Atlantis II

PC hry, konzolové atd.

Moderátor: TmavyCyklista

Atlantis II

Příspěvekod TmavyCyklista » 28 čer 2017 05:04

Obrázek
Související hra: Atlantis III: Nový svět

V českém znění: Pavel Soukup (Ten, Tepec, Wei Yulan), Jan Šťastný (bratr Felim, princ), Miloslav Mejzlík (Dian, Ailill, strážce pyramidy, mistr Tan), Karel Richter (bratr Liam, Nuada, Tezcatlipoca, figurka kováře, kůň), Vladimír Fišer (strážce krystalu, králův rádce, Chac, mistr Wu Tao-shih, mistr Lo), Emil Žák (nejvyšší kněz, král, Sung Tao-shih, buvol, prase, zajíc), Ivo Novák (bratr Finbar, Fintan, strážce pyramidy, Chen, figurka trpaslíka, figurka bojovníka, pes), Jana Mařasová (Aine, kněžka, liščí žena, myš), Alena Štréblová (Netopýří bůh, figurka ženy s vědry, figurka stařeny, koza, Rhea), Dita Závitkovská (Airmid, králova dcera)

Česká verze: Bohemia Interactive
Produkce: Mirek Papež
Překlad: Tomáš Smolík
Jazyková korekce a betatesty: Petr Šeba
Režie: Ladislav Hrádek
Vyrobilo: studio Hrádek
2000
Nejoblíbenější dabér, dabérka - Jiří Dvořák, Jitka Ježková
Seznam česky dabovaných her
TmavyCyklista
Moderátor

Re: Atlantis II

Příspěvekod TmavyCyklista » 28 čer 2017 05:05

Uveden je pouze zlomek postav z videí, co jsou na Youtube. Na hru samotnou se nechystám, není to můj vkus.
TmavyCyklista
Moderátor

Příspěvekod KOMZA » 28 čer 2017 13:25

Na léto mám hru slíbenou od kamaráda (i když to také není úplně můj styl), tak snad něco doplním ;)
Po dobu maturit a přijímaček se zde budu objevovat jen příležitostně, všechna doplnění proběhnou poté.
Postavy a jejich hlasy (herní dabingy) | Postavy a jejich hlasy (animované filmy)
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod TmavyCyklista » 28 čer 2017 14:28

Třeba si to někdy s návodem dám. Když má hra českej dabing, tak mě přece jen baví o něco víc :)
TmavyCyklista
Moderátor

Příspěvekod Adventurista » 19 kvě 2018 16:15

Škoda, že tu je jen pár postav. Ale natáčím komplet průchod hrou na YT, tak třeba by se na to mohl někdo mrknout a postavy doplnit. Já na rozpoznávání hlasů moc nejsem, poznám jen pár dabérů. :|
Adventurista

Příspěvekod TmavyCyklista » 19 kvě 2018 16:31

Ahoj. Pokud hru natočíš celou, tak určitě sjedu kompletní průchod a doplním všechny postavy. Zde to nebude problém :)

Každopádně Irsko mám kompletní, jeho průchod na internetu byl, zbytek hry už bohužel ne...

Edit: Zbývají nám dvě postavy, pavouk a Quetzalcoatl.
TmavyCyklista
Moderátor

Příspěvekod KOMZA » 19 kvě 2018 17:10

https://youtu.be/VPiWmw1m32g
Mám radost, že došlo i na videa. Těším se, až budu moci zhlédnout! :)
Po dobu maturit a přijímaček se zde budu objevovat jen příležitostně, všechna doplnění proběhnou poté.
Postavy a jejich hlasy (herní dabingy) | Postavy a jejich hlasy (animované filmy)
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod KOMZA » 14 čer 2018 13:16

KOMZA
Moderátor

Příspěvekod KOMZA » 09 bře 2019 19:02

Tak jsem to konečně sjela - tedy, jen videa, ač jsem kdysi měla v plánu si hru dát, hlavně kvůli matným vzpomínkám, že jsem se s ní snad i v dětství setkala, ale asi by mě gameplay vytáčel a ztratila bych nervy - a musím říct, že dabing je moc fajn. Bála jsem se opakování hlasů, ale nijak zvlášť mi to nakonec nevadilo, dokonce ani v rámci jednotlivých částí světa. Herně se mi asi nejvíc zamlouvalo Irsko (hlavně má úžasný soundtrack), přímo dabingově pak asi Yucatán, speciálně Jana Mařasová s replikami o obvazech pro krále... :lol:

Až se zase budu uprostřed noci nudit, kouknu i na trojku, taky vypadá pěkně.
KOMZA
Moderátor

Zpět na Hry