Stanisław Mikulski

Tady končí všechna témata určená do propadliště dějin. Máte poslední šanci rozloučit se s nimi a vzdát jim hold, než po 30 dnech zmizí navždy.

Re: Stanisław Mikulski

Příspěvekod HonzaXXII » 12 zář 2021 08:57

Jako opravdu kvůli takovým blbostem to rovnou šoupnout do koše je fakt praštěný. Na krásně je tu vidět, že některým to moderování pěkně stouplo do hlavy. Nechci nikoho urazit, ale je to tak. Michaela byla kdysi docela v pohodě, ale co se přidala k moderátorům, od tý doby je s tím vynucováním pravidel do puntíku často nesnesitelná, a připadá mi že rok od roku víc a víc. A Cyklista je tuplovaný případ - pár let tu přidává údaje spammerským tempem, a jen co se stane moderátorem, chytne slinu a začne rejpat. Fakt jestli vám zbylo v hlavě ještě trochu zdravýho rozumu, tak to téma vraťte a nechte Pomajze, ať si to dá postupně do pucu, vždyť jsou to bezvýznamný blbosti. Máte tady fórum pro fanoušky dabingu, a chováte se, jako kdyby šlo o něco životně důležitýho. Tak dosáhnete jen toho, že vám budou lidi odcházet.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
HonzaXXII

Příspěvekod ReDabér » 12 zář 2021 09:36

Ano, téma putovalo do Koše, stačilo ho jen upravit a dali bychom ho zpátky. Nikdo tu nic prvoplánově nemaže. Pomajz je tu už dost let na to, aby viděl alespoň jedno témat z Databáze herců a jejich dabérů a poupravil to své. (Pardon, ale vážně pomlčky před závorkou?) Tahle sáhodlouhá diskuze a svatá válka vedená proti moderátorům je opravdu zbytečná. Nemůžu si pomoct, ale připadá mi to skoro jako provokace nebo nějaká podivná uživatelská challenge :-?
ReDabér
Globální moderátor

Příspěvekod Pomajz » 12 zář 2021 10:49

Ty jsi alespoň napsal co je špatně OK.

A Honza má pravdu, po některých se tu jde jak slepice po flusu a jiným to je odpuštěno a nic se neděje. Jiní sem flákají warez a do dnes se s tím nic nedělá. Já se vážně nedivím že kvanta lidí z minulosti už sem nedává příspěvky.
Ne tak dávno sem kolega dával filmy z Filmových přehledů a hned to končilo v koši, proč? Že tam nenapsal jméno herce. Pak už to raděj vzdal. Ale ty jména herců nabyla ani na Filmových přehledech. A jak jinak sem dopsat tyhle starý dabingy? To už moderátory asi nezajímá. On je to vlastně starý dabing a jak už mě bylo napsáno, založte si starodabingforum. :-:

Kód: Vybrat vše
Tenhle nádherný koníček by měl člověka naplňovat, přinášet nám všem radost a ne, aby nám ho někteří (sebestřední) jedinci znechutili natolik, že člověku nezbude nic jiného, než prásknout dveřmi a odejít jednou pro vždy.
Někteří moderátoři se zde chovají jako páni světa. Může nastat i hacknutí účtu.
Pomajz

Příspěvekod Michaela2 » 12 zář 2021 15:11

Proč rovnou do koše? Protože ty nikdy neuděláš profil podle pravidel a když jsi upozorněn, tak se klasicky nic neděje. Mimochodem mi jeden uživatel poslal sz s tvými dalšími profily, které samozřejmě podle pravidel nejsou.
Opravíš je? :)

Na DF se prostě elementární pravidla dodržovat BUDOU. Konec diskuze.

Děkuju za názory na mou osobu. Kolik si z nich asi vezmu? Moment, zamyslím se... ah, nic :)

Ahoj, zjistil jsem, že i 7 Pomajzových dalších profilů není podle pravidel, před lety to moderátoři asi přehlédli, to, co předváděl za divadlo u SM mě vážně dostalo. :roll: Jde ještě o profily: Ennio Antonelli (nemá abecední seřazení dabérů a děl), Gigi Proietti (nemá abecední seřazení dabérů a zas tam má nesmyslně pomlčku před závorkou), István Bujtor (nemá abecední seřazení dabérů), Ljubiša Samardžić (nemá abecední seřazení dabérů a děl + Horký vítr je seriál), Terence Cooper (nemá abecední seřazení dabérů), Tony Norton (chybí odkazy na databáze, má tam nesmyslný údaj o úmrtí, nemá abecední seřazení dabérů, na IMDB je ten herec jako Antonio Monselesan - https://www.imdb.com/name/nm0598632/?ref_=tt_cl_t_11, takže i jméno má špatně a zas tam má nesmyslně pomlčku před závorkou), Werner Pochath (nemá abecední seřazení dabérů + má pořád Olivu v žebříčku), mohla bys mu prosím i tam napsat, ať si to upraví? Vypadá to vážně šíleně, díky
Michaela2
Admin

Předchozí

Zpět na Koš