Existuje k titulu XY český dabing?

Odpovědět
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Existuje k titulu XY český dabing?

Příspěvek od Lukiz »

HonzaXXII píše: A tenhle Disneyho filmík u nás někdy šel/vyšel dabovaný, či ne?
http://www.imdb.com/title/tt0088814/
Není to tohle? http://www.filmarena.cz/dvd-cerny-kotel-specialni-edice
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Existuje k titulu XY český dabing?

Příspěvek od Lukiz »

HonzaXXII píše:Šel/vyšel u nás někdy s nějakým dabingem původní Footloose z 80. let?
http://www.imdb.com/title/tt0087277/
Zřejmě ano pod názvem Bez dozoru. Viz též uložto.
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Existuje k titulu XY český dabing?

Příspěvek od HonzaXXII »

Ano, to je ono. Jen jsem doteď nevěděl, jestli je tam nějaký dabing nebo ne a na žádném uložišti nic nebylo. Oboje prověřím. Díky.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Skoluda
Příspěvky: 59
Registrován: 25 říj 2010 23:23

Re: Existuje k titulu XY český dabing?

Příspěvek od Skoluda »

Nasiel som toto info...

The Black Cauldron / Černý Kotel (1985)

V českém znění: ? - Susan Sheridan (Eilonwy), ? - Grant Bardsley (Taran), ? - John Byner (Gurgi), Zdeněk Maryška - John Huston (vypravěč), Petr Pelzer - Freddie Jones (Dallben), Pavel Pípal - John Hurt (rohatý král), Zdeněk Hess, Jiří Lábus - Phil Fondacaro (dotěra / lokaj),
Jiří Prágr - Nigel Hawthorne (Fflewddur Fflam), Jaroslav Satoranský - Arthur Malet (král Eidilleg), Tomáš Juřička - John Byner (Doli), Valérie Zavadská - Eda Reiss Merin (Orddu), Jaroslava Kretschmerová - Billie Hayes (Orgoch), ? - Adele Malis-Morey (Orwen) a další

Vyrobilo: Studio Virtual 2001

Film bol natoceny systémom Super Technirama 70 a bol uvadzany na 70 mm kopiach, ktore bolo problematicke dabovat a boli drahsie. To mohli byt dovody, preco nebol uvedeny v nasich kinách.
Fousek307
Příspěvky: 230
Registrován: 25 bře 2014 20:22

Re: Existuje k titulu XY český dabing?

Příspěvek od Fousek307 »

Nepotvrdil/nevyvrátil by prosím někdo animovaného Super Maria (The Super Mario Bros. Super Show!, The Adventures of Super Mario Bros. 3, Super Mario World), který dle anglické Wikipedie běžel u nás na Nově?
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Existuje k titulu XY český dabing?

Příspěvek od Krikri »

Už se ví něco bližšího o té Sailor Moon? Zda ji u nás vysílali, kterou verzi, kolik dílů a v kterém roce? Sestavuji seznam dlouhodobě diskriminovaných seriálů, rád bych ji tam přidal, ale potřebuju audiovizuální nebo alespoň písemný důkaz (např. naskenovaný televizní program s tímto seriálem), abych se měl čeho chytit. Pokud se nic nenajde, Sailor Moon zařadím do druhého připravovaného seznamu seriálů a to těch, které nikdy u nás neběžely.
Stejně tak by bodlo, kdyby se zjistilo, jestli tenkrát na Premiéře běželi ti Bobobobs a jak se to jmenovalo česky.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Existuje k titulu XY český dabing?

Příspěvek od Jack_6428 »

Ahoj, prosímtě... mám to u sebe... už.. konečně... ale je toho dost... desítky stran... pomalu stovka... že už ani nevím, co jsem tam viděl a co ne. Ale nějak se k tomu tenhle měsíc dostanu a pošlu fotky. Asi před Vánoci. Do tý doby dejte vědět, co všechno mám v TV programech 94-97 hledat (Premiéra, Prima, Nova, SuperMax, Max1, HBO, ...) :mrgreen: Mám i 98-04, ale to už imo tak zajímavý není... Snad až 98 a 04.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Existuje k titulu XY český dabing?

Příspěvek od Krikri »

No tak mně by stačil ten program Premiéry z let 94-97, ten ale důkladně, běželo tam hodně zajímavých seriálů, u nichž se dosud neví počet odvysílaných epizod a mnohdy ani české názvy těch seriálů. Pak první dva roky (96-97) Supermaxu, které jsem z větší části nezažil, abych věděl, co všechno tam tehdy dávali.
A z Novy mi kdyžtak zjisti data začátku a ukončení vysílání Heleny v 95, i reprízy od léta 1996 do 65. dílu Rozmarů lásky. Zhruba na měsíce si to pamatuju, ale když je možnost vědět i přesná data.;)
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Existuje k titulu XY český dabing?

Příspěvek od Jack_6428 »

OK. Pokusím se v tomto pořadí dohledat. Myslím, že tam někde mám i konec roku 93. Nejtěžší byl ale sehnat ten SuperMax z roku 94/95.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1255
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Existuje k titulu XY český dabing?

Příspěvek od Krikri »

On Supermax běžel už v 94?? Tak to teda čumím. :shock: V tom případě by se velmi hodil program Supermaxu rovnou od začátku vysílání. Většina diváků ho první roky určitě nechytla, tak ať alespoň víme, o co všechno jsme přišli. A podle toho, co jsem tam ještě stačil zachytit ve druhé polovině 97 bych si troufl tvrdit, že první roky Supermaxu tam asi byly daleko zajímavější seriály, než po roce 2000. Alespoň některé Anime tam zpočátku dávali, po roce 98 s nima přestali, stejně jako Prima.
A už jsi navštívil moje nedávno založené téma Seznam dlouhodobě diskriminovaných seriálů českými TV? Právě seriály ze Supermaxu a Premiéry je potřeba tam v hojném počtu doplnit.
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Odpovědět

Zpět na „Otázky a odpovědi“