Já, knedlíček / Dumplin'

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14278
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Já, knedlíček / Dumplin'

Příspěvek od Mark LS »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING: DVD, Prima, Filmbox

V českém znění: Miriam Chytilová - Jennifer Aniston (Rosie Dicksonová), Martina Šťastná - Danielle Macdonald (Willowdean Dicksonová), Helena Němcová - Odeya Rush (Ellen Dryverová), Pavlína Dytrtová - Maddie Baillio (Millie Mitchellchucková), Nina Horáková - Bex Taylor-Klaus (Hannah Perezová), Petr Neskusil - Luke Benward (Bo Larson), Klára Sochorová - Georgie Flores (Callie), Bohdan Tůma - Harold Perrineau (Lee Wayne), Petra Jindrová - Kathy Najimy (Millieina matka), Jakub Saic - Sam Pancake (Dale), Jan Battěk - Tian Richards (Marcus), Pavel Dytrt - Ryan Dinning (Patrick), Zbyšek Pantůček - Dan Finnerty (Eugene Reed + Titulky), Eliška Sochorová, Jana Mařasová, Kateřina Březinová, Tomáš Juřička a další

Překlad: Helena Čížková
Dialogy: Pavlína Dytrtová
Zvuk: Antonín Němec
Režie: Jiří Brouzdal
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska pro Magic Box v roce 2019

2.DABING: JOJ

V českém znění: Tereza Grygarová - Jennifer Aniston (Rosie Dicksonová), Kateřina Horáčková - Danielle Macdonald (Willowdean Dicksonová), Evelína Kaločová - Odeya Rush (Ellen Dryverová), Barbora Lourenço De Sousa - Maddie Baillio (Millie Mitchellchucková), Katarína Mikulová - Ptáčková - Bex Taylor-Klaus (Hannah Perezová), Jiří Valůšek - Luke Benward (Bo Larson), Petra Schindlerová - Georgie Flores (Callie), Aleš Slanina - Harold Perrineau (Lee Wayne), Jana Musilová - Kathy Najimy (Millieina matka), Martin Sláma - Sam Pancake (Dale), Aleš Zbořil (Titulky), Eva Novotná, Kristián Pekar, Petr Dočkal, Vilém Čapek a další

Překlad: Veronika Vítová
Dialogy: Eliška Smutná
Vedoucí dramaturg: Lucie Mitková
Zvuk: Michal Zatloukal
Produkce: Peter Čížek, Karolína Zbořilová
Šéfproducent: Branislav Mitka
Režie: Aleš Zbořil
Vyrobila: Brněnská soukromá televize pro JOJ Group v roce 2019
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 20 bře 2021 13:01, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14278
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Já, knedlíček / Dumplin'

Příspěvek od Mark LS »

Doplněn dabing JOJky, škoda, že JOJka nedokázala koupit 1.dabing se skvělou Miriam Chytilovou, Tereza Grygarová se tady bohužel moc nehodila. :| Je vtipné, že Danielle MacDonald, která hraje teenagerku v obou dabinzích dabuje 40-letá dabérka. :roll: Přesto líp zněla Kateřina Horáčková, Martina Šťastná tady byla absolutně mimo.
PedroGonzales
Příspěvky: 8
Registrován: 16 říj 2019 08:00

Re: Já, knedlíček / Dumplin'

Příspěvek od PedroGonzales »

Za mna vedie Brnenske prevedenie, lepsie sa to posluchalo aj pozeralo. Zaujimavy film, hlavne Jennifer Aniston ze sa nato dala.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14278
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Já, knedlíček / Dumplin'

Příspěvek od Mark LS »

V pondělí 13.4. v premiéře na Prima Max, neví někdo, jestli se náhodou nebude konat 3.dabing?
Marcusser
Příspěvky: 11
Registrován: 08 čer 2014 22:52

Re: Já, knedlíček / Dumplin'

Příspěvek od Marcusser »

Obavam se aby to nebyl dabing JoJ. Ten jsem nedavno videl kousek a nedal to. Z tech hlasu a la (Amerika hleda topodelku a dalsi a dalsich rychlo dabingu) mam uz hruzu.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14278
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Já, knedlíček / Dumplin'

Příspěvek od Mark LS »

Jakých proboha rychlodabingů? :shock: Kvalitní brněnské dabingy si laskavě nevhodně pomlouvej někde jinde, navíc dabing JOJky v tomto případě nebyl špatný, Tereza Grygarová se na Jennifer Aniston celkem hodila stejně jako například Jana Musilová na Kathy Najimy.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Já, knedlíček / Dumplin'

Příspěvek od bloom »

Mark LS píše:Tereza Grygarová se tady bohužel moc nehodila. :|
Mark LS píše:Tereza Grygarová se na Jennifer Aniston celkem hodila
Tak hodila nebo nehodila (pro ty, kteří by dabing JOJ chtěli zkusit)? :)
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14278
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Já, knedlíček / Dumplin'

Příspěvek od Mark LS »

Přesně, jak jsem psal, když jsem dabing JOJky viděl poprvé, tak se mi Tereza Grygarová nezdála moc vhodná, po opakovaném zhlédnutí to spojení ale špatné nebylo, každopádně si myslím, že dabing JOJky stejně na Primě nebude.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“