Tenet (2020)

Tady končí všechna témata určená do propadliště dějin. Máte poslední šanci rozloučit se s nimi a vzdát jim hold, než po 30 dnech zmizí navždy.

Tenet (2020)

Příspěvekod dabing fans » 28 pro 2019 17:32

dabing fans

Re: Tenet (2020)

Příspěvekod fabec122 » 24 kvě 2020 11:34

Zatim to beru jen podle trailerů, takže se konečný názor může ještě změnit, ale zatim by se mi na Washington nejvíc hodil Filip Tomsa.
Na Branagha určitě Otakar Brousek ml., a sem určitě ne Vladislav Beneš.
Na Cainea doufám, že vyjde někdo jiný, než Jiří Plachý, který mi k němu prostě nikdy nepasoval, ideál by byl někdo z té dvojice, kterou tu máš také napsanou.
A na Clémence Poésy by se mi hodila Kristina Jelínková

EDIT: Tak už mám viděno, a upravuju, že na Branagha by sem nejlíp pasoval Libor Hruška. Na Debicki by mi tu moc neseděla Valová, spíš bych uvítal někoho jako NIkola Votočková
fabec122

Příspěvekod origamirek » 30 srp 2020 12:32

Filip Tomsa je skvělý návrh, dlouho jsem nad postavou Protagonisty přemýšlel a dosud mě nenapadl nikdo lepší, takže palec nahoru pro fabec122 za nápad. Snad do tohoto příspěvku zabloudí i režisér, který dostane Tenet na starost.
U Pattinsona není třeba dlouho přemýšlet, tam bude Jan Maxián povinností. U dalších větších rolí už by to chtělo více promyslet. U Branagha je pravda, že to není úplně role pro Otakara Brouska a Libor Hruška by byl vhodnější, ale třeba se pletu a jsem docela i zvědavý, jak by se s tím případně pan Otakar Brousek ml. popasoval, přece jenom je to také výborný herec. U Elizabeth Debicki opět musím souhlasit s fabecem, že Kristýna Valová by se zde vůbec nehodila. Zde by padla více třeba Anna Remková nebo Jitka Moučková. To stejné platí pro Aarona Taylor-Johnsona, nejsem si úplně jistý s vhodností Radka Škvora, ale špatná volba to určitě nebude.
Na Caina pak jednoznačně navrhuji pana Plachého a na Clémence Poésy bude bohatě stačit Hana Kusnjerová a stejně tak bych nevymýšlel u Donovana, Ladislav Cigánek bude nejlepší volbou.
Dále u Himeshe Patela jsem si velmi oblíbil Martina Písaříka ve filmu Yesterday, ale není to tak velká role, takže spíš pochybuju, že by Martin vyšel.
origamirek

Příspěvekod Eminem007 » 30 srp 2020 17:06

velice se omlouvám, že vám do toho vstupuju... no, když takhle tady navrhujete Honzu Maxiána, můj názor je takovej že se k němu dnešní době moc muž nehodí, dle, mího názoru by si ho měli zkusit - Oldřich Hajlich nebo Jiří Köhler myslím si že by ho oba pánové/kluci by ho v pohodě zvládli, a bylo by skvělé kdyby jeden z nich byl obsazenej v novém Batmanovi. Na toho "Protagonistu" bych zkusil navrhnout ještě třeba - Jakub Wehrenberg, Petr Lněnička, Martin Preiss, Ondřej Kavan.
Eminem007

Příspěvekod Michaela2 » 30 srp 2020 17:22

Jiří Köhler? :shock: Ten dabuje puberťáky, ne muže kolem 35 :roll:
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, M.Hudečková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Příspěvekod jackb » 30 srp 2020 17:32

Tak po shlednutí doufám hlavně v jedno, že tenhle film dostane co se týče dabingu lepší péči než předchozí Nolanův film.

K obsazení - Na Pattinsona normálně Jana Maxiána, Debicki by měla dabovat buď Anna Brousková nebo Martina Kechnerová (Valová ne). U Branagha bych si spíš představoval toho Otakara Brouska ml., Poésy by klidně mohla dabovat Jana Stryková, u Donovana bych si uměl představit i Luďka Čtvrtlíka. Taylor-Johnson je teda docela oříšek, protože s tím plnovousem vypadá o dost starší a nevím jestli by se Radek Škvor úplně hodil. U Caine jsem spojení s Jiřím Plachým nikdy neměl rád, takže pokud by vyšel třeba Ladislav Frej, tak bych se nezlobil. A co se týče hlavní postavy je to trochu oříšek - v některých scénách mi naskakoval David Švehlík, ale k jeho obsazení nedojde a konstantně se mi vracela jedna možnost, která bohužel určitě nevýjde, protože dotyčný s hraním seknul a to Filip Čapka (ten styl jak Washington hraje by Čapkovi hodně seděl). Ale z těch dostupných možností je Filip Tomsa asi ta nejlepší varianta.
jackb
Globální moderátor

Příspěvekod filip » 30 srp 2020 19:31

Já teda hlavní roli tipuji jako Petr Lněnička, popřípadě Filip Švarc. Ale rád se budu mýlit.
MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc (Ladislav Cigánek, Jaroslav Horák)
Herečka: René Slováčková (Anna Suchánková, Jaroslava Brousková)
Studio: LS Productions (Studio Virtual, Barrandov, Petrásek, ČT)
filip
Moderátor

Příspěvekod dabing fans » 30 srp 2020 20:57

Už se ví, kdo bude tento film režírovat?
dabing fans

Příspěvekod fabec122 » 28 zář 2020 07:22

Už je hotovo, toto může do hlubin zapomnění ;)
fabec122

Zpět na Koš