Robert Downey Jr.

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
lichometnik
Příspěvky: 167
Registrován: 24 říj 2016 13:14

Re: Robert Downey Jr.

Příspěvek od lichometnik »

Jojo s panem Dvořákem naprosto souhlasím. :) taky bych řekl že je nejlepší. A možná škoda, že když se měnil Vaculík v MCU, tak pan Žďánský neobsadil právě jeho, když ho v minulosti do jiného filmu použil. :-? Ale to s tím Alešem Procházkou mě překvapuje. Unylý a bez náboje mi přijde jako silná kritika, ale proč ne?! Každý to vnímáme jinak a Downey má silné charisma, takže ho "dělat" asi není žádný med. Já jeho projev v roli Tonyho vnímám kladně, myslím že se na role sarkastických narcistů s dobrým srdcem hodí skvěle. Za mě víc než třeba na introvertnější postavy Toma Hankse. :D
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6999
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Robert Downey Jr.

Příspěvek od Michaela2 »

lichometnik píše: Ale to s tím Alešem Procházkou mě překvapuje. Unylý a bez náboje mi přijde jako silná kritika, ale proč ne?! Každý to vnímáme jinak ...
Jojo, to je zcela můj subjektivní pohled, pro mě Aleš Procházka nemá v hlase chlapský náboj, ať bude dělat cokoliv, proto se mi na sexy charismatické muže nelíbí :-)
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14318
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Robert Downey Jr.

Příspěvek od Mark LS »

Jiné:
Jakub Saic ("Hollywoodské hvězdy") [Dokumentární seriál]
Kubajs86cz
Příspěvky: 88
Registrován: 01 kvě 2021 14:49

Re: Robert Downey Jr.

Příspěvek od Kubajs86cz »

Aleš Procházka na Roberta Downey Jr. sedi as i uplne nejlíp, co jsem zatim slyšel :-:
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 419
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Robert Downey Jr.

Příspěvek od Darth Vader »

Kdybych řekl, že bych chtěl vidět pana Vaculíka v žebříčku a zažádat o anktetu, asi budu ukamenován, co? :D :D
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2615
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert Downey Jr.

Příspěvek od Pan X »

Na anketu máš právo jako každý jiný. A pokud bys chtěl vidět v žebříčku pana Vaculíka, tak proč ne, snad každý má právo na svoji oblíbenou volbu a názor. Ostatní ať si mají svoje volby a názory. To už řešit nemusíš. :D
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Robert Downey Jr.

Příspěvek od Brocc »

Nemáš pravdu. Teda, ty ve víc věcech, ale tady neprezentuješ jen svoje "volby a názory", ale děláš i reklamu Dabingforu. No a pokud nejsi schopen odlišit svoje dojmy od reality, OK, prostě si jen řekni, že se ti nějaký spojení líbí a nech to plavat. Argumenty nemáš na nic o čem se snažíš dohadovat.

Jako ty si tu vylezeš a s klidným svědomím prohlásíš, že Marka Ruffala má dabovat Pavel Šrom a divíš se, že tě nikdo nebere vážně? Ty absolutně nemáš soudnost, jsi ovce bez názoru, která prostě jen sežere co jí kdo předhodí. Tak se tu nesnaž filosofovat o "názorech". Až budeš skutečně nějaký mít, tak můžeš přijít. Je to jak psal včera Dan, jsou subjektivní věci v dabingu, ale taky je jich spoousta daných, na který můžeš mít, budeme tomu říkat názor, ale nezměníš to.

Takže se v první řadě zamyslete než napíšete nějakou blbost. Tohle chápu jako trolling a jako odvetu za tu deku co jste dostali ohledně Chrise. Vaše ostuda, je vám dvanáct? Prý "fanoušci dabingu", dejte si to na pyžamo.
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 419
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Robert Downey Jr.

Příspěvek od Darth Vader »

Milý Broccu, myslím si, že ankety jsou o subjektivním názoru uživatelů dabingfóra, a pokud chceš, aby tento web fungoval jako objektivní zdroj informací, tak nech ankety zrušit. Uživatelem seš již dost dlouho, takže svůj názor určitě prosadíš. Co se týče Marka Ruffala a Pavla Šroma, tak toho jsem, pokud vím, prosazoval já a chtěl jsem novou anketu. Tam Pavel Šrom skončil na třetím místě. (Jen pro zajímavost.. Požádal jsem o anketu, ta proběhla a Pavel Šrom skončil třetí. Avšak třeba po půl roce se někdo ozval, že se mu pan Šrom na třetím místě nelíbí, proto byl můj příspěvek o vytvoření ankety vymazán, a to jen proto, aby byla vytvořená druhá anketa u tohoto herce v jednom roce, což je, jestli mě smysly nešálí, proti pravidlům. Takže o tom, jak zde fungují ankety mám svůj názor.) Prostě mi toto spojení v MCU sedlo, nic víc, nic míň (i když je pan Stránský samozřejmě lepší). To samé tvrdím zde, neber to jako trolling, ale pan Vaculík je za mě skvělý na tohoto herce, takže ho chci vidět v žebříčku, nezáleží na pozici.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Robert Downey Jr.

Příspěvek od Brocc »

Co z toho co píšeš něco mění na podstatě věci? Že buď záměrně lžete nebo jste tak zaslepení a snažíte si obhájit dojmy proti faktům. Spojení Ruffalo - Šrom je prostě fundamentálně špatně, protože bude zákonitě rozbíjet logiku toho dabingu. Tak jako nedávno ukázal seriál Jsou světla, která nevidíme. Aby se někdo snažil udělat Martina Stránského strýcem Pavla Šroma, to je prostě k pláči. To je reálný argument a takhle to spojení bude působit všude. Pokud si fanoušek dabingu, tak by ti na tomto mělo záležet. Já mám také několik oblíbených spojení, která bych si už ale dne nedovolil prosazovat, protože už by prostě nefungovala. Od toho jsou tu ale primárně tvůrci dabingu. Ti by měli poznat, že prostě spojení Laurie - Stránský už nefunguje. Stejně jako spojení u Toma Hankse například.

Jako když si někdo koupí starý italský sporťák, který je proslulý svou nespolehlivostí, protože se mu líbí. Samozřejmě mu budou lidi říkat, že je to křáp a on ho bude bránit, protože si bude snažit obhájit nějaký svůj postoj. Má na to právo, ale nic to nemění na tom, že to auto je křáp. Navíc u toho auta to není vidět na první pohled, u těch spojení co tu prosazujete, to je slyšet hned.

Já nemám žádné ambice tu cokoliv rušit a ani mi to nepřísluší, členem vedení nejsem už nějakou dobu. To je záležitost vedení a vedení tu chce žebříčky mít. Já se netájím a ví se o tom, že já jsem proti nim. Kvůli lidem jako ty, Pan X, Kubajs, Origamirek a další. Myslím, že je to spíš na ostudu. Od toho je tu sekce návrhů, kde se může každý realizovat. Profily by měly být pouze databáze.

Spojení RDJ a Radek Vaculík je stejný případ. Úplně mění to, jak RDJ vyznívá a to je prostě špatně. Anketa by tu měla být maximálně o tom jestli někdo preferuje Jana Šťastného nebo Jiřího Dvořáka, jinak je zbytečná.
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 419
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Robert Downey Jr.

Příspěvek od Darth Vader »

Poprosím o celkovou anketu, díky.
Ne každý nový dabing je špatný.
Odpovědět

Zpět na „D“