Libor Terš

Máte svého oblíbence od P do T? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Libor Terš

Příspěvekod Tomáš Slach » 09 srp 2008 00:24

Obrázek
Narozen: 24.8.1963, Praha
Rodina: syn Adam Terš
Staniční hlas Minimax, AXN, Spektrum, Animal Planet

Ukázka dabingu:

(2011 - Londýnský gangster, autor BobSilas)


(1998 - Krok za krokem, autor Budy)

DABING
FILMY:
2019 211: Volání o pomoc - George Zlatarev (Moss)
2019 Aladinova nová dobrodružství - Ramzy Bedia (Balouad)
2019 Bernský vyslanec - János Kulka (Koroknai)
2019 Bestie [dabing Filmbox] - Kevork Malikyan (Fernand)
2019 Blíženec - Benedict Wong (Baron)
2019 Bohatství chudých 2 - Fabrizio Nardi (Eduardo)
2019 Colette: Příběh vášně - Dickie Beau (Wague)
2019 Čarovné střevíce - Victor Schefé (Otto)
2019 Daddy Cool - Michel Leeb (Maurice)
2019 Deadwood - William Sanderson (E.B. Farnum)
2019 Děkuji za vaše služby - Omar J. Dorsey (Dante)
2019 Devět životů [dabing Filmbox] - Kim Coates (Peterson)
2019 Galaxy Quest [dabing Filmbox] - Robin Sachs (Sarris)
2019 Jak vycvičit draka 3 - Craig Ferguson (Tlamoun)
2019 Jak vycvičit draka: Návrat - Craig Ferguson (Tlamoun)
2019 LEGO® příběh 2 - Ben Schwartz (Banarbar)
2019 Loď snů: Palau - Heinz Hoenig (Günther Strobel)
2019 Loď snů: Tanzánie - Jonathan Kinsler (Jake)
2019 Loupeživý Krysák (Jezevec)
2019 Mikulášovy patálie na prázdninách [dabing Filmbox] - Bouli Lanners (pan Bernique)
2019 Muž, který zabil Dona Quijota - Juan López-Tagle (rekvizitář)
2019 Na Chesilské pláži - Andy Burse (číšník 1)
2019 Nelegální obchod - Santiago Larrauri (Alberto Jimenez)
2019 Neviditelná smrt [dabing Filmbox] - William Sadler (admirál Frank Peterson)
2019 Nutná oběť (vypravěč)
2019 O.G. - Yul Vazquez (Baxter)
2019 Old Boys - Paul Cawley (Tuppy)
2019 Osudová přítelkyně - Josh Blacker (detektiv Jenkins)
2019 Pasáček vepřů - Hendrik Heutmann (hofmaršál)
2019 Podfukářky - Rob Delaney (Todd)
2019 Pod vysokým napětím - Reese Alexander (Russell)
2019 Pohádka o dešťové víle - Özgür Karadeniz (Převozník)
2019 Psí veličenstvo - Colin McFarlane (Šéfík)
2019 Robin Hood - Nick Wittman (Morant)
2019 Rudý pes: Blue [dabing Prima] - Kelton Pell (Durack)
2019 Sierra Burgess - Matt Malloy (učitel biologie)
2019 Sněžná past - Kevin Lewis (barman Mike)
2019 Soldado [dabing FilmBox] - Benicio Del Toro (Alejandro)
2019 Stockholm - Christopher Heyerdahl (Mattsson)
2019 Svědek [dabing FilmBox] - Josef Sommer (Paul Schaeffer)
2019 Šibenice - Edward Martin Jr. (pan Martin)
2019 Špión, který mi dal kopačky [dabing JOJ] - Paul Reiser (Arnie)
2019 Tlapková patrola - Ron Pardo (Kapitán Turbot)
2019 Upíří sestry 3 - Michael Kessler (Dirk van Kombast)
2019 Varianova válka [dabing Nova] - Christopher Heyerdahl (Marius Franken)
2019 Vězeňskej džob - Michael De Mesa (Manrique)
2019 Vysněný život - Armand Assante (Jack Saxon)
2019 Zámek hrůzy [dabing Filmbox] - Bruce Dern (pan Dudley + titulky)
2019 Zamilované Vánoce - Marty Moreau (Hal)
2019 Zlo s lidskou tváří - John Malkovich (soudce Cowart)
2018 Adidas versus Puma [dabing ČT] - Adolf Hitler (Hitler)
2018 Alita: Bojový anděl - Jeff Bottoms (komentátor)
2018 Asterix a tajemství kouzelného lektvaru - Alexandre Astier (Oursenplus)
2018 Bella a Sebastián 3: Přátelé navždy - Matthieu Warter (Kněz)
2018 Bohatství chudých - Stefano Ambrogi (Panzarella)
2018 Bumblebee - Justin Theroux (Dropkick)
2018 Cesta bez návratu [dabing Prima] - Martin Donovan (Robert)
2018 Creed II - Robert Byrd (Byrd)
2018 Čivava z Beverly Hills 3 - George Lopez (Papi)
2018 Debbie a její parťačky - James Biberi (Yuri)
2018 Dokonalá loupež - Marcus LaVoi (Marcus)
2018 Dvorní šašek - Alan Napier (Brockhurst)
2018 Hledá se princezna - Oleksandr Usyk (Šišloun)
2018 Holka s prknem [dabing Prima] - Gregor Bloéb (Bernhardt)
2018 Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená - Steve Buscemi (Wayne)
2018 Hráčské doupě - Will Ferrell (Scott)
2018 CHIPS: Bláznivá hlídka - Isiah Whitlock Jr. (Peterson)
2018 Iron Man: Vzestup techniky - Norman Reedus (Punisher / Frank Castle)
2018 Jak vycvičit draka 3 - Craig Ferguson (Tlamoun)
2018 Jigsaw - Callum Keith Rennie (detektiv Halloran)
2018 Kickboxer [dabing Filmbox] - Dennis Chan (Xian Chow)
2018 Kobra 11: Na východ od ráje - Nino De Angelo (sám sebe)
2018 Kubík hrdina - Thomas Arnold (Lišák)
2018 Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět - Alan Marriott (Stan)
2018 Máš ji! - Sebastian Maniscalco (pastor)
2018 Matky na tahu o Vánocích - Matt Allmen (Elf)
2018 Mission: Impossible - Fallout - Wolf Blitzer (sám sebe)
2018 Na shledanou tam nahoře - Augustin Jacob (Bernard)
2018 Nejtemnější hodina - Richard Glover (Nicholson)
2018 Noční hra - R.F. Daley (Tats)
2018 Operace Entebbe - Nathan Ravitz (Peled)
2018 Ovečky a vlci: Veliká bitva - Andrey Barkhudarov (Ušatej)
2018 Paříž 15:17 - Thomas Lennon (ředitel Akers)
2018 Princezna a dráček - Daniel Shcheblanov (mluvící dveře)
2018 První člověk - Lukas Haas (Mike)
2018 Příšerky z vesmíru - Holger Mahlich (Winter)
2018 Psí domov - Chris Bauer (Kurch)
2018 Ready Player One: Hra začíná - Win Morisaki (Daito - virtuální svět)
2018 Rebel v žitě - James Urbaniak (Gus)
2018 Rosamunde Pilcher: Navždy svoji - Krystian Martinek (Edward)
2018 Scooby-Doo a Batman: Spolu a odvážně - Jeff Bennett (Joker)
2018 Skorosestry - Jean Reynès (advokát)
2018 Skvrny od trávy - Dwayne Boyd (Morris)
2018 Smrtelné stroje - Leifur Sigurdarson (Lindstrom)
2018 Spolu to dáme - Jürgen Tonkel (Petry)
2018 Stát vs. Fritz - Stephan Grossmann (Jankowski)
2018 Táta je doma 2 - Will Ferrell (Brad)
2018 Ten nejlepší [2. dabing] - Carl Lumbly (Mac Brashear)
2018 Tenkrát v Kalifornii [dabing DVD] - Ron Funches (Mocha)
2018 Tři billboardy kousek za Ebbingem - Željko Ivanek (policista)
2018 Triky s trpaslíky - David Koechner (Zamfeer)
2018 Třináctý příběh [dabing Prima] (malé role+titulky)
2018 Unesená v Istanbulu - Ümit Demirbas (Orhan)
2018 USS Indianapolis: Boj o přežití [dabing Prima] - Tom Sizemore (McWhorter)
2018 USS Indianapolis: Boj o přežití [dabing DVD] - Tom Sizemore (McWhorter)
2018 Únik z džungle – Kim Koates (Bruce)
2018 Úžasňákovi 2 - Fred Tatasciore (Vřísk)
2018 V husí kůži - Craig Ferguson (Giles)
2018 Vánoční rande - Richard Fitzpatrick (Jim)
2018 Vezmeš si mě, kámo? - Zinedine Soualem (Otec)
2018 Vražedná aféra - Elliott Grey (Jones)
2018 Země zločinu: Konečné zúčtování (malé role+titulky)
2018 Země zločinu: Na hraně zákona (malé role+titulky)
2018 Země zločinu: Pod Jižním křízem (malé role+titulky)
2018 Země zločinu: Smrt za noci svatojánské - Roland Silbernagl (Fritz)
2018 Země zločinu: Všude dobře, doma nejlíp (malé role+titulky)
2018 Ztratili jsme Stalina - Justin Edwards (Sokolov)
2018 Žena - Peter Forbes (James)
2017 Balerína - Jamie Watson (školník)
2017 Banditi (vedlejší role+titulky)
2017 Bořek stavitel: Obří stroje - Brian Cox (Conrad)
2017 Bruno a Boots: Boj o bazén - Scott Thompson (ředitel Harley)
2017 Černý jestřáb sestřelen [dabing Prima] - Tom Sizemore (McKnight)
2017 Den patriotů - Adam Trese (John Bradshaw)
2017 Detour - Edwin Jay (byznysmen)
2017 John Wick 2 - Luca Mosca (Italský krejčí)
2017 Koala Johnny: Zrození hrdiny - Frank welker (Higgens)
2017 Komisař Maigret zuří [dabing Prima] - Marcel Bozzuffi (Torrence)
2017 Krůček ke štěstí (malé role+titulky)
2017 LEGO® Batman film - Hector Elizondo (Jim Gordon)
2017 Loupež ve velkém stylu - Seth Barrish (Dr. Helton)
2017 Mary Poppins [dabing Disney] - Arthur Malet (pan Dawes junior)
2017 Mašinka Tomáš: Úžasné lokomotivy - Keith Wickham (Henry)
2017 Mašinka Tomáš: Zapněte motory - Keith Wickham (Henry)
2017 Maximum Ride - Experimentální děti - Peter O'Brien (Jeb + titulky)
2017 Maxinožka - Joe Ochman (Traper)
2017 Mimi šéf - Steve Buscemi (Francis E. Francis)
2017 Monster Trucks - Chris Gauthier (pan Geldon)
2017 Můj pekař zabiják [dabing Prima] - William Thomas (Alun)
2017 Nástroj zkázy - Artur Shirinyan (Liev)
2017 Návrat domů (malé role+titulky)
2017 Nesmrtelný život Henrietty Lacksové - Courtney B. Vance (Sir Lord Keenan Kester Cofield)
2017 Nový začátek [dabing Prima] (malé role+titulky)
2017 Nový život Paula Sneijdera - Hugo Dubé (Jean)
2017 Oddball a tučňáci [dabing HBO] - John Leary (Paul Wyatt + titulky)
2017 Ohňostroj lásky - Andrew Wheeler (Steve)
2017 Pařba o Vánocích - Matt Walsh (Ezra)
2017 Pařba všech pařeb: Poslední kocovina - Sam Pancake (Tracey)
2017 Patti Cake$ - Patrick Brana (Slaz)
2017 Pes ro(c)ku - Jorge Garcia (Germur)
2017 Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta - Giles New (Murtogg)
2017 Proroctví lásky - Elliott Gould (Max)
2017 Případ Sloane - David Wilson Barnes (Daniel Posner)
2017 Příšerky pod hladinou (malé role)
2017 Rajský pokoj - Boris Isakovic (Ivica)
2017 Rommel - Johannes Silberschneider (Adolf Hitler)
2017 Rovnost - Craig Bierko (Benji)
2017 S láskou Vincent - Graham Pavey (starý Ravoux)
2017 Šípková Růženka - Casper Van Dien (král David)
2017 To je vražda, zapekla do smrtícího receptu - Ty Olsson (šerif Grant + titulky)
2017 Transformers: Poslední rytíř - Omar Sy (Hot Rod)
2017 Trenker a Riefenstahlová - Meikel Engelmann (Adolf Hitler)
2017 Učitelé na zakázku 2 [dabing Prima] - Francois Legrand (výchovný poradce)
2017 Učitelé na zakázku 2 - Douglas Reith (šéf tajné služby + titulky)
2017 Učitelem z nouze [dabing Filmbox] - J.K. Simmons (Dr. Lerner)
2017 Útěk z polygamie - Sam Hennings (Merril)
2017 Vraždící opice - Mike Kimmel (ředitel Smith)
2017 Vzpomeň si - Martin Landau (Max)
2017 Wonder Woman - David Thewlis (sir Patrick / Áres)
2016 33 životů - Mario Zaragoza (Carlos Castillo)
2016 Asteroid vs. Země - Jose Rosete (seržant Luiz Zuniga)
2016 Atlasova vzpoura: 2. část - Paul McCrane (Wesley Mouch)
2016 Bezchybný plán - Jens Hultén (Krantz)
2016 Bohové Egypta - Tiriel Mora (boháč v podsvětí)
2016 Bratrstvo kominíků - Dominique Horwitz (mistr Zitrone)
2016 Buchty a klobásy - David Krumholtz (Kareem Abdul Lavage)
2016 Centrální inteligence - Timothy John Smith (Nick Cooper)
2016 Cesta do hlubin magorovy duše - Paul Chahidi (Dennis Kowalski)
2016 Čapí dobrodružství - Keegan-Michael Key (Alfa vlk)
2016 Čas hrdinů [dabing Prima] - William Houston (seržant MacKenzie)
2016 Ďábelská ošetřovatelka - Julian Stone (Marco)
2016 Gangy Berlína - Dirk Nocker (Karlsfeld)
2016 Halo: Soumrak - Enda Oates (admirál Goodwin)
2016 Hra osudu (malé role+titulky)
2016 Infiltrátor - Carsten Hayes (Rudy Armbrecht)
2016 Joy - Ken Cheeseman (Gerhardt)
2016 Kdo věří na lásku (vedlejší role+titulky)
2016 Kingsglaive: Final Fantasy XV - Liam Mulvey (Libertus Ostium)
2016 Krvavý písek [dabing Prima] (vedlejší role+titulky)
2016 Kolonie - Gilles Soeder (Kurt)
2016 Kořeny minulosti (vedlejší role+titulky)
2016 Královská noc (vedlejší role+titulky)
2016 Květiny v podkroví (vedlejší role+titulky)
2016 Liga spravedlivých: Válka [dabing Nova] - Richard McGonagle (prezident)
2016 Liga spravedlivých: Záchrana světa [dabing Nova] - Danny Huston (generál Lane)
2016 Matky na tahu [dabing DVD] - Turner Crumbley (Jeff+titulky)
2016 Mládí - Wolfgang Michael (Doktor)
2016 Nástupce - Stephen Root (J. Edgar Hoover)
2016 Nezvaný návštěvník - John Novak (Wayne)
2016 O Nosáčkovi - Mechthild Großmann (víla kořenářka) + (titulky)
2016 Očista: Volební rok - Naheem Garcia (Angel Munoz)
2016 Oddball a tučňáci [dabing HBO] - John Leary (Paul Wyatt + titulky)
2016 Ostrov naděje - Gary Lewis (Howie)
2016 Pan Dokonalý - Jaiden Kaine (Bruce)
2016 Pád Londýna [dabing DVD] - Guy Williams (Leighton Clarkson)
2016 Příchozí - Mark Camacho (Richard Riley)
2016 Psí poslání - John Ortiz (Carlos)
2016 Ratchet a Clank: Strážci galaxie - Andrew Cownden (Zed)
2016 Replikant [dabing Prima] - Jason Griffith (řidič autobusu), David Palffy (pasák č. 1)
2016 Rodencia a princeznin zub - Oswaldo Salas (Blue)
2016 Sama proti osudu - Byron Gibson (Steve Bremus)
2016 San Andreas - David Alan Graf (Chet Michaels + titulky)
2016 Smrt čmuchala - Barry Pepper (Russell Dodson)
2016 Společnost hrdinů - Tom Sizemore (Dean Ranson)
2016 Šachový turnaj - Magne-Håvard Brekke (Viktor)
2016 Táta je doma - Will Ferrell (Brad Whitaker)
2016 Turbotarantule 2: Druhá láva - David Barrera (kolumbijský vrah)
2016 V květnu si dělej, co chceš - Franck Andrieux (kapitán)
2016 V zajetí démonů 2 - Simon Delaney (Vic)
2016 Ve jménu krve - Miguel Sandoval (Arturo Rios)
2016 Vraťte mi mé dítě (vedlejší role+titulky)
2016 Zločin za bílého dne - Wolfgang Bodison (detektiv Phillips)
2016 Zoolander 2 - Will Ferrell (Mugatu)
2016 Zpropadené dědictví - Peter Bogdanovich (soudce Harlan Plath)
2016 Život v hříchu - Robert Moloney (Malcolm Foxworth + Titulky)
2015 1911: Pád poslední říše - Xu Wenguang (Zhang Mingqi)
2015 Ach, ti dospělí! [dabing Barrandov] - Jean-Pierre Darroussin (Albert)
2015 Americký ninja 4 [dabing Prima] - Franz Dobrowsky (O'Reilly, titulky)
2015 Armagedon v Los Angeles - Jeffrey Jones (Gladstone)
2015 Barbie: Odvážná princezna - Michael Adamthwaite (král Kristoff),
2015 Barbie: Sestřičky a psí dobrodružství - Brian Dobson (Jack)
2015 Batman: Útok na Arkham - Matthew Gray Gubler (Hádankář / Edward Nigma)
2015 Blackout (malé role+titulky)
2015 Bláznivá dovolená - Ron Livingston (Ethan)
2015 Bullet [dabing DVD] - Robert Blanche (Tarvis)
2015 Byl jednou jeden Belgičan - Philippe Hérisson (Paul Bertin)
2015 Cirkus - Carwyn Glyn (Rhodri)
2015 Creed - Graham McTavish (Tommy Holiday)
2015 Čajovna v srdci Pekingu (strýček Li)
2015 Divoké historky - Darío Grandinetti (Salgado) + Leonardo Sbaraglia (Diego) + Oscar Martínez (Mauricio)
2015 Dívka z divočiny [dabing Prima] - Pedro Salvín (plukovník Hermenegildo Cardillo)
2015 Dokonalé protiklady (titulky)
2015 Falešná stopa - Peter Stormare (Torsten)
2015 Grázlové z vidlákova - Julio Oscar Mechoso (Padre)
2015 Hledání ztracené hvězdy (Oblačník)
2015 Hořko-sladko (pan Kang, titulky)
2015 Hotel Transylvánie 2 - Steve Buscemi (Wayne)
2015 Insidious 3: Počátek - Adrian Sparks (Jack)
2015 Interstellar - Bill Irwin (TARS)
2015 Jak vyloupit spermabanku - Michael Roos (Sekuriťák)
2015 Kde vládne zbraň - Ritchie Coster (Tony Matazano, titulky)
2015 Krevní pouto - Jeff Kober (Ray Baker)
2015 Kung Fu Panda 3 - Mike Mitchell (palácový Houser / chytrá Panda ve vesnici)
2015 Ledová sezóna - Gabriel Iglesias (Pablo)
2015 Loft [dabing HBO] - Graham Beckel (Hiram Fry)
2015 Londýnský gangster [dabing Prima] - Ray Winstone (Gant)
2015 Mafie vraždí jenom v létě - Antonino Bruschetta (otec Giacinto)
2015 Marťan - Benedict Wong (Bruce Ng)
2015 Matýsek a Santův pomocník - Bob Saker (Leopold)
2015 Milovník po italsku - Jordi Mollà (Alfonso)
2015 Monster High: Boo York (Cabbie, Rotter, vypravěč, 2. agent)
2015 Mrkáček Bill - Billy Birmingham (Richie)
2015 Mune - Strážce měsíce - Michel Mella (Mox)
2015 Muž na laně - James Badge Dale (Jean-Pierre / J.P.)
2015 Muž na odstřel - Mark Rylance (Cox), titulky
2015 Nákupní horečka - Bruce Davison (Adam)
2015 Nejtajnější přání - Murray Gershenz (Jake) + Kyle Gass (ředitel)
2015 Neznámí autoři - Robb Skyler (Dr. Xiroman, titulky) + John Griffin (Blau)
2015 Olentzero a zlý skřítek - Anjel Alkain (Napoleon)
2015 Otec Vánoc a ztracení sobi (pan Vychrtlý)
2015 Pan Fitzwilly - Harry Townes (pan Nowell) + Norman Fell (Oberblatz) + Anthony Eustrel (Garland), Michal Holán - Stephen Strimpell (Byron Casey) + Dennis Cooney (Elliot Adams) + Sam Waterston (Oliver)
2015 Panenka z pekla - Steve Austin (popelář) + Michael Healey (policista)
2015 Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny - Thomas Jane (Muž) + Michael Cudlitz (Ben)
2015 Pět nejlepších [dabing HBO] - Jerry Seinfeld (Jerry Seinfeld)
2015 Píseň moře - Jon Kenny (Vlasáč)
2015 Podnájemnice - Dominique Pinon (Auguste Lefebvre), titulky
2015 Pohřbeni zaživa - Shane Jacobson (Brant Webb)
2015 Princ ze sousedství - Thomas Kügel (Paul Plettenberg)
2015 Přímý zásah [dabing Prima] - Conrad Dunn (kapitán Stone)
2015 Přízrak zmizelé - Shane Gray (Otec Seamus) + (TV reportér)
2015 Pytel kostí - Matt Frewer (Sid Noonan)
2015 Sabotáž [dabing Nova] - B.J. Winfrey (DEA agent)
2015 Sahara - Louis Mercier (Jean Leroux)
2015 Scooby Doo: Maska Modrého sokola [dabing Nova] - Jeff Bennett (Owen Garrison / původní Modrý sokol)
2015 Scooby-Doo! Frankenhrůza - Kevin Michael Richardson (Cuthbert Crawley / inspektor Krunch)
2015 Scooby-Doo! Tréma před vystoupením [dabing Nova] - Paul Rugg (Steve Trilby), Troy Baker (Fantom)
2015 Sejmi prezidenta [dabing HBO] - Samuel L. Jackson (prezident William Alan Moore)
2015 Skautův průvodce zombie apokalypsou - David Koechner (Skautský vedoucí Rogers)
2015 Sopka: Místo přistání - Mike Jerome Putnam (plukovník Ryker)
2015 Spongebob ve filmu: Houba na suchu - Eddie Deezen (Racek 3)
2015 Sváteční příběh o sobovi (pan Straka)
2015 To byl zítra flám 2 [dabing HBO] - Rob Corddry (Lou)
2015 Tom & Jerry a ztracený drak - Wayne Knight (Elfí stařešina)
2015 Tomáš a kamarádi: Sodorská legena o ztraceném pokladu (tlustý přednosta, Henry, Kevin, jeřáb, Victor)
2015 Učitelé na zakázku [dabing HBO] - Pierre-François Martin-Laval (Antoine Polochon - profesor historie)
2015 Únos: 48 hodin v ohrožení [dabing Prima] - William Taylor (šerif Montgomery)
2015 Upírky - Brian Backer (Zubař)
2015 Uuups! Noe zdrhnul... - Paul Tylak (Šimpanz)
2015 Útok trojhlavého žraloka [dabing Universal Channel] (vedlejší role+titulky)
2015 Velká přestřelka [dabing Nova] - Ángel del Pozo (Shep) + Nello Pazzafini (psanec) + Attilio Dottesio (mexický policista)
2015 Vesmírná loď Galactica – Krev a chrom - Mike Dopud (Deke Tornvald)
2015 Vincentův svět - Ed O'Neill (sám sebe)
2015 Vlna veder: Nikdo neunikne - Jochen Nickel (Günther Kuhn)
2015 Vpich - Marshall Bell (Jeffrey Dancort)
2015 Vykuk Tom a cestující filatelista - Ron Lea (Brin James)
2015 We Are Your Friends - Wiley M.Pickett (Carl)
2015 WikiLeaks [dabing Nova] - David Thewlis (Nick Davies)
2015 Zázračný běžec [dabing Nova] - Kurtwood Smith (Curtis Cunningham)
2015 Žena v kleci [dabing DVD] - Troels Lyby (Hardy)
2014 22 Jump Street [dabing DVD] - Nick Offerman (Hardy) + Seth Rogen (Schmidt z 29 Jump Street)
2014 7 trpaslíků - Boris Aljinovic (Coudy)
2014 A.C.O.D: Děti rozvedených (titulky)
2014 Anomálie - Brian Cox (Dr. Langham)
2014 Barbie: Perlová princezna (Murray)
2014 Baterie nejsou v ceně [dabing Nova] - Frank McRae (Harry Noble) / Joe Hamer (policista, titulky)
2014 Batman: Návrat Temného rytíře, část 2 [dabing HBO] - Michael McKean (Dr. Bartholomew Wolper)
2014 Bez návodu - Julian Sedgwick (soudce)
2014 Blízko od sebe - Newell Alexander (Dr. Burke) & Dale Dye (hlasatel v rádiu)
2014 Blood River - Andrew Howard (Joseph)
2014 Bouře v lahvi - Matt McCoy (Troy Hoskins)
2014 Budeš mou ženou? - Max Tidof (Roman Delgado)
2014 Budoucnost nejistá - Corey Johnson (úředník)
2014 CBGB: Kolébka punku - Cheetah Chrome (Taxikář)
2014 Co dál, Bene? - John Howard (kněz)
2014 Čínský zvěrokruh - Qingxiang Wang (profesor Guan)
2014 Darebák David: Film - Richard E. Grant (Franz Fraus mladší)
2014 Dopis pro Momo - Kôichi Yamadera (Kawa)
2014 Doupě - Robert Maillet (Yeti), Ryan Trudeau (Floyd), Joe Zanetti (technik)
2014 Dovolená za trest - Terry Crews (Nickens) / Shaquille O'Neal (Doug)
2014 Drahá Alice - Stefan Sauk (Håkan)
2014 Dva životy - Thomas Lawincky (Kahlmann)
2014 Godzilla [dabing DVD] (malé role)
2014 Hatfieldovi a McCoyovi: Zlá krev - Perry King, James Wolford Hardin (Ran'l McCoy, kněz)
2014 Herkules: Zrození legendy [dabing DVD] - Kenneth Cranham (Lucius)
2014 Holky to chtěj taky [dabing Nova] - Germain Wagner (otec Inken)
2014 Hrdinův ostrov - Neville Brand (Kingstree)
2014 Hříšnice [dabing Nova] (malé role+titulky)
2014 Inga Lindström: Jiskra lásky - Robert Schupp (Erland Grandal),
2014 Jak vycvičit draka 2 - Craig Ferguson (Tlamoun)
2014 Jedovatý nepřítel - Brad Johnson (divoký Bill Longley)
2014 Jen 17 - Djedje Apali (Peter) + Stefano Cassetti (kunčoft v hotelu)
2014 Jistá oběť [dabing HBO] - Aidan Devine (Sloan)
2014 Joe [dabing DVD] - Lazaro Solares (Henry)
2014 Katie Fforde: Stále při tobě - Marek Erhardt (Will Hillinger)
2014 Každá smůla jednou končí - Sylvester Groth (Helgo)
2014 Kdo si vezme Barryho? - Brett Gelman (Goker)
2014 Khumba - Roger Jackson (Černý orel)
2014 Kokpit - Björn Andersson (Harald)
2014 Král Škorpion: Cesta za mocí - Brandon Hardesty (Boris)
2014 Largo Winch II: Spiknutí v Barmě [dabing DVD] - Georges Siatidis (soudce)
2014 LEGO Marvel Superhrdinové: Maximální nasazení - Tom Kenny (Octopus)
2014 Lego příběh - Chris Romano (Joe)
2014 Lokomotiva Tomáš - příběh hrdiny (tlustý přednosta, Henry, Kevin, jeřáb, Victor)
2014 Love song [dabing DVD] - Mos Def (Saul + titulky)
2014 Mafiánovi - Jon Freda (Rocco)
2014 Mámy na pařbě [dabing DVD] - Kevin Downes (Kevin)
2014 Mikulášovy patálie na prázdninách - François-Xavier Demaison (Polívka)
2014 Modlitba smrti V [dabing MGM] - Saul Rubinek (Tony Hoyle)
2014 Nečekaný nepřítel - Ted McGinley (Bruce)
2014 NON-STOP [dabing DVD] - Corey Stoll (Austin Reilly)
2014 Obviněná - Scott Anthony Leet (Doyle Reid)
2014 Odkaz hříšnice [dabing Nova] - Michael Fuith (Bernhard z Aue) + (titulky)
2014 Pošťák Pat - Dan Hildebrand (Ted Hron)
2014 Prokletí Midasovy skříňky [dabing DVD] - Michael Sheen (Charity)
2014 Přízrak z lesa strachu - Barry Williams (Simon Quint)
2014 Riddick [dabing Nova] - Raoul Trujillo (Lockspur)
2014 Smrtelná spravedlnost 6 Gary Kohn (Bobby Lean)
2014 Street Kings 2: Město aut - Kevin Chapman (Detektiv Jimmy Rogan)
2014 Tajemství z minulosti [dabing Filmbox] – Hiro Kanagawa (Dr.Berke)
2014 Touha smrti V [dabing MGM] - Saul Rubinek (Tony Hoyle)
2014 Transformers: Zánik - Reno Wilson (Brains)
2014 Údajný vrah - Antoni Corone (detektiv Mauer)
2014 V šachu [dabing Film+] - Sam Elliott (Richie Marks)
2014 V nitru Llewyna Davise [dabing DVD] - Ian Jarvis (pan Cromartie)
2014 Vánoce v Canaan - Tom McBeath (Carl)
2014 Včelka Mája (malé role)
2014 Volání - Christopher Heyerdahl (Simon)
2014 Xanadu [dabing Barrandov] - James Sloyan (Simpson)
2013 2 zbraně - Fred Ward (Admiral Tuwey) + Edgar Arreola (Rudy Papi'ho muž)
2013 Bar Florentine - Tom Sizemore (Teddy)
2013 Behemot [dabing DVD] - Gary Chalk (šerif Matt Allington)
2013 Boxerský sen - Adrian Formosa (Avery)
2013 Cesta krokodýlů [dabing Universal Channel] - Jimmy Lee Jr. (Jonas)
2013 Čtyři děti a jeden otec V - Niels Olsen (Far)
2013 Do Říma s láskou - Roberto Benigni (Leopoldo)
2013 Dredd - Warrick Grier (Caleb) + Langley Kirkwood (Judge Lex)
2013 Ďáblíci [dabing Filmbox] - Ed Gale (Bobby Barry)
2013 Elysium - Brandon Auret (Drake)
2013 Film mých snů - Kevin Chamberlin (Dr. Fusion)
2013 Gangster Squad – Lovci mafie - Jonny Coyne (Grimes)
2013 Gruffalí mládě - Robbie Coltrane (Gruffalo)
2013 Gruffalo - Robbie Coltrane(Gruffalo)
2013 Hrozící konec světa - Greg Grunberg (Owen Stokes)
2013 Hlas - Rob Corddry (Moe)
2013 Jack a obři - Angus Barnett (Foe)
2013 Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic [dabing DVD] - Zoe Bell (čarodějka)
2013 Kletba z temnot - Jay Brazeau (Professor McMannis)
2013 Království lesních strážců - Jason Sudeikis (Bomba)
2013 Krvavá dimenze [dabing Filmbox] - Shashi Rami (Al)
2013 Lesní duch - Jim McLarty (Harold)
2013 Lokomotiva Tomáš: Král železnic (tlustý přednosta, Henry, Granty)
2013 Machři 2 [dabing DVD] - Shaquille O'Neal (strážník Fluzoo) + Dennis Dugan (Doktor Larry) + Jonathan Loughran (Robideaux)
2013 Maturita s překážkami - Larry Miller (Rich Collins)
2013 Máslo [dabing HBO] - Garrett Schenck (Orval Flanagan)
2013 Město psanců - Enzo Fiermonte (doktor Chase)
2013 Mladí mušketýři - Michael Ironside (Cardinal Mazarin)
2013 Mládeži nepřístupno - Aasif Mandvi (Robert)
2013 Motorkář - Branscombe Richmond (Dean) + Herb Mendelsohn (pan Simons)
2013 Naprostá sebedůvěra [dabing AXN] - Michael Adamthwaite (Collins)
2013 Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese - José Mota (Freddy)
2013 Nezapomenutelné prázdniny - Jim Rash (Lewis)
2013 Osamělý jezdec - Damon Herriman (Ray)
2013 Pavouci útočí - C. Thomas Howell (šerif Beaumont)
2013 Pěsti ze železa - Cung Le (Bronze Lion)
2013 Pokoj na koštěti - Timothy Spall (Drak)
2013 Policajt na odpis - Misha Kuznetsov (Sergei)
2013 Pravidla mlčení - G. Michael Gray (opilec ve vlaku)
2013 Příběh mého syna - Sergio Castellitto (Giuliano)
2013 Přinucen k boji - Petter Weller (Danny G.)
2013 Ptačí úlet - Jeff Biancalana (generál Sagan)
2013 Šest výstřelů [dabing AXN] - Uriel Emil Pollack (Vlad)
2013 Šifra Karla Velikého [dabing Nova] - Detlef Bothe (Richter)
2013 Šmoulové 2 - Paul Reubens (Šprýmař)
2013 U Konce světa - Steve Oram (policista na motocyklu)
2013 Utta Danella: Kdo políbí doktora? [dabing Barrandov] - Anton Figl (Šéfredaktor Kratzler + Titulky)
2013 Útok na Bílý dům - Kevin Rankin (Killick)
2013 Vlastní zbraň podmínkou - Jeff Garlin (pan Britt)
2013 Vlčí dívka - ??? (ředitel cirkusu)
2013 Von Richthofen a Brown - Barry Primus (Hermann Goering + více rolí)
2013 Zataženo, občas trakaře 2 - Benjamin Bratt (Manny)
2013 Zásilka - Michael Daingerfield (Anthony)
2013 Žáby [dabing MGM] - Adam Roarke (Clint Crockett)
2012 21 Jump street [dabing DVD] - DeRay Davis (Domingo)
2012 Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn - Tony Curran (Chirkoff)
2012 Anglická manželka - Jean-Louis Tribes (Griveau)
2012 Celeste a Jesse navždy - Chris Messina (Paul)
2012 Cesta za pokladem - Uwe Kockisch (Carlos Ortega)
2012 Čtyři děti a jeden otec IV - Niels Olsen (Far)
2012 Den Dieselů (tlustý přednosta, Gordon, Granty, Victor)
2012 Dream House - Brian Murray (Dr. Medlin)
2012 Ďábel v těle - Claudiu Istodor (Doktor Antonio Costa)
2012 Goblin - Brendan Beiser (seržant Perry)
2012 Harley Davidson a Marlboro Man [dabing MGM] - Tom Sizemore (Chance Wilder)
2012 Hotel Century [dabing FilmBox] - Russell Yuen (Xiang)
2012 Hotel Transylvánie - Steve Buscemi (Helmut)
2012 Hříšníci a svatí - Kim Coates
2012 Chata v horách - Richard Jenkins (Richard Sitterson)
2012 J. Edgar - Christian Clemenson (inspektor Shell)
2012 Katastrofa letu 401 - Brett Halsey (Jeff Standish)
2012 Kontraband - Viktor Hernandez (Edwin)
2012 Kosmáček - Fritz Karl (kuchař Mathis)
2012 Laskavý dotek - Carmon McDonald (Jim Reed) + Linden Banks (Soudce J.J. Ogilvy)
2012 Letka 633 - Cliff Robertson (velitel Roy Grant)
2012 Lokomotiva Tomáš: Záhada Modré hory (tlustý přednosta, Gordon, Granty, Victor)
2012 Madagaskar 3 - Chris Miller (Kowalski)
2012 Méďa - Bill Smitrovich (Frank)
2012 Moje letní prázdniny - Mario Zaragoza (Vasquez)
2012 Mořský vlk [dabing Nova] - Jaymes Butler (Smoke)
2012 Nadějný rok - Anthony Anderson (Bill Clemont)
2012 Nádherný listopad [dabing MGM] - André Lawrence (Sasà)
2012 Násilní muži [dabing MGM] - James Anderson (Hank Purdue)
2012 Nezvaní hosté - Adam Leese (David)
2012 Odcizená identita [dabing Barrandov] - Niko Nikolov (úředník obchodu s kopírováním) + Emmanuel Charest (detektiv Leblanc)
2012 Olsenova banda - Søren Sætter-Lassen (Hallandsen)
2012 Osudné rozhodnutí - Barry Pepper (Rip Porter)
2012 Piráti na vlnách [dabing Prima] - Ralph Brown (Bob Silver)
2012 Poslední minuty na Zemi [dabing Barrandov] - Bruce Davison (Rothman)
2012 Prvotní síla - Lou Diamond Phillips (Russell Logan)
2012 Příběh policajta - Sau Leung Blacky Ko (kapitán Ko)
2012 Přizdis*áči [dabing DVD] - Anthony Head (Willův otec)
2012 Saw 6 [dabing Prima] - Peter Outerbridge (William Easton)
2012 Saw 3D [dabing Prima] – Laurence Anthony (Detektiv Rogers) + Cary Elwes (Dr. Lawrence Gordon)
2012 S ledovým klidem - Joseph Mawle (Gorman)
2012 Smrtící vegetace - Adrian Pasdar (Jack)
2012 Sněhurka a lovec - Nick Frost (Nion)
2012 Spůner - Shea Whigham (Stan Manfretti)
2012 S tím nic nenaděláš - Justin Kirk (Henri)
2012 Strážce [dabing Prima] - James Remar (detektiv Frank Carpenter)
2012 Šťastný Nový rok - Hector Elizondo (Hector)
2012 Texaský kat - Jason Clarke (Rule)
2012 Tranzit - Don Yesso (seržant Gazzo)
2012 Únos vlaku 1 2 3 [dabing MGM] - Richard Schiff (pan Zelený)
2012 Útok! - Jack Palance (por. Joe Costa)
2012 Velká přestřelka [dabing MGM] - Lee Van Cleef (Jonathan Corbett)
2012 Velký vezír Iznogoud - Jacques Villeret (Haroun El Poussah)
2012 Velvyslancova dcera - Edward Arnold (velvyslanec William Fisk)
2012 Vendeta [dabing DVD] - Jason Davis (Alan Marsh)
2012 Vetřelci - Adam Leese (David)
2012 Věc: Počátek [dabing DVD] - Jonathan Walker (Colin) + Jo Adrian Haavind (Henrik Larsen)
2012 V tátově stínu - Wes Studi (kapitán)
2012 Výheň [dabing Prima] - Tom Sizemore (Frank Miller)
2012 Zabijácká hora - Andrew Airlie (Burton)
2012 Zahulíme, uvidíme 3 - Elias Koteas (Sergei Katsov) + Richard Riehle (Santa Claus)
2012 Za nic na světě - Badasar Colbiyik (Tarik Özgür)
2012 Zlomyslný apríl - Michael Beasley (Kuchař Mickey) + Tommy Allen Taylor (Hlídač Davis)
2012 Zpátky ve hře - Rhubarb Jones (komentátor)
2011 Arthur a souboj dvou světů - Leslie Clack (Ferryman)
2011 Balto 2: Na vlčí stezce [dabing Minimax] - Charles Fleischer (Boris)
2011 Balto [dabing Minimax] - Bob Hoskins (Boris)
2011 Bitva o Los Angeles [dabing Universal Channel] - Darin Cooper (kapitán Hadron)
2011 Coriolanus - Ralph Fiennes (Caius Martius Coriolanus)
2011 Čtyři lvi - Karl Seth (strýček Imran)
2011 Desperádi - Bernard Nedell (Jack Lester)
2011 Detektiv Thorne: Nesmělý muž - Leo Gregory (Sean Bracher)
2011 Druhý život [dabing FilmBox] - Daniel Russo (Ronny)
2011 Far Cry - Craig Fairbrass (Parker)
2011 Green Lantern - Michael Clarke Duncan (Kilowog)
2011 Hlídači času [2.dabing] - Paul Dooley (Bud Chapman)
2011 Hotel snů: Chiang Mai - Jan Sosniok (Jens)
2011 Johnny English se vrací - Mark Ivanir (Karlenko)
2011 Ledová smrt - Lane Edwards (Reed)
2011 Londýnský gangster [dabing DVD] - Ray Winstone (Gant)
2011 Milenec je zločinec! [dabing Nova] - Enrico Colantoni (Enrico)
2011 Muž z vlaku - Johnny Hallyday (Milan)
2011 Napříč časem - Dominic West (John Caxton)
2011 Nezvratný osud 5 - David Koechner (Dennis)
2011 Něco nového - Rick Fitts (Emcee)
2011 Pařba v Bangkoku - Zach Galifianakis (Alan)
2011 Paul - David Koechner (Gus)
2011 Pipi v zemi Taka-Tuka [dabing Barrandov] - Martin Ljung (Jock Kudla)
2011 Predátor X - Scott L. Schwartz (Larry Boudreaux)
2011 Proroctví zkázy - Hiro Kanagawa (Dr. Yates)
2011 Rango - Harry Dean Stanton (Baltazar)
2011 Rio - Bernardo de Paula (Sylvio)
2011 Spy Kids 4D: Stroj času - Wray Crawford (editor)
2011 Strašáci - Laz Alonso (John Burke)
2011 Šmoulové - Paul Reubens (Šprýmař)
2011 Šmoulové a kouzelná flétna (Šprýmař / Herec)
2011 Šmoulokoleda (Šprýmař)
2011 Temná bouře - Gardiner Millar (Sever McKray)
2011 Thor: Příběhy z Asgardu (Skalla)
2011 Tintinova dobrodružství - Simon Pegg (Tkadlec)
2011 Týden bez závazků - Derek Waters (Brent)
2011 Únos - Ye Liu (starší inspektor Zhang)
2011 Vraždy podle učebnice - Fabio Ferri (Leonardi)
2011 Znamení smrti - Daniel Kruse (strážník Fowler)
2010 A-Team [dabing DVD] - Maury Sterling (Gammons)
2010 Barbara Wood: Karibské tajemství - Pedro Telémaco (Sam Cline), Jorge Luis Ramos (John Singer), John van Dalen (Manažer kampaně)
2010 Bořek stavitel: Pod sněhem - Rob Rackstraw (Rolík) + Alan Marriott (Hugo)
2010 Bořek stavitel: Rytíři z Kámenlotu - Rob Rackstraw (Rolík) + Alan Marriott (Hugo)
2010 Bořek stavitel: V divočině - Rob Rackstraw (Rolík) + Alan Marriott (Hugo)
2010 Brémští muzikanti - Harald Schmidt (kohout)
2010 Cela 211 - Vězeňské peklo - Luis Tosar (Malamandre)
2010 Čarodějův učeň - Joe Lisi (policista v Čínské čtvrti)
2010 Číslo 9 - Tom Kane (kancléř)
2010 Dealer - Vinnie Jones (pan Black)
2010 Evina zátoka - Roger Guenveur Smith (Lenny Mereaux)
2010 Fantom ráje - Paul Williams (Swan)
2010 Garfield 3D (hlas počítače)
2010 Jak vycvičit draka - Craig Ferguson (Tlamoun)
2010 Jezero 3 - Michael Ironside (šerif Tony Willinger)
2010 Kick-Ass - Mark Strong (Frank D'Amico)
2010 Klientka - Richard Berry (Lucas)
2010 Láska a pětačtyřicítka - Jeffrey Combs (Dinosaur Bob)
2010 L.B.J.: První léta - Barry Corbin (soudce Alvin J. Wirtz)
2010 LEGO: Clutch Powers zasahuje - Alex Desért (Skelly)
2010 Lokomotiva Tomáš: Záchrana Mlžného ostrova (tlustý přednosta, Gordon, Granty)
2010 Mé šťastné hvězdy - Richard Ng (Sandy) + James Tien (bachař)
2010 Návrat minulosti - Luis Javier (Carranza)
2010 Návrat osamělého jezdce - Lou Diamond Phillips (Bobby Hattaway)
2010 Nebezpečný let [dabing FilmBox] - William Forsythe (Silas Jansen)
2010 Nebezpečný let [dabing Nova] - Christopher Cousins (Vince Gilford)
2010 Neznámí vetřelci [dabing HBO] – Joel McCrary (Tarkey)
2010 Otis - Jere Burns (agent Hotchkiss)
2010 Pánská jízda 2: Poslední pokušení - Harland Williams (Derek)
2010 Princ z Persie: Písky času - Alfred Molina (šejk Amar)
2010 Projekt A - Hoi Sang Lee (Cho Ko)
2010 Projekt A 2 - Kwok Kuen Chan (Big Whale)
2010 Prokletý ostrov - Elias Koteas (Andrew Laeddis)
2010 Ruslan [dabing DVD] - Steven Seagal (Ruslan)
2010 Setkání s nebezpečím - Jeffrey Bowyer-Chapman (pan Gaitan), Neill Fearnley (David Abbott)
2010 Sex Drive - David Koechner (Hitchhiker)
2010 Sexy 40 [dabing DVD] - William Broderick (manžel Daphne)
2010 Sladká láska – Rodger Bumpass (Boz Roswell)
2010 Šťastné hvězdy v akci – Kent Cheng (Fatso)
2010 Ten, kdo mě hlídá [dabing Nova] – Mark Moses (Win Hockings)
2010 Transformers [dabing Nova] – Bernie Mac (Bobby Bolivia)
2010 Twilight sága: Nový měsícKellan Lutz (Emmett Cullen) + Christopher Heyerdahl (Marcus Volturi)
2010 Twilight sága: Zatmění – Gil Birmingham (Billy Black)
2010 Utta Danella: Pod hvězdným nebem – Gerhard Acktun (Bankovní úředník Geog Giebel)
2010 V jednom ohni – Stephen Dervan (Wayne Floyd)
2010 VrahouniRob Riggle (Henry)
2010 Vzestup nad limit – William Duffy (Thomas Shaw)
2010 Zabiják Bean (Kapučíno + barman)
2010 Zase ona! - Dwayne Johnson (šéf letectva)
2010 Zelená zóna - Raad Rawi (Ahmed Zubaidi)
2010 Žena v Berlíně [dabing kino] - Samvel Mužikjan (Andropov, titulky)
2010 Životní příběh Natalie Woodové [dabing Nova] - Robert Taylor (Nicholas Ray)
2009 2012 - Zlatko Buric (Jurij Karpov)
2009 Arn [dabing DVD] - Stellan Skarsgard (Birger Brosa)
2009 Démoni minulosti [dabing Barrandov] - Michael Woods (Ray Baxter)
2009 Dívka v parku [dabing Barrandov] – David Rasche (Doug)
2009 Erik VikingTerry Jones (král Arnulf) + John Cleese (Halfdan Černý)
2009 Filmový svět [dabing MGM] – Steve Martin (Fabio Longio)
2009 Holky z naší školkyToby Jones (Bursar)
2009 Král hadůGary Hudson (doktor John Simon)
2009 Mezi námi právníky [dabing Film+] - Brian Doyle-Murray (Royův otec)
2009 Mořský vlk [dabing DVD] - Alexander Hörbe (Mugridge)
2009 Nebeské dítě [dabing MGM] - Harold Bergman (pan Finley)
2009 Nezvratný osud 4 - Andrew Fiscella (mechanik Andy Kewzer)
2009 Než řekneš ano - Roger Dunn (Sam Gardner) + Tony Craig (ochranka) + Johnie Chase (policista na stanici)
2009 Noční hlídka - Kay Siu Lim (Mao Yixin)
2009 Parta - James Broderick (Dr. Ridgeley)
2009 Perfektní asistentka - Ian M. Watson (Grady Bransen)
2009 Prezidentův muž [dabing DVD] - Soon-Tek Oh (generál Vinh Tran)
2009 Prosím žádný sex - jsme Britové [dabing Cinemax] - Ronnie Corbett (Brian Runnicles)
2009 Strážci - Watchmen - Matt Frewer (Moloch)
2009 Šťastný a veselý Madagaskar - Chris Miller (Kowalski)
2009 Taking Off - Odcházím… [dabing DVD] - Allen Garfield (Norman)
2009 Tomáš a kamarádi: hrdina na kolejích (tlustý přednosta, Hiro, Victor)
2009 Trable v ráji - Peter Serafinowicz (Sctanley)
2009 Veřejní nepřátelé - Stephen Dorff (Homer Van Meter)
2009 Všechny polohy lásky - Héctor Colomé (Andrés)
2009 Zběsilá krev - Maurizio Donadoni (Vero Marozin) + Lorenzo Acquaviva (Comandante Junio Valerio Borghese)
2009 Ztraceni v horách - Rainer Kahl (zástupce #2)
2008 Apokalypsa - Will Sasso (Fortunio Balducci)
2008 Bořek stavitel: Bořkův velký plán - Rob Rackstraw (Rolík) + Alan Marriott (Hugo)
2008 Bořek stavitel: Jak se stal Bořek stavitelem - Rob Rackstraw (Rolík) + Alan Marriott (Hugo)
2008 Coca-Cola Kid - Chris Haywood (Kim)
2008 Dostaňte agenta Smarta - Steve Carell (Maxwell Smart)
2008 Equus [dabing MGM] - Colin Blakely (Frank Strang)
2008 Hotel snů: Indie - Maximilian Krückl (Jochen Prinz)
2008 Hotel snů: Jižní Afrika - Sigmar Solbach (Robert Saarberg)
2008 Hotel snů: Seychely - Daniel Morgenroth (Oliver Possard)
2008 Chaos - Mike Dopud (Lamar Galt) + Darcy Lawrie (motorkář) + Aaron Douglas (policista)
2008 Jeden a půl rytíře [dabing FILM+] - Dennis Moschitto (vrchní lučištník)
2008 Kasař Tony [dabing MGM] - Peter Boyle (Joe McGinnis, titulky)
2008 Krvavá laguna - Ben Oxenbould (Jim)
2008 Madagaskar 2: Útěk do Afriky - Chris Miller (Kowalski)
2008 Město ztracených dětí - Ron Perlman (One)
2008 Mickybo a já - Adrian Dunbar (Mickybův otec)
2008 Milenci ze severního pólu - Nancho Novo (Álvaro)
2008 Navždy tvá [dabing Cinemax] - José Coronado (Manuel Gay)
2008 Nezničitelní [dabing MGM] - Carlos Rivas (Ztracený pták)
2008 Nové sčítání hlasů [dabing HBO] - Ed Begley Jr. (David Boies) + Brent Mendenhall (George W. Bush) + George W. Bush (George W. Bush)
2008 Polní lilie [dabing MGM] - Stanley Adams (Juan)
2008 Sebevrazi - Love story z onoho světa [dabing Cinemax] - Will Arnett (Mesiáš)
2008 Strážce zákona [dabing MGM] - William Watson (Choctaw Lee)
2008 To je vražda, řekla… [dabing Nova] - Ronnie Raymond (Alexander Eastley)
2008 Tvrďák Taylor - Stephen Root (ředitel Doppler)
2008 Utta Danella: Láska na konci léta [dabing Barrandov] - Gerhard Acktun (Karl)
2008 Willy Fog - Cesta do středu země (Willy Fog)
2008 Zlá macecha - Richard Moll (Nathan Pringle)
2008 Zmatená duše [dabing Cinemax] - Kevin Pollak (Tom)
2007 Agent 117 - Philippe Lefebvre (Jack Jefferson)
2007 Armáda temnot [dabing MGM] - Richard Grove (Vévoda Henry Ryšavý)
2007 Árijský pár [dabing HBO] - Christopher Fulford (Edelhein)
2007 Brannigan – James Booth (Charlie Caine)
2007 Buď v klidu [dabing Nova] – Dwayne Johnson (Elliot Wilhelm)
2007 Černá kniha [dabing DVD] - Waldemar Kobus (Günther Franken)
2007 Červená řeka [dabing MGM] - Noah Beery Jr. (Buster McGee)
2007 Četa [dabing MGM] - Willem Dafoe (srž. Elias)
2007 Darjeeling s ručením omezeným [dabing DVD] - Wallace Wolodarsky (Brendan + více rolí)
2007 Dobrodružství Bucharoo Banzai napříč osmou dimenzí - John Lithgow (Lord John Whorfin / Dr. Emilio Lizardo)
2007 Gangsterova milenka - Nazzareno Natale (Frankie Bottles, titulky)
2007 Hlavní cíl - Robert Wisden (Josh Brinkman)
2007 Hlídka v Ardenách - John C. McGinley (Major Griffin)
2007 Hrdina Tiny [dabing DVD] (Boris)
2007 Charlieho andílci [dabing Cinemax] - John Lehne (Henry Bancroft)
2007 Kněz je poděs - DeRay Davis (Joel)
2007 Námořní pěchota [dabing MGM] - Nicholas Kadi (Ben Shaheed)
2007 Návrat Sabaty - Giampiero Albertini (Joe McIntock)
2007 Pitva mimozemšťana [dabing HBO] - Götz Otto (Laszlo Voros)
2007 Polibek upíra [dabing MGM] (titulky)
2007 Policajti z Rena - Paul Rudd (drogový magnát Ethan)
2007 Pro pár dolarů navíc [dabing MGM] - Mario Brega (Nino)
2007 Přání smrti 2 [dabing MGM] - Frank Campanella (soudce Neil A. Lake)
2007 Příběhy ztracených duší [dabing Cinemax] - Michael Gambon (Larry) + James Gandolfini (Vincent)
2007 Přineste mi hlavu Alfreda Garcii [dabing MGM] - Warren Oates (Bennie)
2007 Puls - Zach Grenier (profesor Cardiff) + Robert Clotworthy (Calvin) + Brad Dourif (chlap z kavárny)
2007 Rok prvních polibků [dabing Cinemax] - Germain Wagner (Tristanův otec)
2007 Ruská ruleta - Philippe Passon (Jean-François Godon)
2007 Sabata - William Berger (Banjo + více rolí)
2007 Tři mušketýři - Niels Olsen (kardinál)
2007 Superpes (Útoč)
2007 V řetězech - John Cothran Jr. (Reverend R. L.)
2007 Záskok [dabing MGM] - Bob Hoskins (Louis Aubinard)
2007 Želvy Ninja - Mikey Kelley (Michelangelo)
2006 60 sekund [Prodloužená verze] - Vinnie Jones (Sfinga)
2006 Abrafaxové - Pod černou vlajkou - Santiago Ziesmer (don Archibado)
2006 Action Jackson [dabing Prima] - Prince A. Hughes (Edd) + Charles Meshack (barman v biliardovém baru)
2006 Carrie 2 [dabing MGM] - Steven Ford (trenér Walsh)
2006 Elizabethtown - Loudon Wainwright III (strýček Dale)
2006 Helena v krabici [dabing Cinemax] - Art Garfunkel (Lawrence Augustine)
2006 Holky v balíku - Brent Spiner (Tommy Katzenbach)
2006 Hollywood severu [dabing HBO] - Kim Coates (Scott DiMarco)
2006 Kletba bratří Grimmů - Jonathan Pryce (Delatombe)
2006 Klid a pohoda (hlas v TV filmu)
2006 Legenda o ztraceném - Kurt Kasznar (prefekt Dukas)
2006 Magma - Valentin Ganev (Oskar Valenteen) + Assen Blatechki (kapitán Holloway) + Doug Dearth (Jeff)
2006 Napola - Michael Schenk (Tělocvikář)
2006 Návrat do školy [dabing MGM] - Rodney Dangerfield (Thornton Melon)
2006 Nebožtíci přejí lásce [dabing Cinemax] - Gianfranco Barra (Bruno)
2006 Nedokonalé zabití [dabing Cinemax] - Joaquín Cosio (Ruben)
2006 Nemocnice [dabing MGM] - George C. Scott (dr. Bock)
2006 Nevěřte mužům - Garry Shandling (dr. Beekman)
2006 Ohnisko nenávisti [dabing Cinemax] - Meat Loaf (otec Crighton)
2006 Ošklivé káčátko v říši fantazie [dabing Nova] (král příšer)
2006 Poklad bílých sokolů - Thomas Sarbacher (Janův otec)
2006 Poslední výsadek - David Ginola (Desátník Dieter Max)
2006 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona [dabing Hallmark] (titulky)
2006 Raz, dva, tři - James Cagney (C.R. MacNamara)
2006 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec - Sacha Baron Cohen (Jean Girard)
2006 Salon krásy - Jim Holmes (inspektor Crawford)
2006 Sladká vůně úspěchu - Emile Meyer (poručík Harry Kello)
2006 Steamboy (Edward Steam)
2006 Šílený Max [dabing Prima] - John Ley (Charlie)
2006 Šířit vlny [dabing HBO] - Martin Forsström (Sergej)
2006 Torpédové bombardéry - Alexej Žarkov (staršina Čerepec)
2006 Únos z ráje [dabing Nova] - Robert Knepper (Charles Renard)
2006 V záři velkoměsta [dabing MGM] - Michael J. Fox (Jamie Conway)
2006 Vůně dámy v černém [dabing Cinemax] - Michel Vuillermoz (Kněz)
2006 Vztekle tvá [dabing Nova] - Mike Binder (Adam Goodman)
2006 Zákon ulice [dabing Cinemax] - Jay Patterson (Leonard Pike)
2006 Zpátky ve hře [dabing DVD] - Martin Lawrence (farář Don)
2006 Ztracený princ - Bill Nighy (Stamfordham)
2005 24 hodin - Kevin Bacon (Hickey)
2005 Alexander Veliký [dabing DVD] - Rory McCann (Krateros)
2005 Americký ocásek 3: Poklad na Manhattanu [dabing DVD] - Richard Karron (O'Bloat)
2005 Apollo 13 [dabing DVD] - Clint Howard (Sy Liebergot)
2005 Bernský zázrak [dabing HBO] - Knut Hartwig (Fritz Walter)
2005 Blízko nepříteli - William MacDonald (Arthur Stowell)
2005 Cellular - Rick Hoffman (Právník)
2005 Dárek z lásky [dabing DVD] - John Doman (Dr. Matthew Baron)
2005 Deník princezny 2: Královské povinnosti - Larry Miller (Paolo)
2005 Devět životů - Kim Coates (Peterson)
2005 Draci: Oheň a led (titulky)
2005 Dračí doupě 2 - Tim Stern (Nim)
2005 Dům voskových figurín - Damon Herriman (řidič)
2005 Elektra - Will Yun Lee (Kirigi)
2005 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [dabing DVD] - Kyle MacLachlan (Edward Wilde)
2005 Holcroftův pakt - Mario Adorf (Erich Kessler)
2005 Chuckyho sémě - Redman (Redman)
2005 Jak sbalit super kost - Yves Jacques (Germain)
2005 Karlík a továrna na čokoládu - Kevin Eldon (muž se psem)
2005 Kriminál [dabing TV] - William Allen Young (Braden)
2005 Legendy z Dogtownu [dabing DVD] - Vincent Laresca (Chino)
2005 Madagaskar - Chris Miller (Kowalski)
2005 Maska Junior - Peter Callan (Museum Redneck)
2005 Návrat Addamsovy rodiny [dabing Jetix] - Tim Curry (Gomez Addams)
2005 Opičí maska - William Zappa (Detektiv Sergeant Wesley)
2005 Otevřené moře - Michael Williamson (Davis)
2005 Pravdivá romance [dabing Nova] - Chris Penn (Nicky Dimes)
2005 Rambo I [dabing Nova] - Patrick Stack (poručík Clinton Morgan)
2005 Rambo 2 [dabing Nova] - Steve Williams (Lifer)
2005 Rambo 3 [dabing Nova] - Kurtwood Smith (Masoud) + Shaby Ben-Aroya (Yuri)
2005 Ray - Clifton Powell (Jeff Brown)
2005 Serenity - David Krumholtz (Mr. Universe)
2005 Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů - Jimmy Smits (Bail Organa)
2005 Škola superhrdinů [dabing DVD] - Bruce Campbell (Coach Boomer)
2005 Špatná výchova - Daniel Giménez Cacho (otec Manolo)
2005 Taxi - Christian Kane (Agent Mullins)
2005 Univerzální voják [dabing TV] - Robert Trebor (majitel motela)
2005 Valiant - Rik Mayall (Sokolův poskok č.1)
2005 Vnitřní nepřítel [dabing VHS] - Stephen Taylor (Luis)
2005 Vymítač ďábla: Zrození [1.dabing] - Ben Cross (Semelier)
2005 Vysloužilí lvi - Eric Balfour (šejkův vnuk)
2004 Absolutní moc [dabing Prima] - Kenneth Welsh (Sandy Lord)
2004 Alex a Emma - Lobo Sebastian (Bobby / tanečník flamenca)
2004 Barbie: Princezna a švadlenka - Martin Short (Preminger)
2004 Barton Fink - Tony Shalhoub (Ben Geisler)
2004 Bojovníci - Billy Zane (Os)
2004 Calcium Kid - Mark Heap (Sebastian Gore-Brown)
2004 Dannyho parťáci 2 - Bernie Mac (Frankie Cattone)
2004 Dnes nebo nikdy - Gregory Hines (Ruffhouse)
2004 Dokud nás smrt nerozdělí - A. Russell Andrews (Agent Will Hutchins)
2004 Drak přichází [dabing DVD] - Unicorn Chan (Jimmy)
2004 Hlava státu - James Rebhorn (Senator Bill Arnot)
2004 Intermission - Brían F. O'Byrne (Mick)
2004 Kdybych byl bohatý - Zinedine Soualem (Kader Benhassine)
2004 Klokan Jack: Brejden Ameriko - Keith Diamond (Ronald)
2004 Král Škorpión [dabing DVD] - Grant Heslov (Arpid)
2004 Líbejte se, s kým je libo - Denis Podalydès (Jérôme)
2004 Maurice to zařídí - Philippe Chevallier (Georges Audefey)
2004 Mumie [dabing DVD] - Corey Johnson (Daniels)
2004 Mumie se vrací [dabing DVD] - Tom Fisher (Spivey)
2004 Návrat do 36.komnaty [dabing DVD] - Lung Wei Wang (Boss Wang Kao-feng)
2004 Nebezpečné dluhy - Joe Maruzzo (Paolo Falcone)
2004 Nekecej a pádluj! - Ethan Suplee (Elwood)
2004 Nepřemožitelný Shaolin - Johnny Wang Lung-Wei (generál Xu), Chow Kin-Ping (Chingův voják), Ting Tung (Chingův voják)
2004 Ohnisko požáru [dabing HBO] - Cliff Curtis (Mike Camello)
2004 Pavučina snů - Damian Lewis (Jonesy)
2004 Ponorka [dabing DVD] - Otto Sander (Phillip Thomsen)
2004 Přistání naslepo [dabing Nova] - Henry Winkler (John Quinn)
2004 Škola ro(c)ku - Lee Wilkof (Gabe Green + více rolí)
2004 Úsvit mrtvých [dabing VHS] - Michael Kelly (CJ)
2004 Van Helsing - Robbie Coltrane (Pan Hyde)
2004 Van Helsing: Londýnskýá mise - Robbie Coltrane (Pan Hyde)
2004 Ve spárech šílenství [dabing Nova] - John Glover (Saperstein)
2004 Vítejte v džungli - Dwayne Johnson (Beck)
2004 Vyhlídka strachu [dabing Hallmark] - Charles Edwin Powell (David Jacobsen)
2004 Willy Fog: 20 000 mil pod mořem [dabing VHS/DVD] (Willy Fogg)
2004 Závod [dabing DVD] - Atmen Kelif (Yaya)
2003 Armageddon [dabing Nova] - Jason Isaacs (Ronald Quincy)
2003 Blackjack [dabing Prima] - Phillip MacKenzie (Rory Gaines)
2003 Bořek stavitel: Nezapomenutelné Vánoce - Alan Marriott (Hugo)
2003 Do noci - Dan Aykroyd (Herb)
2003 Hladina adrenalinu - David Scheller (Slavko)
2003 Hodina pravdy - William Forsythe (Spyder)
2003 Holka na roztrhání - Courtney Gains (Sheriff Wade)
2003 Hooper - Alfie Wise (Tony)
2003 Chlapi nepláčou [dabing ČT] - Cezary Pazura (Fred)
2003 Kniha džunglí 2 (sup)
2003 Konference ve Wannsee - Colin Firth (Dr. Wilhelm Stuckart)
2003 Kráva a prezident - Asil Raïs (Krischna)
2003 MXP: Mimořádně extrémní primát - James Crescenzo (Paulie)
2003 Nejvyšší boss [dabing VHS] - William DeMeo (mladý Carlo Gambino)
2003 Nepokojní duchové [dabing ČT] - James Allodi (pan Hindle)
2003 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly [dabing DVD] - Giles New (Murtogg)
2003 Porota - Nick Searcy (Doyle)
2003 Poslání - Ben Cross (Ben Ner)
2003 Poslední adresa [dabing Nova] - Raymond Meunieur (Allister)
2003 Příběh z Hollywoodu [dabing Nova] - Lance Guest (Gordon)
2003 Rváči - Felix Williamson (Sal)
2003 Sbohem buď, lásko má [dabing Prima] - Harry Dean Stanton (detektiv Billy Rolfe)
2003 Smrtonosná past [dabing TV] - Alexander Godunov (Karl)
2003 Star Trek X: Nemesis - Alan Dale (Praetor Hiren)
2003 Stav milosti - R.D. Call (Pat Nicholson)
2003 S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení [dabing DVD] - Reg E. Cathey (Greg Velasquez)
2003 Šogun [dabing Prima] - Damien Thomas (otec Alvito)
2003 Terminátor [dabing Nova] - Dick Miller (prodavač Clerk)
2003 Terminátor 3: Vzpoura strojů - Chopper Bernet (hlavní inženýr)
2003 Tuxedo [dabing VHS] - Ritchie Coster (Dietrich Banning)
2002 Co vlastně ženy chtějí? - Gregory Hines (Robert)
2002 Černý jestřáb sestřelen [dabing VHS] - Eric Bana (Hoot)
2002 Česká spojka - Daniel Sunjata (Carew)
2002 Deník Bridget Jonesové [dabing DVD] - Gareth Marks (Simon) + David Cann (kameraman)
2002 Dobrák Dan - Victor Slezak (Ovid Springer)
2002 Dobrodružství pirátů v zeleninové zemi
2002 Ďáblova čísla - Stewart Bick (Burton Stern) + Leonardas Pobedonoscevas (Isaac)
2002 Highlander 2: Síla kouzla [dabing Nova] - John C. McGinley (David Blake)
2002 Chvění 3: Zpět k dokonalosti [dabing VHS] - Tom Everett (agent Frank Statler)
2002 Léčitel [dabing Hallmark] - William Fichtner (Henry)
2002 Kostka 2 - Hyperkrychle - Geraint Wyn Davies (Simon Grady)
2002 Krásná mimozemšťanka [dabing Nova] - Jon Lovitz (Ron Mills)
2002 Legenda o Červeném draku - Jet Li (Hung Hei-Kwun)
2002 Muž, který plakal - John Turturro (Dante Dominio)
2002 Opravdová blondýnka [dabing ČT] - Steve Buscemi (Nick)
2002 Planeta pokladů - David Hyde Pierce (doktor Doppler)
2002 Policajtka - Jeremy Sisto (Larry Pogue)
2002 Překročená mez - Christopher Judge (Alfonso James)
2002 Přísaha - Aaron Eckhart (Stan Krolak)
2002 Římské jaro paní Stoneové [dabing Hallmark] - Roger Allam (Christopher)
2002 Schůzka naslepo [dabing Nova] - Phil Hartman (Ted Davis)
2002 S tebou i bez tebe - Adrian Lukis (Leo)
2002 Star Trek II: Khanův hněv [dabing VHS] - John Vargas (Jedda)
2002 Star Trek III: Pátrání po Spockovi [dabing VHS] - Christopher Lloyd (Kruge)
2002 Star Wars: Epizoda II - Klony útočí - Jimmy Smits (Bail Organa)
2002 Tichá zuřivost - Chuck Norris (šerif Dan Stevens)
2002 Touha smrti 5 [dabing Nova] - Michael Dunston (Reg) + Tim MacMenamin (Mickey)
2002 Vášnivá salsa - John Thomson (První taxikář)
2002 Vatel - Julian Sands (Ludvík XIV.)
2002 VIP 2 - Jack se vrací - Craig March (trenér Skinner)
2002 Zloději času - Michael Biehn (Henry Gates)
2002 Z pekla [dabing VHS] - Jason Flemyng (Netley)
2001 Bílá vdova - Bill Bailey (Vince) + Philip Wright (Nigel Plimpton)
2001 Bratříčku, kde jsi? - Michael Badalucco (George Nelson)
2001 Dannyho parťáci [dabing VHS] - Bernie Mac (Frankie Cattone)
2001 Deník princezny [dabing VHS] - Patrick Richwood (pan Robutusen)
2001 Fotr je lotr - James Rebhorn (Larry Banks)
2001 Jízda s ďáblem - James Caviezel (Black John)
2001 Million Dollar Hotel - Peter Stormare (Dixie)
2001 Msta - Victor Morris (Kovacs) + (více rolí)
2001 Mystery Men - Hank Azaria (Modrý rádža)
2001 Nezvěstní v boji 2 [dabing Nova] - John Wesley (starší seržant Ernest Franklin)
2001 Nils Holgersson (Martin)
2001 Noční jestřábi - Tony Munafo (Velkej Mike + více rolí)
2001 Otec rodiny - Jeremy Piven (Arnie)
2001 Ponorka U-571 - Matthew McConaughey (Andrew Tyler)
2001 Poslíček [dabing TV] - Saverio Guerra (Carmen)
2001 Purpurové řeky - Vincent Cassel (Max Kerkerian)
2001 Světlovlastý opičák - Jürgen Prochnow (Jan Vleuten)
2001 Taking Off - Odcházím… [dabing Nova] – Paul Benedict (Ben Lockston)
2001 Taková malá bestie - Gigi Reder (matka Lidské Bestie)
2001 Temná legenda: Poslední řez [dabing VHS] - Hart Bochner (profesor Solomon)
2001 Tucet špinavců [dabing ČT] - Richard Jaeckel (seržant Bowren)
2001 Útěk z Alcatrazu [dabing VHS] - Bruce M. Fischer (Wolf)
2001 Velký průšvih - Jason Lee (Puggy)
2001 Velmi nebezpečné známosti - Hans Schoeber (Gunther)
2001 Vzpomínka na Titány - Earl C. Poitier (Blue Stanton)
2001 V žáru noci [dabing Nova] - Warren Oates (Sam Wood)
2001 Zlé časy - Edward Walsh (Pettibon)
2001 Zlomené kopí [dabing Nova] - Richard Widmark (Ben Devereaux)
2001 Zůstaň se mnou [dabing VHS] - Jimmy Kimmel (1. moderátor Pánské show)
2000 60 sekund - Vinnie Jones (Sfinga)
2000 Divocí tuláci - Alan Carney (Barman v Palace) + Sam Gilman (Hansen)
2000 Drsňák Dudley - Alfred Molina (Snajdly Vyšplouch)
2000 Druhý život [dabing HBO] - Gad Elmaleh (Lionel)
2000 El Condor - Lee Van Cleef (Jaroo)
2000 Feťáci - Lou Diamond Phillips (Jewels)
2000 Chaplin [dabing HBO] - Kevin Kline (Douglas Fairbanks)
2000 Instinkt - Thomas Q. Morris (Pete)
2000 Já, mé druhé já a Irena - Chris Rock (komik v TV + více rolí)
2000 Katastrofy - Julian Richings (Murray Trevor)
2000 Muž na Měsíci - Paul Giamatti (Bob Zmuda)
2000 Nevěsta na útěku - Donal Logue (otec Brian Norris)
2000 Pes baskervillský [dabing Hallmark] - Arthur Holden (Barrymore)
2000 Pojď, budeme se milovat [dabing Nova] - Tony Randall (Alexander Coffman)
2000 Věznice Fortress - David Roberson (Nestor Tubman)
2000 Vraždy v Radiolandu - Stephen Tobolowsky (Max Applewhite)
2000 Záměna [dabing Nova] - James Belushi (Harvey + více rolí)
2000 Želví nindžové II: Tajemství kapaliny [dabing Nova] - Robbie Rist (Michaelangelo)
1999 Big Hit - Lou Diamond Phillips (Cisco)
1999 Dravci [dabing VHS] - David Arquette (vojín Cleaves)
1999 Future Sport [dabing VHS] - J.R. Bourne (Sythe)
1999 Hráči - Michael Rispoli (Grama)
1999 Král Drozdí brada - Bronislav Poloczek (správce)
1999 Královna Alžběta - James Frain (Alvaro de la Quadra)
1999 Krokodýl Dundee 2 [dabing ČT] - Juan Fernandez (Miguel)
1999 Maléry pana Šikuly - John C. McGinley (Bob Slydell) + Orlando Jones (Steve - prodavač časopisů)
1999 Ma Shamal - návrat na poušť - David Brandon (John Anton)
1999 Odysseus [dabing VHS] - Ron Cook (Eurybates)
1999 Pejskové milionáři (Ronnie)
1999 Plaváček a děd Vševěd [dabing Nova] - Július Satinský (2.král)
1999 Poslední vlak z Gun Hillu [dabing Nova] - Brad Dexter (Beero)
1999 Ruce od krve - Andrew Tiernan (Cyril)
1999 Správná dvojka - Rex Linn (JayJay)
1999 Strážný anděl - Richard Eden (Fred)
1999 Tajemství loňského léta - Mekhi Phifer (Tyrell)
1999 Zachraňte vojína Ryana - Tom Sizemore (seržant Horvath)
1999 Život brouka - Joe Ranft (Heimlich)
1998 Bláznivá dovolená v Las Vegas - Wayne Newton (Wayne Newton)
1998 Dlouhá jízda - Isaiah Washington (Kyle)
1998 Efekt nula - Ben Stiller (Steve Arlo)
1998 Godzilla - Doug Savant (Seržant O'Neal)
1998 Kobra 11: Bomby na 92. kilometru - Stefan Staudinger (Richie Weber)
1998 Lepší zítřek 2 - Lung Ti (Sung Tse-Ho)
1998 Masakr v Texasu - Matthew McConaughey (Vilmer Slaughter) + David Laurence (Jennin otčím)
1998 Navěky drakem - Wah Yuen (Hua)
1998 Peacemaker [dabing VHS] - Michael Boatman (Beach)
1998 Pojízdná kantýna - Sammo Hung Kam-Bo (Moby)
1998 Rakeťák - Harland Williams (Fred Z. Randall)
1998 Řeč peněz - Damian Chapa (Carmine)
1998 Slappy a smraďoši - BD Wong (Morgan Brinway)
1998 Vzkaz z Vietnamu - Nick Angotti (Plukovník Stovall)
1997 Bitva v Ardenách [dabing HBO] - Ty Hardin (Schumacher)
1997 Čas smyslnosti - Hugh Grant (Elias Finn)
1997 Domácí vězení - Daniel Roebuck (strážník Brickowski)
1997 Druhá šance - Wesley Snipes (Raymond Hill)
1997 Ďábel v modrém - Don Cheadle (Myšák Alexander)
1997 Gambler - Samuel L. Jackson (Jimmy)
1997 Intimní detaily - Joe Mantegna (Bucky Terranova)
1997 Mafián - Billy Otis (Joey Perillo)
1997 Pátek třináctého 4: Poslední kapitola - Bruce Mahler (Axel) + Peter Brouwer (Steve Christy ve flashbacku)
1997 Pátek třináctého 5: Nový začátek - Sonny Shields (Raymond)
1997 Podezření [dabing Nova] - Sab Shimono (Kumagai)
1997 Přízraky - Michael J. Fox (Frank Bannister)
1997 Souboj cti [dabing VHS] - Jen Sung Outerbridge (Phang, mafián, více rolí)
1997 Správná rodina [dabing DVD] - Benjamin Ratner (Harry Weinstock + titulky)
1997 Svůdná krása - D.W. Moffett (Richard)
1997 Tango a Cash [dabing TV] - Kurt Russell (Gabriel 'Gabe' Cash)
1997 Tři mušketýři [dabing Nova] - Michael York (D'Artagnan)
1997 Tři mušketýři 2 [dabing Nova] - Michael York (D'Artagnan)
1997 Útěk z L.A. - Steve Buscemi (Eddie)
1997 Zúčtování v Malém Tokiu [dabing TV] - Dolph Lundgren (seržant Chris Kenner)
1996 1941 [dabing Nova] - John Belushi (Kelso) + Warren Oates (Maddox)
1996 Radio Flyer - Adam Baldwin (Král)
1996 Skála - Tony Todd (kapitán Darrow)
1996 Šampióni 3 - Jeffrey Nordling (kouč Ted Orion)
1995 12 úkolů pro Asterixe (Asterix)
1995 Asterix a Galové (Asterix)
1995 Asterix a Kleopatra (Asterix)
1995 Asterix v Británii (Asterix)
1995 Burani z Beverly Hills - Rob Schneider (Woodrow Tyler + více rolí)
1995 Herkules a Amazonky [dabing VHS] - Christopher Brougham (Lethan) + Murray Keane (Tiber)
1995 Herkules a Ztracené Království [dabing VHS] - Alex Beasley (Maratónský posel) + Daniel Warren / Darren Warren (Silní bratři)
1995 Horečka džungle [dabing ČT] - Spike Lee (Cyrus)
1995 Lassie a Neeka - Jed Allan (Scott)
1995 Mladé pušky II [dabing VHS] - Lou Diamond Phillips ('Jose' Chavez y Chavez)
1995 Návrat do země Oz - Danny Thomas (Plecháč)
1995 Příliš vzdálený most [dabing ČT] - Edward Fox (generálporučík Horrocks)
1995 RoboCop 3 [dabing VHS] - Bradley Whitford (Fleck, více rolí)
1994 Batman - Adam West (Batman / Bruce Wayne)
1994 Báječní muži na létajících strojích [dabing Nova] - Stuart Whitman (Orvil Newton) + (vypravěč)
1994 Horečka sobotní noci - John Travolta (Tony Manero)
1994 Návrat Růžového Pantera [dabing Nova] - Eric Pohlmann (Tlusťoch)
1994 Návrat živé smrti 3 - Sal Lopez (Felipe)
1994 Neporazitelný - Tom Hodges (Dylan)
1994 Nevinné tahy - David Paymer (Kalev)
1994 Záměna [dabing ČNTS] - Eddie Murphy (Billy Ray Valentine)
1993 Hořící Mississippi [dabing VHS] - Stephen Tobolowsky (Clayton Townley)
1993 Kožená tvář - Viggo Mortensen (Tex) + Ken Foree (Benny)
1993 Mořské panny - Michael Schoeffling (Joe)
1993 Nevěsta - Anthony Higgins (Clerval)
1993 Sheena - Ted Wass (Vic Casey)
1993 To [dabing VHS] - Harry Anderson (Richie Tozier)
1993 Volný pád - Jeffrey Byron (dálniční policista) + Richard Montoya (detektiv Sanchez)
1992 Beverly Hills 90210: pilotní film [dabing ČT] - (mužský hlas v školním rozhlasu) / Clint Allen (Ron) / Brian Straub (číšník) / (titulky)
1992 Honičky králíčka Bugse (Bugs Bunny)
1992 Trenérka - Mykelti Williamson (Levander 'Bird' Williams) + George Wyner (dr. Walker)
1992 Policajt v Beverly Hills [dabing ČT] - Damon Wayans (muž s banány)
1991 El Dorado - Adam Roarke (Matt MacDonald)
1991 Memphiská kráska - Courtney Gains (seržant Eugene McVey)
1991 Panika v Needle park [dabing ČST] - Larry Marshall (Mickey)
1990 Altánek (malé role)
1987 Sedmá rota za úplňku [dabing ČST] (gestapák 2)

SERIÁLY
2019 Bojovník - 1.série - Dean Jagger (Dylan Leary)
2019 Dračí záchranáři - Carlos Alazraqui (Duggard)
2019 Euforie - 1.série - Jared Day (Phillip)
2019 Griffinovi - 16.série - Mike Henry (Cleveland Brown)
2019 Henry Nebezpečný - 5.série - Michael D. Cohen (Šmok)
2019 Hledálek - Ellen Lee (Vidík)
2019 Komisařka Florence - 2.série - Dominique Pinon (Jean-Paul Marchand)
2019 Legion - 2.série - Bill Irwin (Cary Loudermilk)
2019 Legion - 1.série - Bill Irwin (Cary Loudermilk)
2019 Love, Death & Robots - 1.série - Nolan North (Dave)
2019 Miliardy - 4.série - Michael Rispoli (Richie Sansome)
2019 Mladí Titáni do toho! - Ricky Jay (vypravěč, popisky)
2019 Nosferatu - 1.série - Michael Maize (Ives)
2019 Odkaz - Tony Guerrero (Hector Gonzales)
2019 Rocco Schiavone - 2.série - Andrea de Rosa (Parrillo)
2019 Slepá láska - Eduardo Santamarina (Luis Alberto Ocaranza)
2019 S.W.A.T. (2017) - 2.série - Peter Onorati (Jeff Mumford)
2019 The Dark Crystal: Age of Resistance - Andy Samberg (Kacíř) + Eddie Izzard (Cadia)
2019 The End of the F***ing World - 1.série - Geoff Bell (Martin)
2019 The I-Land - John Earl Jelks (profesor Verne)
2019 Tlapková patrola - 5.série - Ron Pardo (Kapitán Turbot)
2019 Věřte mi - 1.série - Kenny Blyth (Alan Turner)
2019 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti - 19.série - Paul Fitzgerald (Jason Karr)
2018 12 opic - 4.série - Todd Stashwick (Deacon)
2018 Akta X - 11.série - Karin Konoval (Chucky Poundstone)
2018 Arrow - 5.série – John Barrowman (Malcolm Merlyn)
2018 Castle Rock - 1.série - Frank Ridley (vězeňský zřízenec)
2018 Čas na dobrodružství [dabing Cartoon Networks] - Tom Kenny (Ledový král)
2018 Génius - 2. série - Adrian Schiller (Jaime Sabartés - 2x01) + Jordi Mollà (Dr. Salvador Ruiz - 2x02 ) + Lucas Englander (Daniel-Henry Kahnweiler) + Vincent Londez (André Breton) + Michael McElhatton (Jonas Salk)
2018 Génius - 2. série - T. R. Knight (Max Jacob)
2018 Gotham - 4.série - Damian Young, Andrew Sellon, Thomas Lyons (Warden Reed, Penn, Griffin Krank)
2018 Hap & Leonard - 3.série - Cullen Moss (Tim Garner) + Gary Weeks (agent Glen)
2018 Henry Nebezpečný - Michael D. Cohen (Šmok)
2018 Hotel Transylvánie: Seriál - Dan Chameroy (teta Lydie)
2018 Hráči - 4.série - Rob Corddry (Joe)
2018 Kartel - Alberto Palacio (Gutiérrez)
2018 Kazatel - 3.série - Jason Douglas (satan)
2018 Kevin si počká - 1.série - Lenny Venito (Duffy)
2018 Kitty není kočka - Rove McManus (Cvalík)
2018 Mladí Titáni do toho! - Ricky Jay (vypravěč, popisky)
2018 Na mušce - 1.série - David Haig (Bill)
2018 Najdi si mě v Paříži - Ingo Brosch (Victor Duquet)
2018 Odkaz - Tony Guerrero (Hector Gonzales)
2018 Oslněni světlem - Robert Wieckiewicz (Jacek)
2018 Sladký život - 3.série - Zsolt Végh (Feri)
2018 Slepá láska - Eduardo Santamarina (Luis Alberto Ocaranza)
2018 S.W.A.T. (2017) - 2.série - Peter Onorati (Jeff Mumford)
2018 S.W.A.T. (2017) - 1.série - Peter Onorati (Jeff Mumford)
2018 Tlapková patrola - 5.série - Ron Pardo (Kapitán Turbot)
2018 Tlapková patrola - 4.série - Ron Pardo (Kapitán Turbot)
2018 Tým SEAL - 1.série - Ron Roggé (Bryce)
2018 U Raven doma - 2.série - Mike Massimino (Jimmy)
2018 Vůně zločinu - 1.série - Andrej Debrin (Bulavin)
2017 Agresivní virus - 3.série - Ryan Hollyman (Lar)
2017 Agresivní virus - 3.série - Joaquín Cosio (Angel Guzman Hurtado)
2017 Arrow - 5.série - John Barrowman (Malcolm Merlyn)
2017 Berlínská mise [dabing HBO] - 2.série - Heino Ferch (Joseph)
2017 Cizinka [dabing Prima] - 3.série - Robin B. Smith (McDaniel)
2017 Čas na dobrodružství [dabing Cartoon Networks] - Tom Kenny (Ledový král)
2017 Génius - 1.série - Adrian Lukis (Wilhelm Röntgen) + Predrag Bjelac (Milos Maric - 1x03 - 1x04) + Peter Jacobson (Chaim Weizmann) + Mitchell Mullen (Franklin Roosevelt) + David Dencik (Niels Bohr)
2017 Génius - 1.série - Richard Topol (Fritz Haber)
2017 Henry Nebezpečný - Michael D. Cohen (Šmok)
2017 Hotel Transylvánie: Seriál - Dan Chameroy (teta Lydie)
2017 Hráči - 3.série - Rob Corddry (Joe)
2017 Hypnotizér - Zemanuel Piñero (Suarez)
2017 Kobra 11 - 21.série - Peter Cieslinski (Rolf Zielinski) + Nicolay Weller (Dennis Beckmann) + Marc Schulze (Rupert Simon) + Patrick Günther (Kai Thissen)
2017 Kobra 11 - 20.série - Thomas Schendel (Leonard Krüger) + Thomas Anzenhofer (Thorsten Alberts) + Harald Siebler (Frank Gebhard)
2017 Komisařka Florence - 1.série - Dominique Pinon (Jean-Paul Marchand)
2017 Lví hlídka - 1.série - Phil LaMarr (Goigoi)
2017 Matlock [dabing Barrandov] - 1.série - Lloyd Bremseth (detektiv) / Ted Lehmann (předseda poroty) / Robin Thomas (žalobce Burton Hawkins - 01x05) / Charles Howerton (Donald Kovack) / Jonathan Frakes (žalobce pan Park)
2017 Miliardy - 1.série - Ian Blackman (právník)
2017 Mladí Titáni do toho! - Ricky Jay (vypravěč, popisky)
2017 O myšce a medvědovi (Jean-Louis)
2017 Otec Brown - 5.série - Dean Andrews (Michael)
2017 Pomsta - Engin Hepileri (Hakan Eren)
2017 Požárník Sam - 10.série (Dylis Priceová, Mike, Ben)
2017 Pozůstalí - 3. série - Michael Gaston (Dean)
2017 Síla lásky - 10.série - Leslie Mandoki (Leslie Mandoki)
2017 Sladký život - 2.série - Zsolt Végh (Feri)
2017 Spider-Man - Steve Blum (McGee)
2017 Šťastný Fred (Friday)
2017 Tajný život K.C. - 3.série - François Chau (Zane), Vladimír Kudla – Charlie Robinson (dědeček Othello)
2017 Tlapková patrola - 4.série - Ron Pardo (Kapitán Turbot)
2017 VLCL - Valda Cvalda (král / Sněhůrka)
2016 7T (Chmur)
2016 Arrow - 4.série - John Barrowman (Malcolm Merlyn)
2016 Babar a Baduova dobrodružství - 3.série - Ben Campbell (Velvyslanec)
2016 Blunt Talk - Plané řeči - 2.série - Fred Melamed (Dr. Mendelson)
2016 Bořek stavitel - 19.-20.série - Rob Rackstraw (Rolík) + Brian Cox (Conrad)
2016 Elena z Avaloru - 1.série - Hector Elizondo (Fiero)
2016 Ash vs Evil Dead - 1.série - Peter Feeney (Lem)
2016 Blunt Talk - Plané řeči - 2.série - Fred Melamed (Dr. Mendelson)
2016 Cizinka [dabing AXN] - 2.série - Duncan Lacroix (Murtagh Fraser)
2016 Dokonalý Spider-Man - 4. série - Tom Kenny (Otto Octavius / Doctor Octopus)
2016 Elena z Avaloru - 1.série - Hector Elizondo (Fiero)
2016 Hráči - 2.série - Rob Corddry (Joe)
2016 Lokomotiva Tomáš - 20.série (tlustý přednosta, Gordon, Granty, Victor)
2016 Lví hlídka - 1.série - Phil LaMarr (Goigoi)
2016 Mrtvý bod - 1.série - Lou Diamond Phillips (Saúl Guerrero)
2016 Námořní vyšetřovací služba L.A. [dabing AXN] - 7.série - John Lacy (Oaks)
2016 Otec Brown - 4.série - Richard Braine (Henry Kirkov)
2016 Sherlock Holmes: Jak prosté [dabing Prima] - 4.Série - David Zayas, Jeremy Bobb (Juan Murillo, Agent Gary Burke)
2016 Tajný život K.C. - 2.série - James Logan (Jackal) + Rick Fox (Richard Martin) + Michael McCafferty (Todd Clint)
2016 Tlapková patrola - 3.série - Ron Pardo (Kapitán Turbot)
2016 Top Gear - 23.série (vedlejší role)
2016 Vikingové - 1.série - David Murray (lord Aethelwulf), David Wilmot (Olaf Andwend)
2016 Vzkazy mrtvých - 1.série - Eric Paul (Henri Norbert)
2015 7T (Chmur)
2015 Agresivní virus - 2.série - Daniel Kash (Everett Barnes) + M. John Kennedy (Karl Spurzem) + Juan Carlos Velis (Ortega)
2015 Arrow - 3.série – John Barrowman (Malcolm Merlyn)
2015 Babar a Baduova dobrodružství - 2.série - Ben Campbell (Velvyslanec)
2015 Babar a Baduova dobrodružství - 1.série - Ben Campbell (Velvyslanec)
2015 Blunt Talk - Plané řeči - 1.série - Fred Melamed (Dr. Mendelson)
2015 Castle na zabití - 7. série - David Marciano (Bill Garrett)
2015 Grimm - 4.Série - John Murray, Richard Brake (John Harrison, Hunter)
2015 Hráči - 1.série - Rob Corddry (Joe)
2015 Král džungle - 2.série - Mark Oliver (doktor Scott)
2015 Legenda Korry: Kniha IV. - Rovnováha (Tenzin)
2015 Legenda Korry: Kniha III. - Změna (Tenzin + úvodní titulky)
2015 Lokomotiva Tomáš - 19.série (tlustý přednosta, Gordon, Granty, Victor)
2015 Otec Brown - 3.série - Philip McGinley (Alfons)
2015 Otec Brown - 2.série - Nick Moran (Eddie Monk)
2015 Požárník Sam - 9.série (Dylis Priceová, Mike)
2015 Profil [dabing AXN] - 5.série - Antoine Cholet (Joseph)
2015 Síla lásky - 10.série - Leslie Mandoki (Leslie Mandoki)
2015 Síla lásky - 9.série - Holger Christian Gotha (Curd Heinemann)
2015 Tajný život K.C. - 1.série - Charlie Robinson (dědeček Othello) + Rick Hall (agent) + Larry Udy (školník) + Ed Corbin (policista) + Kurt Scholler (pan Enright)
2015 Tlapková patrola - 3.série - Ron Pardo (Kapitán Turbot)
2015 Tlapková patrola - 2.série - Ron Pardo (Kapitán Turbot)
2015 Tři kluci a nemluvně - 3.série - Anthony Montgomery (Marcus)
2015 Tři kluci a nemluvně - 2.série - Anthony Montgomery (Marcus) + Wayne Brady (Chase Baxter) + Brody Hutzler (Jonathan) + Diedrich Bader (Winston Douglas) + Andy Buckley (profesor Roger Shaw) + Hubert Gant (Steve) + Mario Diaz (tatér)
2015 Tým Škorpion - 1.série - Alimi Ballard (kopilot) + Joel Gretsch (Paul Lane)
2015 Vlčí mládě - 1.série - Steven Brand (Dr. Gabriel Valack 5x01)
2014 Agresivní virus - 2.série - Joaquín Cosio (Angel Guzman Hurtado)
2014 Agresivní virus - 1.série - Daniel Kash (Everett Barnes) + Darrin Baker (Trip Taylor)
2014 Arrow - 2.série - John Barrowman (Malcolm Merlyn)
2014 Cizinka [dabing AXN] - 1.série - Duncan Lacroix (Murtagh Fraser), Petr Pospíchal - Gary Lewis (Colum MacKenzie)
2014 Franklin a Bash - 3.série - David Beeler (Ron)
2014 Griffinovi - 6.-7.série - Mike Henry (John Herbert)
2014 Halt and Catch Fire - PC Rebelové - 1.série - David Wilson Barnes (Dale Butler)
2014 Jak vycvičit draky - 2.série - Chris Edgerly (Tlamoun)
2014 Lařina volba - Slavko Juraga (Ivo Delić) + Filip Nola (Dalibor) + Predrag Petrović (Branko)
2014 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví - 3.série (mistr Jiro)
2014 Legenda Korry: Kniha II. - Duchové (Tenzin + úvodní titulky)
2014 Lokomotiva Tomáš - 18.série (tlustý přednosta, Edvard, Granty)
2014 Lovci zločinců - 2.série - Dan Lauria (Stanley Amis) + Robert John Burke (Patrick Simmons od dílu 2x18)
2014 Otec Brown - 1.série - Barry Sloane (Simeon Barnes), Ivo Novák - Sam Hoare (Norman Bohun)
2014 No Limit - 1x03-1x06 - Jean-Marie Paris (Bouly)
2014 Policajt z New Yorku - 1.série - Jeb Brown (Hank Taylor), Aaron Berg (motorkář)
2014 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba - 2.série - Bradley Clarkson (Ted Hron) + Lewis MacLeod (Alf Toman)
2014 Pozůstalí - 1. série - Michael Gaston (Dean)
2014 Průměrňákovi - 5.série - Brian Doyle-Murray (pan Ehlert)
2014 Sherlock Jak: Detektiv v ZOO (Gorilák)
2014 Síla lásky - 9.série - Holger Christian Gotha (Curd Heinemann)
2014 Síla lásky - 8.série - Tobias Hoesl (Ari Fleischmann)
2014 Sullivan a syn - Will Sasso (Robert Sherman)
2014 Tajemství pravdy - Bruce Spence (Zeddicus Zu'l Zorander)
2014 Tlapková patrola - 2.série - Ron Pardo (Kapitán Turbot)
2014 Tlapková patrola - 1.série - Ron Pardo (Kapitán Turbot)
2014 Velkolepé století - 3.série - Fehmi Karaarslan (Ayas Paša)
2014 Violetta - 1.série - některé díly - Diego Ramos (Hermán)
2014 Wentworth - Aaron Jeffery (Matthew Fletcher)
2013 Bratři a sestry - 5.série - Dale E.Turner (Soudce) + J. Grant Albrecht (Joe Corvus) + Stephen Collins (Charlie)
2013 Dobrá manželka - 4.série - Jeremy Strong (Matt Becker)
2013 Dvojí identita - Omari Newton (policista)
2013 Hodně štěstí, Charlie - 4.série - Eric Allan Kramer (Bob Duncan)
2013 Invaze planktonu (velitel medůza)
2013 Jak vycvičit draky - 1.série - Chris Edgerly (Tlamoun)
2013 Kriminálka Miami - 10.série - Rex Linn (Frank Tripp)
2013 Lařina volba - Slavko Juraga (Ivo Delić) + Filip Nola (Dalibor) + Predrag Petrović (Branko)
2013 Legenda Korry: Kniha II. - Duchové (Tenzin + úvodní titulky)
2013 Lokomotiva Tomáš - 17.série (tlustý přednosta, Henry, Granty)
2013 Městečko záhad (příšera)
2013 Mr. and Mrs. Murder - Jonny Pasvolsky (Peter Vinetti)
2013 Muž s posláním - Bill Irwin (Ron Vinetz)
2013 Nekonečný příběh [dabing Barrandov] - Edward Yankie (Tvaroměnec)
2013 No Limit - Marius Tapulacci (velitel komanda) + Jean-Marie Paris (Bouly)
2013 Pan Am - Jeremy Davidson (Richard Parks)
2013 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba - 2.série - Bradley Clarkson (Ted Hron) + Lewis MacLeod (Alf Toman)
2013 Požárník Sam - 8.série (Dylis Priceová, Mike)
2013 Sami proti času - Tim Wilde (Max Forck)
2013 Scrubs: Doktůrci - 4.série - Martin Klebba (Randall) + Bob Clendenin (Dr. Zeltzer) + David Pressman (Mickey) + James Michael Tyler (terapeut)
2013 Síla lásky - 8.série - Tobias Hoesl (Ari Fleischmann)
2013 Titanic: Krev a ocel - Michael McElhatton (Albert Hatton)
2013 Tlapková patrola - 1.série - Ron Pardo (Kapitán Turbot)
2013 Tučňáci z Madagaskaru - 3.série - Jeff Bennett (Kowalski)
2013 Vesmírní troubové (Nugát)
2013 Violetta - 1.série - některé díly - Diego Ramos (Hermán)
2013 Vlčí mládě - 2.série - Ian Bohen (Peter Hale)
2013 Vojandy - Mark Benton (Frederick Finch)
2012 Bratři a sestry - 5.série - Dale E.Turner (Soudce) + J. Grant Albrecht (Joe Corvus) + Stephen Collins (Charlie)
2012 Cleveland Show - 3.série - Kevin Michael Richardson (Lester Krinklesac)
2012 Dobrá manželka - 3.série - Zach Grenier (David Lee - 3x05)
2012 Dr. House - 8.série - Robert Sean Leonard (Dr. James Wilson)
2012 Glee - 3.série - Iqbal Theba (ředitel Figgins)
2012 Grimm - 1.série - Tim Blough (šerif Munson) + Sebastian Roché (Edgar Waltz)
2012 Hvězdná brána: Hluboký vesmír - 1.-2.série - Lou Diamond Phillips (Plukovník David Telford)
2012 Invaze planktonu (velitel medůza)
2012 Chuck - 5.série - Richard Burgi (Clyde Decker)
2012 Kriminálka Miami - 9.série - Rex Linn (Frank Tripp)
2012 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví - 2.série - Pamela Adlon (Fang)
2012 Legenda Korry: Kniha I. - Vzduch (Tenzin + úvodní titulky)
2012 Lokomotiva Tomáš - 16.série (tlustý přednosta, Gordon, Granty, Victor)
2012 Lokomotiva Tomáš - 15.série (tlustý přednosta, Gordon, Granty, Victor)
2012 Matlock [dabing CBS Drama] – Andy Griffith (Benjamin Matlock)
2012 Misfits: Zmetci - 2.série - Dexter Fletcher (Mike Young)
2012 Misfits: Zmetci - 1.série - Jo Stone-Fewings (Jeremy) + Dexter Fletcher (Mike Young)
2012 Nahoru a dolů - 3.série - Will Ferrell (Ashley Schaeffer)
2012 Pokémon - 15.série (Pokédex, další role)
2012 Puppy in My Pocket (Wallace)
2012 Řeka [dabing AXN] - Ryan O'Quinn (komentátor dokumentu)
2012 Scrubs: Doktůrci - 2.série - Bob Clendenin (Dr. Zeltzer) + Lane Davies (Simon Reid) + John Ritter (Sam Dorian) + David Copperfield (David Copperfield) + Eric Bogosian (Dr. Gross)
2012 Scooby Doo: Záhady s.r.o. - 2.série - - Gary Cole (starosta Fred Jones st.) / Udo Kier (prof. Pericles)
2012 Scrubs: Doktůrci - 1.série – John Ritter (Sam Dorian) + Stephen Furst (Dr. Franklyn)
2012 Síla lásky - 6.série – Holger Christian Gotha (Curd Heinemann)
2012 Svatyně - 4.série – Christopher Heyerdahl (John Druitt)
2012 Šerifové z Texasu – Todd Allen (Mike Edward) + Robert LaSardo (Eduardo Lopez) + T.A. Taylor (Shep Maples) + Christopher Cousins (Craig Wilson)
2012 Tučňáci z Madagaskaru - 3.série - Jeff Bennett (Kowalski)
2012 Vyděděnci - Ashley Walters (Jack Holt)
2012 Zvláštní poldové - Greg Russell Cook (Nick Boorland)
2011 Batman vítězí - 5.série - Tom Kenny (Tučňák) / David Faustino (Lišák) / James Remar (Černá maska) / (titulky)
2011 Bobovy burgery - Kevin Kline (pan Fischoeder)
2011 Borci z Blue Mountain State - 2.série - Brian Bosworth (sám sebe)
2011 Bořek stavitel - 18.série - Rob Rackstraw (Rolík) + Alan Marriott (Hugo)
2011 Cleveland Show - 2.série - Kevin Michael Richardson (Lester Krinklesac)
2011 Cleveland Show - 1.série - Kevin Michael Richardson (Lester Krinklesac)
2011 Dobrá manželka - 1.série - Gbenga Akinnagbe (Pastor Isaiah Easton)
2011 Dr. House - 7.série - Robert Sean Leonard (Dr. James Wilson)
2011 Flash Gordon - Jody Racicot (Dr. Hans Zarkov)
2011 Flashpoint - 3.série - Enrico Colantoni (Gregory Parker)
2011 Glee - 2.série - Iqbal Theba (ředitel Figgins)
2011 Chuck - 4.série - Lou Diamond Phillips (Augusto Gaez) + Richard Burgi (Clyde Decker)
2011 Kriminálka Miami - 8.série - Rex Linn (Frank Tripp)
2011 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví - 1.série - John DiMaggio (Fung)
2011 Legenda Korry: Kniha I. - Vzduch (Tenzin + úvodní titulky)
2011 Lidský terč - 1.série - Bruce Ramsay (plk. Vasquaz) + Christopher Heyerdahl (Connor Dunham)
2011 Lokomotiva Tomáš - 14.série (tlustý přednosta, Edvard, Granty)
2011 Perníkový táta - 3.série - Charles Baker (Skinny Pete)
2011 Perníkový táta - 2.série - Raymond Cruz (Tuco Salamanca) + Charles Baker (Pete)
2011 Polda a polda - Andrew Divoff (Pedro) + Bruce Nozick (Terrence Spivey) + Gregg Henry (Wayne Young) + Carlo Rota (Asher) + Dean Norris (Pike) + Joseph Cortese (Jimmy)
2011 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba - 1.série - Ken Barrie (Ted) + Ken Barrie (reverend Timms) + Kulvinder Ghir (Ajay)
2011 Požárník Sam - 6.série (Dylis Priceová)
2011 Profil [dabing ČT] - 1.série - Christophe Guybet (Jean Liguetti)
2011 Scooby Doo: Záhady s.r.o. - 1.série - Gary Cole (starosta Fred Jones st.- 01x05-01x26) / Udo Kier (prof. Pericles)
2011 Síla lásky - 6.série - Holger Christian Gotha (Curd Heinemann)
2011 Síla lásky - 5.série - Holger Christian Gotha (Curd Heinemann)
2011 Smallville - 9.-10.série - Phil Morris (John Jones) + Gil Bellows (Maxwell Lord) + Chad Donella (Greg Arkin)
2011 Svatyně - 3.série - Christopher Heyerdahl (John Druitt)
2011 Šmoulové [dabing Barandov] (Šprýmař + více rolí)
2011 Tučňáci z Madagaskaru - 2.série - Jeff Bennett (Kowalski)
2011 Vlčí mládě - 1.série - Ian Bohen (Peter Hale)
2011 Změna je život - 2.série - Peter Graham-Gaudreau (Trey Gilbert)
2011 Želvy Ninja (Rocksteady + Burne Thompson)
2010 4400 [dabing Nova] - 3.-4.série - Jeffrey Combs (Kevin Burkhoff)
2010 Asha (papoušek)
2010 Avatar: Legenda o Aangovi - 3.série - Ezekial Rollins, John DiMaggio, Dee Bradley Baker (Chit Sang, herec hrající roli strýčka Iroha, herec hrající roli Pána ohně Ozaie)
2010 Bořek stavitel - 17.série - Rob Rackstraw (Rolík) + Alan Marriott (Hugo)
2010 Cleveland Show - 1.série - Kevin Michael Richardson (Lester Krinklesac)
2010 Dr. House - 6.série - Robert Sean Leonard (Dr. James Wilson)
2010 Flashpoint - 2.série - Enrico Colantoni (Gregory Parker)
2010 Glee - 1.série - Iqbal Theba (ředitel Figgins)
2010 Kid vs. Kat - 2.série - Trevor Devall (Burt Burtonburger)
2010 Kočkopes [dabing Nickelodeon] (Kočka)
2010 Kriminálka Miami - 7.série - Rex Linn (Frank Tripp)
2010 Liga snů - 1.série - Matt Walsh (Mr. Friedman) + Jason Matthew Smith (Angry Boyfriend) + Antonio Gates (Sám sebe) + Guy Stevenson (Angry Bar Patron)
2010 Lokomotiva Tomáš - 13.série (tlustý přednosta, Gordon, Granty)
2010 Nahoru a dolů - 1.série - Will Ferrell (Ashley Schaeffer)
2010 Obhájci [dabing AXN] - Stephen Root (Soudce Taylor) + Raphael Sbarge (Walter)
2010 Odložené případy - 7.série - Danny Pino (Scotty Valens)
2010 Pán času - Simon Day (Stevard)
2010 Perníkový táta - 2.série - Raymond Cruz (Tuco Salamanca) + Charles Baker (Pete)
2010 Perníkový táta - 1.série - Raymond Cruz (Tuco Salamanca)
2010 Pošťák Pat - 5.série - Ken Barrie (Ted Hron) + Ken Barrie (Alf Toman) + Ken Barrie (strážník Selby)
2010 Slayers – Revoluce (Ducuris)
2010 Smallville - 8.série - Dean Cain (Curtis Knox) + James Marsters (Brainiac) + Tim Guinee (Adrian)
2010 Svatyně - 2.série - Christopher Heyerdahl (John Druitt)
2010 Šmoulové [dabing Barandov] (Šprýmař + více rolí)
2010 Tučňáci z Madagaskaru - 2.série - Jeff Bennett (Kowalski)
2010 Vražedná čísla - 5.série - Lou Diamond Phillips (Ian Edgerton)
2010 Želvy Ninja (Rocksteady + Burne Thompson)
2010 Síla lásky - 2.série - Robert Spitz (Andy Zacher)
2009 3-2-1 Tučňáci (kapitán Zrcátko)
2009 Avatar: Legenda o Aangovi - 2.série - Gary Sturgis, Walker Edmiston (Gow, Azulon)
2009 Batman vítězí - 4.série - Maurice LaMarche (Silák) / Tom Kenny (Penguin) / Diedrich Bader (Číslo 1) / Robert David Hall (pilot letadla) / Robert Englund (Riddler) / Roger Rose (robotník Chris) / (titulky)
2009 Batman vítězí - 3.série - Tom Kenny (Oswald Cobblepot / Tučňák) / John DiMaggio (Mugsy) / (titulky)
2009 Dr. House - 5.série - Robert Sean Leonard (Dr. James Evan Wilson)
2009 Flashpoint - 1.série - Enrico Colantoni (Gregory Parker)
2009 Hranice nemožného - 1.série - Chance Kelly (Mitchell Loeb)
2009 Chuck - 2.série - Carl Lumbly (Ty Bennett)
2009 Invaze buranů - Kevin Fry (Policista) + Mike Pniewski (šerif) + Marc Vann (muž)
2009 Kid vs. Kat - 1.série - Trevor Devall (Burt Burtonburger)
2009 Kriminálka Miami - 6.série - Rex Linn (Frank Tripp)
2009 Merlin, kouzelné štěně [dabing DVD] (pan Craptree, paní Traptree)
2009 Nahoru a dolů - 1.série - Will Ferrell (Ashley Schaeffer)
2009 Pobřežní lýtka [dabing Prima] - Robert Ryan (profesor Milosevic)
2009 Pošťák Pat - 5.série - Ken Barrie (Ted Hron) + Ken Barrie (Alf Toman) + Ken Barrie (strážník Selby)
2009 Požárník Sam - 7.série (Dylis Priceová)
2009 Scooby-Doo a Batman - 01x02 a 01x15 - Larry Storch (Joker / Lesní mužík)
2009 Simpsonovi - 20.série (kouzelná HD TV, Tui)
2009 Síla lásky - 2.série - Robert Spitz (Andy Zacher)
2009 Síla lásky - 1.série - Michael Jäger (Carsten Lorenz)
2009 Svatyně - 2.série - Christopher Heyerdahl (John Druitt)
2009 Svatyně - 1.série - Christopher Heyerdahl (John Druitt)
2008 24 hodin - 5.série - C. Thomas Howell (Barry Landes) + Mark Sheppard (Ivan Erwič)
2008 4400 [dabing Nova] - 2.série - Jeffrey Combs (Kevin Burkhoff)
2008 Batman vítězí - 2.série - Tom Kenny (Oswald Cobblepot / Tučňák) / Jesse Corti (náčelník Angel Rojas) / Adam West (starosta Grange) / (titulky)
2008 Batman vítězí - 1.série - Edward James Olmos (náčelník Angel Rojas - 01x01) / Michael Bell (zločinecký šéf č. 2) / Tom Kenny (Oswald Cobblepot / Tučňák) / Clancy Brown (lodní kapitán) / Keone Young (Hideo Katsu) / Adam West (starosta Grange) / John DiMaggio (Mugsy) / Jesse Corti (náčelník Angel Rojas - 01x12, 01x13) / (titulky)
2008 Bořek stavitel - 7.-8.série - Rob Rackstraw (Rolík) + Alan Marriott (Hugo)
2008 Dr. House - 4.série - Robert Sean Leonard (Dr. James Evan Wilson)
2008 Garfield a přátelé - 2.série - Thom Huge (Rik)
2008 Kriminálka Miami - 4.-5.série - Rex Linn (Frank Tripp)
2008 Křehké pouto [dabing Romantica] - Tony Ramos (Miguel Soriano) + José Mayer (Pedro Marcondes Mendes) + (více rolí)
2008 Kutil Tim - 2x09-8x28 (úvodní titulky TV Nova od 2008)
2008 Nová dobrodružství Scooby-Doo - 2.série - Richard Elkins (J.C. 'Gip' Gipson) / Frank Welker (Lance Goodwin) / Michael Bell (Jesse Finster) / Mel Blanc (Rychlík) / Dick Van Dyke (sám sebe) / (úvodní titulky)
2008 Nová dobrodružství Scooby-Doo - 1.série - Pat Harrington, Jr. (Moe) / Larry Storch (Joker - 01x02, 01x15 / Lesní mužík - 01x15) / Ted Cassidy (Lurch) / Casey Kasem (duch kapitána Mrzouta) / John Stephenson (Velký Mysto) / Eddie Anderson (Bobby Joe 'B.J.' Mason) / Richard Elkins (J.C. 'Gip' Gipson) / Frank Welker (Ben Bing / Figurína posedlého vikinga) / (úvodní titulky)
2008 Odložené případy - 5.-6.série – Danny Pino (Scotty Valens)
2008 Pošťák Pat - 4.série - Ken Barrie (Ted Hron) + Ken Barrie (Alf Toman)
2008 Senzační Spider-Man - Daran Norris (J. Jonah Jameson)
2008 Síla lásky - 1.série - Michael Jäger (Carsten Lorenz)
2008 Svatyně - 1.série - Christopher Heyerdahl (John Druitt)
2008 TASS je zplnomocněn prohlásit… [dabing DVD] - Alexej Petrenko (Paul Dick)
2008 Tom a Jerry Kids [dabing Prima] - 3.série (McWolf)
2008 Záchranná loďka Eliáš - Joakim Gunby (Eliáš)
2007 Alias - 4.série] - Angus Macfadyen (Joseph Ehrmann)
2007 Deadwood - 3.série - William Sanderson (E.B. Farnum)
2007 Dr. House - 2.-3.série - Robert Sean Leonard (Dr. James Evan Wilson)
2007 Gilmorova děvčata - 6.série - Yanic Truesdale (Michel Gerard)
2007 Kriminálka Las Vegas - 6.série - Kevin Durand (Conner Daly)
2007 Kriminálka Miami - 3.série - Rex Linn (Frank Tripp)
2007 Lucky Louie - Jerry Minor (Walter)
2007 Mistři hrůzy - 1.série] - Matt Frewer (Wally)
2007 Odložené případy - 3.-4.série - Danny Pino (Scotty Valens)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 4.série - (šnek / Lester Leonard)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 4.série - Rob Paulsen (Horton-Doo)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 4.série - (číšník, Pingel)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 3.série - Charlie Adler (Parukáč, Krusty Baker)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 3.série - (Baron Zmasil)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 2.série - Don Messick (taťka-Doo)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 2.série - Earl Boen (pan Křivák)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 2.série - Dick Gautier (duch Pervise Parkera, pan Dilton)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 2.série - Hal Rayle (Hank Ofenston)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 2.série - James Avery (hamburger, Skippy Johnson)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 1.série - (dinosaurus)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 1.série - Mark L. Taylor (moderátor)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 1.série - Michael Bell (Chmaták Manny Mauler)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 1.série - Frank Welker (pan Morganson)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 1.série - Jerry Houser (bezhlavý skateboardista / Al)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 1.série - James Avery (pan Johnson)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 1.série - Frank Welker (pan Conroy)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 1.série - Michael Bell (Vincent Thorne / Puchavec)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 1.série - (pan Williams)
2007 Štěně jménem Scooby-Doo - 1.série - Jim Cummings (Sýrová obluda / Larry P. Acme)
2007 Ztraceni [dabing Nova] - 2.-3.série – Fredric Lehne (šerif Edward Marsh)
2006 Co nového Scooby-Doo? - 3.série - Dan Castellaneta (šerif McBride)
2006 Co nového Scooby-Doo? - 3.série - James Arnold Taylor (Dr. Laslow Ostwald)
2006 Co nového Scooby-Doo? - 3.série - Michael J. Gough (hlídač #1)
2006 Co nového Scooby-Doo? - 3.série - James Arnold Taylor (Dr. Laslow Ostwald)
2006 Co nového Scooby-Doo? - 3.série - Dan Castellaneta (šerif McBride)
2006 Co nového Scooby-Doo? - 2.série - Dave Foley (Profesor Laslow Ostwald)
2006 Co nového Scooby-Doo? - 2.série - Brian Tochi (J.J. Hakimoto)
2006 Co nového Scooby-Doo? - 2.série - Jeff Bennett (Scar)
2006 Co nového Scooby-Doo? - 2.série - Maurice La Marche (Haze Ferlinguini)
2006 Co nového Scooby-Doo? - 2.série - Irene Bedard (Cody Longová)
2006 Co nového Scooby-Doo? - 1.série - (Mimozemšťan)
2006 Deadwood - 2.série – William Sanderson (E.B. Farnum)
2006 Dr. House - 1.série – Robert Sean Leonard (Dr. James Evan Wilson)
2006 JerichoMichael Gaston (Gray Anderson)
2006 Kriminálka New York - 2.série – John Billingsley (Cecil Arthur)
2006 Láska k zblázněníJorge Aravena (Arnaldo) + Yanis Chimaras (Luciano Santibáñez)
2006 Oban – Nebeské lodě (Don Wei)
2006 O.C. - 2.série – Johnny Messner (Lance Baldwin)
2006 Odložené případy - 1.-2.série – Danny Pino (Scotty Valens)
2006 Pošťák Pat - 3.série - Ken Barrie (Ted Hron) + Ken Barrie (Alf Toman)
2006 Požárník Sam - 5.série (Dylis Priceová)
2006 Případy detektiva Murdocha – Matthew MacFadzean (George Crabtree)
2006 Sandokan [dabing Prima] (Sujodáma + kapitán Collins)
2006 Scooby-Doo - 1.série - Casey Kasem (strýček Shagworthy - 01x06) [na konci epizody]
2006 Scooby-Doo a Scrappy-Doo - 4.série - (vysoký gauner) + (Bolton)(vousatý lupič), Jiří Hromada - (tlustý lupič) + (Miclosh) + (přítel) + (gorila)+ (lidé ve výtahu) + (tlustý lupič) + (Crimes)
2006 Scooby-Doo a Scrappy-Doo - 3.série - (prodavač lístků) + (drak) + (mistr Marvo) + (Rudý Baron) + (Baron van Luftvagen) + (kytka) + (Rugbysta) + (Velkotlap)
2006 Scooby-Doo a Scrappy-Doo - 2.série - (doktor) + (strom) + (dav) + (domorodec #2) + (příšera) + (kosmonaut) + (žralok) + (seržant) + (Bandita) + (hlas u vstupu) + (špion)
2006 Scooby-Doo a Scrappy-Doo - 2.série - John Stephenson (lupič) / (kaskadér - 02x04.1) / (ručník - 02x05.2) / (hlasy duchů - 02x06.1) / (doktor) / (strom) / (dav) / (domorodec #2) / (příšera) / (kosmonaut) / (žralok) / (Bandita) / (hlas u vstupu) / (špion)
2006 Scoobyho hvězdná Olympiáda - 1.série - John Stephenson (Baron Drsňák) / Daws Butler (Smůlolep) / Bob Holt (Opičák)
2006 Sezame, pojď si hrát (Bohoušek, Třepoun)
2006 Superpes Krypto - Michael Daingerfield (Superman)
2006 Svět Elmo (komentář v tv, vedlejší role+titulky)
2006 Terra Nostra - Gésio Amadeu (Kočí Damian + více rolí)
2006 Ztraceni [dabing Nova] - 1.série - Fredric Lehne (šerif Edward Marsh)
2005 24 hodin - 3.série - Joe D'Angerio (Osterlind) + Mark Rolston (Bruce Foxton) + Doug Savant (Craig Phillips)
2005 Buffy, přemožitelka upírů [dabing STV] - 4.série - Armin Shimerman (Ředitel Snyder)
2005 Čtyři z tanku a pes [dabing DVD] - Franciszek Pieczka (Gustík Jelen)
2005 Deadwood - 1.série - William Sanderson (E.B. Farnum)
2005 Kobra 11 - 9.série - Peter Benedict (Gernod Soldan) + Joris Gratwohl (Kevin Dahmer) + Klaus Lehmann (Uwe Schenk)
2005 Kobra 11: Nasazení týmu 2 - 2.série - Matthias Oelrich (Lorenz) + Michael Rast (Tobias Meurer) + Michael Rast (Darius Novak)
2005 Kocour Cliff [dabing Nova] (Iggy Nutmeg)
2005 Láska k zbláznění - Jorge Aravena (Arnaldo) + Carlos Augusto Maldonado (Caliňo) + Roberto Lamarca (Tobías San Juan) + Fernando Villate (Goliath Gonzalez)
2005 Liga špačků (Henchmen)
2005 Na pomezí záhad - 1.série - Barry Corbin (Prof. Rudy Sullivan) + Eric Keenleyside (Steve Lipton) + Nathaniel DeVeaux (Lewis Kane)
2005 Pošťák Pat - 2.série - Ken Barrie (Ted Hron) + Ken Barrie (Ted Hron) + Ken Barrie (strážník Slezák)
2005 Plastická chirurgie s.r.o. - 1.-2.série - Robert LaSardo (Escobar Gallardo)
2005 Příhody Pižly MžikaMel Brooks (beran Willy)
2005 Terra Nostra - Gésio Amadeu (Kočí Damian + více rolí)
2004 Bořek stavitel - 5.-6.série - Rob Rackstraw (Rolík) + Alan Marriott (Hugo)
2004 Chip a Dale [dabing Disney] (kocour Meps)
2004 Kobra 11 - 8.série - Guido A. Schick (Wolf Schuster)
2004 My z Kačerova [2.dabing] (Felix Skořápka + Robokačer)
2004 O.C. - 1.série - Brian McNamara (Carson Ward)
2004 Chip a Dale [dabing Disney] (kocour Meps / další postavy)
2004 Simpsonovi - 14x21 - Nancy Cartwright (Nelson Muntz)
2004 Simpsonovi - 14.série (Keith Richards)
2004 Simpsonovi - 14.série - Adam Wesr (Batman)
2004 Vášeň a nenávist - Ramiro Huerta (Tirso)
2004 Wolffův revír - Eckhard Heise (policista Horst Buchwald)
2003 Bořek stavitel - 3.-4.série - Rob Rackstraw (Rolík) + Alan Marriott (Hugo)
2003 Herkules - Paul Shaffer (Hermes)
2003 Kachorra - Gino Renni (Chichila Pichotela)
2003 Kobra 11 - 9.série - Holger Hauer (Heinz Zadek)
2003 Křehké pouto [dabing Prima] - Tony Ramos (Miguel Soriano)
2003 Luz María - Julio Marcone (Vicente León)
2003 Ošklivka Betty - Julián Arango (Hugo Lombardi)
2003 Show Jerryho Seinfelda - 5.-6.série - Jason Alexander (George Costanza)
2003 Sokolí oko - Garwin Sanford (kapitán Taylor Shields)
2003 Vášnivý polibek - Carlos Monden (Ignacio Ballesteros)
2003 Ztracený svět [dabing Nova] - 3.série - Steven Vidler (kapitán Mark Askwith)
2002 Bill a Ben (bodlák)
2002 Conan - Steve Mattila (Yara)
2002 Milagros - Paco Varela (Poručík Godofredo "Fredo" del Aguila - pozdější epizody + více rolí)
2002 Nejdražší poklad - Carlos Cámara Jr. (Antonio Zurli)
2002 Yago, syn džungle - Carlos Nieto (Daniel López 'El Sordo')
2002 Ztracený svět [dabing Nova] - 1.série - Steven Vidler (kapitán Mark Askwith)
2001 Bořek stavitel - 1.-2.série - Rob Rackstraw (Rolík) + Alan Marriott (Hugo)
2001 Kobra 11 - 5.série - Frank Smilgies (Herbert) + Atto Suttarp (Jens Habermann)
2001 Raymonda má každý rád - 2.série - Andrew Williams (Cool muž) + Roy Firestone (Roy Firestone) + Dave Attell (Dave) + Stephen Bruno (lupič)
2001 Ztracený svět [dabing Nova] - 1.série - William McInnes (Hans Dressler)
2000 Akta X - 6.série - David Denman (Wallace Schiff)
2000 Buffy, přemožitelka upírů [dabing Nova] - 3.série - Armin Shimerman (Ředitel Snyder)
2000 Divoký anděl - Osvaldo Giudi (Bernardo Avelleyra)
2000 Garfield a přátelé - 1.série - Thom Huge (Rik)
2000 Pensacola: Zlatá křídla - 2.série - Brixton Karnes (kapitán Lloyd 'Balvan' Burton) + Brent Huff (Steve 'Psycho' Kessick)
2000 Raymonda má každý rád - 1.série - Kareem Abdul-Jabbar (Kareem Abdul-Jabbar) + Dave Attell (Dave) + Desmond Howard (Desmond Howard)
2000 Sezame, otevři se - 3.série (Bohoušek)
2000 Star Trek: Nová generace - 6.série - Brent Spiner (Dr. Noonien Soong)
1999 Divoký anděl - Osvaldo Giudi (Bernardo Avelleyra)
1999 Profesionálové [dabing Nova] - 3.epizoda - Richard Hampton (Morgan)
1999 Profesionálové [dabing Nova] - 2.epizoda - Stefan Kalipha (Wences)
1999 Případ pro Sam - 2.série - Wayne Pére (Jimmy Coniglio), Bruce McCarty (Lonnie Simmons), Stephen Bohrer (Stephen Beck), Gary Frank (James Davison)
1999 Schimanski - Nikolas Lansky (Boyson) / Sven Medvesek (hoteliér)
1999 Simpsonovi - 9x19 - Nancy Cartwright (Ralph Wiggum)
1999 Star Trek: Nová generace - 6.série - Brent Spiner (Dr. Noonien Soong)
1999 Star Trek: Nová generace - 5.série - Michael Snyder (Qol)
1998 Kobra 11 - 2.série - Frank Kessler (Unger) + Thomas Bestvater (Müller) + Hans Werner Olm (Dahlhaus)
1998 Kobra 11 - 1.série - Ulrich Bähnk (Anton) + Horst-Günter Marx (Robert Wessels) + Urs Remond (Wieland) + Silke Matthias (Frau Mettner)
1998 Krok za krokem - 6.série - Bronson Pinchot (Jean-Luc Rieupeyroux)
1998 Milénium - Chris Bradford (řidič)
1998 Nemocnice Chicago Hope - 3.série - Reg Rogers (Elks Williams)
1998 Noddy (pan Fešák)+(pan Kýválek)+(opičák Bertík)+(lord Žirafa)
1998 Pensacola: Zlatá křídla - 1.série - Michael Harris (Kyle Corbin)
1998 To je vražda, napsala - 7.-8.série - Larry Wilcox (Dave Hastings) + Randy Brooks (detektiv John Coop Jr.)
1997 Helena a její chlapci - Moise Crespy (Ismo)
1997 Maska - Neil Ross (poručík Mitch Kellaway) + Jim Cummings (hlídač ve vězení) + Jim Cummings (Billy Bo Bob) + Jim Cummings (Jed Jigsen Jededine)
1997 Perry Mason - 17.epizoda - Peter Jurasik (Gary Slate)
1997 Sezame, otevři se - 2.série (Bohoušek)
1997 Star Trek: Nová generace - 5.série - Michael Snyder (Qol)
1997 Šmoulové [dabing Nova] (Šprýmař + Don Šmoulič + Horník)
1997 To je vražda, napsala - 5.-6.série - Brad Dourif (Dr. Overman) + Hunt Block (otec Donald Barnes) + Kiel Martin (Danny Snow) + Roscoe Born (Lenny)
1997 Vládci kouzel - Andrew McFarlane (Brian Reynolds)
1997 Walker, Texas Ranger - 2.série - David Beecroft (profesor Alan Billbon)
1997 Žraloci - Peter Newman (Mako, Ryboň)
1996 Kostrouni (Justin "Krystal" Steele + více rolí)
1996 Sezame, otevři se - 1.série (Bohoušek)
1996 Simpsonovi - 6.série - Pamela Hayen (Milhouse van Houten)
1995 Magnum [dabing Premiéra] - Jeff MacKay (poručík McReynolds + více rolí)
1995 To je vražda, napsala - 1.-2.série - Paul Carafotes (Ramon, lodní steward) + Lawrence Pressman (George Reed) + Gregory Paul Martin (Danny Briggs)
1994 Animáci [dabing ČT] (Yakko Warner)
1994 Manuela [dabing Premiera] - Jorge Martinez (Fernando Salinas) + Fabian Pizzorno (Leopoldo)
1994 Magnum [dabing Premiéra] - Jeff MacKay (poručík McReynolds + více rolí)
1994 M*A*S*H: Suvenýry - Michael Bell (Willie Stratton)
1994 Simpsonovi - 5.série - George Harrison (George Harrison)
1994 Simpsonovi - 4x18 - Harry Shearer (Lenny Leonard)
1994 Simpsonovi - 4.série - Pamela Hayen (Milhouse van Houten)
1994 Zrozen ze síly blesku - Ken Olandt (detektiv Zachary Stone)
1993 Beverly Hills 90210 - 1.série (titulky)
1993 Covington Cross - 11.epizoda - Mark Hadfield (Evan)
1993 Covington Cross - 9.epizoda - Michael Carter (lord Lambert)
1993 Covington Cross - 8.epizoda - Gérard Dimiglio (Martine)
1993 Covington Cross - 5.epizoda - James Nesbitt (Humphrey)
1993 Covington Cross - 1.epizoda - Greg Wise (Henry z Gaultu)
1993 Simpsonovi - 4.série - Pamela Hayen (Milhouse van Houten)
1993 Simpsonovi - 3x04 - Phil Hartman (Troy Mc Clure)
1993 Simpsonovi - 3.série (Milhouse van Houten + Otto Man + Vočko)
1993 Simpsonovi - 2x18 - Hank Azaria (Carl Carlson)
1993 Simpsonovi - 2.série - Pamela Hayen (Milhouse van Houten), Harry Shearer (Otto Man)
1992 Gumídci (kameník)
1992 Sever a Jih - Whip Hubley (poručík Stephen Kent - 2x02, 2x04) /14.část/
1992 Sever a Jih - Billy Drago (zrádce), Bryan Cranston (plukovník Austin)
1992 Simpsonovi - 2x01 - Russi Taylor (Martin Prince)
1992 Simpsonovi - 2.série - Pamela Hayen (Milhouse van Houten), Harry Shearer (Otto Man)
1992 Simpsonovi - 1x12 - Harry Shearer (Reverend Timothy Lovejoy)
1992 Simpsonovi - 1x10 - Pamela Hayen (Milhouse van Houten), Harry Shearer (Reverend Timothy Lovejoy)
1991 Gumídci (kameník)
1991 Chip a Dale [dabing ČST] - 3.série (hlášení v rádiu) + (Hu-Ju)
1991 Chip a Dale [dabing ČST] - 3.série - Gregg Berger (doktor) + ? (muž v okně)
1991 Chip a Dale [dabing ČST] - 3.série (poštovní holub) + (moderátor)
1990 Hrabě Káčula [dabing ČST] (mrkev)
1990 Chip a Dale [dabing ČST] - 2.série (hlášení v ZOO) + (muž v ZOO)
1990 Chip a Dale [dabing ČST] - 2.série (1. policista) + (2. policista) + (policista ze zásahové jednotky)
1990 Chip a Dale [dabing ČST] - 2.série (2. kulisák) + (2. ryba v akváriu) + (1. bulík)
1990 Chip a Dale [dabing ČST] - 2.série - Rob Paulsen (Tito Manuel Idalgo)
1990 Chip a Dale [dabing ČST] - 2.série - Corey Burton (Snout, krysa) + ? (2. krab)
1990 Chip a Dale [dabing ČST] - 2.série - Rob Paulsen (Rakvář Klouzek) + (tlustý rádce)
1990 Chip a Dale [dabing ČST] - 2.série (krysa Moe) + (opravář) + (2. vědec) + (2. zloděj)
1990 Chip a Dale [dabing ČST] - 2.série (2. muž na ulici) + (starý myšák) + (myší otrok) + (náčelník policie)
1990 Chip a Dale [dabing ČST] - 1.série (myšák) + (režisér)
1990 Chip a Dale [dabing ČST] - 1.série - Jim Cummings (Cruiser)
1990 Willy Fog na cestě kolem světa (drožkář, 3. díl + více malých rolí)
1988 Šmoulové [dabing ČST] (dřevorubec)
1987 Profesionálové [dabing ČST] - Ricky Wales (chuligán)
1985 Dva roky prázdnin [dabing ČST] (komparz)
1985 Včelka Mája (mravenec)

MINISÉRIE
2018 Nepříteli nablízku - Alfred Molina (Harold Lindsay-Jones)
2018 Tisk - Matt Rippy (Max)
2016 37 dní - cesta k 1. světové válce [dabing Viasat] - Bernhard Schütz (Helmut Moltke)
2016 Hrdinové od Alana - Jeremy Davies (Ephraim Knowles) + Antonio de la Vega (Almonte)
2016 Hrdinové od Alana - Robert Knepper (Empresario Buckley - 1x09)
2015 1864 - Peter Benedict (Edwin von Manteuffel)
2014 Bílá královna - James Frain (lord Warwick)
2013 Poslední nepřítel - Christopher Fulford (George Gibbon)
2011 Asteroid Kassandra [dabing FilmBox] - Jason Alexander (dr.Chetwyn)
2011 Čarodějky ze země Oz - Ari Zagaris (Allen)
2010 Osudová láska Jany Eyrové (titulky)
2009 Cesta kolem světa za 80 dní [dabing Film+] - Roddy McDowall (McBaines) + Jean-Pierre Castaldi (Lenoir) + Lane Cooper (Kyaukese) + Bruce Troy Davis (kapitán Lacey) + James Sikking (Jenks) + (další malé role)
2009 Cyber City Oedo 808 (Shunsuke Sengoku / Sengoku)
2009 Dead Set - Kevin Eldon Joplin + (titulky)
2009 Rytíři krvavé oceli - Peter Bryant (Swope), (titulky)
2008 Já, Claudius [dabing DVD] - Guy Slater (posel Metellus)
2008 John Adams
2007 Záhada Bermudského trojúhelníku [dabing Nova] - Lou Diamond Phillips (Meeno Paloma)
2006 Fallen - Rick Worthy (Camael)
2003 Šogun [dabing Prima] - Damien Thomas (otec Alvito)
1998 Lucky: Příběh jednoho života - Jimmie F. Skaggs (Whitejack)
1997 Vichry války [dabing Prima] - David Dukes (Leslie Slote)
199x Modrá a šedá - Warwick Sims (hrabě Von Ziller)

DOKUMENTY:
2019 Vesmír: Místo pro život
2018 Život začíná po stovce
2017 Antonov 225 Mrija
2017 Hitlerova armáda smrti: Das Reich
2017 Pátrání po Hitlerově bombě
2017 Poslední cesta tygra jménem Zlomený ocas
2017 V2: Nacistická raketa
2016 Císařovny starověkého Říma
2016 Exodus: Hledání pravdy
2015 Na stopě nesmrtelnosti
2016 Nedotknutelní: Opojení mocí
2016 Slavné bojové akce 2. světové války (komentář)
2015 Londýnský super tunel [dabing Viasat Explore]
2014 Jack Rozparovač: Skutečný příběh
2014 Rychlé peníze - prodej drog / How to Make Money Selling Drug
2014 Růže: Vůně a trny
2014 Senna [dabing Prima]
2014 Svět smyslů
2014 Utajená katastrofa Dne D
2014 Váleční kšeftaři: Druhá světová z druhé ruky
2014 Vězněm v cizině - 7×01 - 7×10
2014 Vězněm v cizině - 6.série
2014 Zaříkávač medvědů
2014 Zločinecká impéria
2013 Akta Z
2013 Svět za 50 let [dabing Prima]
2013 Vězněm v cizině - 5.série
2013 Vězněm v cizině - 4.série
2012 Akta Z
2012 Arábie
2012 Nacistický Titanic (vypravěč)
2012 Nejúžasnější hotely světa
2012 Smrtící válečníci [dabing Nova]
2012 Za kokpitem
2011 Fakta nebo fikce
2011 Největší tankové bitvy [dabing ČT] - 1.série
2010 Chladnokrevné zločiny [dabing Spektrum]
2010 Lihovary
2010 Příběh pana Beana [dabing Barrandov]
2010 Smrtící válečníci [dabing DVD]
2010 Smrtící válečníci [dabing Spektrum]
2009 Mistři švindlu
2009 Zapni a jeď
2008 Soukromé armády
2008 Tygří letka
2008 Vteřiny před katastrofou - 2.-3.série
2008 Vzestup peněz
2006 Americká bizarní jídla [dabing Travel Channel] - Andrew Zimmern (Andrew Zimmern)
2006 Madonna: Hra na pravdu [dabing MGM]
2006 Megatovárny [dabing Dicovery Channel]
2006 Titanic - Prokletá loď
2005 Nigel Marven a lovci jedů - Nigel Marven (sám sebe)
2005 Příběh pana Beana [dabing Nova]
2003 Výdobytky průmyslové revoluce (komentář)
2003 Aljaška: Duch divočiny - Charlton Heston (sám sebe - průvodce filmem)
2002 Kybernet (komentář)
2001 Kybernet (komentář)
2000 Kybernet (komentář)
20xx Rakousko
1999 Kybernet (komentář)
1998 Kybernet (komentář)
1998 Titanica
1997 Kybernet (komentář)
1997 Bláznivé sporty (komentář)

REALITY SHOW:
2019 Válka skladů - 10.-11. série (Dan Dotson)
2018 Špinavé práce - 6.série
2018 Špinavé práce - 5.série
2016 Gigolové - 5.série - Brace Land (sebe)
2016 Mistři aukcí - 4.- 5.série
2015 Gigolové - 4.série - Brace Land (sebe)
2015 Gordon Ramsay: Famózní kuchyně [dabing Mňam TV] - Gordon Ramsay (sám sebe)
2015 Válka skladů - 1.-5. série (Dan Dotson)
2014 Gigolové - 3.série - Brace Land (sebe)
2014 Válka skladů [dabing History Channel] - 5.série (Dan Dotson, Dave Hester, komentář, Darrell Sheets, Barry)
2013 Chyceni při činu
2013 Kdo přežije - 8.série - Tom Buchanan
2013 Mistři aukcí - 1.- 3.série
2013 Pevnost Boyard - 21.-23.série
2013 Pevnost Boyard - 17.-19.série
2013 The Hero - Dwayne Johnson (sám sebe)
2013 Válka skladů [dabing History Channel] - 4.série (Dan Dotson, Dave Hester, komentář, Darrell Sheets, Barry)
2013 Válka skladů [dabing History Channel] - 3.série (Dan Dotson, Dave Hester, komentář, Darrell Sheets, Barry)
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 14.série - Michael
2012 Amazing Race: O milion kolem světa - 8.série (Wally Bransen) + (Mark Schroeder)
2012 Dobyvatelé ztracené pravdy - Josh Gates (sám sebe)
2012 Drtivka - Top Town
2012 Kdo přežije - 3.série - Tom Buchanan
2012 Tuningové války - 2.série
2012 Tuningové války - 1.série
2012 Válka skladů [dabing History Channel] - 3.série (Dan Dotson, Dave Hester, komentář, Darrell Sheets, Barry)
2012 Válka skladů [dabing History Channel] - 2.série (Dan Dotson, Dave Hester, komentář, Darrell Sheets, Barry)
2012 Válka skladů [dabing History Channel] - 1.série (Dan Dotson, Dave Hester, komentář, Darrell Sheets, Barry)
2010 Drtivá porážka - 3.série
2009 Drtivá porážka - 2.série - Michael Irvin (spolumoderátor)
2008 Lenssen & Spol. - Mark Blomberg (Mark Blomberg)
2007 Lenssen & Spol. - Mark Blomberg (Mark Blomberg)
2006 Lenssen & Spol. - Mark Blomberg (Mark Blomberg)
1999 Pevnost Boyard - 10.série
1998 Pevnost Boyard - 9.série
1997 Pevnost Boyard - 8.série
1996 Pevnost Boyard - 1.-7.série

PC HRY:
2019 Shakes & Fidget Remastered (paladin, městský hlídač)
2016 Deus Ex: Mankind Divided (kolemjdoucí)
2014 League of Legends (Ryze; Shaco)
2013 Rescue 2013: Město v ohrožení (policista)
2012 Disney Epic Mickey 2: Dvojitý zásah (vypravěč)
2012 Phineas a Ferb: Nové vynálezy (Major Monogram, Dutošvarc)
2012 Wargame: Evropská krize (voják)
2012 Where's My Perry (Major Monogram)
2010 Kobra 11: Highway Nights (překupník aut, závodník)
2010 Mafia II: Zrada Jimmyho (Sal Gravina)
2010 Na vlásku
2008 Madagaskar 2 - Chris Miller (Kowalski)
2008 Turok (Joseph Turok)
2007 Colin McRae: DiRT (spolujezdec - navigátor)
2007 Juiced 2: Hot Import Nights (Biggi)
2007 Prasátko a jeho velký piknik - Jim Cummings (Tygr) + Ken Sansom (Králíček)
2007 Zaklínač (Šemko)
2005 Juiced (Biggi)
2005 Vietcong 2 (kapitán Rosenfield)
2004 Chicago 1930
2004 Scooby-Doo! Prokletí sfingy (Scrappy-Doo - nápověda)
2004 Vietcong: Fist Alpha (Rosenfield)
2003 Gorky Zero: Továrna na otroky (mluvčí Henry, ochranka 2)
2003 Scooby-Doo! Přízrak tajemného rytíře (Scrappy-Doo - nápověda)
2003 Scooby-Doo! Záhada ve městě duchů (Scrappy-Doo - nápověda)
2003 Snajper
2003 Vietcong (kapitán Rosenfield)
2003 Vietcong: Red Dawn ("Šestka")
2003 Jen počkej! Píseň pro zajíce (hroch, husa)
2002 Simon the Sorcerer 3D (právník)
2002 Mafia: The City of Lost Heaven (Vito Scaletta, úředník v bance, gangster v přístavu, zákazník v taxíku)
1998 Gordiho filmové dobrodružství (Fabián, hlasatel, šéf dvou zlodějů)
1998 Gordiho logické hry - Supermozek (vysvětlování logických postupů)
1998 Gordiho zábavné hry (antivirový policista)
1998 Hovniválové aneb Záhada komixu (zmrzlinář, informátor, sluníčko)

TRAILERY:
2019 Angry Birds ve filmu 2 - trailer A
2018 Asterix a tajemství kouzelného lektvaru - Philippe Morier-Genoud (Caesar)
2018 Kubík hrdina - trailer B - Thomas Arnold (Lišák)
2018 V husí kůži - trailer
2017 Valerian a město tisíce planet - trailer C - Clive Owen (Filitt)
2017 Valerian a město tisíce planet - trailer B - Clive Owen (Filitt)
2014 Asterix: Sídliště bohů - trailer - Serge Papagalli (Majestatix)
2014 Pošťák Pat - trailer - Robin Atkin Downes (Simon Cowbell)
2013 Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese - trailer - José Mota (Freddy)

ZPĚV
SERIÁLY
2009 3-2-1 Tučňáci (úvodní píseň)
2009 Merlin, kouzelné štěně [dabing DVD] (úvodní píseň)
2006 Sezame, pojď si hrát (Bohoušek)

POSTSYNCHRONY
FILMY:
2008 Nejkrásnější hádanka - Martin Lukáč (loupežník)
1989 Vrať se do hrobu - Jan Trávníček (spolužák Bohdan Milický)
2007 Poslední vlak - Ivan Siegel (Mendel)
Tomáš Slach
 
Příspěvky: 364
Registrován: 19 črc 2016 11:04
Bydliště: Praha

Zpět na P-T - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály