Zloději času a U konce s dechem

Odpovědět
Uživatelský avatar
Laik
Příspěvky: 2020
Registrován: 30 kvě 2008 20:35

Zloději času a U konce s dechem

Příspěvek od Laik »

Ve čtvrtek (9.7.) se objevily v prodeji na DVD filmy Zloději času a U konce s dechem. Neví někdo, jaký je na nich dabing? Předem díky.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Zloději času a U konce s dechem

Příspěvek od Brocc »

mně se do rukou dostalo nějaké DVD Zlodějů času od známého a je tam dabing z Premiéry z roku 2001... Agamemnona (Sean Connery) tam dabuje David Vejražka, Napoleona (Ian Holm) Miloš Vávra a toho hlavního záporáka Jaromír Meduna... nedávno tento film běžel na Film+ s jiným dabingem, Seana Conneryho tam daboval A. Navrátil....
Opsha
Příspěvky: 432
Registrován: 17 črc 2008 11:51
Bydliště: Praha, Hradec Králové

Re: Zloději času a U konce s dechem

Příspěvek od Opsha »

Vím, že u Zlodějůˇčasu jsem byl před dabingem z Premiéry varován. No a když slyším tu kombinaci z Filmu+ nebyl bych proti tomu aby někdo vyrobil nový....
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů dlouhodobě nepřítomen.
Kdyby se něco dělo - PM.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Zloději času a U konce s dechem

Příspěvek od Brocc »

mno, musím potvrdit, že mně se ty dabingy taktéž nezamlouvají až na vyjímky, u Premiéry např. Jaromír Meduna nebo Pavel Šrom a Ladislav Županič jako "trpaslíci"...
úmyslně jsem napsal Agamemnon u Seana Conneryho, protože na konci, když se tam objeví jako hasič, tak ho dabuje myslím Milan Slepička, navíc ani John Cleese neměl zrovna ideálního dabéra, takže bych souhlasil s uděláním nového dabingu...
Odpovědět

Zpět na „Otázky a odpovědi“