Inka Šecová

Máte svého oblíbence od P do T? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Inka Šecová

Příspěvekod filip » 03 srp 2010 01:45

Obrázek
Narozena: 15.4.1943
Zemřela: 4.1.2019
Varianta jména: Jiřina Šecová

Ukázka dabingu:

(2013 - Nebraska, autor filip)


(2004 - Městečko South Park, autor Olda808)

POSLEDNÍ AKTUALIZACE: 21.7.2019

DABING
FILMY:
2017 Rick a Morty - voice test - Patricia Lentz (Joyce Smithová)
2016 Trable o Vánocích - June Squibb (teta Fishy)
2015 Naši sousedé Jamadovi - Chôchô Miyako (Kikučiho babička)
2015 Panda a malá panda - ? (babičky Mimiky)
2014 Darebák David: Film - Prunella Scales (prateta Petra)
2014 Dvojník - Susan Blommaert (Liz)
2013 Malá Dorritka - Patricia Hayes (Affery)
2013 Nebraska [dabing DVD] - June Squibb (Kate Grantová)
2013 Podzimní vítr - Jeanette Nolan (Ora Mae Hankinsová)
2013 Pomsta a spravedlnost - Gabrielle Rose (Rebecca Shawová)
2013 Zlá sezóna [dabing MGM] - Lillian Zuckerman (paní Steinová)
2012 Bosonohý kluk (malé role)
2012 Konstanta - Jadwiga Colonna-Walewska (starší žena)
2012 Náhradnice - Jeannie Fisher (Aileen)
2012 Operace Blue Sky [dabing MGM] - Angela Paton (Dottie Owensová)
2012 Rosamunde Pilcherová: Na křídlech lásky - Monika Peitsch (Frances Silverová)
2012 Rosamunde Pilcher: Presumpce lásky - Tina Gray (Charlotte Bingham)
2012 Santův učeň - Line Renaud (Solange)
2011 Hrdina (malé role)
2011 Je tady někdo? - Thelma Barlow (Ena)
2011 Joe Dancer: Hořká pilulka [dabing MGM] (malé role)
2011 Šílenec (malé role)
2011 Záchranné lano (malé role)
2010 Legenda pekelného domu [dabing Prima] (malé role)
2010 Líbat Jessicu Steinovou [dabing Prima] - Esther Wurmfeld (babička Ester)
2010 Rande s hvězdou - Alice Hirson (babička Olsonová)
2010 Rande v Římě - Judith Malina (Umbertova babička)
2010 Romulus, můj otec (malé role)
2010 Sin Nombre (malé role)
2010 Toy Story 3: Příběh hraček - voice test - Kristen Schaal (Trixie)
2010 Závrať [dabing Prima] (malé role)
2010 Z terasy - Marie Blake (Nellie) + Dorothy Adams (Mrs. Benziger)
2009 Báječný svět shopaholiků - Julie Hagerty (Hayley)
2009 Koralína a svět za tajnými dveřmi - Carolyn Crawford (Wybiho babička)
2009 Králíček Sameťáček aneb Jak hračky ožívají - Chandler Wakefield (králíček Sameťáček)
2009 Ledový sen - Anne Sward (Ginger)
2009 Líbej mne, hlupáčku [dabing ČT] - Doro Merande (paní Pettiboneová)
2009 Moskva slzám nevěří (malé role)
2009 Na každého jednou dojde [dabing ČT] - Irene Handl (paní Priceová)
2009 Neuvěřitelná dobrodružství Italů v Rusku [dabing DVD] (malé role)
2009 Paintball - Lada Rudakova (zpravodajka)
2009 Přijít a zazářit - Ellie Haddington (Frances)
2009 Skoro celá pravda - Ginette Bellue (Pauline Andertonová)
2009 Starší syn (malé role)
2009 Tančit je lepší - Tsilla Chelton (Tatiana)
2009 Tři dny Kondora [dabing DVD] (malé role)
2009 Valentýn králíčka Bugse - June Foray (Babča)
2009 Velikonoční taškařice králíčka Bugse - June Foray (Babča)
2008 Halloween - Dee Wallace (Cynthia Strodeová)
2008 Hvězdná brána: Archa pravdy [dabing DVD] - Gabrielle Rose (starší Alteránka)
2008 Kmotr II [dabing DVD] (malé role)
2008 Kosmetička a zvíře (malé role)
2008 Lovci draků (malé role)
2008 Oktoberfest - Cloris Leachman (babička - děvka)
2008 Procházka po Měsíci (malé role)
2008 Sněhový dort - Selina Cadell (Diane Wootonová)
2008 Winx Club - Výprava do ztraceného království - Pasquale Anselmo (Lysslis)
2007 Miss Potter - Matyelok Gibbs (paní Wigginová)
2007 Pád Berlína [dabing DVD] - Sofiya Giatsintova (Alexejova matka + více rolí)
2007 Prokletí smrti - Giovanna Galletti (baronka Grapsová) + Franca Dominici (Martha)
2007 Příběh opravdového člověka [dabing DVD] (malé role)
2007 Táta na plný úvazek [dabing ČT] (malé role)
2007 Vzestup [dabing DVD] (malé role)
2007 Zápisky o skandálu [dabing DVD] (malé role)
2006 Balada o vojákovi [dabing DVD] - Antonina Maximova (matka)
2006 Blokáda I [dabing DVD] (malé role)
2006 Blokáda II [dabing DVD] (malé role)
2006 Co je šeptem... (malé role)
2006 Správný ženský jsou do kulata - Julia Vera (Gorgonia)
2005 Americký ocásek [dabing DVD] - Pat Musick (Tony Toponi)
2005 Americký ocásek 2: Na divokém Západě [dabing DVD] (malé role)
2005 Americký ocásek 3: Poklad na Manhattanu [dabing DVD] - Pat Musick (Tony Toponi)
2005 Americký ocásek 4: Záhadná příšera [dabing DVD] - Pat Musick (Tony Toponi)
2005 Deník princezny (malé role)
2005 Jarmark marnosti - Geraldine McEwan (lady Southdownová)
2005 Jeho fotr, to je lotr! - Myra Turley (sestra)
2005 Moderní Popelka - Mary Pat Gleason (Eleanor)
2005 Sex ve velkoměstě [dabing Nova] - Teri Garr (madame Hugonautová)
2005 Tom a Jerry: Rychle a chlupatě - Charlie Adler (Babča)
2004 Garfield ve filmu - Debra Jo Rupp (máma krysa)
2004 Jedovatý břečťan (malé role)
2004 Kevin ze severu (malé role)
2004 Mickeyho kouzelné Vánoce: Zavaleni sněhem v Myšmaši - Pat Carroll (Uršula)
2004 O Popelce trochu jinak - Ann Overstall Comfort (dáma Pruyn)
2004 První zimní sníh - Miriam Margolyes (Sean)
2004 Správní chlapi (malé role)
2004 Ztracený dárek (malé role)
2003 Arnoldovy patálie - Tress MacNeille (Arnoldova Babička)
2003 Bořek stavitel: Nezapomenutelné vánoce - Lorelei King (paní starostka)
2003 Franklinovy kouzelné vánoce [dabing ČT] - Bryn McAuley (Harriet)
2003 Josie a její kočky (malé role)
2003 Krasavice [dabing HBO] - Sylvia Short, Herta Ware, Lu Elrod (babička Ruby, paní Clara Waltersová, sousedka Hibbardových)
2003 Lední medvídek - Hans Werner Olm (Lumík)
2003 Malí démoni - Stella Stevens (paní Madisonová)
2003 May a její anděl (malé role)
2003 Plnou parou vzad! - Lin Shaye (trenérka Sonja)
2003 Sharkyho mašina (malé role)
2003 Sob Robbie a legenda o ztraceném kmenu - Jane Horrocks (polární liška)
2003 Tajnosti Paříže - Maria Meriko (paní Georgesová)
2003 Výpadek proudu (malé role)
2003 Zručná Marja [dabing ČT] (malé role)
2002 Balto 2: Na vlčí stezce [dabing VHS] - Jodi Benson (Jenna)
2002 Digimon - R. Martin Klein (Gomamon)
2002 Harry Potter a Tajemná komnata - ? (Cornwallští rarachové)
2002 Karate tiger 6: Nejlepší z nejlepších 2 [dabing Prima] - Betty Carvalho (babička)
2002 Krev andělů (malé role)
2002 Po bouři [dabing HBO] - Lynn Ann Leveridge (Beatrice)
2002 Pravá blondýnka - Holland Taylor (profesorka Stromwellová) + Natalie Barish (zákaznice na manikúře)
2002 Tom a Jerry: Kouzelný prsten - Tress MacNeille (Margaret)
2002 Vanilkové nebe (malé role)
2001 Američtí psanci [dabing VHS] (malé role)
2001 Bílé písky (malé role)
2001 Hrdina Tiny [dabing ČT] - Aaron Bybee (Tiny)
2001 Jako kočky a psi (malé role)
2001 Josef - Král snů - Judith Light (Zuleika)
2001 K-9 II. Můj přítel se studeným čumákem (malé role)
2001 Mystery Men - Gayle Vance (Sally)
2001 Nejlepší show (malé role)
2001 Nils Holgersson - ? (slepice)
2001 Rosamunde Pilcher: Květ života - Ilse Strambowski (Edvina)
2001 Rosamunde Pilcher: Rackové ve větru - Enzi Fuchs (Mona Cooper)
2001 Sabotér (malé role)
2001 Scooby-Doo a invaze vetřelců - Jennifer Hale (Dottie)
2001 Slepičí úlet - Jane Horrocks (Pipka)
2001 Tora! Tora! Tora! [dabing Nova] (malé role)
2001 Zjizvená tvář [dabing Prima] - Barbra Perez (Martha)
2000 Beránek s pěti nohama (malé role)
2000 Honba ze klenotem Nilu [dabing Nova] (malé role)
2000 Hurikán v ringu (malé role)
2000 Mrazivý faktor (malé role)
2000 Nebezpečná rychlost (malé role)
2000 South Park: Peklo na zemi - Mary Kay Bergman (Wendy)
1999 Kouzelný výtah [dabing Hallmark] - Lynne De Bel (prateta Brisleyová)
1999 Kráska a Zvíře: Kouzelné Vánoce - Kath Soucie (kouzelnice v podobě stařeny)
1999 Karate tiger 7: Nejlepší z nejlepších 3 [dabing Prima] - Barbara Boyd (Isabel Jacksonová)
1999 Mrtvý na univerzitě (malé role)
1999 Nebeský oheň (malé role)
1999 Rosamunde Pilcher: Dům na pobřeží - Rotraud Schindler (Georgina Grey)
1999 Rosamunde Pilcher: Mraky na obzoru (malé role)
1999 Rosamunde Pilcher: Neobyčejná láska (malé role)
1999 Scooby-Doo! Arabské noci (malé role)
1999 Seznamte se, Joe Black - June Squibb (Helen)
1999 Spící tygr (malé role)
1999 Táta z billboardu - Debra Christofferson (Autumn)
1999 Život brouka - Russi Taylor (komárka číšnice)
1998 Cesta do ráje (malé role)
1998 Dr. Dolittle (malé role)
1998 Kočky netančí - Matthew Herried (Pudge)
1998 Krippendorfův kmen - Sandy Martin (ošetřovatelka)
1998 Labutí princezna 3: Tajemství kouzelného pokladu - Katja Zoch (Zelda)
1998 Malí válečníci (malé role)
1998 Malý řezník - Rosaleen Linehan (paní Canningová)
1998 Mercury (malé role)
1998 Posel budoucnosti (malé role)
1998 Srdce je osamělý lovec [dabing HBO] - Laurinda Barrett (matka)
1998 Stačí si přát (malé role)
1998 Svatý muž (malé role)
1998 Vidláci (malé role)
1998 Vodonoš (malé role)
1997 101 dalmatinů (malé role)
1997 Blues Brothers - Aretha Franklin (paní Murphyová)
1997 Čaroděj ze země Oz - Margaret Hamilton (Almira Gulch + Zlá Čarodějnice ze Západu + Zlá Čarodějnice z Východu)
1997 Hvězda - Penny Fuller (Olivia Wyattová) + Bibi Osterwald (teta Pamela)
1997 Lady a Tramp [dabing VHS] - Peggy Lee (Peg)
1997 Lucky Luke: Balada Bratrů Daltonů - ? (žena v kostele)
1997 Medvídek Pú - Barbara Luddy (Klokanice)
1997 Nepravý muž - Doreen Lang (Ann Jamesová)
1997 Nevítaná návštěva (malé role)
1997 Nico [dabing Nova] - Metta Davis (Rosa Toscaniová)
1997 Obr (malé role)
1997 Osudy - Liz Sheridan (paní Hahnová)
1997 Pátek třináctého 5: Nový začátek - Carol Locatell (Ethel Hubbardová)
1997 Přes palubu [dabing Nova] - Doris Hess (Adele Burbridgeová)
1997 Space Jam (malé role)
1997 Šťastný Luke [dabing VHS] (malé role)
1997 Švábi (malé role)
1997 Vždycky vyhrát [dabing Nova] (malé role)
1996 Asterix dobývá Ameriku - Nathalie Spitzer (Falbala), Claude Chantal (Bonemína)
1996 Cobb (malé role)
1996 Dětská hra 3 (malé role)
1996 Gentleman z Epsomu (malé role)
1996 Jaká je Daisy Cloverová - Ruth Gordon (paní Cloverová)
1996 Nevěsta byla v černém (malé role)
1996 Nezvaný host (malé role)
1996 Polda a bandita [dabing ČT] - Linda McClure (Waynette)
1996 Robin a Mariana (malé role)
1996 Samson a souboj siláků (malé role)
1996 Seržant Bilko (malé role)
1996 S.O.S. Titanic (malé role)
1996 Tajemný svět králíka Bugse - B.J. Ward (Melissa)
1996 Trampoty s kohoutem (malé role)
1996 Velké vítězství (malé role)
1996 Vysoké podpatky (malé role)
1996 Zbožňuju trable (malé role)
1996 Zloděj z Paříže [dabing Nova] (malé role)
1995 Byl jednou jeden les - Ellen Blain (Abigail)
1995 Cesta kovbojů (malé role)
1995 Cvoci - Margaret Poole Griffin (terapeutka)
1995 Dalších 48 hodin [dabing VHS] - Karen Huie (majitelka hotelu King Mei)
1995 Invaze do USA [dabing VHS] - Lorraine Morin (Maria)
1995 Lolita (malé role)
1995 Na černé listině [dabing Nova] (malé role)
1995 Nejsme žádní andělé - Elizabeth Lawrence (Carolyne Blairová), Sheelah Megill (mešťanka)
1995 Network - Beatrice Straight (Louise Schumacherová)
1995 Noviny [dabing VHS] - Lynne Thigpen (Janet)
1995 Power Rangers: Film - Jean Paul Bell (Mordant)
1995 Scooby-Doo! Arabské noci (malé role)
1995 Smrtelné ohrožení - Elva Mai Hoover (Ida)
1995 Tajemný hlas v telefonu - Frances Hyland (Dr. Martha Petrieová)
1995 Tecumseh - Tantoo Cardinal (Želví matka)
1995 Teče tudy řeka (malé role)
1995 Zpověď jen pro sebe [dabing Nova] (malé role)
1994 Hledání zázraků (malé role)
1994 Křížová cesta Šaolinem [dabing VHS] (malé role)
1994 McCabe a paní Millerová (malé role)
1994 Miliónový šek (malé role)
1994 Neporazitelná Kristy (malé role)
1994 Ohně lásky (malé role)
1994 Otčina [dabing VHS] (malé role)
1994 Pták na drátě [dabing VHS] - Joan Severance (přítelkyně Rachel Varney)
1994 Souboj titánů [dabing VHS] - Maggie Smith (Thetis)
1994 Stopa Růžového pantera [dabing VHS] - Capucine (Lady Littonová)
1994 Tucet špinavců [dabing VHS] (malé role)
1994 Vrabčák Vilík [dabing VHS] (malé role)
1994 Zabiják - Anne Bancroft (Amanda) + Olivia d'Abo (Angela)
1994 Zuřivost (malé role)
1993 Aladin (žena v okně)
1993 Arašídová pomazánka [dabing VHS] - Pat Thompson (ředitelka školy)
1993 Bix (malé role)
1993 Bugs Bunnyho Svátek Matek - June Foray(krokodýlí matka, Daffyho nová družka), Mel Blanc ((Leghornův pštrosí syn, čapí mládě na konci))
1993 Freejack (malé role)
1993 Kouzelná lodička (malé role)
1993 Legenda o Orinovi - Daryl Bartley (Kallie) + Tyke Caravelli (Silica)
1993 Lidé pod schody - Wendy Robie (žena, matka)
1993 Louskáček - Phyllis Diller (myší královna) + Mona Waserman (princezna Perlipat)
1993 Malý Nemo: Dobrodružství v Dřímkově - Gabriel Damon (Nemo)
1993 Méďa Béďa: Kouzelný let fešné husy (malé role)
1993 Méďa Béďa - Velký útěk (malé role)
1993 Na život a na smrt - Tantoo Cardinal (eskymačka)
1993 Pes Filipes na Divokém západě (malé role)
1993 Později, miláčku! (malé role)
1993 Sněhurka a jak to bylo dál - ? (Pýrek)
1993 Starostliví medvídci [dabing VHS] (malé role)
1993 Šeherezáda a gentleman [dabing ČT] (malé role)
1993 Ztracený víkend - Jayne Hazard (okradená dáma)
1992 Americký ocásek [dabing VHS] - Phillip Glasser (Fievel)
1992 Americký ocásek 2: Fievel na Divokém západě [dabing VHS] - Phillip Glasser (Fievel)
1992 Blade Runner - Joanna Cassidy (Zhora)
1992 Bledý jezdec [dabing VHS] (malé role)
1992 Dívky z Jersey - Sheryl Lee (Tara)
1992 Gulliverovy cesty (malé role)
1992 Jak Flintstoneovi zachránili Vánoce - ? (Vilma)
1992 Marta a já - Ida Rapaičová (vedoucí oděvního salónu)
1992 Nejbližší příbuzenstvo (malé role)
1992 Pinocchio a král noci [dabing VHS] - Scott Grimes (Pinocchio)
1992 Prokletí Salemu - Marie Windsor (Eva Millerová) + Bonnie Bartlett (Ann Nortonová)
1992 Rock a Doodle aneb jack sluníčko zase vyšlo - Sandy Duncan (Pískle)
1992 Stahující se smyčka [dabing VHS] (malé role)
1992 Tisíc a jedna králičí pohádka - Mel Blanc (rychlík Gonzáles)
1992 Vánoční dovádění Médi Bédi (malé role)
1991 Americká noc - Zénaïde Rossi (Madame Lajoie)
1991 Čekej do tmy - Samantha Jones (Lisa)
1991 Dny vína a růží [dabing ČST] (malé role)
1991 Okupace ve 26 obrazech - ? (žena na šermu)
1991 Psí odpoledne - Sandra Kazan (Deborah)
1991 Sám doma - Kate Johnson (policejní operátorka)
1990 Cesta zhýčkaného dítěte (malé role)
1990 David a Sandy - Christine Cavanaugh (David)
1990 Fantóm Amsterodamu [dabing Kino] - Tanneke Hartzuiker (Potterová)
1990 Nástrahy velkoměsta - ? (uklízečka)
1990 Princezna Husopaska (malé role)
1990 Skleněné peklo - Sandra Deel (Bess)
1990 Slaměný vdovec [dabing ČST] - Doro Merande (servírka)
1990 Snoopy, vrať se! [dabing ČST] - Hilary Momberger (Sally Brownová)
1990 Zvířátka a lupiči - Claudio Serrano (kocour Šprýmař)
1990 Ženy na pokraji nervového zhroucení - Loles León (Televizní recepční)
1989 Bolest lásky [dabing Kino] - ? (sestra)
1989 Kdo nastaví kůži [dabing ČST] - Claire Nadeau (TV hlasatelka)
1989 Kosmický syn Bej Bej - ? (doktorka + červený králík + kolemjdoucí)
1989 Neúplatní [dabing Kino] (malé role)
1989 O malé sovičce - ? (Sovička)
1989 Wall Street [dabing Kino] (malé role)
1989 Železný Jan [dabing Kino] - Maritha Böhme (3.dvorní dáma)
1988 Čáry máry fuk - ? (trpaslík)
1988 Past na kočky - Ilona Béres (Pissy)
1988 Už nebudu lhát - ? (Marie)
1987 Bezva finta (malé role)
1987 Billie zpívá blues - Tracee Lyles (prostitutka)
1987 Noční kvítek - ? (house)
1987 Pohádka o včelách - ? (Čiperka)
1986 Jan a čert - Margarita Apostolova (Fuč)
1986 Katka (malé role)
1986 Měšec s dvěma zlaťáky (malé role)
1986 Podoba čistě náhodná (malé role)
1985 Jak šlo slůně do školy - ? (vrána)
1985 Nevěrně tvá - Jane Hallaren (Janet)
1985 O chlubivém myšákovi - ? (slunce)
1985 Pinocchio [dabing Kino] - Nina Gulyayeva (Buratino)
1985 Příhody malého jednorožce - Junko Hori (čertík)
1985 Sexmise - Ewa Szykulska (instruktorka)
1985 Starostliví medvídci [dabing Kino] (malé role)
1985 Ukradený drak - ? (Malý strach)
1984 Alenka v zemi za zrcadlem (malé role)
1984 Dárek - ? (sousedka na schodech)
1984 Kouzelný pavouk [dabing Kino] (malé role)
1984 Maria a Mirabela - ? (Odeta)
1984 Nádraží pro dva (malé role)
1984 Panáček ze dřeva (malé role)
1984 Vlk a beránek (malé role)
1983 Pinocchio - Roberta Paladini (Pinocchio)
1983 Skřítek pana Edera - Hans Clarin (hlas skřítka Pumuklíka)
1982 Černý talár pro vraha - ? (hlas novinářky)
1982 Pirát sedmi moří (malé role)
1982 Příběh o dobrém mládenci (malé role)
1982 Sněhová královna [dabing Kino] (malé role)
1981 Jeden hot a druhý čehý - Joséphine Fresson (sekretářka)
1981 Přinutím vás žít (malé role)
1981 Svatba - Belita Moreno (Daphne Corelliová)
1981 Všichni prezidentovi muži [dabing Kino] - ? (hlas knihovnice v telefonu)
1980 Krakonoš a lyžníci - Vanda Krňanská (Rózička)
1980 Ztracená čest Kateřiny Blumové (malé role)
1979 Kocour v botách na cestě kolem světa - Eiko Masuyama (Suzanna)
1978 Báječná dobrodružství - Ángela González (Tito)
1978 Bílý Bim, Černé ucho - ? (milicionářka)
1978 Velké putování Bolka a Lolka - Danuta Mancewicz (Lolek)
1977 Jack a fazolový stonek - ? (harfa)
1977 Modrý pták - Patsy Kensit (Mytyl)
1977 Poslední oběť - Olga Gobzeva (švadlena)
1977 Pravda a lež (malé role)
1977 Smolař - ? (spojovatelka)
1976 Alenčino kuřátko - ? (Alenka)
1976 Donaldovy narozeniny - Clarence Nash (synovec Kulík)
1976 Manželství na dálku (malé role)
1976 Nevěsta s nejkrásnějšíma očima - Reni Kitanova (Margita)
1976 Prémie (malé role)
1976 Robinsonova bláznivá dobrodružství - Anda Calugareanu (Pátek)
1976 Rybka listonoška (malé role)
1976 Společenský lev - ? (dívka)
1976 Tatínkův víkend - June Foray (žena)
1975 Apartmá v hotelu Plaza (malé role)
1975 Podraz [dabing Kino] - Sally Kirkland (Crystal)
1975 Robinsonova bláznivá dobrodružství (Pátek)
1975 Snoopy, vrať se! [dabing Kino] - Stephen Shea (Linus Van Pelt)
1975 Trosečníci ve vesmíru - ? (Babeta)
1975 Zlatá Marie a modrý Bello - Eva-Maria Werth (Marie)
1974 Bitva o Alžír (chlapec - kamelot)
1974 Dobrodružství za školou (malé role)
1974 Hlavou proti zdi (malé role)
1974 Hraběnka z Hongkongu (malé role)
1974 Ivan Vasiljevič mění povolání - Natalja Selezňova (Zinajda Michajlovna Timofejevová)
1974 Kupujeme chatu - Roza Makagonova (Lena)
1974 Lady a Tramp [dabing Kino] - Barbara Luddy (Lady)
1974 Méďa Béďa [dabing Kino] - Julie Bennett (Cindy)
1974 Nezbední ježci - ? (skřtek)
1974 Útok lehké kavalerie (malé role)
1974 Výdech (malé role)
1973 Atentát v Paříži (Sadielova spolupracovnice v Ženevě)
1973 Delfín a fotograf (malé role)
1973 Hraběnka z Hongkongu [dabing ČST] - ? (hraběnka)
1973 Chundelatý pes [dabing Kino] - Annette Funicello (Allison D'Allessiová)
1973 Jáma a kyvadlo [dabing ČST] - Lynne Bernay (Marie)
1973 Joe v říši včel (malé role)
1973 Komisař Clouseau na stopě [dabing ČST] - Moira Redmond (Simone)
1973 Krásná Varvara - Taťjana Kljujeva (Varvara)
1973 Malý Cézar (malé role)
1973 Pastorální symfonie (malé role)
1973 Piráti na Albertině - Kajsa Dandenell (Skrållan Malm)
1973 Tečka, tečka, čárka (malé role)
1973 Ivetta (malé role)
1972 ... a jitra jsou zde tichá - Irina Kmit (protiletecká střelkyně) + Larisa Kičanova (turistka)
1972 Ahoj, Pipi! [dabing Kino] - Inger Nilsson (Pipi)
1972 Bostonský případ [dabing Kino] - Pamela McMyler (Grace Lockwoodová)
1972 Pipi v zemi Taka-Tuka [dabing Kino] - Inger Nilsson (Pipi)
1972 Štvanice - Katherine Walsh (Verna)
1972 Vykoupení L. B. Jonese (malé role)
1972 Z Andersenových pohádek - ? (Keke)
1972 Ztroskotání na ostrově - Kajsa Dandenell (Skrållan Malm)
1971 Pipi punčochatá [dabing Kino] - Inger Nilsson (Pipi)
1971 Zálety krále Matyáše (malé role)
1970 V domě chybí kluk (malé role)
------
200x Kouzelná země skřítků (malé role)
199x Jednou dokola - Gena Rowlands (Marilyn Bella)
199x Peklo Manitoby (starostova sekretářka)
199x Tai-Pan (malé role)
199x Ten kluk je postrach (malé role)

SERIÁLY:
2017 Na straně zákona - 2.série - Valerie Lilley (Peggy)
2016 Městečko South Park - 20.série - Matt Stone (Butters Stotch) + Jennifer Howell (Bebe Stevens)
2016 Michel - Myriel Sautron (Babička)
2016 Na straně zákona - 1.série - Enid Dunn (Evelyn Pattersonová)
2016 Star Wars Povstalci - 2.série - Grey Griffin (Chava)
2015 Dobrodružství Sarah Jane - 2.série - Georgie Glen (paní Kingová)
2015 Dobrodružství Sarah Jane - 1.série - Pamela Merrick (Wendy), Doreen Mantle (paní Randallová)
2015 Domek z karet - 1.série - Phyllis Somerville (Russova matka)
2015 Dva a půl chlapa - 11.série - Jane Lynch (Dr. Linda Freemanová) + Marion Ross (Probstova babička)
2015 Kráska a zvíře [dabing AXN] - 3.série - Jayne Eastwood (recepční)
2015 Prasátko Peppa - 3.série - (Tomík)
2015 Vražedná práva [dabing AXN] - 1.série - Cicely Tyson (Ophelia Harknessová)
2014 Pojďme za zvířátky - 2.série - Adrienne Posta (opice Smíška)
2014 Pojďme za zvířátky - 4.série - Adrienne Posta (opice Smíška)
2014 Vražedná práva [dabing AXN] - 1.série - Cicely Tyson (Ophelia Harknessová)
2014 Život je boj - 2.série - Eileen Ryan (paní Rothová)
2013 Dva a půl chlapa - 9.série - Jane Lynch (Dr. Linda Freemanová) + Georgia Engel (Jean)
2013 Městečko South Park - 16.série - Matt Stone (Butters + více rolí)
2013 Městečko South Park - 15.série - Matt Stone (Butters + více rolí)
2013 Městečko South Park - 14.série - Matt Stone (Butters + více rolí)
2013 Městečko South Park - 13.série - Matt Stone (Butters + více rolí)
2013 Městečko South Park - 12.série - Matt Stone (Butters + více rolí)
2013 Městečko South Park - 11.série - Matt Stone (Butters + více rolí)
2013 Moje rodina - 11.série - Doreen Mantle (Lillian)
2013 Pojďme za zvířátky - 3.série - Adrienne Posta (opice Smíška)
2013 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba - 2.série - Carole Boyd (paní Novotná)
2013 Rodinná sága - 1.série - Giuditta Saltarini (Valeria Benedetti Valentinová)
2012 Dva a půl chlapa - 8.série - Jane Lynch (Dr. Linda Freemanová)
2012 Městečko South Park - 10.série - Matt Stone (Butters + více rolí)
2012 Městečko South Park - 9.série - Matt Stone (Butters + více rolí)
2012 Městečko South Park - 8.série - Matt Stone (Butters + více rolí)
2012 Městečko South Park - 7.série - Matt Stone (Butters + více rolí)
2012 Mikulášovy patálie - 2.série - Robin Trouffier (Vendelín)
2011 Mikulášovy patálie - 1.série - Robin Trouffier (Vendelín)
2011 Rozvedený se závazky - 1.série - Sylvia Kauders (Stařena)
2011 Simpsonovi - 22.série (malé role)
2011 Sherlock [dabing ČT] - 1.série - Rita Davies (slepá paní)
2011 Prasátko Peppa - 2.série - (Tomík)
2011 Tisíc a jedna noc - Ayla Algan (Betül) + Ayben Erman (Neriman İşler)
2010 Asha (Matka)
2010 Dva a půl chlapa - 7.série - Jane Lynch (Dr. Linda Freemanová)
2010 Pošťák Pat - 5.série - Carole Boyd (paní Gogginsová) + Janet James (Julek)
2010 Prasátko Peppa - 3.série - (Tomík, babička)
2010 Tisíc a jedna noc - Ayla Algan (Betül) + Ayben Erman (Neriman İşler)
2009 Dva a půl chlapa - 6.série - Jane Lynch (Dr. Linda Freemanová)
2009 Dva a půl chlapa - 1.série - Jane Lynch (Dr. Linda Freemanová)
2009 Dva z Queensu - 8.série - Jenny O'Hara (Janet Heffernan)
2009 Dva z Queensu - 7.série - Jenny O'Hara (Janet Heffernan)
2009 Hvězdná brána: Atlantida - 2.série - Brenda McDonald (Charin)
2009 Pošťák Pat - 5.série - Carole Boyd (paní Gogginsová) + Janet James (Julek)
2009 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období - Juliet Mills (Lady Florence Combeová)
2008 Avignonské proroctví - Farida Amrouche (Amina)
2008 Dexterova laboratoř - Christine Cavanaugh (Dexter)
2008 Dva a půl chlapa - 5.Série - Jane Lynch (Dr. Linda Freemanová)
2008 Dva a půl chlapa - 4.Série - Jane Lynch (Dr. Linda Freemanová) + Susan Sullivan (Dorothy)
2008 Dva a půl chlapa - 3.Série - Jane Lynch (Dr. Linda Freemanová) + Cloris Leachman (Norma) + June Squibb (Margaret)
2008 Hvězdná brána: Atlantida - 1.série - Brenda McDonald (Charin)
2008 Mirabelino domácí kino (malé role)
2008 Můj přítel Monk - 5.série (malé role)
2008 Myšák Stuart Little (malé role)
2008 Nova dobrodružství Scooby-Doo [dabing Prima] - 1.série - June Foray (paní Bakerová)
2008 Pošťák Pat - 4.série - Carole Boyd (paní Novotná)
2008 Roseanne - 7.série - Estelle Parsons (Beverly Harrisová)
2008 Země dinosaurů (malé role)
2007 Ally McBealová - 5.série - Patricia Belcher (Marsha Forrester)
2007 Canterburské povídky - Charu Bala Chokshi (Archana)
2007 Čas zakládání - ? (stará žena)
2007 Martin Snílek - Gwenaëlle Jegou (Martin Snílek)
2007 Powerpuff Girls (malé role)
2006 Jolanda, dcera Černého korzára - ? (dona Rachel + Alina + Goleta + Honoráta)
2006 Kravička Klára - ? (Frája)
2006 Okouzlení - 6.série - Anna Maria Gherardi (Simona Neri)
2006 Pošťák Pat - 3.série - Carole Boyd (paní Novotná)
2006 Prasátko Peppa - 1.série - Alice May (Tom)
2006 Roseanne - 6.série - Estelle Parsons (Beverly Harrisová)
2006 Roseanne - 5.série - Estelle Parsons (Beverly Harrisová)
2006 Scooby-Doo a 13 duchů - Susan Blu (Flim Flam)
2006 Superpes Krypto (malé role)
2006 Učíme se s Klárkou (matka Klárky)
2005 Benjamín Kvítko - Katja Primel (Otto)
2005 Digimon - 4.série - R. Martin Klein (Gomamon) + Mari Devon (Togemon)
2005 Liga špačků - ? (špaček v baru)
2005 Lilo a Stitch (paní Hasagawa)
2005 Mumínci - 2.série - Elina Salo (Majka)
2005 Nová dobrodružství Medvídka Pú [dabing Disney] - Tim Hoskins (Kryštůfek Robin)
2005 Scooby-Doo na stopě [dabing Prima] - Jean Vander Pyl (paní Cutlerová)
2004 Benjamín Kvítko - Katja Primel (Otto)
2004 Beyblade - 2.série - ? (Dizzy)
2004 Chip a Dale [dabing Disney] (malé role)
2004 Městečko South Park - 6.série - Matt Stone (Butters + více rolí)
2004 Nová dobrodružství Medvídka Pú [dabing Disney] - Tim Hoskins (Kryštůfek Robin)
2004 Pojďme za zvířátky - 1.série - Adrienne Posta (opice Smíška)
2003 Bugs Bunny a přátelé [dabing VHS] - ? (myšák Bertie)
2003 Daleká cesta za domovem - ? (Jóna)
2003 Digimon - 2.série - R. Martin Klein (Gomamon) + Mari Devon (Togemon) + Paul St. Peter (Wormmon)
2003 Dopisy od Felixe - ? (Žofiina babička)
2003 Jsem do tebe blázen - 7.série - ? (hračka)
2003 Městečko South Park - 6.série - Matt Stone (Butters + více rolí)
2003 Pohotovost - 9.série - Shirley Knight (paní Burkeová)
2003 Taz-mánie [dabing Nova] - ? (kluk z kmene)
2003 Wunschpunsch - ? (tetička Tyranye)
2002 Bill a Ben - Jimmy Hibbert (Ben)
2002 Bugs Bunny a přátelé [dabing VHS] - ? (myšák Bertie)
2002 Digimon - 1.série - R. Martin Klein (Gomamon) + Mari Devon (Togemon)
2002 Jim Button - Gisela Fritsch (Drtizubka)
2002 Městečko South Park - 5.série - Matt Stone (Butters + více rolí)
2002 Milagros - Mari Font (Chůva Ramona)
2002 Wunschpunsch - ? (tetička Tyranye)
2001 Dobrodružství Olivera Twista (Lstivý lišák)
2001 Kitu a Vulf - ? (Kitu)
2001 Medvídci mývalové (malé role)
2001 Městečko South Park - 4.série - Matt Stone (Butters + více rolí)
2001 Noddy - 2.série - ? (Noddy)
2001 Pokémon - 1.série (malé role)
2001 Rodina Sopránů - 2.série (malé role)
2001 Rodina Sopránů - 3.série (malé role)
2001 Tom a Jerry show - ? (vypravěčka)
2000 Beavis a Butt-head (malé role)
2000 Garfield a přátelé - 1.série - ? (prodavačka v Schlockově obchodě, kurážný myšák)
2000 Pokémon - 1.série (malé role)
2000 Příběhy Alfreda Hitchcocka - 4.série - Lindsay Leese (Doktorka Fosterová) + Ida Carnevali (Paní Rodriguezová) + Joan Heney (Paní Collierová) + Elizabeth Ashley (Karen Lawson / Kate Lawson) + Shirley Douglas (Monica Logan) + Araby Lockhart (Sara Pickett) + Bunty Webb (Paní Hudsonová) + Jackie May (Pokojská Dolores) + Patricia Collins (Laura Stacy) + Pam Hyatt (Mary Conn) + Jean Simmons (Margaret Lowenová)
2000 Příběhy Alfreda Hitchcocka - 3.série - Barbara Budd (Detektiv Millerová) + Francine Volker (Slečna Hopkinsová) + Sharry Flett (Judith Richardson) + Susan Fletcher (Paní Haverfordová) + Leigh Taylor-Young (Adelaide Walker) + Wanda Cannon (Martha) + Irene Pauzer (Dora) + Elizabeth Lennie (Jill Drummond)
2000 Rodina Sopránů - 1.série (malé role)
1999 Bubla a jeho kamarádi - ? (slípka Kiki)
1999 Bugs Bunny a přátelé [dabing VHS] - ? (tasmánská čertice)
1999 Městečko South Park - 3.série - Matt Stone (Butters + více rolí)
1999 Milady - Lucrecia Capello (Chiara Monti)
1999 Oddělení vražd - 1.série (malé role)
1999 Případ pro Sam - 2.série - Jennifer Ashe (Shelly Marty Kidwell), Michele Farr (Rhonda Merrit)
1999 Sex ve městě - 2.série - Elzbieta Czyzewska (Dr. G Shapiro)
1999 Vraždy v Midsomeru - 2.série - Eileen Davies (Olive Beauvoisinová)
1999 Vraždy v Midsomeru - 1.série - Marlene Sidaway (paní Bundyová)
1998 Arnoldovy patálie - 1.série - Tress MacNeille (Arnoldova Babička)
1998 Ferda Mravenec [dabing Nova] (paní Ruměnice)
1998 Městečko South Park - 2.série - Matt Stone (Butters + více rolí)
1998 Noddy - 1.série - ? (Noddy)
1998 To je vražda, napsala - 7.série - Phyllis Franklin (Mabel) + Lois De Banzie (Phyllis Costnerová) + Betty Garrett (Kit Parkinsová)
1998 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím - Luis Reina (Čiko)
1997 Bídníci - Dominique Davray (Magnon)
1997 Bugs Bunny a přátelé [dabing VHS] - ? (tasmánská čertice)
1997 Krajní meze - 2.série - Teryl Rothery (Janet Prestonová)
1997 Městečko South Park - 1.série - Matt Stone (Butters + více rolí)
1997 Šmoulové [dabing Nova] (Tykvík + Bázlivka + Slzička + Váhavka + Cihlička + Štětička + Zvídálek)
1997 To je vražda, napsala - 6.série - Mala Powers (Dorothy Folkesová) + Sybil Lines (Madge Scofieldová) + Shani Wallis (Olivia Waverlyová) + Joy Garrett (Sharon Kingová) + Virginia Hawkins (hospodyně) + Phyllis Franklin (Mabel)
1997 To je vražda, napsala - 5. série - Patience Cleveland (Harriet) + Lisa Nelson (sestra)
1997 Tom a Jerry [dabing Premiéra] (Jerry + Butch + černá paní + Tuffy)
1996 Bugs Bunny a přátelé [dabing ČT] (Puťka, Sylvesterův syn, Bugsův synovec Clyde, malý hnědý králíček)
1996 Melrose Place - 1.série (malé role)
1996 Nemocnice Chicago Hope - 2.série (malé role)
1996 Salón Eliott - Victoria Alcock (Agnes Clarke)
1996 To je vražda, napsala - 4.série - Eileen Brennan (Marian Simpsonová)
1996 Tom a Jerry [dabing Premiéra] (Jerry + Butch + černá paní + Tuffy)
1996 Želvy Ninja - 2.série - Jennifer Darling (Irma)
1995 Goofyho tlupa - April Winchell (Peg Pete)
1995 Magnum - 1.série (malé role)
1995 Melrose Place - 1.série (malé role)
1995 Příběhy Alfreda Hitchcocka - 1.série - Helena Kallianiotes (Maria Kyprianov) + Diane D'Aquila (Ellen Powell)
1995 Salón Eliott - Victoria Alcock (Agnes Clarke)
1995 To je vražda, napsala - 4.série - Claire Trevor (Judith Harlan)
1994 Animáci [dabing VHS] - Sherri Stoner (Slappy Squirrel)
1994 Černá zmije (malé role)
1994 Dinosaurek Dink [dabing VHS] (Pošuk)
1994 Dinosauři - Jessica Walter (Fran Sinclairová)
1994 My z Kačerova [dabing Nova] - 92.-100. - Russi Taylor (Kulík)
1994 Nová dobrodružství Medvídka Pú [dabing Nova] - Tim Hoskins (Kryštůfek Robin)
1994 Pepek Námořník [dabing Nova] - Mae Questel (Olivie)
1994 Rybí policie (malé role)
1994 Salón Eliott - Victoria Alcock (Agnes Clarke)
1994 Sandokan [dabing Nova] (Girobatol + Surama)
1994 Zapadákov - 2.série - Beverly Leech (Tori Gouldová)
1993 Bugs Bunny a přátelé [dabing ČT] (Puťka, Sylvesterův syn, Bugsův synovec Clyde, malý hnědý králíček)
1993 Bugs Bunny a přátelé [dabing VHS] - ? (tasmánská čertice)
1993 Dinosaurek Dink [dabing ČST] (Pošuk)
1993 Kečupoví upíři - ? (Huberta)
1993 My z Kačerova [dabing ČST] - 53.-91. - Russi Taylor (Kulík)
1993 Nová dobrodružství Medvídka Pú [dabing ČST] - Tim Hoskins (Kryštůfek Robin)
1993 Pes Filipes & spol. [dabing VHS] (Fišta)
1993 Salón Eliott - Victoria Alcock (Agnes Clarke)
1992 Doktor Puclík (malé role)
1992 Gumídci [dabing ČST] - ? (strom + Chicholín)
1992 Ledová planeta Země (malé role)
1992 Viking Viky - Yôko Kuri (Viky)
1991 Dennis postrach okolí [dabing ČST] - Brennan Thicke (Dennis)
1991 Dobrodruzi z vesmíru - Mitsuko Horie (Sibep)
1991 Gumídci [dabing ČST] - ? (strom + Chicholín)
1991 Chip a Dale [dabing ČST] - Sindy McKay (Elliott)
1991 My z Kačerova [dabing ČST] - Russi Taylor (Kulík)
1990 Byl jednou jeden život [dabing ČST] - ? (poslíček)
1990 Chip a Dale [dabing ČST] - Sindy McKay (Elliott)
1990 Jester (malé role)
1990 My z Kačerova [dabing ČST] - Russi Taylor (Kulík)
1990 Willy Fog na cestě kolem světa - José Moratalla (Čiko)
1989 Bolek a Lolek - ? (Bolek)
1989 Jen počkej! - 16 - Klara Rumyanova (zajíc)
1988 Šmoulové [dabing ČST] (Stopař + Plechánek + Serp)
1988 Taggart [dabing ČST] - Jane Mesco (Shelly)
1987 Včelka Mája (bílý mravenec Chroustálek, červený mravenec, vrabec Lojzík)
1986 Dali (čarodějnice)
1986 Jen počkej! - 14 - Klara Rumyanova (zajíc)
1986 Podivný svět kocoura Filemona - 2.série - 26 - (Filemon)
1986 Včelka Mája (bílý mravenec Chroustálek, červený mravenec, vrabec Lojzík)
1985 Včelka Mája (bílý mravenec Chroustálek, červený mravenec, vrabec Lojzík)
1984 Podivný svět kocoura Filemona - 2.série - 25 - (Filemon)
1983 Život Leonarda da Vinci - Ottavia Piccolo (Beatrice)
1980 Jen počkej! - 12,13 - Klara Rumyanova (zajíc)
1980 Podivný svět kocoura Filemona - 2.série - 2 - (Filemon)
1979 Jen počkej! - 11 - Klara Rumyanova (zajíc)
1977 Datel Drvoštěp (datel Woody)
1977 Jen počkej! - 8,9,10 - Klara Rumyanova (zajíc)
1976 Medvídek Chlupáček (Strakáček)
1975 Medvídek Chlupáček (Chlupáček)
1975 Jen počkej! - 7 - Klara Rumyanova (zajíc)
1974 Jen počkej! - 6 - Klara Rumyanova (zajíc)
1974 Medvídek Chlupáček (Chlupáček)
1974 Sedmnáct zastavení jara [dabing ČST] (porodní asistentka + malé role)
1973 Jen počkej! - 5 - Klara Rumyanova (zajíc)
1973 Medvídek Chlupáček (Chlupáček)
1973 Sedmnáct zastavení jara [dabing ČST] (porodní asistentka + malé role)
1972 Jen počkej! - 1,2,3,4 - Klara Rumyanova (zajíc)
1969 Sága rodu Forsytů (malé role)

TRAILERY:
2013 Nebraska - trailer - June Squibb (Kate Grantová)
2010 Toy Story 3 - trailer - Kristen Schaal (Trixie)
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
Uživatelský avatar
filip
 
Příspěvky: 5387
Registrován: 29 lis 2011 06:48


Re: Inka Šecová

Příspěvekod Krikri » 08 led 2019 03:30

Byla jednou z nejlepších dabérek. :cry: Nikdo neuměl tak skvěle namluvit Čika ve Willy Fogovi. Paní Šecová díky své schopnosti dobře zvládnout i hodně vysoké a dětské hlasy, aniž by to trhalo uši dala této postavě úplně jiný rozměr než v originále i jiných zemích. Mimo notoricky známých rolí jako Kulík z Kačerů si ji mnozí budou jistě pamatovat i jako Sibep v Dobrodruzích z vesmíru. ČT by mohla zreprízovat Vikinga Vikyho, jehož též dabovala.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Krikri
 
Příspěvky: 1045
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno

Re: Inka Šecová

Příspěvekod matthew.17 » 08 led 2019 11:01

Nezameniteľný hlas, veľka škoda :( :(
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Uživatelský avatar
matthew.17
 
Příspěvky: 164
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Inka Šecová

Příspěvekod filip » 08 led 2019 20:21

RIP. Škoda, že ji režiséři neobsazovali, když mohla ještě dabovat naplno. Snad ji bude udělena cena in memoriam za celoživotní mistrovství. Protože člověk, který svým hlasem ''vychovává'' generace různých dětí - tak někdo takový si to zaslouží mnohem více, než herci, kteří ji dostali jen díky slavnějšímu ''jménu''.
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
Uživatelský avatar
filip
 
Příspěvky: 5387
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Inka Šecová

Příspěvekod Pan X » 20 led 2019 13:26

Velice mě to mrzí :cry: dozvěděl jsem se o tom až teď a velice je mi to líto :cry:. Paní Šecová určitě byla ohromná profesionálka :-: , která odváděla vždy nejlepší výkony a za to bych jí přál také cenu Františka Filipovského in memoriam, protože ta si jí opravdu zasloužila. Je mi to opravdu moc líto, velice mě mrzí, že jsem neměl možnost ji potkat osobně :cry: :cry: R.I.P. :cry:
Uživatelský avatar
Pan X
 
Příspěvky: 1941
Registrován: 16 čer 2011 07:24


Zpět na P-T - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály