Nikdo / Nobody

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1305
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Nikdo / Nobody

Příspěvek od Brocc »

Mně vážně nemusíš říkat kdo kolik udělal na fóru práce. Sám jsem na těch žebříčcích a na jiných věcech tady nechal nějakýho času. A ne, není mi líto říct, že to bylo zbytečný, protože ty žebříčky se degradují samy ,tím jak některé vypadají.

"Pavel Vondra je jediná správná volba." Tohle ve svým významu v podstatě vylučuje všechny ostatní volby.

A myslím, že to nikam nevede, už teda nějakou dobu, pokud máš potřebu SZ.
Uživatelský avatar
bundaboy
Příspěvky: 112
Registrován: 10 črc 2008 14:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nikdo / Nobody

Příspěvek od bundaboy »

Snad mě neukamenujete, když řeknu, že jsem taky zcela automaticky očekával Pavla Vondru...
Průvodce seriálem Ženatý se závazky - Bunda Stránky [ www.bundastranky.cz ]
Můj seriálový kanál na YouTube - Seriálové trailery / upoutávky / proma
balcin
Příspěvky: 56
Registrován: 22 dub 2008 23:22

Re: Nikdo / Nobody

Příspěvek od balcin »

Musím na tuto diskusi reagovat. Napsal jsem, že mě Pavel Vondra ani nenapadl, ale já věděl, že je tzv. číslo jedna. Nechávám si dělat návrhy na spjaté dabéry, snažím se spjaté dabéry dodržovat, ale někdy je to opravdu mimo mísu. Víte, jak vzniká spjatý dabér? První film s nějakým zahraničním hercem, dostane tzv. režisér a obsadí si tam někoho, kdo vůbec neodpovídá charakteru. Nebo si vybere, dle jeho názoru správně, ale další režisér s tím nemusí souhlasit. Nebo si vybere opravdu správně, ten dabér nemá čas, druhá nejlepší volba nemá čas, takže je to potom obsazení, ať přijde, kdo má čas . I tak někdy vznikne tzv. spjatý herec. Potom tu máte lidské věci, jako spjatý herec je nemocný, nedá se na něj čekat, další fakt je třeba ten, že charakter dané role je opravdu tak jiný, než normálně, že obsadíte toho kdo se na to opravdu hodí lépe, než spjatý dabér. Těch aspektů je mnoho. Nechci odvádět špatně odvedenou práci. Balcárek
richardda
Příspěvky: 1107
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Nikdo / Nobody

Příspěvek od richardda »

V pripade spojeni Vondra - Oedenkirk mel reziser PERNIKOVEHO TATY proste stastnou ruku. Pavel Vondra skratka na tohoto herce sedl jako nikdo. I kdyz se podivam na jine herce co ho dabovali, tak proste toto spojeni nema v mych ocich konkurenci. Naprosto nikde jsem se zatim nedocetl z jakeho duvodu by dabersky/herecky/charakterove Pavel Vondra i roli v tomto filmu neodpovidal. Samozrejme jsou jiste objektivni priciny proc ten ci onen daber dabovat nemuze. A to se da chapat. Obzvlast v dnesni slozite dobe. Ale opet, nic takoveho konkretniho zde nezaznelo a pokud vim Pavel Vondra je normalne obsazovan. Takze ja vam za vasi reakci dekuju pane rezisere a naprosto nijak nedehonestuju kvalitu vasi prace, v kazdem pripade ale doufam, ze tento film v blizke budoucnosti bude mit i dabing s panem Vondrou a nedopadne jako naprosto katastrofalni serie nekterych notoricky znamych redabingu. :roll:
NOVA, jedině ona.
petkazuza
Příspěvky: 120
Registrován: 22 zář 2010 20:08

Re: Nikdo / Nobody

Příspěvek od petkazuza »

Nevím, co všichni máte s tím Vondrou. Je to super dabér, ale jestli jste viděli Breaking Bad a Better call Saul v originále, Vondra je totálně mimo a úplně změnil tuhle skvělou postavu a její charakter, k horšímu.
A Bareš se na něj teda taky nehodí.
Jakub25
Příspěvky: 563
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Re: Nikdo / Nobody

Příspěvek od Jakub25 »

DABING: DVD/VOD

V českém znění: Igor Bareš - Bob Odenkirk (Hutch Mansell), Zdeněk Mahdal - Alexej Serebrjakov (Yulian Kuznetsov), Roman Štabrňák - Edsson Morales (Luis Martin), Ladislav Županič - Christopher Lloyd (David Mansell), Simona Postlerová - Connie Nielsen (Becca Mansellová), Jakub Saic - Billy MacLellan (Charlie Williams), Adéla Kubačáková - Joanne Rodriguez (Donna), Filip Švarc - RZA (Harry Mansell), Matěj Převrátil - Gage Munroe (Blake Mansell), Pavel Vondrák - Aleksandr Pal (Teddy Kuznetsov), Jiřina Daňhelová - Humberly González (Lupita Martinová), Lukáš Jurek - J.P. Manoux (Darren), Olivie Coco Rafajová - Paisley Cadorath (Abby Mansellová), Tomáš Karger - Colin Salmon (Holič), Luděk Čtvrtlík - Michael Ironside (Eddie Williams), Dana Pešková - Darya Charusha (Beta), Irena Máchová - Stephanie Sy (makléřka), Kateřina Petrová - Kristen Harris (detektivka), Ludvík Král - Daniel Bernhardt (muž v autobusu), Radek Hoppe, Svatopluk Schuller, Petr Vágner, Zbyšek Horák (titulky)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“