OTAZKA

Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1694
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

OTAZKA

Příspěvek od anderson »

nefunguje toto forum iba mne ? alebo sa deje nieco globalne ? a tuto otazku pisem sem, lebo ma doteraz stale vyhadzovalo a kym som toto tu zalozil, tak som uz skoro prisiel o nervy --- takze admini, co sa prosim deje ?
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: OTAZKA

Příspěvek od James55 »

Jsou nějaké problémy se serverem, na sprovoznění se pracuje...
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: OTAZKA

Příspěvek od Džejňulka »

tak snad se to podaří, už mám docela absťák :D
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: OTAZKA

Příspěvek od Joe Black »

Džejňulka píše:tak snad se to podaří, už mám docela absťák :D
Nápodobně. Ale zatím mi to alespoň normálně funguje. (Musím zaklepat... *klep*klep*klep*)
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: OTAZKA

Příspěvek od Džejňulka »

Joe Black píše:
Džejňulka píše:tak snad se to podaří, už mám docela absťák :D
Nápodobně. Ale zatím mi to alespoň normálně funguje. (Musím zaklepat... *klep*klep*klep*)
mě chvílema. Chvílema mi tam skákaj divný písmenka a někdy error :D
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OTAZKA

Příspěvek od Newmy »

Myslím že je načase přejít na jiný server, tento koukám se už asi nevzpamatuje :D
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: OTAZKA

Příspěvek od chovanecm »

No ja nevim, jestli jsem blbej ja, nebo provozovatel hostingu, savana.cz. Ale maximum 10 soucasnych spojeni na databazi je podle me sakra malo. V minulosti tam zda se zadne pevne dane omezeni nebylo. Pokud nekdo muzete poradit, bude vase pomoc vitana. Diky.
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OTAZKA

Příspěvek od Newmy »

V tom bych problém neviděl. V normálním provozu, kdy se stránka načte za tisíciny sekundy je malá pravděpodobnost, že se 10 lidí strefí do stejného okamžiku. Případně se dá určitě navýšit, když jim napíšeš. Problém je spíš v momentálním přetížení serveru, když načtení z DB trvá řádově sekundy, tak se už 10 lidí do toho samozřejmě trefí. To začali hostovat nějaký warez na stejným serveru, že je najednou tak přetížen? :D
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: OTAZKA

Příspěvek od chovanecm »

Právě že to strefování se navzájem je tu vysoce pravděpodobné. Když odepřu všem kromě sebe přístup, tak to má minimální odezvy. Hraju si s tím a zjistil jsem, že v současné době vytvoří jeden uživatel při požadavku na stránku asi dvě spojení k databázi. Takže se to snažím srazit na jedno. Navýšení počtu spojení je možné za poplatek. A stejně by to moc nepomohlo. Nejprve hledám chybu u sebe.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: OTAZKA

Příspěvek od chovanecm »

Úpravou skriptů jsem snížil potřebný počet spojení k databázi na návštěvníka stránek z 2 na 1. Bojím se ale, že to moc nepomůže. Tak uvidíme.
Zamčeno

Zpět na „Otázky a odpovědi“