Marcel Vašinka

Máte svého oblíbence od U do Z? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Marcel Vašinka

Příspěvekod Laik » 02 zář 2008 22:32

Obrázek
Narozen: 02.10.1954, Pardubice, Československo
Povolání: herec, dabér, úpravce dialogů
Rodina: registrovaný partner Miroslav Walter, strýc Alois Švehlík, bratranec David Švehlík

Ukázka dabingu:

(2004 - Drž hubu!, autor palg)


DABING

FILMY:
2020 Dr. T a jeho ženy [dabing Prima] - Matt Malloy (Bill)
2020 Eurovize - Graham Norton (Graham Norton)
2020 Piraňa 3DD [dabing Prima] - David Hasselhoff (sám sebe)
2020 Soukromá válka - Hilton McRae (Adam Watkins)

2019 Avengers: Endgame - Chris Evans (starý Steve Rogers)
2019 Blaze (2018) - Wyatt Russell (Glyn)
2019 Bohatství chudých 2 - Dario Cassini (premiér)
2019 Drahokam - Keith Williams Richards (Phil)
2019 Gringo: Zelená pilule - Alan Ruck (Ruck)
2019 Lajko - Cikán ve vesmíru - József Gyabronka (Karmazsin Jenö)
2019 Sněžná mela - Michael Madsen (Duke)
2019 Vánoční princ - Tom Knight (Denzil)
2019 Vánoční princ: Královská svatba - Tom Knight (Denzil)
2019 Varianova válka [Nova] - Tom Rack (Reinhold Neibuhr)
2019 Za hranicí - Daniel Zacapa (děda)
2019 Země oceli - Michael Rose (šerif Mooney)

2018 24 hodin života [HBO] - Liam Cunningham (Wetzler)
2018 Bohatství chudých - Gianmarco Tognazzi (De Bernardi)
2018 Ďáblův uzel - Bruce Greenwood (Burnett)
2018 Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny - Derek Riddell (Torquil Travers)
2018 Finální ukrutnost - Sansei Shiomi (Nakata)
2018 Hrdá Mary - Xander Berkeley (strýc)
2018 Jak se pomstít bejvalce - Carlo Buccirosso (Alberto)
2018 John Stratton: V první linii - Igal Naor (Tariq)
2018 Kočka / Hlavně nenápadně [Prima] - Lawrence LeJohn (agent Lawry)
2018 Koleje osudu [Prima] - Stellan Skarsgård (Finlay)
2018 Místokrálův palác - David Hayman (Ewart)
2018 Nostalgie - Arye Gross (Riley)
2018 Plán útěku 2 - Titus Welliver (Faust)
2018 Příběhy o lásce: Cesta za štěstím [Prima] - Fritz Egger (Martin)
2018 Příběhy o lásce: Dotek lásky [Prima] - Heinz Marecek (Karl)
2018 Příběhy o lásce: Splněný sen [Prima] - Michael Zittel (Volker)
2018 Rebel v žitě - Jefferson Mays (William)
2018 Sofiin případ - Brent Stait (Carter)
2018 Tulipánová horečka - Douglas Hodge (Nicholas)
2018 Uhranutá mysl - Henry G. Sanders (soudce Maynard)
2018 V utajení - Makram Khoury (Yazid)
2018 Vrahova múza - Robert Lohr (Bernhard Traven)
2018 Země zločinu: Mrtvá s jednou botou - Karl Fischer (Michael)
2018 Země zločinu: Štýrská krev - August Schmölzer (Matthias)
2018 Zrádce mezi námi - Stellan Skarsgård (Dima)

2017 Čaroděj ze země lží - Kelly AuCoin (agent Cacioppi)
2017 Emilie Richards: Láska na Novém Zélandu [2. dabing Barrandov] - Nick Bell-Booth (Matthew MacDonald)
2017 Jackie - Max Casella (Valenti)
2017 Kocour Bob - Anthony Head (Jack Bowen)
2017 Láska a přátelství - James Fleet (sir DeCourcy)
2017 LEGO® Ninjago® film - Jackie Chan (Wu)
2017 Léto na Sicílii - Sky du Mont (Reinhold)
2017 Liga spravedlnosti - Ciarán Hinds (Steppenwolf)
2017 Mise Condor [Prima] - Vernon Wells (vyšetřovatel) + Bill Riales (texaský podnikatel)
2017 Newyorčané - Steve Urbanski (Gary)
2017 Odvrácená strana měsíce - Luc Feit (Wenger)
2017 Pařba všech pařeb: Poslední kocovina - Caitlyn Jenner (Skip Bayflick)
2017 Popírání holocaustu - Alex Jennings (Sir Charles Gray)
2017 Rudý orel [Prima] - Philippe Leroy (Dolohov)
2017 Trumbo - John Getz (Sam Wood) + Stephen Root (Hymie King)
2017 Vraždící opice - Michael Papajohn (šerif Flemings)
2017 Wind River - Graham Greene (Ben)
2017 Zákon ledové země - Vesa Wallgren (Tuomo)

2016 45 let - David Sibley (George)
2016 Behemot [Prima] - Garry Chalk (šerif Matt Allington)
2016 Cincinnati Kid - Karl Malden (Shooter)
2016 Černá kniha [Prima] - Derek de Lint (Gerben Kuipers)
2016 Další život mého otce - László Gálffi (Lelkész)
2016 Dračí dvojčata [DVD] - Yuen Chor (Strýček Tang) + Guy Lai (vůdce gangu) + (sbory)
2016 Drahoušek k zakousnutí [DVD] - Kevin Kline (Joseph)
2016 Dva pitomci z Paříže - Stéphan Wojtowicz (komisař) + Gérard Loussine (Pasquier)
2016 Everly [DVD] - Joe Lynch (SWAT důstojník)
2016 Falešný Hollywood - Michael Madsen (Harvey)
2016 Hodný, zlý a mrtvý [JOJ Cinema] - John Laughlin (Howard)
2016 Hříšnice [Prima] - Michael Brandner (hrabě z Keilburgu)
2016 Jízda do pekel 3 - David Ferry (Kamioňák Barry)
2016 Králova přízeň [Prima] - David Morrissey (hrabě z Norfolku)
2016 Mise Condor [JOJ Cinema] - Lance E. Nichols (politik)
2016 Návštěvníci 3: Revoluce - Pascal N'Zonzi (Philibert)
2016 Noc generálů - John Gregson (plukovník Sandauer)
2016 Podfukáři 2 - David Warshofsky (agent Cowan)
2016 Pojď se mnou - Ray Liotta (Blackway)
2016 Pomsta hříšnice [Prima] - Hary Prinz (kníže Václav)
2016 Série Divergence: Aliance - Ray Stevenson (Marcus Eaton)
2016 Tom Sawyer a jeho kamarádi - Franz Buchrieser (Anton Schön)
2016 Turbotarantule: Láva poraženým - Joe Forbess (Joe)
2016 V tajnosti - John Kavanagh (inspektor Michaud)
2016 Vražedné krásky - Pancho Demmings (detektiv Roberts)
2016 Zabij, nebo zemři - Craigar Lusk (kapitán Jake Barlow)
2016 Zavřít a zabít / Kriminál smrti [JOJ Cinema] - D.L. Walker (ředitel Blain)
2016 Zbrusu Nový zákon - Benoît Poelvoorde (Bůh)

2015 40 let panic [Universal Channel] - David Koechner (táta na Health Clinic)
2015 90 minut v nebi - Don Piper (pastor Don Piper)
2015 Diagnóza: Šampion - Stephen Moyer (Dr. Ron Hamilton)
2015 Díky za ty dary [DVD] - Isiah Whitlock Jr. (Charles)
2015 Frankie & Alice - Stellan Skarsgård (Oz)
2015 Hon na lišku - Anthony Michael Hall (Jack)
2015 Hříšní lidé města Oss - Pierre Bokma (Sal Hedeman)
2015 Chůva v akci [Prima] - George Lopez (Glaze)
2015 Jistá oběť [Prima] - Mark Harmon (Lucas Davenport)
2015 John Wick - Michael Nyqvist (Viggo)
2015 Lhát se nemá - Manoj Sood (ředitel Kar)
2015 Mortdecai: Grandiózní případ [DVD] - Michael Culkin (sir Graham Arch) + Junix Inocian (tlouštík Fang)
2015 Musíme odsud vypadnout - William Devane (Big Red) + Erasmo Martinez (Ernesto)
2015 Muž na odstřel - Ray Winstone (Stanley)
2015 Odložený let - Stanley Townsend (Paul)
2015 Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny - Vincent D'Onofrio (Alton)
2015 Pod kůží - Dave Acton (lesní správce)
2015 Rezistence - Ray Stevenson (Marcus Eaton)
2015 Serena - David Dencik (Buchanan)
2015 Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil - Jeremy Piven (Bob)
2015 Ten třetí - Michael Margotta (Daniel)
2015 Území mrazu / Zmrzlá zem [Nova] - Michael McGrady (detektiv John Gentile)
2015 Vítejte u mě - Tim Robbins (Dr. Daryl Moffet) + (titulky)
2015 Vítězství je naše - Joaquim de Almeida (Castillo)
2015 Zmizení Eleanor Rigbyové: Oni - Ciarán Hinds (Spencer Ludlow)
2015 Žraločí tornádo 3 [Universal Channe] - David Hasselhoff (Gilbert Grayson Shepard)

2014 Blízko od sebe [DVD] - Chris Cooper (Charlie Aiken)
2014 Bostonské tornádo - Paul Johansson (Joe Randall)
2014 Divergence - Ray Stevenson (Marcus)
2014 Dvojník - James Fox (Colonel) + Jon Korkes (starší detektiv)
2014 Enderova hra - Ben Kingsley (Mazer Rackham)
2014 Chlapectví - Marco Perella (profesor Bill Welbrock) + Chris Doubek (chlapík v restauraci)
2014 Jackass: Děda mizera (Dan)
2014 Jistá oběť [HBO] - Mark Harmon (Lucas Davenport)
2014 Koleje osudu [DVD] - Stellan Skarsgård (Finlay)
2014 Láska z Benátek - Christian Wolff (Robert Frank)
2014 Let smrti - Brad Dourif (Richard)
2014 Muži, kteří nenávidí ženy [Prima] - Stellan Skarsgård (Martin Vanger)
2014 Napospas smrti: Příběh Tammi a Sandry Chaseových - Vincent Irizarry (Nick Sakeris)
2014 Need for Speed [Blu-ray] - Buddy Joe Hooker (detroitský polda #1)
2014 NON-STOP [DVD] - Frank Deal (Charles Wheeler)
2014 Plivu na váš hrob 2 - Valentine Pelka (otec Dimov)
2014 Ranhojič - Stellan Skarsgård (Bradýř)
2014 Rosamunde Pilcher: Stín minulosti [TV Barrandov] - Thomas Limpinsel (Winston Holmes)
2014 Sázkař - Allen Garfield (Greenberg)
2014 Team Hot Wheels: Kde se berou mazáci! (Abe Lincoln)
2014 Trojúhelník smrti - Bruce Thomas (Paul Cowan)
2014 V nitru Llewyna Davise [DVD] - Ethan Phillips (Mitch Gorfein)
2014 Vampýrská akademie - Ramon Tikaram (pan Meisner)
2014 Z lásky k tobě - Dieter Okras (doktor)
2014 Zátah: Vykoupení [Prima] - Pierre Gruno (Wahyu)

2013 Akční komando [Prima] - Michael Cavanaugh (víceprezident Charles Baker)
2013 Boj o dědictví - Gregg Henry (Wills)
2013 Černá skříňka [DVD] - Bernard Le Coq (doktor Granger)
2013 Experiment Philadelphia - Tom McBeath (Broadmore)
2013 Hurikán [Prima] - Cliff DeYoung (Stuart McMahon) + (závěrečné titulky)
2013 Chvíle setkání - Gabriel Byrne (Doug)
2013 Iron Man 3 - Miguel Ferrer (víceprezident Rodriguez)
2013 Muži, kteří nenávidí ženy [ČT] - Peter Haber (Martin Vanger)
2013 Odpočítávání [Nova] - Stephen Root (Charlie Thompson)
2013 Rosamunde Pilcher: Falešná jeptiška - Moritz Lindbergh (Eliot Trent)
2013 Rosamunde Pilcher: Nový začátek - Siemen Rühaak (Gordon Dempsey)
2013 Unesený detektiv - David Selby (Luke Reilly)
2013 V kómatu [Nova] - Rip Torn (Dr. George)
2013 Vyrobeno v Dagenhamu - Richard Schiff (Robert Tooley)
2013 Z jiného úhlu [Prima] - David Patrick Green (Murray)
2013 Žralokonádo / Žraločí tornádo [Universal Channel] - John Heard (George)

2012 Amazing Spider-Man - Rhys Ifans (Dr. Curt Connors / Lizard)
2012 Hobit: Neočekávaná cesta - William Kircher (zlobr Tom)
2012 Hrbáč na univerzitě - Armin Shimerman (doktor Otto Oberlander)
2012 Konstanta - Witold Pyrkosz (Mariusz)
2012 Lehká jízda [Nova] - Tony Bonner (plukovník Murray Bourchier)
2012 Lež má krátké nohy - Peter Riegert (Minor)
2012 Magnetické tornádo - Greg Evigan (Jonathan Kane)
2012 Mogadišu - Herbert Knaup (podplukovník Ulrich Wegener)
2012 Osudná schůzka - Joe Penny (John Taylor)
2012 Polapena v síti - Sean Tucker (Gene Higgins) + Daniel Simpson (ochranka)
2012 Soudný den [Prima] - Alexander Siddig (John Hatcher)
2012 Tělo jako důkaz [1. série] - Sam Robards (Bradford Paige) + Marc Blucas (Dr. Chandler)
2012 Voják 2 [HBO] - Pongsanart Vinsiri (vojenský velitel)
2012 Vraždy na dožínky - August Zirner (Dr. Langhammer)
2012 Výměna [Prima] - Denis O'Hare (Dr. Jonathan Steele)
2012 Vysaj si - Alex Lifeson (pohraniční stráž)
2012 Zakázaná zóna (pan Wynden otec Samanthy - pouze hlas v telefonu)
2012 Železná lady - Anthony Head (Geoffrey Howe)

2011 Ďábel se třemi zlatými vlasy (hofmistr)
2011 Gauneři [Nova] - Michael Madsen (pan Blonďák - Vic Vega)
2011 Jana Eyrová (2011) - Simon McBurney (pan Brocklehurst)
2011 Krásky od krav [Nova] - Michael Rhoades (Bob Fenwick) + Stuart Clow (Keith Walker)
2011 Lidský štít [Nova] - Steve Inwood (Ali Dallal)
2011 Mluv [Universal Channel] - Robert John Burke (pan Neck)
2011 Mrazivý faktor [Universal Channel] - Peter Firth (Andrew Brynner)
2011 Na hraně temnoty [Prima] - Danny Huston (Jack Bennett)
2011 Ohnivá smršť - John Francis (Lloyd)
2011 Podsvětí [Nova] - Kevin Chapman (Franklin)
2011 Prostě Peck / Právě Peck [Universal Channel] - Adam Arkin (Michael Peck)
2011 Surfařka - Dennis Quaid (Tom Hamilton)
2011 Táta za všechny peníze - Pierre Lenoir (prodavač v obchodě)
2011 Užívej si, co to jde - Ed Begley Jr. (John)
2011 Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona - Danny Goldring (profesor Burket)
2011 Zpověď zabijáka - Darcy Leutzinger (šéf policejního týmu)

2010 22 výstřelů - Richard Berry (Aurelio Rampoli)
2010 Agora - Richard Durden (Olympius)
2010 Akcelerace smrti - Michael Madsen (Vincent Scaillo)
2010 Brémští muzikanti - Hartmut Lange (velitel loupežníků)
2010 Cadillac Man [Nova] - Anthony Powers (kapitán Mason)
2010 Halloween II - Malcolm McDowell (Dr. Samuel Loomis)
2010 Kamioňák - Martin Brambach (Pfeiffer)
2010 Kick-Ass / Nářez - Garrett M. Brown (pan Lizewski) + Xander Berkeley (detektiv Gigante)
2010 Legenda o Janě - Marc Bischoff (učitel teologie Odo)
2010 Milionová bankovka [DVD] - Richard Caldicot (komoří James)
2010 Mořská bestie - Gary Hudson (šerif Jay McKenna)
2010 Oddělené životy - Josh Taylor (Charles Duffy)
2010 Ondine - Stephen Rea (kněz)
2010 Planina v ohni - Joaquim de Almeida (Nick Martinez)
2010 Počátek - Tom Berenger (Peter Browning)
2010 Rosamunde Pilcher: Láska navzdory celému světu - Mark Kempner (David Summer)
2010 Rosamunde Pilcher: Shledání v Rose Abbey - Michael Greiling (Gordon Mortimer)
2010 Sladká láska [Nova] - Wolfgang Puck (sám sebe)
2010 Sukničkář (1987) - Tony Sirico (Patsy Cabaluso)
2010 Vyznání Anny Elliotové - Anthony Head (Walter Elliot)
2010 Zuřící býk [Nova] - Joe Pesci (Joey)

201x Císařovy nové šaty - Matthias Brandt (císař Friedhelm)
201x Slib mlčení - C. Thomas Howell (Nathan Detrick)
201x Teď a tady - Julian Wadham (doktor Ryan)
201x Jappeloup / Touha zvítězit - Daniel Auteuil (Serge Durand)
201x V cizí kůži - Alan Arkin (Mitchův otec)
-------
2009 Alicin restaurant - M. Emmet Walsh (velicí seržant) + (více rolí)
2009 Arn [DVD] - Steven Waddington (velmistr Torroja)
2009 Blízké nebezpečí [Nova] - Richard Jutras (Zimmer)
2009 Dr. Goldfoot, tvůrce robotických žen - Vincent Price (Dr. Goldfoot)
2009 Dvanáct rozhněvaných mužů [MGM] - Edward James Olmos (porotce č. 11)
2009 Elita armády [Nova] - Peter Bryant (Kendall Mullins)
2009 Filmový sen / Filmový svět [MGM] - Michael Lerner (Arnie)
2009 Gamebox - Patrick Renna (Kaplan)
2009 Havaj - Richard Harris (kapitán Rafer Hoxworth)
2009 Hodina pušek [MGM] - James Garner (Wyatt Earp)
2009 Honba za xenomorfem - Gregory Sierra (Victor Maldonado)
2009 Hrdinové z Daranu - David Clatworthy (lord Maxwell)
2009 Charlie Chan a kletba Dračí královny (titulky)
2009 Jak zabít svou ženu [MGM] - Eddie Mayehoff (Harold Lampson)
2009 Jane Doe: Dokud nás smrt nerozdělí - Joseph Bologna (Louis Angelini)
2009 Je léto, půl jedenácté večer - Peter Finch (Paul)
2009 Konec dětství / Ten kluk Mudge [MGM] - Richard Jenkins (Edgar Mudge)
2009 Loutkář a ďábel / Loutkář a čert [DVD] - Rolf Hoppe (loutkář Hans Rockle)
2009 Merlinův učeň [Nova] - Garwin Sanford (Weston)
2009 Noc s králem - Peter O'Toole (prorok Samuel)
2009 Noci v Tennessee - Rod Steiger (soudce Prescott)
2009 Opojení [MGM] - Sam Elliott (Dodd)
2009 Osina v zadku - Richard Berry (Jean Milan)
2009 Pan Wolodyjowski [DVD] - Andrzej Szczepkowski (biskup Lanckoronski)
2009 Podporujte svého pistolníka! [MGM] - James Garner (Latigo)
2009 Pravda a lež [HBO] - Kevin Pollak (Gordon Jacobson)
2009 Převozník - Warren Oates (Jake Remy)
2009 Psanci [MGM] - David Carradine (Cole Younger)
2009 Red - Keith Buterbaugh (Dean)
2009 Rosamunde Pilcher: Podzim lásky - Siemen Rühaak (Oliver Miller)
2009 Slečna Marplová: Smysluplná vražda - Alex Jennings (inspektor Curry)
2009 Studená válka - James Fox (Lord)
2009 Šest vražd stačí, maminko! [Prima] - Sam Waterston (Eugene Sutphin, D.D.S.)
2009 Šílený rande [Nova] - Michael Madsen (T.J.)
2009 Špion(i) - Vincent Regan (Peter Burton)
2009 Tajemství rodu Locků - Julian Christopher (Dr. Cestia)
2009 Tři království: Vzkříšení draka - Sammo Hung Kam-Bo (Luo Pching-An)
2009 Útěk v řetězech [MGM] - Theodore Bikel (šerif Max Muller)
2009 Útok lehké kavalerie [MGM] - Norman Rossington (Corbett) + Howard Marion Crawford (Lt. Gen. Sir George Brown)
2009 Velké šílenství v malém hotelu [Prima] - Bill Nighy (pan Johnson)
2009 Velký závod / Tajný závod [Nova] - George Furth (Foyt)
2009 Vesmírná exploze - Steven Culp (prezident Edward Taylor)
2009 Výchovný tábor - Peter Stormare (Norman Hail)

2008 Americký gangster - Common (Turner Lucas)
2008 Bez slitování - William Devane (major Charles Rane)
2008 Coca-Cola Kid - Max Gillies (Frank Hunter)
2008 Článek 99 [MGM] - Leo Burmester (střelec Polaski)
2008 Ďábelská brigáda [MGM] - Claude Akins (vojín Rocky Rockman)
2008 Druhá půlka štěstí - Michael König (pan Breuer)
2008 Fotbal za mřížemi - John Forgeham (Charlie Sykes)
2008 Halloween (2007) [DVD] - Malcolm McDowell (Dr. Samuel Loomis)
2008 Hitman (2007) [DVD] - Dougray Scott (Mike Whittier)
2008 Holly a její přátelé 1: Oslava s překvapením - Diedrich Bader (strýček Dave)
2008 Holly a její přátelé 2: Vánoční přání - Diedrich Bader (strýček Dave)
2008 Holly a její přátelé 3: Tajná dobrodružství - Diedrich Bader (strýček Dave)
2008 Holly a její přátelé 4: Navždy přátelé - Diedrich Bader (strýček Dave)
2008 Indiánský bojovník - Walter Abel (kapitán Trask)
2008 Katyň - Leon Charewicz (UB Major)
2008 Kempink [ČT] – Laurent Olmedo (Muž z 37)
2008 Mamma Mia! - Stellan Skarsgård (Bill Anderson)
2008 Manželská klec - Chris Cooper (Harry Allen)
2008 Mohla bych zpívat - Jack Klugman (George)
2008 Neskutečná cesta Billa a Teda [MGM] - William Sadler (Smrťák)
2008 Nůž v ráně - Gig Young (David Barnes)
2008 Ohněm a mečem [DVD Edice] - Zbigniew Zamachowski (Michal Wolodyjowski)
2008 Puč - Ian Roberts (Nick du Toit)
2008 Rudý prach [ČT] - Ian Roberts (Piet Müller)
2008 Sbohem, Bafano - Dennis Haysbert (Nelson Mandela)
2008 Síly temnot / Ti, kdo věří [MGM] - Martin Sheen (Cal Jamison)
2008 Solange: Teror na dívčí škole - Joachim Fuchsberger (inspektor Barth)
2008 Spikesova banda [MGM] - Marc Smith (Abel Young) + (více rolí)
2008 Spojení Shaolinů / Napij se se mnou [MGM] - Yunzhong Li (Smějící se tygr)
2008 Svět Henryho Orienta - Tom Bosley (Frank Boyd)
2008 Tajné složky - Brian Cox (Kerrigan)
2008 Temný úsvit [DVD] - Zach Grenier (velitel skvadrony)
2008 Ultimátum - George Wallace (Pops Douglas)
2008 Určitě, možná [DVD] - Kevin Kline (Hampton Roth)
2008 Vloupání - Maury Chaykin (Vincent Tucci)
2008 Willy Fog - Cesta do středu země (Hans)
2008 Záhadná žena: Nemluvně [Hallmark] - Christopher Curry (Jackson Chandler)
2008 Zázrak - Donal McCann (Sam)
2008 Zrazený / Hořící kříže [MGM] - John Mahoney (Shorty)

2007 28 týdnů poté - Jeremy Renner (Doyle)
2007 Až na krev - Tom Doyle (J.J. Carter)
2007 Bouřící Portoriko [Film+] - Robert Duvall (Howard)
2007 Cesta bojovníka - Nathaniel Arcand (Wind In Tree)
2007 Co jsi dělal za války, taťko? [MGM] - Aldo Ray (seržant Rizzo)
2007 Červená řeka [MGM] - Chief Yowlachie (Quo) + Glenn Strange (Naylor)
2007 Dívka z údolí - Frederic Forrest (Steve Richman)
2007 Divotvůrkyně - Jack Hollander (pan Anagnos)
2007 Dokonalý trik - Roger Rees (Owens)
2007 HerciPierre Arditi (Pierre Arditi)
2007 Hory mají oči 2 [DVD] - Philip Pavel (Foster)
2007 Hrabě Dracula (1970) - Christopher Lee (hrabě Dracula)
2007 Hromská cesta - Gene Barry (Troy Barrett, finanční agent)
2007 Chameleon: Souboj vyvolených - Patrick Bauchau (Sydney)
2007 Chameleon: Strašidelný ostrov - Patrick Bauchau (Sydney)
2007 Kriminální román - Stefano Fresi (Suchar)
2007 Letka Moskytů - Dinsdale Landen (Clyde Penrose)
2007 Martinův den - Frank Adamson (Garby) + (více rolí)
2007 Marty [MGM] - Jerry Paris (Tommy) + (více rolí)
2007 Maxie - Michael Laskin (obchodní ředitel)
2007 Milovníci hudby [MGM] - Kenneth Colley (Modest Čajkovskij)
2007 Msta přichozího z močálu [MGM] - Louis Jourdan (Arcane)
2007 Muzikál ze střední - Joey Miyashima (ředitel školy Matsui)
2007 Nádherná země - Víctor Manuel Mendoza (generál Marcos Castro)
2007 Náš děda - Dennis Ambriz (Darriel)
2007 National Lampoon a kino - Robert Culp (Paul Everest)
2007 Pán much [MGM] - Michael Greene (kapitán Benson)
2007 P.Ě.S.T. - James Karen (Andrews) + Rod Steiger (senátor Madison)
2007 Podivná pohostinnost [MGM] - Christopher Walken (Robert)
2007 Polibek před smrtí - George MacReady (Leo Kingship)
2007 Shalako [DVD] - Alexander Knox (Henry Clarke)
2007 Sin City - město hříchu [Nova] - Michael Madsen (Bob)
2007 Sloní příběhy (vypravěč)
2007 Světlo bludičkyLeslie Nielsen (Reece Morgan)
2007 Sžíravá vášeňJonathan Pryce (pan Farris)
2007 Štístko [MGM] – Noam Pitlik (Max)
2007 Tmavohnědá kopie - George Segal (Walter Whitney)
2007 Úplněk v modré vodě - David Doty (Virgil)
2007 V Žáru lásky / Plamen lásky [MGM] - Jonathan Pryce (Lytton Strachey)
2007 V žáru noci [MGM] - Rod Steiger (Gillespie)
2007 Večírek [MGM] - Gavin MacLeod (C.S. Divot)
2007 Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu - Anthony Quayle (král)
2007 Zelig - Patrick Horgan (vypravěč)
2007 Zloději jako my [MGM] - Tom Skerritt (Dee Mobley)
2007 Zprávař: Příběh Rona Burgundyho [Nova] - Fred Willard (Ed Harken)
2007 Žoldáci [MGM] - Paul Freeman (Derek)
2007 Žoldnéř [MGM] - Franco Giacobini (Pepote) + (další role)

2006 Bertha z dobytčáku [MGM] - Victor Argo (bratr McIver)
2006 Bílá velryba [MGM] - Harry Andrews (Stubb)
2006 Boris a Nataša - Paxton Whitehead (Anton / Kreeger Paulovitch)
2006 Boží zápasník - Armando Tapia (mnich #1)
2006 Dlouhé loučení - Mark Rydell (Marty Augustine)
2006 Dobrodružství rabína Jákoba [DVD] - Renzo Montagnani (Farrés)
2006 Dobyvatelé sedmi moří - Anthony Caruso (Renzo)
2006 Dravec a feťák [MGM] - David Suchet (Alex)
2006 Faraon [DVD] - Piotr Pawłowski (velekněz Herhor)
2006 Foxy Brownová - Peter Brown (Steve Elias)
2006 Inspektor Gadget: Případ létajicího draka - Maurice LaMarche (inspektor Gadget)
2006 Legenda o ztraceném - Rossano Brazzi (Paul Bonnard)
2006 Lov / Hon [MGM] - Gene Hackman (Brandt Ruger)
2006 Maškaráda - Barton Heyman (Tommy McGill)
2006 Mejdan - James Gregory (Duster Heyward)
2006 Modigliani [DVD] - Peter Capaldi (Jean Cocteau)
2006 Nepovedená hra na vojáky [MGM] - Louis Gossett (Dean Parker)
2006 Ostrov samoty - Daniel Day-Lewis (Jack Slavin)
2006 Ostrov v ohni [MGM] - Renato Salvatori (Teddy Sanchez)
2006 Papež z Greenwich Village [MGM] - Tony Musante (Pete)
2006 Pověste je výš! [MGM] - L.Q. Jones (Loomis)
2006 Sedmý úsvit - William Holden (major Ferris)
2006 Ski akademie / Lyžařská hlídka [MGM] - Martin Mull (Maris)
2006 Slušňák Johnny - Paul Gleason (Wayne Hisler)
2006 Spiknutí [MGM] - Sidney Poitier (Shack Twala)
2006 Svět budoucnosti [MGM] - Arthur Hill (Duffy)
2006 Tajná akta FBI - Rip Torn (Dwight Webb)
2006 Texasville [MGM] - Timothy Bottoms (Sonny Crawford)
2006 Ultraviolet - Nick Chinlund (Ferdinand Daxus)
2006 Velký žal - Kirk Douglas (plukovník David 'Mickey' Marcus)
2006 Vera Cruz [MGM] - Cesar Romero (markýz de Labordere)
2006 Vojna a mír [DVD] (vypravěč)
2006 Vražedná opice / Opičí experiment [MGM] - Stephen Root (Dean Burbage)
2006 Zázraky [MGM] - Tom Conti (Roger)
2006 Zeptej se prachu (prodavač na tržnici) + (hlas herce ve filmu) + (další role)
2006 Žena v červeném [MGM] - Joseph Bologna (Joe)

2005 Alexander Veliký [DVD] - Nick Dunning (Attalus)
2005 Apollo 13 [DVD] - Brett Cullen (CAPCOM1 - Andy)
2005 Lara Croft - Tomb Raider [Nova] - Chris Barrie (Hillary)
2005 Myšák Stuart Little 3 - Kevin Schon (Snížek)
2005 Ostrov - Sean Bean (Merrick)
2005 Slečna Marplová: Vlak z Paddingtonu [ČT] - John Hannah (inspektor Tom Campbell)

2004 Drž hubu!Richard Berry (komisař Vernet)
2004 Kmotr [Prima] - Richard Conte (Emilio Barzini)
2004 Kmotr III [Prima] - George Hamilton (B.J. Harrison)
2004 Krokodýl Dundee v Los Angeles [Nova] - Jere Burns (Arnan Rothman)
2004 Loď snů: Zambie - Sigmar Solbach (Jürgen Gossler)
2004 Marco Polo: Návrat do Xanadu [DVD Uranie] - Michael Kostroff (Kubla Khan)
2004 Nevinné krutosti [Nova] - Carlo Brandt (rytíř de Milletail)
2004 Pán velryb - Cliff Curtis (Porourangi)
2004 Piráti z Karibiku (2000) (Karmo)
2004 Rozvod po francouzsku - Thierry Lhermitte (Edgar Cosset)
2004 Sněhová kalamita - Chevy Chase (Tom Brandston)
2004 Uprostřed noci [ČT] - Martin Balsam (Jack)
2004 Willy Fog: 20 000 mil pod mořem [VHS] (kapitán Nemo)

2003 Cesta do zatracení - Doug Spinuzza (Calvino)
2003 Daredevil - Lennie Loftin (Nick Manolis)
2003 Dům života - Kevin Kline (George Monroe)
2003 Goldfinger [Nova] - Raymond Young (Sierra) + Richard Vernon (plukovník Smithers) + Laurence Herder (Goldfingerův poskok)
2003 Hollywood v koncích - Treat Williams (Hal)
2003 Jason X - Jonathan Potts (profesor Lowe)
2003 Prci, prci, prcičky 3: Svatba - Eric Allan Kramer (Medvěd)
2003 Rosamunde Pilcher: Očima lásky - Nick Wilder (Leo Walton)
2003 Spirit - divoký hřebec (2. lovec) + (více rolí)
2003 Telefonní budka - Kiefer Sutherland (ostřelovač)
2003 Tenkrát v Americe - Joe Pesci (Frankie Manoldi) + Robert Harper (Sharkey)
2003 Tuxedo [VHS] - Jason Isaacs (Clark Devlin)

2002 Ať žije královna! - Derek de Lint (Bob Hooke, Sářin otec)
2002 Blikající světla - Soren Pilmark (Torkild)
2002 Ďábelská svůdkyně [Nova] - J.T. Walsh (Frank Griffith)
2002 Gentleman z Cocody - Philippe Clay (Renauld Lefranc)
2002 Mandolína kapitána Corelliho - Roberto Citran (generál Gandin)
2002 Myšák Stuart Little 2 - Nathan Lane (Snížek)
2002 Nebeský oheň [ČT] - Jürgen Prochnow (Quentin Darby)
2002 Orange County [VHS] - Kevin Kline (Marcus Skinner)
2002 Policejní akademie [Nova] - Bubba Smith (Moses Hightower)
2002 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení [Nova] - Bubba Smith (Moses Hightower)
2002 Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku [Nova] - Bubba Smith (Moses Hightower)
2002 Policejní akademie 4: Občanská patrola [Nova] - Bubba Smith (Moses Hightower)
2002 Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach [Nova] - Bubba Smith (Moses Hightower)
2002 Policejní akademie 6: Město v obležení [Nova] - Bubba Smith (Moses Hightower)
2002 Shane - Elisha Cook (Torrey)
2002 Údolí stínů [VHS] - Greg Kinnear (major Bruce Crandall)
2002 Válka policajtů [VHS] - Stephen Dillane (inspektor Burton)
2002 Zloději času - Robin Thomas (Dr. Gibbs)

2001 Andělin popel - Andrew Bennett (vypravěč)
2001 Ghost Dog - Cesta samuraje - Vince Viverito (Johnny Morini)
2001 Lara Croft - Tomb Raider [VHS] - Jon Voight (Lord Richard Croft)
2001 Lawrence z Arábie [ČT] - Anthony Quayle (plukovník Brighton)
2001 Lumpíci v Paříži - Michael Bell (Charles 'Chaz' Finster)
2001 Million Dollar Hotel - Bud Cort (Shorty)
2001 Nežádej svůj poslední tanec - Terry Kinney (Roy)
2001 Poslední agent - Ralph Brown (Simon)

2000 Americká krása - Sam Robards (Jim Berkley)
2000 Falešný únos - Michael Madsen (agent Jack Briggs)
2000 Farma zvířat - Alan Stanford (farmář Pilkington)
2000 Flintstoneovi 2 - Viva Rock Vegas - Alan Cumming (Gazoo - mimozemšťan)
2000 Francouzská spojka: Dopadení [Nova - CET21] - Bernard Fresson (Barthélémy)
2000 Láska je láska [VHS] - Ralph Carlsson (Olof)
2000 Milostný dopis [VHS] - Tom Selleck (George Matthias)
2000 Mistr pistolník - Lincoln Kilpatrick (Jacques)
2000 Návrat Hitmana: Věc cti / Loganova válka: Čest zavazuje [Nova] - Antoni Corone (Mike Faffino)
2000 Návrat mušketýrů [Nova] - Jean-Pierre Cassel (Cyrano z Bergeracu)
2000 Ospalá díra - Jeffrey Jones (reverend Steenwyck)
2000 Pátá oběť - Michael Madsen (Tyler Pierce)
2000 Plunkett & Macleane - Alan Cumming (lord Rochester)
2000 Příští správná věc - Jay Karnes (Kevinův právník) + (titulky)
2000 Rocky / Rocky I [Nova] - Carl Weathers (Apollo Creed)
2000 Rocky 2 / Rocky II [Nova] - Carl Weathers (Apollo Creed)
2000 Ruce pryč - Bryan Brown (Pando)
2000 Sen noci svatojánské - Bernard Hill (Egeus)
2000 Stigmata - Gabriel Byrne (otec Andrew Kiernan)
2000 Transkontinentální expres / Expres v ohrožení [Prima] - William Shatner (Stuart Peters)
2000 Vánoční koleda (1999) - Richard E. Grant (Bob Cratchit)
2000 Vládce prokletých přání - Andrew Divoff (Džin / Nathaniel Demerest)

200x Drsná pomsta - John Terlesky (Carver)
200x Dvojí život mého muže [Nova] - Jay O. Sanders (Patrick Hennessy Welsh / Timothy Michael Kingsbury)
200x Lev v zimě (2003) - Clive Wood (William Marshall)
200x Můj nejlepší přítel [Nova] - Scott Bakula (George Graham Vest)
200x Nepokojní duchové [Hallmark] - Michel Monty (kapitán François Coli)
200x Povedená dceruška [ČT] - Mark Joy (Tom Michaelson)
200x Rok draka / Opičí král [Hallmark] - Ric Young (Konfucius) + ? (jeden z terakotových vojáků)
200x Sarah, prostá a vysoká [Hallmark] - Christopher Walken (Jacob Witting)
200x Sladká láska [Hallmark] - Bruce Thomas (Jim)
200x Tak se měj - Michael Gross (pan McCarthy)
200x Vánoční návštěva [Hallmark] - Holmes Osborne (Hal)
200x Ve tři ráno - Mike Starr (Theo)
200x Znamení čtyř (2001) - Michel Perron (inspektor Jones)
200x Životy svatých - Michael A. Miranda (Alfredo Innocente)
-------
20xx Cena mlčení - Michael Madsen (Jeremy Banes)
20xx Detektiv (2005) [Hallmark] - Tom Berenger (seržant Malcolm Ainslie)
20xx Elvisovy začátky [Cinemax] - Robert Patrick (Vernon Presley)
20xx Hollywoodské manželky - Jack Scalia (Michael Scorsinni)
20xx Každý chce být Ital [HBO] - Richard Libertini (Papa Aldo Tempesti)
20xx Magie a kouzla Davida Copperfielda: Ohnivé tornádo - David Copperfield (sám sebe)
20xx Noc vlka [Nova] - Robert Urich (Purly Owens)
20xx Nukleární katastrofa [Nova] - Jack Scalia (Rusty)
20xx Sexy párty - Tim Matheson (Vance Wilder Sr.)
20xx Super finta - Brent Briscoe (Junior Barnes)
-------
1999 CelebrityKenneth Branagh (Lee Simon)
1999 Hitman (1999) - Cole S. McKay (Danny)
1999 Jak byl dobyt Divoký západ [Nova] (vypravěč)
1999 Měsíc Lakotů - Rodney A. Grant (První rána)
1999 Mutant 2 - Michael Madsen (Press)
1999 Myšák Stuart Little - Nathan Lane (Snížek)
1999 NepolíbenáJohn C. Reilly (Gus)
1999 Nezvaný host - Michael Madsen (Ben)
1999 Pecker - Mark Joy (Jimmy)
1999 Ponorka Nautilus - Hannes Jaenicke (Dr. Eric Levine)
1999 Stav obležení - Victor Slezak (plukovník Hardwick)
1999 Vraždy podle Jidáše - James Kidnie (Walter Chibley)

1998 Krycí jméno Donnie Brasco [VHS] - Michael Madsen (Sonny Black)
1998 Lepší zítřek 2 - Dean Shek (Johny)
1998 Má je msta / Odplata [VHS] - John Sanderford (detektivní náčelník Arnold 'Cat' Canton)
1998 Někdo to rád holky (titulky)
1998 Oheň [Nova] - Kurt Russell (Stephen McCaffrey)

1997 Boss - Michael Madsen (Eddie Hall)
1997 Gettysburg - Stephen Lang (generál George Pickett) + (další role)
1997 Hvězda - Albert Hall (Larry) + Tony Ralph-Wilson (soudce)
1997 Na útěku - David Keith (detektiv Peter Stanford)
1997 Na život a na smrt - Tom Selleck (Paul Cable)
1997 Nebezpečná podobnost / Posedlost [VHS] - Edward Albert (Charles Stella)
1997 Nepravý muž - John Heldabrand (Tomasini)
1997 Nezvaný host (1996) [VHS] - Bruce Altman (Paul Wheeler)
1997 Osudy - Michael Nouri (Peter Hallam)
1997 Perry Mason: Případ smrtící módy [Nova] - Robert Clohessy (Tony Loomis)
1997 Případ Pelikán [Nova] - Scott Michael Jefferson (plukovník Olsen) + Stanley Tucci (Khamel)
1997 Stříbrná kulkaTerry O'Quinn (šerif Joe Haller)
1997 Terč: Prezident USA / Vysoký cíl [VHS] - Michael Madsen (Nick James)
1997 Top Dog - Clyde Kusatsu (kapitán Callahan)
1997 Víkend [VHS] - John Shea (Michael Kaye)

1996 Apollo 13 [VHS] - Ray McKinnon (FIFO White)
1996 Boeing 747 v ohrožení [VHS] - Kurt Russell (Dr. David Grant)
1996 Columbo: Dvojexpozice - Robert Culp (doktor Bart Keppel)
1996 Ed Wood - Jeffrey Jones (Criswell)
1996 Kam zmizela hlídka 54? - Jeremy Piven (Herbert Hortz)
1996 Kellyho hrdinové - Donald Sutherland (Pošuk)
1996 Lavina (1994) [Nova] - David Hasselhoff (Duncan Snyder)
1996 Maigret a dražba při svíčce - Pierre Forest (Groult)
1996 Oscar - Peter Riegert (Aldo)
1996 Sledování - John Rubinstein (Thomas Hassrick)
1996 Tanec s vlky [Nova] - Graham Greene (Kopající pták)
1996 Topper na cestách - Alexander D'Arcy (baron)
1996 Uloupená srdce - Michael Badalucco (Quinn)
1996 Vraždící zbraň - Treat Williams (George McCallister)
1996 Všude dobře, doma nejlíp - Jason Alexander (tatínek)
1996 Vykoupení z věznice Shawshank - Mark Rolston (Bogs Diamond)
1996 Vzali roha - Robert John Burke (Pat Schiller)
1996 Zmizení staré dámy - Michael Redgrave (Gilbert)

1995 Bílý žár - Paul Guilfoyle (Roy Parker)
1995 Četa [VHS] - Tom Berenger (seržant Barnes) + David Neidorf (Tex)
1995 Lovec hlav [VHS] - Jean-Paul Belmondo (Roger Pilard)
1995 Malá bubenice - Yorgo Voyagis (Joseph)
1995 Modrý hrom / Létající oko [2. dabing VHS] - Roy Scheider (důstojník Frank Murphy)
1995 Na západní frontě klid [Premiéra] – Ian Holm (kaprál Himmelstoss)
1995 Návrat Mika Hammera - Stephen Macht (Nick Anton)
1995 Poslední střetnutí - Sam Neill (Damien Thorn)
1995 Povídky z New Yorku - Giancarlo Giannini (Claudio)
1995 Sám doma a bohatýJohn Larroquette (Lawrence Van Dough)
1995 Spyder - Blake Bahner (Brad Spyder)
1995 Transkontinentální expres / Expres v ohrožení [ČT] - Robert Fuller (Matt Leigh)
1995 Veselé Velikonoce [VHS] - Jean-Paul Belmondo (Stephane Margelle)
1995 Zachraňte Willyho 2 - Michael Madsen (Glenn)
1995 Žhavé výstřely 2 - Ryan Stiles (Rabinowitz)

1994 Americký kickboxer II - Dale "Apollo" Cook (Mike Clark)
1994 Apartmá nula - Colin Firth (Adrian Leduc)
1994 Báječní Bakerovi hoši [VHS] - Jeff Bridges (Jack Baker)
1994 Candleshoe [Nova] - David Niven (Priory)
1994 Doktor Popaul - Jean-Paul Belmondo (Paul Simay)
1994 Jumpin' Jack Flash - Jon Lovitz (Doug)
1994 Kickboxer 4: Agresor - Thom Mathews (Bill)
1994/5 Kočičí oko [VHS] - James Woods (Dick Morrison)
1994 Kulka pro generála - Gian Maria Volontè (El Chuncho)
1994 Líbánky v Las Vegas [VHS] - Nicolas Cage (Jack Singer)
1994 Mistr loutkář [VHS] - Jimmie F. Skaggs (Neil Gallagher)
1994 Návrat živé smrti 3 – Mike Moroff (Santos)
1994 Neporazitelný / Neporazitelní: Nepřiměřená síla [VHS] - Lance Henriksen (Devlin) + (titulky)
1994 Nevyřešený případ - Michael Caine (Sherlock Holmes)
1994 Niagara - Joseph Cotten (George Loomis)
1994 Ochránce / Ochránce spravedlnosti [VHS] - Danny Aiello (Danny Garoni)
1994 Perry Mason: Případ ztracené lásky [Nova] - Jonathan Banks (Luke Dickson) + Robert Walden (Robert Lane) + Robert F. Lyons (Pete Dickson) + ? (TV reportér) + ? (novinář)
1994 Porota - Armand Assante (Rusty Pirone) + Ed Lauter (John Boyle) + (více rolí)
1994 S nasazením života [VHS] - Tobin Bell (Mendoza) + Gregory Alan Williams (Matt Wilder) + Alan Toy (Walter Wickland) + Steve Hytner (Tony Carducci)
1994 Slzy v dešti [VHS] - Leigh Lawson (Hamdan al Dubai)
1994 Taxikář [Nova] - Norman Matlock (Charlie T)
1994 Tři ze sanitky - Bill Cosby (máma)
1994 Všechno uvidímeHenri Guybet (Mercier)
1994 Záhadné zmizení (titulky)
1994 Železné pěsti - Marshall Teague (Peter Gallagher)

1993 Bažanti: Nebezpečné známosti - Gérard Filipelli (Phil) + (titulky)
1993 Dobrodruzi z velkoměsta [kino] - Billy Crystal (Mitch Robbins)
1993 Drak přichází [VHS] - Jim Kelly (Williams)
1993 Flashdance - Michael Nouri (Nick Hurley)
1993 Hitman 3: Likvidátor - Bruno Gerussi (Nino) + (více rolí)
1993 Howling V: Vlkodlak - Znovuzrození - Philip Davis (hrabě Istvan) + Nigel Triffitt (profesor)
1993 Jáma a kyvadlo [VHS] - Jonathan Fuller (Antonio)
1993 Jsi dnes večer sám? / Dívka na telefon [VHS] - George Chambers (Arnold)
1993 Komando [VHS] - James Olson (major generál Franklin Kirby)
1993 Křišťálové oko - David Sherwood (profesor Emilio Ferrari)
1993 Maigret u Vlámů - Olivier Darimont (Gérard Piedboeuf)
1993 Petrolejový princ - Paddy Fox (Old Wabble) + Sime Jagarinac (Tunka)
1993 Petulie - George C. Scott (dr. Archie Bollen)
1993 Pevnost strachu [VHS] - Christopher Lambert (John Henry Brennick)
1993 Policajt v Beverly Hills II [VHS] - Paul Reiser (Jeffrey Friedman) + Frank J. Pesce (Carlotta) + Gilbert Gottfried (Sidney Bernstein) + Eugene Butler (Jack May) + Stephen Liska (šofér) + Richmond Harrison (stavební montážník) + Richard Tienken (pan Anderson)
1993 Policajt ze školky [VHS] - Richard Tyson (Cullen Crisp)
1993 Potopte Bismarck! / Potopení lodi Bismarck [VHS] - Michael Hordern (Commander in Chief - King George V) + Karel Štěpánek (velitel německé flotily admirál Günter Lutjens) + (více rolí)
1993 Povolení zabíjet [VHS] - Robert Davi (Franz Sanchez)
1993 Přes palubu [VHS] - Edward Herrmann (Grant Stayton III.) + Hector Elizondo (?) + (více rolí)
1993 Rychlý jako blesk [VHS] - Tzi Ma (Kinman Tau) + (více rolí)
1993 Taffin [VHS] - Pierce Brosnan (Taffin)
1993 Tulák z širých plání [VHS] - Clint Eastwood (Cizinec)
1993 Útěk z normálu / Sbohem, město N. [VHS] - James Eckhouse (Rich) + Brett Cullen (Kurt)
1993 Útěk ze sna - Peter Jason (Roy Babcock) + (titulky)
1993 V dobrém i zlém / V časech dobrých i zlých [VHS] - Jerry Lazarus (Marls)
1993 Ve stínu gangu - Michael Madsen (Krvák)
1993 Vražda v temnotě - Tommy Kenter (Ole Kok)
1993 Vyhlídka na vraždu [VHS] - Christopher Walken (Max Zorin) + Norman Mark (Zorinův hlídač u kamer)
1993 Wall Street [VHS] - Martin Sheen (Carl Fox) + (více rolí)
1993 Zachraňte Willyho! [kino] - Michael Madsen (Glen Greenwood)

1992 Action Jackson [VHS] - Thomas F. Wilson (Kornblau) + (více rolí)
1992 Bonnie a Clyde [VHS] - Gene Hackman (Buck Barrow)
1992 Bronco Billy [VHS] - Clint Eastwood (Bronco Billy)
1992 Cyborg - Jean-Claude Van Damme (Gibson Rickenbacker)
1992 Míle do Jericha - Geoffrey Lewis (Dr. Bill Janowski)
1992 Odpolední směna [VHS] - Ed Harris (Jack Walsh)
1992 Policajt [ČT] - Richard Crenna (Simon)
1992 Příkaz k popravě - Jean-Claude Van Damme (Louis Burke)
1992 Růžový cadillac [VHS] - Clint Eastwood (Tommy Nowak)
1992 Smrtonosná zbraň 2 [VHS] - Derrick O'Connor (Pieter Vorstedt)
1992 Studený jak kámen / Studený jako kámen [kino] - William Forsythe (Ice)
1992 Temný anděl [kino] - Sherman Howard (Victor Manning)
1992 Teror na londýnském mostě - David Hasselhoff (poručík Don Gregory)
1992 V pravé poledne II: Návrat Willa Kanea [VHS] - Lee Majors (Will Kane)

1991 Dynamit v zeleném [ČST] - Karlheinz Fiege (Santon)
1991 Policajt ze školky [kino] - Richard Tyson (Cullen Crisp)
1991 Půlnoční sirény - Philippe Léotard (Chabert)
1991 Zahraj to znovu, Same - Tony Roberts (Dick Christie)

1990 Šerif a mimozemšťan [kino] - Carlo Reali (poručík Turner)
1990 Šerif a mimozemšťan 2 [kino] - Carlo Reali (poručík Turner)
1990 Znásilnění [kino] - Terry David Mulligan (detektiv Duncan)

199x 24 hodin do půlnoci - Leo Fong (Mr. Big) + ? (policista na motorce) + Tom Wells (Stuart White) + ? (Sally) + Kenneth Walshman (Dewy Smallwood) + Stephen Moore (Travis Baker) + ? (mistr bojových umění) + ? (černej chlápek dlužící Wilsonovi peníze) + ? (policista) + ? (vůdce lupičů v obchoďáku) + ? (Chanův poskok) + ? (uklízeč)
199x Aligátor - Robert Forster (David)
199x Čas válečníků - Wah Yuen (Fung San) + Corey Yuen (Bum)
199x Halloween 3 [VHS] - Dan O'Herlihy (Conal Cochran)
199x Hamburger Hill [VHS] - Don Cheadle (Johnny Washburn) + Tim Quill (Joe Beletsky)
199x Hannie Caulderová - Christopher Lee (Bailey)
199x Highlander 2: Síla kouzla [VHS] - Christopher Lambert (Connor MacLeod)
199x Hlídat Tess [VHS] - Nicolas Cage (Doug Chesnic)
199x Hořký měsíc [VHS] - Peter Coyote (Oscar)
199x Hrací skříňka [Kabel Plus] - Frederic Forrest (Jack Burke)
199x Hrstka statečných - Robert Bray (plukovník Fred Parkson)
199x Hřmění v ráji / Blesk v ráji [VHS] - Patrick Macnee (Edward Whitaker)
199x Kudrnatá holka [VHS] - James Belushi (Bill Dancer)
199x Lehká jízda [VHS] - Shane Briant (kapitán Reichert) + Gary Sweet (Frank) + Anthony Andrews (major Richard Meinertzhagen)
199x Masakr v San Franciscu - Chuck Norris (Chuck Slaughter)
199x Maximální průlom - Tom Blanton (Loch)
199x Maximální turbulence - Joe Mantegna (Raymond Stone)
199x Mé soukromé Idaho [VHS] - William Richert (Bob Pigeon)
199x Moc (1986) [VHS] - Richard Gere (Pete St. John) + (titulky)
199x Mortal Kombat 2: Vyhlazení [VHS] - Brian Thompson (Shao Kahn)
199x Msta (1989) - Thomas Elliott (Ryan Hayes) + (více rolí)
199x Obléhání základny Gloria - Clyde Jones (Coates)
199x Ocelové magnólie [VHS] (titulky)
199x Pánská jízda [VHS] - Adrian Zmed (Jay O'Neill) + Robert Prescott (Cole Whittier)
199x Porušený slib [Hallmark] - Tommy Lee Jones (Joseph McMahon)
199x Poslední dny Frankieho Flye - Michael Madsen (Sal)
199x Potopa [Nova] - Tadeusz Lomnicki (Michal Wolodyjovski)
199x Quigley u protinožců [VHS] - Tom Selleck (Matthew Quigley)
199x Serpico [VHS] - Al Pacino (Frank Serpico)
199x Srdce v zimě - André Dussollier (Maxime)
199x Strach nad městem [VHS] - Jean-Paul Belmondo (komisař Letellier)
199x Šest vražd stačí, maminko! [VHS] - Scott Wesley Morgan (detektiv Pike)
199x Tajemství rytířů řádu Delta [VHS] - David Warner (Baydool / Lord Vultare)
199x Tatarská princezna - Ettore Manni (princ Stefan)
199x Útěk do Mexika - Michael Madsen (Rudy Travis)
199x Vzbuďte se, vojáci!James Remar (kapitán Tom Murdoch)
199x Wisdom [VHS] - Richard Minchenberg (agent Cooper)
199x Záblesk [VHS] - Liam Neeson (Franze-Otto Dietrich)
199x Zavržená duše - William Russ (Luke)
199x Zločin z vášně - Christopher McDonald (Tony Potenza)
-------
1989 Benji [ČST] - Christopher Connelly (Henry)
1989 Browningův překlad - Shaun Scott (Peter Gilbert)
1989 Cindy [ČST] - Roberto Posse (Plukovník)
1989 Malá Věra - Alexandr Alexejev-Něgreba (Víťa, Věřin bratr)
1989 Neznámé paprsky - Michael Nitzel (Paul)
1989 Osudná pomsta - László Dózsa (??)
1989 Pravý břeh, levý břeh - Daniel Tarrare (kadeřník, Babéin milenec)
1989 Tajemství rajského ostrova - Jay Ruparelia (Paul Etienne)
1989 Urvi co můžeš [ČST] - John Alkin (Tom Daniels)

1988 Ginger a Fred - Eolo Capritti (dubl - Kojak)
1988 Jenny [ČST] - Bjørn Skagestad (Helge Gram)

1987 Divotvorný hrnec [ČST] (úředník)
1987 Mrtvý favorit - Joseph Blatchley (Joe Nantwich)
1987 Návrat domů [ČST] - James Richardson (opilý námořník na party 3)

1986 Vražda na ulici - Adam Wade (J.D. Johnson)

1985 Byl jsem při tom [ČST] - David Clennon (Thomas Franklin)
1985 Testament profesora Dowella [kino] - Nikolaj Lavrov (Baxter)

1984 Dárek (portýr v hotelu)
1984 Vyhledat a zneškodnit - Boris Něvzorov (Fjodor)

1983 Pevnost Apačů v Bronxu - Jaime Tirelli (José)
1983 Setina sekundy [ČST] - Gustavo Sosio (?)

1982 Černý talár pro vraha (chovanec na statku)
-------
xxxx Báječná léta (1995) - Denis Leary (Frank)
xxxx Dolarová past - Ricardo Montalban (Pete Delanos)
xxxx Dva barbaři / Dva muži na hlídání - Jared Martin (Frank Hillhurst)
xxxx Herschel drtí faraony - John Ritter (Devil)
xxxx Jaguár žije! - Christopher Lee (Adam Caine)
xxxx Mág David Copperfield - David Copperfield (sám sebe)
xxxx Mr. Stitch - Rutger Hauer (doktor Rue Wakeman)


SERIÁLY:
2020 Ray Donovan [7. série] [HBO] - Daniel Oreskes (Šaman)
2020 S.W.A.T. [3. série] - Patrick St. Esprit (Hicks)

2019 Brooklyn 99 [5. série] [7. epizoda] - Bradley Whitford (Roger Peralta)
2019 Dívky s posláním (stařík)
2019 Doktoři [2. série] - Adam Boyer (Frank Tanner) + Andy Milder (Stefan Kisic) + Scott Poythress (Wallace Troke)
2019 Endeavour [6. série] - Anton Lesser (Reginald Bright)
2019 Euforie - John Ales (David Vaughn)
2019 Fanynka - Eduardo Serrano (Pascual Blanco) + Henry Zakka (Mario Machado)
2019 MatkaOtecSyn - Danny Sapani (Jahan Zakari)
2019 Medicejové [2. série] - David Brandon (Petrucci)
2019 Miliardy [4. série] - David Costabile (Wags)
2019 Ninjago [10.-12. série (tj. epizody 85. - 128.)] - Paul Dobson (Sensei Wu)
2019 Noční závod [1. série] - Sean Bean (generál)
2019 October Faction [1. série] - Stephen McHattie (Samuel Allen)
2019 Odhalení - Lee Spencer (šerif Lewis)
2019-2020 Odkaz [2. série] - Matthew Davis (Alaric Saltzman)
2019 Případy detektiva Murdocha [12. série] [8. epizoda] - Pedro Salvín (Sweeting)
2019 Rebecka Martinsson - Lars Lind (Sivving Fjällborg)
2019 Rocco Schiavone [2. série] - Fabrizio Coniglio (Giorgio)
2019 Sedmilhářky [2. série] - Denis O'Hare (Ira Farber)
2019 Star Wars: Klonové války [1. série] [DISNEY/HBO], [2. série] - Tom Kenny (Nute Gunray)
2019 Vraždy v Brokenwoodu [5. série] - Peter Feeney (Marcus)
2019 Vraždy v Midsomeru [21. série] [Prima] - Nigel Havers (Andrew Wilder)

2018 Ash vs Evil Dead [3. série] - Jeffrey Thomas (Stanley)
2018 Brooklyn 99 [3. série] [epizody 2., 4.] - Tim Powell (Garmin), [4. série] [3. epizoda] - Eric Roberts (Jimmy 'The Butcher' Figgis)
2018 Černé jezero [1. série] - Christian Skolmen (Helgesen)
2018 Dobrý boj [2. série] - Gary Cole (Kurt McVeigh - od 2x08) + Mike Pniewski (Frank Landau)
2018 Endeavour [4., 5. série] - Anton Lesser (Reginald Bright)
2018 Miliardy [3. série] - David Costabile (Wags)
2018 Mozaika - Paul Reubens (Schiffer)
2018 Námořní vyšetřovací služba [14. série] - Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs)
2018-2019 NCIS: New Orleans [5. série] - Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs)
2018 Ninjago [9. série (tj. epizody 75. - 84.)] - Paul Dobson (Sensei Wu)
2018-2019 Odkaz [1. série] - Matthew Davis (Alaric Saltzman)
2018 Ostré předměty - Miguel Sandoval (Frank Curry)
2018-2019 Prezident v pořadí [1. série] - Michael Gaston (guvernér John Royce)
2018 Podfu(c)k [2. série] - Dougray Scott (Vic Hill)
2018 Stíny nad Stockholmem [1.-6. série] - Peter Haber (Martin Beck)
2018 S.W.A.T. [1. série] - Patrick St. Esprit (Hicks)
2018-2019 S.W.A.T. [2. série] - Patrick St. Esprit (Hicks)
2018 The Fall / Pád [1. série] [Prima] - B.J. Hogg (Ian Kay), [3. série] [Prima] - Enda Oates (Neill Warmouth) + B.J. Hogg (Ian Kay)
2018 Vraždy v Midsomeru [20. série] [Prima] - Bill Bailey (Darwin)
2018 Vraždy ve Stratfordu [2. epizoda] - Gray O'Brien (Ian Mcclurgy), [3. epizoda] - Richard Lumsden (Peter Quintus)

2017 Agresivní virus [3. série] - Rupert Penry-Jones (Quinlan)
2017 Barva moci - Mike Pniewski (Julian Carroll) + Dennis Haysbert (pan Terry) + Dane Rhodes (Donnie)
2017 Brooklyn 99 [2. série] [1. epizoda] - Nick DeMauro (Tony)
2017 Domek z Karet [3. série] - Sam Freed (Paul Landry), [4. série] - Rasik Ohal (Dr. Chase)
2017 Endeavour [1.-3. série] - Anton Lesser (Reginald Bright)
2017 Girls [6. série] - Colin Quinn (Hermie)
2017 Inspektor Banks [4. série] - Silas Carson (Raheel)
2017 Miliardy [1., 2. série] - David Costabile (Wags)
2017 Muž hledá ženu [1. série] [9. epizoda] - Matt Lucas (Igor), [2. série] [9. epizoda] - Tzi Ma (Master Sheng)
2017 Ninjago [8. série (tj. epizody 65. - 74.)] - Paul Dobson (Sensei Wu)
2017 Pakt [2. série] - Roman Gancarczyk (Nosul)
2017 Podfu(c)k [1. série] - Dougray Scott (Vic Hill)
2017 Víceprezident(ka) [6. série] - Eugene Alper (Murman)

2016 Archer [1. série] - Shelly Desai (Krenshaw) + Rene Auberjonois (Mannfred) + Ron Perlman (Ramon) + Jeffrey Tambor (Len Trexler)
2016 Ash vs Evil Dead [1. série] - Mark Mitchinson (Crosby) + ? (Kniha mrtvých hlas)
2016 Blunt Talk - Plané řeči [2. série] - Adrian Scarborough (Harry Chandler)
2016 Closer: Nové případy [2. série] - Tom Berenger (Jackson Raydor)
2016 Dámský podnik [1. série] - João Bourbonnais (Guido)
2016 Dr. Dokonalý - Boris Farkaš (Igor, Vandin bratr)
2016 Girls [5. série] - Douglas McGrath (Toby Cook)
2016 Malej Quinquin - Philippe Peuvion (otec Quinquina)
2016 Mammon [1. série] - Håkon Ramstad (ministr Hjort)
2016 Mr. Robot [1. série] - Bruce Altman (Terry Colby)
2016 Ninjago [7. série (tj. epizody 55. - 64.)] - Paul Dobson (Sensei Wu)
2016 Případy detektiva Murdocha [8. série] [8. epizoda] - David Storch (Thomas Edison)
2016 Taggart [3. série] [epizoda 2. Pohřební obřady] - Stuart Hepburn (Kenny Forfar)
2016 Teorie velkého třesku [9. série] - Casey Sander (Mike Rostenkowski)
2016 The Fall / Pád [3. série] [HBO] - John Lynch (Jim Burns)
2016 Vláda [1., 2. série] - Lars Brygmann (Troels Höxenhaven)

2015 Agresivní virus [1. série] - Craig Gardner (soudce) + Dan Lett (zvláštní agent Monroe) + Stephen McHattie (Vaun), [2. série] - Nigel Bennett (doktor Draverhaven) + Stephen McHattie (Vaun) + Bruce Hunter (Neil Archer) + Rupert Penry-Jones (Quinlan)
2015 Blunt Talk - Plané řeči [1. série] - Adrian Scarborough (Harry Chandler)
2015 Bylo, nebylo [2. série] - Joaquim de Almeida (král Xavier) + Steve Makaj (kapitán) + Tzi Ma (Drak) + Hrothgar Mathews (komediant)
2015 Černá listina [2. série] - Jason Kravits (Dr. Gordon Albee) + Clark Middleton (Glen Carter) + Dikran Tulaine (Max) + Ralph Brown (Roger Hobbs) + John Bolger (Clifford Hawkins)
2015 Da Vinciho démoni [2. série] - David Schofield (Piero Da Vinci)
2015 Grand Hotel [3. série] [AXN] - Pep Anton Muñoz (inspektor Ayala)
2015 Ironside: Na straně zákona - Brent Sexton (Gary Stanton)
2015 Lego Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky [epizoda 2. Hrozba Sithů] - Tom Kane (Qui-Gon Jinn)
2015 Motiv [2. série] - Andrew Wheeler (Edward)
2015 Myšlenky zločince [10. série] [8. epizoda] - Jeffrey Nordling (Jack Westbrook)
2015 Námořní vyšetřovací služba [11. série] - Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs)
2015 Ninjago [5. série (tj. epizody 35. - 44.)] + [6. série (tj. epizody 45. - 54.)] - Paul Dobson (Sensei Wu) + (název epizody)
2015 Pod kupolí [1. série] - Ned Bellamy (reverend Lester Coggins)
2015-2016 Star Wars Povstalci [2. série] - Corey Burton (Quarrie)
2015 Spravedlnost v krvi [Universal Channel] [5. série] [epizody 3., 4.] - Bill Irwin (kardinál Brennan)
2015 Tlusťoch [1.-3. série] - Walter Kreye (Martin Brüggemann)
2015 Tým Škorpion [1. série] - Rick Ravanello (Marcus)
2015 Víceprezident(ka) [4. série] - David Rasche (Jim Marwood)
2015 Vraždy na severu [1. série] - Wolfgang Finck (Gerd Jakubowski), [2. série] - Matthias Komm (Bernd Bodden)
2014 Život je boj [3. série] - Mark Harelik (Dr. Paul Stickley)

2014 Dexter [8. série] - Julian Sands (Miles Castner)
2014 Grand Hotel [2. série] [AXN] - Pep Anton Muñoz (inspektor Ayala)
2014 Hledání [1. série] - Carlos Carrasco (Jack)
2014 Jak prosté / Sherlock Holmes: Jak prosté [Prima] [2. série] - Ralph Brown (Tim Sherrington)
2014-2015 Jak prosté / Sherlock Holmes: Jak prosté [AXN] [3. série] - McKinley Belcher III (detektiv) + Zak Orth (Gabe Coleman)
2014 King a Maxwellová - William R. Moses (kongresman Oliver Dawson) + Andrew Airlie (Doug Allen) + Jamie McShane (Ray Martin) + Fred Henderson (Walter Harris) + Spencer Garrett (George Clark) + Steven Culp (Michael Wallace) + Alex Zahara (Gary Sand)
2014 Kráska a zvíře [AXN] [2. série] - Colm Feore (Frank Darnell)
2014 Mladý Indiana Jones [Nova] [epizoda 17. Mladý Indiana Jones: Masky zla] - Tristram Jellinek (Victor) + William Roberts (Stanfill)
2014 Námořní vyšetřovací služba [10. série] - Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs)
2014-2015 NCIS: New Orleans [1. série] - Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs)
2014 Ninjago [4. série (tj. epizody 27. - 34.)] - Paul Dobson (Sensei Wu)
2014 Ospalá díra [1. série] - Victor Garber (pan Crane)
2014 Policajt z New Yorku - Michael Madsen (Walter Clark Sr.) + D.K. Bowser (Jacob Clay) + Nick Chinlund (Vince Madrid)
2014 Pro strach naděláno [3. série] - Adrian Dunbar (Damien Vull)
2014 Případy detektiva Murdocha [7. série] [1. epizoda] - Doug MacLeod (Linus Calvert), [3. epizoda] - David Storch (Thomas Edison)
2014 Sabrina: Tajemství mladé čarodějnice - Ian James Corlett (profesor Šraml)
2014 Sběratelé kostí [9. série] - John Hartmann (pan Gough) + Joaquim de Almeida (Raphael Valenza)
2014 Silicon Valley [1. série] - Bernard White (rádce)
2014 Spravedlnost v krvi [Prima] [3. série] - Richard Burgi (Tommy Mancini) + Nestor Serrano (kapitán Derek Elwood) + Mark Moses (moderátor Curtis Swint)
2014 Táta Jack - Christopher Meloni (Jack Dunlevy)
2014 Teorie velkého třesku [7. série] [16. epizoda] - Casey Sander (Mike Rostenkowski)
2014-2015 Terapie online [4. série] - Victor Garber (Kip Wallice)
2014-2015 The Fall / Pád [2. série] [HBO] - John Lynch (Jim Burns)
2014-2015 Transformers: Robots in Disguise [1. série] (Hammerstrike)
2014 Život je boj [2. série] - Mark Harelik (Dr. Paul Stickley)

2013 Doktorka podsvětí - William Forsythe (Constantine Alexander)
2013 Grand Hotel [1. série] [AXN] - Pep Anton Muñoz (inspektor Ayala)
2013 Místo činu [epizoda Na hranici zákona] - Tilo Nest (Deinze)
2013 Námořní vyšetřovací služba [9. série] - Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs)
2013 Spravedlnost v krvi [Universal Channel] [3. série] - Gregory Jbara (Garrett Moore), [20. epizoda] - Dana Ashbrook (Tommy Banks)
2013 Star Trek: Hluboký vesmír devět [7. série] - Rene Auberjonois (konstábl Odo)
2013 Vraždy podle Agathy Christie [3. série] - Francisco García (majordomus u Deschanela)
2013 Wallander [ČT] [3. série] - Tom Beard (Svedberg)
2013 Zločiny nad Seinou [epizoda 8. Katakomby] - Nicholas Farrell (náměstek ministra Pepin) + (další role v jiných epizodách)
2013-2014 Život je boj [1. série] - Mark Harelik (Dr. Paul Stickley)

2012 Dobrá manželka [3. série] [Hallmark] - Jay O. Sanders (soudce Hal Ferris) + Bryan Brown (Jack Copeland) + Richard Topol (Alex Krakowski) + Kurt Fuller (soudce Peter Dunaway - 3x19)
2012 Firma [AXN] - Paulino Nunes (federální maršál Louis Coleman) + David Richmond-Peck (John Bolson)
2012 Kauzy podle Kate [2. série] [Universal Channel] - Mark Margolis (Ian Saunders) + Esai Morales (Aaron Davidson) + Kurt Max Runte (John Swenson) + Connor Trinneer (Tracey Barber)
2012 Kriminálka Miami [9. série] [16. epizoda] - Chelcie Ross (Wesley Habeck)
2012 Panství Downton [2. série] - Nigel Havers (Lord Hepworth)
2012 Spravedlnost v krvi [Universal Channel] [1. série] - Robert Clohessy (seržant Gormley), [1. epizoda] - Richard Waugh (Donald Banse), [2. série] - David Ramsey (starosta Carter Poole)
2012 Star Trek: Hluboký vesmír devět [AXN] [4.-6. série] - Rene Auberjonois (konstábl Odo)
2012 Zoufalé manželky [8. série] - Kyle MacLachlan (Orson Hodge)

2011 Batman vítězí [5. série] [epizoda 13. Ztracení hrdinové: II. část] - Dorian Harewood (J'onn J'onzz / John Jones / Martian Manhunter)
2011 Chicago: Zákon ulice - François Chau (Chairman Lau) + Tom Irwin (Ted Langley) + Adam Arkin (FBI Division Chief Cuyler)
2011 Inspektor Rebus [3. série] [epizoda 2. Hlas krve] - John Clyde (Jack Bell), [4. série] [epizoda 1. V dvojím ohni] - Jon Morrison (Jack McCulloch)
2011 Kauzy podle Kate [1. série] [Universal Channel] - Brian Markinson (Richard Neumeier) + Esai Morales (Aaron Davidson) + Roman Podhora (Goran Pavlek)
2011 Kriminálka Miami [8. série] [14. epizoda] - Nicholas Lea (Donald Newhouse), [16. epizoda] - Michael Madsen (Cooper 'Coop' Daly), [17. epizoda] - Daniel Roebuck (Mark Bullock), [22. epizoda] - Mark Moses (Chuck Williams)
2011 Myšlenky zločince [6. série] [14. epizoda] - Matthew Glave (detektiv Bailey)
2011-2012 Námořní vyšetřovací služba [8. série] - Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs)
2011 Polda a polda - Ray Wise (senátor Buddy) + Gary Cole (Frank Savage) + Ed Begley Jr. (Nate Bailey) + Jere Burns (Patrick Drayton) + Paul Schackman (Dr. Morris)
2011 Síla lásky [5. série: Sandra a Lukas] - Albert Fortell (Wolfgang Degen)
2011 Star Trek: Hluboký vesmír devět [AXN] [2., 3. série] - Rene Auberjonois (konstábl Odo)
2011 Zákon a pořádek: Los Angeles [1. série] [6. epizoda] - Michael Raynor (Vince Braden) + McKinley Belcher III (Timmy Lutz), [7. epizoda] - Maurice Godin (Mark Duffy), [8. epizoda] - Colby French (Doug)
2011 Zákon gangu [3. série] - Mark Boone Junior (Robert Munson)
2011 Zoufalé manželky [7. série] - Kyle MacLachlan (Orson Hodge)

2010 Advokáti [2. série] [1. epizoda] - Ron Glass (soudce Kent), [epizody 2., 22., 23.] - John Larroquette (Joey Heric)
2010 Agentura Jasno [4. série] - Michael Hogan (William Tanner) + Chris Sarandon (Ashton Bonaventure)
2010-2014 Hero Factory [1. série] - Fred Tatasciore (Dr. Witch)
2010 Kriminálka Las Vegas [10. série] - Jack Blessing (Danny Finn)
2010 Námořní vyšetřovací služba [AXN] [2. série] - Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs)
2010 Námořní vyšetřovací služba [6., 7. série] - Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs)
2010 Pohotovost Miami - Andre Braugher (Dr. William Rayner) + Kevin West (Hunter Stephens) + Christopher Cousins (Truman) + A Martinez (Garrett)
2010 Vraždy podle Agathy Christie [1. série] - Vincent Jouan (Dr. Le Goff) + Léopold Vallabrègues (Pascal Elso) + Frèdéric Pierot (Dr. Jean Villiers) + ? (soudní lékař)
2010 Vraždy v Oxfordu [4. série] [epizoda 2. Smrt na observatoři] - Ben Addis (Terence, mladší vrátný) + (další malé role), [epizoda 3. Přichází náhlá smrt] - Nicholas Farrell (Charles Milner)
2010 Wallander [1. série] [ČT] - Tom Beard (Svedberg), [2. série] [epizoda 1. Anonymní zabijáci] [ČT] (moderátor)
2010 Zákon gangu [2. série] - Mark Boone Junior (Robert Munson)
2010 Zoufalé manželky [6. série] - Kyle MacLachlan (Orson Hodge)

201x Dobrá manželka [2. série] [Hallmark] - Tibor Feldman (soudce Ilya Petrov) + John Dossett (Kyle Murphy) + Denis O'Hare (soudce Charles Abernathy - 2x13) + Jerry Stiller (soudce Felix Afterman) + David Fonteno (soudce Robert Parks)
201x Veterinář vyšetřuje [epizoda 2. Stará kletba] - Friedhelm Ptok (Günter Ender)
-------
2009 Božská mrcha [2. série] - Leon Rippy (Anděl Earl)
2009 Eli Stone [2. série] - James Saito (Dr. Frank Chen)
2009 Las Vegas: Kasíno [3. série] - Christopher Cousins (předseda) + Stephen Mendel (Patrick Gold)
2009 Námořní vyšetřovací služba [AXN] [1. série] - Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs)
2009 Námořní vyšetřovací služba [4., 5. série] - Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs)
2009 Případ pro Sam [4. série] - Lawrence Pressman (Walter Anderson) + Chris Johnston (trenér FBI Tom) + Scott Allan Campbell (agent) + Christopher Murray (Carl William Jenks) + David Moreland (seržant Al Barker) + James Healy Jr. (velitel zvláštních jednotek S.W.A.T.)
2009 Údolí Divokých růží [4. část: Srdce ve větru] - Daniele Legler (Walter Cross)
2009 Vraždy v Oxfordu [1. série] [epizoda 2. Školní pouta] - Owen Teale (Nicky Turnbull)
2009 Zákon gangu [1. série] - Mark Boone Junior (Robert Munson)
2009 Zoufalé manželky [5. série] - Kyle MacLachlan (Orson Hodge)

2008 Božská mrcha [1. série] - Leon Rippy (Earl)
2008 Eli Stone [1. série] - James Saito (Dr. Frank Chen)
2008 Foylova válka [Hallmark] [2. série] [4. epizoda] - Nicholas Farrell (James Collier)
2008 Kauzy z Bostonu [4. série] - John Larroquette (Carl Sack)
2008 Na zdraví [5. série] - John Ratzenberger (Cliff Clavin)
2008 Námořní vyšetřovací služba [Nova] [3. série] - Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs)
2008-2009 Případ pro Sam [3. série] - Lawrence Pressman (Walter Anderson) + Dan Gerrity (soudce) + Alberto Vazquez (Hector Lopez) + Rod Arrants (advokát Donalda Lucase) + Alfred Franklin (ředitel hřbitova) + Mark Daneri (exekutor) + Michael Monks (Dwight Parnell) + Doc Duhame (Castaneda) + Cyril O'Reilly (Clint Darrow) + Henry Polic II (Richard Fallen) + Sam Anderson (Ken Harker) + Conor O'Farrell (Philip Banks / Maxwell Crayton) + Alan Abelew (Emory Sachs) + Jim Holmes (Jeff Meslel) + John Hammil (advokát Roberta Lee Gregga Lawford)
2008 Řekni, kdo tě zabil [1. série] - Mark Harelik (Ramsfeld Snuppy) + Steve Hytner (Andrew Brown) + Grant Shaud (Steve Kaiser)
2008-2009 Sběratelé kostí [3. série] - Erich Anderson (Jeremy Nash) + Xander Berkeley (Dr. Bancroft)
2008-2009 Síla lásky [1. série: Sladká Laura] - Patrick Lindner (Patrick Lindner)
2008 Zoufalé manželky [3., 4. série] - Kyle MacLachlan (Orson Hodge)

2007 Akta P (John Legenda)
2007 Akta X [9. série] [DVD] - Eduardo Antonio Garcia (Mariano Molina) + Sal Landi (Nicholas Regali)
2007 Chameleon [2. série] - Patrick Bauchau (Sydney / Jacob)
2007 Chameleon [3., 4. série] - Patrick Bauchau (Sydney)
2007 Kobra 11 [11. série] - Paul Faßnacht (Sven Wetzel) + Martin Brambach (Achim Zager)
2007-2008 Krevní pouta [1. série] [epizody 1., 2.] - Mark Oliver (Démon), [12. epizoda] - Matthew Walker (Maurice Baloc)
2007 Lékařské záhady - Michael Nouri (Wes Douglas) + Patrick Fabian (Gary Riesen) + John Bishop (Chad Henry)
2007 Muži na stromech - Abraham Benrubi (Ben Thomasson)
2007 Na zdraví [1., 2. série] [Nova - CET21], [3. série] - John Ratzenberger (Cliff Clavin)
2007-2008 Na zdraví [4. série] - John Ratzenberger (Cliff Clavin)

2006-2007 Bianca - Cesta ke štěstí - Peter Hladik (Alexander Wellinghoff)
2006 Chameleon [Prima] [1. série] - Patrick Bauchau (Sydney / Jacob)
2006-2009 Chirurgové [2.-5. série] - Jeffrey Dean Morgan (Denny Duquette)
2006 Joey [2. série] [10. epizoda] - George Hamilton (sám sebe)
2006 Zločiny ze sousedství [1. série] - John Carroll Lynch (Steve Sharpe)

2005 Můj přítel Monk [2. série] - Tim Bagley (Harold Krenshaw) + Larry Brandenburg (Val Birch)
2005 Nemocnice Chicago Hope [6. série] - Bruce Davison (doktor Burt Peters) + Andy Umberger (Alan Scholnick) + Ron Dean (baseballový skaut) + George Gerdes (ortopéd Alex Veldon) + Graham Beckel (detektiv Doug Majeski)

2004 24 hodin [2. série] - Brian Goodman (Raymond O'Hara)
2004 Čarodějky [3.-6. série] - James Read (Victor Bennett)
2004 Dva z Queensu [1. série] - Brad Garrett (Robert Barone)
2004 Navarro [15. série] [epizoda 7. Bezbranní zloději], [16. série] [epizody 1., 2., 6.], [17. série] [1. epizoda] - Christian Rauth (inspektor René Auquelin)

2003 Derrick [20. série] [epizoda 9. Noční představení] - Günter Clemens (lékař)
2003 Hvězdná brána [6. série] - Michael Adamthwaite (Her'ak) + Kimani Ray Smith (Ocker) + Tahmoh Penikett (Třetí) + Victor Talmadge (pan Mott)
2003 Magnum [Prima] [1. série] [epizody 1., 2.] - Robert Loggia (Trusseau), [13. epizoda] - Andy Romano (Clarence Burnside), [15. epizoda] - Ted Danson (Stewart Crane), [3. série] [2. epizoda] - Gerald McRaney (Rick Simon), [3. epizoda] - Donald Gibb (Harms), [21. epizoda] - John McCook (Roland Martine, prince Turbie), [4. série] [11. epizoda] - John Saxon (Ed Russler), [12. epizoda] - John McCook (Nolan Atherton / F. Scott Fitzgerald), [5. série] [8. epizoda] - Hunter von Leer (Merle), [epizody 15., 16] - Robert Forster (Tyler Peabody McKinney), [6. série] [18. epizoda] - Thaao Penghlis (Phillipe Fabre Dumout), [7. série] [8. epizoda] - David Hemmings (Danny)

2002 Navarro [12. série], [13. série] [epizoda 4. Slečna Navarrová] - Christian Rauth (inspektor René Auquelin)
2002 Ten, kdo tě chrání / Ochránce [ČT] [1. série] - Cliff De Young (Franklin Derwitt)

2001 Klaun [3. série] [12. epizoda] - Nikolas Lansky (Markýz de Mendoza)
2001 Walker, Texas Ranger [6. série] [epizoda 11. Místo pro ženu] [Nova] - Chris Mulkey (Foreman Cox)

2000 Hunter [3. série] - Charles Hallahan (kapitán Charles Devane)
2000 Lovci pokladů [1. série] [epizoda 8. Nápis v kameni] - Douglas O'Keeffe (Gunner), [epizoda 10. Záhada labyrintu] - Paul Miller (Alex Tavina), [epizoda 11. Koruna irského krále] - Jonathan Cuthill (Brant)
2000 Princezna Sissi (vévoda Max, do 9. dílu)
2000 Žena zákona [epizoda 12. Hra zvuků a světla] - Jean-Michel Dupuis (Christian Vincenti)

200x Námořní vyšetřovací služba [Hallmark] [1., 2. série] - Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs)
200x Pohotovost [6. série] - John Doman (Dr. Carl Deraad)
-------
1999 Dalziel a Pascoe [2. série] [epizoda 2. Vražedný instinkt] - Paul Goodwin (Austin Greenall)
1999 Esmeralda - Rafael Amador (Dionisio Lucero)
1999 Martial Law - Stav ohrožení [1. série] [epizody 1. - 8.] - Sammo Hung (Sammo Law)
1999 Případ pro Sam [2. série] - Robert Lee Jacobs (Cory Donahue) + Steven Culp (Arthur Clangton) + Ed Amatrudo (Craig Spaulding) + James Morrison (Will Cook)
1999 Věřte nevěřte [1. série] [1. epizoda] [1. příběh: Žena v zrcadle] - David Underwood (George Watson), [2. příběh: Elektrické křeslo] - Kevin Jackson (obhájce), [4. příběh: Mstící kulka] - Al Sapienza (John), [2. epizoda] [2. příběh: Metro] - Tony Ervolina (Edward Ewing), [4. příběh: Svědek u soudu] - John Furey (Robert Miller), [3. epizoda] [2. příběh: Tlusťoch a televize] - Ty Stoller (záchranář), [3. Příběh: Vdova] - David Starzyk (Kris Templar), [5. Příběh: Výzva v rádiu] (jiný Steve), [4. epizoda] [3. Příběh: Tajemství rodinné hrobky] - Steve Eastin (pan Stone), [6. epizoda] [1. příběh: Svíčka] (John Fender), [2. příběh: Bufet] - Mickey Jones (syn Bradley), [3. příběh: Trezor] - Tim Maculan (pan Bromley), [4. Příběh: Růžová záhrada] (syn Maude a Jerroua), [2. série] [1. epizoda] [3. příběh: Portrét] - James Morrison (Willian Corzine), [2. epizoda] [1. Příběh: Požární stanice 32] - Brian Haley (Roger Parks), [5. příběh: V lese] - Ben Reed (táta Rendyho), [2. epizoda] [1. příběh: Zápasník] - Nils Allen Stewart (Moammar), [2. příběh: Útěk] (Jim), [4. příběh: Návštěva ze záhrobí] - Steve Bean (Jim Mac Daniel), [5. epizoda] [1. příběh: Dálková světla] - Donald Gibb (Gunnar), [4. příběh: Čmáranice] - John Prosky (Earl Potter), [5. příběh: Count Mystery] - Robert Harvey (reportér), [6. epizoda] [1. příběh: Půda] - Christopher John Fields (Harold), [5. příběh: Dům na Barry Avenue] (hasič), [7. epizoda] [1. příběh: Mumie] - Julian Stone (Daniel), [2. příběh: Záznam bez poskvrnky] - Michael Kopelow (zloděj), [5. Příběh: Odtáhli mi auto] - Michael Corbett (Edward), [8. epizoda] [3. příběh: Polda z Malibu] - Michael A. Nickles (přítel sousedky), [4. příběh: Zpěv radosti] (Lorence), [5. příběh: Křeslo] - Franc Luz (George Talbot III.), [9. epizoda] [2. příběh: Konev] - Brian Fitzpatrick (Sam Bowers), [3. příběh: Družička] - Bruce Thomas (Elen Viewer), [10. epizoda] [3. příběh: Lovci jelenů] - Robert Peters (kámarád Judda), [5. příběh: Partička karet] - Brandon Cruz (Laky Genn Ewris), [11. epizoda] [4. příběh: Anděl na palubě] - Rick Scarry (cestující), [5. příběh: Buenos Dias] - Cliff Bemis (hasič), [12. epizoda] [1. příběh: Kolotoč] - Matt Flanders (George), [3. příběh: Obchodník z autobazaru] - Byron Minns (Walt Dunbar), [4. příběh: Camera] - Pasha D. Lychnikoff (Alec Worzowsky), [13. epizoda] [1. příběh: Varování] - Richard Eden (Rob Noveau), [4. příběh: Ochránce] - Marguise T. Wilson (Velký Al)
1999 Žena zákona [epizoda 3. Jeskyně] - Patrice Alexsandre (Hubert Lordant), [epizoda 4. Ztráta paměti] - Jean-Marie Galey (doktor Gaillard), [epizoda 5. Dvojnásobná vražda] - Pierre Forest (Olivier Grimbert)

1998 Policejní akademie - Michael Winslow (seržant Larvelle Jones)

1997 Diagnóza vražda [1. série] [epizody 6., 7.] - John Beck (LAPD detektiv Eugene Vickers)
1997 Walker, Texas Ranger [1. série] [epizoda 1. Loupež] - Marshall Teague (Orson Wade)

1996 Beverly Hills 90210 [6. série] - James Eckhouse (Jim Walsh)
1996 Haló, haló [3., 4. série] - Martin Sadler (britský letec z tábora)
1996 Kojak / Inspektor Kojak [1. série] [epizoda 5. Dívka v řece] - Mark Gordon (detektiv Chiccaloni)
1996 MacGyver [5. série] [8. epizoda] - Kai Wulff (Ladysmith), [epizoda 17. Neviditelný štít] - Timothy Webber (Joe Banneker)
1996 Profesionálové [epizoda 54./- Nedotknutelní] - Keith Washington (Rahad)

1995 Beverly Hills 90210 [4., 5. série] - James Eckhouse (Jim Walsh)
1995 Detektiv Duck [Nova] (Kozobák)
1995 M.A.S.H. [epizoda Nepříjemné zprávy] - William Bogert (kapitán Maurice Allen)
1995 Odpadlík [1. série] - Jackie Earle Haley (Stick)
1995 Příběhy Alfreda Hitchcocka [2. série] [epizoda 29. Člověk nad propastí] - Michael Ironside (poručík Rick Muldoon), [epizoda 30. Cizí bota někdy tlačí] - Peter Hanlon (Ralph), [epizoda 37. Na programu tragédie] - Sean Hewitt (Ralph Elenson)
1995 Příběhy ze záhrobí / Povídky ze záhrobí [4. série (části 39-52)] [VHS] - Joe Pesci (Vic / Jack)
1995-2002 Tak jde čas - Drake Hogestyn (John Black) + Michael Sabatino (Lawrence Alamain) + Jason Brooks (Peter Blake) + Bill Hayes (Doug Williams) + Richard Burgi (Phillip Collier) + Patrick Muldoon (Austin Reed) + Charles Shaughnessy (Shane Donovan) + (více rolí)

1994 Beverly Hills 90210 [2., 3. série] - James Eckhouse (Jim Walsh)
1994 M.A.S.H. [epizoda Operace nos] - Stuart Margolin (major Stanley Robbins)
1994-1995 Měsíční svit [4. série] [6. epizoda] - Nicholas Worth (vězeň)

1993 Covington Cross [epizoda 1. Pilot] - Shay Gorman (sluha) + Terence Beesley (rolník, otec děvčete) + ? (strážný na hradbách), [epizoda 2. Armus se vrací] - Barrie Rutter (velitel banditů), [epizoda 5. Hrdina] - Sean Caffrey (šerif Gideon), [epizoda 11. Pomsta] - Sion Probert (šerif), [epizoda 12. Slavnost] - John Cater (Moss)
1993 Navarro [1.-3. série] - Christian Rauth (inspektor René Auquelin)

1992 Sever a Jih - Georg Stanford Brown (Grady)

1991 Místo činu [epizoda Nová komisařka] - Michael Roll (Appold)

1990 Paní z Monsoreau - Pierre Massimi (Quelus)
1990 Taggart [2. série] [epizody 1. Na ostří nože, 2. Obchod se smrtí] - Stuart Hepburn (detektiv seržant Kenny Forfar)

199x Dynastie [Nova] [2. série] - James Farentino (Dr. Nicholas Toscanni), [6. série] - George Hamilton (Joel Abrigore)
199x Protiúder / Odvetný tým [Nova] - James Purcell (Hector Stone)
199x Sága rodu Forsytů (1967) [Premiéra] - Eric Porter (Soames Forsyte)
-------
1989 Detektiv Pepe Carvalho [epizoda 1. Smrt pérové váhy] (Walter)

1988 Chobotnice [3. série] - John Learmer (agent Bob "Kvočna")
1988 Muž bez domova - Leigh Lawson (Alan Lomax)

1987 Jack Holborn - Heinz Wanitschek (Clarke)
1987 Místo činu [epizoda Nevěra] - Waldemar Wichlinski (Holger Piwitt), [epizoda Nebezpečný koktejl] – Sky Dumont (Joschi)
1987 Profesionálové [ČST] [epizoda 5./13. Nebezpeční svědkové / Hrdinové] (lupič Bert)
1987 Proti větru - Jonathan Hardy (Sam Fitchett)

1986 Buď zdráv, šampione! [epizoda 2. Moto story] - Roger Miremont (Robert Lecomte)

1984 Místo činu [epizoda Kulka v těle] – Hans Georg Panczak (Rainer Mettmann)

1983 Místo činu [epizoda Tři oprátky] – Andreas Seyferth (Werner Fink)

1982 Dobytí nebe - Ekkehardt Belle (Fechter)


MINISÉRIE:
2020 Fosse/Verdonová - Paul Reiser (Cy Feuer)

2019 Agatha Christie: Vraždy podle abecedy - Christopher Villiers (sir Carmichael Clarke)
2019 Nejsilnější hlas - Simon McBurney (Rupert Murdoch)
2019 Paní Wilsonová - Anupam Kher (Shahbaz Karim)

2018 Malé ženy (2017) - Adrian Scarborough (pan Davis)
2018 Ostré předměty - Miguel Sandoval (Frank Curry)
2018 Tisk - Jonathan Cullen (soudce David Walters)

2017 Bílá princezna - Vincent Regan (Jasper Tudor)

2016 Vesmírná loď Ascension - David Francis (Dr. Harris Enzmann st.)
-------
2010 Kryštof Kolumbus - Oliver Reed (Martin Pinzon)
2010 Malá Dorritka - Bill Paterson (pan Meagles)
2010 Slečna Emma [DVD] - Robert Bathurst (pan Weston)
-------
1999 Hrabě Monte Cristo - Patrick Bouchitey (Beauchamp)
-------
1988 Pohled do zrcadla - Edward Meeks (Clint Campbell)

1987 Jana Eyrová (1983) - Damien Thomas (Richard Mason)
-------
xxxx Vichry války [Prima] – Jan-Michael Vincent (Byron Henry)


DOKUMENTY:
2019 Bitva o Normandii: 85 dní v pekle
2019 SS: Hitlerova zločinná elita

2017 Divoký západ s Robertem Redfordem
2017 Ve jménu Athén

2016 David Attenborough: Velký bariérový útes
2016 Iberská přírodní hranice

2015 Bigfoot, Yetti a spol.
2015-2016 Co se děje v ZOO
2015 Hadí sultán - Reza Arjanaki (sám sebe)
2015 Ledová hrozba
2015 Olympijské hry starověku
2015 Osmané proti křesťanům

2014 Asie z výšky
2014 JFK: Nezvratný důkaz

2013-2014 Starověké objevy

2012 Chladnokrevné zločiny [Nova]
2012 Megatransporty
-------
2009 Roman Polanski: Pravdivý příběh - Harrison Ford (sám sebe) + (více rolí)

2002 Newyorská apokalypsa
-------
1998 Národní park Yoho


TRAILERY:
2018 Čarodějovy hodiny - trailer - Ricky Muse (řidič autobusu)

2016 Já, kocour - trailer - Christopher Walken (Felix Perkins)

2015 Diagnóza: Šampion - trailer


REALITY SHOW:
2019 Mistři zastavárny [17.-19. série]
2019 Válka skladů [10., 11. série] [Nova] (Ivy Calvin)

2018 Mistři zastavárny [16. série]

2017 Gordon Ramsay: Mistrovské vaření
2017 Válka skladů [6.-9. série] [Nova] (Ivy Calvin)
2017 Vařte s Gordonem Ramsaym [1. série] - Paul O'Grady (sám sebe)

2015 Ripleyho věřte nevěřte
2015 Válka skladů [3.-5. série] [Nova] (Ivy Calvin)

2012 Amazing Race: O milion kolem světa [2. série] - Russell, Danny, [3. série] - Ian, Dennis, [4. série] - Steve, Al, [5. série] - Jim, Bob, [6. série] - Bolo, Don, [7. série] - Meredith, Ray, [11. série] - Ian, Danny, [13. série] - Ken, Arthur, [17. série] - Tony, Gary
2012 Sígři ve výslužbě: Made in USA

2011 Amazing Race: O milion kolem světa [1. série] - Dave, Drew, [15. série] - Gary, Ron


TITULKY:
2011 Můj malý Pony: Přátelství je magické [1. série] (titulky - vybrané díly)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POSTSYNCHRONY

FILMY:
2003 Kameňák 2 - Stanislav Stolbenko (farář v hospodě)
-------
1988 Uf-Oni jsou tady - Oleg Homola (Jirkův otec)


SERIÁLY:
1985 Vlak dětství a naděje - ? (muž na nádraží)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DIALOGY

FILMY:
2014 Bostonské tornádo
2014 Každý dělá, co umí
2014 Smrtelná aliance

2013 Další šance [Prima]
2013 Chvíle setkání
2013 Patricia Cornwell: Posedlost
2013 V kómatu [Nova]
2013 Z jiného úhlu [Prima]

2012 Nebesa smrti
2012 Polapena v síti

2011 Krásky od krav [Nova]
2011 Kvílení
2011 Milenec je zločinec! [MGM]
2011 Mrazivý faktor [Universal Channel]
2011 Ohnivá smršť
2011 Strýček Buck [Universal Channel]
2011 Verso
2011 Zlatá vejce
-------
2009 Filmový svět [MGM]
2009 Jak zabít svou ženu [MGM]
2009 Jdi, řekni Spartským
2009 Útěk v řetězech [MGM]

2008 Článek 99 [MGM]
2008 Holly a její přátelé 4: Navždy přátelé
2008 Hráči z Indiany [MGM]
2008 Klec plná bláznů / Klec bláznů [MGM]
2008 Ona to musí mít
2008 Podlomená vůle [MGM]
2008 Půlnoční kovboj [MGM]
2008 Síly temnot / Ti, kdo věří [MGM]
2008 Spikesova banda [MGM]
2008 Valdez přichází [MGM]
2008 Vášeň muže
2008 Zázrak
2008 Zrazený / Hořící kříže [MGM]

2007 Buď mojí valentýnkou, Charlie Browne
2007 Dětská hodinka
2007 Hromská cesta
2007 Marty [MGM]
2007 P.Ě.S.T.
2007 Úplněk v modré vodě
2007 V Žáru lásky / Plamen lásky [MGM]
2007 Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu
2007 Zelig
2007 Žoldnéř [MGM]

2006 Alexandr Veliký [MGM]
2006 Bílá velryba [MGM]
2006 Boris a Nataša
2006 Dlouhé loučení
2006 Chattahoochee [MGM]
2006 Inspektor Gadget: Případ létajicího draka
2006 Legenda o ztraceném
2006 Mejdan
2006 Nezkrotné srdce [MGM]
2006 Papež z Greenwich Village [MGM]
2006 Pověste je výš! [MGM]
2006 Spiknutí [MGM]
2006 Víc mrtvý než živý
2006 Vražedná opice / Opičí experiment [MGM]
2006 Zázraky [MGM]

2004 Drákulův syn
2004 Frankensteinův duch
2004 Frankensteinův hrad
2004 Piráti z Karibiku (2000)

200x Sladká láska [Hallmark]
200x Znamení čtyř (2001)
200x Životy svatých


SERIÁLY:
2019 MatkaOtecSyn

2018 Námořní vyšetřovací služba LA [AXN] [9. série] (+ Eva Macková, Miroslav Walter, Kristýna Valová, Ivana Slámová)
2018 S.W.A.T. [1. série](+ Miroslav Walter, Eva Macková)

2017 Námořní vyšetřovací služba LA [AXN] [8. série] [epizody 1., 3., 4.-7., 9., 20., 24.]

2016 Blunt Talk - Plané řeči [2. série] [epizody 6., 8., 10.]
2016 Malej Quinquin (+ Miroslav Walter)
2016 Námořní vyšetřovací služba LA [AXN] [7. série] (+ Veronika Kernová, Miroslav Walter, Eva Macková)

2015 Hledání [2. série] (+ Miroslav Walter)
2015 Námořní vyšetřovací služba [11. série]
2015 Námořní vyšetřovací služba LA [AXN] [6. série] (+ Veronika Kernová, Miroslav Walter)

2014 Námořní vyšetřovací služba [10. série]
2014 Námořní vyšetřovací služba LA [AXN] [5. série] (+ Eliška Skarkeová)
2014 Táta Jack [epizody 2., 3., 7., 8.]

2013 Doktorka podsvětí (+ Martin Václavík)
2013 Námořní vyšetřovací služba [9. série]
2013 Námořní vyšetřovací služba LA [AXN] [4. série] (+ Martin Václavík, Eliška Skarkeová, Miroslav Walter, Václav Knop)

2012 Námořní vyšetřovací služba LA [AXN] [3. série] (+ Veronika Veselá, Eliška Skarkeová, Anetta Hortvíková)

2011 Batman vítězí [5. série] [epizody 5. Temný odraz v zrcadle, 6. Ďábelský vlak, 7. Magický prsten, 8. Trojí tvář komedie, 9. Útok strašlivé trojice]
2011-2012 Námořní vyšetřovací služba [8. série]
2011 Námořní vyšetřovací služba LA [AXN] [2. série] (+ Miroslav Walter)

2010 Námořní vyšetřovací služba [AXN] [2. série]
2010 Námořní vyšetřovací služba [7. série]
2010 Námořní vyšetřovací služba LA [AXN] [1. série] (+ Miroslav Walter)
-------
2009 Námořní vyšetřovací služba [AXN] [1. série]
2009 Námořní vyšetřovací služba [4., 5. série] (+ Miroslav Walter)

2008 Námořní vyšetřovací služba [Nova] [3. série] (+ Miroslav Walter)

2004 Čarodějky [4. série]

200x Námořní vyšetřovací služba [Hallmark] [2. série]


MINISÉRIE:
2017 Bílá princezna

2014 Bílá královna (+ Miroslav Walter)


REALITY SHOW:
2012 Sígři ve výslužbě: Made in USA

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÚPRAVA

SERIÁLY:
2007 Autobusy v jednom kole [2. série]


86 Gary Hudson
_____________________________
Posledni aktualizace 30.05.2020
(předchozí aktualizace 07.09.2015)
(převzato od uživatele palg v červenci 2014)
Uživatelský avatar
Laik
 
Příspěvky: 2045
Registrován: 30 kvě 2008 19:35

Re: Marcel Vašinka

Příspěvekod Laik » 03 zář 2008 11:20

Filmy bez udání postavy:
2018 Pelé: Zrození legendy [Prima]
2018 Pistolnice Jane [Prima]
2018 Příběhy o lásce: Tajemství rodu Strehlingů [Prima]
2018 Spisovatelé [Prima]
2018 Ukradená dcera

2017 Alibi na klíč
2017 Hollarovi
2017 Královna pouště [Prima]
2017 Legenda o Benu Hallovi
2017 Longwoodská legenda [Prima]
2017 Mámy na nože
2017 Můj šálek kávy
2017 Ragnarok [Prima]

2016 Atlasova vzpoura: 1. část
2016 Barva vítězství [DVD]
2016 Kdo věří na lásku
2016 Odkaz hříšnice [Prima]
2016 Smrtící bouře
2016 Tarzan / Tarzan - Král džungle (2013) [TV Barrandov]
2016 Všichni na start

2015 Cesta naděje
2015 Conan ničitel / Ničitel Conan [Prima]
2015 Detektivem nanečisto
2015 Láska všemi deseti [DVD]
2015 Lepší teď než nikdy
2015 Minulost
2015 Monstrum z hlubin
2015 Muž na míru
2015 Pouto s vrahem
2015 Prezidentův muž [Prima]
2015 Prezidentův muž 2: Ground Zero [Prima]
2015 Pytel kostí

2014 Láska mezi starožitnostmi
2014 Nejhledanější muž [DVD]
2014 Ohnivá zkáza [Universal Channel]
2014 Santa je úchyl [Universal Channel]
2014 Sniper 5
2014 Ukradený ráj [Prima]
2014 Vrah s chromovou maskou
2014 Zmije útočí [Filmbox]
2014 Žoldnéř [Prima]

2013 Dívka, která kopla do vosího hnízda [ČT]
2013 Falešná pravda [Prima]
2013 Hon
2013 Malí obři [Nova]
2013 Návrat ke Sněžné řece [Prima]
2013 Půlnoční jízda [Prima]
2013 Torzo: Příběh Evelyn Dick
2013 Země naděje

2012 Hladová hra
2012 Rallye smrti 2 [Prima]
2012 Velcí Bratři [Prima]

2011 Jana Eyrová
2011 Milenec je zločinec! [MGM]
2011 Nenasytný parazit
2011 Otec neznámý
2011 Špatné zprávy pro Medvědy [Nova]
2011 Zlatá vejce

2010 Amulety života a smrti [DVD]
2010 D'Artagnanova dcera [Nova]
2010 Kruté neřesti
2010 Léčba šokem [DVD]
2010 Legendy z Dogtownu [Nova]
2010 Nečekaný zločin [Nova]
2010 Nezastavitelný
2010 Pitva mimozemšťana [Nova]
2010 Rodinné sídlo [Nova]
2010 Servírka [Prima]
2010 Smyslná orchidea / Smyslná orchidej [Nova]
2010 Svítání
2010 Víno roku
2010 Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí [DVD]
-------
2009 Čapajev [DVD]
2009 Divocí andělé [MGM]
2009 Hendrix
2009 Hudba ze sousedního pokoje
2009 Invaze žraloků
2009 Joseph Andrews
2009 Krása na zabití [Nova]
2009 Kurýr 2 [Prima]
2009 Opravář na všechno [Nova]
2009 Piráti z Pacifiku - Zrada, vášeň, magie a pomsta!
2009 Piráti z Pacifiku 2 - Odplata!
2009 Rosamunde Pilcher: Láska nepomíjí
2009 Sadko [DVD]
2009 Wanda Nevada

2008 Bitva na Neretvě
2008 Brenda Starrová
2008 Čistá práce [DVD]
2008 D'Artagnan a tři mušketýři
2008 Dostanu tě, syčáku
2008 Dveře do ticha
2008 Hráči z Indiany [MGM]
2008 Klec bláznů II [MGM]
2008 Klec plná bláznů / Klec bláznů [MGM]
2008 Napůl drsňák [MGM]
2008 Ona to musí mít
2008 Papírový lev [MGM]
2008 Podlomená vůle [MGM]
2008 Poslední pomazání [MGM]
2008 Rumový bulvár [Nova]
2008 Střelila jsem Andyho Warhola
2008 Valdez přichází [MGM]
2008 Vášeň muže
2008 Witchcraft: Vražedná magie

2007 Alexander Veliký [Nova]
2007 Banáni
2007 Beat Street
2007 Božský Evan [DVD]
2007 Francouzova milenka [MGM]
2007 (Ne)šťastně až na věky
2007 Next
2007 Pravidla lásky
2007 Prima děvčata
2007 Sexy Pistols [Nova]
2007 Smrtící triky [MGM]
2007 Smrtící triky 2 [MGM]
2007 Šumař na střeše [MGM]
2007 Vlak [MGM]
2007 Vzpomínky na hvězdný prach [MGM]

2006 Alexandr Veliký [MGM]
2006 Frankie a Johnny
2006 Herbie jede rallye [2. dabing Prima]
2006 Chattahoochee [MGM]
2006 Křižáci [DVD]
2006 Nezkrotné srdce [MGM]
2006 Rx

2005 Creepshow [Cinemax]
2005 Lady Jane (1985)

2004 Drákulův syn
2004 Frankensteinův hrad
2004 Kmotr II [Prima]

2003 Adamovo tajemství
2003 Jízda do pekel
2003 Odvážný malý toaster [DVD]

2002 Arizona Dream
2002 Guru
2002 Klikaři
2002 Ran
2002 Zatracená noční dřina

2001 Attila [VHS]
2001 Pod povrchem
2001 Smrtící epidemie [ČT]

2000 Agatha [Nova]
2000 Neporazitelný / Neporazitelní: Nepřiměřená síla [Markíza]
2000 Transkontinentální expres / Expres v ohrožení [Prima]
2000 Zóna úniku [Nova]

200x Muž se srdcem kovboje [Hallmark]
200x Zrozeni z moře [Film+]
-------
1999 Jack Bull
1999 Newton Boys

1998 Inkognito
1998 Můj pes Buddy / Tornádo Budy
1998 Poslední mstitel [Nova]

1997 Bostonský případ [Premiéra]
1977 Generál MacArthur [Premiéra]
1997 Inspektor Popleta [Prima]
1997 Jít za sluncem [VHS]
1997 Letci z Tuskegee

1996 Na plný pecky
1996 Nevěsta byla v černém [Nova]
1996 Polibek smrti
1996 Šarlatové písmeno [VHS]

1995 Bílý žár
1995 Muž od Sněžné řeky [Nova]
1995 Návrat ke Sněžné řece [Nova]
1995 Pohled společnosti Parallax [Nova]
1995 Se strachem v zádech [Nova]

1994 Gladiator Cop [VHS]
1994 Ishtar
1994 Krutá noc [Premiéra]
1994 Natankovat, najíst se a vyspat [VHS]
1994 Odpočítávání smrti [Premiéra]
1994 Ohnivé oči [VHS]
1994 Okovy moci [VHS]
1994 Splitz - Ztřeštěná dívčí kapela v akci
1994 Šimon a Matouš jedou na Riviéru [VHS]
1994 Tajemství velké pracky

1993 Beastmaster 2 - Pán šelem: Branou času
1993 Bílí muži neumějí skákat [VHS]
1993 Caligula
1993 Dračí Lady II - Anděl zběsilosti
1993 Drakova kletba
1993 Kamikadze
1993 Ponorka [kino]
1993 Royal Flash [VHS]
1993 Slepá svědkyně
1993 Trojitý kříž

1992 Bitva v Ardenách [VHS]
1992 Lidská práva
1992 Meč Gideonův / Meč židů [VHS]
1992 Proklaté tajemství [VHS]
1992 Přísně tajné prázdniny [VHS]
1992 S.O.S. Titanic [VHS]
1992 Tajná zbraň (1990)
1992 Vysoká hra patriotů [kino]
1992 Zloděj [VHS]

1991 Rim Kok-Čong [3. díl]

1990 Dcera svého otce
1990 Pod hrozbou smrti

199x Čtvrtá válka [VHS]
199x Křik černých vlků [VHS]
199x Kvílení vlkodlaků 2 [VHS]
199x Lampa
199x Millerova křižovatka [VHS]
199x Napříč časem [VHS]
199x Noční anděl
199x Od Corleone až po Brooklyn / Sicilský boss [Prima]
199x Operace Žralok [VHS]
199x Pátrání v čase [VHS]
199x Poslední kondor [VHS]
199x Půlnoční chodec
199x Srdce a duše
199x Strašák [Prima]
199x Temná věž [VHS]
199x Tramvaj do stanice Touha [Nova]
199x Viva Zapata! [Nova]
199x Železný kříž [VHS]
-------
1987 Loupež
1987 Velká zkouška

1985 Bratři Sackettové
1985 Nevyrovnaný účet / Ruce vzhůru!

1984 Jeden střevíc znamená vraždu

1983 Poslední vydání

1981 San Babilo - 20 hodin

1980 Pro koho platí zákon?
-------
xxxx Pan Wolodyjowski [Nova] - simultánní dabing
xxxx Přepadení na východě


Seriály bez udání postavy:
2020 Star Wars: Klonové války [4. série]

2019 Britannia [2. série]
2019 Deuce: Špína Manhattanu [3. série]
2019 LEGO City Dobrodružství
2019 Pod černou vlajkou [2.-4. série]
2019 Případ pro dva [25. série]
2019 Sněží! [3. série]
2019 Stíny spravedlnosti

2018 Archer [6., 8., 9. série]
2018 Esa z pralesa [1. série]
2018 Ray Donovan [6. série] [HBO]

2017 Černá listina [4. série]
2017 Jedenáctka
2017 Poslední polda [4. série]
2017-2018 Restaurace [1. série]
2017 Wataha [2. série]

2016 Archer [2. série]
2016 Cizinka [2. série] [AXN]
2016 Černá listina [3. série]
2016 Maskovaný kocour [1. série]
2016 Minority Report
2016 NCIS: New Orleans [2. série]
2016 Šťastné údolí [2. série]
2016 Vraždy podle Agathy

2015 Ray Donovan [3. série] [HBO]
2015 Vraždy v Midsomeru [17. série] [Prima]

2014-2015 Černá listina [1. série]
2014 Milionový lékař [4. série]
2014 Ray Donovan [1. série] [HBO]

2013 Místo činu [epizody Poslední pacient, Dvojí život, Holky na odpis]
2013 Námořní vyšetřovací služba LA [Prima] [4. série]

2012 Řeka [AXN]
2012 Siska [Prima] [6. série]

2011 Batman vítězí [5. série] [epizody 3. Vertigo: Závrať, 5. Temný odraz v zrcadle, 6. Ďábelský vlak, 7. Magický prsten, 8. Trojí tvář komedie, 9. Útok strašlivé trojice, 11. Co jde nahoru...]
2011 Myšlenky zločince: Chování podezřelých
2011 Vraždy v Midsomeru [13. série] [Universal Channel]

2010 Flash Gordon
2010 Případy detektiva Murdocha [3. série]
2010 Taggart [AXN] [19. série] [epizody 1. Tvrďas, 2. Zmizet ve tmě], [21. série] [epizody 1. Jako loutka, 5. Vítězství ducha nad hmotou], [22. série] [epizody 7. Chodící mrtvola, 8. Zákon], [27. série] [epizody 4. Padlí andělé, 5. Krvavý sport], [ČT] [25. série]
-------
2007 Autobusy v jednom kole [2. série]
2007 Kobra 11 [pilotní film k 11. sérii: NA ŽIVOT A NA SMRT]
2015 Vraždy v Midsomeru [9. série] [Prima]

2004 Autobusy v jednom kole [1. série]

2003 Derrick [20. série] [epizody 5. Po dlouhých osmi letech, 7. Potíže s láskou, 8. Dva dny a dvě noci]
2003 Navarro [7. série] [epizoda 9. Hadráři rozbřesku], [8. série]
2003 V tajných službách [1. série]

2001 Klaun [4. série]
2001 Zvláštní oddělení

2000 Čarodějnice školou povinné [Supermax] [2. série]
-------
1999 Věřte nevěřte [1. série] [4. epizoda] [1. Příběh: E-mail], [2. série] [3. epizoda] [5. příběh: Letní tábor], [5. epizoda] [2. příběh: Mightyman], [7. epizoda] [3. příběh: Posezení u hrobu], [4. příběh: Vražda v prvním patře], [8. epizoda] [2. příběh: Stopy v prachu], [9. epizoda] [1. příběh: Rockenrolové uši], [4. příběh: Hlas ze záhrobí], [10. epizoda] [2. příběh: Slepecký pes], [11. epizoda] [1. příběh: Šťastná cesta]
1999 Zlomysl (více postav)

1998 Kung Fu: Legenda pokračuje [4. série] [epizody 5. Štvanice, 13. Kdo je Kwai Chang Caine?]
1998 Walker, Texas Ranger [3. série] [epizody 24.-25. Zastavit za každou cenu]

1997 Kung Fu: Legenda pokračuje [3. série] [epizoda 3. Kruh světla]

1996 Kung Fu: Legenda pokračuje [2. série]

1995 Dívky od vedle
1995 Příběhy ze záhrobí / Povídky ze záhrobí [3. série (části 25-38)] [VHS]
1995 To je vražda, napsala [1. série]

1994 M.A.S.H. [2. série]

1990 Hanlon [epizoda 4. Alf Hanlon hájí Thomase Caradoca Kerryho]
-------
1989 Sportovní šance [epizoda 1. Medailí se nenajíš]

1987 Místo činu [epizoda Škrábnutí]
1987 Naumachos

1986 Policejní komisařství [epizoda 1. Major ve výslužbě]
1986 Zvláštní oddělení K1 [epizoda 4. Vrah s květinou]

1983 Vyšetřovaní komisaře Maigreta [2. série] [epizoda Maigret v Arizoně]
1983 Zvláštní oddělení K1 [epizoda 2. Mazurský ručník]


Minisérie bez udání postavy:
2019 Černobyl
2019 Válka světů

2018 Patrick Melrose [HBO]

2017 Blízký neznámý
-------
1988 Černá ovce

_____________________________
Posledni aktualizace 30.05.2020
(předchozí aktualizace 07.09.2015)
Uživatelský avatar
Laik
 
Příspěvky: 2045
Registrován: 30 kvě 2008 19:35

Re: Marcel Vašinka

Příspěvekod jackb » 06 zář 2008 08:15

2006 Ostrov (Dr. Merrick)
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
 
Příspěvky: 3148
Registrován: 25 kvě 2008 10:14

Re: Marcel Vašinka

Příspěvekod AngelEyes » 06 zář 2008 12:33

2003 Telefonní budka (psychopat)

a Zoufalé manželky s Orsonem jsou dabované 2007 a 2008
Uživatelský avatar
AngelEyes
 
Příspěvky: 214
Registrován: 24 bře 2008 13:45
Bydliště: Liberec

Re: Marcel Vašinka

Příspěvekod Budy » 30 říj 2008 15:38

199x Komando [dabing VHS] (generál Franklin Kirby)
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Budy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 18 kvě 2008 17:59

Re: Marcel Vašinka

Příspěvekod Budy » 28 pro 2008 21:05

2004 Sněhová kalamita (Tom Brandston)
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Budy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 18 kvě 2008 17:59

Re: Marcel Vašinka

Příspěvekod oberon » 06 kvě 2009 12:39

200x Námořní vyšetřovací služba (Leroy J. Gibbs)
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
 
Příspěvky: 3314
Registrován: 15 srp 2008 14:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Marcel Vašinka

Příspěvekod Papo » 06 čer 2009 22:46

Dabing k filmu Cyborg je z roku 1992.
Uživatelský avatar
Papo
 
Příspěvky: 959
Registrován: 01 lis 2008 07:43
Bydliště: Trenčianske Teplice, SR

Re: Marcel Vašinka

Příspěvekod semir » 03 črc 2009 15:52

Další spjatý herec - Michael Madsen
1992 - Ve Stínu gangu
1994 - Útěk do Mexika (Rudy)
1996 - Boss
1997 - Terč: Prezident USA (Nick James)
1997 - Krycí jméno Donnie Brasco
2003 - Šílený rande
semir
 
Příspěvky: 268
Registrován: 02 črc 2009 17:38
Bydliště: Hradec Králové

Re: Marcel Vašinka

Příspěvekod ReDabér » 03 črc 2009 18:43

Nevíte, kdo ve filmu Krycí jméno Donnie Brasco daboval Maggii Pistone (Anne Heche)?
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
 
Příspěvky: 5481
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha

Další

Zpět na U-Z - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály