Gilmore Girls: A Year in the Life

Máte nějaký oblíbený seriál, který se u nás zatím nevysílá? Napište jak by vypadal váš vysněný dabing. Třeba se toho jednou někdo chytne.

Re: Gilmore Girls: A Year in the Life

Příspěvekod Mark LS » 09 srp 2019 10:45

Chápu, že to asi bude znít jako šok, ale o dabing se zajímá i spoustu lidí, kteří tady bohužel nemají profil a logicky proto zde bohužel nenapíšou svůj údiv. :roll: A v 1.části ankety u Keiko Ageny měla Petra Hobzová 4 hlasy, Kateřina Lojdová 3 hlasy, z toho "vyhrála" Martina Šťastná, potom byla anketa o 2. a 3.místo, PH získala 5 hlasů a KL taky 5 hlasů, takže 5 hlasů a 5 hlasů není vyrovnaný výsledek? :D Každopádně ti rozhodně nesmím zapomenout poděkovat za skvělé zaspamování tématu. :-: :-: :-:
Mark LS

Re: Gilmore Girls: A Year in the Life

Příspěvekod oberon » 10 zář 2019 09:02

Původně jsem už nepočítal, že sem ještě něco budu psát (protože koho by bavilo hučet do dubu, že), ale když jsem sem po dlouhé době opět dobrouzdal, narazil jsem v návrhu na další zvláštnost, u které mi to nedá a musím se zeptat - jakou logiku má V. Žehrová u paní Kimové? ;) Předpokládám, že R. Herrmannová jí mluvila jenom od cca poloviny 1. série až do konce 7. (možná s pár výjimkami) + s touhle volbou byla paní režisérka Svobodová tak spokojená, že jí znova obsadila i ve filmu Red, takže logicky jde o něco co nemá smysl dodržovat, že? :)

A když už se do toho znovu pouštím, rád bych jenom poznamenal že na tomhle fóru není proces registrace vůbec náročný, svůj údiv tu může vyjádřit kdokoliv, stačí nebýt líný a použít tlačítko "Registrovat" :) . A stejně tak si myslím, že osoba která konstruktivní kritiku k návrhu obsazení (což je oblast která to potřebuje naprosto nejvíce, jelikož to co se tu občas objevuje by nevymyslel ani režisér typu Jan Žáček, atp.) považuje za spam a není takovou kritiku schopná přijmout bez dětinských výkřiků do tmy, by zřejmě neměla zakládat žádná témata - to je jediný způsob jak se vyhnout konfrontaci s jiným názorem ;) .

A tímto samozřejmě přepínám a končím, napsat víc než 4 příspěvky do jednoho tématu by přece bylo nehorázné zahlcování ;) .
oberon
Senior admin

Předchozí

Zpět na Na dabing čekající