Zkrácené závěrečné titulky v komerčních televizích

Odpovědět
fabec122
Příspěvky: 1551
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Zkrácené závěrečné titulky v komerčních televizích

Příspěvek od fabec122 »

Včera na Nově při Okresním přeboru další zlepšovák, zkrácenou verzi titulků dávají rovnou do pořadu, kdy výčet herců a tvůrců běží na pravé straně obrazovky, a hned po skončení pro mě poměrně nešetrně následuje další pořad
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Zkrácené závěrečné titulky v komerčních televizích

Příspěvek od Jirka007 »

no takhle to běži nějakou dobu, co mi na taky na Nově posledni dobou vadi je že přetahuje pořady a pak kvuli tomu jsou zpožděni dalši pořady i o deset minut.

v lonskem roce take problemy nebyly skoro vubec a ted zkracujou skoro všechno a ještě přetahujou pořady
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1694
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Zkrácené závěrečné titulky v komerčních televizích

Příspěvek od Jack_6428 »

Něco by se s tím mělo konečně udělat. Na kanálech Novy už se asi nepovede nic, ale chtěl bych docílit změny na Primě Comedy Central, kde to podle času zřejmě seká automat. To je ještě horší, hlavně uprostřed slova, než nemít informace žádné. Prosím podpořte to a ozvěte se...

E-mail: info@primacomedycentral.cz
Telefon: +420 222 191 508
Facebook: https://www.facebook.com/comedycentralcz/?fref=ts
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
bundaboy
Příspěvky: 111
Registrován: 10 črc 2008 14:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkrácené závěrečné titulky v komerčních televizích

Příspěvek od bundaboy »

Na to usekávání vět na konci pořadů jsem se v CC ptal už minulý rok, bohužel mi nikdo neodpověděl. Tak jsem jim to dnes poslal znovu, ale moc od toho nečekám...

Email jsem tehdy psal i do Primy, odpověděli mi, že oni s tím nic dělat nemůžou. Opravdu skvělá spolupráce, nechápu, proč jim potom propůjčovali jméno... :roll:
Průvodce seriálem Ženatý se závazky - Bunda Stránky [ www.bundastranky.cz ]
Můj seriálový kanál na YouTube - Seriálové trailery / upoutávky / proma
fabec122
Příspěvky: 1551
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Zkrácené závěrečné titulky v komerčních televizích

Příspěvek od fabec122 »

Na Primě včera u Válkýry absence jakéhokoliv infa o českém znění. Titulky šly klasicky v malém okně a do toho už běžely upoutávky na jiné pořady.
fabec122
Příspěvky: 1551
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Zkrácené závěrečné titulky v komerčních televizích

Příspěvek od fabec122 »

Tak na Smíchově už vysílání bez jakékoliv zmínky o českém znění, už ani to malé okno, které tam vždycky naběhlo na část obrazovky. Nechají doběhnout pořad do černého okna, a pak konec.
Jak jsou na tom ostatní programy Novy?
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Zkrácené závěrečné titulky v komerčních televizích

Příspěvek od ocypuc »

Teď jsem se díval na Smíchov a když končil díl Dva z Queensu, tak tam ty jejich zkrácené titulky s hereckým i dabingovým obsezením byly.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
DAN K.
Příspěvky: 1680
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkrácené závěrečné titulky v komerčních televizích

Příspěvek od DAN K. »

fabec122 píše:Na Primě včera u Válkýry absence jakéhokoliv infa o českém znění. Titulky šly klasicky v malém okně a do toho už běžely upoutávky na jiné pořady.
tento pořad bohužel žádné titulky s tvůrci dabingu nemá (i kdyby byl nezkrácený), proto tam žádné informace nebyly
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Zkrácené závěrečné titulky v komerčních televizích

Příspěvek od ocypuc »

Dane, to docela čučím, že k tomu nemůžete sehnat žádné info, kór když se v tom prostředí pohybuješ. Já myslel, že tvůrce dabingu jde vždycky nějak dohledat.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Odpovědět

Zpět na „Otázky a odpovědi“