Polda 7: Vánoční verze

PC hry, konzolové atd.

Moderátor: TmavyCyklista

Odpovědět
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Polda 7: Vánoční verze

Příspěvek od KOMZA »

Obrázek
Vydavatel: Zima Software

Související: Polda aneb s poctivostí nejdřív pojdeš, Polda 2, Polda 3, Polda 4, Polda 5, Polda 6, Polda 7

V českém znění: Luděk Sobota (Pankrác)

2020
Naposledy upravil(a) KOMZA dne 27 bře 2022 19:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1605
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Polda 7: Vánoční verze

Příspěvek od TmavyCyklista »

Klobouk dolů za Sobotu, že do toho zas šel. Ono bez něho by ale nemělo cenu cokoliv tvořit. Na druhou stranu mi přijde, že zde místy moc tlačí na pilu a je to nepřirozený i vzhledem k samotnýmu Pankrácovi. Je zde i poznat věk, což se dá čekat, ale paradoxně mezi šestkou a předchozími díly ten rozdíl nebyl skoro znatelnej, zde už hodně. Zvuk je taky horší, sice ne na úrovni Mafie, ale i jednička ho měla čistější.

Nicméně budu se těšit za rok v plné verzi.

„Nechám ho v klidu tvořit. Pokecám s ním až v plný verzi.“
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Polda 7: Vánoční verze

Příspěvek od KOMZA »

„Nebudu ji teď otravovat. Pokecám s ní až v plný verzi.“
/ skoro bych se vsadila, že tu babu bude ve hře dabovat Jiří Lábus.

Dabing demoverze se mi moc líbí, i když mě zamrzelo, že právě tímto způsobem osekali ostatní postavy, ale tak už teď stejně víme, že kromě Luďka Soboty a Jiřího Lábuse (bez toho pro mě taky prostě není Polda) se vrací i Bohdan Tůma, Valérie Zawadská a Martin Dejdar. Jsem zvědavá na zbytek sestavy, zda se bude pokračovat po vzoru šestky nebo se třeba zabrousí i do dávnějších nebo nových jmen. Zvuk je chvílemi takový zvláštní, ale to se snad vyladí, Pankrác je prostě Pankrác, já osobně mám pocit, že vůbec nestárne (srovnávám se dvojkou, kterou jsem hrála předevčírem), ta energie tam prostě furt je, což je prostě základ, bez toho by to nešlo. Tady člověk tak nějak po těch letech a šesti dílech tuší, co čekat, ale i tak je fajn si to poslechnout, navíc takhle dopředu. Teď už holt čekat ten rok na plnou verzi. Věřím, že to bude fajn.
Odpovědět

Zpět na „Hry“