Le Mans '66 / Ford v Ferrari

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Le Mans '66 / Ford v Ferrari

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: DVD

V českém znění: Martin Stránský - Christian Bale (Ken Miles), Filip Jančík - Matt Damon (Carroll Shelby), Marek Libert - Jon Bernthal (Lee Lacocca), Jana Zenáhlíková - Caitriona Balfe (Mollie Milesová), Zdeněk Maryška - Tracy Letts (Henry Ford), Martin Zahálka - Josh Lucas (Leo Beebe), Matěj Havelka - Noah Jupe (Peter Miles), Antonín Navrátil - Ray McKinnon (Phil Remington), Jan Škvor - Jack McMullen (Charlie Agapiou), Klára Sochorová - Marisa Petroro (paní Fordová), Jiří Valšuba - Remo Girone (Enzo Ferrari), Ladislav Cigánek - Wallace Langham (Dr. Granger), Anna Theimerová - Jenelle McKee (Fordova sekretářka), Jiří Krejčí - JJ Feild (Roy Lunn), Jiří Ployhar, Martin Straka, Zbyšek Horák, Petr Gelnar, Ivo Novák, Milan Bouška

Překlad: Petr Miklica, Iveta Kasalická
Dialogy: Marek Píša
Produkce: Pavla Draxlerová
Zvuk: Petr Posolda
Režie: Martin Kot
Pro 20th Century Fox vyrobilo Barrandov Studio - 2019
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Le Mans '66 / Ford v Ferrari

Příspěvek od KOMZA »

Úplně jsem zapomněla, že tenhle dabing už to má "taky za sebou" a obsazení už tu nějakou chvíli je, a tak jsem si v kině říkala, jak by asi mohlo vypadat... (kromě toho, že mi bylo od začátku jasné, že si tenhle film zaslouží co nejlepší dabing)
Nejsem si úplně jistá Libertem a Zahálkou (ten měl jít spíš na McKinnona), ale jinak to bude asi fajn. Jen jsem asi nečekala Martina Stránského, nějak od začátku jsem už přemýšlela automaticky nad Davidem Novotným, ale vlastně si nestěžuju. A za Filipa Jančíka jsem já osobně ráda, to spojení se mi líbí. Tak se uvidí...
dabing fans
Příspěvky: 436
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Le Mans '66 / Ford v Ferrari

Příspěvek od dabing fans »

Já osobně na Matta Damona preferuji spíše Michala Jagelku, ale Filip Jančík mi taky nevadí, je to taky skvělý dabér. A Martin Stránský mi vyhovuje hodně. :)
Eminem007
Příspěvky: 388
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Le Mans '66 / Ford v Ferrari

Příspěvek od Eminem007 »

od 5.1. na Primě ve 20:15
Odpovědět

Zpět na „Filmy“