Team Fortress 2

Vychází v brzké době vaše oblíbená hra? Jak byste si představovali její české obsazení?
Odpovědět
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Team Fortress 2

Příspěvek od KOMZA »

Obrázek
Vydání: 2007
Vývojář: Valve

NÁVRH OBSAZENÍ:
Hlasatelka Helen (Ellen McLain) - Ilona Svobodová

Scout Nathan Vetterlein) - Michal Holán
Soldier (Rick May) - Libor Hruška
Pyro (Dennis Bateman) - ? / xxx

Demoman (Gary Schwartz) - Pavel Vondra
Heavy (Gary Schwartz) - Tomáš Karger (?)
Engineer (Grant Goodeve) - Jakub Saic

Medic (Robin Atkin Downes) - Jan Šťastný
Sniper (John Patrick Lowrie) - Vladimír Kudla
Spy (Dennis Bateman) - Daniel Rous
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Team Fortress 2

Příspěvek od KOMZA »

Na přání se půjdu zabít 8-)

Ne, já bych byla ráda, kdybychom jen tak pro zajímavost nějaké to možné obsazení dali dohromady. Tohle je jedna z her, ke které bych si dabing opravdu moc přála a myslím si to už dlouhé roky, i když je samozřejmě jasné, že k tomu nikdy nedojde. Je mi jasné, že názor a návrhy jisté osoby budou dosti jiné, s tím počítám, neboť tyto návrhy vzešly čistě, a dost spontánně, ze hraní TF2 a pak dokonce i Vietcongu... Jsem připravena na nesouhlas! A klidně o tom můžu popřemýšlet racionálněji :D

----
Jo, a musím říct, že dabing Fénixu k filmečkům postav TF2 se opravdu hodně vydařil! :-: (Takový dabing bych si klidně také nechala líbit.)
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Team Fortress 2

Příspěvek od eroXman »

Tenhle návrh vypadá dobře, Holán by na trhlého Scouta byl výborný, ale nejsem si jistý tím Medicem. Chtělo by to někoho, kdo umí dobře německý přízvuk :-? Jinak takové obsazení by bylo dobré slyšet ve hře :)
---
Fénix ProDabing ty filmečky dost skvělé nadaboval :) Hlavně Engineer, Soldier a Spy byli TOP :D
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Captain Bootlegger
Příspěvky: 1
Registrován: 20 úno 2021 18:12

Re: Team Fortress 2

Příspěvek od Captain Bootlegger »

Team Fortress 2
Je hra, která pro některé z nás znamená zábavu, pobavení, ale i dětství.
Tato hra je střílečka s příběhem o dvou bratrech, který se pohádali kvůli dědictví a nedají si pokoj dokud ten druhý nezemře. Proto poslali proti sobě žoldáky s dokonalými schopnostmi v obstání v boji. A to se dostávám k hlavním postavám Skauta, Vojáka, Pyromana, Demomana, Heavyho, Inženýra, Medika, Snajpra a Špióna. Všechny tyto postavy mají svůj příběh odkud jsou ( :?: Pyro :?: ), jakou původně měli práci a podobně.
Hodně mě tedy překvapilo :o a zároveň zaujmulo :) tento návrh na český dabing.
Hrozně se mi ten nápad líbí a hrozně bych ho rád ve hře přivítal.

Fénix Prodabing odvedli nádhernou práci s TF2 filmečky, vždycky jsem měl rád hlas toho Špióna, Skauta, Vojáka..... No zkrátka všechny.
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Team Fortress 2

Příspěvek od eroXman »

Můj návrh:
Hlasatelka - Helena Dytrtová
Scout - Oldřich Hajlich / Michal Holán / Ondřej Brzobohatý
Soldier - Pavel Vondra / Libor Hruška
Demoman - Tomáš Borůvka
Heavy - Tomáš Karger / Jiří Schwarz
Medic - Libor Terš
Sniper - Ladislav Cigánek / Otakar Brousek ml.
Engineer - Vilém Udatný / Jakub Saic - Upřímně nejlepší trefa byl dabér z Fénixu, ten byl fakt výborný a ten klid v hlase :D :)
A u Spye mě nikdo nenapadl xD

Ještě jednou musím zmínit, že dabing od Fénixe byl skvělý, škoda, že u Medica nepoužili německý přízvuk i přesto je to fakt bomba.
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Odpovědět

Zpět na „Na dabing čekající“