Miroslav Středa

Máte svého oblíbence od P do T? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Miroslav Středa

Příspěvekod Laik » 01 čer 2009 15:45

Obrázek
Narozen: 18.5.1945, Náchod
Povolání: herec, dabér
Rodina: bývalá manželka Hana Středová

Ukázka dabingu:

(199x - Mí drazí američané, autor palg)


DABING

FILMY:
2013 Mstitelé [ČT] - Ernest Borgnine (Hoop)
-------
2009 Bellamy [HBO] - Jacques Gamblin (Noël Gentil / Emile Leullet / Denis Leprince)
2007 Hrozny hněvu [ČT] - John Qualen (Muley)
2006 Popravčí - John Shrapnel (arcibiskup)
2006 Únik z Puerto Vallarta [Cinemax] - Scott Glenn (Clayton Price)
2005 Lovci pokladů [DVD] - Don McManus (doktor Stan Herbert) + Ron Canada (strážný Woodruff)
2005 Nebezpečné hry 3 – Michael Mantell (Theo Bloom)
2005 Ošizeni - Edward Herrmann (Lloyd)
2005 Studený pot [Prima] - Jean Topart (Katanga)
2005 Zoolander [Nova] - Jerry Stiller (Maury Ballstein)
2004 Den poté - Perry King (prezident Blake)
2004 Chladnokrevně - John Carroll Lynch (Ashby) + Louis Lombardi (Al)
2004 Klokan Jack: Brejden Ameriko - Obba Babatundé (náčelník Ankamuti)
2004 Kráčející skála [DVD] - Tom Scholte (Merle Crowe)
2004 Líbejte se, s kým je libo - Michel Blanc (Jean-Pierre)
2004 Loď snů: Chile - Elmar Wepper (Johannes)
2004 Loď snů: Zambie - Ulrich Pleitgen (Harald Lohmann)
2004 Oholený klenotník - John Kavanagh (Rutledge)
2004 Porotce [Nova] - Michael Constantine (soudce Weitzel)
2004 Special Forces - Dainius Kazlauskas (terorista)
2004 Ulice Montmartre č.125 - Robert Hirsch (Didier Barrachet)
2004 Útěk [ČT] - Jean-Pierre Darras (Jacques Panivaux)
2004 Utta Danella: Jakobovy ženy - Gerd Silberbauer (Rudolf Moosbacher)
2003 Bláznivá školka [kino] - Kevin Nealon (Bruce)
2003 Elvis Presley - Pat Hingle (Tom Parker)
2003 Hladina adrenalinu - Jean-Pierre Castaldi (Zoran)
2003 Kniha džunglí 2 - Jim Cummings (Kaa)
2003 Muž proti muži [Nova] - José Torres (Pedro)
2003 Muž se zlatou zbraní [Nova] - Richard Loo (Hai Fat)
2003 Mužská záležitost - David Koechner (Buck, otec Paula)
2003 Ohrožení Britannicu [Nova] - John Stride (Hughes)
2003 Plnou parou vzad! - Thomas Lennon (kněz) + Steven M. Porter (Marshall Geller)
2003 Poslední loupež [DVD] - Jim Fraggione (Freccia)
2003 Prezidentův psychiatr - Walter Burke (Henry Lux)
2003 Profesionál [Nova] - Guy Mairesse (Picard)
2003 Sniper (2002) - Roger R. Cross (strážník Miller) + José Vargas (SWAT)
2003 Smrtonosná past [Nova - CET 21] - Paul Gleason (Robinson)
2002 Dálnice 60 - Christopher Lloyd (Ray)
2002 Highlander 2: Síla kouzla [Nova] - Pete Antico (Corda)
2002 Kovboj - Victor Manuel Mendoza (Paco Mendoza)
2002 Krásná mimozemšťanka [Nova] - Earl Boen (reverend) + (titulky)
2002 Magnum Force [Markíza] - Tony Giorgio (Frank Palancio)
2002 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení [Nova] - Tim Kazurinsky (Sweetchuck)
2002 Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku [Nova] - Tim Kazurinsky (kadet Sweetchuck)
2002 Policejní akademie 4: Občanská patrola [Nova] - Tim Kazurinsky (Sweetchuck)
2002 Střelec (1976)- Harry Morgan (šerif Thibido)
2001 Amityville 2: Posedlost [Nova - CET 21] - Allan Dellay (soudce)
2001 Columbo: Vražda s příliš mnoha notami - Luis Avalos (Antonio)
2001 Gremlins [Nova - CET 21] - Dick Miller (Murray Futterman)
2001 Hájili jsme hrad - Peter Falk (seržant Rossi)
2001 Hercule Poirot: Vražda v Mezopotámii - Hugh Fraser (kapitán Arthur Hastings)
2001 Hercule Poirot: Zlo pod sluncem - Hugh Fraser (kapitán Arthur Hastings)
2001 Hornblower II - Odplata - David Rintoul (Dr. Clive)
2001 Hornblower II - Vzpoura [ČT] - David Rintoul (Dr. Clive)
2001 Lumpíci v Paříži - John Lithgow (Jean-Claude)
2001 Nestvůrky z vesmíru / Critters 2 [Nova] - Patrick Campbell (farmář)
2001 Odpoutaný Frankenstein [Nova - CET 21] - Raul Julia (Dr. Victor Frankenstein)
2001 Ohňostroj marnosti [Nova] - F. Murray Abraham (Abe Weiss)
2001 Perry Mason: Případ mrtvého guvernéra - Ken Kercheval (Harlan Richards)
2001 Perry Mason: Případ střílejícího herce - Ross Petty (Peter Towne)
2001 Perry Mason: Případ žárlivé šprýmařky / Případ žárlivého vtipálka - Tony Roberts (Toby Joplin)
2001 Podívej se, jak letí - Jesper Christensen (Hans-Jorgen)
2001 Purpurové řeky - Nicolas Koretzky (počítačový technik)
2001 Riziko [VHS] - Ron Rifkin (Marty Davis)
2001 Rosamunde Pilcher: Růže z Kerrymoru - Ulrich von Dobschütz (Richard Barlow)
2001 Rosamunde Pilcher: Útesy lásky - Volker Lechtenbrink (Geoffrey Arland)
2001 Rychlá změna [Prima] - Phil Hartman (Hal Edison)
2001 Transakce století - William Marquez (generál Cordosa)
2001 Vzácné plemeno - Jack Elam (Deke Simons)
2000 Conan ničitel / Ničitel Conan [Nova] - Jeff Corey (velký vezír)
2000 Drsňák Dudley - Eric Idle (zlatokop Kim)
2000 Erin Brockovich - Tracey Walter (Charles Embry)
2000 Farma zvířat (1999) - Peter Ustinov (Starý Major)
2000 Francouzská spojka: Štvanice [Nova - CET 21] - Bill Hickman (Bill Mulderig)
2000 Hercule Poirot: Smrt lorda Edgwara - Hugh Fraser (kapitán Arthur Hastings)
2000 Hra snů - Brian Cox (Gary Wheeler)
2000 Jakub lhář - Bob Balaban (Kowalsky)
2000 Maska [ČT] - Denis Forest (Sweet Eddy)
2000 Na plný plyn: Ypsilon, jak to všechno začalo - Christian Koerner (Riedmüller)
2000 Plunkett & Macleane - Ken Stott (Chance)
2000 Sníh padá na cedry - James Rebhorn (Alvin Hooks)
2000 Terč: Prezident USA / Vysoký cíl [Prima] - Robert Miano (Jack)
2000 Univerzální voják: Zpět v akci [VHS] - Xander Berkeley (Dr. Dylan Cotner)
2000 Vodní svět [Nova] - Robert A. Silverman (Hydroholic)
2000 Wild Wild West - Kenneth Branagh (doktor Arliss Bezláska)
2000 Zelená míle - Graham Greene (Arlen Bitterbuck)
200x Líbánky s matinkou - Jack Scalia (Nick Tercel)
200x Lupič z povolání [2. dabing Hallmark] - Louis Jourdan (Charles Grand)
200x Mládí v trapu - Terry O'Quinn (Goldberg)
200x Nenechám tě odejít [Hallmark] - Mark Harmon (Thomas Capano)
200x Odpadlík - Peter McCauley (Isaiah Miller)
200x Rok draka / Opičí král [Hallmark] - James Faulkner (Marcus Harding) + Ian U'Chong (2. kuchař)
200x Vnadidlo - Robert Pastorelli (Jaster)
200x Znamení čtyř (2001) - Noël Burton (profesor Morgan)
200x Životy svatých - Nick Mancuso (Mario Innocente)
20xx Vichřice - Michael McKean (Jerry Palter)
-------
1999 Africký express / Afrika Expres [Prima] - Jack Palance (Robert Preston / Willaim Hunter)
1999 Babylon 5: Třetí prostor - Floyd Levine (Alex) + Clyde Kusatsu (Bill Morishi)
1999 Harold a Maude - G. Wood (psychiatr)
1999 Hi-Lo Country - Sam Elliott (Jim Ed Love)
1999 Jackie Brownová - Tommy 'Tiny' Lister (Winston) + Sid Haig (soudce)
1999 Královna Alžběta - Christopher Eccleston (vévoda z Norfolku)
1999 Křižovatka smrti [VHS] - Tom Wilkinson (Thomas Griffin)
1999 Lupička [Prima] - G.W. Bailey (Ray Kirschman)
1999 Matrix - Paul Goddard (agent Brown)
1999 Osmiúhelník / Oktogon [Nova] - Lee Van Cleef (McCarn)
1999 Přeber si to - Richard C. Castellano (Jimmy Boots)
1999 Rosamunde Pilcher: Vítr naděje - Jürgen Schmidt (Ben)
1999 Ruce od krve - Peter Stormare (Vladimír) + Tracey Walter (Jim)
1999 Smrtonosná zbraň 4 - Zu-Wu Qian (strýček Chung) + Jennie Lew Tugend (Chengův recepční) + Paul Tuerpe (policejní kopilot) + Conan Lee (Michael Sing Ku) + Roland Kickinger (detektiv)
1999 Striptýz [Nova] - Armand Assante (plukovník Al Garcia)
1999 Šerifové - Rick Snyder (agent Frank Barrows) + Matt DeCaro (zástupce Stern)
1999 Vládce knih [Nova] - Christopher Lloyd (pan Dewey)
1999 Vyjednavač - Tom Bower (Omar) + Robert David Hall (Cale Wangro)
1999 Zapomeň na Paříž! / Zapomeň na Paříž [ČT] - John Spencer (Jack)
1999 Ztracená důvěra / Rodina policajtů 2: Zkouška víry [Nova] - Victor Ertmanis (Toni Pietrov)
1998 Pobřeží moskytů - Conrad Roberts (Haddy) + William Newman (kapitán Smalls)
1998 Potopa [Nova] - Daniel Olbrychski (Ondřej Kmitic)
1998 Připoutejte se, prosím! 2 [ČT] - Sonny Bono (Joe Seluchi)
1998 2001 - Vesmírná odysea [VHS] - Sean Sullivan (Dr. Bill Michaels)
1998 Vesmírná jednotka - Gary Grossman (Harold)
1998 Vzpoura na Bounty [ČT] - Duncan Lamont (John Williams)
1997 Batman a Robin - Pat Hingle (James Gordon)
1997 Fargo [VHS] - Bruce Bohne (Lou) + (více rolí)
1997 Gettysburg - John Rothman (generál John F. Reynolds)
1997 Mars útočí! - Jerzy Skolimowski (Dr. Zeigler)
1997 Mí drazí Američané - John Heard (Ted Matthews)
1997 Nerovný zápas / Vítězství Muže, kterému říkali Kůň [ČT] - Buck Taylor (seržant Bridges)
1997 Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje [VHS] - Phil Brown (strýc Owen)
1997 Šťastná dáma - Geoffrey Lewis (kapitán Mosely)
1997 Udělejme to znovu - Bill Cosby (Billy Foster)
1997 Ve městě, v sobotu večer - Bill Cosby (Wardell Franklin)
1997 Věznice Andersonville - William H. Macy (Chandler)
1997 Vymítač ďábla III - Scott Wilson (Dr. Temple)
1997 Vždycky vyhrát / Vždycky zvítězit [Nova] - Geoffrey Lewis (Orville Boggs)
1996 Bídníci 20. století [VHS] - Michel Boujenah (André Ziman)
1996 Columbo a vražda rockové hvězdy - Robert Trumbull (žalobce)
1996 Columbo: Na programu vražda - Denis Arndt (senátor Paul Mackey)
1996 Columbo: Planý poplach - Alan Scarfe (Sir Harry Matthews)
1996 Columbo: Předveď dokonalou vraždu - Ron Rifkin (Luther)
1996 Columbo: Rekviem pro padající hvězdu - William Bryant (seržant Jeffries) + ? (rekvizitář) + (strážmistr)
1996 Columbo: S dýkou v mysli - Richard Basehart (Nicholas Frame)
1996 Columbo: Smrt bere jackpot - Antony Ponzini (Gregory Lopiccolo)
1996 Columbo: Vražda podle plánu (žokej pana Williamsona)
1996 Columbo: Výkupné za mrtvého - Bill Walker (Crowell) + Fred MacMurray (Walter Neff - chlápek ve filmu v televizi)
1996 Columbo: Zapomenutá dáma - Army Archerd (Army Archerd)
1996 Chvění [Nova] - Richard Marcus (Nestor)
1996 Jako zabít ptáčka - Crahan Denton (Walter Cunningham senior) + William Windom (Mr. Gilmer)
1996 Jatka č. 5 - John Wood (anglický důstojník)
1996 Nemilosrdná spravedlnost [Nova] - Jerry Orbach (kapitán Ronnie Donziger)
1996 Pouť zatracených [ČT] - Paul Koslo (Aaron Pozner)
1996 Půlnoční muž (1974) [ČT] - Charles Tyner (Ewing)
1996 Silvestr u Boba - Guy Bedos (Thierry Hubert)
1996 Vykoupení z věznice Shawshank - William Sadler (Heywood)
1995 Alenka v říši divů - Dink Trout (Srdcový král)
1995 Bolek a Lolek na divokém západě [Nova] (šerif) + (kominík) + (holič) + (zelinář - zpěv)
1995 Columbo: Její příležitost [Nova] - Richard Anderson (Bryce Chadwick)
1995 Columbo: Past [Nova] - William Windom (Everett Logan)
1995 Columbo: Posmrtné svědectví [Nova] - G.D. Spradlin (Martin Hammond)
1995 Columbo: Prázdný rám [Nova] (doktor v domě pana Matthewse)
1995 Columbo: Smrt nabízí pomocnou ruku [Nova] - Len Wayland (detektivní kapitán)
1995 Columbo: Smrtící korunka - Raymond Singer (Ray Singer)
1995 Columbo: Spiklenci - Clive Revill (Joe Devlin)
1995 Columbo: Vrah zavolá v deset - Jack Manning (Daniel Morris) + Fred Draper (David Morris)
1995 Columbo: Vražda podle knihy [Nova] - Martin Milner (Jim Ferris)
1995 Critters 3 - Don Keith Opper (Charlie McFadden)
1995 Critters 4 - Don Keith Opper (Charlie McFadden)
1995 Herkules a Amazonky [VHS] - Lloyd Scott (Pithus)
1995 Herkules v podsvětí [VHS] - Grant Bridger (provozovatel ringu)
1995 Král Ralph [ČT] - Peter O'Toole (Sir Cedric Charles Willingham)
1995 Příliš vzdálený most [ČT] - Denholm Elliott (důstojník RAF) + Gerald Sim (plukovník Sims)
1995 Robin Hood (1991) [Nova] - Alex Norton (Harry)
1995 Star Trek: Film [Nova] - George Takei (Hikaru Sulu)
1995 Street Fighter: Poslední boj [VHS] - Peter Tuiasosopo (Honda) + Roshan Seth (Dr. Dhalsim)
1995 Superčmuchal / Superpolda [ČT] - Sal Borgese (Paradise)
1995 Valentina - Javier Gómez (Colaso)
1995 Ve hře je diamant / Diamantové rouno [ČT] - Tony Rosato (Cliff Vahrenhorst)
1995 Vetřelec - Harry Dean Stanton (Brett)
1995 Zkáza Titaniku [Nova] - Frank Lawton (předseda J. Bruce Ismay)
1994 Čaroděj ze země Oz (1987) (Jakub " Kuba " Tykváček)
1994 Černý pás / Souboj bez pravidel [VHS] - Jay Borea (Raphael Zolan)
1994 Dnes já, zítra ty! [VHS] - Brett Halsey (Bill Kiowa) + Remo Capitani (hostinský)
1994 Dobrodružství mladšího a chytřejšího bratra Sherlocka HolmeseGene Wilder (Sigerson Holmes) + (titulky)
1994 Hezká, bohatá, s malou tělesnou vadou hledá ... - Alfonso Tomas (komisař + více rolí)
1994 Ivan a Marja - Ivan Bortnik (Ivan)
1994 Maigret a fantom - Jonathan Hutchings (Stanley Hobson)
1994 Maigretova trpělivost - Petr Jákl (Louis)
1994 Panenka pro štěstí - Bob Newhart (Regret) + (titulky)
1994 Policejní dohled [Nova] - Richard Dreyfuss (Chris Lecce)
1994 Rozvedená žena - Cliff Gorman (Charlie)
1994 Sázka na smrt [ČT] - Evan C. Kim (Quan)
1994 Star Trek II: Khanův hněv [Nova] - George Takei (Hikaru Sulu)
1994 Star Trek III: Pátrání po Spockovi [Nova] - George Takei (Hikaru Sulu)
1994 Star Trek IV: Cesta domů [Nova] - George Takei (Hikaru Sulu)
1994 Sudden Impact / Náhlá zkouška / Náhlý úder [ČT] - Paul Drake (Mick)
1994 Tulák z širých plání [TV Premiéra] - Clint Eastwood (Cizinec)
1994 Ulzanův nájezd [Premiéra] - Richard Jaeckel (seržant)
1994 Věříme v Boha? [Premiéra] - Richard Pryor (B.Ů.H.)
1994 Vincent, François, Paul a ti druzí... - Umberto Orsini (Jacques)
1994 Začít znovu - Austin Pendleton (Paul)
1994 Živý terč [VHS] - Eliott Keener (Randal Poe)
1994 Žluté nebe - Harry Morgan (Malý pivo)
1993 Polda a bandita [Premiéra] - Burt Reynolds (Bandita)
1993 Vezmi mě s sebou - Alexej Zajcev (Mikroša)
1991 Co přináší řeka 2 - Conor McDermonttroe (Paddy)
1991 Dynamit v zeleném [ČST] - Günther Schramm (Tackley)
1991 Mám strach - Francesco D'Adda (muž ve skladišti) + (více rolí)
199x Apači [VHS] - Gerry Wolff (prodavač)
199x Bílí vlci [VHS] - Gerry Wolff (Joshua McGrave) + Bruno Carstens (Roy) + Mavid Popovič (Malý vlk)
199x Cyklón – Giovanni Pellegrino (Nello)
199x Mistr kickboxu / Parťáci [Prima] - Gerrit Graham (Eugene Mapes)
199x Nebezpečný let - Jean Reno (Charlie Bert)
199x Smrtelný omyl [VHS] - Gerry Wolff (Ben) + Horst Kube (Clifford)
199x Statečný Osceola [VHS] - Gerry Wolff (guvernér)
199x Stopa [VHS] - Michael McKean (pan Green)
199x Synové Velké medvědice [VHS] - Sepp Klose (Tašunka Vitko) + Jozef Adamovič (Tšapa) + Horst Kube (Thomas)
199x Tekumseh [VHS] - Gerry Wolff (Newman)
199x Ulzana [VHS] - Walter Wickenhauser (majitel večerky v Tusconu)
199x Žaloba [VHS] - Tony Shalhoub (Kevin Conway)
-------
1989 Pravý břeh, levý břeh - Marcel Bozonnet (Michel Monblanc)
1988 Tři dny Kondora [ČST] - Walter McGinn (Sam Barber)
1987 Cesta ke slávě [ČST] - David Carradine (Woody Guthrie)
1987 Dobrodružný výlet Orient expresem - Ralph Bates (François LeBlanc)
1987 Honba za dolary (policejní adept)
1986 Francouzská spojka: Štvanice [ČST] - Pat McDermott (chemik)
1985 Boj o Moskvu - Vladimir Kuzněcov (komisař Vašugin)
1985 Moji přátelé II - Alessandro Haber (Vedovo)
1985 Zločin - Bernard Tixier (zabiják)
1984 Anna Pavlovová - Bruce Forsyth (Alfred Batt)
1983 Cukr, med a feferonka [3. povídka] - Luciano Crovato (Tony)
1983 Jaroslav Moudrý - Nikolaj Belyj (Gleb)
1983 Miliónový brouk - Giancarlo Bastianoni (1. únosce)
1983 Mužská záležitost [kino] - Peter Bonke (Franck)
1983 Nedokážu se rozloučit - Alexandr Savčenko (Michail)
1983 Pevnost Apačů v Bronxu - John Aquino (Finley)
1982 Corleone (člen Vitovy bandy)
1982 Kdo zaplatí za úspěch? - Vasilij Bočkarev (Dmitrij)
1982 Krásná země (těžař)
1982 Policajt nebo rošťák - Maurice Auzel (policista Maillard) + ? (policista s knírem)
1982 Sbohem a amen (policista u příjezdu do hotelu)
1982 Bože, jak hluboko jsem klesla! [kino] (notář)
1982 V týlu nepřítele - Leonid Djačkov (Šumskij)
1981 Detektiv ze San Franciska - Nicol Williamson (plukovník Schlissel)
1981 Dobrodružství Ali-Baby a čtyřiceti loupežníků - Chodža Durdy Narlijev (Hamid)
1981 Kozoroh 1 [ČST] - Jon Cedar (agent FBI 1) + James Sikking (muž v kontrolní místnosti)
1981 Lidé v oceánu - Vladimir Zamanskij (doktor Krasnov)
1981 Stepující stonožka [ČST] - Francis Perrin (Jacques)
1981 Štvanci [ČST] - Robert Rhys (cikánův syn)
1981 Takové krásné městečko - Gérard Jugnot (Fréval)
1981 Všichni prezidentovi muži [kino] (Keneth Dahlberg)
1980 Běsnící měsíc - Malcolm McDowell (Bruce Pritchard)
1980 Bídníci (1978) [kino] - John Moreno (Cochopaille)
1980 Námořník a pes - Ion Nuni Anestin (námořník v hostinci)
1980 V říši Stříbrného lva (voják)
1980 Zkouška pilota Pirxe - Alexandr Kajdanovskij (palubní lékař Novák)
-------
1979 Nelítostný souboj (1975) [kino] - Jean-Yves Gautier (Letellier)
1979 Policie se dívá [ČST] (bankovní lupič)
1979 Velké prostředky [ČST] - Gérard Berner (Castagnier)
1979 Zachraňte město - Kirill Arbuzov (Serjoža)
1975 Dva muži ve městě [ČST] - Patrick Lancelot (lékař v nemocnici)
-------
1969 Grand Restaurant pana Septima [ČST Brno] - Henri Marteau (asistent divizního komisaře)
1967 Rocco a jeho bratři (mladý boxer) + (mladík na kole)
-------
xxxx Jasná lež - Eric Bogosian (Doug Elders)
xxxx Město slávy - Joe Pantoliano (Arnie)
xxxx Můj nejoblíbenější marťan - Wallace Shawn (Coleye)
xxxx Safari expres [Prima] - Jack Palance (van Daalen)
xxxx Vypůjčený táta - Wallace Shawn (Stan Speigel)


SERIÁLY:
2007 Dobrodružství Olivera Twista [epizody 27-52] (Fagin)
2007-2008 Můj přítel Monk [4. série] [6. epizoda] - Gregory Alan Williams (Sorenson), [10. epizoda] - Malcolm McDowell (Julian Hodge)
2005 Deadwood [1. série] - Dayton Callie (Charlie Utter) + Zach Grenier (Andy Cramed)
2005 Nemocnice Chicago Hope [6. série] - Grand L. Bush (plukovník Oswald Merton), Jack Laufer (Larry Dillahey), Tim Halligan (doktor Steve Dameron)
2004 24 hodin [1. série] - Michael O'Neill (Richard Walsh)
2004 Rodina Sopránů [4. série] [3. epizoda] - Nick Chinlund (Doug Smith), [10. epizoda] - Elias Koteas (Dominic Palladino)
2004 Vášeň a nenávist - Luis Miguel Lombana (Alejandro Olmedo)
2003 Derrick [17. série] [epizoda 5. Pád do pekla] - Hanno Pöschl (Liebner)
2003 Magnum [Prima] - Joe E. Tata (Benny Travis)
2003 Navarro [6. série] [epizoda 3. Výměna] - Rabah Loucif (Zirdoun), [epizoda 5. Studená vlna] - Christian Fellat (žoldák)
2003 Show Jerryho Seinfelda [9. série] [epizody 7., 10., 16., 19.] - Daniel von Bargen (Kruger), [22. epizoda] - James Rebhorn (Hoyt)
2002 Jim Button / Jim Knopf (Luke)
2002 Pes Filipes & spol. [Prima] (Fous)
2002 Milagros - Juan Vitali (Gerardo Bellido)
2002 Nejdražší poklad - Félix Loreto (Ulises Santuario)
2002-2003 Okouzlení [3. série] - Augusto Zucchi (dr. Achille Pellegrini)
2002 Přátelé [8. série] - Ron Leibman (Dr. Leonard Green)
2002 Star Trek [1. série] - Alfred Ryder (profesor Robert Crater)
2002 Walker, Texas Ranger [9. série] [10. epizoda] [Nova] - Lee Arenberg (Lester Squigman)
2002-2003 Wunschpunsch (synovec Bubonic) + (více rolí)
2001-2002 Action Man - Mackenzie Gray (Nick Masters)
2001 Dobrodružství Olivera Twista [epizody 1-26] (Fagin) + (více rolí)
2001 Druhá šance [2. série] - Brett Cullen (Robert "Bob" Dimanjik)
2001 Vraždy v Midsomeru [4. série] [6. epizoda Zkažené ovoce] - Terence Harvey (Archie Townsend)
2001 Walker, Texas Ranger [8. série] [epizody 21., 22.] [Nova] - Carlos Sanz (Ramon Ortega)
2001 X-Men [1. série] - Cal Dodd (Wolverine) + Don Francks (Sabretooth - 01x01)
2001 Žena zákona [epizoda 14. Obchod s uprchlíky] - Luc Bernard (Daniel Dubourg)
2000 Akta X [6. série] [Nova] [13. epizoda] - Jeremy Roberts (George Vincent), [16. epizoda] - Andrew Robinson (Dr. Ian Detweiler), [19. epizoda] - Brian Thompson (mimozemský lovec), [21. epizoda] - Jim Beaver (koroner)
2000 Garfield a přátelé [1. série] (Čvachtův bratranec Newton) + (více rolí)
2000 Klaun [2. série] [7. epizoda] - Andreas Seifert (Oleg), [3. série] [1. epizoda] - Peter Obermann (Kleinhahn)
2000 Lovci pokladů [1. série] [13. epizoda] - Yan Feldman (1. policista [8:47]), [15. epizoda] - Damon Redfern (Elenin otec), [19. epizoda] - Bonnafet Tarbouriech (otec Louis), [22. epizoda] - Régis Ivanov (Louis)
2000 Nemocnice Chicago Hope [5. série] - Erich Anderson (Rick Maple), Matt McCoy (Jeremy Hofmeister)
2000 Okouzlení [2. série] - Alberto Cracco (Jan Kaspar)
2000 Pensacola: Zlatá křídla [2. série] - Thomas Mills (hlavní porotce u vojenského soudu) + Mark Hutter (pplk. Will 'Šakal' Tangent)
2000 Rodina Sopránů [1. série] [9. epizoda] - Richard Portnow (Melvoi)
2000-2002 Tak jde čas - Ivan G'Vera (Ivan Marais) + Matthew Ashford (Jack Deveraux - některé epizody) + Peter Reckell (Bo Brady - některé epizody) + Josh Taylor (Roman Brady) + Nick Benedict (Curtis Reed) + Jonathan Frakes (Jared McAllister - některé epizody) + James Reynolds (Abe Carver) + (více rolí)
2000 Žena zákona [epizoda 13. Týraná žena] - Roger Miremont (Jean-Claude Lasure), [epizoda 14. Klinická smrt] - Christian Bujeau (profesor Duvignaud)
200x 18 kol spravedlnosti [1. série] - Billy Dee Williams (Burton Hardesty)
200x Dalziel a Pascoe [3. série] [epizoda 2. Dětská hra] - Jack Hedley (Alessandro Pontelli)
200x Pohřešovaní [3. série] [11. epizoda] - Rob Stewart (Jim Michaelson)
-------
20xx Hadrová panenka - Eduardo Serrano (Eugeni Arteaga)
20xx Pán šelem - Marc Singer (Dartanus)
-------
1999 Profesionálové [epizoda 18./- Ve veřejném zájmu] [2. dabing Nova] - Tom Georgeson (detektiv seržant Reed), [epizoda 20./- Neuctivý státní zaměstnanec] [2. dabing Nova] - Peter Woodthorpe (radní Webb)
1999-2004 Sex ve městě [4. série] [17. epizoda] - Ron Rifkin (Julian Fisher)
1999 Žena zákona [epizody 1. Lola, Lola, 2. Násilí na silnicích, 3. Jeskyně, 4. Ztráta paměti, 5. Dvojnásobná vražda, 6. Upálený zaživa, 7. Zbloudilá kulka] - Yves Beneyton (Christian Rocher)
1998 Vládci kouzel 2: Země dračího pána - Li Xuetong (Den), Andrew Chapman (strážný), [epizoda 8. Mělo to jedinou vadu] - Alain Doutey (Yves Kowalski), [epizoda 9. Smrt v kalných vodách] - Pierre Casadet (plukovník Langevin)
1998 Walker, Texas Ranger [3. série] [18. epizoda] - Sheldon Wolfchild (Charles), [20. epizoda] - Steve Flanagin (Cooperův otec)
1997 Herkules [1. séie] - John Dybvig (vůdce lupičů v hospodě), Derek Ward (špicl)
1997 Neuvěřitelné příběhy [1. série] [epizoda 18. Dorothy a Ben] - Joe Regalbuto (Merle), [2. série] [6. epizoda] - Dick Miller (Fred)
1997 Šmoulové [Nova] (Malíř) (polovina 6. řady, kompletní 7. řada + pár dílů z 8. řady)
1997 Vládci kouzel - Peter McCallum (policista #1 - 1x02 [2:49]), Grzegorz Klein (strážný), Joachim Lamza (Lukan), Clarrie Thane (Stavros Katsonis), Derek Amer (Scott Muggleton), Geoff Bartlett (policista), Monroe Reimers (Dr. MaCallum), Mark Fairall (doktor), Colin Borgonon (Eric), David Whitford (strážný Ted), Arthur Percival (muž), Peter Flett (Peter Eriksen), Chris Simpson (muž na nádraží), Peter Sumner (pan Kennett - 1x26),
1997 Walker Texas Ranger [2. série] [2. epizoda] - Tommy 'Tiny' Lister (Hicks)
1996 Kojak [1. série] [epizoda 3. Jeden do márnice] - Michael de Lano (Solerno), [epizoda 7. Úplatkář] - Robert Webber (David Lawrence), [epizoda 10. Polda v kleci] - Victor Campos (detektiv Gomez), [epizoda 12. Poslední zpověď / Poslední obřady za mrtvého kněze] [Nova] - Stanley Kamel (Clyde), [epizoda 16. 18 hodin strachu] [Nova] - Chuck McCann (Lloyd Tatum), [epizoda 19. Návrat z vězení] - Kenneth O'Brien (Ankrum), [2. série] [epizoda 5. Gangster z Wall Street] (strážník Warren) + (detektiv), [epizoda 9. Soudce za všechny prachy] - Bruno VeSota (Revelson), [epizoda 12. Válka ve městě] - Raymond O'Keefe (Laggo), [epizoda 21. ... a zlomte vaz] - Richard Bradford (Joe Milner), [3. série] [epizoda 12. Záruka vrácených peněz] - Don Dolan (Baker) + Del Hinkley (Anslow), [4. série] [epizoda 8. Podveden smrtí] - Paul Mantee (Hank Yankowski), [epizoda 24. Sestra Marie] - John Perkins (svědek) + Frederick Coffin (poručík Bill Lee), [5. série] [epizoda 17. Profesionální vrah] - T.J. Castronovo (Gene Vacelli) + ? (O'Marův detektiv), [epizoda 20. Fotografie zhotovil Joe Paxton] - Tige Andrews (Joe Paxton), [epizoda 21. 60 mil do pekla] - Dick Dinman (Phil Reed)
1996 Profesionálové [epizoda 19./6. Odpadlík] - Teddy Green (patolog) + ? (policista), [epizoda 27./- Mylný předpoklad] - Alan Tilvern (Stefan Batak 2), [epizoda 32./- Tajná zbraň] - Ian Redford (Lucas), [epizoda 43./- Dvojí přístup] - Nickolas Grace (Joe), [epizoda 50./- Lawsonova poslední bitva] - Stephen Greif (dr. Lowe)
1995 Mike Hammer - Paul Petersen (úředník) + Clayton Landey (Dan Foreman)
1995 M.A.S.H. [8. série] [epizoda 3. Partyzánské sny] - Mako (poručík Hung Lee Park)
1995 Navarro [4. série] [epizoda 4. Smrt svědka] - Fabrice Eberhard (Frank Kramer)
1995 Pět dětí a skřítek - Paul Shearer (Andrew Bill)
1994 Don Kojot a Sancho Panda (Sancho Panda) + (titulky)
1994-1995 M.A.S.H. [7. série] [23. epizoda] - Keye Luke (Cho Kim)
1994 Zrozen ze síly blesku - Larry B. Scott (F.X. Spinner)
1991 Chobotnice [ČST] [4. série] - Nicola Di Pinto (Fra Bernardo)
1990 Willy Fog na cestě kolem světa (majitel lodní společnosti)
199x Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [Supermax] - Maurice LaMarche (Koumák)
-------
1989 Místo činu [epizoda Osudná nejistota] - Wolfram Weniger (Eddi Groth)
1988 Chobotnice [3. série] - Oreste Rotundo (Antonio Viviani)
1988 Šmoulové [ČST] (Malíř) (výběr několika epizod z 1. - 5. řady)
1983 Kriminální příběhy [epizoda Kde je Betty Buchusová?] - Simon Cadell (Murkitt)
1983 Místo činu [epizoda Mrtví necestují zbytečně] – Peter Uwe Arndt (Messel)
1980 Komisař Moulin [epizoda 8. Sto tisíc sluncí] (Manuel Marchand)


MINISÉRIE:
2004 5 dnů do půlnoci [Hallmark] - Angus Macfadyen (Roy Bremmer)
2003 Fabio Montale [epizoda 1. Totální chaos] - Jean-François Garreaud (Pierre Ugolini, řečený Ugo)
2002 Rodinné příběhy - Už toho bylo dost! - Mal Lloyd (Moi Bach)
-------
1987 Goya [epizoda 4. Rodina Karla IV.] - Fernando G. Valverde (starší princ Ferdinand VII.), [epizoda 6. Usedlost u hluchého] - Fernando G. Valverde (král Ferdinand VII.)
1985 Život Berliozův - Éric Frey (Robert)


Dokumenty:
2015 Boeing 747: Revoluce v oblacích


PC HRY:
2003 Vietcong (výcvikový instruktor)


Posledni aktualizace 26.12.2019
Uživatelský avatar
Laik
 
Příspěvky: 2051
Registrován: 30 kvě 2008 19:35

Re: Miroslav Středa

Příspěvekod Laik » 01 čer 2009 19:44

Filmy bez udání postavy:
2013 Pod obratníkem Kozoroha
2007 Vnitřní nepřítel [Nova]
2006 Co je šeptem...
2006 Countdown
2006 Svědek a mafie / Svědkem proti mafii [Cinemax]
2006 Uchovat si tvář
2006 Všichni královi muži
2005 Cliffordovo neobyčejné dobrodružství
2005 Ďábelský Santa
2004 Čínský hlavolam
2004 Falešná stopa
2004 Frankensteinův hrad
2004 Jeden den v New Yorku
2004 Kasař Tony / Vyloupení firmy Brink [Nova]
2004 Legenda o Jiřím a drakovi
2004 Pán prstenů: Návrat krále
2004 Přistání naslepo [Nova]
2004 Šťastnou cestu
2004 Zrůda
2003 Bláznivá školka [VHS]
2003 Co ta holka chce
2003 Hadí oči [Nova]
2003 Hledám místo [Nova]
2003 Charlotte Gray
2003 Igby / Igby jde ke dnu [VHS]
2003 Jack a stonek fazole (2001) [ČT]
2003 Jízda do pekel
2003 Kai a Gerda / Sněhová královna
2003 Lidožrout
2003 Lovec démonů
2003 Pes baskervillský (1988) [Prima]
2003 Tělo na tělo
2003 Těžký prachy [VHS]
2003 Tisíc dnů s Annou [Nova]
2003 Zločin je extrémní sport [VHS]
2002 Agent Bílá krvinka
2002 Blikající světla
2002 DARYL [Nova - CET 21]
2002 Dvě na jednoho
2002 Hurikán [VHS]
2002 Jeepers Creepers [VHS]
2002 Legenda o Červeném draku
2002 Mandolína kapitána Corelliho
2002 Moulin Rouge
2002 Muž jménem Flintstoun / Člověk zvaný Flintstone [VHS - Warner]
2002 Past [ČT]
2002 Pianistka
2002 Pistolník [Prima]
2002 Údolí stínů [DVD]
2002 Zimní zabíjení [Prima]
2002 Zlatíčka pro každého
2001 Andělin popel
2001 Ernest na táboře
2001 Fotr je lotr
2001 Knězova manželka / Manželka pro kněze [Nova]
2001 Mořští vlci
2001 Náhradníci
2001 Ohnivá liška [Nova]
2001 Ohňostroj marnosti [Nova]
2001 Pod povrchem
2001 Polda a bandita 3 [Prima]
2001 Potíže s Harrym [2. dabing Nova]
2001 Rána jistoty
2001 Seber prachy a zmiz
2001 Válečník [Nova]
2000 Černá vdova [Nova]
2000 Fathom [Nova]
2000 Rudý labyrint [Nova]
2000 Sherlock Holmes v New Yorku
2000 Stříbrný blesk / Stříbrný šíp [Nova]
2000 Tlusťoch a Chlapeček
2000 Tygři pouště
2000 V kůži Johna Malkoviche
2000 Vítězové a poražení
2000 Žena, která všechno ví [Nova]
200x Benjamins
200x Dobrák Ben: Černé zlato
200x Odpadlík
200x Na břehu
-------
1999 Atomový vlak [VHS]
1999 Babylon 5: Řeka duší
1999 Banda: Pomsta Jessieho Leea / Banda [ČT]
1999 Krvavé housle
1999 Kult hákového kříže
1999 Láska přes internet
1999 Manhattan
1999 Merlin [DVD]
1999 Operace Delta Force 3
1999 Válka gangů
1999 Vše pro lásku
1999 Zamilovaný Shakespeare
1999 Živelná pohroma
1998 Koule [VHS]
1998 Posel budoucnosti
1998 Rodina policajtů
1997 Kickboxer [Prima]
1997 Kvílení vlkodlaků
1997 Likvidátor
1997 Mars útočí!
1997 Policajt ze San Francisca
1997 Projekt X [Prima]
1996 Bleskový Jack
1996 Columbo: Vražda jako autoportrét
1996 Indočína
1996 Nový život
1996 Ostrov pokladů (1973)
1996 Táta lump
1995 Bobby Deerfield
1995 Diamantový biliár
1995 Hamlet (1990)
1995 Horečka džungle / Tropická horečka [ČT]
1995 Krasavec Beauty
1995 Malej Fauss a Velkej Halsy
1995 Moucha 2
1995 Nový ráj
1995 Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder [VHS Budíkov]
1995 Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů [VHS Budíkov]
1995 Šampión Tyson
1995 Ukradený vlak [Nova]
1994 Násilník / Neúprosný / Vykonavatel [ČT]
1994 Noční jestřábi / Noční dravci [VHS]
1994 Půlnoční muž (1974) [Premiéra]
1994 Sissi [Premiéra]
1993 Ricky a Barabáš [VHS]
199x Bláznivá mise
199x Bláznivá mise 2. [2. dabing]
199x Jeptišky na útěku [VHS]
199x Propadlí lásce [VHS]
199x Rudý labyrint [VHS]
-------
1989 Neuvěřitelná Sarah
1989 S pověstí lháře
1985 Oběť
1984 Jarní symfonie
1984 Karel a Lucie
1983 Piráti XX.století
1983 Viděl jsem zrod nového světa - Rudé zvony
1983 Zelený led [kino]
1982 Teherán-43 [kino]
1981 Cananea
1981 Závistivec
-------
1977 Aféra z titulní stránky
1971 Osud člověka [ČT Brno]
-------
xxxx Pan Wolodyjowski [Nova] - simultánní dabing


Seriály bez udání postavy:
2011 Malá princezna [2. série]
-------
2008 Malá princezna [1. série]
2004 Dobrodružství s.r.o. / Společnost Adventure [Nova]
2004 Rodina Sopránů [4. série]
2003 Derrick [17. série] [epizody 1. Nezadržitelný pád, 2. Nezadržitelný pád, 3. Judita, 11. Vztah přerušen, 12. Sólo pro čtyři], [18. série] [epizody 1. Caprese ve městě, 2. Nebezpečný noční zážitek, 3. Dům hrůzy]
2003 Pán šelem [3. série]
2003 Z archívu Sherlocka Holmese [3. série] [epizoda 1. Poslední upír] [Prima]
2003 Žena zákona [epizoda 20. Zbloudilá srdce]
2002 Dempsey a Makepeaceová [1. - 3. série]
2002 Vraždy v Midsomeru [5. série]
2001-2002 Divoký měsíc
2001 Královna meče
2001 Místo činu [epizoda Účet bez hostinského]¨
2001-2002 Siska [3. série]
2001 Walker Texas Ranger [6. - 8. série] [Nova]
2001 X-Men [2. série]
2000 Jistě, pane ministře
2000 Místo činu [epizody Káťa mlčí, Mezi námi bratry, Pedofil, Zbraň, Zlomené květy]
2000 Schimanski [epizoda Touha]
2000 Siska [1. série]
2000 Volejte policii 110 [20. série] [epizoda 9. Mezi námi bratry]
-------
1999-2000 Akta X [5. série] [Nova] (celá série)
1999 Místo činu [epizoda Černý víkend]
1999 Oddělení vražd [1. série]
1998 Kung Fu: Legenda pokračuje [4. série] [epizody 4. Prizma, 7. Fénix]
1998 Salónní vraždy / Policie z Palm Beach
1997 Jake a Tlusťoch [4., 5. série]
1997 Kung Fu: Legenda pokračuje [3. série] [epizoda 21. Bratrstvo zvonu]
1996 Melrose Place [2. série]
1996 Profesionálové [epizoda 19./6. Odpadlík] [Nova], [epizoda 43./- Dvojí přístup]
1996-2004 Přátelé
1995-1996 Melrose Place [1. série]
1995 Detektiv Marlowe / Soukromý detektiv Marlowe [1. série] [3. Práskač] [Premiéra]
1991-1992 Letohrátky [díly 1 až 52]
-------
1969 S nasazením života / Kapitán Kloss [ČST]


Minisérie bez udání postavy:
2001 Desáté království
-------
1991 Perla v koruně
-------
1988 Černá ovce
1980 Dobrý den, pane Offenbachu



Posledni aktualizace 26.12.2019
Uživatelský avatar
Laik
 
Příspěvky: 2051
Registrován: 30 kvě 2008 19:35

Re: Miroslav Středa

Příspěvekod Budy » 21 pro 2009 18:49

Wild Wild West je nadabován v roce 2000.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Budy
 
Příspěvky: 3935
Registrován: 18 kvě 2008 17:59

Re: Miroslav Středa

Příspěvekod Krikri » 28 bře 2010 06:45

1988 Šmoulové - dabing ČST Praha - (šmoula Malíř)
1997 Šmoulové - dabing TV Nova - (šmoula Malíř)
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Krikri
 
Příspěvky: 1130
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno

Re: Miroslav Středa

Příspěvekod Manche » 09 dub 2010 17:05

2000 -2001 Hercule Poirot - dabing TV Prima - Hugh Fraser (kapitán Hastings)
Uživatelský avatar
Manche
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Miroslav Středa

Příspěvekod Manche » 25 dub 2010 10:24

2000 Zelená míle - Graham Greene (Arlen Bitterbuck)
Uživatelský avatar
Manche
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Miroslav Středa

Příspěvekod palg » 18 kvě 2010 22:25

1981 Stepující stonožkaFrancis Perrin (Jacques) [dabing ČST]
Uživatelský avatar
palg
 
Příspěvky: 4543
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Miroslav Středa

Příspěvekod Pomajz » 03 zář 2010 00:14

Obrázek

1983 Jaroslav Moudrý - Nikolaj Belyj (Gleb)
Nazdar kedlubny !
Pravým důvodem, proč Tě někdo nenávidí a pomlouvá je ten, že Ty máš něco co on nikdy mít nebude!
Obrázek
Uživatelský avatar
Pomajz
 
Příspěvky: 2594
Registrován: 01 led 2010 23:19

Re: Miroslav Středa

Příspěvekod Hracka74 » 09 črc 2011 19:29

2001 Hájili jsme hrad - Peter Falk (seržant Rossi)
-fanynka Stanislava Fišera číslo 1.
Uživatelský avatar
Hracka74
 
Příspěvky: 301
Registrován: 20 dub 2010 17:10

Re: Miroslav Středa

Příspěvekod Manche » 23 črc 2011 18:57

2005 Nebezpečné hry 3 – Michael Mantell (Theo Bloom)
Uživatelský avatar
Manche
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Další

Zpět na P-T - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály