2022 Sportovní talent: Návrat - 1.série - Leonard Roberts (Allen)
2022 Ztracený Ollie - 1.série - Tim Blake Nelson (Zozo)
2020 Dopis pro krále - 1.série - David Bowles (mnich)
2018 Batesův motel - 5.série - Noel Johansen (Tapley)
2018 Brooklyn 99 - 3.série - Dirk Blocker (Hitchcock)
2018 Dámský podnik - 4.série - Tony Mastaler (táta Luny)
2018 Kevin si počká - 2.série - Bas Rutten (Rootger)
2018 Otec Brown - 6.série - John Bowler (Bob)
2018 Temný Wales - Dyfed Thomas (Alun)
2018 The Terror - Alistair Petrie (Dr. Stanley)
2018 Topsy a Tim - Glen Davies (Roger)
2018 Velká šestka: Baymax se vrací - Diedrich Bader (Bluff)
2015 Arrow - 3.série - Jamey Sheridan, Marc Singer, Adrian Holmes (Robert Queen, Generál Matthew Shrieve, Frank Pike)
2015 Banshee - 3.série - Matt Servitto (zástupce Brock Lotus)
2015 Doylův okrsek - Marvin Ishmael (Dr. Natchie)
2015 Hra o trůny - 5.série - Ian McElhinney (Barristan Selmy)
2015 Komisař Montalbano - Davide Lo Verde (policista Galluzzo)
2015 Mizerná výchova - 3.série - Harry Enfield (Martin Wickers)
2015 Otec Brown - 2.série - Stuart Laing (Charlie Denham)
2015 Violetta - 3.série - Alfredo Allende (Ramallo)
2014-2015 Taková moderní rodinka - 6.série - Fred Willard (Frank Dunphy)
2014 Banshee - 2.série - Matt Servitto (zástupce Brock Lotus)
2014 Batesův motel - 1.série - Ian Hart (Will Decody)
2014 Cranford [AXN] - Adrian Scarborough (pan Johnson)
2014 Drákula - Anthony Calf (Dr. Murray)
2014 Hra o trůny - 4.série - Ian McElhinney (Barristan Selmy)
2014 Jak jsem poznal vaši matku - 9.série - Kyle MacLachlan (Kapitán)
2014 Kruhová ulice 19 (všechny postavy)
2014 Margyt - Fredrik Ohlsson (starosta)
2014 Město žen - 4.série - Edwin Hodge (Wade)
2014 No Limit [Prima] - 1.série - Cyril Couton (soudce Castelli)
2014 Otec Brown - 1.série - Oliver Ryan (Phillip Walker)
2014 Violetta - 2.série - Alfredo Allende (Ramallo) + Alberto Fernandéz de Rosa (Antonio)
2013 Arrow - Jamey Sheridan, Jeffrey Nordling, Adrian Holmes (Robert Queen, Frank Bertinelli, Frank Pike)
2013 Banshee - Matt Servitto (zástupce Brock Lotus)
2013 Bez hranic - Marc Barbé (Komisař Leveaux) + John Lynch (Frankie) + Andy Gathergood (pan Prase) + Peter Vollebregt (komisař Robert Helstrom)
2013 Doktorka podsvětí - Michael Rapaport (Paul Moretti)
2013 Doteky osudu - Craig Stepp (moderátor)
2013 Hra o trůny - 3.série - Ian McElhinney (Barristan Selmy)
2013 Kurýr - Jeff Knight (hokejový komentátor)
2013 Martial Law - Stav ohrožení - 2.série - Robert Treveiler (agent Connors)
2013 Policajt - Rick Roberts, Matthew MacFadzean, Peter Bryant, Murray Furrow, Michael Therriault (Winfred Haverford, Jerry Crotty, Marcus Freeman, James Thompson, Eugene Lunsford)
2013 Titanic: Krev a ocel - Ray Reilly (recepční v hotelu)
2012-2013 Městečko South Park - Matt Stone (Kenny McCormick) + Trey Parker (pan Garrison)
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - Duke, Bilal
2012 Grimm - 1.série - Tim Bagley, Tim True, Ted deChatelet (pošták, Leroy Kent, Paul Lawson)
2012 Párty na klíč - 2. série - Patrick Duffy (Patrick Duffy)
2012 Procitnutí - Loren Lester, Nick Hoffa, Marco Rodríguez, Ron Christopher Jones (Murray, barman, Marco, instruktor Bungee)
2012 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - Charlie Hofheimer (por. Dan Forman) + Ernie Hudson (admirál Frost) + Blake Robbins (Scott James) + David Starzyk (Phil Young)
2012 Super Drbna - 4. série - Wallace Shawn (Cyrus Rose)
2012 Svatyně - 4. série - Carlo Rota, Al Sapienza (Richard Feliz, Willův otec)
2012 Wilfred - Ray Wise (Colt St. Cloud), Damon Herriman (Jesse), Tom Virtue (Doktor), John Michael Higgins (Dr. Cahill), Peter Stormare (Bezdomovec), J.P. Manoux (Leo), Tom Yi (Dr. Bangachon)
2012 Zvláštní poldové - Robert Clohessy, David Costabile (Mike Boorland, Ben Foster)
2011-2012 Na parket! - Matthew Glave (J.J. Jones)
2011 Hra o trůny - 1. série - Ian McElhinney, Donald Sumpter (Barristan Selmy, Maester Luwin)
2011 Chicago: Zákon ulice - Matt Kozlowski, Steven Culp (Jonesy, Dennis Mahoney)
2011 Jak jsem poznal vaši matku - Kyle MacLachlan (Kapitán)
2011 Kdo přežije - Anthony Robinson
2011 Lidský terč - David Nykl (Vincent Morgan)
2011-12 Městečko Haven - 2. série - John Dunsworth (Dave Teagues)
2011 Město žen - Lou Diamond Phillips (Lou Diamond Phillips)
2011-12 Skladiště 13 - John Evans (Eric Marsden + více rolí)
2011 Star Trek: Hluboký vesmír devět [AXN] - 2. - 3. série - Wallace Shawn (Zek)
2011 Svatyně - 3. série - Paul McGillion, Robin Mossley (Wexford, Thomas)
2011-12 Taková moderní rodinka - 3. série - Phil Hendrie, Jack Laufer (Booker Bell, Frank)
2010 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa - 1. série - James C. Mathis III (T'Challa / Black Panther)
2010 Garrowův zákon (titulky)
2010 Chuck - 3. série - Armand Assante (Allejandro Goya + titulky)
2010 Městečko Haven - 1. série - John Dunsworth, Christopher Shore (Dave Teagues, Dr. Lucassi)
2010 Můj přítel Monk - Titus Welliver (Daniel Reese)
2010 Super Drbna - 3. série - Desmond Harrington, Wallace Shawn (Jack Bass, Cyrus Rose)
2010 Taková moderní rodinka - 1. série - Chazz Palminteri, Eric Lange (Shorty, kouč Stupak)
2010 Zlatá sedmdesátá - Tommy Chong (Leo)
2010 Ztaceni [AXN] - 6. série - Andrew Divoff, Fisher Steven, Francois Chau (Mikhail Bakunin, George Minkowski, Dr. Pierre Chang)
2009 Brainiac: Šílená věda - Vic Reeves
2009 Flight Of The Conchords (titulky)
2009 Heuréka - město divů - 2. série - David Nykl (Dr. Stephen Whiticus)
2009 Kriminálka z pobřeží - Craig Ingham (manager pistolního klubu)
2009 Ostrov smrti [AXN] - Dean Wray (Cole Harkin)
2009 Super Drbna - 2. série - Wallace Shawn, John Shea (Cyrus Rose, Harold Waldorf)
2009-10 Svatyně - 2. série - Paul McGillion (Wexford)
2009-10 Vzpomínka na budoucnost - Brian F. O'Byrne, Michael Massee (Aaron Stark, Dyson Frost)
2008 Útěk z vězení - Ranjit Chowdhry (Dr. Marvin Gudat)
2007 Hvězdná brána - 8. série - Tom McBeath (pluk. Harry Maybourne)
2007 Lovci duchů - 2. série - Sterling K. Brown (Gordon Walker)
2007 Smallville - 5. série - John Schneider (Jonathan Kent)
2006 Kriminálka Las Vegas - 3. série - Kevin Chapman, Gerald McCullouch (barman, Bobby Dawson)
2005 Kriminálka Las Vegas - 2. série - Gerald McCullouch (Bobby Dawson)
2005 Smallville - 3. - 4. série - John Schneider (Jonathan Kent)
2004 Kriminálka Las Vegas - 1. série - Gerald McCullouch (Bobby Dawson)
2004 Smallville - 2. série - John Schneider (Jonathan Kent)
2003 Simpsonovi - 13. série - Stan Lee (Stan Lee)
2003 Smallville - 1. série - John Schneider (Jonathan Kent)
2002 Hercule Poirot [Prima] (titulky)
2002 Hvězdná brána - 5. - 6. série - Tom McBeath (pluk. Harry Maybourne)
2001 Hvězdná brána - 4. série - Tom McBeath (pluk. Harry Maybourne)
2000 Hvězdná brána - 1. - 3. série - Tom McBeath (pluk. Harry Maybourne)

MINISÉRIE:
2004 Napoleon - Julian Sands (Metternich)
ondra3177
Příspěvky: 49
Registrován: 27 lis 2008 20:01
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Jan Szymik

Příspěvek od ondra3177 »

FILM
2002 Hercule Poirot: Vánoce Hercula Poirota [dabing Prima] - Ayub Khan-Din (Horbury)
Aizen25
Příspěvky: 92
Registrován: 28 zář 2012 21:15

Re: Jan Szymik

Příspěvek od Aizen25 »

SERIÁLY
2012 Městečko South Park (9.série) - Matt Stone (Kenny McCormick) + Trey Parker (pan Garrison)
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 8278
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Jan Szymik

Příspěvek od filip »

Prosím o přidání
FILMY
2013 Čtyřicítka na krku - Tim Bagley (Dr. Pellagrino)
2013 Do Říma s láskou - Antonio Albanese (Luca Salta)
2013 Tichá dohoda - John Randolph Jones (Charles)
2013 Zabíjení je má práce, lásko - Franco Nero (Enrico)
2012 Černý blesk - Valerij Zolotuchin (Perepelkin)
2012 Lehká jízda [Nova] - Anthony Hawkins (generál Edmund Allenby)
2012 Mefisto - Sándor Lukács (Bonetti)
2012 Nadějný rok - Tim Blake Nelson (Fuchs)
2012 Oživlá mumie - Navid Negahban (Ammon)

SERIÁLY
2013 Banshee - Matt Servitto (zástupce Brock Lotus)
2013 Doktorka podsvětí - Michael Rapaport (Paul Moretti)
2013 Hra o trůny - Ian McElhinney (Barristan Selmy)
2013 Martial Law - Stav ohrožení - Robert Treveiler (agent Connors)
2012-2013 Městečko South Park - Matt Stone (Kenny McCormick) + Trey Parker (pan Garrison)
2012 Grimm - Tim Bagley, Tim True, Ted deChatelet (pošták, Leroy Kent, Paul Lawson)
2012 Procitnutí - Loren Lester, Nick Hoffa, Marco Rodríguez, Ron Christopher Jones (Murray, barman, Marco, instruktor Bungee)
2012 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - Charlie Hofheimer (por. Dan Forman) + Ernie Hudson (admirál Frost) + Blake Robbins (Scott James) + David Starzyk (Phil Young)
2012 Wilfred - Ray Wise (Colt St. Cloud), Damon Herriman (Jesse), Tom Virtue (Doktor), John Michael Higgins (Dr. Cahill), Peter Stormare (Bezdomovec), J.P. Manoux (Leo), Tom Yi (Dr. Bangachon)
2012 Zvláštní poldové - Robert Clohessy, David Costabile (Mike Boorland, Ben Foster)
2011-2012 Na parket! - Matthew Glave (J.J. Jones)
2011 Lidský terč - David Nykl (Vincent Morgan)

REALITY SHOW
2012 Americký X Factor - Louis Walsh
Naposledy upravil(a) filip dne 18 črc 2013 21:34, celkem upraveno 5 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
andy
Příspěvky: 31
Registrován: 17 led 2011 22:54
Bydliště: Plzeň 1

Re: Jan Szymik

Příspěvek od andy »

2007 Hvězdná brána - 8. série - Vince Crestejo (Yu-huang Shang Ti)
Obrázek
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6586
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Jan Szymik

Příspěvek od Michaela2 »

Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6586
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Jan Szymik

Příspěvek od Michaela2 »

Olda808
Příspěvky: 1064
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Jan Szymik

Příspěvek od Olda808 »

2009 Válka nevěst - Dennis Parlato (skutečný taneční lektor) & Kristofer Stock (striptér "policista") & (titulky)
2005 Mrtvá nevěsta Tima Burtona (titulky)

MINISÉRIE
2019 Marie Terezie II - Oldřich Bělka (herec ztvárňující pana Harpina)
Naposledy upravil(a) Olda808 dne 16 led 2020 00:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 12212
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Jan Szymik

Příspěvek od Mark LS »

1999 Okouzlení [1.série] - Carlo Cartier (Advokát Ludovisi), Maurizio Reti (Doktor Pucci)
2000 Okouzlení [2.série] - Gerolamo Alchieri (Alex Brivek)
2006 Chameleon [1.série - Prima] - Scott Boyd (Muž na pláži), Joseph Fuqua (James "Jimmy" Rayford), Gregory J. Barnett (Pilot), Kyle Colerider-Krugh (Stavební manažer), James Wellington (Strážník v modrém), Thomas Tofel (Chirurg)
2007 Chameleon [4.série] - Robert Davi (Agent Bailey Malone), Brian Turk (Mike Frost), Heinrich James (Larry Grasso), Don Mirault (Čistič Don), Jeff Coopwood (Raymond)
2007 Chameleon: Strašidelný ostrov - Neil Crone (Majitel sportovního baru Alley)
2008 - 2009 Případ pro Sam [3.série] - James Read (James Lofton)
2010 Hotel snů: Dubaj - Ramin Yazdani (Šejk Abdul)
2010 Hotel snů: Čína - Shaohua Ma (Yong Wang)
2010 Hotel snů: Malajsie - Patrick Teoh (John Wong)
2010 Hotel snů: Kapské město - Frank Hoffmann (Franz-Josef Wolf)
2011 Emilie Richards: Návrat na Nový Zéland - Te Kohe Tuhaka (Haki Tahamori)
2011 Emilie Richards: Ráj na konci světa - Ross Anderson (Barney Aldridge)
2011 Emilie Richards: Láska na Novém Zélandu - Nick Bell-Booth (Matthew MacDonald + Titulky)
2012 Emilie Richards: Návrat do Sandy Bay - Dwayne Cameron (Černovlasý žhář)
2012 Katie Fforde: Maják s vyhlídkou - Dave Dyshuk (Demoliční pracovník)
2012 Katie Fforde: Léčitelka koní - Dave Dyshuk (Truchlící na pohřbu)

+
Mark LS píše:2010 - 2011 Strážce svědomí - Przemysław Sadowski (Eryk Wierzbicki), Janusz Swierczyński (Lékař), Ireneusz Dydliński (Policista se psem + více rolí)
Odpovědět

Zpět na „P-T - Profily dabérů a režisérů“