Polda 7

PC hry, konzolové atd.

Moderátor: TmavyCyklista

Odpovědět
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2650
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Polda 7

Příspěvek od KOMZA »

Obrázek
Vydavatel: Zima Software | TRAILER

Související: Polda aneb s poctivostí nejdřív pojdeš, Polda 2, Polda 3, Polda 4, Polda 5, Polda 6 (dějově předcházející), Polda 7: Vánoční verze (demoverze)

V českém znění: Luděk Sobota (Pankrác), Ivana Korolová (Monika), Bohdan Tůma (Jarda Klátil, George, JZD, policista na stadionu, voják), Valérie Zawadská (Donutela Versáčko, Plecitá, baba, Hildegarda Slepičková, hodinářka), Miroslav Táborský (pan Jumbo, Pája, doktůrek, tlouštík, robot, voják, týpek v posilce), Pavel Vondra (Tomáš Krejzar, Pukie, správce, nohy, hlídač před Versáčkem, voják), Filip Švarc (Elvin Mlask, Quentin Tarantulíno, Čeněk Cibien, voják, hlášení na lodi), Pavel Rímský (Honza Rambousek, vejpitka, prohibiční dozorčí robot, šéf PRD), Tomáš Matonoha (Ronald Trumpeta, malíř, produkční, robot), Petr Rychlý (Pepa, Čestmír Rozmázl, Korejec, policista před Versáčkem, voják), Bára Štěpánová (Naomi Kýbl, Curley, sestra Bageta, hlášení u brány), Petr Jablonský (Andy Hrabiš, ufon, Drát, předseda), Zuzana Ďurdinová (Paris, Bára, hlášení u auta, analyzátor, prezidentka), Filip Jánoš (FiFqo), Melichar Oravec (Flygun), Petr Lexa (Petr Lexa), Petr Svoboda (nerd) a další

Zpracování dabingu: Zdeňka Svobodová, Petr Svoboda
Nahráno ve studiu: Lauter von Bach (Audioslave studios)
2022
Naposledy upravil(a) KOMZA dne 18 zář 2022 02:57, celkem upraveno 11 x.
fabec122
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Polda 7

Příspěvek od fabec122 »

Nejen obsazení, ale i samotné postavy k nim. Jasná parodie směrem k Ordinaci :D

Jen by mě zajímalo, jak bude znít takový Tomáš Matonoha, kterému ani běžně v TV není rozumět ani slovo :D
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2650
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Polda 7

Příspěvek od KOMZA »

Doplněni Pavel Vondra, Filip Švarc, Pavel Rímský, Zuzana Ďurdinová a YouTubeři Fifqo, Flygun a Petr Lexa, patrně tedy kompletní "plnohodnotné" obsazení, bez přispěvatelů. Rozhodně zajímavé obsazení, zamlouvá se mi a těším se. Bohužel jsem musela smazat Jiřího Lábuse, zdá se, že ten se dabingu nakonec nezúčastnil, což mě moc mrzí, přece jen byl hned po Luďku Sobotovi se sérií nejvíc spjat...
fabec122 píše:Jen by mě zajímalo, jak bude znít takový Tomáš Matonoha, kterému ani běžně v TV není rozumět ani slovo :D
V ukázce podle mě zněl velice dobře: https://youtu.be/N3ykX8vj19M
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2650
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Polda 7

Příspěvek od KOMZA »

Jiřího Lábuse jsme moc chtěli, ale bohužel si obstaral mladou manažerku, kterou dříve neměl a ta si řekla příliš velký honorář. Její požadavky byli tentokrát 5-ti násobné oproti předchozím dílům a to jsem si již bohužel nemohli dovolit. Moc nás to mrzí také. Ale přeci jen už je to starší pán a tak si prostě zakázky vybírá. Naprosto chápeme, i když je nám to líto.
Takže tak...
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2650
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Polda 7

Příspěvek od KOMZA »

Byla jsem dotázána, proč tu není vypsaný zbytek obsazení, když už je hra dostupná – všechny postavy samozřejmě doplním, ale až 15. dubna, tedy po pádu embarga, kdy hra oficiálně vychází. A i tehdy možná raději neuvedu potenciální spoilery mezi postavami. Každopádně za sebe mohu říct, že je dabing velice zdařilý a je radost ho poslouchat.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2650
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Polda 7

Příspěvek od KOMZA »

Doplněna většina obsazení, něco málo sem raději ještě nepíšu, ať to někomu náhodou nezkazím. Pak sem doplním i dabing přispěvatelů. A jo, ten dabing se za mě vážně povedl.
Odpovědět

Zpět na „Hry“