Mafia: The City of Lost Heaven

PC hry, konzolové atd.

Moderátor: TmavyCyklista

Re: Mafia: The City of Lost Heaven

Příspěvekod KOMZA » 19 kvě 2020 17:19

We're pleased to announce that Mafia: Definitive Edition will be presented in voice over localization for English, French, Italian, German, Spanish, Czech and Russian

:-:
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod TmavyCyklista » 21 kvě 2020 15:27

A co lidi čekali? To je prostě blbost chtít stejný hlasy na „nový“ postavy. Navíc by tam byl i věkovej rozdíl, kdy by postava třeba měla stejnej věk, ale herec by byl o 18 let starší...
Největší oblíbenkyně - Jitka Ježková a Vendula Příhodová
Seznam česky dabovaných her
TmavyCyklista
Moderátor

Příspěvekod KOMZA » 21 kvě 2020 15:43

Vím, že je to řečnická otázka, ale řeknu ti naprosto přesně, co lidi čekali, nebo spíše ještě stále čekají - Vašuta a Rychlého s hlasy jako před 18 lety se stejnými hláškami.

Přičemž já musím dodat, že mě v této souvislosti dost mrzí opomíjení Luďka Čtvrtlíka, toho snad nikdo v těch desítkách (ne-li stovkách komentářů) nevzpomněl...
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod eroXman » 21 kvě 2020 18:04

A nejlepší je to, jak někteří lidi vyhrožují, že když tam nebude Vašut a Rychlý, tak to nebudou hrát :D :D Absurdní.
Ačkoliv jsem si v M1 oblíbil Marka Vašuta a Petra Rychlého, dneska by to moc nefungovalo, hlavně po 18 letech. Jinak já jsem velmi natěšený na nový dabing v remaku a jsem zvědavý na obsazení :)
Mí oblíbenci: Bohdan Tůma, Pavel Vondra, Jan Maxián, Jaromír Meduna, Filip Jančík, Jolana Smyčková, Klára Jandová, Michal Holán, Lumír Olšovský, Ivana Korolová, Petr Pelzer, Otakar Brousek ml., Milan Slepička, Kateřina Lojdová, Libor Terš, Martin Sobotka,
eroXman

Příspěvekod DCernoch » 24 kvě 2020 11:22

Route95 píše:Pokud je ten příspěvek na tom PC Tuningu pravdivý, tak to je fakt super zpráva. Obsazení bych si asi představoval takhle:
Tom - Jiří Dvořák, Vašut by podle mě do toho znovu nešel = nedali by mu dost prachů
Paulie - Petr Rychlý, tady si ani nikoho jiného nedokážu představit
Sam - Luděk Čtvrtlík, tady by s obsazením neměl být problém
Don Salieri - Jaromír Meduna, Molčík byl super, budiž mu země lehká; Meduna mi jinak přijde jako nejvhodnější volba i když by se to trochu bilo s Mafií 2, kde daboval dost hlavních postav
Ralf - Martin Sobotka, ten koktavé lidi umí
Frank - Bohuslav Kalva, Klapka už je dost starý a dabuje jen Simpsony
Sára - Anna Suchánková, Rybová moc nedabuje, je otázka jestli by do toho znovu šla
Morello - Milan Bouška, líbil by se mi ale i Martin Zahálka
Vincenzo - Miroslav Saic

Nevýhodou je, že ještě neznáme obličeje postav, tak nevím jestli by to úplně pasovalo.

A co Bertone?
DCernoch

Příspěvekod Route95 » 24 kvě 2020 14:07

U Bertoneho nevím, Knop je už dost starý. Například bych si na něj dokázal představit takového Písaříka nebo Holána. A to obsazení, které jsem si představoval, si už teď zase představuji úplně jinak až na Sobotku, Kalvu a možná Medunu, kteří by se hodili. Nejlepší by bylo dát téma v sekci na dabing čekající a tipovat si tam, jestli se ve výsledku trefíme :) Já to teď zakládat nebudu, protože mám v hlavě plno potenciálních jmen a nějak smysluplně bych to asi teď nevymyslel pro všechny postavy.
Route95

Příspěvekod KOMZA » 24 kvě 2020 14:30

Já bych počkala pro začátek alespoň do toho 6. června má gameplay, protože jinak se tady střílí totálně od boku. Kromě Tommyho nemáme žádnou představu o vzhledu ani hlasu (maximálně pak ještě trochu o vzhledu Salieriho, Paulieho a Ralpha) a kdo ví, třeba nakonec budeme všichni čumět a Lucase se ani nedočkáme... :D

Roky jdou kupředu a mám pocit, že se stále uvažuje nad mnohem staršími hlasy, než kolik bude postavám let. Pokud se hlavní postavy budou držet u těch 30 let a originál takový bude také, raději bych se toho v české verzi držela též, zvláště pokud se nezachovává původní obsazení. Tohle bude rozhodně ještě hodně zajímavé, snad gameplay představí některé postavy, ať už to nejsou jen náhodné tipy. Ale pořád si stojím za tím, že by nebylo úplně vhodné obsazovat dabéry, kteří v sérii již sehráli důležitou roli.
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod DCernoch » 25 kvě 2020 06:49

KOMZA píše:Ale pořád si stojím za tím, že by nebylo úplně vhodné obsazovat dabéry, kteří v sérii již sehráli důležitou roli.

Přesně tak, proto mi přijde jako blbost obsazovat na Salieriho Medunu, když už daboval Falconeho a Vinciho ve dvojce. Ale nebýt této skutečnosti, tak by nemusel být špatný.
DCernoch

Příspěvekod TmavyCyklista » 25 kvě 2020 13:47

Ano, nemusel by být špatný. Vůbec nevíme, kolik tam Salierimu bude a jak bude vypadat, ale víme, že by to byla dobrá volba. Ono to ty lidi nepřestane bavit házet jména od boku na postavy, o kterejch neví vůbec nic. Proboha, počkejte si na nějakej trailer nebo gameplay, kde vám ukážou ksichty... :roll:
Největší oblíbenkyně - Jitka Ježková a Vendula Příhodová
Seznam česky dabovaných her
TmavyCyklista
Moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Hry