Ježek Sonic / Sonic the Hedgehog

Nejen pohádky se dabují

Ježek Sonic / Sonic the Hedgehog

Příspěvekod filip » 01 pro 2019 10:06

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

V českém znění: Ondřej Brzobohatý - Ben Schwartz (Ježek Sonic), Filip Jančík - James Marsden (Tom Wachowski), Bohdan Tůma - Jim Carrey (Dr. Ivo Robotnik), Kateřina Lojdová - Tika Sumpter (Annie Wachowski), Ladislav Županič - Michael Hogan (generál Walters), Petr Neskusil (Wade), Ivo Hrbáč - Lee Majdoub (agent Stone), Vanda Konečná (Rachel), Pavel Šrom - Neal McDonough (major Bennington), Bohuslav Kalva - Frank C. Turner (Carl), Linda Křišťálová - Melody Nosipho Niemann (JoJo), Pavel Rímský, Miloš Vávra, Petra Tišnovská, Matěj Převrátil, Adam Málek, Marek Libert, Tereza Chudobová, Ladislav Novák, Martina Bucková, Tomáš Hospodský, Petr Hrach, Pavlína Kročová, Martin Svejštil

Překlad: Jakub Racek
Produkce: Lenka Skřečková
Zvuk: Roman Čadek, Lukáš Polifka
Dialogy a režie: Ladislav K.J. Novák
Vyrobilo studio LS Productions - 2019
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Re: Ježek Sonic / Sonic the Hedgehog

Příspěvekod KOMZA » 02 pro 2019 22:20

Dost mě překvapilo, když Bohdan Tůma před dvěma týdny zmínil, že už se dabing dělá, ale vlastně proč ne... Animátoři mohou stále dodělávat.
Jinak já osobně jsem spokojená. Jak už jsem dřív zmínila, mně Ondřej Brzobohatý na Sonicovi dost připomíná mé oblíbené zpracování v podání Rogera Craiga Smithe, takže já jsem za jeho dodržení do finálního obsazení hodně ráda, i když chápu ty, kteří by raději slyšeli Sašu Rašilova nebo Michala Michálka, zvyk je holt zvyk. Ke Carreymu a Robotnikovi není třeba nic dodávat, tam to bude super, ale velice mě potěšil Filip Jančík, kterého jsem po trailerech vůbec nečekala! Zbytek vypadá pěkně, dost hlasů... Hlavně doufám v povedený překlad (trochu se bojím onoho "Gotta go fast..."), snad bude dostatečně hravý.
Po změně Sonicovy vizáže dávám tomuto filmu šanci a patrně tak učiním rovnou s dabingem.
KOMZA
Moderátor

Zpět na Dabované novinky - Kino