Dabing ReBoota

Odpovědět
Fousek307
Příspěvky: 230
Registrován: 25 bře 2014 20:22

Dabing ReBoota

Příspěvek od Fousek307 »

Zdravím,
dnes jsem zkoukl v češtině první tři díly animovaného seriálu ReBoot, který byl vysílán na Nově (dle loga TV Nova někdy mezi roky 1994 a 1996), ale nemůžu rozpoznat dabéry, dokonce ani u jednoho dílu nejsou závěrečné titulky. Ale Megabajt mi trochu zní jako Jan Hanžlík, ale určitě to nebude on. Pokud mi chcete pomoci s identifikací, tak zadejte na ulož.to "ReBoot CZ" a potom ty první tři díly seriálu v češtině určitě najdete. Jinak na YouTube je další ukázka seriálu.

P.S.: Opravdu žádného dabéra v dabingu ReBoota neznám, protože jsem je neslyšel ani v jiných dabinzích.

Předem děkuji za odpověď a ať se Vám daří při identifikaci,

Co vím o dabingu: ? (Bob), ? (Dot), ? (Enzo), Jan Hanžlík? (Megabajt), ? (Drtič), ? (Mlátič), Pavel Novotný, Šárka Vondrová

České znění připravila společnost (nevím jaká), vyrobila ČNTS Nova 199x (buď rok 1994, 1995 nebo 1996 dle loga Novy na nahrávkách na ulož.to, na nahrávce na youtube je logo asi z půlky roku 1996 až po 10. výročí Novy)
Naposledy upravil(a) Fousek307 dne 24 úno 2015 18:19, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Dabing ReBoota

Příspěvek od jackb »

poznávám Pavla Novotného, který říká tu větu "Dokázali jsme to,.. a pak tam ještě slyším Šárku Vondrovou
Milo_harwey
Příspěvky: 7
Registrován: 29 kvě 2018 10:27

Re: Dabing ReBoota

Příspěvek od Milo_harwey »

Zdravím vespolek, jsem tu první den, ale už delší dobu sleduju diskuze o některých dabinzích? :D Některé z nich mám k dispozici, reboot je jeden z nich.

dospělý Enzo Matrix - Pavel Novotný
Bob - Jiří Kalužný

Tyhle hlasy si pamatuju dobře. Dabovali Džonyho Kejdže a Šank tsunka ... :D v MK dabu z Novy. ;)

Zbytek by někdo musel vidět a odsledovat.
PATdevast
Příspěvky: 48
Registrován: 06 led 2011 19:04

Re: Dabing ReBoota

Příspěvek od PATdevast »

Nedabuje Surfaře ten, co daboval Liu Kanga? :D Jinak Megabyte mi zní jako Zdeněk Junák
tomalakis
Příspěvky: 21
Registrován: 02 říj 2014 11:01

Re: Dabing ReBoota

Příspěvek od tomalakis »

Já mám pár dílů na VHS:

Jiří Kalužný - Bob, Šárka Brázdová (Vondrová) - Dot, Pavel Novotný - Enzo, Jindra Janoušková - Hexadecimal, Petr Hübner - Megabyte ?, Jan Hyhlík - Phong ?, Martin Mejzlík - Ray Tracer, Michal Přebinda, Zdeněk Rumpík, Jan Palouš, František Laurin, Michaela Frkalová

Překlad: Martin Mlíkovský, Zvuk: Jan Kacián, Výroba: Karel Kvítek & Jana Janoušková, Produkce: Mirka Rychlá, Dialogy a režie: Petr Dohnal, Nova 1998

jak už tu bylo řečeno, ve stejné době vzniknul i dabing k Mortal Kombatu a obsazení je tam skoro totožné.
Odpovědět

Zpět na „Otázky a odpovědi“