Blíženec

Tady končí všechna témata určená do propadliště dějin. Máte poslední šanci rozloučit se s nimi a vzdát jim hold, než po 30 dnech zmizí navždy.

Blíženec

Příspěvekod filip » 12 srp 2019 18:37

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

NÁVRH:
Will Smith (Henry Brogan / Junior) - Pavel Vondra / Tomáš Juřička / Bohdan Tůma / Filip Švarc - zajímavá role, ale koho obsadit? Juřička na tu mladou verzi Smitha je mimo mísu. Vondra už má na tu mladou verzi až moc hrubý hlas, ale asi možná i furt lepší. Tůma je podle mě mimo ať by mu bylo kolik chce. Švarc je něco mezi tím starším a mladším, ale taky by to nebylo ono asi...

Clive Owen (Clay) - Aleš Procházka / Martin Preiss / Jiří Dvořák
Mary Elizabeth Winstead (Danny) - Anna Brousková / Klára Jandová
Benedict Wong (Baron) - Igor Bareš / Antonín Navrátil / Roman Hájek
Douglas Hodge (Jack) - Luděk Čtvrtlík / Ladislav Cigánek
Theodora Miranne (Kitty) - Anna Theimerová / Malvína Pachlová
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Re: Blíženec

Příspěvekod PanIncognito » 12 srp 2019 18:58

No on ani sám Smith nemá mladý hlas. Nevím jestli bude ve filmu hlas upravený, ale pokud ano i u nás by se to tak dalo vyřešit. Nejlepší je za mě Juřička, ten s hlasem dokáže pracovat. Z hlasů, které zní mladší by mi sem sedl David Novotný nebo Aleš Háma.
Oblíbení a oblíbené: D. Novotný, A. Pristášová, S. Rašilov ml., M. Randová, M. Jagelka, J. Moučková, A. Procházka, K. Brožová, M. Dlouhý, M. Kyselová, V. Udatný, R. Řandová, V. Dlouhý, H. Vagnerová, A. Pyško, K. Lojdová, I. Trojan, M. Chytilová...
PanIncognito

Příspěvekod jackb » 12 srp 2019 19:02

A podle mě by to s trochou snahy Juřička dal - ano nebylo by to úplně ideální, ale podle mě by nebyla ideální žádná volba na starší i mladší verzi zároveň. U Juřičky je velká výhoda, že dokáže s hlasem pracovat, U Vondry se bojím že ten hlas má opravdu momentálně moc hrubý. Tůmu na Willa nemůžu vystát a Švarc byl v Já, robot fakn, ale nepotřebuju ho slyšet na Willa ve více filmech. A co jsem koukal, tak samotnej Smith nemá moc omlazenej hlas.
jackb
Globální moderátor

Příspěvekod dabing fans » 12 srp 2019 19:06

Mě by na tuto roli Willa Smithe vyhovoval asi nejvíc Bohdan Tůma nebo Filip Švarc. A ještě by mi vyhovoval i Gustav Bubník, ten má taky mladší hlas.
dabing fans

Příspěvekod throwaway-account » 09 říj 2019 21:28

Docela by mně zajímalo proč tohle téma skončilo v koši.

Každopádně, myslím si, že na Willa Smitha by byl nejlepší Filip Švarc. Pavel Vondra má dost změněný hlas (pustil jsem si jeden dabing z roku 2019 kde daboval právě Pavel Vondra a měl tam dost změněný hlas), a Bohdana Tůmu a Tomáše Juřičku si na Willa Smitha nedokážu ani představit.

Ještě mně napadá Jiří Dvořák, ale nejsem si jistý...
Oblíbení dabéři:

Praha: L. Gerendáš, B. Kalva, J. Knot, J. Prager, O. Jirák, D. Klapka, S. Fišer, J. Přeučil, V. Fišer, J. Schánilec

Brno: L. Běhůnek, J. Brož, Z. Junák, L. Cigánek, Z. Bureš, Z. Slavíková, O. Hegerová, J. Kuneš, J. Balcárek, P. Jančařík
throwaway-account

Příspěvekod KOMZA » 09 říj 2019 21:35

Protože obsazení k filmu už bylo zveřejněno: Blíženec.
KOMZA
Moderátor

Zpět na Koš