Pavel Tesař

Máte svého oblíbence od P do T? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Pavel Tesař

Příspěvekod Tomáš Slach » 10 dub 2009 12:56

Obrázek
Narozen: 5.7.1967, Jablonec nad Nisou
Spjaté postavy: Milhouse van Houten, Vojín

Ukázka dabingu:

(2011 - Posel smrti 3, autor Olda808)

POSLEDNÍ AKTUALIZACE: 21.8.2019
DABING
FILMY:
2019 Alex a já - Dane Rhodes (trenér)
2019 Avengers: Endgame - Jeremy Renner (Clint Barton / Ronin)
2019 Detektiv od vedle - Søs Egelind (Varan)
2019 Dumbo - Amerjit Deu (Spirosh)
2019 Hledá se Yetti - Matt Lucas (Collick)
2019 Labutí princezna: Království hudby - Brian Nissen (Brodie)
2019 LEGO® příběh 2 - Charlie Day (Benny)
2019 Loupeživý Krysák - Tom Hollander (Veverčák)
2019 Malá vlčí Kniha špatnosti - Kevin Whately (Akela)
2019 Noční šichta - Don Swayze (Willy)
2019 O.G. - Howard Smallwood (Ted)
2019 Uglydolls - Ice-T (Peggy)
2019 Vítejte v Zafari - Rick Jones (Frack)
2019 Všechno je to o penězích - Eddie Griffin (Chris)
2018 Abulele [dabing ČT] - Micha Celektar (otec)
2018 Arnoldovy patálie v džungli - Carlos Alazraqui (Eduardo)
2018 A zase ti Mupeti! [dabing Disney] - Steve Whitmire (Beaker)
2018 Flubberův potomek - Jack Albertson (Barley)
2018 Hlavní kandidát - Mark O'Brien (Shore)
2018 Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená - David Spade (Griffin)
2018 Kazišuci - Gary Cole (Ron)
2018 Labutí princezna: Královská záhada - Brian Nissen (Brodie)
2018 Madigan - Michael Dunn (Midget Castiglione)
2018 Mladý Karl Marx - Alexander Scheer (Wilhelm)
2018 Pacific Rim: Povstání - Burn Gorman (Dr. Gottlieb)
2018 Padesát odstínů svobody - John Emmet Tracy (výkonný ředitel Troy Whelan)
2018 Pračlověk - Kayvan Novak (Šajtle)
2018 Příšerky z vesmíru - Tim Grobe (Nag)
2018 Raubíř Ralf a internet - Alan Tudyk (Vševěd)
2018 Sherlock Koumes - Kelly Asbury (šáša)
2018 Věčně mladá [dabing Prima] - Robert Moloney (finanční poradce v roce 1950)
2018 Vilík: Rychle a vesele - Chris Jai Alex (Ryan)
2018 Žádná volba - Ka Tung Lam (Cheng Hon Shou)
2017 Blade Runner 2049 - Jared Leto (Wallace)
2017 Dobré ráno, Vietname! [dabing ČT] - Mark Johnson (Sloan)
2017 Hammett - Jack Nance (Gary Salt)
2017 Jumanji: Vítejte v džungli - Rhys Darby (Nigel)
2017 Kamper - Jacek Braciak (Marek Bana)
2017 Karsten a Petra - slaví Vánoce - Markus Tønseth (Harald)
2017 Karsten a Petra - zimní radovánky - Markus Tønseth (Harald)
2017 Maxinožka - Joe Thomas (Steve)
2017 Nixon - Alger Hiss (sám sebe)
2017 Power Rangers: Strážci vesmíru - Bill Hader (Alpha 5)
2017 Rajský pokoj - Jeroen Spitzenberger (Sven)
2017 Santovi kamarádi - Mikey Post (Elpert)
2017 Slavný myší detektiv - Alan Young (Flaversham)
2017 Šmoulové: Zapomenutá vesnice - Jack McBrayer (Nešika)
2017 Tajemný ostrov pokladů - Steve Whitmire (Rizzo)
2017 Tajný spolek Polívkového města - Argo Aadli (Hillar)
2017 Transformers: Poslední rytíř - Tony Hale (inženýr JPL)
2017 Vánoční čas Myšáka a Krtka - Richard Briers (Myšák)
2017 Zvláštní příběh rodiny F - Josh Pais (Freeman)
2016 Alenka v říši divů: Za zrcadlem - Matt Vogel (Wilkins)
2016 Buchty a klobásy - Paul Rudd, Scott Underwood (Darren, Piškot)
2016 Café society - Stephen Kunken (Leonard)
2016 Captain America: Občanská válka - Jeremy Renner (Clint Barton/Hawkeye)
2016 Čapí dobrodružství - Stephen Kramer Glickman (Pajda Lízal)
2016 Dítě Bridget Jonesové - Neil Pearson (Richard Finch)
2016 Doba ledová: Mamutí drcnutí - Jesse Tyler Ferguson (Shangri-Lama)
2016 Fantastická zvířata a kde je najít - Dan Hedaya (Red)
2016 Labutí princezna 7: Královská mise - Brian Nissen (Brodie)
2016 Labutí princezna - Princeznou zítra, dnes pirátem! - Brian Nissen (Brodie)
2016 Muppets: Vánoční koleda - Steve Whitmire (Rizzo)
2016 Obr Dobr - Mark Rylance (Obr Dobr)
2016 Sebevražedný oddíl - Jared Leto (Joker)
2016 Tom a Jerry: Návrat do země Oz - Rob Paulsen (Plecháč)
2016 Už je tady zas - Christoph Maria Herbst (Christoph Sensenbrink)
2016 Zázračný nos - Lukáš Latinák (zbojník)
2016 Zoom - Jason Priestley (Dale)
2016 Zpívej - Garth Jennings (Crawly)
2015 Avengers: Age of Ultron - Jeremy Renner (Clint Barton / Hawkeye)
2015 Hodný dinosaurus - Calum Grant (Pervis)
2015 Igor [dabing ČT] - Sean Hayes (Mozek)
2015 Lovecká sezóna: Vystrašený popleta - William Townsend (Weenie)
2015 Místo dopadu: Berlín [dabing Barrandov] - Jan Hartmann (David)
2015 Pryč a zpátky [dabing HBO] - Jason Lee (Jack)
2015 Srdíčko a Mňamka - Takuya Kirimoto (Gonza)
2015 V hlavě - Bill Hader (Strach)
2014 Amazing Spider-Man 2 - B.J. Novak (Smythe)
2014 Lego příběh - Charlie Day (Benny)
2014 Marley a já: Štěněcí léta - Jarod Joseph (Tom)
2014 Tučňáci z Madagaskaru - Christopher Knights (Vojín)
2014 Vitamočka - Letecká show - Danny Mann (Sparky)
2014 Zátah 2 [dabing DVD] - Oka Antara (Eka)
2013 47 Róninů - Takato Yonemoto (Bašó)
2013 Čarodějka Lilly: Cesta do Mandolanu - Michael Mittermeier (Hektor)
2013 Lokomotiva Tomáš: Král železnic (Tomáš, Toby, Spencer, Diesel)
2013 Nevinný - Don Ackerman (John Harnason)
2013 Pacific Rim - Útok na Zemi - Burn Gorman (Gottlieb)
2013 R.I.P.D. - URNA: Útvar rozhodně neživých agentů - Robert Knepper (Stanley Nawlicki)
2013 Šmoulové - strašidelný speciál - Fred Armisen (Koumák)
2013 Úkryt - Omid Abtahi (Neil)
2013 Zataženo, občas trakaře 2 - Will Forte (Chester)
2012 Avengers - Jeremy Renner (Clint Barton / Hawkeye)
2012 Den Dieselů (Tomáš, Spencer, Kevin)
2012 Hotel Transylvánie - David Spade (Griffin - neviditelný muž)
2012 Jorinda a Joringel - Volker Michalowski (lapka)
2012 Klíčová osoba - Ben Shenkman (Martin)
2012 Lincoln - Joseph Cross (John Hay)
2012 Lokomotiva Tomáš: Záhada Modré hory (Tomáš, Spencer, Kevin)
2012 Madagaskar 3 - Christopher Knights (vojín)
2012 Mužská srdce - Christian Ulmen (Günther Stobanski)
2012 Přepadení ve vzduchu [dabing Nova] - Marc Macaulay (Vincent)
2012 Vše o Adamovi [dabing Universal Channel] - Tommy Tiernan (Simon)
2012 Zkurvenej pátek [dabing HBO] - Michael Rapaport, Ronn Riser (pošťák, Stanley)
2011 Balto 2: Na vlčí stezce [dabing Minimax] - Maurice LaMarche (Balto)
2011 Divoká krása [dabing MGM] - Hugh Dancy (Sam Green)
2011 Komplic [dabing ČT] - Sergio Di Zio (Ted)
2011 Mupeti - Matt Vogel (robot z osmdesátých)
2011 Panika v městečku - Bouli Lanners (Simon)
2011 Rango - James Ward Byrkit (Waffles)
2011 Thor - Jeremy Renner (Clint Barton / Hawkeye)
2011 Velká vánoční jízda - Marc Wootton (Peter)
2011 Voda pro slony - Paul Schneider (Charlie)
2011 Zrození Planety opic - Jamie Harris (Rodney)
2010 Barva kouzel - Sean Astin, James Perry (Dvoukvítek, kouzelný meč)
2010 Bourneovo ultimátum [dabing Prima] - Paddy Considine (Simon Ross)
2010 Einstein a Eddington - Patrick Kennedy (William Marston)
2010 Fantastický pan Lišák - Willem Dafoe (Krysa)
2010 Kačer Daffy: Fantastický ostrov - (Speedy Gonzales)
2010 Kantonský kmotr - Simon Yam (policista)
2010 Marmaduk - Marlon Wayans (Blesk)
2010 Městečko Peacock - Cillian Murphy (John / Emma)
2010 Otevřená srdce - Mads Mikkelsen (Niels)
2010 Projekt A 2 - Billy Ching Sau Yat (Yenkit)
2010 Sejmi eso [dabing Prima] - Martin Henderson (Hollis Elmore)
2010 Skryté zločiny - Kris Holden-Ried (David Lester)
2010 Útok! [dabing ČT] - Richard Jaeckel (vojín Snowder)
2010 Zaslaná pošta - Matt Devere (Tomáš Úpravník), Ben Crompton (Nepříčetný Alois)
2009 Alvin a Chipmunkové 2 - Matthew Gray Gubler (Simon)
2009 Barva kouzel - Sean Astin, James Perry (Dvoukvítek, kouzelný meč)
2009 Batman - Gothamský rytíř - Jim Meskimen (Deadshot)
2009 Bezstarostná jízda [dabing Blu-Ray] - Luke Askew (Cizinec na dálnici)
2009 Dívka v parku [dabing TV Barrandov] - Alessandro Nivola (Chris)
2009 Hříchy minulosti - Bill Marchant, David Winning (Howard Lange, hlas novináře)
2009 Místo dopadu: Berlín [dabing Nova] - Jan Hartmann (David, více rolí)
2009 Natvrdo - François Vincentelli (Roy Lapoutre)
2009 Pach krve 3 - Christian Contreras (Willy)
2009 Podfu(c)k [dabing Blu-Ray] - Stephen Graham (Tommy)
2009 Portrét dámy [dabing Prima] - Christian Bale (Edward Rosler)
2009 Sérum pravdy - Fraser Brown (Jared)
2009 Sherlock Holmes a pekelný stroj - Nicholas Gecks (Michael Simpson-Makepeace)
2009 Šťastné hvězdy - Kiu Wai Miu (Pagoda)
2009 Šťastný a veselý Madagaskar (Pěšák)
2009 Tomáš a kamarádi: hrdina na kolejích (Tomáš, Spencer, Kevin)
2009 Transformers: Pomsta poražených (Skids)
2009 Uvaříme, uvidíme… - Chris Williams, E. Ambriz DeColosio (Chuck, Miguel)
2009 Ztracena ve tmě - Jason Gray-Stanford (Roy Evans)
2008 Bolt - pes pro každý případ - Mark Walton (Bivoj)
2008 Lookout - Sergio Di Zio (Ted)
2008 Lovecká sezóna 2 - Matthew W. Taylor (Deni)
2008 Madagaskar 2: Útěk do Afriky - Christopher Knights (vojín)
2008 Max Payne - Joel Gordon (Owen Green)
2008 Nestanu se tvojí ženou - O.T. Fagbenle (Sean)
2008 Quantum of Solace - Anatole Taubman (Elvis)
2008 Seznamte se s Davem - Shawn Christian (poručík Levá ruka)
2008 Temný rytíř - Anthony Michael Hall (Mike Engel)
2008 Vůně dámy v černém [dabing DVD] - Jean-Noël Brouté (Sainclair)
2008 Zalknutí - Clark Gregg (Lord High Charlie)
2007 Alvin a Chipmunkové - Matthew Gray Gubler (Simon)
2007 Harry Potter a Fénixův řád - Simon McBurney (Krátura)
2007 Hrůza na jevišti - Robert Gligorov (Danny)
2007 Krysy - Noc hrůzy - Massimo Vanni (Taurus)
2007 Pan Včelka - Chris Rock (Losí Krev)
2007 Past na žraloka - (Igor)
2007 Pee-Weeho velké dobrodružství - Paul Reubens (Pee-wee Herman)
2007 Poslední tank - Rubén Rojo (seržant Schultz)
2007 Poslední žralok (Dave)
2007 Simpsonovi ve filmu - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten)
2007 Závan smrti - Ashton Holmes (chlapec)
2006 Divočina - Colin Cunningham (daman, vedlejší postavy)
2006 Garfield 2 - Joe Pasquale (Claudius)
2006 Lovecká sezóna - Matthew W. Taylor (Deni)
2005 Harry Potter a Ohnivý pohár - David Tennant (Barty Skrk Jr.)
2005 Lilo a Stitch 2: Stitch má mouchy - (Stitch)
2005 Madagaskar - Christopher Knights (Private)
2005 Má mě rád, nemá mě rád [ČT] - Darry Cowl (Hubert Dumont)
2005 Po krk v extázi - Ben Whishaw (Sidney)
2005 Pravidla boje - Derek Luke (Curtis)
2004 Charlieho andílci [dabing Nova] - Luke Wilson (Pete)
2004 Návrat do Cold Mountain - Giovanni Ribisi (Junior)
2004 Osm bláznivých večerů - Adam Sandler (Whitey)
2004 Panství - Mark Huntley (Patrick Roarke)
2003 Mizerové 2 - Jordi Mollà (Hector Juan Carlos 'Johnny' Tapia)
2003 Muž se zlatou zbraní - Hervé Villechaize (Nick Nack)
2003 Stroj času - Guy Pearce (Alexander Hartdegen)
2002 Sestry v Londýně - Steven Shenbaum (pan Holmes)
2001 Americké psycho - Matt Ross (Luis Carruthers)
2001 Zloději a vyděrači - Danny Dyer (Danny)
1999 Sbal prachy a vypadni - Nicholas Rowe (J)
1999 Velmi nebezpečné známosti - Eric Mabius (Greg McConnell)
1997 Kaleidoskop - Bruce Abbott (Sam - otec)
1993 Maska - L. Craig King (Eric)
1992 Dobrodružství Olivera Twista - (Oliver Twist)

SERIÁLY:
2019 Hledálek - Tara Sands (Hledálek)
2019 Q Pootle 5 - Steven Kynman (Ray)
2019 Simpsonovi - 30.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Dan Castellaneta (modrovlasý právník), Hank Azaria (profesor Frink), Hank Azaria (doktor Nick Riviera)
2018 Boris - Alexandre Aubry (Boris)
2018 Carter - Corey Pascall (Shane)
2018 Elena z Avaloru - 2.série Keith Ferguson (Zuzo)
2018 Kouzelná Beruška a Černý kocour - 2.série (Tom)
2018 Lesnílci (Dospělák)
2018 Mladý papež [dabing Filmbox] - Gianluca Guidi (otec Amatucci)
2018 Pablo - Scott Mulligan (Raf)
2018 Simpsonovi - 30.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Dan Castellaneta (modrovlasý právník), Hank Azaria (profesor Frink), Hank Azaria (doktor Nick Riviera)
2018 Simpsonovi - 29.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
2018 Tom a krajíc chleba s jahodovou marmeládou a medem - Dirk Bach (vypravěč)
2018 Trust - Francesco Colella (Leonardo)
2017 Deuce: Špína Manhattanu - Michael Lombardi (Eddie)
2017 Gumballův úžasný svět - Kwesi Boakye (Darwin)
2017 Karsten a Petra - Markus Tønseth (Harald)
2017 Maskovaný kocour - 2.série (Bětka)
2017 Matlock [dabing Barrandov] - 1.série - Lee Wilkof (Dr. Randolph) / Daniel Roebuck (Dr. Bobby Shaw)
2017 Myšlenky zločince - 12.série - David Futernick (George)
2017 Příšerka Bunsen (Bunsen)
2017 Simpsonovi - 28.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
2017 Simpsonovi - 29.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
2017 Sofia Fluxová (Dr. Due)
2017 Velký a malý - Lenny Henry (Malý)
2016 Elena z Avaloru - Keith Ferguson (Zuzo)
2016 Garfieldova show - 5.série - Gregg Berger (Klik)
2016 Jedna noc - Paul Sparks (Don Taylor)
2016 Kouzelná Beruška a Černý kocour (Marinettin otec)
2016 Lví hlídka - Jeff Bennett (Zazu)
2016 Maskovaný kocour - 1.série (Bětka)
2016 Michel - Ngoc Minh Pham (Michel)
2016 Ohrožené druhy (Grull)
2016 Simpsonovi - 27.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
2016 The Fall - 3.série - Chris Patrick-Simpson (Ritchie)
2016 Vikingové - 1.série - Jouko Ahola (Kauko)
2016 Vinyl - J.C. MacKenzie (Skip Fontaine)
2016 Wakfu - Benjamin Pascal (Nox)
2015 Agent Ploutvička (Zeek)
2015 Domov pro smyšlené kamarády (Modra)
2015 Garfieldova show - 4.série - Gregg Berger (Klik)
2015 Kouzelná Beruška a Černý kocour (Marinettin otec)
2015 Pan Selfridge - 3.série - Cal Macaninch (pan Thackeray)
2015 Příšerky a já - Heath McIvor (Očko)
2015 Simpsonovi - 26.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
2014 Enid Blytonová: Tajemná místa - Perry Piercy (papoušek)
2014 Franklin a Bash - 3.série - Eddie Jemison, Matt D'Elia (Robbie Ambriano, Trent)
2014 Garfieldova show - 3.série - Gregg Berger (Klik)
2014 Génius z laboratoře (Robot)
2014 Harry a jeho dinosauří kamarádi (Stregg)
2014 Lovci zločinců - 2.série - Ken Leung (Leon Tao)
2014 Lucky Luke (pes Tramtabum)
2014 Mezi životem a smrtí - Blake Robbins (Dr. David Martin)
2014 Muminci (Ňuf)
2014 Pan Selfridge - 2.série - Cal Macaninch (pan Thackeray)
2014 Případy detektiva Murdocha - 7.série - Wesley French (Johnny)
2014 Sherlock [dabing AXN] - 3.série - Jalaal Hartley (fotograf)
2014 Sherlock Jak: Detektiv v zoo (pan Lenochod)
2014 Simpsonovi - 25.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
2014 Vyjímeční - 2.série - C. Thomas Howell, Sean Astin (Eli Aquino, Mitchel Morgan)
2014 Síla intrik - Luigi Saravo (Enrico Obrofari + více rolí)
2013 Castle na zabití - 5.série - Travis Wester, Joseph Williamson (Paul Travers, Charles Green)
2013 Grimm - 2.série - Silas Weir Mitchell (Monroe)
2013 Grimm - 3.série - Silas Weir Mitchell (Monroe)
2013 Jake a piráti ze země nezemě - 2.série - David Arquette (Kulda)
2013 Kriminálka Las Vegas - 12.série - David Berman (David Phillips)
2013 Lokomotiva Tomáš - 17.série (Tomáš, Toby, Spencer, Diesel)
2013 Tučňáci z Madagaskaru - 3.série - James Patrick Stuart (Vojín)
2013 Sběratelé kostí - 8.série - T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins)
2013 Simpsonovi - 24.série (Bůh)
2013 Simpsonovi - 24.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink), Hank Azaria (Kirk van Houten)
2013 Sherlock Holmes: Jak prosté [dabing Prima] - Manny Perez (Detektiv Javier Abreu)
2013 Síla intrik - Luigi Saravo (Enrico Obrofari + více rolí)
2013 Vychovávat Hope - 3.série - Dan Coscino (tanečník Dan)
2013 Živí mrtví - 3.série - Dallas Roberts (Milton Mamet)
2012 Bugs Bunny a přátelé [dabing Barrandov] (Pepé Le Pew, zlotřilý vědec, Hector - pes Babičky, Taz, více rolí)
2012 Jake a piráti ze země nezemě - 2.série - David Arquette (Kulda)
2012 Grimm - 1.série - Silas Weir Mitchell (Monroe)
2012 Lokomotiva Tomáš - 16.série (Tomáš, Toby, Spencer, Diesel)
2012 Lokomotiva Tomáš - 15.série (Tomáš, Toby, Spencer, Diesel)
2012 Průměrňákovi - 3.série - Chris Kattan (Bob - od 2x12)
2012 Puppy in My Pocket - (Danny)
2012 Sběratelé kostí - 7. série - T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins)
2012 Simpsonovi - 23.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
2012 Tučňáci z Madagaskaru - 3.série - James Patrick Stuart (Vojín)
2011 Bobovy burgery - 1.série - Eugene Mirman (Gene)
2011 Detektiv Duck [dabing TV Barrandov] - (Megavolt)
2011 Doug [dabing Disney] - (Skeeter)
2011 Flashpoint - 3.série - Michael Eklund, Jonathan Scarfe, Matthew Lemche (Bruce Demaura, Frank McCormick, Brett)
2011 Jake a piráti ze země nezemě - 1.série - David Arquette (Kulda)
2011 Lokomotiva Tomáš - 14.série (Tomáš, Toby, Spencer)
2011 Myšlenky zločince: Chování podezřelých - Michael Kelly (Jonathan "Prorok" Simms)
2011 Nekonečný příběh [dabing DVD] - Edward Yankie (Pan Blank)
2011 Pravidla milostného provozu - Jason Olive, T.J. Miller, Anders Holm (Sam, Jason, Howard)
2011 Průměrňákovi - 2.série - Chris Kattan (Bob - od 2x12)
2011 Sběratelé kostí - 6. série - T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins)
2011 Sherlock - 1.série [dabing AXN] - Andrew Scott (Jim)
2011 Simpsonovi - 22.série - Pamela Hayden (Mark Zuckerberg / Russell Brand)
2011 Simpsonovi - 22.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
2011 Šéfkuchař nadivoko - Sam Pancake (Cameron)
2010 Avatar: Legenda o Aangovi - 3.série - James Garrett, Robin Atkin Downes, André Sogliuzzo, Carlos Alazraqui, James Hong, Mick Foley, Sab Shimono, Raphael Sbarge (Avatar Roku, kapitán, král Bumi, Due, starosta Tong, Balvan, mistr Yu, profesor Zei)
2010 Avatar: Legenda o Aangovi - 3.série - Paul McKinney, Crawford Wilson, Brian Tochi, Greg Berg (Ggh Ghashiun, Jet, Than, Pong)
2010 Avatar: Legenda o Aangovi - 3.série - Brian George, Dwight Schultz, Kurt Fuller, Jim Meskimen (guru Pathik, cvičitel, Quon, generál How)
2010 Flashpoint - 2.série - Hugh Thompson, Eli Goree, Ryan Kennedy, Alan Van Sprang, Salvatore Antonio (Brian Bauman, Jermaine, Justin, Donald, Dave Agostini)
2010 Hranice nemožného - 2.série - Michael Cerveris (pozorovatel)
2010 Impérium - Mafie v Atlantic City - 1.série - Erik Weiner (agent Sebso)
2010 Lokomotiva Tomáš - 13.série (Tomáš, Toby, Spencer)
2010 Na kus řeči se zvířaty (různá zvířata)
2010 Pacific - Rami Malek (Merriel Shelton)
2010 Průměrňákovi - 1.série - Chris Kattan (Bob)
2010 Sběratelé kostí - 4. série - T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins)
2010 Sběratelé kostí - 5. série - T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins)
2010 Simpsonovi - 21.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
2010 Šmoulové [dabing TV Barrandov] - (Malíř / Čiloun / Šmoulíček / Snílek)
2010 Tučňáci z Madagaskaru - 1.-2.série - (Vojín)
2009 Ajťáci / Partička IT - 3.série - Noel Fielding (Richmond)
2009 Avatar: Legenda o Aangovi - 2.série - James Garrett, Robin Atkin Downes, André Sogliuzzo, Carlos Alazraqui, James Hong, Mick Foley, Sab Shimono, Raphael Sbarge, Paul McKinney, Crawford Wilson, Brian Tochi, Greg Berg, Brian George, Dwight Schultz, Kurt Fuller, Jim Meskimen (Avatar Roku, kapitán, král Bumi, Due, starosta Tong, Balvan, mistr Yu, profesor Zei, Ghashiun, Jet, Than, Pong, guru Pathik, cvičitel, Quon, generál How)
2009 Avatar: Legenda o Aangovi - 1.série - André Sogliuzzo, Clement von Franckenstein, James Sie, Kevin Michael Richardson, Sab Shimono, Crawford Wilson, John Kassir, James Garrett, Daniel Samonas, Jon Polito, Keone Young, Byron McKrittick (Omašský král, hlavný mudrc, prodavač hlávek zelí/kapitán, Tyro, mnich Gyatso, Jet, Chey, Avatar Roku [1x16, 1x20], Teo, Arnook, kapitán Li, Oh)
2009 Flashpoint - 1.série - Tom Barnett, Kenneth Mitchell, Peter Stebbings, Aaron Willis (Blair Kowalski, Pete Fitzhaven, Gerald Duglin, Luka Boblic)
2009 Ostrov smrti [dabing AXN] - Dean Chekvala (J.D. Dunn)
2009 Simpsonovi - 20.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
2009 Simpsonovi - 19.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
2009 Útěk z vězení - 3.série - Silas Weir Mitchell (Charles 'Haywire' Patoshik)
2008 Bugs Bunny a přátelé [dabing DVD Levné knihy] (Porky)
2008 Sběratelé kostí - 3. série - T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins)
2008 Simpsonovi - 18.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
2008 Útěk z vězení - 2.série - Silas Weir Mitchell (Charles 'Haywire' Patoshik)
2007 Hvězdná brána - 10.série - Rudolf Martin (Anateo), Kavan Smith (major Evan Lorne)
2007 Sběratelé kostí - 2. série - T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins)
2007 Simpsonovi - 17.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink), Hank Azaria (Kirk van Houten)
2007 Simpsonovi - 16.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
2007 Útěk z vězení - 1.série - Silas Weir Mitchell (Charles 'Haywire' Patoshik)
2006 Sběratelé kostí - 1.série - T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins)
2006 Sezame, pojď si hrát (Elmo)
2006 Superpes Krypto - (jezevčík)
2006 Svět Elmo (Elmo)
2005 Doug [dabing Disney] - (Skeeter)
2005 Simpsonovi - 15.série - Hank Azaria (John Frink "Frinkenstein")
2005 Simpsonovi - 15.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
2004 Příhody Pižly Mžika - Nika Futterman (Seamus)
2004 Dva z Queensu - 1.série - Ray Romano (Ray Barone)
2004 Simpsonovi - 14.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
2003 Herkules - Matt Frewer (Panika)
2003 Simpsonovi - 13.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
2002 Milagros - Juan Martín Mercado (John Wilson)
2002 Simpsonovi - 12.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink), Hank Azaria (Kirk van Houten)
2001 Simpsonovi - 11.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
2000 Simpsonovi - 11.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
2000 Simpsonovi - 10.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
1999 Simpsonovi - 10.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink)
2000 Simpsonovi - 9.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten), Hank Azaria (profesor Frink [od 9x20])
1999 Simpsonovi - 9.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten)
1998 Simpsonovi - 8.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten)
1996 Simpsonovi - 7.série - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten)
1992 Gumídci (Kryštof)
1993 Simpsonovi - 3x09 - Russi Taylor (Martin Prince)
1992 Simpsonovi - 2x01 - Pamela Hayden (Milhouse Van Houten)
1992 Simpsonovi - 1x10 - Pamela Hayden (Martin Prince)
1991 Gumídci (Kryštof)

MINISÉRIE
2009 Cyber City Oedo 808 (Varsus)
2009 Rytíři krvavé oceli - Mackenzie Gray (Lord Splayven)

REALITY SHOW:
2013 Pevnost Boyard - 20.série
2012 Kdo přežije: Austrálie - 2.série - (Michael)
2010 Británie má talent: To nejlepší a nejhorší - Anthony McPartlin (Ant - moderátor)

DOKUMENTY:
2018 Ebenové otroctví
2017 Atlantský oceán
2017 Muži na prodej
2016 Podivuhodné přírodní úkazy - 4. série
2015 Zvířecí legrácky
2013 Akta Z
2013 Svědci za objektivem
2012 Akta Z
2012 Smrtící válečníci [dabing Nova]

PC HRY:
2013 Sly Cooper: Thieves in Time (Rioichi Cooper)
2012 Disney Epic Mickey 2: Dvojitý zásah (obchodník s oděvy, Gilbert, Kozel, Starkey)
2012 Where's My Perry? (Dutošvarc)
2011 Auta 2 (Tomber)
2011 Posel smrti III (Bobby, Matt, Gregory)
2010 Na vlásku (Speckles)
2010 Toy Story 3
2009 G-Force (Speckles)
2008 Alone in the Dark (Scoff, Hamlet, psycholog uvězněný v pokoji)
2008 John Woo Presents Stranglehold - Neil Kaplan (pilot vrtulníku)
2008 S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - (Mráz, Vasja, Střelec)
2008 Stranglehold - Neil Kaplan (pilot vrtulníku), Jin Kim (bandita v telefonní zprávě, detektiv 1), Andrew Lee (detektiv 2)
2007 Barbie: Malá mořská víla (ryba Klaun)
2007 Juiced 2: Hot Import Nights
2007 Prasátko a jeho velký piknik - John Fiedler (Prasátko)
2007 Zaklínač (Yaevinn, Velebný pán, Tobias Hoffman)
2006 Doba ledová 2: Obleva
2006 Heroes of Might and Magic V
2006 Lovecká sezóna (lovec)
2005 Juiced (TK)
2005 Vietcong 2 (ARVN)
2004 Chicago 1930 (režie Ivana Nedvědová)
2004 Richard Burns Rally
2004 Ferda: Luční olympiáda (zapisovatel)
2003 Ferda: Velká medová loupež
2003 Hugo: Diamantová horečka (Hugo)
2003 Hugo: Ďábelské zrcadlo (Hugo, Trollerut, bobří císař)
2003 Hugo: RunAmukka (Hugo)
2003 Hugo ve vesmíru (Hugo)
2002 Čtyřlístek: Haló, tady ufoni! (ufon)
2002 Čtyřlístek: Víkend s Luckou (Bobíkův kamarád)
2002 Ferda: Sluníčková pouť (Střevlík Vrtule)
2002 Hugo: Síly přírody (Hugo)
2002 Simon the Sorcerer 3D (Bajaja)
2001 Atlantis III: Nový svět (rybář, zloděj)
2001 Hugo: Stepní hrdinové (Hugo, naštvaný opičák, zmrzačený hroch)
2001 Operace Flashpoint (Kozlowski)
2000 Pohádka o Mrazíkovi, Ivanovi a Nastěnce - (Mičurin, Kůň Boris, Bratr Fjodor, Saša, Chura, Hnát, Netopýr Jekyně, 3. Loupežník, 3. hlas lesa)

TRAILERY:
2018 Fakjů pane učiteli 3 - trailer A - Michael Maertens (Eckhard)
2018 Grinch - trailer B - Benedict Cumberbatch (Grinch)
2018 Kouzelný park - trailer B - Norbert Leo Butz (Peanut)
2018 Pacific Rim: Povstání - trailer B - Burn Gorman (Dr. Gottlieb)
2018 Raubíř Ralf a internet - trailer B - Alan Tudyk (KnowsMore)
2017 Emoji ve filmu - trailer A - James Corden (Hi-5)
2017 Pacific Rim: Povstání - trailer A - Burn Gorman (Dr. Gottlieb)
2017 Sherlock Koumes - trailer A - Matt Lucas (Benny)
2016 Čapí dobrodružství - trailer B - Stephen Kramer Glickman (Pajda Lízal)
2016 Sebevražedný oddíl - Jared Leto (Joker)
2016 Šmoulové: Zapomenutá vesnice - trailer A - Jack McBrayer (Nešika)
2016 Tajný život mazlíčků - trailer B - Kevin Hart (Snížek)
2016 Zpívej - trailer B - Garth Jennings (Crawly)
2015 Lovecká sezóna: Strašpytel - trailer A - William Townsend (Weenie)
2015 V hlavě - trailer B - Bill Hader (Strach)
2014 Sněhová královna - trailer - Doug Erholtz (Trol)
2014 Tučňáci z Madagaskaru - trailer B - Christopher Knights (Vojín)
2014 Velká šestka - Scott Adsit (Baymax)
2013 Lego příběh - trailer B - Charlie Day (Benny)
2013 Univerzita pro příšerky - trailer B - Bill Hader (Šnek)
2011 Piráti - trailer - Russell Tovey (Albín)

ZPĚV
SERIÁLY
2006 Svět Elmo (Elmo)
Tomáš Slach
 
Příspěvky: 354
Registrován: 19 črc 2016 11:04
Bydliště: Praha

Re: Pavel Tesař

Příspěvekod BobSilas » 18 dub 2014 12:23

Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
Uživatelský avatar
BobSilas
 
Příspěvky: 978
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Pavel Tesař

Příspěvekod Mark LS » 11 kvě 2014 11:45

2005 Vždy tě budu milovat - Evelio Con V (Evelio), Eduardo Rodríguez (Raúl Acosta + více rolí)
2013 Síla intrik [1.série] - Luigi Saravo (Enrico Obrofari + více rolí)
2013 Síla intrik [2.série] - Luigi Saravo (Enrico Obrofari), Tommaso Ragno (Danilo Foschi + více rolí)
2013 - 2014 Síla intrik [3.série] - Luigi Saravo (Enrico Obrofari + více rolí)
Uživatelský avatar
Mark LS
 
Příspěvky: 10601
Registrován: 29 čer 2013 21:08

Re: Pavel Tesař

Příspěvekod KOMZA » 15 čer 2018 19:23

HRY:
2012 Disney Epic Mickey 2: Dvojitý zásah (obchodník s oděvy, Gilbert, Kozel, Starkey)
2011 Auta 2 (Tomber)
2011 Posel smrti III (Bobby, Matt, Gregory)
201x Where's My Perry? (Dutošvarc)
2009 G-Force (Speckles)
2008 Alone in the Dark (Scoff, Hamlet, psycholog uvězněný v pokoji)
2008 Stranglehold - Neil Kaplan (pilot vrtulníku), Jin Kim (bandita v telefonní zprávě, detektiv 1), Andrew Lee (detektiv 2)
2007 Prasátko a jeho velký piknik - John Fiedler (Prasátko)
2007 Zaklínač (Yaevinn, Velebný pán, Tobias Hoffman)
2006 Lovecká sezóna (lovec)
2005 Juiced (TK)
2005 Vietcong 2 (ARVN)
2004 Ferda: Luční olympiáda (zapisovatel)
2003 Hugo: Diamantová horečka (Hugo)
2003 Hugo: Ďábelské zrcadlo (Hugo, Trollerut, bobří císař)
2002 Čtyřlístek: Haló, tady ufoni! (ufon)
2002 Ferda: Sluníčková pouť (Střevlík Vrtule)
2002 Simon the Sorcerer 3D (Bajaja)
200x Hugo: Stepní hrdinové (Hugo, naštvaný opičák, zmrzačený hroch)

Věděla jsem, že her nadaboval dost, ale že až tolik... Každopádně pro mě bude navždy Yaevinnem ;)
Uživatelský avatar
KOMZA
Moderátor
 
Příspěvky: 1290
Registrován: 12 led 2015 19:10
Bydliště: Horažďovice (brzy Praha...)

Re: Pavel Tesař

Příspěvekod TmavyCyklista » 15 čer 2018 19:49

On těch her má ještě víc, hlavně toho Huga...
Nejoblíbenější dabér, dabérka - Jiří Dvořák, Jitka Ježková
Seznam česky dabovaných her
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Moderátor
 
Příspěvky: 4075
Registrován: 12 úno 2014 18:40


Zpět na P-T - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály

cron