Animovaný Růžový panter v ČR?

Odpovědět
Fousek307
Příspěvky: 230
Registrován: 25 bře 2014 20:22

Animovaný Růžový panter v ČR?

Příspěvek od Fousek307 »

Dobrý den,
chtěl bych se Vás všech zeptat, jestli náhodou nebyl u nás animovaný seriál Růžový panter vysílán nebo promítán. Někteří Češi o animovaném seriálu vědí, například jeden, který psal recenzi na hru Růžový panter: Honba za pokladem na Bonuswebu. Já však vím pouze o detektivních filmech, PC hrách (Honba za pokladem, hry od Compedia), sběratelských věcích (omalovánky, plyšáci, atd.) nebo o barevných papírech s obrázkem na obalu s Růžovým panterem a s inspectorem Clouseauem vydaných u nás. Já jsem navíc Růžového pantera poprvé zahlédl v pilotním díle Mr. Beana (jako figurku s ocasem mezi nohama :lol:) a jeho jméno, schopnosti a vlastnosti jsem se dozvěděl až právě ve hře Honba za pokladem. Takže otázka zní: "Byl u nás animovaný seriál Růžový panter uveden?".

Předem děkuji za odpověď, :)
Naposledy upravil(a) Fousek307 dne 04 črc 2015 18:13, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Animovaný Růžový panter v ČR?

Příspěvek od bloom »

Ano, běžel kdysi na Nově. Pantera daboval, myslím, Miroslav Středa, ale tím si už jistý nejsem.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5670
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Animovaný Růžový panter v ČR?

Příspěvek od ReDabér »

Také si na ten seriál pamatuji. Jako malý klučina jsem se chtěl kvůli němu kouknout na film s Peterem Sellersem a byl jsem velmi zklamán, že se tam nejedná o růžovou postavičku, ale jenom o kámen :)
Uživatelský avatar
DavidHodan
Příspěvky: 463
Registrován: 06 led 2010 18:07
Bydliště: Plzeň :-)

Re: Animovaný Růžový panter v ČR?

Příspěvek od DavidHodan »

Jasně, běžíval ještě na Premiéře ;)
Sháním staré kazety, jakýkoliv videosystém, nejlépe před r. 89, max. však do r. 98, seznam výhodou ;)
ČSFD: http://www.csfd.cz/uzivatel/77907-davidhodan/
YouTube: http://www.youtube.com/channel/UCzE_FAgb1uDaPw4ebKYxamg
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Animovaný Růžový panter v ČR?

Příspěvek od HonzaXXII »

Potvrzuji. Ve 2. polovině 90. let na Nově.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 941
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Animovaný Růžový panter v ČR?

Příspěvek od Pálkman »

Taky si na to vzpomínám, běželo to v TV tak před 15 lety.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Odpovědět

Zpět na „Otázky a odpovědi“