Le Mans '66 / Ford v Ferrari

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Le Mans '66 / Ford v Ferrari

Příspěvekod filip » 07 lis 2019 06:29

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Martin Stránský - Christian Bale (Ken Miles), Filip Jančík - Matt Damon (Carroll Shelby), Marek Libert - Jon Bernthal (Lee Lacocca), Jana Zenáhlíková - Caitriona Balfe (Mollie Milesová), Zdeněk Maryška - Tracy Letts (Henry Ford), Martin Zahálka - Josh Lucas (Leo Beebe), Matěj Havelka - Noah Jupe (Peter Miles), Antonín Navrátil - Ray McKinnon (Phil Remington), Jan Škvor - Jack McMullen (Charlie Agapiou), Klára Sochorová - Marisa Petroro (paní Fordová), Jiří Valšuba - Remo Girone (Enzo Ferrari), Ladislav Cigánek - Wallace Langham (Dr. Granger), Anna Theimerová - Jenelle McKee (Fordova sekretářka), Jiří Krejčí - JJ Feild (Roy Lunn), Jiří Ployhar, Martin Straka, Zbyšek Horák, Petr Gelnar, Ivo Novák, Milan Bouška

Překlad: Petr Miklica, Iveta Kasalická
Dialogy: Marek Píša
Produkce: Pavla Draxlerová
Zvuk: Petr Posolda
Režie: Martin Kot
Vyrobilo Barrandov Studio a.s. - 2019
MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc (Ladislav Cigánek, Jaroslav Horák)
Herečka: René Slováčková (Anna Suchánková, Jaroslava Brousková)
Studio: LS Productions (Studio Virtual, Barrandov, Petrásek, ČT)
filip

Re: Le Mans '66 / Ford v Ferrari

Příspěvekod KOMZA » 27 lis 2019 19:39

Úplně jsem zapomněla, že tenhle dabing už to má "taky za sebou" a obsazení už tu nějakou chvíli je, a tak jsem si v kině říkala, jak by asi mohlo vypadat... (kromě toho, že mi bylo od začátku jasné, že si tenhle film zaslouží co nejlepší dabing)
Nejsem si úplně jistá Libertem a Zahálkou (ten měl jít spíš na McKinnona), ale jinak to bude asi fajn. Jen jsem asi nečekala Martina Stránského, nějak od začátku jsem už přemýšlela automaticky nad Davidem Novotným, ale vlastně si nestěžuju. A za Filipa Jančíka jsem já osobně ráda, to spojení se mi líbí. Tak se uvidí...
KOMZA
Moderátor

Re: Le Mans '66 / Ford v Ferrari

Příspěvekod dabing fans » 27 lis 2019 21:58

Já osobně na Matta Damona preferuji spíše Michala Jagelku, ale Filip Jančík mi taky nevadí, je to taky skvělý dabér. A Martin Stránský mi vyhovuje hodně. :)
dabing fans

Zpět na Filmy