Matěj Převrátil

Máte svého oblíbence od P do T? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Odpovědět
gregy.filip
Příspěvky: 92
Registrován: 26 črc 2013 22:56

Matěj Převrátil

Příspěvek od gregy.filip »

Obrázek
Povolání: Herec, dabér
Rodina: bratr Mikuláš Převrátil
Ocenění: 2016 Zvláštní cena poroty za dětský herecký výkon v dabingu ve filmu Sám doma 5: Vánoční loupež

Ukázka dabingu:

(2016 - Vikingové, autor takezo)

Dabing:
FILMY:
2022 Battle: Freestyle - Fabian Svegaard Tapia (Mikael)
2022 Bod varu - Stephen McMillan (Jamie)
2022 David a Batšeba - Gilbert Barnett (Abšalom)
2022 Elvis - Kodi Smit-McPhee (Jimmie Rodgers Snow)
2022 Fullmetal Alchemist – hledání kamene mudrců - Atom Mizuishi (Alphonse Elric)
2022 Fullmetal Alchemist – pomsta Scara - Atom Mizuishi (Alphonse Elric)
2022 Fullmetal Alchemist – poslední alchymie - Atom Mizuishi (Alphonse Elric)
2022 Gomora - Ciro Petrone (Ciro)
2022 Chuligán - Calum MacNab (Dom)
2022 Jak vycvičit draka: Legenda o Kostikradovi - Jonah Hill (Snoplivec)
2022 Ježek Latte - Linus Drews (Sele)
2022 Kde je Anna Franková? - Sebastian Croft (Annin Peter)
2022 Kolej - Gennadiy Vyrypaev (Zaběla)
2022 Marco - Lobus Olàh (Marco)
2022 Mistr - Jan Szydlowski (Janek)
2022 Náměsíčníci - Aleks Le (Peter)
2022 Nebudeš sama - Djordje Misina (mládenec 2)
2022 Nepřítel pod hladinou [dabing ČT] - David Bair (Ellis)
2022 Neuvěřitelný přítel - Joshua Vasquez (Marco)
2022 Rodina online - Maclaren Laing (Max)
2022 Rozhodnutí nebo život - Asa Butterfield (Isaac)
2022 Sucho - Joe Klocek (mladý Falk)
2022 Šprtky to chtěj taky [dabing Prima] - Austin Crute (Alan)
2022 Tempo soulu - Yoo Ah-in (Dong-wook)
2022 The Craft: Mladé čarodějky - Julian Grey (Abe)
2022 Vstříc zlu - Brandon deWilde (Ensign)
2022 Vzestup - Uche Agada (Giannis)

2021 12 nezdolných sirotků - Slade Monroe (Wheatie)
2021 8bitové Vánoce - Chandler Dean (Timmy Keane)
2021 Battle - Fabian Svegaard Tapia (Mikael)
2021 Cesta piráta - Rafferty Blumberg (James Hargreaves)
2021 Černý víkend - Anson Boon (Jonathan)
2021 Gundala - Faris Fadjar Munggaran (Awang)
2021 Hlasiťákovi ve filmu - Caleel Harris (Clyde)
2021 Jak vycvičit draky: Úsvit dračích závodníků - Zack Pearlman (Snoplivec)
2021 Kapitálky - Șerban Lazarovici (Mugur Călinescu)
2021 Kdo mi jde po krku - Finn Little (Connor)
2021 Kouzelná Beruška a Černý kocour - Šanghaj: Legenda o dračí lady - Anatole Yun (Chung)
2021 Krásný kluk - Timothée Chalamet (Nic Sheff)
2021 Lunapark hrůzy [dabing Prima] - Jonathan Mercedes (Dan)
2021 Moje kamarádka Conni: Tajemství kocoura Mňouka - Caleb Wilson (Lars)
2021 Na cestách - Jack Veal (Kudrnáč)
2021 Následníci: Královská svatba - Bobby Moynihan (Dude)
2021 Návrat detektiva - Dallas Edwards (Calvin)
2021 Nikdo - Gage Munroe (Blake Mansell)
2021 První četa - Irina Savina (Valya)
2021 Příběh gangstera: Generál - Tommy Nash (Matt)
2021 Případy detektiva Murdocha: Murdochovy pohádkové Vánoce - Gage Munroe (Stephen)
2021 Stargirl - Graham Verchere (Leo Borlock)
2021 Stánek s polibky 3 - Joel Courtney (Lee Flynn)
2021 Tři perfektní dcery - Simone Baldasseroni (Simone)
2021 Ulice strachu – 2. část: 1978 - Ted Sutherland (mladý Nick Goode)
2021 Ulice strachu – 3. část: 1666 - Ted Sutherland (mladý Nick Goode)
2021 Vodouch - Lonnie Chavis (Gunner Boone)
2021 Vzpomínky Fredricka Fitzella - Dylan O'Brien (Fred)
2021 Žlutá růže - Liam Booth (Elliot)

2020 Batman vs. Hush - Stuart Allan (Damian Wayne)
2020 Bože, ty seš hajzl - Jonas Holdenrieder (Fabian)
2020 Dřív než půjdu spát [dabing Prima] - Dean-Charles Chapman (Adam)
2020 Chůva na zabití - Judah Lewis (Cole)
2020 Chůva na zabití: Krvavá královna - Judah Lewis (Cole)
2020 Monos - Moisés Arias (Pařát)
2020 Motokáry - William Lodder (Jack Hooper)
2020 Nesmrtelný - Giuseppe Aiello (mladý Ciro)
2020 O léčivé vodě - Nikolas Leo Nikodemus Středa (Jakub - 14 let)
2020 Pan Jangle a vánoční dobrodružství - Kenyah Sandy (Vnuk)
2020 Pod širým nebem - Jaime López (Chlapec)
2020 Stánek s polibky - Joel Courtney (Lee Flynn)
2020 Stánek s polibky 2 - Joel Courtney (Lee Flynn)
2020 Zbouchnutá po záruce - Dylan Reid (Finn)

2019 Dolittle - Harry Collett (Tommy Stubbins)
2019 Doufám, že příště umřeš [dabing HBO] - Kristóf Vajda (Petr)
2019 Chladné přijetí - Anthony Gonzalez (Oscar)
2019 LEGO® příběh 2 - Jadon Sand (Finn)
2019 Uzly a pomeranče - Anton Petzold (Jonas)
2019 Wendy - Julius Hotz (Tom)
2019 Zlom - Nikolas Dukic (Reiger)

2018 Hrad Strašidlák - Chieloka Nwokolo (Parník),
2018 Jezdec - Alejandro Rama (Alejandro)
2018 Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema - Solomon Gordon (Jim Knoflík)
2018 Kouzelný park - Oev Michael Urbas (Banky)
2018 Lola na hrášku - Jasper Barwasser (Thorsten)
2018 Malý Houdini (Geoffrey)
2018 Probudím se zase včera - Craig Roberts (Stanley)
2018 Příběhy o lásce: Cesta za štěstím [dabing Prima] - Paul Falk (Anton)
2018 Swinging Safari - Atticus Robb (Jeff)
2018 Thelma - Steinar Klouman Hallert (Kristoffer)
2018 V pasti času - Levi Miller (Calvin)

2017 Emoji ve filmu - Jake T. Austin (Alex)
2017 Holčičí problémy - Diego Josef (Carlos)
2017 Jo Nesbø: Doktor Proktor a vana času - Eilif Hellum Noraker (Bulík)
2017 Katie Fforde: Ztracená v lásce - Nick Julius Schuck (Linus)
2017 Klub tuláků - Jakub Wróblewski (Maks)
2017 Královna z Katwe - Martin Kabanza (Brian)
2017 Marie Terezie - Jan Jakub Ryba (František Štěpán 15 let)
2017 Mimi šéf - Miles Christopher Bakshi (Tim)
2017 Můj život Cuketky - Paulin Jaccoud (Simon)
2017 Nadia: Tajemství modré vody - Noriko Hidaka (Jean)
2017 Nixon - Sean Stone (Donald Nixon)
2017 O myšce a medvědovi
2017 Ronaldinho a jeho parta (Asis)
2017 Tajný spolek Polívkového města - Sten-Markus Rohtla (Leo)
2017 Z Paříže do Paříže - Batyste Fleurial (Maurice)

2016 90 minut v nebi - Bobby Batson (Joe Piper)
2016 Alenka v říši divů: Za zrcadlem - Louis Ashbourne Serkis (malý Kloboučník)
2016 Barbie: Zachraňte pejsky - Bronwen Holmes (Rookie)
2016 Čapí dobrodružství - Anton Starkman (Nate Gardner)
2016 Dimitri v Ubuyu (Dimitri)
2016 Kniha džunglí - Neel Sethi (Mauglí)
2016 Kubo a kouzelný meč - Art Parkinson (Kubo)
2016 Lví hlídka: Návrat mocného řevu - Max Charles (Kion)
2016 Malá mořská víla: Jak to všechno začalo - Parker Goris (Šupinka)
2016 Malý Nemo: Dobrodružství v Dřímkově (Nemo)
2016 Michel - Franck Adrien (Tenatus)
2016 Můj kamarád drak - Oakes Fegley (Pete)
2016 Táta je doma - Owen Wilder Vaccaro (Dylan)
2016 Zázračný nos - Christián Pauliny (Samko)
2016 Zootropolis - Kath Soucie (malý Nick)
2016 Životní šance - Garrett Wareing (Stetson 'Stet' Tate)

2015 Barbie: Sestřičky a psí dobrodružství - Bronwen Holmes (Rookie)
2015 Fantastická čtyřka - Evan Hannemann (mladý Ben Grimm)
2015 Hodný dinosaurus - Raymond Ochoa (Arlo)
2015 Horko - David Bennent (Chim)
2015 Jo Nesbø: Doktor Proctor a prdící prášek - Eilif Hellum Noraker (Bulík)
2015 Lucky a Zorba - Gabriele Patriarca (Kulička)
2015 Malý dráček - Dustin Semmelrogge (Oskar)
2015 Nesmysl - Pieter Budak (Paul)
2015 Pan - Levi Miller (Petr Pan)
2015 Píseň moře - David Rawle (Ben)
2015 Sám doma 5: Vánoční loupež - Christian Martyn (Finn Baxter)
2015 SNOOPY A CHARLIE BROWN. Peanuts ve filmu - Alexander Garfin (Linus)
2015 Štědrý večer kocoura Filemona (Kuba)
2015 Xovi - Jansen Panettiere (Truman)
2015 Země zítřka - Thomas Robinson (malý Frank)

2014 Enid Blytonová: Tajemná místa - David Taylor (Jack)
2014 Hluboko - Ólafur Ingi Sigurðsson (malý Palli)
2014 Indián - David Verbaas (Illari)
2014 Jak jsme hráli čáru - Richard Labuda (Peter Achberger)
2014 Nečekané dědictví - Nico Liersch (Paul Sprung)
2014 Slavná pětka - Quirin Oettl (Julek)
2014 Slavná pětka 2 - Quirin Oettl (Julek)
2014 Slečna Marplová: Záhada Sedmi ciferníků - Bobby Smalldridge (Archie Oxley)
2014 Yoko - Hoang Dang-Vu (Lhapka)

2013 Kovář z Podlesí - Filip Dvořák (Lojzík)
2013 Ledové království (malý Kristoff)
2013 Osamělý jezdec - Bryant Prince (Danny)
2013 Pinocchio - Arved Friese (Luca)
2013 Soudce a vrah [dabing ČT] - Gilles Dyrek (Victor)
2012 Ďáblova slza [dabing HBO] Jake Goodman (Robby Kincaid)

2012 Hosté mého otce - Max Renaudin Pratt (Simon)
2012 Muž, který chtěl žít svůj život - Enzo Caçote (Hugo)
2012 Mužská srdce - Amon Robert Wendel (Tommi Feldberg)

2011 Ocelová pěst - Dakota Goyo (Max Kenton)

2009 Superbrácha - Lucas Odin Clorius (Anton)

SERIÁLY:
2022 A jak to bylo dál... - 1.série - Niall Cunningham (Brady Hobbes)
2022 Alex Rider - 2.série - Brenock O'Connor (Tom Harris)
2022 Backstage - 1.série - Matthew Isen (Jax)
2022 Backstage - 2.série - Matthew Isen (Jax)
2022 Bakugan: Battle Planet - 3.série (Wynton)
2022 Bakugan: Battle Planet - 4.série (Wynton)
2022 Boo, Bitch - 1.série - Mason Versaw (Jake C.)
2022 Čas čarodějnic - 3.série - Toby Regbo (Jack)
2022 Ďábel v Ohiu - 1.série - Jason Sakaki (Isaac)
2022 Hlasiťákovi - 6.série - Caleel Harris (Clyde)
2022 Jeden z nás lže - 1. série - George Ferrier (TJ)
2022 Jurský svět: Křídový kemp - 5.série - Sean Giambrone (Ben)
2022 Kriminálka Montpellier - 3.série - Sam Chemoul (Tony)
2022 Kung Fu - 2.série - Eddie Liu (Henry Yan)
2022 Lovci přízraků - 1.série - Jordan Quisno (Andy Baker / Fury)
2022 MaveriX - 1.série - Darcy Tadich (Scott)
2022 Místo činu: Drážďany - Wilson Gonzalez Ochsenknecht (Dennis)
2022 Mladí Titáni do toho! - 7.série - Greg Cipes (Beast Boy)
2022 Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera - 1.série - Brayden Maniago (Somsack)
2022 Ms. Marvel - 1.série - Matt Lintz (Bruno Carrelli)
2022 Neviditelná štěňátka - 1.série (Edwin)
2022 Pam a Tommy - 1.série - Fred Hechinger (Seth Warshavsky)
2022 Paralely - 1.série - Thomas Chomel (Samuel)
2022 Pán prstenů: Prsteny moci - 1.série - Ian Blackburn (Rowan)
2022 Planeta Singl: Osm příběhů - 1.série - Vitalik Havryla (Bartek)
2022 Podivné věci - 4.série - Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair)
2022 Poslední autobus - 1.série - Daniel Frogson (Tom)
2022 První krev - 1.série - Jonas Dylan Allen (Ben Wheeler)
2022 Side Hustle - 2.série - Isaiah Crews (Munchy)
2022 Srdcerváči - 1.série - Cormac Hyde-Corrin (Harry Greene)
2022 Stalo se v Montaně - 1.série - Gage Marsh (Justin Hoyt)
2022 Superman a Lois - 2.série - Alex Garfin (Jordan Kent)
2022 Umbrella Academy - 3.série - Aidan Gallagher (Pětka)
2022 Vychováni vlky - 2.série - Ethan Hazzard (Hunter)

2021 Backstage - 1.série - Matthew Isen (Jax)
2021 Bakugan: Battle Planet - 2.série (Wynton)
2021 Bakugan: Battle Planet - 3.série (Wynton)
2021 Baptiste - 2.série - Conrad Khan (Will Chambers)
2021 Bažina - 1.série - Jan Cieciara (Karol Wronski)
2021 Bojíte se tmy? - 1.série - Sam Ashe Arnold (Gavin)
2021 Colin v černobílém - 1.série - Jaden Michael (mladý Colin)
2021 Elliot z planety Země - 1.série - Samuel Faraci (Elliot)
2021 Expanze - 5.série - Jasai Chase Owens (Filip)
2021 Expanze - 6.série - Jasai Chase Owens (Filip)
2021 Fargo - 4.série - Jeremie Harris (Leon Bittle)
2021 Hlasiťákovi - 5.série - Caleel Harris (Clyde)
2021 Jedenáctka - 2.série - Daniel Patiño (Martín)
2021 Jurský svět: Křídový kemp - 3.série - Sean Giambrone (Ben)
2021 Jurský svět: Křídový kemp - 4.série - Sean Giambrone (Ben)
2021 Jurský svět: Křídový kemp - 5.série - Sean Giambrone (Ben)
2021 Kung Fu - 1.série - Eddie Liu (Henry Yan)
2021 Lovci přízraků - 1.série - Jordan Quisno (Andy Baker / Fury)
2021 Lupin - 1.série - Mamadou Haidara (mladý Assane)
2021 Lupin - 2.série - Mamadou Haidara (mladý Assane)
2021 Mare z Easttownu - 1.série - Anthony Norman (Nathan Forde)
2021 Mladá modrá krev - 1.série - Omar Rudberg (Simon)
2021 Muchomůrek a Muchlíci - 1.série - Teresa Gallagher (Chep)
2021 My děti ze stanice Zoo - 1.série - Michelangelo Fortuzzi (Benno)
2021 Na krok od nebe - 1.série - Alessandro Sanguigni (Marco)
2021 Na krok od nebe - 5.série - Matteo Oscar Giuggioli (Klaus Moser)
2021 Outer Banks - 1.série - Jonathan Daviss (Pope)
2021 Outer Banks - 2.série - Jonathan Daviss (Pope)
2021 Příběh temný a strašidelný - 1.série - Andre Robinson (Jeníček)
2021 Rozkvět - 1.série - Ed Oxenbould (Luke)
2021 Rudá cesta - 1.série - Gabriel Basso (Brian)
2021 Rychle a zběsile: Závodníci v utajení - 4.série - Luke Youngblood (Frostee Benson)
2021 Rychle a zběsile: Závodníci v utajení - 5.série - Luke Youngblood (Frostee Benson)
2021 Rychle a zběsile: Závodníci v utajení - 6.série - Luke Youngblood (Frostee Benson)
2021 Safari z Knihy džunglí - 1.série (Bala)
2021 Sekerka - 5.epizoda - Kenyah Sandy (Kingsley Smith)
2021 Sexuální výchova - 3.série - Asa Butterfield (Otis Milburn)
2021 Side Hustle - 1.série - Isaiah Crews (Munchy)
2021 Správná pětka - 1.série - Niko Guardado (Beto Acosta)
2021 Superman a Lois - 1.série - Alex Garfin (Jordan Kent)
2021 Špióni z Nickelodeonu - 1.série - Amit Hechter (Daniel)
2021 Tajemství Hunterových - 4.série - Padraig Turley (Florian)
2021 Táborníci z Kikiwaka - 5.série - Trevor Tordjman (Parker)
2021 Údolí slz - 1.série - Shahar Tavoch (Avinoam Shapira)
2021 Vyvolená - 1.série - Albert Rudbeck Lindhardt (Mads)
2021 Zaklínač - 2.série - Wilson Radjou-Pujalte (Dara)
2021 Zámek a klíč - 2.série - Coby Bird (Rufus Whedon)
2021 Zloději drahokamů - 1.série - Ismir Gagula (mladý Milan)

2020 Bakugan: Battle Planet - 1.série (Wynton)
2020 Bakugan: Battle Planet - 2.série (Wynton)
2020 BIA - 2.série - Felipe González Otaño (Zeta Benedetto)
2020 Coop & Cami se ptají světa - 2.série - Gianni Decenzo (Caleb)
2020 Dalmatinská 101 - 1.série - Josh Brener (Dylan)
2020 Fargo - 4.série - Jeremie Harris (Leon Bittle)
2020 Hlasiťákovi - 4.série - Caleel Harris (Clyde)
2020 Hlasiťákovi - 5.série - Caleel Harris (Clyde)
2020 Jsme, jací jsme - 1.série - Jack Dylan Grazer (Fraser Wilson)
2020 Jurský svět: Křídový kemp - 1.série - Sean Giambrone (Ben)
2020 Jurský svět: Křídový kemp - 2.série - Sean Giambrone (Ben)
2020 Jurský svět: Křídový kemp - 3.série - Sean Giambrone (Ben)
2020 Medvědín - 1.série - Gustav Lindh (Lukas)
2020 Na hromádce s ex - 1.série - Max Stubington (Toby)
2020 Na hromádce s ex - 2.série - Max Stubington (Toby)
2020 Romulus - 1.série - Francesco Di Napoli (Wiros)
2020 Rychle a zběsile: Závodníci v utajení - 2.série - Luke Youngblood (Frostee Benson)
2020 Rychle a zběsile: Závodníci v utajení - 3.série - Luke Youngblood (Frostee Benson)
2020 Rychle a zběsile: Závodníci v utajení - 4.série - Luke Youngblood (Frostee Benson)
2020 Sexuální výchova - 2.série - Asa Butterfield (Otis Milburn)
2020 Shimmer a Shine - 4.série - Blake Bertrand (Zac)
2020 Špióni z Nickelodeonu - 1.série - Amit Hechter (Daniel)
2020 Učitel - 2.série - Jakub Gasowski (Szymon Strzelecki)
2020 Umbrella Academy - 1.série - Aidan Gallagher (Pětka)
2020 Umbrella Academy - 2.série - Aidan Gallagher (Pětka)
2020 Vychováni vlky - 1.série - Ethan Hazzard (Hunter)
2020 Zámek a klíč - 1.série - Coby Bird (Rufus Whedon)

2019 Bakugan: Battle Planet - 1.série (Wynton)
2019 Coop & Cami se ptají světa - 1.série - Gianni Decenzo (Caleb)
2019 Černé zrcadlo - 4.série - Owen Teague (Trick)
2019 Dalmatinská 101 - 1.série - Josh Brener (Dylan)
2019 Dimitri - 2.série (Dimitri)
2019 Doktorka Fosterová - 1.série - Tom Taylor (Tom)
2019 Hlasiťákovi - 3.série - Caleel Harris (Clyde)
2019 Hlasiťákovi - 4.série - Caleel Harris (Clyde)
2019 Mech-X4 - 1.série - Raymond Alexander Cham Jr. (Mark Walker)
2019 Místo činu: Berlín - Theo Trebs (Ronny)
2019 Podivné věci - 3.série - Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair)
2019 Rychle a zběsile: Závodníci v utajení - 1.série - Luke Youngblood (Frostee Benson)
2019 Sexuální výchova - 1.série - Asa Butterfield (Otis Milburn)
2019 Sexuální výchova - 2.série - Asa Butterfield (Otis Milburn)
2019 Shimmer a Shine - 4.série - Blake Bertrand (Zac)
2019 Tlapková patrola - 5.série - David Lopez (Tracker)
2019 Zaklínač - 1.série - Wilson Radjou-Pujalte (Dara)
2019 Zámek a klíč - 1.série - Coby Bird (Rufus Whedon)

2018 Bizaardvark - 3.série - Ethan Wacker (Bernie Schotz)
2018 Hlasiťákovi - 3.série - Caleel Harris (Clyde)
2018 Knietzsche - nejmenší filosof světa - 2.série - (Knietzsche)
2018 Mech-X4 - 1.série - Raymond Alexander Cham Jr. (Mark Walker)
2018 Plasteláci - 1.série - MJ Lallo (Albert)
2018 Ronaldinho a jeho parta - 1.série (Asis)
2018 Shimmer a Shine - 3.série - Blake Bertrand (Zac)
2018 Shimmer a Shine - 4.série - Blake Bertrand (Zac)
2018 Soy Luna - 3.série - Daniel Patiño (sám sebe)
2018 Tisk - 1.série - Benjamin Campbell (Freddie Allen)
2018 Tlapková patrola - 4.série - David Lopez (Tracker)
2018 Tlapková patrola - 5.série - David Lopez (Tracker)
2018 U Raven doma - 2.série - Faly Rakotohavana (Miles)
2018 Velké prázdniny - 1.série - Benjamin Bollen (Jean)
2018 Vojna a mír - 1.série - Kit Connor (Peťa)
2018 Život uprostřed - 3.série - Joshua Bassett (Aidan)

2017 Akademie kouzel - Jailen Bates (Ben Davis)
2017 Bizaardvark - 2.série - Ethan Wacker (Bernie Schotz)
2017 Boj - Jonas Tidemann (Stian)
2017 Hlasiťákovi - 2.série - Caleel Harris (Clyde)
2017 Inspektor Banks - 3.série - Matthew Newman (Steven)
2017 Knietzsche - nejmenší filosof světa - 1.série - (Knietzsche)
2017 Lví hlídka - 1.série - Max Charles (Kion)
2017 Nadia: Tajemství modré vody - 1.série - Noriko Hidaka (Jean)
2017 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn - 1.série - Casey Simpson (Ricky Harper)
2017 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn - 2.série - Casey Simpson (Ricky Harper)
2017 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn - 3.série - Casey Simpson (Ricky Harper)
2017 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn - 4.série - Casey Simpson (Ricky Harper)
2017 O myšce a medvědovi - 1.série (Augustýn)
2017 Pruháčci - 1.série (Emil)
2017 Průvodce všehoschopného hráče - 2.série - Felix Avitia (Franklin Delgado)
2017 Ronaldinho a jeho parta - 1.série (Asis)
2017 Shimmer a Shine - 2.série - Blake Bertrand (Zac)
2017 Shimmer a Shine - 3.série - Blake Bertrand (Zac)
2017 Tlapková patrola - 4.série - David Lopez (Tracker)
2017 U Raven doma - 1.série - Philip Solomon (Jordan)
2017 VLCL - Valda Cvalda - 1.série (Axel)

2016 Bizaardvark - 1.série - Ethan Wacker (Bernie Schotz)
2016 Děsivé dějiny - 6.série - (dětské role)
2016 Dimitri - 1.série (Dimitri)
2016 Harvey Zobák - 2.série - Max Charles (Harvey Zobák)
2016 Hlasiťákovi - 1.série - Caleel Harris (Clyde)
2016 Hodina duchů - 1.série - Bobby Coleman (Jeffrey)
2016 Jake a piráti ze země nezemě - 4.série - Colin Ford (Jake)
2016 Lví hlídka - 1.série - Max Charles (Kion)
2016 Michel - 1.série - Franck Adrien (Tenatus)
2016 Pok a Mok - 1.série - (Mok)
2016 Prasátko Peppa - 2.série - George Woolford (Danny)
2016 Prasátko Peppa - 3.série - George Woolford (Danny)
2016 Průvodce všehoschopného hráče - 1.série - Felix Avitia (Franklin Delgado)
2016 Případy detektiva Murdocha - 8.série - Jayden Greig (Bobby)
2016 Shimmer a Shine - 1.série - Blake Bertrand (Zac)
2016 Shimmer a Shine - 2.série - Blake Bertrand (Zac)
2016 Taggart - Mark Dawson (Jake McGrourty)
2016 Vikingové - 1.série - Nathan O'Toole (Bjorn)
2016 Vikingové - 2.série - Nathan O'Toole (Bjorn)
2016 Vláda - 3.série - Victor Stoltenberg Nielsen (Jeppe Friis)
2016 Wakfu - 1.série - Dorothée Pousséo (Adamaj)

2015 1864 - 1.série - Benjamin Holmstrøm Nielsen (malý Peter)
2015 Harvey Zobák - 1.série - Max Charles (Harvey Zobák)
2015 Kalli - 1.série - (Kalli)
2015 Nová dobrodružství Medvídka Pú (Kryštůfek Robin)
2015 Otázky slečny Mily - 1.série - Audrey Sable (Leo)
2015 Profil zločinu - 4.série - Nathan Georgelin (Lucas)
2015 Profil zločinu - 5.série - Nathan Georgelin (Lucas)
2015 Sestřička Jackie - 5.série - Skylar Gaertner (Jake)
2015 Shimmer a Shine - 1.série - Blake Bertrand (Zac)
2015 Xovi - 1.série - Jansen Panettiere (Truman)

2014 Enid Blytonová: Tajemná místa - 1.série - David Taylor (Jack)
2014 Hank Zipzer - 1.série - Nick James (Hank Zipzer)
2014 Hubert a Staller - 1.série - Can Schneider (Timo Weidner)
2014 Motiv - 1.série - Gabriel LaBelle (Chad Chase), Jacob Tremblay (Riley Stanwyck)
2014 Nová dobrodružství Medvídka Pú (Kryštůfek Robin)
2014 Případy detektiva Murdocha - 7.série - Christian Distefano (Ben McQueen)
2014 Rasmus na cestách - 1.série - Pål Steen (Gunnar)
2014 Špion - 1.série - Joseph H. King (Goldstein)

2013 Na parket - Luke Ganalon (Freckles)
2013 Pán času - 7.série - Kassius Johnson (Artie)

TRAILERY:
2018 Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema - trailer - Solomon Gordon (Jim)
Naposledy upravil(a) gregy.filip dne 07 dub 2018 21:59, celkem upraveno 38 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6586
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Matěj Převrátil

Příspěvek od Michaela2 »

máš to přesně naopak, dabingy řadíme od současných a dle abecedy, takže 2013-2012-2011... stejně tak http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=3 ... 36#p213336
Petr Novak
Příspěvky: 450
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Matěj Převrátil

Příspěvek od Petr Novak »

Co dělá ten Pů mezi filmy, když je to evidentně seriál?
Odpovědět

Zpět na „P-T - Profily dabérů a režisérů“