Jean Gabin

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6791
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Jean Gabin

Příspěvek od bloom »

No mně to absurdní připadá, i vzhledem k tomu, že tři z těch filmů se Zlatomírem Vackem padesát let nikdo neviděl a nikdy už neuvidí.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4091
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Jean Gabin

Příspěvek od Budy »

Přesto jsou některé filmy s jeho dabingem k vidění a slyšení. Důvod ankety byl především ten, že mi na Gabina Jan Schánilec nesedí.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6791
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Jean Gabin

Příspěvek od bloom »

Anketa byla zrušena, protože většina vedení fóra nevidí v anketách o místo in memoriam smysl a navíc je považuje vůči zesnulým dabérům za neuctivé. V případech, kdy bude splňovat pro tuto pozici podmínky více herců, nebude probíhat anketa, ale budou všichni zařazeni mezi ostatní.
Zároveň bude od nynějška možné zařadit zesnulého herce na pozici in memoriam pouze až po návrhu, který schválí moderátoři.
Uživatelský avatar
Nanamarak
Příspěvky: 1975
Registrován: 04 říj 2019 18:20

Re: Jean Gabin

Příspěvek od Nanamarak »

Škoda, že Gabina nikdy nedaboval Zdeněk Dušek nebo Dušan Sitek. Podle mě by se na něj dost hodili.
throwaway-account
Příspěvky: 781
Registrován: 29 dub 2019 22:38

Re: Jean Gabin

Příspěvek od throwaway-account »

Přijde mi, že drtivá většina dabérů Jeana Gabina na něj sedla a sedí dobře až výborně. Zejména pánové Vacek, Větrovec, Řanda či Vejražka svou barvou hlasu odpovídali absolutně perfektně, ale i téměř všichni ostatní dobře seděli. Řekl bych, že souhlasím se salgadovým prohlášením v profilu pana Vacka: Jean Gabin měl na české dabéry štěstí. Ze současných dabérů mi nejlépe sedí Alois Švehlík a Jaromír Meduna.
Odpovědět

Zpět na „G“